Reklama

středa 19. září 2018

Putin o odvetě v Sýrii: "Budou to takové kroky, kterých si všimnou všichni"

19. 9. 2018     fedpress
Během tiskové konference s maďarským premiérem Viktorem Orbánem komentoval ruský prezident Vladimír Putin situaci s ruským letadlem Il-20, sestřeleným v Sýrii. Hlava země informovala o odvetných záměrech ze strany Ruské federace. Prezident také zdůraznil, že názor Kremlu ohledně tragédie s havárií letadla je navlas stejný jako to, co bylo řečeno v prohlášení Ministerstva obrany Ruské federace. Putin poznamenal, že prohlášení bylo s ním osobně konzultováno.


"Pokud jde o odvetné akce, ty budou zaměřeny především na další zajištění bezpečnosti našich vojáků, našich objektů v Syrské arabské republice. A budou to takové kroky, kterých si všimnou všichni", prohlásil ruský prezident.

Kromě toho Vladimír Putin řekl, že tato událost je neštěstím nejen pro příbuzné zemřelých, ale i pro celou zemi, sdělila agentura RT.

Prezident Ruska vyjádřil soustrast rodině a přátelům členů posádky. Dříve to sdělila agentura FederalPress s odkazem na vyjádření Dmitrije Peskova, tiskového mluvčího Vladimíra Putina.

Připomeňme si, že 17. září byl v Sýrii sestřelen ruský letoun Il-20. V důsledku tragédie zahynulo 15 osob. Ministerstvo obrany RF je toho názoru, že za to, co se stalo, nesou vinu izraelští vojenští piloti.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

100 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Těžko bych Vás oslovila např. Vážený pane, protože nejste ani vážený, ale ještě hlo.pý pisálek nenávistných sdělení. Tímto svým příspěvkem jste se zařadil do skupiny o které se dá těžko říkat slušný člověk. Nejste ani slušný a ani nejste v pravém slova smyslu člověk, když se takto vyjadřujete o lidských obětech. Možná by Vám pomohlo se více vzdělávat v oboru historie a pak etiky a morálky.
   Sims.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  3. Na takové debiloviny nemá cenu reagovat...

   Smazat
  4. 13:37 á tak agent provokatér opět zde, vlast tě potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  5. 13.37 Typický příslušníku pražsko-brněnské kavárny. Havel by vás objal a vypil by s vámi lahvičku - když byste ji přinesl.

   Smazat
  6. 13:59 je to vyspělý příslušník jednotky havelkorps, postoupil tam z haveljugend

   Smazat
  7. Zhodnotila jste toto individuum přesně, rozhodně nepatří mezi lidi. Nejspíš neumí chudák ani číst, protože, kdyby ano, věděl by, kdo je agresor a kdo vrah, Rusové to určitě nejsou. Kdopak mu napsal komentář, asi nějaký milovník pravdy a lásky.

   Smazat
  8. Tak takhle píší trollové od Jandy. Zakomplexovanost pocitu menšího penisu proti Jandovi je vede k vyblití mozkovny. Vcelku hnusné !

   Smazat
  9. Kdyby blbost bolela, trávil byste život na morfiových injekcích. I tak je mi Vás líto. Asi máte těžší život než ti s alespoň průměrným intelektem. No, netrapte se tím, bude Vám jistě mnohé odpuštěno, neboť nevědomost hříchu nečiní.

   Smazat
  10. Tihle nenávistní trollí ubožáci štěkají jen z poza plotu.Vědí, že v současnosti se jim nemůže nic stát. Nevím, jestli napsat díky bohu, nebo bohužel...(to je to právo na hlásání názoru alias svoboda slova)

   Smazat
  11. Podrobnosti najdete v diskuzi
   https://www.youtube.com/watch?v=HUaYCNMReQo

   Smazat
  12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  13. 17:08
   COPAK TY INCESTNÍ RETARDOVANÁ HAVLOSMAŽKO,NĚKDO TI VYMAZAL MANŽELKU A JEJÍ KOMENTÁŘ???!!!!!:-)))))))

   Smazat
  14. 13.44 Vy jste žena? Vy mi něco vyčítejte moralistko, desetitisíce civilistu zahynulo vSýrii díky Ruské armádě a vy to ještě podporujete HUSO.Já psal o vojácích a na tom si trvám.Čím více zdechne ruskejch vrahu tím lepe. Vy si moralizujte doma své parchanty vy histerická etiko!!!

   Smazat
  15. 18,12
   ...a zatím naši západní spojenci vyhlazují svatby, nemocnice se samými vojáky. Civilistům by přece neskřivili vlas na hlavě. Ty vraždí jenom ruští vrahové.

   Smazat
  16. 18:12
   A KOLIK LIDÍ DENNĚ UMÍRÁ KVŮLI uASS OKUPANTŮM TY ZMRDE???!!!!!

   Smazat
  17. 18.45 Tebe by měli sejmout jako prvního!

   Smazat
  18. 18:12 Pro koho je více mrtvých Ruských vojáků "tím lépe"? Zkuste to popsat, pak bude jasné i koho obhajujete. Jestli vám leží na srdci Syřané, ISIL nebo americká "umírněná opozice".

   Smazat
  19. RUSKÝ MEDVĚD ZTRÁCI VOJÁKY JEN PODVODNÝM JEDNÁNIM

   KŘIVÁKŮ a je správné,že vitězi nad dobytkem s ideologii,kterou nám do ČR nanucuje vadně zvolená politická třida Šmejdů.
   Nejlépe by bylo,kdyby všichni občané sepsali petici s návrhem,aby byl pan PUTIN navržen VLÁDNĚ na Nobelovou cenu miru a to by ty naše Netáhla nasralo tak,že by popukali vztekem a bylo by po nich přirozenou cestou!

   Smazat
  20. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  21. 10:52
   Brzo smažené tebe i ten proUASSackej KSINDL.....KANDELÁBRŮ SE NA TO NAJDE DOST!!!!!!!!!!!

   Smazat
  22. 10:52 Blbánku hloupčký, kolaborant je ten, kdo spolupracuje s okupantem. A to je ten tvůj Západ. Takže kolaborantský hnus jsi ty. Ovšem to je pro tvou dutou lebku nepochopitelné.

   Smazat
 2. 13,37
  Marná je tvoje snaha ty uASS zakomplexovaná troskoflaško z chrchla,že uASS OKUPANTI TĚ BUDOU ZACHAŇOVAT PŘED KANDELÁBREM!!!!!NEBUDOU!!!!!!!Než by sem totiž s tou sračkou,alis Plechovou kavalerii dorazili,tak by byl rok 3050!!!!!!!.-DDDDD
  P.S. Tvůj vypelichanec a celosvětově vysmívanej oud LUMP díky vobřezancům ve svém okolí,ale i v rodině UŽ SI ANI NEVRZNE.....A NĚJAKÉM ŠTĚKÁNÍ NEMLUVĚ!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hudebník, publicista a kandidát do Senátu Ladislav Jakl (SPD) na své stránce na Facebooku zkritizoval předsedu Ústavního soudu Pavla Rychetského (ČSSD).

   V rozhovoru Rychetský přirovnal současnost k nacistickým dobám.

   „Historie se občas opakuje. To, co se děje dnes, je velmi podobné tomu, co se dělo při nástupu nacismu ve třicátých letech minulého století v Německu. A je tady jeden výrazný rozdíl. Místo hrubého násilí a uniforem tu patologickou manipulativní roli hrají nejrůznější sociální sítě. A naše moderní civilizace se tomu neumí bránit," uvedl Rychetský.

   „Jistěže si dovedu představit příslušníky jistých bezpečnostních složek, kteří budou postupně požadovat větší míru kontroly komunikace veřejnosti, elektronické komunikace, různých těch Facebooků a jiných jevů. Takovou kontrolu však nelze realizovat bez velmi zásadních a hlubokých zásahů do lidských práv a svobod. Ta kontrola prostě neumí být selektivní, ta musí být paušální," tvrdí soudce.

   Jako odpověď na takové přirovnání ho Jakl porovnal s nacistou kvůli jeho výroku o svobodě slova. Podle Jakla, když namísto Facebooku a elektronické komunikace budou postavená slova „pošta" a „letáky", mohl takový výrok klidně pronést Hitler, myslí si.

   „Tak kdo je tu „nácek"?" uzavírá

   Smazat
 3. Ja panu Putinovi "FANDIM"!!!!! Jen se obavam, ze si OPET, necha od tech americko - izraelskych zlocincu "nakalet na hlavu"!! Mel by je "zarazit"!!! A to DUSLEDNE A HNED!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Izrael a Turecko bombardují v Sýrii cizí státní území, což je agrese. Jako odpověď stačí dodat syrské vládě nejmodernější ruské protiletadlové rakety a varovat všechny, že nepřátelská letadla nad syrským územím budou sestřelena. Toto právo si vyhrazuje každý stát a je v souladu s Chartou OSN o sebeobraně.

   Smazat
  2. Rusáci zas jednou dostali na prdel. Dobře jim tak. To je keců jakou maji techniku a pak je sundá pedofilní arabák z oblohy pancrdrekem, co Hitler nechal u Stalingradu na věčný časy.

   Smazat
  3. 16:00
   To bylo.keců,když uASSacký OKUPANTI PINDALI O NEviditelnÿm éru,který jim klackama a vidlema SUNDALI PŘI JEJICH OKUPACI MÍSTNÍ LIDI V JUGOSLÁVII A V IRÁKU.....A NEHEN TAM!!!!!!!!!:-)))))))

   Smazat
  4. 16.15 Však se také občané Bělehradu Američanům slušně omluvili... "Promiňte, my jsme nevěděli, že je ten bombardér neviditelný..."

   Smazat
  5. 17:48
   V TOM PŘÍPADĚ BY SE VIETNAMCI MĚLI OMLOUVAT ZÁPADNÍM OKUPANTŮM OD BITVY U DIEN BIEN PHU DOTEĎ !!!!!!!:-))))

   Smazat
  6. 17:50
   No nečekáš,že budu brečet?:-)

   Smazat
  7. 9:35
   Co to zas meleš ty vyfetlo z chrchloflašky?????!!!!!!!!!

   Smazat
 4. Obávám se, že jsou to opět plané hrozby, Putina mají v hrsti - podrobně vysvětlí článek z aeronetu: https://aeronet.cz/news/video-vladimir-zirinovsky-zautocil-v-ruske-televizi-na-zidy-ze-ridi-politiku-kremlu-a-stoji-v-pozadi-kauzy-skripal-kdo-nahradi-vladimira-putina-ve-funkci-prezidenta-az-jednou-odejde/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jsou spekulace tajemného zaříkávače hadů z fiat-alternativy.

   Smazat
  2. Naprosté nepochopení situace. USA jsou před bankrotem (klan Klintonů) a poslední co jim zbývá je něco vyprovokovat a spustit 3.světovou.

   Souvisí s tím i 13:44, cituji ho: "Mel by jim to zarazit."

   Ale právě to Putin velmi šikovně dělá. Vezměte si, že lidstvo řídí naprostí šílenci a to už velmi dlouhou dobu a v Rusku obzvlášť, Putin musí držet na uzdě jak vlastní šlechtu, tak nutit již zcela zdegenerované anglosasy k rozumnému jednání. A v těchto složitých podmínkách Putin krok za krok krokem (jako správný šachista) buduje lepší a lepší pozici. Soupeř se neustále snaží vytvořit zmatek, aby svedl Putina k chybě a unáhlenému jednání, ale nedaří se a nedaří a pozice se nepřátelům Putina a Ruska stále zhoršuje. Nicméně začínali s neskutečnou asi tisícinásobnou převahou a stále mají dost sil na zničení celého lidstva (včetně sebe). Zdrženlivost je na místě, šikovné asymetrické kroky, které bolí jsou správným řešením.

   Již jsou vidět první reakce, které nepřátelům Ruska silně zavařují. Přímý odvetný úder je to co chtějí a o co se modlí, ale to nedostanou. Čeká je hrůza bez konce (co tím myslím je ztvárněno v povídce Černý kocour A.E.Poe).

   Smazat
 5. Dnes to lehce okomentovala Spencerová. Prostě Putin to nemá lehké. Všechny provokace v této oblasti jsou vedeny s jedním cílem, vyprovokovat RF k akci.Když o to usilujou tak si i věří a RF je defacto v tom sama. Takže nezbývá než sevřít rty a jet podle sebe.Posílit obraný systém a Izraeli nenechat nic zadarmo.

  OdpovědětSmazat
 6. Vhodnou reakcí by bylo dodávat Asadovi a Iránu S 400 a podobně v počtech, které by z cvičných letů na syrském a perském polygonu udělaly pro Izraelské letectvo lety do zapomnění. Nebo jim upravit fasádu jaderných zařízení, jak to Židé rádi dělají jiným. Proč by nemohli ochutnat vlastní medicíny?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyz byl Netanyahu pred nekolika mesici v Moskve, tak zrejme doslo k nejake dohode. Vysledek byl mj., ze Rusko prestalo Syrii dodavat rakety S-300. Zda se, ze Netanyahu ted tu dohodu jednoduse anuloval. Nevim, jak si to predstavuje.

   Smazat
 7. Američané zabíjejí miliony lidí ve válkách bombardováním Jugoslávie (3000 mrtvých ) bombardování Iráku ( na základě vymyšlených zbraní hromadného ničení), celkem několik milionů mrtvých, bombardování Libye, kde USA a další západní demokratické státy vysypaly během několika týdnů více tun bomb, než spadlo na Německo za pět let II. sv. války. Výsledek bombardování Libye bylo několika milionu zabitých lidí, totální zničení fungujícího státu. V Sýrii USA vyzbrojili a vycvičili teroristy, kterým se říká v demokratických státech, "povstalci" a díky těmto povstalcům bylo zabito a muselo utéct ze svých domovů, miliony lidí. USA je zločinecký stát, který je stejný jako fašistické Německo, který terorizuje celý svět. letadloIL 20 je dílem Aeričanů
  ré již organizova sestřelení Ruské stíhačky před několika lety. USA v Sýrii prohrávají a nezbývá jim nic jiného než organizováním takovýchto podlých akcí provokovat proti Rusku Turecko a Izrael. V Sýrii USA totálně se svou podporou Islámského státu neuspělo a také neuspělo s rabováním Sýrie. A když neuspěly USA s touto fašistickou politikou nezbývá jim, než podle podnikat tyto teroristické akce vůči Rusku a čekat na reakci Ruska aby vyprovokovalo Rusko k ostré akci, kterou by USA mohlo označit jako že Rusko za všechno může. Zatím se to USA vůbec nedaří a Rusko vyhrává bez ohledu na provokace jako bylo současné sestřelení IL 20. Mimochodem Rusko zveřejnilo důkazy, že Malajské letadlo letu MH 17 nad Ukrajinou sestřelili Ukrajinci. Předložené důkazy jsou nezvratné. Je to číslo rakety, které zveřejnila vyšetřovací komise v Holandsku a na základě toho Rusko v archivech a evidencích dokázalo, že raketa byla vystřelena Ukrajinci. Ale zdá se, že naše sdělovací prostředky to nezajímá, protože i když jednoznačně sestřelili dopravní letadlo skoro 300 lidmi na palubě, kteří všichni zahynuli, nehodí se to do štvavé politiky která má za cíl vyvolat válku proti Rusku. A zatím USA zabíjí další a další miliony lidí po celém světě a říká tomu demokracie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:10 To, že nějaké vyšetřovací komise uvedla nějaké číslo, to samozřejmě není nezvratný důkaz. Mohla si ho prostě "vymyslet", protože se jí to zrovna politicky hodilo. Je to stejné, jakoby jste tvrdil, že Putin a nebo Trump a nebo Mayová říkají pravdu.

   Smazat
  2. To si nějaká komise nevymyslela.To číslo bylo na zbytcích rakety.

   Smazat
  3. 15:41 Ano, to tvrdí oficiálně, neoficiálně ho ale žádná taková raketa nesestřelila.

   Smazat
  4. Bombardování Jugoslávie byla snad i genocida. V hlubokém míru bombardovat cizí stát. Co na to by řekl president Zeman, který povolil přelety bombardovacích letadel NATO? Jak se staví k migraci Norsko, které bombardovalo Lybii ?

   Smazat
  5. 14:36 Mýlíte se... Zcela určitě existují doklady s uvedením výrobního čísla o její výrobě, převzetí, uskladnění a následném předání Ukrajině při majetkovém vypořádání.

   Smazat
 8. V situaci, kdy jedna strana po komkoliv záměrně a promyšleně střílí, aby cíleně zabíjela, je krajně obtížné, ne-li zhola nemožné, usedat s ní za diplomatický stůl..
  A proto se ono Putinovo "procitnutí" (a jistý odklon od jeho tvrdošíjné snahy jednat za stolem) dá chápat tak, že spolu se snahou o diplomatické řešení situace v Sýrii okupované západní koalicí (vedena USA) bude pro další kola jednání Ruska s protivníky zvýšen i podíl ruských zbraňových systémů (jejichž řeč není až tak nutné tlumočit do vybrané angličtiny).
  Systémů, které by ovšem měly ochránit nejen tamní ruské síly, ale (a to především!!) ty, které tam ruské vojenské síly přijely před agresí západní koalice (a jejích nepravidelných jednotek zvaných IS či jeho klony) ochránit.
  A také i osvobodit a obnovit politickou i územní svrchovanost nad Sýrií.

  OdpovědětSmazat
 9. je krásné jak těm aparátčíkům zasignalizuje kontrolka nový příspěvek a obvykle úplně první na něj reagují, a samozřejmě proškoleni tak, aby další komenty nebyly k článku, ale na ten první příspěvek- všímejte si toho lidi a neragujte na tyhle provokace.

  OdpovědětSmazat
 10. Hodný strejda Putin jenom planě hrozí. Američané se proto rádi schovávají za Izrael, protože vědí, že je tam polovina ruských židů. A jelikož Putin není Hitler, tak mají usáci jistotu, že zůstane jen u bububu.
  Až Rusko, prostřednictvím Syrie, sundá aspoň jednu Izrael (americkou) stíhačku, pak řeknu, konečně.

  OdpovědětSmazat
 11. A teď demokratická EU a USA, vyhlásí sankce proti Ukrajině:))) Vidíte to, jací šmejdi nám diktují, koho zde máme usídlit a jak si zlikvidovat stát?!

  OdpovědětSmazat
 12. Kolik utrpení, pogromů a holokaustů už musel židovský národ prožít a je jim to zjevně pořád málo - zlo je stálou součástí jejich životů. Až se karta obrátí, mohou zase skončit tak, jak už mnohokrát. Asi si neuvědomují, že jejich stát je závislý na jedněch jediných volbách v USA, které pokud jednou nedopadnou tak, jak obvykle, může je to stát všechny ztrátu země i jejich životy.

  OdpovědětSmazat
 13. Vážený pane Anonymní i příslušníci židovského národa mají na svých rukou mnoho krve a utrpení. Židobolševická squadra se dopustila hodně zločinů. Židovští bankovní i jiní lichváři mají na svědomí hodně lidského hoře. Není dýmu bez ohně. Přesto si židovský národ zaslouží prostor pro svůj mírový život. Někdo by nám zde mohl vyložit vztah židů a peršanů. Dík.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:23 O tom vztahu asi víš víc než my všichni, když ses pojmenoval po Egypťanu Sinuhetovi, takže, jestli nám ho chceš vysvětlit, například já o to stojím.

   Smazat
  2. Kdykoliv mi někdo tvrdí, že si někdo něco ZASLOUŽÍ, ptám se čím si to zasloužil? Kdo na sobě cítí to nehynoucí dobro, kterým ho nějaké etnikum zahrnuje a tak SI ZÍSKÁVÁ ZÁSLUHU, ZÁSLUHY.

   Třeba komorník Císaře pána Františka Josefa I. blahé paměti se pečlivě staral (kromě civilní garderoby) o 58 uniforem vlastních i cizích uniforem pozemního vojska (námořnické uniformy neměl)... které přesně, včetně vyznamenání, řádů a pobočních zbraní odpovídaly příslušným stejnokrojovým předpisům daných zemí... Pan Eugen KETTERL, řečený císařem Ketterle, tedy měl zásluhy o císaře i o stát A ZASLOUŽIL SI SVŮJ STAROBNÍ DŮCHOD. Každý, kdo v Otčině pracoval a splnil stanovené podmínky, si zasloužil důchod, sociální i zdravotní péči...

   Ale nárokuje-li po mě kdokoliv cokoliv s tím, že si to zasloužil tím, že existuje na tomto světě a na můj úkor dělal pro jiné... může se odvolávat NA MÉ SLOVANSKÉ MILOSRDENSTVÍ, ALE NE DRZE TVRDIT, ŽE MÁ ODE MĚ NÁROK, PROTOŽE SI ZASLOUŽÍ! Takový drzoun si u mě "zaslouží" jedině odeslání do brusele a za tím, o koho se zasloužil.

   Smazat
 14. Pozor na to. Hitler také prohlašoval, že jsou vyvolený národ a vyvolená rasa. A jak dopadl? Žádný strom neroste do nebe a když si uvědomíte, že Izrael je velký asi jako Morava... Zatím jen díky trpělivosti Ruska nezačala třetí světová. A pro oživení vědomostí: Ptali se Einsteina , jak by mohla vypadat ta čtvrtá světová válka. Na to jim odpověděl. "Vedla by se klacky a kameny." VAL

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:38 Pokud by už logicky nebyly klacky spáleny a kameny roztaveny, blbec Einstein. Měli se zeptat Zweisteina.

   Smazat
 15. Když nic jiného , tak už se izraelská letadla nad Syrii neodváží !!

  OdpovědětSmazat
 16. Jste si jisti,že ty letadla pilotovali Izraelci?
  Tohle bylo všechno předjednáno s USA,do puntiku.
  Vyvolat 3.světovou válku není problém,ale co potom.
  Už by nešlo o několik desítek raket,ale o tisíce a konec,tma.

  OdpovědětSmazat
 17. Já bych se vůbec nesmál, čekají nás zřejmě těžké časy...

  Putin: "Rusko zajistí pro své vojáky v Sýrii dodatečnou bezpečnost a to „pocítí všichni"".

  "I na ulicích našich měst se bude tančit" - Stalin, v r. 1942 v předvečer operace Uran u Stalingradu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ste si splet s Pavkou Kohoutem:
   Zítra se budé
   Tančit všudé
   Až naše vítězné vlajky rudé...

   Zdeněk Buchualdeq trsá 92 minut twist.
   Hudba Ludwig Podéšť (takové jméno neexistuje, asi Wasserman nebo Klabautermann, Klabauterfrau, Klabauterkind...), i když v té krásné době to bylo spíš boogie.

   Podéšť-Biňovec ostatně prchnul do Maroka, kde se vyrovnal s pravou vírou (a potom, co zasebevraždil Radima Drejsla a uchvátil soubor Víta Nejedlého asi i výčitkami svědomí) a začal skládat machometánská budovatelská díla jako Hamada, studie v monotonii pro orchestr atp.

   K profilu Josefa Kainara mi pěkně sedne, že mu už v roce 1955 otextoval kantátu Za lásku pěknější, s kterou vysoustružil jakousi cenu Svazu kládatelů.
   Taky spolupracoval s Editou Štaubertovou, když to nešlo jinak.

   Radim Drejsl se (podle NKVD) stylově zasebevraždil (v bílém motýlku a fraku si podřezal po návštěvě SSSR žíly a vyskočil z okna) aby nemohl k Svazu skladatelů přednést referát, jak ve Velké zemi tisíce lepších klavíristů než je on sám kopou průplavy, které nevedou nikam...

   Historici se opět jednou neshodli s očitými svědky.
   Stár 29 jar.
   Biebla vyhodili z okna taky.

   Smazat
 18. 27:17
  A vegetariánskej vyfetovanej kaprál se smál....ALE PŘEDČASNÉ A HLOUPĚ!!!!!
  JEMU PODOBNÝ SE TUPĚ A STEJNĚ DEMENTNĚ UCULUJOU DNESKA.....VŠEHO DO ČASU VY HOVADA ZA MOŘEM!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:32 Jestli tady někdo něco předčasně, tak ten Tvůj příspěvek pro 03:17 zítra ráno, asi jsi už zblbnul.

   Smazat
 19. 17:44
  Voni jsou DOKONALOST SAMA!!!!!
  NO CO,I MISTR TESAŘ SE UTNE!:-)

  OdpovědětSmazat
 20. 17:50
  No přece nečekáš,že budu brečet ?:-)

  OdpovědětSmazat
 21. Skřet Putler si zase léčí svuj komplex. Ale svět i na celé rusko kašle. Tahle východní sebranka, už ve světě nehraje ani desáté housle. Ekonomicky naprosto zaostalá,nedemokratická, chlastem prolezlá zem, už kope jak chcípající kobyla.A zase mne cenzor muže demokraticky smáznout, po ruském " demokratickém " vzoru.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ať žije slepičí rozum pěstovanej v těch nejvybranějších neziskovkách. Třikrát hurá !

   Smazat
 22. 18:25
  TAK PROČ Z RUSA uASS OKUPANTI A JEHO SVITA SERE V SÍNI TY KOLABORANTSKÁ HNĚDÁ KOKOLÁDO????!!!!!!:-)))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Douč se radši azbuku, abys moh aspoň pojmenovat správně vůz, jehož potahy pravidelně okupuješ, když se tvůj pán rozhodne projet škarpama Chujlostánu, putlerprde ... UAZ!!!:-))) - http://www.skrytapravda.cz/images/10zari2017/uaz-blockhain1.jpg

   Smazat
 23. Celkem chápu, že existuje jedinec, co mu Rusko vadí a potažmo Putin, zřejmě jde o nějaký osobní neúspěch, či frustraci,
  Na druhé straně nutno podotknout, že zatímco někteří milovníci USA kynou blahobitem, celé národy se nemohou z bídy vyhrabat, protože parita valut neexistuje. Je to známé, že čert nosí na větší hromadu a veškerá nespravedlnost je odvozena od us dollaru. Trump by chtěl ovládnout i blízký kosmos a chce vybudovat kosmickou armádu, přitom se US zavázali, že do vesmíru zbraně nebudou posílat. Je to tak, jakmile nějaká dohoda USA nevyhovuje, nehodlá ji plnit.
  Jestli se ten blbeček 13.37 tady pořád realizuje, má evidentně plné kalhoty, asi mu to nejde, jak by si představoval.

  OdpovědětSmazat
 24. Putin je malaďec !
  Marčelíno

  OdpovědětSmazat
 25. CENZOR zde smazal klicove prispevky a ted nejde poznat, kvuli cemu se zde vsichni hadaji.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně, já taky nevím kvůli čemu se hádám, je to fakt strašný.

   Smazat
 26. ZPOZORNETE ! Dam vam jedno pouceni, ke kteremu jste jeste vyvojove nedospeli !

  Na svete je mnoho narodu/kmenu, ktere bojuji o lepsi misto na slunci ! O to lepsi misto na slunci se porvou ! Tak to bylo od nepameti.

  Proto je chyba vse balit do MORALNICH ZASAD, NEBO DO IDEOLOGIE !
  Rusum nekdo sestrelil letadlo a Rusove to ted musi vratit nebo by ztratili "tvar."
  Vubec jsem jeste nezkoncil !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neskončil, píše se neskončil a nechápu, kam směřujete tím neskončil.

   Smazat
 27. Zda se, ze priprava bezletove zony je v plnem proudu:

  http://halturnerradioshow.com/index.php/news/world-news/3173-russia-imposes-no-fly-zone-for-israeli-military-aircraft-around-syria

  OdpovědětSmazat
 28. To už je druhé letadlo měli by fašounům sestřelit to výzvědné letadlo co lítá kolem hranic RF. Nikdo by nezemřel ale materiální škoda by byla značná.

  OdpovědětSmazat
 29. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 30. Hurá Poloci dostaly rozum:

  https://cz.sputniknews.com/svet/201809198097335-Polsko-USA-zakladna-nebezpeci/

  OdpovědětSmazat
 31. Zakladni kontrolni otazka: 1/ Jakym pravem Izrael utoči vojensky na uzemi syrskeho statu? Je snad Izrael se Syrii ve valečnem stavu?
  2/ samosebou Izraelšti partňoři umyslně využili přistani riskeho letadla ktere vrha větši radarovy "stin" a odklani PRO. Nebylo by od věci, kdyby přiště ruska PRO sestřelila par izraelskych partňorskych samoljotu, ktere naruši syrsky vzdušny prostor. Aby bylo jasne, že existuji jiste hranice za ktere partňoři nelezou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tím právem, že v Sýrii operuje největší terorista světa - Rusko.

   Smazat
  2. 9,01
   Terorista No.1.je ty palice vychlastaná v USSA!!!!!
   Už si to ty retarde vyhulenej a vyfetovanej zapamatuj!!!!!!!

   Smazat
 32. Podle Henryho Kissingera má Izrael zaniknout kolem r. 2022. Vypadá to, že se trefil, i když to prohlásil před deseti lety. Židé si proto pro svůj exodus připravují nejenom Ukrajinu, ale výhledově i Rusko.

  OdpovědětSmazat
 33. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 34. vlast tě (9:27) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

  OdpovědětSmazat
 35. Opravdu to vypadá, že Putina řídí Netanjahu - viz článek: https://aeronet.cz/news/krize-il-20-skupina-izraelskych-stihacek-f-16-se-kryla-v-radarovem-stinu-za-ruskym-letadlem-syrska-pvo-sestrelila-omylem-rusky-stroj-zarvalo-15-ruskych-vojaku-izrael-obvinil-damasek/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. tak takových kroků si všimnou všichni? to je přece směšné

   Smazat
 36. na "aeronet" je článek, který potvrzuje, že Putin nezmůže nic, když se jedná o Izrael, protože ho řídí ruský židovský deep-state a zřejmě i Netanjahu: https://aeronet.cz/news/krize-il-20-skupina-izraelskych-stihacek-f-16-se-kryla-v-radarovem-stinu-za-ruskym-letadlem-syrska-pvo-sestrelila-omylem-rusky-stroj-zarvalo-15-ruskych-vojaku-izrael-obvinil-damasek/

  OdpovědětSmazat
 37. V krátké době se ukázalo "who is who", aneb podle činů poznáte je. Putin se jednak odkopal s penzijní reformou, kterou mu nadiktoval MMF a jednak s "odvetou" za smrt ruských vojáků v Sýrii. Tentokrát ho nikdo nemůže omlouvat tím, že brání odstartování třetí světové války. Putin sám ukázal, že ruský voják je i pro něho samotného druhořadým, že na prvním místě je cena izraelského, ne ruského. Obávám se, že mu to doma brzy spočítají!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Putinova reakce včera na tiskovce s Orbánem i dnešní "viditelná" reakce je opravdu směšná. Toto jsou ty kroky, kterých si všichni všimnou?

   Smazat
 38. právě 230 příspěvků, to jsem na NR ještě neviděl, jenom škoda, že polovina je od obecního blba Josefa Vyskočila :-)

  OdpovědětSmazat
 39. Americká armáda bojovala léta proti
  ISIS bez výsledku .
  Bez pozvání Sýrie !
  Rusko bylo pozváno Syrskou vládou a za několik měsíců obrovské výsledky a to jim Turecko a západ házeli klacky pod nohy . Putinovci bojovali i za nás , my jako vždy sedíme na prdeli u tv. M

  OdpovědětSmazat
 40. Juesej se vydaly cestou Adolfa Hitlera a německého nacismu. I Adolf měl satelitní souvěrce - Itálii, Španělsko, Slovensko, Maďarsko, Finsko, Pobaltské země a část Ukrajiny... A juesej také tak i se svými satelity, jako Hitler se svými, dopadnou. Juesej si musí uvědomit, že nelze donekonečna v zájmu kapitálu mrzačit Svět s jeho přírodou, tedy i lidmi!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18.00 Doposud co vím,tak přírodu kurví převážně Čina Indie a okolní státy. Tak nepiš juesej, i když má také nepopiratelnou vinu Než něco napíšeš tak přemejšlej, jinak jseš za vola.

   Smazat
 41. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 42. TEN pUTIN TO JE SILÁK

  OdpovědětSmazat
 43. Yellowstone má asi rok zpoždění, ale vypadá to, že už brzy. Pentagon už většinu techniky zachránil (evakuoval a rozvezl po celém světě). Přírodní katastrofa je pro svět nadějí na přežití (alespoň někde), protože USA nebudou muset nulovat své dluhy prostřednictvím 3WW. Na postižené teritorium se rád bude skládat zbytek světa. Takže kupujte dolary, dokud jsou v oběhu. Na památku!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.