Reklama

středa 26. září 2018

Rusko nedovolí biologické experimenty USA u svých hranic!

- kou -
26.9.2018 RiaRu a PrvníZprávy
Rusko neumožní Američanům provádět biologické experimenty na svých hranicích. Oznámil to v úterý ředitel odboru nešíření jaderných zbraní a zbraní ruského Ministerstva pro kontrolu zahraničních věcí Ruské federace Vladimir Jermakov.

Vedoucí oddělení ruského ministerstva zahraničních věcí komentoval prohlášení bývalého ministra pro státní bezpečnost Gruzie o pokusech na lidech prováděných USA v gruzínské laboratoři.

Komentoval tak prohlášení bývalého gruzínského ministra bezpečnosti Igora Giorgadze, že Spojené státy prováděly v gruzínských laboratořích experimenty na lidech.

Uvedl, když komentoval práci odborníků z Pentagonu s biologickými materiály v Gruzii, že Spojené státy ve skutečnosti používaly sousedy jako „morčata".

„Okamžitě jsme začali klást otázky americkým kolegům, když jsme měli ještě přijatelné, uctivé vztahy ..., že nepřipustíme, aby vaši vojenští biologové nepochopitelně cosi dělali u ruských hranic,“ uvedl Jermakov

„Co se děje v Gruzii, podle našeho hodnocení - je práce amerického vojenského oddělení na území Gruzie s biologickým materiálem, používání našeho souseda, našich gruzínské kolegů, partnerů, jako morčata,“ dodal.

Rusko: Vstup Gruzie do NATO může vyvolat strašný konflikt!

Jermakov poznamenal, že „nemůžeme určit, co se tam děje". Podle něj „neexistuje přístup k nejcitlivějším prostorům ani pro gruzínské specialisty, materiál je z USA dodáván prostřednictvím diplomatické pošty".

Ruská strana opakovaně vyjadřovala obavy z aktivit Pentagonu „při umístění biomedicínských laboratoří v těsné blízkosti ruských hranic". V roce 2015 ministerstvo zahraničí v této souvislosti připomnělo takzvané „Centrum pro výzkum veřejného zdraví R. Lugara“ na okraji hlavního města Tbilisi, pod jehož střechou je pevně „předepsaný“ lékařský výzkum divize americké armády.

Moskva je přesvědčena, že se americké a gruzínské úřady snaží skrýt pravý obsah a účel jednotky americké armády, která studuje zejména nebezpečné infekční nemoci. Gruzínská strana považuje obavy za zbytečné a prohlašuje, že laboratoř se zabývá výhradně vědeckým výzkumem. Ruské ministerstvo zahraničí uvedlo, že Moskva bude hledat oficiální vysvětlení USA o činnostech laboratoře v Gruzii, kde se mohly provádět letální experimenty na lidech. 

- - -

22 komentářů :

 1. Tvrdě a nelítostně proti travičům a válečným štváčům!

  Je až děsivé pomyšlení, co všechno už USáci a sionisti napáchali – a oni si nedají pokoj ani dnes!
  No bodejť by si taky dali, že – vždyť kapitalismus a demokracie je v posledním tažení, kope kolem sebe jako chcípající kobyla.

  Ano, Euroamerika se potácí v periodické, neustále se prohlubující krizi, přesně jak předpověděl Nesmrtelný Lenin. Členové nejreakčnějších kruhů usáckého vojensko-průmyslového komplexu už vědí, že dny jejich neomezené moci jsou sečteny, ale ještě se nevzdávají, ještě se snaží přežívat – ještě pár let či aspoň měsíců bezpracných zisků a bezuzdných odporných radovánek, než jim Veliký Putin šlápne na krk, spolu s proletáři vsjevo mira.

  Nyní tedy chtějí rozšiřovat svoje oblíbené trávení studní a mezinárodního ovzduší přímo na území Ruské federace, Svaté a Zaslíbené země všeho Slovanstva.
  Však to my Češi dobře známe: Brzy po Únorovém vítězství u nás USáci šířili amerického brouka, později HIV, v Africe šíří ebolu atd.
  Jaké jedy a nemoci by chtěli šířit ve Velikém Rusku? Mor, choleru, tyfus, homosexualismus? Či ještě něco hroznějšího?!
  Raději ani nemyslet, nebo bychom neusnuli, hrůzou nad mravními propastmi a močály, do nichž zabředávají demokrati, křesťani a buržousti, naši dědiční nepřátelé.

  Zkrátka a dobře, nepřestávejme nikdy děkovat Velebné Matce Přírodě a Jejímu jedinému Synu, Nesmrtelnému Leninu, za Velikého Putina.
  Ano, Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, nedá zahynouti nám ni budoucím.
  Jestli se USáci nebo sionisti pokusí zasít vítr, sklidí bouři. Veliké Rusko sice nemá a nikdy nemělo ani chemické ani biologické zbraně, ale v případě podlého útoku USáků či sionistů budou naši starší ruští bratři reagovat takovým způsobem, že z USA a sionistického státu nezůstane kámen na kameni, z jejich podlých obyvatel buňka vedle buňky.
  A v tom je útěcha, i kdybychom my Češi byli také rozmetáni na atomy odvetným úderem Ruské federace, jako obyvatelé obou agresivních paktů – EU a NATO.

  Ať věčně žije Veliký Putin, naše jediná opravdová záštita proti EU a NATO!

  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:08 Pokud tehle myslíte, jako srandu, tak velmi dobré, pokud tohle myslíte vážně, tak není pomoci. Já se přikláním k té druhé variantě TOTÁLNÍ MAGOR.

   Smazat
  2. RADOSTA JE KRETÉN!!!

   Smazat
 2. No musím se příznat, že jsem se zůčatnil výzkumu které prováděla nějaká pražská fakulta a Plzeňská fakultní nemocnice ji poskytla prostory a osazensktvo. (ano bylo to za 300,-Kč. No neberte to. Celkové vyšetření vašeho zdravotního stavu a ještě že Váš stav nebude nikde zveřejněn. Přitom veškeré Vaše údaje jsou naprosto evidentně přístupné v lékařských databázích. Ale to je jen začátek. Tato akce avizovala, že nálezy budou sděleny tomu kdo se zůčastnil tohoto experimentu. Po cca ptěti měsících se mi ozvala jakási paní která se představila jako doktorka(jmeno si samozřejmě nepamatuji a záznamy hovorů nemám nahrávané). Abych se dostavil do Prahy
  (nevím asi do Motolsté nemocnice k dalšímu vyšetření.
  Výsledky vyšetření z Plzně mi nebyli dodnes (ani mému lékaři zpřístupněny). Tomu se říká experiment v rámci EU.Vyšetřování se zúčastníla i Dr. z Německa. Jen podotýkám, že mne bylo odebráno 10 ampulí krve.

  OdpovědětSmazat
 3. Tak správně Rusko činní hitler byl proti nim břídil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hitler byl jenom jejich pečlivým žákem. Sjednocováním Europy, tlakem na východ přes Ukrajinu, htěl vybudovat říši na spůsob té Britské, s její arogancí, rasovou nadřazeností, koncentráky podobných těm Britským v Jižní Africe. Jenom napodoboval Britské demokraty. Nic víc-nic míň.

   Smazat
  2. I ten "strašlivý" Hitlerův Mein Kampf, byl jen pouhým plagiátem. Napodoboval ním jenom Britský Manifest Destiny.

   Smazat
 4. Celé Rusko je takovej malej strašák do zelí, on se těch mužiku bude někdo tak asi ptát, co může a co ne. Zákeřnej Rus rozšiřuje po V.B. NOVIČOK, tráví své lidi a na druhé straně bude házet špínu na USA? Ty dva Ruské zmrdy určili perfektně. Ruský zloděj křičí, chyťte zloděje trapné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:37-, vy si dejte obkládek, trochu vás to zklidní. Není zač.

   Smazat
  2. 10:05 Nějakej ten argumentíček by nebyl? Asi vlastní zkušenost, ten obkládek co.

   Smazat
  3. 9:37 - má čistou pravdu. Už aby byly k dispozici viry, které zlikvidují tu ruskou zběř do posledního chromozomu.
   Rusko nedovolí... :D. Zasmál jsem se. USA si bude dělat co chce a nikdo jim v tom nezabrání!

   Smazat
 5. 9,37
  Zjednodušit ti slovník ty imbecilní retardovaná mluvící dutá makovice,tak za chvíli nemáš co říct!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10.37 Chudinka retardovaný prorusáček se ozval. Více na tebe hnuse nereaguji

   Smazat
  2. 10.26 Oprava 10:17

   Smazat
  3. 10:17 Na Ukrajině je 12 laboratoří, v Gruzii 5, v pobaltí dalších 7. Já držím Američanům palce, aby se jim povedlo vyrobit takovou zbraň, která by Rusáky zlikvidovala JEDNOU PROVŽDY!

   Smazat
  4. 18:02
   To co držíš je VOHON KUBÍKA JANDY,CHUDINKO RETARDOVANÁ☺

   Smazat
 6. 10,26
  A prosí se tě někdo ty DUMMKOPF z USSA velvysranectví?????!!!!!!.-D
  P.S. a všichni nemusí vědět,že tvoje famílie je plná retardů!

  OdpovědětSmazat
 7. Tak nevím, kdo je v té chemii zdatný. Rus rozšiřuje ve V.B NOVIČOK, ale USA ohrožuje Rusko.A zase ta ruská lež, neustále dokola, dokola, už to je od rusů opravdu hloupé. Ten největší zloděj rus, křičí chyťte zloděje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsou to zrůdy, které už dávno neměli existovat mezi ostatními lidmi na planetě.

   Smazat
 8. Schwarze schwanz,HALT DIE KLAPE....starejte se o,že to máte za pár,střelnice v KOBYLISÍCH se vás KOLABORANTŮ NEMŮŽE DOČKAT!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ... zadula rudá posranina vypuštěná z lejnolíhně týhle pedofilní žůžovky - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   Translator tvý skřeky proložené jidiš slůvky nebere, šelomí pšouku! To je asi tím, že tě už zasáhl můj nový sprej vyvinutý vědci na likvidaci smrdutého plynu kterým si tvořen a kterému dali pracovní název putlérium! Není na rozdíl od novyčou nebezpečný, ale je velice otravný a zamořující!!!

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.