Reklama

sobota 1. září 2018

S anglosasy se domluvit nelze

John Bolton - karikatura
Alexandr Rodžers
1.9.2018
Poradce prezidenta USA pro národní bezpečnost John Bolton se stal dalším důkazem toho, co už po léta neustále opakuji – my se nedomluvíme. Domluvit se s anglosasy není možné.


Pět hodin jeho jednání s Patruševem*), ale výsledek – nula. Kromě banálních slov o tom, že „jednání jsou důležitá“ nebylo dosaženo prakticky ničeho. Dokonce odmítli i podepsat závěrečné komuniké.

Američané jsou mimo sebe. A čím horší je situace v americkém hospodářství, tím víc tato pomatenost přesahuje míru.

Oni totiž nevyjednávají, nesmlouvají – oni požadují!

Na základě čeho? Že jsme prohráli studenou válku? Jistě, vedení SSSR zradilo a vzdalo se (obecně vzato – v situaci, kdy k tomu nebyly důvody). To ale bylo před 27 lety. Ale za svoji porážku jsme zaplatili velmi hořkou cenu.

Jak to píše Kipling? „Impérium dostalo lekci. Impérium děkuje“.

Ale to je pryč, následky té porážky došly. A požadovat něco na základě minulého vítězství – to je stejné, jako bychom totéž dnes požadovali na Německu na základě vítězství v roce 1945. To je úplná pitomost.

Oni ale požadují…

Na základě čeho mohou USA cosi požadovat? Hospodářsky nás zardousit se jim nepovedlo, informačně rovněž ne, vyhrožovat silou zemi s polovinou světových zásob jaderných zbraní (a nejmodernějšími prostředky jejich dopravy ke …hmm … konečnému spotřebiteli) – jasný idiotizmus na hranici sebevraždy.

Komu se pokouší vyhrožovat? Dokonce ani soudruh Kim-Čong-un na jejich výhrůžky neskočil.

USA splaskly a zoufale se tváří, že nikoli.

Nabídnout nám Američané také nemají co. Doslova: – NIC.

Peníze nemají (v dluzích vězí po uši), technologie nemají, v Sýrii velmi propadli, na Ukrajině jakbysmet, v Afghánistánu uvázli a trpí, NATO se sype, Zumwalt neplave, F-35 nelétá, uvnitř Států samých probíhá „studená občanská válka“.
Ano, pokud se oni na nás křivě podívají, nebo hlasitě zakašlou – tak jim kdykoli můžeme říci: „Ano, my jsme pomohli Trumpovi k úřadu prezidenta.“ A je konec s dnešní administrativou – nikdo se ani nebude ptát na důkazy tohoto tvrzení.
Proto, pokud by měli aspoň kousek mozku, chodili by po žluté čáře a snažili se dýchat tiše.

A zároveň by potichu snižovali množství svých vojenských základen na planetě, protože si nemohou dovolit tak nafouknutý vojenských rozpočet. Mají nejvyšší čas přestat si žít nad poměry.

Namísto toho, ale vidíme hysterii: „Jsme nejsilnější, všechny jsme porazili, všichni nám dluží“. To je chování tříleté holčičky, které na pískovišti vzali lopatičku…

Přejděte na zúčtování v národních měnách, zbavujte se zbytků treassures, pošlete do NASA trampolíny**) – jsou nevyléčitelní.

Pokud někdo nechápe, že v jejich balónu zeje ohromná díra a namísto pozvolného přistání se naopak snaží nabrat výšku – zažije velmi bolestivý pád.
Make America low again!*) Nikolaj Patrušev (1951) – tajemník Bezpečnostní rady RF, armádní generál, Hrdina RF

**) Narážka na výrok někdejšího vicepremiéra RF Rogozina na pohrůžku USA, že ekonomicky zlomí ruský raketový průmysl – kdy jim v dubnu 2014 doporučil, aby tedy „…vysílali svoje kosmonauty do vesmíru trampolínami…“.


Zdroj: News Front
Překlad: st.hroch 180829

45 komentářů :

 1. To je dobre, ze se autor clanku priznal k tomu, ze Rusko je vlastne CCCP:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. K tomu se nikdo nemusí přiznávat. Ruská federace je právním nástupcem Sovětského svazu. Než začneš psát, měl bys víc číst.

   Smazat
  2. To záleží velmi nato-m, ako a kedy sa Pepkovi Vyskočovi A5:25, hodí hovoriť o CCCP a sovietskych bolševikoch ako o Russku a Rusoch:-). Ak sa im to hodí do propagandistického krámu a baviť sa o okupantoch a agresoroch, tak pre nich prestane jestvovať Ukrajina, nejakí Kličkovci, L.I.Brežněv-ich osloboditelia pred nebezpečenstvom zo západu, a vôbec CCCP:-) a je tu "len" Russko a Rusi. Pokial však príde na pretras Putinov majstrovský ťah s Krymom, ktorý mierovou cestou-referendom ochránil pred obsadením vojskami NATO, prizvú si na pomoc nejakých (u)krajinčanov, ktorých mali doposial kdesi hlboko v prdeli... Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  3. Je to podobne účelová manipulácia s verejnou mienkou, ako keď sa bavíme o Japoncoch a to v súvislosti v rokoch 1945, krátko pred koncom II.sv.vojny. Neni Japonec, ako Japonec. Ak hovoríme o Japoncoch ktorí zahynuli pri spojeneckom bombardovaní Japonska NAPALmom a jadrových útokoch na Hirošimu a Nagasaki, sú to "len" fanatickí zločinci, vrahovia, gauneri, ktorých stihla spravodlivá odplata, zavŕšená celkovou okupáciou Japonska Americkou armádou, Japonských gaunerov včetně starcov, žien a detí... Pokial sa však začneme baviť o obsadení Kurilských ostrovov Rusmi, to už "fanatický agresívny, rozpínavý" Rus, obsadil mierumilovnému, pokojnému, dobrosrdečnému pohostinnému Japončíkovi:-)... Nuž nežerte to! Dobrú chuť želám pri konzumácii takéhoto gulášu. Ešte šťastie, že záujemcov o tento duchovný pokrm neubúda. Už sa ale črtajú Nejaké korekcie v súvislosti s "oslobodením" Československa, kde sa rozbiehajú pokusy preradiť Sovietsky zväz z pozície obete vojenského útoku nacistov, a neskôr víťazov nad nacistickým Nemeckom, na "agresívnych Rusov", ktorí "prepadli" Polsko. Spravia z toho takú kowbojku, že už pri Osvietimskej oslave už ani nevedeli ani sami, kto ich oslobodil z koncentráku. Oslobodzoval ich každý: Nemec, Poliak, Čech, Slovák, Ukrajínec... Iba Rus nie:-).Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  4. 5:26 to je dement , měl by si jet do těch státu a říct jím ,že jsou Rusi ,myslím ,že by si se už nevrátil!!!

   Smazat
  5. Fašounsko , co si pořádalo 2 světové války je tedy dnešním Fašounskem , chudáku , sluníčko kozojebný ???????

   Smazat
  6. Je li Ruská federace právním nástupcem Sovětského svazu, tak právním nástupcem kterého státu je pak Gruzie a řada dalších, dnes již bývalých součástí CCCP?

   Smazat
 2. Ono se řekne snadno zrušit základny. Ale co s lidmi, kteří neumí nic jiného než zabíjet? Až se vrátí do států, co budu dělat? Jenom to co se naučili. Napříklat přepadat banky a provádět teroristické činy ve vlastní zemi. Nakonec i někteří naši dobrovolníci z akcí NATO se po návratu neumněli přispůsobit a dali se na pochybnou cestu. A to naše zpustošená a idioty ovládaná armáda a určitě nemá takový počet exotů jako armáda USA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já bych ty základny nerušil. Protože jakmile se Američani vypakují z Německa, je s Českým státem ámen. A že už si dvakrát nechali vypracovat studii, na kolik by je stažení vyšlo.
   To že EU, jiným názvem třetí německá říše, funguje i přes různé uzurpace Bruselu dosud především na ekonomických vztazích a Německo nepraktikuje velmocenskou politiku, je zásluhou amerických základen a vazalstvím Německa potažmo EU vůči USA.
   Tvrdím, že Česko existuje jenom díky americkým základnám v Německu!
   To co by následovalo, by bylo okamžité zrušení Benešových dekretů. To by mělo katastrofální dopad na českou státnost.
   To že Němci už zavětřili jakýsi závan svobody a jak by s ní naložili dokumentují i výroky předního německého politologa Christiana Hackeho, že v případě že USA pustí Němce z rukou, mělo by si Německo pořídit jadernou bombu.

   https://zpravy.idnes.cz/nemecko-armada-bomba-jaderna-usa-nato-dvt-/zahranicni.aspx?c=A180809_165112_zahranicni_luka

   Naopak, v případě že se USA stáhnou z Evropy, je jedinou šancí Čechů a našeho státu na budoucí existenci výroba vlastní jaderné bomby. Kapacity na to máme!
   S kartami jaké držíme v současnosti v rukou, tj. polovina průmyslu, většina bank, obchodních řetězců, telekomunikací vše v německých rukou. Pro německá propaganda, hordy kolaborantů, mladá generace s vymytou hlavou. S tím nic neuhrajeme.

   Smazat
  2. Vojenské základny USA1. září 2018 12:57

   • www.novarepublika.cz/2018/01/v-usa-proti-vojenskym-zakladnam.html
   • https://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_americk%C3%BDch_letadlov%C3%BDch_lod%C3%AD
   USA vojenské základny v zahraničí jsou hlavními nástroji imperiální globální nadvlády USA. Je to konstatování konference „Koalice proti americkým zahr. voj. základnám“, která byla 12.-14.1.2018 v Baltimore, Maryland USA.
   USA základny NEJSOU k obraně americké národní nebo globální bezpečnosti. Jsou to voj. projevy USA narušující život suverénních zemí jménem dominantních finančních, politických a vojenských zájmů vládnoucí elity USA.
   Podle oficiálních informací poskytnutých MO USA a jeho centrem Defense Manpower Data Center (DMDC), stále působí asi 40.000 amerických vojáků na 179 amerických základnách v Německu, více než 50.000 vojáků na 109 amerických základnách v Japonsku a desítky tisíc vojáků funguje na stovkách základen po celé Evropě i v Jižní Koreji!
   Podle oficiálních informací stále působí 40.000 amerických vojáků na 179 amerických základnách v Německu, více než 50.000 vojáků na 109 amerických základnách v Japonsku a desítky tisíc vojáků funguje na stovkách základen po celé Evropě. Více než 28.000 amerických vojáků je přítomno též na 85 základnách v Jižní Koreji, kde jsou od roku 1957.
   Spojené státy, resp. NATO mají také své základny v nejméně 150 zemích a vojáky po celém světě. Podle posledního americká armáda v současné době obsazuje 686 základen v 50 amerických státech a ve Washingtonu, DC. K tomu je mnoho známých amerických základen v Kosovu, Kuvajtu, Kataru, v Izraeli a Saudské Arábii. Celkem je ve světě přes tři miliony amerických vojáků.

   Smazat
  3. Český stát existuje vedle německého již více než tisíc let, z nějakých těch obtíží jsme se vždycky nakonec otřepali, tak nesýčkujte. Horší je, že se z německého státu pomalu stává odnož islámského státu. Ale to americké základny stejně nepořeší.

   Smazat
  4. 14:06 Novověký Český stát existuje od roku 1918. Směšně krátká doba! 400 let byl koloniální součástí Habsburské říše, kde bylo české etnikum bráno jako sluhové. K tomu se v současnosti přeměnou v servisní zónu opět vracíme.
   Naše existence není ani trochu samozřejmá! Viz vyhlazení Polabských Slovanů, kteří obývali pravý břeh Labe až po Hamburk a kteří už se neotřepali:

   https://cs.wikipedia.org/wiki/Polabští_Slované

   http://www.ceskenarodnilisty.cz/clanky/DejinyPolSlov.htm

   Existujeme jenom díky souhře geopolitických skutečností. V opačném případě si nás dají Němci japonskýma hůlkama.

   Smazat
  5. 21:54 možná byste si tedy měl hodit mašli.
   (když, tak 300)
   Německo existuje 145 let.

   Smazat
  6. 22:55 Je třeba si položit otázku proč tomu tak je? Němci tvrdě pracují, jsou produktivní, energičtí a nade vše velmi tvořiví. Němci celá staletí nepředstavovali pouze to nejlepší z celé naší rasy, ale byli v každém ohledu klíčovým elementem veškerého lidského rozvoje. Proč potom Německo, mohli byste se zeptat, mělo zpoždění za Francií, Španělskem a Anglií v získávání kolonií a založení vlastní říše? Odpověď leží v jeho Achillově patě. Žádný národ nemůže přežít pokud je vnitřně rozdělen. A žádný jiný národ netrpěl tolika rozkoly a vnitřními spory jako právě Němci. Od dob Římanů, přes vládu Karla Velikého a další staletí bylo Německo rozdělené na malé knížectví a království. Snad od dob pádu Babylonu nebyl nikdo tak ovládán židovskými lichváři jako malá knížectví v Německu. V 15. století se stále více projevovalo, že Německo se stává novou mocí v srdci Evropy a díky svým lidem, řemeslu a technologii jako byl např. knihtisk, brzy ovládne Evropu. Pokud existuje něco co Židé nechtějí a nemíní tolerovat, je to fakt, že by se bílí lidé jako Němci sjednotili a ovládali světovou politiku. Asi v této době začali Židé propagovat to co je v pozdější historii známé jako "Velká Schizma", jehož 500. výročí nedávno proběhlo. Židé zorganizovali protestantskou reformaci a s ní i bratrovraždy neslýchaných rozměrů. Židé kteří křesťanství vytvořili, a pak ho 1500 let skrze hierarchii římskokatolické církve ovládali, církev zkazili do takové míry, až byl průměrný "Věřící" zcela znechucený výstřelky církevních prelátů a připravený povstat. Pak Židé vždy přivedli loutku, pokaždé jinou, která měla vést povstání proti církvi, která se tak měla již podruhé rozpadnout, tentokrát od Německa a Švédska přes Francii po Anglii. Po asi století tlení tyto nepokoje propukly do ohnivé bitvy Němců proti Němcům. Dnes to nazýváme třicetiletou válkou v letech 1618 až 1648. Po skončení tento tragický rozkol zanechal Německo rozpadlé a krvácející, 5/6 majetku bylo zničeného a 1/3 obyvatel zabita. Když toto vraždění nakonec ukončil vestfálský mír, jehož znění nenapsali Němci, ale okolní vnější síly, které nechtěly vidět sjednocené Německo, zůstalo rozdělené na 300 knížectví, tedy mnohem více než tomu bylo před válkou. Tato krvavá a odporná zkušenost sebedestrukce vrátila Němce možná až 300 let zpět co se týče vývoje jejich státnosti a stála je světové vůdcovství. Taková byla situace v Německu až do příchodu Bismarcka, který německé státy sjednotil ale rozpoutal válku proti Němcům v Rakousku, které v bitvě u Hradce Králové v roce 1866 porazil. Tato bitva a vítězná válka proti Francii v roce 1870 sjednotila německé státy pod vedením Pruska, a Bismarck korunoval krále Wilhelma I. za hlavu německé říše. Německo bylo opět na cestě ke sjednocení a světovému vedení i když bez Němců z Rakouska. Navzdory času který Německo ztratilo zatímco jiné velké evropské národy získávaly kolonie, bylo Německo najednou světovou mocí s níž bylo třeba počítat a neúprosně se stávalo nejsilnějším národem Evropy a druhýmna světě. V roce 1905 bylo celosvětově 95 procent vědeckých článků napsáno v němčině. Němci vládli vědě i opeře, poezii i teologii, filozofii i průmyslu. Dvacáté století mělo být německé století, a ačkoli to byl v tu chvíli národ poměrně militantní, první válku rozhodně nezačal – a druhá byla pokračováním té první.

   Smazat
  7. Co s nimi? Nechat hlídat hranice. I když nejsme velká republika, tak když je všude cca 1000 vojáků, tak by naši zemi se zbraní v ruce mohli ohlídat, nebo ne? Ale asi by jim nikdo neplatil 3000 dolarů měsíčně. A vo tom to je

   Smazat
  8. 22:55 České království- součást habsburské monarchie od 1526 to je do roku 1918 400 let.

   Smazat
  9. 6:58 To je z nějaké Hitlerovy čítanky? Historicky jsou Němci vraždící, mocichtivé bestie, které je třeba držet na řetězu. To nezachrání žádné krasokeci sudeťáků a podobných iluzionistů. Němci nikdy nebyli úspěšný národ. Je to tím, že pocit panské rasy jim zatemnil mozek. Jsou příliš studení, upjatí a pro národ je potřeba cit. Pak to skončí takovou šílenou křečí, jakou byl hitlerismus. A pokud nějaký úspěch měli, vydřeli ho (a dnes opět dřou) z porobených národů např. Čechů. Pokud je tedy rovnou genocidně nevyhubili jako polabské Slovany.
   Němci nepřipustí a nic nenávidí víc, než náš úspěch. I ruchadlo bratrancům Veverkům ukradli. Vzpomínám si, že když přijeli po 89´ Němci ze západního Německa a viděli Dlouhé stráně, tak vůbec nechápali o co jde. Oni si mysleli, že tady umíme jenom pucovat boty. Nadrasa není vynálezem Hitlera, to mají Němci v genech po staletí. Pokud nám dala historie příležitost a mohli jsme se svobodně rozvíjet bez vlivu Němců, dokázali jsme být stejně úspěšní, i lepší, než oni. Dnes jsme opět pod vlivem Němců a co máme? Nic. Kultura stojí za hovno, recyklují se věci co vznikly v minulém století, když jsme ještě byli svobodní a kdy ještě česká kultura existovala. V té době jsme kulturu do Německa dokonce vyváželi! Jsme jenom křečci, co chodí každý den běhat do těch německých koleček. Propaganda placená z německých a sudeťáckých neziskovek vymazala národu mozek. Dneska už ani nemusí elitu popravovat na Staromáku. Stačí jim přeprogramovat mozky pomocí Konrad Adenauer Stiftung a spol..
   A co dělají Nemci s těma horama peněz, co vysávají z naší kolonie? Živí s tím miliony vychcaných parazitů z Afgnánistánu, Nigeru, Sýrie a bůhví odkud a opájejí se pocitem morálních gigantů! Směšné!

   Smazat
  10. 11:40 To o té "neúspěšnosti" je myšleno ve smyslu státotvornosti? To by ovšem platilo pokud by jejím vrcholem byla jen samotná Německá říše. Ovšem ve skutečnosti největším důkazem státotvorsti Germánů je Ruské Impérium! U jeho zrodu stál Heinrich Johann Friedrich hrabě Ostermann, vychovatel a rádce Petra I. Velikého. Ovšem tato státotvornost zůstala trvale omezena jen na dvůr, vzdělat venkov a rozšířit civilizaci po celé zemi se nástupcům Petra nepodařilo. Resp. první kdo se o to pokusil byl Petr III., který měl veliké plány,např. zrušení nevolnictví a toleranční patent, což kdyby zrealizoval, předstihl by o celých 20 let nás s "josefínskými" reformami. Jenže nezrealizoval. Část šlechty - zejména v armádě a hlavně pravoslavná církev, která zcela ovládala negramotné mužiky, se těmto plánům postavila na rozhodný odpor a podpořili puč provedený Petrovou manželkou Kateřinou. Ta na jakékoliv vnitřní změny zcela rezignovala a věnovala svou dlouhou vládu budování říše navenek. Připojila k říši velkou část Polska a mmj. také Krym.

   Smazat
 3. To mají ale vtipné a chytré generály. Dovedete si představit, že by něco podobně svěžího sepsal generál z božího dopustění Petr Pavel? Ech.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Generál z božího dopuštění Petr Pavel je v těžké situaci. Neví čí je. Perou se v něm dva svatí se silnou pozicí. Svatý Petr a Svatý Pavel. A když se dva svatí perou, ďábel se směje.

   Smazat
 4. Přesnější název článku by byl : Nelze se domluvit s těmi, co ovládají anglosasy. S těmi co ovládají FED, média, vojensko-průmyslový komplex , atd.) pro ty co stále ještě tápou lidé jako H. Kissinger, P. Wolfowitz, M. Albright atd.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak tak. Anglosasy ovládají chazarské peníze. A ovládly i Gorbačova a Jelcina a stále mají v Rusku silné pozice a proto i naděje. Proto diktují, respektive snaží se diktovat. Ale jak se říká, všeho do času.
   Nehleďě na to, že koncept celosvětové říše řízené z jednoho centra chazarskými penězi je funkční nesmysl!
   Kdy lidé přijdou na to, že blázny je třeba léčit a ne je poslouchat.

   Smazat
 5. Po celé dějiny to samé anglosasové si hrají na pány a nemají na to. Jen ať zkrachují aspoň nebudou mít prachy na války.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oni ale nepotřebují mít moc peněz na války. Stačí jim "kultivovat" pár zrádců, presstituti a rozeštvávat lidi a národy mezi sebou. Mají v tom bohatou, mnoha staletím osvědčenou praxi. S plnou hubou morálky se potom přiserou na trosky a ... vydělají. Lidi jim to žerou ... po staletí. To je jejich rukopis, to už mají snad v DNA.

   Smazat
 6. ...dnes je to jednoduché,....na zkázu zbytku USA,tak je je třeba přesně označovat,to je skutečnost !,..stačí Korea,vůbec není důležité,že nemají tolik atomu,co zbytek USA,..co jich zbyde po světě,tak naskáče raděj samo do moře,než se nechat chytit nějakým harakýrem.....

  OdpovědětSmazat
 7. Jak se s nimi může někdo domluvit, když neumí křovácky. Co to je za řeč, kdy se vše jinak píše, než mluví. A tomu ty hrdelní skřeky.

  OdpovědětSmazat
 8. **) Narážka na výrok někdejšího vicepremiéra RF Rogozina na pohrůžku USA, že ekonomicky zlomí ruský raketový průmysl – kdy jim v dubnu 2014 doporučil, aby tedy „…vysílali svoje kosmonauty do vesmíru trampolínami…“.
  xxxxxxxxxxx
  Tak teď mají soudruzi v USA prezidenta Trampolínu, tak by to snad mohlo fungovat, nicht wahr?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak je to možné, že ty bohorovné spocené státy emerické, ta naše jediná záruka svobody, k níž se tolik obracíme, si nedokáže ohlídat své území (resp. volby) a ještě se tou slabostí chlubí a vykřikuje ji do světa?

   Smazat
 9. Americke zakladny kolem sveta jsou zatim dulezite, aby tam nevznikly zakladny nejakych priblbliku , kteri urcuji jak mate myslet a slapat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:44
   ZÁKLADNY uASS OKUPANTŮ SROVNAT SE ZEMÍ I S JEJICH OBSAHEM!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
  2. US zâkladny všude po světě jsou zřízeny právě proto, abysme mysleli a šlapali, jak koloniální supervelmoc a její přiblblická elita určuje a chce. Zpracovává ovšem jen duševně slabší povahy, jako např. Anonyma 16:44.

   Smazat
  3. 19:24
   RŌHMOVY TEPLÁRNY V AKCI ZASE SE STEJNEJMA HNOJOTAPETAMA?????!!!!!!!
   CHTĚLO BY TO MAMRDE TUPEJ ZMĚNU,JENŽE PŘI JEDNOZÁVITU VE VYLITÝ PALICI JE TO TĚŽKÝ PŘIZNAT,VIĎ ??????!!!!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  4. 16:58 RuSS poudáš? Oni si rádi hrajou na to že se bráněj, že jsou skoro jako esesáci! (Schutzstaffel = Ochranný oddíl) - proto si dali do názvu taky dvě "S" - https://en.wikipedia.org/wiki/Rossiya

   Jenže my co známe jejich agresivitu jim zásadně říkáme RuSÁci! Tedy od zkratky útočných oddílu pouličních rváčů SA (Sturmabteilung= útočné oddíly).

   Smazat
  5. 20:10 On si teď uý dokonce začal říkat Röhm? No jistá podoba by tam byla:) -
   - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   Smazat
  6. Koukám, že tebe už dostali do písmene ...

   Smazat
 10. 16:47
  ZHEBNUL UASS ZMRD A TERORISTA Mc CAIN,JDEME SLAVIT!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslím že rusáckou hatmatilkou se to dá přeložit jako "Zakharchenko" - jo a oprav si písmeno "R!!

   Smazat
  2. 7:05
   VYKUŘ SI TY HULIBRKU Z UASS VELVYSRANECTVÍ A PIŠ ČESKY TY DYLYNO DUŠEVNĚ POKURVENÁ!!!!!!!!!!!
   A ZAPALOVAL SI SVÍČKY ZA TEPLOMETA A LIDSKOSVINI McCaina CARDO RETARDO?????!!!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  3. 10:03 Translator tvý rudoskřeky nebere, šelomí pšouku! To je asi tím, že tě už zasáhl můj nový sprej vyvinutý vědci na likvidaci smrdutého plynu kterým si tvořen a kterému dali pracovní název putlérium! Není na rozdíl od novyčou nebezpečný, ale je velice otravný a zamořující!!!!!☺☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  4. P.S.: A taky se douč se radši azbuku" - abys moh aspoň pojmenovat správně vůz, jehož potahama se pravidelně prodíráš, když se tvůj pán rozhodně k projížďce škarpama Chujlostánu, putlerprde ... UAZ! - http://www.skrytapravda.cz/images/10zari2017/uaz-blockhain1.jpg

   Smazat
 11. Trump mel RALLY (shromazdeni / setkani / sraz) v Indiane a prislo 15 000 lidi, potom v severni Karoline a prislo 20 000 lidi. 2/3 se vubec nedostalo na shromazdiste tak oblehli ulice v okoli. NASTUPUJE novy ekonomicky model a Evropa se prizpusobi. A globaliste tomu nedokazi zabranit.

  OdpovědětSmazat
 12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 13. Cenzore ty hovado pitome, proc nesmazae 16:57 ?

  OdpovědětSmazat
 14. Pan redaktor Quasimodo ma sluzbu ? A nebo , ze by ta jeho "slusna" kolegyne ?

  Vy tupani v redakci, vy se degradujete na takovy level, ze uz nic nemuze byt pod vami. (Je dobre , ze to delate,
  - pro nas !)

  OdpovědětSmazat
 15. Panstvo 22:09, 22:16, pokud vám nevyhovuje způsob, jakým je korigována zdejší diskuze, ta sem nelezte.
  Jinak jsem rád, že se opět objevila hláška u smazaného příspěvku. Bylo nějaký čas nefér a pod úroveň mazat příspěvky bez hlášky, tedy prakticky korekce diskuze zatajovat. Dokonce tak důkladně, že hlášky o vymazání příspěvků byly z předchozích diskuzí vymazány taky. Takové to šlápnutí vedle, nebo ne? JiH

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.