Reklama

čtvrtek 6. září 2018

Šéf ukrajinského parlamanentu nazval Hitlera „největším" demokratem!

6. 9. 2018    První Zprávy
Předseda ukrajinské Nejvyšší rady Andrej Parubij ve vysílání televize ICTV označil Adolfa Hitlera za „největšího“ demokrata. „Sám jsem velkým zastáncem přímé demokracie... Mimochodem, řeknu vám, že největší člověk, který praktikoval přímou demokracii, byl Adolf Aloizovič v 30. letech,“ řekl šéf ukrajinského parlamentu. Politik dodal, že studoval přímou demokracii „na vědecké úrovni“, a vyzval nezapomenout na přínos führera v jejím vývoji.


V reakci na vystoupení Parubije oznámil ukrajinský poslanec Vadim Rabinovič, že na něj podal trestní známení za "propagaci fašismu". "Obracím se na všechna velvyslanectví evropských zemí, v první řadě na Německo, aby daly ocenění naší vlády a Parubije, a přerušili s nimi veškeré styky," zdůraznil poslanec.

Ukrajinští veřejní a političtí činitelé opakovaně učinili taková radikální prohlášení. Takže v dubnu poslankyně měststké rady Lvova Mariana Batjuková v sociálních sítích poblahopřála Hitlerovi k narozeninám, a v květnu ukrajinský konzul v Hamburku Vasilij Marušinec nazval fašismus „čestnou“ záležitostí a také představil svou verzi ukrajinské vlajky s hákovým křížem.

V této souvislosti je nestydaté, když se následně v západních médiích (a českých jakbysmet) neustále papouškuje, že ukrajinský ultranacionalismus a fašismus pomajdanovské elity je jakousí okrajovou záležitostí, že vítězí prozápadní duch demokracie s jejich „hodnotami“. A že varování před nárůstem fašistických a nacistických tendencí v zemi, je jen jakási ruská propaganda.

Fašistický pozdrav se stává oficiálním pozdravem v ukrajinské armádě

35 komentářů :

 1. Tak Parubij vlastně udělal z "Adolfa Alojzoviče HITLERA" vzorného čestného UKRAJINCE.

  Tak proto McCain (až do své smrti) a jeho následovníci tak horují pro UKRAJINU... Proto je tam ŠTĚTINA jako u sudeťáků - HEIM INS REICH LIEBE GENOSSEN.

  O CO, ŽE 20. DUBNA 2019 slavně oslaví 130 nedožité narozeniny toho "kontroverzního extrémisty"... Ale hlavně, že máme Trumpa, Merkelovou, Islám, černochy a ... Ukrajince. Nedivým se Luganským a Doněckým, že s takovou verbeží nechtějí mít společnou ani státní příslušnost. Jsem zvědavý, CO NA TO SYNAGOGA. V Izraeli je dodnes poprask, když někdo jenom pustí nádhernou hudbu Richarda WAGNERA.

  OdpovědětSmazat
 2. Synagóga je sama kontroverzně extrémní.
  Teď čtu americkýho vědce, kterej spočítal, že pejzatejch bylo po válce nemlich tolik, kolik před válkou.

  Pak by ovšem Alojzovič byl vlastně hodnej chlapec (až na to, že chtěl konečně vyřešit NÁS) a Heydrich skovával průklep z Wannsee zbytečně.

  Co Wagnera.
  Izraelita zmrzačil Jaschovi Heifetzovi při návštěvě Erecu (jistě slyšíte, že Jašovo jméno nebudhe semitský, vo to líp ale hrál na housle, jako pámbu) ruku, protože odhmítl dát pryč z programu německý autory.
  Slava herojam.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane 2.50, Jascha HEIFETZ by z dobré "ruské" židovské rodiny z Kovna (dnes Kaunas) Koncertovat přestal v roce 1972, kdy mu bylo kolem 72 let (přesný rok narození je sporný, matka ho "omlazovala" aby začal vystupovat jako "zázračné dítě...).

   Mohl byste, prosím, konkretizovat kdy a kde došlo k tomu mrzačícímu napadení? A jak dopadl pachatel?

   Smazat
  2. Jak by furt dopadal.
   Asi na zem, dyš ho Heifetzovi přátelé povalili.
   Bylo to v čtyrycátejch letech a nikdo to v Izraelu neřešil, aby nebylo hůř.

   Mám několik desek s jím přednesenými houslovými koncerty, ale ve sleevenotech to není.
   Zdroj bude asi americký, nejspíš biografický.

   Chápete, že taková věc silně utkví.
   Autor spisu tím chtěl doložit, že si umělec od blbů do muziky nenechal kecat.
   Což plně schvaluji.

   Smazat
  3. 12:47

   K mrzačícímu napadení došlo v roce 1953 v Izraeli. Na pachatele střílel Heifetzův sekretář, ale netrefil. Pachatel unikl. Zmrzačení nicméně nebylo příliš vážné. Ruka byla opuchlá, a H. odvolal 4. z řady 4 kocertů v Izraeli. Potom ještě téměř 20 let koncertoval. Nenarodil se v Kovnu, ale ve Vilnu (též Litva).

   Smazat
  4. Z cizího krev neteče....!

   Smazat
  5. Pane 18.33, děkuji za info. To je tak, když šetříte peníze na střeleckém výcviku personálu.

   I u nás by nechali pachatele utéct, protože by si nikdo netroufal riskovat soudní oplétačky a obviňování z antisemitismu... Zadržet židovského teroristu v Izraeli, nebo ho trefit, mohlo být ještě nebezpečnější.

   Smazat
 3. neurazet ,prosim

  OdpovědětSmazat
 4. Inu, banderostán.

  OdpovědětSmazat
 5. 7,51
  Co to meleš ty slabomyslnej idiote z uASS velvysranectví???!!!!!!
  Jsi zase chlastal vyjetej volej a žral blbičok???!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Douč se radši azbuku" - abys moh aspoň pojmenovat správně vůz, jehož potahama se pravidelně prodíráš, když se tvůj pán rozhodně k projížďce škarpama Chujlostánu, putlerprde ... UAZ! - http://www.skrytapravda.cz/images/10zari2017/uaz-blockhain1.jpg

   Smazat
 6. Prase fašistické 7:51 má v krimu povolení k používání internetu, nebo ho zapomněli zavřít do klecového lůžka, a přikurtovat. Za socíku, by něco takového nebylo možné, to by dostal na prdel, co by se do něho vešlo, a právem.

  OdpovědětSmazat
 7. Z příspěvku (Anonymní6. září 2018 7:51) by jeden řekl, že cenzura neexistuje. Praxe však ukazuje, že tomu tak není.

  Kladu si otázku:
  Jak a proti čemu (komu) je tedy ta "cenzůra" nastavena?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já ti to řeknu asi tak vo tý "cenzuře": Realita je taková, že židobolševik david sní o tom, že se stane rudým komisařem jako jeho příbuzní v Rusku před 100 lety! A že to on a jemu podobná svoloč by rozhodovala koho ovládat a koho rovnou "mazat"! Tak to je. Jenže my se jim tu postavíme jináč! My jsme poučený z dějin! Totiž kdyby jeho Výsost Imperátor jednal s jeho předchůdci tak jak s nimi jednali už pozdě bohužel jeho generálové a atamani za občanské války, tak by ani žádná nebyla! U každýho druhýho gaunera rudýho nosatýho - ať to byl Parvus, Zederblum, Bronstein nebo Džugašvili čteš v životopise "utekl z vyhnanství"! Pak se většina objevila někde na západě jako "exulanti"! Kdyby je carská ochranka vhodila zaživa do kotle lokomotivy hned po prvním zatčení, bylo by po problému a navíc jako bonus by zlevnila i přeprava na Transsibiřské magistrále ...

   Smazat
 8. Hitler největším demokratem?

  A nebyl snad? - k tomu, co se dnes za demokracii vydává /ke slovu demokracie už nepíšu ani ty uvozovky; je to sprostá urážka původního významu slova/
  Hitler plně odpovídá současnému významu panujícího systému: nové aristokracie či oligarchokracie.

  OdpovědětSmazat
 9. Přesnější výraz pro fašismus v Německu - pokud nechcete použít slovo nacismus - by byl němcismus.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jeden velice upřímný rabín se svého času pohrdlivě vyjádřil o Šekelgrůberovic Dolfkovi, o tom v článku zmíněném Adolfu Adolfoviči a jeho díle, že "německý nacismus je jen nepodařenou kopií sionismu..." a měl pravdu a ten chytrák Rabinovič (jak příznačná familie, že) to až moc dobře ví a taky moc dobře ví, kdo tu šaškárnu na té zubožené Ukrajině spískal a pro koho, tak proč se tak čílí ???!!!

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Piráti v ohrožení? Ivan Bartoš žádal BIS o ochranu

   https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Pirati-v-ohrozeni-Ivan-Bartos-zadal-BIS-o-ochranu-550392

   Dali si většího šluka a mají vidiny.

   Smazat
  4. Všechno je to haluz.
   Zvlášť BIZ.
   Hulit to ani nejde.

   Smazat
 10. Co na to strážci evropských hovnot a neziskovky? Nic, budou mlčet, je to jejich člověk.

  OdpovědětSmazat
 11. No jo to se jen jeden krypl přiznal kam patří a k němu celý západ.

  OdpovědětSmazat
 12. JJ, to je ten banderovec, který má papíry na hlavu.
  Agent Plavec Štětina mu jde s Hoňsipérem Švandou na ruku.

  OdpovědětSmazat
 13. V r. 1947 v komentáři k dekretům Beneš konstatoval, že přijde doba, kdy se budeme omlouvat nacistům, kdy budeme vzývat sami ideologii nacismu. Kdy se budeme omlouvat za náš odboj proti nacismu a odmítání židobolševismu. A ta doba pro Západ přišla. Západ se hrdě začíná hlásit k odkazu oné ideologii o židobolševismu, dnes v podobě antirusismu a i nového přívalu antisemitismu. Nevím, zda se právě my Češi máme čím chlubit, když i mnozí politici z našich řad se k ideologii Adolfa Hitlera začínají hlásit. Že tak činí na Ukrajině? Ti to měli v krvi již v dobách, kdy Adolf po dobytí kontinentální Evropy vytáhl proti SSSR a kdy se k nacismu veřejně a hlučně a nejen banderovci přihlásili.

  OdpovědětSmazat
 14. Tady se hlásí usa k podpoře fašistických banderovců:

  https://cz.sputniknews.com/politika/201809058015984-rusko-volby-ukrajina-usa/

  OdpovědětSmazat
 15. Kua bureš odhalen též mu nevěřím:
  http://svobodnenoviny.eu/babisuv-predvolebni-trik-chce-byt-zachrance-evropske-unie-pred-imigranty/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zato PIRÁTI zelení s ČSSD, TOP 09 I ODS slibují v Bruselu na templ i na katedrálu, že po volbách to tady po hujersku "zanegrují", že bude bělocha třeba hledat kamerovým dozorem.

   Smazat
 16. Je zvláštní, jak lidé ztrácejí paměť: Němci na Urajině a v Bělorusku a Rusku vyvraždili a vypálili stovky vesnic.
  Jak to říkala moje babička: Jedna generace vybojuje i za cenu ztráty života mír pro ostatní, generace po válce mír užívá, další generace si míru přestane vážit a následující generace opět umírá ve válce a musí si mír znovu vybojovat.
  Člověk, který neusiluje o udržení míru a štve národy proti sobě do války, je zločinec.

  Šest let válečného běsnění, které rozpoutali Němci, znamenalo smrt pro 26 milionů Rusů, 7 milionů Němců, 6 milionů Poláků, 407 tisíc Američanů, 360 tisíc Čechoslováků, ... Po válce zůstalo 35 milionů invalidů a 20 milionů sirotků.
  Toto někdo stále chce? Pak je to psychopat a patří do izolace.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máme tu nadcházející sté výročí konce Velké války a vzniku republiky a tak by se měli všichni ti idioti toužící po další válce, válce proti Rusku, porozhlédnout po českých a moravských vsích kolik pomníku padlých našinců co tenkrát všechno stálo a to byl co se týče "válečných technologií výroby mrtvol" oproti dnešním možnostem středověk s manufakturní výrobou.
   Jen opravdový blázen a zločinec jakkoli se vážně a důležitě tvářící a ověnčený nejvyššími vědeckými tituly a poctami dnes usiluje o válku a proto musí být zbaven moci a izolován v tom nejtužším blázinci a na tom bychom ve vlastním zájmu měli všichni pilně pracovat a nenechávat se rozeštvávat, neboť v jednotě je síla a není důležitější cíl a smysl, než nepřipustit tu válku o které ti šílení politici a političky sní...

   Smazat
 17. Zrovna sleduji velkou vlast. válku .
  Ruský hrdinové bojují o kažkou píď Stalingradu .A vy mi tu píšete o tomto Ukrajinském praxe to . Hitler demokrat chtěl zlikvidovat slovanské obyvatelstvo . Takže pokud by vyhrál tak Ukrajinci by šli do Auschwitz .
  Proč čt a seznam nenávidí Rusy a podporují Ukrajinsko - pobaltské fašisty ? Spasibo dědu za pobjedu !
  Marcel

  OdpovědětSmazat
 18. Tak co Štětino už máš vyhlédnutý strom? Zajímavé že fašistu tady máme přímo pod okny a ještě nás zastupuje v parlamentu .No řekněte nejsme na hlavu? Jinak - měl jsem v trezoru 5 miliónu a jsou fuč.Manželka nic neví,její milenec nic neví,nikdo nic neví a jsou v ryti.Jsem to ale chudák okradenej.Žádné scifi,fakta!!!!!!!!No není to na palici?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. noviczech
   ...5 milionů, takové drobné na dovolenou ...a nemáš to někde v krabici od bot ? To se teď často snad i praktikuje...

   Smazat
 19. Mám vzor, je to Ghandí, ale když čtu co nenávisti narůstá mezi námi. Tak je mi smutno, vždyť my sami si můžem občanku udělat. Proč ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní6. září 2018 19:29
   „Mám vzor, je to Ghandí, ale když čtu co nenávisti narůstá mezi námi. „
   Pokud vycházíte ze situace na internetových diskuzích, tak dojdete ke špatným závěrům. Ty jsou rozeštvávány najatými trolly. Zvláště u závažných témat, ta musí být likvidována.

   „Tak je mi smutno, vždyť my sami si můžem občanku udělat. Proč ?“
   Občané si občanku sami nedělají. I jenom v té Ukrajině víme, že bylo Američany počátečně investováno 5mld dolarů na organizování demonstrací, na střelbu do demonstrantů ostřelovači, na upálení lidí v domě odborů, atd, atd.
   Pokud chtějí velcí hybatelé změnit režim více ve svůj prospěch, nejprve musí zničit stabilitu stávajícího systému. To jsou ty občanky, ve kterých lidé statují na náměstích, v naději že si vymůžou ráj na zemi. Ale tato energie bývá ukradena a využita k plánované změně.
   Nyní je rozvracená celá Evropa. A jak na to reagují politici? Lžou, lžou, lžou. Nechali se zapojit do tohoto plánu.
   Proto volím SPD, protože to stále vypadá, že politici SPD do toho zapojeni nejsou a snaží se vydobýt pro občany více vlivu na rozhodování politiků. Zákonem o referendu, o odvolatelnosti politiků, o zrušení doživotního mandátu soudcům a dalšími změnami.
   Takovýchto stran v Evropě přibývá, odtud by mohly přijít pozitivní změny. P.K.

   Smazat
 20. Benešovo proroctví se naplnilo .

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.