Reklama

sobota 22. září 2018

Sirotci. Syrští a ti druzí.

- vlkp -
22. 9. 2018 KosaZostra čili vlkovobloguje.wordpress.com
Lidovecká europoslankyně Šojdrová hodila do malého českého politického rybníčku pořádný balvan. Co balvan - nejméně ruční granát. To když navrhla, aby Česká republika přijala 50 sirotků, mladších osmnácti let, kteří přišli o rodiče, jde hlavně o chlapce ve věku od dvanácti do sedmnácti let. Ze Sýrie. A dodala:

„Skupiny nezaopatřených sirotků se může bát jen hlupák nebo sobec. Vždyť je to naopak prevence jejich budoucí radikalizace. Jediné, co je zapotřebí, je politická odvaha,“


Okamžitě se kolem toho strhla pořádá mela. Jako kdyby tahle země neměla žádné opravdové problémy! Vyslovuje se k tomu kde kdo Je to jednak klasické, parkisonovské diskusní téma, kterému každý rozumí a každý se tudíž cítí kvalifikován uplatnit nějaký ten názor, aby si připadal důležitý. Vzpomínáte na tu kapitolku ze Zákonů profesora Parkinsona, kdy popisuje zájem diskutujících, respektive zájem davu věc řešit, když jde o přejmenování nějakého náměstí, ve srovnání s tím, když je diskutována zásadní změna daňového systému?

To první je jako u těch sirotků Šojdrové. To druhé je většinově naprosto bez odezvy veřejnosti. Je to ponecháno příslovečnému koňovi, co má přeci tu větší hlavu. Tak ať se s tím trápí. My řešíme přece to náměstí, pardon - sirotky!

Proč by nás měl zajímat například Globální pakt o migraci nebo Globální pakt o uprchlících? Ačkoli by zatraceně měl? To přenecháváme Babišovi. Nikoli proto, že by měl větší hlavu, ale prostě proto, že se nám o tomhle tématu nechce nic dohledávat, číst, přemýšlet…Stojí to čas a bolí to a také podvědomě tušíme, že ty naše politické ikony, kterým tak věříme, by jaksi v tom testu, kdybychom ho podnikli, třeba neobstály. Takže bychom pak museli přiznat, že jsme se hluboce zmýlili, když jsme jim dali ve volbách hlas, že jsme prostě hejlové, co zase a opět nalítli.. Takže vlastně řešíme ty sirotky ze Sýrie…. Místo těch dvou globálních paktů. Jenže vy máte smůlu, chodíte na Kosu. Ze svého vlastního rozhodnutí. A ta pojedná jak tu podivuhodnou šojdrovinu, tak ty globální pakty.

Dnes to bude hlavně o těch takzvaných sirotcích. Přesněji syrských. Protože ti, z nějakého mně neznámého důvodu, jsou hodni naprosto zvláštního, unikátního, zřetele.

Zkoušel jsem vygůglit, kolik je na světě dětí bez rodičů. K nějakému celkovému číslu jsem se nedostal. Asi tím, že prostě neumím dostatečně hledat. Nijak zvláště mi to nevadí. K kdybych byl nějaký údaj získal, jeho faktická hodnota by stejně byla na výsost sporná. Ale ta čísla budou ohromující. Tipnul bych si, že půjdou nejméně do stamiliónů v horních ciferných jednotkách. K tomuto zdrcujícímu odhadu mne vede údaj ze studie Mendelovy university, který popisuje současnou Zambii. Jež má, podle ní, 12,5 milionu obyvatel celkem a z toho má býti 1,1 milionu sirotků…. Děsivé číslo svědčící o pekle na zemi.

V ČR prý, podle jiného zdroje, je řádově 10 000 sirotků / jednostranných či oboustranných/ plus dětí o které se rodiče nechtějí nebo nemohou starat v dětských ústavech.

Pokládám za nutné alespoň tato dvě čísla uvést, než se začnu věnovat těm 50-ti kouskům, které chce do země dovézt zatím ještě europoslankyně Šojdrová, celá jedna třetina členů českého senátu a řada českých politiků a neziskovkářů, kteří z toho dělají naprosto světoborné téma, které zřejmě otáčí celou zeměkoulí.

Z mého pohledu jde o klasickou politickou manipulaci. Parkinsonovský spor o pojmenování náměstí. Nebo chcete-li v dnešní obvyklé písmácké hantýrce – vrtění psem.

Paní Šojdrové, Miroslavě Němcové, Miroslavu Kalouskovi, jedné třetině senátorů a všem ostatním, kteří tak militantně vyrukovali před kamery, mikrofony, na internet a snad i na náměstí a do ulic, za jejich přijetí do země, stejně tak jako Andreji Babišovi, Jiřímu Ovčáčkovi, Heleně Válkové, Tomio Okamurovi a všem dalším, kteří dávají tvrdé kontra v této banální věci musí být dokonalé jasné dvě věci:

1- 50 sirotků ze Sýrie přemístěných do České republiky vůbec nic neřeší. Ani v rámci syrského konfliktu, natož z hlediska tragického osudu dětí bez rodičů, co jich jen na zeměkouli je. I kdyby skutečně o sirotky vůbec šlo.
2 - celá kauza je totálně vylhaná. Od samého začátku. A slouží jen politické manipulaci s voličem před volbami a k odvádění pozornosti od daleko podstatnějších a důležitějších témat! Hrají s námi betla, který jim ovšem obdivuhodně vychází!

O to je celá záležitost smutnější a trapnější. Protože o sirotky skutečně jde až na posledním místě. Jestli vůbec.

Než budu pokračovat, dám svůj osobní postoj, ačkoli normálně bych si ho nechal na úplný závěr – jsem proti přijetí tzv. syrských sirot. Ne proto, že bych bych nelida s nulovou sociální empatií nebo že bych se bál, že 50 dětí z islámského prostředí by rozvrátilo náš český civilizační systém. Ani náhodou! A to i kdyby šlo o prcky dávno a dávno infikované tím nejhorším virem islamsitického terorismu a nesnášenlivosti. Mladé stromky se dají ohýbat a zformovat. A pět desítek je opravdu nezajímavý, marginální počet. Jenže…

Ano je tu jako vždycky jako vždy obrovské jenže! A to hned několik. Zkusím jich pár, jen těch hlavních, vyjmenovat:

1- už pojem syrský dětský sirotek je v podstatě jedna velká lež, což se pokusím dokázat
2- téma sirotků je tématem zástupným a jde o něco úplně jiného

Pojem syrský sirotek je, v podání paní Šojdrové a spol. jedna velká lež.

Jak se dozvíte v televizní, neváhám říci, plnohodnotně pavlačové přestřelce mezi europoslankyní Šojdrovou a poslankyní PČR za ANOšéfe! Válkovou, kterou odvysílala ČT 24 (17.9.) v Událostech, komentářích zde, říká lidovecká dámička, že bychom měli převzít těch pět desítek syrských dětí z řeckých uprchlických táborů. Přirozeně sirotků.

Proč se mnou paní europoslankyně zachází jako s nesvéprávným individuem? Ono už neplatí, že z Turecka do Řecka po moři / po souši to nejde/ se migrant dostal jen tehdy, když měl dostatek financí na to, aby si u pašeráků lidí zaplatil místo na člunu, které ti vydřiduši prodávají? Nepochybně by se možná, opakuji možná, našla statisticky naprosto nevýznamně nějaká výjimka, kdy se i otrlý obchodník s lidským neštěstím /či přesněji – otrokář/ ustrnul a dítko bezbranné na člun bez placení kdo ví proč pustil, ale že by hned půl stovky? Či spíše ještě daleko více, aby bylo z čeho vybírat? A neříkala takhle náhodou stejná paní Šojdrová ještě nedávno, že by to viděla především na chlapce ve věku 12-17 let? I když nyní přehodila výhybku a mluví o malých dětech a také dívkách? Ale původně to byli ti mládenci 12-17 let.

Dovolím si tvrdit, že to je jako v jiných případech tak, že prostě o žádné sirotky na útěku v podstatě nejde. Že museli mít peníze, jimiž zaplatili svou plovací vestu a místo na člunu. Což se při jejich věku mohlo udít jen tak, že se na ně RODINA /paní Šojdrová- RODINA!!!/ složila. S jednoduchým kalkulem – až údajný sirotek dostane v cílové zemi status uprchlíka a azyl nebo alespoň povolení k pobytu, pak ho náhle se objevivší rodinní příslušníci, včetně původně mrtvých rodičů, budou následovat do zaslíbené země s využitím práva na slučování rodin! Takhle je to provozováno dnes a denně v Německu, Rakousku, Švédsku, atd.atd.

Čacká a lidsky citlivá lidovecká europoslankyně stihla konstatovat, že onen sirotčí původ a další zásadní skutečnosti o původu a statusu eventuálně přebíraných dětí by nám garantovalo Řecko, které už všechny potřebné a nutné údaje má k zjištěné a prověřené…. Nemusím prohledávat internet, abych si snadno vzpomněl, jen namátkou, na vraždy ve Freiburgu nebo v Kandelu, kterých se dopustili údajně vždy sedmnáctiletí vrazi. Nikoli ze Sýrie , ale z Afghanistanu. Kteří do Německa přišli z Řecka, přirozeně prověření řeckými úřady, jako dětští uprchlíci. A tipnu si, že také velmi pravděpodobně jako sirotci. Aby se následně, po dokonaných vraždách, ukázalo, že dávno mezi mladistvé nejspíše nepatří. V případě toho, co vraždil ve Freiburgu to bylo ještě navíc tak, že měl mít už trestní záznam pro násilí z Řecka, jen Řekové o tom Němce pozapomněli informovat… Takhle ověřují a prověřují řecké úřady!

Ale podstatné pro mne je, že paní Šojdrová, v okamžiku, kdy vysloví slovní spojení syrský sirotek v řeckém uprchlickém táboře v lepším případě pouští do éteru kolosální pitominu, v tom horším – vědomě lže.

A není to jen v tomto případě. Paní Šojdrová prapůvodně hovořila o tom, že by u nás ty syrské děti zůstaly a dostaly azyl. Nyní už to přehodila jen na právo pobytu do doby, než v jejich zemi skončí válka. A také prohlásila, na přímou otázku, co jako by s nimi udělala, kdyby se někdo z nich dopustil nějakého kriminálního činu, odvětila, že by byl následně odsunut!!!!

Nevěřím vlastním uším! Opravdu si europoslankyně myslí, že Události komentáře poslouchají úplní bezmozci? Jí a hlavně jí, se zkušenostmi z Evropského parlamentu přece musí být jasné, jak by to asi tak ne/fungovalo! Že Sýrie, zejména kdyby Asad opravdu vyhladil islamistické teroristy, ještě hodně dlouho a dlouho nebude Západem uznána za tzv. bezpečnou zemi! Možná nikdy. Takže do Sýrie nikoho, ani masového vraha, vrátit nebude možné! Dle našich vlastních zákonů. Protože by mu tam hrozilo nehumánní zacházení, paní Šojdrová!

A i kdyby už to nakrásně možné bylo, ani pak to nepůjde. Protože v okamžiku, kdy něco takového bude chtít nějaký, k tomu příslušný státní ouřad uskutečnit, objeví se všelijací Rozounkové, Člověkové v tísni a podobní profesionální dobrodějové, kteří využijí skulin / a že jich je! / v českém právním systému a budou zuby nehty odsunům bránit. A rozsudek, který jsem na Kose nedávno komentoval, ukazuje, že velmi úspěšně. Jde o přelomovou věc čerstvého data z 18.1.2018, kdy Krajský soud v Praze pravomocně nařídil propustit syrského uprchlíka z detenčního tábora v Česku a zrušil tak i snahu policie o jeho vydání zpět do Řecka. Důvodem jsou špatné podmínky v táborech pro běžence a zahlcený azylový systém v balkánských státech.

Nemám dost fantazie nejen k tomu, abych ten soudní verdikt pochopil, ale především na to, abych uvěřil, že po takovém rozhodnutí jakýkoli český soud dovolí deportovat ze země kdykoli dětské migranty, které jsme přece převzali už jako děti, které se naučily řeč, mají zde kamarády, osobní vazby a jsou vůbec naši, když dnes Řecko není dostatečně komfortní země na to, aby se tam, podle Dublinských pravidel, vraceli ilegálové, které sem nikdo nezval a jež překročením hranic porušili platné zákony!!! Jestliže sem nějaký ten „syrský sirotek“ dorazí, bude v podstatě nepostižitelný. O to se Člověkové v tísni a Organizace pro pomoc uprchlíkům a mnoho dalších podobných páchačů dobra postará!

Ještě k té už zmíněné klasické pavlačové přestřelce mezi Šojdrovou a Válkovou. Pokud jste někdy četli soudničky českého klasika této novinářské discipliny – Františka Němce, takto předválečného, důvěrného znalce života a dění na žižkovských pavlačích, pak máte jasno, jak onen tv „dialog“ mezi oběma politickými hokyněmi probíhal. Pro mne jeden z nejpokleslejších televizních duelů a v ženském provedení něco zatím nevídaného! Máte-li na něco takového chuť a žaludek, neváhejte a otevřete výše uvedený odkaz…

Ale tohle, jak říkám, jen pěna dní. Bez většího významu. Protože o uprchlíky a děti sirotky vůbec nejde. Je to vylhaný a zástupný problém.

Už jsme si řekli dvě věci. Že dětských sirotků jsou ve světě minimálně stovky milionů. A u nás je velkou bouří v malé sklenici vody 5 desítek dětí ze Sýrie. Čím jsou ty údajné syrské siroty oproti jiným, co jich po zeměkouli bědně běhá, tak zvláštní a jedineční, že najednou a náhle, po osmi letech občanské a nejen občanské války v jejich nešťastné domovině, cítíme potřebu v konci konfliktu zachraňovat?

Proč ne v roce 2011, 2012,2013, 2014? Tedy v letech, kdy tohle téma nebylo u nás tak vyhrocené? A kdy by byl podobný nápad získal nejspíš širokou podporu? Měla tehdy paní Šojdrová kamenné srdce? Nebo snad jí nedošlo, jak ta válka je hnusná a příšerná a že plodí děti bez rodičů?

Jsou snad jejich osudy strašnější než stejných sirotků na Donbasu, v Mali, v Nigerii, Somálsku, Venezuele, Barmě, Filipínách a v mnoha dalších zemích, kde probíhají dlouholeté a brutální vojenské konflikty?

Snadná odpověď – nejsou! Ba dokonce si dovolím tvrdit, že těm, kteří už jsou v řeckých záchytných táborech mohou ti z Donbasu, Nigerie nebo Barmy či Mali jen závidět. Protože jsou v bezpečné zemi, kde se nestřílí, kde dostanou denně najíst a chodí do školy, mají nějakou základní zdravotní péči. A nepochybně dostatek pitné vody. Prostě uprchlický a běženecký luxus, pokud si dovolím mírnou nadsázku. Jo a málem jsem zapomněl – stará se o ně paní Šojdrová a podobní.

Věc je jednoduchá. Zkrátka Sýrie je, zejména od vstupu Ruska do války, naší oblíbenou politickou hračkou. Vše co má nálepku syrské, je zároveň u nás chápáno i jako protiruské. To je jeden důvod. Tím druhým je, že Západ jako takový spolufinancoval a podporoval občanskou válku a kdyby toho nebylo, nejspíš by už dávno skončila.

Dalším velkýma možná největším důvodem je ona už tolikrát obehraná a stejně tak prolhaná solidarita. Migrační tsunami do Evropy byla odůvodněna právě a jedině osudem syrských běženců! Těm přece Merkelová a ostatní otevřeli svoji náruč, ačkoli skutečných Syřanů v té vlně byla asi tak 1/3. A Česká republika není DOSTATEČNĚ SOLIDÁRNÍ! Ještě pořád není … A to je třeba za každou cenu změnit! Zkrátka strčit po jezinkovsku tomu českému Pacholkovi, prstíček do dveří. Chápu, že Šojdrová se Svobodou jsou pod tvrdým tlakem ve frakci Evropské lidové strany a že se snaží se nějak zapsat. A oni by rádi další štrasburskou periodu ve vatě. Klidně i na úkor soudnosti a zdravého rozumu. Protože kalkulují s tím, že je tvrdé jádro lidoveckých voličů znovu do Štrasburku dostane. Doufám osobně že nikoli. Škody už nadělali dost.

Ale tohohle nápadu se rádi a vděčně chytli další. Jednak ti, co by tady rádi viděli stejnou migrační přílivovou vlnu jako je tomu na západ a sever od našich hranic. Aby si mohli připadat dostatečně in, dostatečně užiteční a dostatečně filantropičtí a dostatečně elitářští a povznesení nad to hnusné bahno běžného, maloměšťáckého čecháčka. Není jich moc, ale existují. A oč je jich méně, o to jsou agresivnější a nebezpečnější.

Další skupinou jsou pak političtí eskamotéři před politickou smrtí, kteří nutně potřebují nějaké nové chytlavé téma, jež zarezonuje u dostatečného vzorku voličů, aby přežili. Klasicky Kalousek a TOP 09.

Pak jsou tady ti, kteří vezmou za vděk každým trochu příhodným politickým klackem na Babiše. Můžete namítnout – mluvíš o sobě vlku? Nemluvím. Babiše považuji za absolutní zlo v české politice, netajím se tím. Což ovšem neznamená, že budu ochoten uplést z kobylince bič a Babiše jím mlátit po hřbetě! Babišovi nakládám za doložitelné prohřešky a poklesky a podobné praktiky nemám zapotřebí. Totéž Zeman. Ale je dost těch, co klidně zapřou i nos mezi očima, aby tím bičem z kobylince mohli zapráskat.

Poslední a bohužel početnou skupinou jsou tzv. čisté duše. Což nemyslím vůbec pejorativně. To jsou ti, co chtějí pomáhat. Opravdově lidsky. Jenže bohužel patří k těm, kteří klasicky pro strom nevidí les. Unikají jim souvislosti. A oni je nepotřebují. Stačí jim vědomí „dobrého skutku“. Vzpomeňte si na Válku s mloky a máte jasno.

Když tohle všechno sečtete dohromady máte nejméně 30% národa. A nejméně tisíc důvodů, proč kolem toho nesmyslného nápadu paní europoslankyně dělat takový randál.

Jsem bohužel už nyní příliš dlouhý a musím to nějak utnout, ačkoli jsem se chtěl vypořádat s protistranou. Například s Babišem. Který tuhle kauzu zneužívá jednak směrem k nadcházejícím volbám a především proto, aby odvedl pozornost od Globálního paktu o migraci a migrantech, které hodlá, aby šel s hlavním proudem evropských politikářů, nechat v klidu projít českou politickou scénou, ačkoli jde o dokonalý a skoro dokonaný /zatím ještě ne/ atentát na českou samostatnost a civilizační zvyklosti. Ale to pojednám samostatným článkem co nevidět. Dnes by to nebylo to prvé ořechové.

Nicméně ještě pár nikoli podružností musím zmínit. Na internetu je velmi frekventováno, že nejméně 50 českých rodin požádalo o přidělení „syrského sirotka“. A řeší se, proč by jim to nemělo být umožněno, když jsou ochotni tak učinit na své vlastní náklady. Nehodlám tyhle lidi skandalizovat a pochybovat o čistotě jejich úmyslů. Ani velmi snadno dokazovat, že i tak vzniknou nemalé náklady pro stát. Země, která mohla financovat Babišovi Čapí hnízdo, by finance na zdravotní péči, vzdělání a případně nějaké pěstounské příspěvky snadno unesla. O to skutečně nejde. Nicméně uniká mi, proč tihle ochotní lidé svůj soucit s bližními dosud neuměli v České republice naplnit. Jednak, jak už uvedeno, je dětských domovech řádově 10 000 dětí, které by šlo převzít z valné většiny do péče. Zejména romských. Proč se ti dobrovolníci dosud nerealizovali takto, jestliže chtějí pomáhat dětem v neštěstí? Nebo cosi co chápu čím dál více a čím dál bolestněji s postupujícím věkem. Ne že by mi to hrozilo /alespoň doufám/. A sice osamělost ve stáří. Hrozná, ba šílená věc. Nemám sebemenší zdání, kolik je u nás osamělých seniorů, co dožívají svůj život bez sebemenšího zájmu okolí. jsou jako stromy v kůrovcové oblasti – umírají ve stoje. Pomalu, ale o to důkladněji. Jak to, že je ti, co mají přebytek lásky k bližnímu a jsou ochotni si dát na záda kříž cizího osudu, nenaplní svou potřebu altruismu tímto způsobem????? Neumím odpovědět…

Chtěl jsem tady skončit. Nemohu. Narazil jsem totiž ještě na článek s nadpisem

Hlad v Jemenu pozabíjí jednu generaci dětí, varují humanitární organizace


Naprosto hororové čtení. Bohužel žádná Hitchcockova fikce, která vám polechtá nervíky, aby jste se o to více cítili prima doma v obýváku. Ale hrůzná, neskutečná realita. Barbarství pur. V 21. století.Dovolím si citovat:

„Kde seženou nějaké jídlo, netuší 8,4 miliónu Jemenců. Většina z nich má možnost něco sníst jednou za dva dny,“ uvádí koordinátorka humanitární pomoci OSN Lise Grandeová. Hladem podle ní trpí 5,2 miliónu jemenských dětí. Obyvatele ničí nejen zoufalý nedostatek potravin, ale také nálety, nedostatek vody a nemoci.

A přidám i obrázek:


Jak to, že EU, Europarlament a paní Šojdrová osobně netlačí na ty, co mají na svědomí tu špinavou válku v Jemenu, aby skončila. Hned! Jak to, že proti účastníkům, zejména tzv. Koalici nevyhlašují sankce, nežalují je u tribunálu v Haagu, nenavrhují sankce? A jak to, že není sebemenší řeč o jemenských uprchlících? A jak to, že paní Šojdrová nepřijde s návrhem na převzetí 50 sirotků, v podobném stavu jako je ta kostřička s očima na fotografii do České republiky???? Neumím si představit, že by někdo protestoval!

Jenže Jemen holt není Sýrie, že Evropská unie, Evropský parlamente a altruistko Šojdrová a vy ostatní, co nyní na téhle vlně jedete!


Dodatek pár minut před zveřejněním.

K novinkám z české a světové politiky jsem se včera dostal až těsně před půlnocí – respektive až ve Zprávách ve 23 hod na ČT 24 a nestačil valit bulvy Babiš a Hamáček přijali Šojdrovou a její jakýsi doprovod, který tvořil senátor Hampl, pochopitelně že můj oblíbenec Rozoumek a nějaká prý členka syrské komunity. Je z toho pořízeno video. Které se povedlo dokonale.

Šojdrová v podstatě oznamuje, že Babiš vyměkl a že sirotci ano a stát poskytne součinnost. Hampl se tou vítěznou pozicí ani netají a Rozoumek doslova teče a konstatuje, že se zřejmě ty sirotky konečně povede dovézt do země. Ovšem vrcholem je pro mne vystoupení té údajné Syřanky. Světlých blondýn na Blízkém východě evidentně musí běhat více než ve Skandinávii… Ale to je blbinka. Doslova mne položilo když jsem slyšel od téhle členky té tuzemské syrské komunity že - ta bude spolupracovat, poskytne dovezeným sirotkům tlumočníky a také se postará o kroužky, a že to tady těm dovezencům ulehčí… No není to fajn?

ale především

- že syrská entita v ČR je docela početná a že posílila zejména v posledních letech, kdy do Česka přišel značný počet vzdálených příbuzných zde dlouhodobě usedlých Syřanů. Samozřejmě s rodinami! A nikdo si prý ani ničeho nevšiml, protože se všichni dokázali integrovat… Nic se u nás nestalo a všechno funguje jak má….A oni nebudou myslet na nic jiného, než jak se odvděčit České republice!

- a že ti sirotci k nám musí, protože přece 80% všech Syřanů utíká před krvavým diktátorem Asadem.

Nemám slov. Tak syrská komunita je početná? A vstřícná a neumí mezi sebe rozdělit pět desítek údajně opuštěných dětí? Co s tím má co dělat tedy stát? Zejména, když se u nás oni masivně rozrůstají? Jak jsem odhadoval – na základě využívání zákona o slučování rodin. Přesně jak jsem předpokládal!

Nejsem Okamura ani Konvička nebo jiný podobný exot. Nicméně tohle zjištění mne doslova šokovalo. Ptám se – jak je něco takového možné???? Kdo uděluje dlouhodobá/přistěhovalecká nebo nějaká podobná víza. Navíc v hojné míře a proč? Jak se sem ti lidé dostávají? Oficiální cestou ze Sýrie, tedy s řádným pasem a letenkou? Jestli ano, jak to, že je krvavý diktátor Asad, když před ním prchají, vybaví oficiálními dokumenty a nechá volně odletět ze země? Na základě jakých postupů a především důvodů je jim umožněn pobyt v České republice?

Ale může být, že ten Asad jim pasy nedal. Je přece posedlý jednak osobní mocí a má sklon a zálibu vraždit. Jak víme podle jeho barbarských chemických útoků na civilisty! Díky našemu mediálnímu prostředí.

Takže v takovém případě by se jednalo o migranty. Speciální zřejmě. Protože, jak už uvedeno, v nemalých počtech přesidlují za vzdálenými příbuznými usedlými v tuzemsku…

Nechápu a nechápu.

Ale konečným duševním k.o. pro mne bylo její prohlášení, že 80% Syřanů utíkajících ze své vlasti, tak činí kvůli syrskému prezidentovi. Na improvizované tiskovce k údajným dětským sirotám mezi migranty to zní obzvlášť pikantně. Zejména s uvážením, že Šojdrová už ani náhodou nemluví o chlapcích ve věku 12-17 let, nýbrž o nejmenších dětech…. Mám devítiletého vnuka a ještě ne tříletou vnučku. Představuji si jak prchají před Zemanem, pokud by získal stejné moresy, které západní a náš tisk přisuzují Bašaaru Asadovi, kdyby ztratili všechny příbuzné… A nikdo, po všech těch neuvěřitelnostech na té improvizované tiskovce ani nehlesnul….

No a aby bylo kino úplně, následně vystoupí Babiš a řekne, že sirotkům se bude pomáhat mimo Českou republiku, tím že se někde pro ně postaví nějaká škola nebo tak něco….

Nechápu. Nerozumím. Proč si Šojdrová a celá její svita a také Babiš myslí, že si ze mne musí dělat tahle dementním způsobem srandu? A přirozeně - z vás také. Aby bylo jasno.

Kdybyste o tom, že jsme všichni za totální truhlíky svědčí pasáž, jak Šojdrová vysvětluje, že Českou republiku případný pobyt „sirotků“ nebude stát ani vorla, protože EU to kryje penězi. Asi ve výši 6 000 euro!! Představte si to! Na jejich výlohy přijde nějakých 160 000 kaček. Jednorázově a jednou pro vždy….. To už mám rohy, kopyta, bučím a baštím seno?

Aby bylo jasno, mně nijak nevadí, když by republika převzala z Jemenu 50 a klidně třeba 100 nebo dvě stě těch neuvěřitelných zoufalých kostřiček. Na své náklady. Od Bruselu či kohokoliv jiného bych nepožadoval ani zlámanou grešli. Jsme dost bohatí, abychom to unesli a zachránit prcky, co za nic nemohou, od smrti hladem, mi přijde akurátní. Zejména když nemohou utíkat. Ani před Asadem ani před humanitárními bombardéry ze Saúdské Arábie. Ale traumatizuje mne otevřená a nestydatá lež v přímém přenosu. S jasné politickým podtextem. Nás nedojímá válečná hrůza a megatragedie. Ani u dětí. U žádných. Ani u syrských. My se dojímáme politickou konotací a kalkulem! Asad je ten label, na který reagujeme! Jen on. To můžeme politicky a propagandisticky využít! Zrůdná tragedie Jemenu nás nijak netankuje!

A Šojdrová, jestliže se neblahým řízením osudu znovu procpe do Štrasburku bude mít konečně od svých kolegů z Evropské lidové strany pokoj. Dokázala, že je opravdová jezinka, co konečně do českých vrat strčila ten důležitý první prstíček. Teď už je přibouchnout nepůjde. Takže už není třeba ani dramaticky hrát na city! Šojdrová už také oficiálně opustila termín sirotek. Viz ono video po jednání s Babišem. Nyní mluví o DĚTECH BEZ DOPROVODU!!!

Tedy o těch, co jim rodina poskytne peníze pro pašeráky, aby je dostali do Evropy a rodina následně mohla přijít za nimi… Nic více, nic méně.

Tohle je ryze česká realita a bouda. S kterou Brusel nemá co společného. Vymyšleno Šojdrovou a spol. My opravdu žádný Brusel k tomu, abychom se znemožnili, nepotřebujeme!

- - -


113 komentářů :

 1. V Evropě je už víc než 400000 Daeš,tož na těch padesáti dětech už nesejde?,...takhle uvažují lidovci ?,..před úplným zrušením církve si toho zbytku života chtějí pořádně užít,co na tom,že na úkor ostatních spoluobčanů,jakých spolu?,spolu jsne jen my,ti opravdoví z nejopravdovatějších,jako ty restituce,ještě nejsou ani úředně pořádně převedeny a už jsou rozšustrované a zašantročené,chcou se další,samozřejmě není ani na daně !!!!,při tom peníze dostávají dál,babičky okrádají dál,vím to,mám to také v rodině....a neděje se nic,vzorem církve svaté je Kalousek a Velkokníže,obá duševně i tělesně do.raní,ale vzor je vzor....

  OdpovědětSmazat
 2. No, ta Šojdrová to jistě nemá ze své hlavy, že. Ale co Babiš? Kdo mu poradil, že má na tu provokaci lidovců reagovat? Že by ta jeho mediální agentura? No myslím, že jsou vedle a konečně naštvou dost lidí, i ty co ho volili. Pouštět k nám kohokoli z tohoto prostředí je naše sebevražda a kdo to umožní je vlastizrádce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Doufám, že tahleta kauzička konečně přesvědčí nějaké ty kořeny, co volili velkouzenáře a chystali se ho volit znova, aby zvolili někoho jiného. Jestli to udělá deset tisíc lidí, měla aspoň nějaký pozitivní smysl.

   Smazat
  2. Je si třeba připomenout, že pan kardinál vykřikoval "ta lůza" a teď jsou soucitní.

   Potřebují opět zlaťáky, aby měli husičku k "obědu".

   Smazat
  3. To bych rád věděl koho si zvolíte místo Babiše.Ožralu Kalouska nebo hlupáka Fialu?

   Smazat
  4. V článku- zbytečně předlouhém - jsou tři pravdivá ohniska. V první řadě poukaz na jemenské děti, který dokazuje, že Šojdrové a jejím spolukýčařům vůbec o žádné děti nejde. Zadruhé, že jde o protiasadovskou (a protiruskou) nálepku. A za třetí se utrácí čas a energie, které by se měly věnovat Globálnímu paktu, přesněji jeho zamítnutí Českou republikou. A tady mám po včerejšku dokonce podezření, jestli Babiš nejedná se Šojdrovou nakonec v součinnosti.

   Smazat
  5. Rád bych věděl, co v tomto případě, máte proti Babišovi. Co vím, padesát "sirotků" odmítnul přijmout na území státu. Aby nebyl spolu s ČR "nelida" slíbil, že o padesát "syrských sirotků" se ČR, mimo vlastní území, postará jinak. Máte, vy 8:03 a 8:48 lepší nápad? A to nejsem a ani nebudu voličem ANO, nejsem ovšem takový blbec, abych právě za tento případ Babiše kritizoval.

   Smazat
  6. Jasně, Šejdrová při použití Overtova okna v přímém přenosu. Jakou "provizi" ji asi v té BRUSELI slíbili. Nejlepší ji v tom okně řádně přicvaknout prsty.

   Smazat
  7. 17:03 Souhlas.

   Smazat
  8. 17:03, ano mám lepší nápad, na takové provokace sluníček nereagovat či je rázně odmítnout. Nebo tím snad Babiš něco nekalého sleduje?

   Smazat
 3. Babiš využívá kauzu sirotků k zakrývání svých nějakých problémů? Jak na to Vlk přišel? On do toho byl prostě vtažen a Šojdrová s neziskovkami z toho chce vytřískat kapitál .Nenávist Vlka k Babišovi a Zemanovi je už na úrovni kavárenských.Bohužel Kosa Nostra už není nestraná a nestojí ji za to číst.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Také se mi poslední dobou Kosa zostra zdá být s ostřím jednostranně nabroušeným. Ale vlk je schopen sebereflexe. Už pro něho například Tomio není pitomio.
   Možná zmírní názor i na nemocného Miloše. Ovšem oligarcha ve vedení státu je neštěstí, navíc udržované zkrachovalci ze Strakovky.
   tomio

   Smazat
 4. Když jsme u toho Jemenu tak tohle si přečtěte až zas usa budou něco mektat o humanitě:

  https://cz.sputniknews.com/politika/201809218106757-usa-dokument-jemen-zbrane-saudska-arabie/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Takové hlouposti můžete říkat Viky a ne mě obhajujete americký světoví terorismus.

   Smazat
  3. 10:29 Vítej chlapče v práci. Blbý makat i v sobotu, ale na druhou stranu jsi teple domova. A navíc, práce tě zjevně baví. Co na tom, že je zjevně zbytečná. Nebo ne? Myslíš si, že jsi už někoho svými názory poučil či přesvědčil? To je TAK marné, jako by chtěl někdo přesvědčit tebe. Chápeš to?

   Smazat
  4. 12:27 Nic jste nepochopil a naběhnul jste si. To je přece jasný projev agenta-provokatéra, zřejmá provokativní ironie příspěvku slouží k odhalení nesouhlasících se stávajícím umírajícím režimem, tj. identifikaci nepřátel západu. Sbírá tady IP adresy Putinovy páté kolony v Česku :-)

   Smazat
  5. Kvůli debilnímu Dvořkoj nebo Davidoj teď ani nevím vo čom byla řeč! Týkalo se to Jemenu? Kdo tam dle toho z 10.29 vraždí? Pokud tvrdil že sionisti, má jasnej recht, protože Saúdi pocházej ze sekty Dönmeh!

   Smazat
  6. Více k tomu ZDE - http://www.zvedavec.org/komentare2013/07/5588-donmeh-tajemstvi-stredniho-vychodu-o-nemz-se-nejvice-suska-cast-1.htm

   Smazat
  7. Odpověď pro anonyma z 16.46
   Těm jmenovaným nesaháš ani po kotníky. Jdi si notovat na jiný web, nádhero.

   Smazat
 5. Sirotky rozhodně přijmout, ale mělo by se zároveň určit, která státní instituce jim bude vydávat kalašnikovy a střelivo. Na jiné zbraně, kromě nožů a dýk, nebyli totiž v Sýrii od ISIL vyškoleni!

  OdpovědětSmazat
 6. Já bych s prostitutkou Šojdrovou a její předvolební agitkou vyrazil dveře takovým způsobem, že by metala kotouly ještě dva kilometry.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A na oplátku tebe zavěsit za koule na šibenici na Staromáku.

   Smazat
  2. 10:26 Jsi jen fašistický dobytek, který se v kotrmelcích umlátí sám.

   Smazat
  3. :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

   Smazat
  4. A co vám v tom brání vyrazit ty dveře s. Šojdrovou aspol. ? Že by to slovo "BYCH" ?

   Smazat
 7. Strana KDU-ČSL je díky současnému vedení pro mne stranou vlastizrádnou, dnes a denně vystupující proti zájmům české republiky. Jen se divím, že na Jižní Moravě (nejsilněji katolické) má pořád tolik voličů. To už ti lidé zapoměli na tisíciletý boj, třeba i křižáků a nakonec celé katolické Evropy zabránit pronikání islámu do Evropy!!! O tom, že je islám neslučitelný s evropskými hodnotami je naprosto jasné a jen vlastizrádci mohou přicházet s takovou iniciativou. Možná , kdyby pan. prezident Zeman paní Šojdrovou v jejím úsilí podpořil - byl by problém okamžitě vyřešen s výkřiky typu o jeho odvolání , že porušuje ústavu a že jde proti zahraniční politice vlády atd. Máme v republice jistě více sirotků o které se stát nedokáže postarat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Paní Šojdrová je humanistka, vy jste zvíře. Tentokrát volím KDU-ČSL.

   Smazat
  2. 10:31 díky. Srandy není nikdy dost!

   Smazat
  3. @ 9:45
   TOP 09 je jeste horsi.

   Smazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 10. Zde je vyjádření syrské ambasády v plném znění, vydané šéfem ambasády panem Basharem Akbikem: „Rozhodnutí o přijetí nebo nepřijetí je věc českých úřadů, a tato iniciativa vysílá v podstatě symbolické gesto na nesprávném místě. Syrský zákon neumožňuje adopci sirotků do zahraničí. Řada českých aktivit k pomoci sirotkům, nebo uprchlíkům, se uskutečnilo ve formě podpory na území Sýrie, kde se nachází stovky sirotčinců a miliony vnitřních uprchlíků. Proto, pokud někdo má upřímně zájem o pomoc, tak správná cesta je pomoc na území Sýrie, protože syrští sirotci nejsou na prodej. Chtěli bychom také poukázat, že v sociálním životě v Sýrii a syrských tradicích, díky rodinným vazbám, je celkem dost dobře fungující mechanismus v péči o sirotky. Kromě organizací podporovaných státem, ministerstvem sociálních věcí, jsou další dobročinné organizace řízené náboženskými centry, křesťanské a muslimské, které pečují o sirotky v Sýrii.

  OdpovědětSmazat
 11. KDU-ČSL je největší zdegenerovaný zvrhlý parazit v našem státě. Táhly to v historii se z každým u kterého cítily zisky. I když jsem věřící- myslící tak nechápu co je to za lidi kteří jim jsou schopni dát hlas. Jo malý parazit uznává jen velkého a velký jen nekonečný mamon.

  OdpovědětSmazat
 12. Jedna soudružka z ČSSD zcela vážně navrhuje ,aby se syrských sirotků ujaly homosexuální manželské dvojice.Vousatí sirotci by se s nimi měli dobře a mohli by vytvořit švédskou trojku.Nejlépe kdyby to byli Židé ,ty mají Arabové nejradějí .Za jejich uřezané hlavy obviníme Babiše

  OdpovědětSmazat
 13. Došel jsem v článku jen po obrázek dítěte. A co by kuřák mám před sebou krabičku cigaret. Koukám na ty dva podobné obrázky, na krabičce by mělo být nedonošené dítě a v článku pravděpodobně dítě z Jemenu. Tak mě napadla myšlenka, zda za všechny problémy nemohou kuřáci. Snad by to chtělo proti nkuřákům tvrdší postup. Jaký postup však zvolit proti těm, co trpí podvýživou v důsledku NESMYSLNÝCH VÁLEK?!

  No a co se týká podobnosti těch snímků, napadá mě Photoshop - ve jménu "něčeho" (dosaď dle potřeby).

  OdpovědětSmazat
 14. ak by to mali byť tak len kresťania, moslim sa musí postarať o deti svojho zomrelého brata, a pozor - nesmie ich dať do inej rodiny. a tobôž nie do bezbožného Česka !!!!

  OdpovědětSmazat
 15. Tak snad děti do 5 roků, které až dospějí si nebudou pamatovat, kdo pozabíjel jejich rodiče a vybombardoval jejich dům, zničil hospodářství a nebudou se snad - bez návodů starších soukmenovců mstít za svůj osud na strůjcích. Nelžeme si, jde vlastně jen o formu "lidických dětí" a nevím, zda se tím třeba v Německu dnes chlubí! To si ta česká matka může ještě dnes Norsko libovat, přežila to a její ukradené děti snad také ještě žijí. Ale co udělají, až se dozví pravdu, jak byli vyvlastněni, tedy ukradeni, snad Norskem znárodněny ve prospěch severních Árijců. Ta rasa svůj rasismus nezapře!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 16. BLBKA z Kromerize dostala zachvat dobroserstvi !
  Vsem ale uslo , ze jeji akce byla odkopirovana od akci presidenta Obami, proti bile Americe.
  A president Trump to ted napravuje deportacemi do mist
  puvodu a stavi velky plot !

  OdpovědětSmazat
 17. Dík, že se zatím nikdo nenechal vyprovokovat dobytkem z haveljugend, který tu trapně řádí :)

  OdpovědětSmazat
 18. Proc moralizujete nad valkou v Syrii ?
  Arabu je mnoho a mnozi se nezodpovedne !
  T.j. prirozena vec, ze se budou vzajemne fackovat dalsich 100 let !
  Dokazete vy v Cesku vubec udrzet Cesko Evropske ?
  BLBKA z Kromerize je nebezpecna , destruktivni a detinsky naivni.
  Proc vy v Cesku ignorujete GENY, kdyz vsechny jine narody je NEignoruji. Nejvice je respektuje Israel !
  TAK SI VEZMETE PRIKLAD !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S Moraváky mám od revoluce opravdu trochu problém. Domníval jsem se, že naposledy škodili českému království za husitských válek, když se dali na stranu papeženců, ale s jejich orlojem politiků, co se střídají v Praze, se nějak nemohu smířit. Jmenovat asi netřeba :-)

   Smazat
  2. Taky jsme si po sametu mysleli, že hlavní téma KDU bude péče o blaho a rozvoj rodin a důraz na podporu rodin s více dětmi. Celých 30 let z nich nic takového nevypadlo, ale už zrekvírovali počínaje Josefem II. a konče tatíčkem Masarykem všechno a ještě si ulooupli pár chatrčí na Pražském hradě. Obstál před tou žravostí jen chrám sv. Víta. A taky se výživně bratří s našimi milými krajany, kteří nás začali v pohraničí cvičně masakrovat už v r.1938. No, a teď ještě šejdr. Copak se v některých hlavách rozbřeskne až chvíli před smrtí?

   Smazat
 19. Nezdá se vám tak trochu, že se necháte vodit za nos zprávami kolem sirotků a za zády politiků se mezitím odehrává něco daleko podstatnějšího? Uvedu polský příklad. Polsko se spolupodílelo (s Pobaltím) na výcviku banderovských bojůvek pro kyjevský majdan 2013. Polsko dnes sklízí úrodu, kterou mu ze srdce přeji. Polští politici také vykřikovali, že nechtějí žádné barevné imigranty. Ještě před rokem argumentovali, že dali práci jednomu miliónu Ukrajinců. Podle poslední zprávy polského ministerstva vnitra je dnes v Polsku 3.5 miliónů Ukrajinců (z toho 2 milióny žijící trvale) a dochází tam k velkým (v Česku tutlaným) konfliktům: působení mafií, kontrabanda zbraní z Ukrajiny, provokativní pochody banderovců (!) s hrozbami další Volyní, množí se drobné pogromy ze strany nespokojených, zdrogovaných a opilých Ukrajinců (zapalování a ničení objektů), přepadávání majitelů firem a další drobná kriminalita. Poláci ve Vroclavi se dokonce obávají ukrajinského majdanu. Takže až budete poslouchat Babiše, jak sem láká další Ukrajince (klasika, pochopitelně to budou jenom bílí "doktoři a inženýři"), tak si vzpomeňte na Polsko a chtějte po něm, aby pravidelně zveřejňoval statistiku týkající se vývoje v počtu legálních a nelegálních Ukrajinců v ČR. Mimochodem, polské MV očekává příliv dalších miliónů Ukrajinců, čeká číslo ve výši 5 - 8 miliónů v blízké budoucnosti a tento počet bude pro Polsko smrtící. Nepřipomíná vám to něco?

  OdpovědětSmazat
 20. Proc vy Cesi se svym myslenim prizpusobujete kazdou chvilku nejake doktrine, ktera pro vas neni vyhodna. Globaliste chteji znicit vas narod a vy jim sezobnete pruhlednou navnadu !
  BLBKA z Kromerize vam prednese pozadavek a vy misto toho, ji poslat do zadele se zacnete dohadovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi nejsem Češka , ale hlavně, mám vliv na politiku , jak na počasí.. Není koho volit mezi voly.

   Smazat
 21. Globální akt o migraci, to je to oč tu běží. Parlament odstoupení od tohoto aktu odmítl. Co jste si zvolili, to tam máte!

  OdpovědětSmazat
 22. Kdo chce tahat do ČR cizokrajné sirotky, s tím, že se o ně postarají jiní, a oni sami si neadoptují ani jednoho, a nezajímají je ani čeští sirotci, kterých tu máme dost, nejsou humanisti. Pokud se tyto adopce na popud těchto ne-humanistů uskuteční, ponesou plnou odpovědnost za jejich případnou nepodařenou výchovu, pokud se dopustí trestných činů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:31

   A již se kolem toho opět angažuje, profláknutá neZISKOVKA, GENERACE 21 a opět somruje peníze od státu a úzkocitných občanů! Po své blamáži s bohatými migranty z Iráku, kteří pohrdali celou ČR, tenkrát v tom jeli i s Chovancem (ČSSD) na MV-ČR!

   "Vítejte na stránkách Nadačního fondu Generace 21 (NF G21).

   Hlavním projektem NF G21 bylo úsilí dostat do bezpečí do České republiky 153 křesťanů (rodin, vdov s dětmi a jednotlivců), jejichž životy jsou ohroženy v Iráku a v Sýrii! V současné době zajišťujeme péči o 35 z nich, kteří obdrželi v ČR azyl a snaží se v naší zemi začít žít nový život.

   O průběhu celého projektu informuje podrobněji Výroční zpráva NF G21, která je dostupná na těchto stránkách.

   NF G21 shromažďuje společně s dalšími partnery nabídky na pomoc a finanční prostředky na náklady spojené s tímto projektem.

   K tomuto účelu byl zřízen účet u GE Money Bank č.: 216 459 128 / 0600.
   (Všechny dary přijaté na tento účet budou použity výhradně na tento projekt. Na vyžádání zašleme všem dárcům potvrzení o přijetí daru pro účely snížení daně z příjmu).

   Tyto stránky jsou průběžně rozšiřovány a doplňovány o aktuální informace. Děkujeme všem příznivcům za jakoukoli podporu a pomoc."?

   Jan Talafant (koordinátor projektu)

   http://www.gen21.cz

   Smazat
 23. Rikam vam presne jak to je ! Globaliste vam prebytek povesi na krk a vy budete krmit vaseho budouciho vraha.
  V JAR po viteztvi globalistu je 50 vrazd denne, coz je pres 18 000 rocne.

  Kdyz v takovem prostredi zijete, tak kvalita vaseho zivota UPADA !
  Priznavam, ze takova civilizacni OSTUDA je i v nekterych mistech v Americe , jako napr. v Detroitu a nebo ve vych. Chicagu !
  (Do Detroitu, me poslala firma na 3 mesice, tak vim vse z prvni ruky.)

  Dearborn (Michigan) je ted arabsky, ale Americane je vypraskaji vsechny.
  Dearborn bylo oblibene mesto Jana Masaryka ! (Moje ne.)
  Je kousek od Detroitu ! Tak hledte, at vase Praha, ci Brno nedopadne jako Detroit a nedej Boze jako Johannesburg !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nicku, díky za varování. V mnohém máš pravdu. 15000 farmářů z JAR hodlá emigrovat do Ruska!

   Smazat
  2. 15:21 :D tenhle fejk je už dávno profláknutý, všichni se tomu smějou. Z JAR nikdo neodjíždí, naopak. Johannesburg je jedno z nejkrásnějších měst světa a Detroit se spoustou památek z konce 18. a 19. století také. Už je zcela revitalizován ve stylu industrial urban a dnes se tam stěhuje spousta mladých. Detroit se z průmyslového města mění na zelené město universitních kampusů a umělecké scény. Velice působivé. V Detroitu je také spousta vysokotechnologických firem, velkých bank a podobně je tomu i v Johannesburgu. Například Soweto momentálně vypadá tak, že běžné české sídliště je proti tomu hnusné ghetto, kam by obyvatelé Soweta ani nevkročili. PŘÍŠTĚ NELŽETE!!

   Smazat
  3. 17:14 Je to tak! Ale jen díky statečným mužům z KKK, ktrým se ty židomasonská filcko, podařilo pomocí brokovnic a plamenometů vystřílet a vypálit negerskou a daší barevnou slotu! V Johanesburgu se to zatím ale moc nedaří! Ovšem na kafry se už voda vaří! V tom jediným budeš bmít v budoucnu snad recht ...

   Smazat
  4. 8:20 rasisty a nacisty v Evropě nestrpíme. Nahlásil jsem tvůj komentář na policii, podobně jako tvoje další a už mají tvoji IP. Jen tak mimochodem, v brzku si tě podá pár Afričanů, kteří se sem mají příští rok začít stěhovat. Těš se na rukojeť z koštěte v prdeli! Vláda KONEČNĚ podepsala příslušné dohody a přitvrdila v sankcích na potrestání toho odporného Orbána. Migrace se může spustit, je připraveno sedm výborně vybavených lokalit a vyčleněny peníze. Můžeš si tak akorát nechat foukat písek do ksichtu, kriple česká dementní. TY TADY POROUCET NEBUDEŠ!!

   Smazat
  5. 8:41 Po zničení vašeho bordelu v evropské občanské válce, jež je přede dveřmi, budeš zaživa spálena, rasozrádná anti-česká filcko! Jiný tresty za rasozradu nepadaj v úvahu ...

   Smazat
  6. 8:41 A KOLIK LIDÍ DENNĚ UMÍRÁ KVŮLI uASS OKUPANTŮM TY MONGOLOIDNÍ VOBŘEZANINO Z NEGRA?!!!!!.-DDD

   Smazat
  7. 8:41 Brzo smažené tebe i ten proUASSackej KSINDL.....KANDELÁBRŮ SE NA TO NAJDE DOST!!!!!!!!!!!

   Smazat
  8. Marná je tvoje snaha ty uASS zakomplexovaná troskoflaško z chrchla,že uASS OKUPANTI TĚ BUDOU ZACHAŇOVAT PŘED KANDELÁBREM!!!!!NEBUDOU!!!!!!

   Smazat
 24. https://stredoevropan.cz/2018/09/22/video-syrsky-sirotek-napada-v-nemecku-sveho-spoluzaka/

  OdpovědětSmazat
 25. https://www.facebook.com/niejetotak/videos/

  https://www.facebook.com/niejetotak/videos/vb.746140292111604/334352707127933/?type=2&theater

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To video normálního Syřana by měli shlédnout všichni, nejenom normální lidé, ale taky šílení jedinci, vymydlení mainstreamem.

   Smazat
  2. ____________________

   Souhlasím 20:54 shlédl jsem, Floriďane buď od té laskavosti, shlédni a okomentuj, jde o zločiny tvé země (válečnicky nefér, mluví Trump), společně s Anglií a Francií.

   Rozklikni si u 16:18, první odkaz a autentická videa dole vedle sebe? To moc nevypovýdá o jeho mírových záměrech a důsledcích pro Evropu, potažmo svět !
   ____________________

   Smazat
 26. Byl jednou jeden král a měl tři syny, ten první se jmenoval Ožrala, druhý Jidáš a třetí Blb. Jednoho dne přišli ke králi a žádali ho, aby se postaral o potomky svého největšího a nejkrutějšího nepřítele, který ještě nebyl poražen a aby je nechal bydlet u sebe v bytě. Vožrala řekl "Jo.", Jidáš to upřesnil na počet padesáti tisíc a Blb chtěl přijmout všechny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Byla jednou jedna královna a ta měla tři dcery. První byla tak mocná, že z ní nikdo nic neměl, druhá byla naopak tak slabá, že se proto snažila být mocná a třetí byla tak "krásná", že každý utekl. Ujaly se vlády, protože královna byla příliš, moudrá.

   Smazat
  2. Byl jednou jeden ovčák a měl tři ovčácké psy. Jeden hlídal, druhý výhružně štěkal a třetí bojoval. Ale stalo se, že ten první hlídal aby ten druhý výhružně štěkal na toho třetího aby nebojoval.

   Smazat
  3. --- Doufám, že jsme se těmito třemi příběhy, my vesmírné civilizace, vyjádřily jasně.

   Smazat
 27. V souvislosti s "tanečky" kolem uprchlíků uvažuji o vztahu "volení zástupci" a "lid". Bohužel pohled a argumentace těch jednotlivců a skupin propagujících povolení a podporu příchodu cizozemců, jsou jednostranné a postrádající zahrnutí dalších okolností a rizik. Ti ostatní, pokud si dovolí na tyto skutečnosti upozornit, jsou znevažování a bezdůvodně obviňováni.
  Prozatím máme pocit, že v naší zemi ještě můžeme něco ovlivnit v náš prospěch, i když na pozadí totálního rozkradení a rozkrádání společného majetku všech úzkými skupinami, tomu nelze věřit. Proč by odpovědní připouštěli diskuzi o přistěhovalectví, když jsou zvyklí sami si vydávat bianko šek na šmelinu s majetkem a na vydávaní nařízení a zákonů "lidu" neprospívajících, bez vážnější odezvy poškozených?
  Stejný přístup a osobně očekávám i stejný přístup při řešení případných problémů .... omezení práv a vyšší daně pro většinu ...
  ABC

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. od té doby, co byl zakázán prodej 100W žárovek a dnes si je mohu koupit jako "tepelný zdroj" za vícenásobnou cenu, tak od té doby si rozhodně nemyslím, že v naší zemi můžeme ještě něco ovlivnit v náš prospěch

   Smazat
 28. "ti sirotci k nám musí, protože přece 80% všech Syřanů utíká před krvavým diktátorem Asadem."

  V knize "The Dirty War on Syria"
  https://www.amazon.com/Dirty-War-Syria-Tim-Anderson/dp/0973714786/ref=sr_1_1?s=books&ie=UTF8&qid=1537630161&sr=1-1&keywords=dirty+war+on+syria
  na strane 57 najdete tabulku s vysledky deviti pruzkumu verejneho mineni v Syrii v letech 2011 - 2014. Podpora Asada se pohybuje mezi 51 a 91 %.

  Mozna, ze vsechny ty pruzkumy jsou zfalsovane. Ale spis bych to tipoval, ze Syrane vidi v Asadovi jedinou ochranu proti tem teroristum, co jejich zemi uz leta pustosi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:35

   Shlédl jsem v TV, jak Syrští křesťané děkovali Asadovi, že je jejich spasitelem, jelikož byli první na ráně ze strany ISIL hrdlořezů.

   On jim ten "krvohrdlořezník?", zajistil dočasné přemístění do bezpečí a tím jim zachránil život. Pro ně byl v tu dobu jediný zachránce!

   Pro Prahu, která pomáha hrdlořezům skutečným je krvavým diktátorem? Je vysokoškolsky vzdělaný Oftalmolog (vystudovaný v Anglii), za ženu má britku, dceru tamního bankéře, která stojí stále hrdě po jeho boku a je na něho hrdá i v tuto těžkou dobu.

   Smazat
 29. 13:58 Nemáte pravdu, Poláci se s Ukrajinci mají velmi rádi :-) Ukrajinský velvyslanec třeba prohlásil, že Kyjev povolí průzkum a exhumace na Volyni jenom když Varšava reciprocitně povolí obnovení banderovských památníků. Přitom polský sejm nedávno přijal usnesení, že právě banderovci (OUN-UPA) jsou vinni z genocidy volyňských Poláků. Soudruhu Štětino, i vám patří poděkování za miliónové proudy ukrajinských migrantů do EU, svoje místo v EP jste si odpracoval a vaši voliči vám to nikdy nezapomenou :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zavři tlamu.

   Smazat
  2. 10:10 jsi cenzor a ještě k tomu blbeček v jedné osobě, vždyť to bylo napsáno a nikoliv řečeno, tupounku

   Smazat
 30. Tak já se vyhýbám politice, prezentované prostřednictvím ČT v zájmu zachování zbytků duševního zdraví a stejně najdu rozbor těch debilit na alternativních portálech...Šojdrová je to samé, co byla Roithová..ta také kdysi byla zaúkolována jakoby humánní inciativou ve prospěch zlodějské oligarchičky Tymošenko, "nespravedlivě trpící mučením v kyjevském vězení", až ji musel majdan osvobodit a ona náhle vyskočila z kolečkového křesla zcela uzdravená..je to BANDA LHÁŘŮ..bohužel čím dál ovšem nestoudnějších a fašizujících poměrně rychle:(

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to bylo pochopitelně za prachy, protože manžel Tymošenkové i s rodinným jměním pobýval v té době v bezpečí v Praze

   Smazat
 31. 17:40 = absolutni HNUSAK ! Dokazi vam jak lze, tento skudce civilizace.

  Zil jsem ve ctvrti, ktera se jmenovala HILLBROW v Johannesburgu !

  Bezte na Google IMAGES a naklepejte do klavesnice Hillbrow !
  A uvidite jak vypada dizaster !

  Vsimnete z pohledu do ulic kolik je v nich belochu.
  Neuvidite zadneho ! Oni proste utekli, MUSELI !

  A z Detroitu , ktere bylo bile prumyslove mesto uteklo 90 % belochu.
  Tento BLBEC NATERAC, tam nikdy nebyl, ale on to "vi lepe" nez ja . A ja tam zil !
  Stojim za kazdym svym slovem !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oprava: Anonymní 22. září 2018 17:14

   Ramón

   Smazat
  2. 18:44 -- ty hlupáku plesnivá prolhaná! Johannesburg je nádherné město, kam se stěhuje plno lidí a JAR ekonomicky roste. Možná proto, že jsi odsud utekl, ty ulhanče. Budoucností Evropy je masová migrace z Afriky, Pákistánu, Bangladéše a některých států Latinské Ameriky. Tavící kotel. To je potřeba i pro USA, čím víc, tím lépe. Rasisty nebereme. A nebereme Rusko a rusofily, tím bych všem chtěl poslat varování.

   Smazat
  3. 8:53 Bejvával! Když se tam ještě neroztahovala bantuská kaferská pakáž! Ty tavicí kotle ovšem budou! Budou v nich spáleny rasozrádné filcky a to bez předešlýho uspání plnem, páč plyn je dnes moc drahá komodita, aby se plýtal na takovou verběž ...

   Smazat
  4. 8:59, za tu kaferskou pakáž půjdeš do plynu ty, rasistickej hajzle.

   Smazat
  5. 10:09 Plyn vám Rusko nedá, pro rasozrádný negrofilcky je ho škoda! Spálíme vás v těch kotlích bez uspání. Asoň jednou budete krapet užitečný Bílé civilizaci, zima se blíží !!˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘

   Smazat
  6. 18:44 tisíckrát raději se budu teplit s černochem, než si vzít tvou hnusnou vopruzenou sestru.

   Smazat
  7. To víme, páč naše sestra je Ruská pravda a ta tě negrofilcko spálí na prach jako tyhle tvý židobolševickou prašivinou postižený ségry tu! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/0_905a%D0%BB%D0%B411.png

   Smazat
  8. 7:41 NE KAŽDEJ NEGR BYL JAKO TA ZFETOVANÁ AFROPAKÁŽ Z uASSÁCKÝHO DETROITU NEBO ČOKOVOPICE Z VAJTHAUSU! BYLI V HISTORII I TACÍ CO BOJOVALI ZA PRAVDU! - http://www.aif.ru/society/history/1463965

   Smazat
 32. Ono je to daleko do Johannesburgu z Evropy, ale o tom , ze nasilna integrace nefunguje se muzete presvedcit i v Parizi, Londyne, ci Malmo, coz je maly vylet.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zase lžeš! Ty počítáš s tím, že nikdo necestuje. Právě tato města s migranty ožila, konečně se do té sice krásné a bohaté, ale strohé zatuchliny vrátil život. Všechna města, kam přišli noví lidé, ožila a skrásněla. Ekonomika strmně roste, nikdy nebylo tak dobře, a to právě díky nové krvi, která ekonomiku pozvedla. Jediné s čím mají Západní země problém, jsou imigranti ODSUD Z VÝCHODNÍ EVROPY! To ti řekne každý domácí, a je jedno, jestli to je původem Ind nebo rodilý Angličan.

   Smazat
 33. 17:14
  A co je toto, vygume?
  http://www.capetownetc.com/news/15-000-sa-farmers-consider-fleeing-to-russia/
  Všichni se tomu smějou, vygume?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Od kdy obhajuješ "Hedvička" papundekle??????!!!!!!!

   Smazat
  2. 18:49 rasistické fejkomety si nech od cesty, stejně se to za chvíli zablokuje.

   Smazat
  3. 19:13
   Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty kremelská židobolševická filcko vopejzaná spatřil - na kilák - dva, tě složí svou winchestrovkou jak škodnou! Teda proč jak, viď? Však jednou to bude povolený i u nás. Pak vás vy hnusný obřezaný xindlové budem střílet na loveckej lístek:)

   Smazat
  4. 9:20, já jsem po řeckých předcích PRAVÝ Žid. Nespojuj laskavě tu kremelskou plešatou svini s PRAVÝMI Židy! PRAVÍ Židé jsou vybráni svými specifickými vlastnostmi, aby vládli, jsme k tomu předurčeni. Stačí se podívat na distribuci IQ v rámci planety. My máme banky, máme technologie, máme vliv. S tím je nutno se smířit a raději po dobrém.

   Izraelská svoloč, co se kamarádí s tím kremelským bastardem, NEJSOU PRAVÍ ŽIDÉ. To je koneckonců vidět i na jejich průměrném IQ, které dosahuje průměrných hodnot evropských. Stejně tak není PRAVÝMI Židy ta pakáž, o které si to myslíte. Tedy ani ta směšná individua s kozími bradkami na fotce s tím kremelským smradem. Je to ortodoxní odpad vhodný do .....

   Pravých Židů je málo. Ti ostatní se mi hnusí, ale jsou vhodní jako maso, a až se nám nebudou hodit, hodíme je přez palubu. Proto my PRAVÍ podporujeme Araby, což je PODSTATNĚ schopnější komunita.

   A pamatuj, loveckej lístek je třeba hlavně na Rusa a brzo ho dostaneš. Kremelská svině, ten trpasličí výhřez, všechno rozjebal, zničil světový řád. A ta svině Trump nejen že odmítá s ním jednou provždy zatočit, ale cpe se zpět do Izraele.

   Smazat
  5. 10:02 Jenže skutečným Rusem je nordicko-slovanský árijec, který je disciplinovaný, svobodomilovný a spíše faustovský než fatalistický - stejně jako Švédové, Dánové či Němci. Fatalistická "slovanská duše" je reakcí ruského lidu na otroctví, které jim pomohla vydržet, aniž by riskovali své životy při vzpouře. Tato idea byla povzbuzována, ochraňována a zneužívaná mongolsko-byzantsko-židovsko-komunistickými vládci euroasijského Projektu. "Slovanská duše" je ve skutečnosti "otrocká duše." (V angličtině: slavic soul - slavish soul.) Je to sen árijského muže uvrženého do otroctví, ochromující práce a života v ponižujících podmínkách, jehož předkové byli vyhlazeni etnicky cizími elitami, a který nemá vůli čelit realitě a postavit se svým pánům - https://www.youtube.com/watch?v=SvenB1N3WJY

   Smazat
  6. 19:51 na Rusa platí insekticid. A basta!

   Smazat
  7. Insekticid zkoušeli neúspěšně na tvým kmenu, obřezánku! Nepovedlo se, tak snad příště. Škodíte a smrdíte na Zemi už moc dlouho. Ostatně sám velkej Džorž Petn se Rusů obával, ale vás šmejdů smradlavých se štítil:) - http://www.narodnisjednoceni.cz/knihovna/Varovani_generala_Pattona.pdf

   Smazat
 34. Americka mesta, (nejen Detroit), ale i jina, ktera mohu jmenovat, maji barevne ctvrte plne kriminality !

  VRELE DIKY presidentu Trumpovi, ktery se proti zaniku civilizace postavil a jeho vybrana policie (ICE) dostava pod svoji kontrolu jednu ulice po druhe.

  Jak si vsak poradi s Chicagem (vychodnim) nikdo nevi 1 Za minuli rok tam prislo o zivot 4000 lidi.

  Hnusni nateraci vam to samozrejme nereknou. Jsou to skudci, kvuli kterym jednou budete umirat.

  VASE POVINNOST je vzit si ponauceni ze zemi , ktere touto krizi prochazeji a vyhnout se ji svoji vlastni politikou a ne politikou destruktivniho Berlina ci Bruselu !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. NELŽI! Zase lžeš! Ty jsi kořenný rasista. Amerika je bezpečná naprosto všude. I takový N.Orleans East je luxusnější a bezpečnější než vilová rezidenční čtvrť v Dejvicích. Nemluvě o ostatních českých městech, kde se člověk bojí vyjít z baráku. Tady je potřeba ostřejší stráže a to dokáže jen muslimská policie, aby ochránila nové občany před rasistickým hnojem, jakým je většina přispěvatelů do této diskuse.

   Smazat
  2. Provokatére 9:16, drž pec.

   Smazat
  3. 9:20, blbečku neznalá, zjisti si fakta a pak se vyjadřuj. Rád, hodně rád bys bydlel v tzv. ghettu, třeba i v Sowetu. Celý svět ví, že nejzaostalejším koutem na světě je zaprděná, zaostalá východní Evropa. Parazit plný depresivních degenerátů bez minulosti a bez budoucnosti. A něco takového si otevírá svou primitivní rasistickou tlamu nenažranou. To je fakt na odstřel, definitivně.

   Smazat
  4. 9:32
   TAKOVEJ UNTERMENSCH VZEŠLEJ Z HAVLOHOVNA JAKO TY KOLABORANTSKÁ HNĚDÁ KOKOLÁDO VYFASUJE SÁM BRZO KULKU!!!!!!!!!!

   Smazat
 35. 18:48 - Protoze farmari jsou v JAR vrazdeni a je jim konfiskovana puda , tak emigruji na Novy Zeland , do Australie a dokonce i Argentiny !

  Jak je to s Emigraci do Ruska nevim , ale Putin je CHYTRY, kdyz je tam pusti.
  Jedna prumena farma v JAR uzivi 3000 lidi v rukou odbornika , ale po konfisrkaci cernochy uzivi pouze 20 lidi.

  Putin a rusko bude mit benefit od farmaru, ktere do Ruska prijdou.

  Kdyz jsem zil v JAR tak jsem byl svedkem toho, ze farmy mely urodu 2x a nekdy 3x do roka.

  V Rusku jsem vsak nikdy nebyl , rusky nerozumim a nevim jake jsou podminky pro farmare v Rusku !

  byl jsem vsak mnohokrat v Rhodesii a po konfiskaci farem , tam vznikl HLADOMOR. Cerni na to reagovali utekem do JAR a byli zmasakrovani mistnimi cernochy ! T.j. realita, kterou vam Ct.24 nerekne.
  A vy se nad tim zamyslete sami !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Byli zmasakrováni ruskou soldateskou, která v Africe řádila jako hurricane Katrina. Za všemi problémy Afriky hledej Rusa!

   Smazat
 36. Omlouvam se za chyby a preklepy. Computer mi nedovoli posunovat text a ja nemohu nektere preklepy opravit !
  Stojim vsak za vsim co jsem napsal a je mi uplne jedno kdyz je to politicky nekorektni.

  OdpovědětSmazat
 37. Byla to Jizni Africa, ktera mi po roce 68 dala uplatneni a udelala me tim cim, jsem se stal, po prestehovani do Ameriky - po padu Rhodesie v kvetnu/cervnu 1979.

  Ta zeme si rozhodne nezaslouzila, tak kruty osud, jaky ji potkal, po zmene bile vlady na vladu cernou.

  A vas ceka to stejne jestli se nezbavite lidi , jako je vase hloupa tetka z Kromerize.

  Bylo zabito po prevzeti moci 40 000 belochu, ale ti nepatri do statistiky, protoze jsou to belosi.
  Tak jak rekla Hillary "jste deplorable" !

  CO BUDE DAL ? Farmy prestanou rodit - cerni k vam prijedou na trvalou navstevu a dopadnete tak, jako kdysi muj Hillbrow. !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Floriďane a proto rodině říkám, své: "Čím je člověk blbější, tím má život snadnější!", to reaguji na tvůj dřívější příspěvek o počtu potomků, negramotných jedinců (určitých etnik).

   Ano to je velké varování a průšvih, pro nás všechny do budoucna. Tito budou rozhodovat, co s náma a spíše s naším potomstvem.

   Z toho mám velké obavy a ani si to netroufám vybavit, jestli to vůbec umím? Proto tak nechápu, jednání většiny lidí z Prahy, oni chtějí svoji sebedestrukci?! Podle svého názorového nadšení, pro migraci z muslimsko, afrických končin do EU.

   Zdar Ramón

   Smazat
  2. 23:23, jakou sebedestrukci nacisto bolševická? Islám má v téhle zemi právo na svůj plnohodnotný život! Klidně bych přestavěl kutnohorskou katedrálu na největší mešitu v EU. To zaprvé. Za druhé, jak je vidět i na tobě a tím pádem i na tvých zdegenerovaných potomcích, JE NUTNÁ NOVÁ KREV!! A ta naštěstí přichází ve velkém počtu z Afriky, jsou naší spásou.

   Smazat
 38. Šojdrové se v EP korytu zalíbilo a dělá vše proto,aby mohla mlaskat u koryta další volební období.Tak milí spoluobčané chcete,aby tato fena zastupovala vás v EP a brala vaše peníze pro zvýšení své životní úrovně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lidem není lhostejné, co korytářka provádí, a tak jí píšou, a volají:
   https://hlidacipes.org/chcete-k-nam-dostat-teroristy-pomahejte-v-syrii-vezmete-si-je-sami-jak-lide-z-ceska-volaji-do-bruselu/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

   Smazat
 39. Tak nějak podobně to začalo nejen v Německu. A teď nejen v Londýně starostují:
  https://www.eurabia.cz/Articles/32559-nejprve-prijeli-do-lazni-a-dnes-kandiduji-na-radnici-v-teplicich-takto-probiha-islamizace-v-demokracii.aspx

  OdpovědětSmazat
 40. Mafie...
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Kleknes-si-a-zacnes-to-delat-Nove-a-velmi-udesne-informace-o-Pochem-552553

  OdpovědětSmazat
 41. Co se pořád třepete,ona Šojdrová je vlastně hrdinkou demokracie ,humanity a má neuvěřitelné srce pro humanitární pomoc i dětskou.Jednoduše vám říká: já domů vezmu 10 dětí,Kalousek je chlap tak 15 dětí,Kocáb vezme taky 15 dětí a nemusí na stará kolena obrábět takové Habasové,Precinskému nebo Prcinskému nevím jak se tato zrůda přesně jmenuje naložíme 20 dětí ať ho přejde smích,Švancíkovo dáme zbytek a ještě navrch takových 100 dětí ,aspoň si zbuduje repliku"tábor lety".Je zajímavé kde se tyto napady a lidé ve vrcholné politice berou.Vzpoměl jsem si na jednoho člověka,který to definoval:do vrcholné politiky a řízení státu se postupně naverbovali lesby,buzeranti,uchylové,psychopati,sociopati,zastánci genderu,prospěcháři a hlavně kolaboranti.Těch tu bylo za Hitlera mnoho a jejích potomci dnes řádí jak na Klondaiku jak pěje Jára!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 42. Korytnica kúpele t.č. Brusel.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.