Reklama

pátek 21. září 2018

Síť amerických laboratoří okolo Ruska: podezření přibývají

- mbi -
21. 9. 2018 Politikus, překlad Eurasia24
Spojené státy vytvořily kolem Ruska uzavřený pás laboratoří, jejichž zaměření a činnost pečlivě utajují. Co je náplní jejich činnosti?Zhruba před rokem jsme na našich stránkách poukazovali na úpornou snahu USA zmocnit se kontroly, zcela převzít či nově vybudovat ve státech obklopujících Rusko biologické výzkumné laboratoře. Existuje podezření, že jejich činnost se zaměřuje na výzkum a vývoj nových biologických zbraní využitelných jako „levná“ zbraň hromadného ničení v případě vojenského konfliktu – nebo i jako prostředek skrytého napadení obyvatelstva, fauny a flory „nepřátelského“ státu. 

(viz Pentagon stahuje smrtící biologickou smyčku kolem Ruska)

To vše je „přikryto“ proklamacemi o nebezpečí spočívajícím ve způsobu a podmínkách skladování patogenních látek v bývalých republikách Sovětského svazu a úvahami o možnosti biologického útoku na USA.

O tom, jaké jsou skutečné záměry amerických vojenských výzkumníků, a jaké používají při svých aktivitách v „nových koloniích USA“ metody, svědčí nedávné odhalení těchto praktik z Gruzie. Z médií hlavního proudu jsme se toho pochopitelně příliš nedozvěděli. Více proto v následujícím článku.


USA se nepodařilo utajit účel výzkumných laboratoří kolem hranic Ruské federace

Přestože se Američané ze všech sil snažili utajit své záměry vyvíjet v zemích sousedících s Ruskou federací biologické zbraně, nakonec vyšly jejich „špinavé“ plány na povrch.

Už dávno není tajemstvím, že na pokyn Pentagonu bylo na území bývalých republik SSSR vybudováno několik desítek výzkumných a experimentálních biologických laboratoří. Pod pláštíkem jejich využití pro civilní účely začaly USA podle řady informací provádět genetické pokusy v Pobaltí, na Ukrajině a jejich zájem se obrátil i na Gruzii.

Prvním, kdo se odvážil otevřeně hovořit o „laboratoři Lugary“ v Gruzii, byl americký novinář Jeffrey Silverman, který v Gruzii působil již 25 let. Na negativní následky činnosti laboratoře nebylo nutno čekat dlouho. Již první roky existence laboratoře byly poznamenány epidemiemi nejrůznějších, často zcela neznámých virových a infekčních onemocnění. Je možné, že tyto lokální epidemie, hrozící rozšířením třeba i do celého světa, mohly být součástí uceleného systému USA sledujícího účinky původců onemocnění na člověka a faunu.

Jednalo se hlavně o konžsko-krymskou hemoragickou (krvácivou) horečku (CCHF), jejíž původce je dosud neznám, a velká podezření vyvolávali i komáři – přenašeči viru Zika.

Není ale vůbec vyloučeno, že právě američtí biochemici a vojenští specialisté „přiložili ruku k dílu“ a zavinili smrt stovek lidí. Například před třemi lety zemřelo v této oblasti „na žloutenku“ 30 lidí, přičemž většina jich zemřela během jediného dne.

Na Ukrajině je v současné době rozmístěno kolem 15 amerických biologických laboratoří financovaných Pentagonem. Samozřejmě, že je snaha veškeré informace o jejich existenci důsledně zamlčet – tím spíš pak po událostech v Charkově. Nějakým „nepochopitelným“ způsobem se tam objevil africký mor, na který zemřelo 20 vojáků.

Zdá se, že Američané budují v bývalých sovětských republikách celou síť laboratoří dvojitého určení, kde kromě výzkumu provádějí i biologické pokusy. Navíc se Washington nikdy nepřipojil k Úmluvě o zákazu biologických a toxických zbraní a prakticky zmařil jednání o její ratifikaci.

Je faktem, že USA vytvořily kolem Ruska uzavřený pás laboratoří, jejichž zaměření a činnost pečlivě utajují. A nedělají to jen tak „z plezíru“, ale proto, že v těchto „firmách“ s největší pravděpodobností vyvíjejí biologické zbraně, na což Pentagon vynakládá rozhodně ne malé prostředky.

Jen těžko přitom mají Američané na zřeteli nějaké nebezpečí, které by mohlo hrozit lidstvu. Doslova před pár dny zveřejnila Národní akademie věd USA materiál, který podrobně popisuje následky vojenského použití moderních biotechnologií. Jedná se zejména o vznik umělých virů, které mohou vyvolat pandemii. Zprávu o tom přineslo jedno z posledních vydání vědecko-technického týdeníku Science Alert.

Je třeba připomenout, že USA až doposud nedaly jasnou odpověď na otázku, co konkrétně v těchto laboratořích provádějí jejich výzkumníci.

- - -37 komentářů :

 1. Rusko to přece může řešit naprosto stejně jako Izrael. Ten přece také bombarduje objekty u svých sousedů, které operují proti židovskému státu. Tady už žádná diplomacie nezafunguje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. co je dovoleno pánovi, není dovoleno kmánovi :-)

   Vymazat
  2. Blbá odpověď, taky odpověď, že?

   Vymazat
  3. Ad12:01 -proč? (11:10) Má naprostou pravdu!

   Vymazat
  4. Hlavne to chystaji s pomoci sluzebnicku vseho schopnych v Evrope a daleko od nebezpeci..

   Vymazat
  5. Ty laboratore jsou dulezite proto aby Bile Helmy mohly zachranovat rusy, az na ne bude poustet Putin plyny...
   Potom zapad musi Rusko ovsem ZACHRANIT !!
   I za cenu vyhlazeni vsech rusu...

   Vymazat
 2. Co by vymýšleli nějakou látku co by vyhladila celý Ruský národ nebo všechny Slovany.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. západ potřebuje ke svému přežití nerostné bohatství Ruska, nikoliv původní obyvatelstvo, Asiati budou jako obslužný personál provozně méně nároční

   Vymazat
 3. Těším se, až budou na Rusko uvaleny sankce, že si nakoupili zbraně v Rusku. Tato doba není daleko.
  Co je toho příčinou?

  RF ale i ČLR, Írán, Turecko přestávají používat dolar. Dolary nikdo neviděl, ale šli z toho úroky. Amerika si odvykla pracovat a když ano, tak v Číně nakoupila za 10 Kč a v USA prodávali za 100 Kč. Sám jsem zažil, když firma v ČR vyrobila zboží za 100 Kč a v Německu to mělo cenu přes 1 000 Kč /skladovou/.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vždyť to je již dlouhodobě normalizovaný postup všech západních ekonomik.

   Vymazat
 4. Dělat riskantní pokusy na druhé straně zeměkoule je bezpečné a bez rizika pro ameriku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bezpečné, dokud se nevloudí chybička, a ta se dřív nebo později vloudí. (Murphy: Co se může pokazit, určitě se pokazí; co se pokazit nemůže, stejně se pokazí.)
   Vřele doporučuji Součkovu povídku „Hippokratův slib“…
   Willy

   Vymazat
 5. Mě by spíše zajímalo, zda jsou takové americké laboratoře i v České republice, konkrétně na zlínsku. To, jakým způsobem vypukla epidemie afrického moru prasat a okolí se to vůbec nedotklo, tak to je také více než podezřelé. Autor by to mohl prozkoumat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Něco na tom bude, na Ukrajině se těch ložisek moru objevilo snad dvacet najednou! Říše dobra tam má více laboratoří. Ale asi už dostali varování, nedávno jim přiletělo letadlo s morovou bakterií z Dubaje. Je o tom velmi podezřelé ticho po pěšině.

   Vymazat
  2. 10:41 jedna taková česká laboratoř se před několika lety v médiích proslavila (tuším, že Kozárovice u Kolína), když tam "nedopatřením" cestoval nějakej ten biologický šmejd v běžné zásilce bez jakéhokoliv varování

   Vymazat
  3. 11:17 A380 přiletěl do New Yorku se stovkou nemocných z Dubaje 5. září a od té doby ani ťuk, opravdu divné, od té doby jsem už nic nečetl, kdyby alespoň napsali, že ta stovka infikovaných dostala během letu silnou chřipku, ale nikde nic

   Vymazat
 6. No to je fór, právě jsem se dočetl, že Petrova a Boširova (agenti Theresa May) zabásli Nizozemci, když se oba tito agenti cestovali do Švýcarske, kde byla jejich cílem laboratoř, která vyšetřuje otravné látky :-)

  OdpovědětVymazat
 7. 11:57 už se těším na večerní zpravodajství ČT, tam to určitě budou rozebírat. Možná ale nebudou, běží tam nekonečný seriál o týraných psech, ti mají přednost :-)

  OdpovědětVymazat
 8. Historie se opakuje. Dnes je to stejné jako před revolucí. Není důležité, co nám dnes masmédia každý den valí do hlavy v rámci své propagandy, ale důležité je to, o čem taktně mlčí, případně mlží a říkají polopravdy a vynechávají podstatné informace. Rozdíl mezi dnešní dobou a minulostí je v tom, že za komoušů nebyl internet. S tímto malým nedostatkem si poradili dnešní mocipáni po svém - internetovou cenzurou, nedoručováním linků k článkům, blokováním pošty, blokováním diskusí na sociálních sítí, nálepkováním neschválených webů za tzv. konspirační atd.

  OdpovědětVymazat
 9. slyšel jsem, že místní golfový rezort měl velké problémy s divokými prasaty, která rozrývala greeny.. tak je nainfikovali prasečím morem a na náklady státu je nechali zlikvidovat. Styky na to mají.....

  OdpovědětVymazat
 10. Je dokázané a potvrdili to i Američani sami, že Američani prostřednictvím CIA několikrát napadli biologickými zbraněmi Kubu, jak obyvatele venkova, tak rostlinstvo na polích. Ve Vietnamu použili na území Vietnamu jedny z nejstrašnějších biologických zbraní, které převrátili obrovské části území Vietnamu na nepoužitelnou zem na několika staletí. Svět se o to nezajímá protože to vypadá, že co dělají Američani je svaté. A tak se vede biologická válka, ve které Američani napadají všechny, kdo s nimi nesouhlasí. I u nás vypuknul mor prasat na Zlínsku a nikdo nevěděl souvislosti ani příčiny a přitom je jasné, že příčinou jsou samotní Amici.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. nemusíme chodit až tak daleko v čase, Srbsko bombardovali municí s ochuzeným uranem. Nejsem věřící, ale Bůh jim to spočítá i s úroky, již brzy. Yellowstone má zpoždění, ale už se to rýsuje

   Vymazat
  2. 17:24 Možná už za 50 tisíc let! Jenže to už bude na místě Chujlostánu dávno jen poušť a nosatí Amíci budou mít základny na měsících Jupitera a luxusní sídla na kosmických korábech směřujích k Andromedě:)))

   Vymazat
  3. 7:58 Buďme realisté - takový výbuch supervulkánu kdekoliv na Zemi by se jaderné světové válce svou ničivostí vyrovnal. A ti výše označní nosatí mají již dnes hluboko v podzemí luxusní města, solárka, skvělý vybavení! Do 20-ti let by ale Země byla zase v pořádku a navrch bez hladem pochcípané nejen rusácké sloty! - http://veda-a-technika.eurozpravy.cz/veda/210211-zkazu-zeme-by-lidstvo-prezilo-svet-po-jaderne-valce-by-ale-nikdy-nebyl-stejny/

   Zkrátka pořád platí a vždy bude ono okřídlené: "po válce tlustí hubení a hubení budou studení!".

   Vymazat
 11. Tak tomu říkám mediální bomba, snad to někdy ukáže i ČT. Podle řeckého zdroje (link níže) Rusové ve vojenské operaci přepadli atamany ISIL v Idlíbu a sebrali jim veškeré v Sýrii nakradené zlato o hmotnosti 22 tun a k tomu i 3 miliardy dolarů. Zdroj: http://greeknation.blogspot.com/2018/09/su-35-22-3.html

  OdpovědětVymazat
 12. To obklíčení Ruska americkými satelity od Baltu, přes okrajinu a georgii, ukazuje jasně na záměr použít chemické zbraně. Vždy by záleželo odkud to fouká, protože by to foukalo na Rusko z každé strany dle meteosituace. Nebyla by potřeba rachejtle, jen tiché americké pšouky.
  No a zapoměl jsem na kazachstance. Začli se nedávno nějak podivně mít moc rádi s "mírotvorci" zpoza oušnu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ušáci zablokovali Nazarbajevovu klanu asi 22 miliard dolarů v amerických bankách, aby je dostal, musí makat, co má jinak dělat, neměl by ani na rakev, natožpak na mauzoleum :-)

   Vymazat
  2. 17:32 Tak tobě ta ruská propaganda docela ublížila. Dokonale vymyla mozek.GRATULUJI.

   Vymazat
  3. A ty máš hnědý nozdry od usácké zadnice!

   Vymazat
 13. Vy proruští, se starejte o to, ať Rus po světě nerozšiřuje NOVIČOK. Celkem jim to jde!

  OdpovědětVymazat
 14. 9.00

  Jsi tak blbý, nebo placený? Nebo je tu i třetí možnost, blbý, a ještě k tomu placený
  Placený blbečku, prokazuješ svým mecenášům debilními "argumenty" medvědí službu.
  Tohle jsme už všechno zažili, a na nás to neplatí.
  Máš smůlu. Té frašce s "novičokem" trapné Malé británie už dávno nikdo na Západě nevěří.
  Každý slušný a inteligentní člověk vidí, že Rusko je dnes nadějí svobodného světa.
  Amerika je definitivně odepsaná.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14:28 SMAZALI JSTE MNE TAK ŽE ZNUVU TAK TOHLE NAPÍŠE POUZE TOTÁLNÍ PÝÝÝÝÝČUS - RUSKO JE NADĚJÍSVOBODNÉHO SVĚTA - TO UŽ NENÍ MOŽNÉ JAK TOU RUSKOU DEMAGOGII MÁ NĚKDO VYBRANEJ MOZEK DĚLÁŠ ZE SEBE IDIOTA ZÁMĚRNĚ NEBO IDIOT JSEŠ

   Vymazat
  2. 8.38

   Dobře tak, že tě smazali, potrate.
   Ještě lepší by ovšem bylo, kdyby tě rovnou zmazali.
   Na blbost to ovšem nepomáhá. Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí.
   Hlavně, že umíš číst a psát, magore.
   Ať žije Rusko, naděje svobodného světa.

   Vymazat
 15. No to je fakt na chocholouška. Nepodepsaly Úmluvu o zákazu vývoje a výroby chemických zbraní, prokazatelně je použily a v současnosti obviňují z těchto zločinů jiné. To nemá chybu. Jak často píši zdegenerovaný zvrhlý paraziti. Kdo je ovšem zavře do kazajky a k tomu chocholouškovi dopraví?

  OdpovědětVymazat
 16. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 17. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi, opět na sajtách Nové Republiky řádí agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Prosím soudruhy z redakce NR, aby NEPRODLENĚ zvýšili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší MILOVANOU Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti fašismu a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 22. září 2:20.

  P. Radosta

  OdpovědětVymazat
 18. Co se děje v tajných usáckých laboratořích, obkličujících Veliké Rusko?

  No to je přece jasné jako facka každému z nás komunistů a putinistů, nás roduvěrných Čechů a Rusů: Šílení usáčtí vědci pomáhají neomarxistickým vrahům z Wall Streetu a Bilderbergu v jejich křižáckém tažení proti Slovanstvu a socialismu.
  Ano, USáci a sionisti nenávidí nás roduvěrné Slovany, a buržousti K SMRTI nenávidí nás komunisty a putinisty, zemanisty a babišisty.
  Proto se nás snaží vyhubit!!

  My komunisti a putinisti (i my zemanisti a babišisti) víme, že nebýt leninsky pevného postoje Velikého Putina, tak by na nás USáci zaútočili vojensky, ruku v ruce se sionisty. Naštěstí se všichni naši dědiční nepřátelé Velikého Putina bojí – doslova jako čert Pravoslavného kříže.
  Proto nás nestřílejí, nebombardují, nýbrž „jen“ práškují z letadel (ano, chemtrails jsou NEZVRATNÝM důkazem tohoto usácko-sionistického zločinu). Proto tráví mezinárodní ovzduší i zcela konkrétní studně v Česku i Rusku. Proto zapalují naše stohy a po našich polích rozhazují americké brouky.
  Ale my stojíme pevně jako skála, a na naší víře ve šťastné zítřky Veliký Putin vybuduje novou, zdravou beztřídní slovanskou společnost plnou zdravé nenávisti národní i třídní.
  Ano, nás šílení usáčtí vědci nezničí, neotráví naše těla ani naše (přirozeně neexistující) duše.
  Náš slovanský národ neskoná, a Veliký Putin nedá zahynouti nám ni budoucím.

  Prostě: Jednou dopadne naše tvrdá pěst na tajné i veřejné laboratoře všech západních zemí - a RÁZEM budou rozdrceny zběsilé plány na podkopání naší tělesné zdatnosti i leninsko-putinské morálky.
  A pak už bude jen krůček k rozdrcení i samotných USA, jen pár kroků k přeměně USA v bohatý staát dělníků a rolníků.

  Každopádně již dnes: Я дpугой такой стpаны не знаю, где так вольно дышит человек.

  P. Radosta

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.