Reklama

čtvrtek 13. září 2018

SKANDÁLNÍ FACEBOOK: Sáhla na mě cenzura na FB. Poprvé a BEZDŮVODNĚ! s pokračováním FB nechce sdělit, proč mě bloknul

Radim Valenčík
13. 9. 2018 blog autora

Sáhla na mě cenzura na FB. Poprvé a BEZDŮVODNĚ!
Na Facebooku mě blokli. Poprvé. Nejsem první ani poslední, ale přesto je zde něco hodně divného. Nenapsal jsem ani nesdílel nic, co by porušovalo zásady Facebooku. Za tím si stojím. (napsáno včera 12. 9.)

Proto hned v úvodu moje výzva tomu, kdo mně udal:

Za jaký příspěvek a z jakého důvodu jsi mě udal?

(Myslíte, že se udavač ozve a zdůvodní svůj krok? – Pokud ne, určitě neprokázal Facebooku dobrou službu.)

Oznámili, že je to na 24 hodin. Po 24 hodinách řekli, že ještě dalších 24 nemohu nejen dát příspěvek, ale ani odpovídat na korespondenci či něco lajknout. Podle mého názoru, to už je vážný zásah ze strany Facebooku do smluvních podmínek, které jsem podepsal a které Facebook potvrdil. Způsobil mě dost velké škody.

Budu konkrétní a vše doložím.

Tady je sdělení, které se objevilo na mém blogu. Absurdní samo o sobě. 

"Tento příspěvek vidíte jen vy, protože porušuje naše zásady." – Opravdu jsem žádný příspěvek neviděl a nevidím. Viděl jsem to, co vidíte i vy na obrázku. Prostě Facebook mě ani na příslušný příspěvek neodkázal.Ale tím to jen začíná. Klikl jsem na "Pokračovat" a objevilo se toto:


Zdůrazňuji. Nic v rozporu se zásadami Facebooku (ale ani obecnými zásadami racionality a morality) jsem neuveřejnil.

Nejsem zvyklý se jen tak vzdávat. A tak sem se pokusil komunikovat s Facebookem. Našel jsem přes Google, že určitá možnost existuje. Napsal jsem následující "Jsem přesvědčen, že můj účet byl neoprávněně zablokován. Jak se mohu bránit? Případně alespoň dozvědět, kvůli čemu byl zablokován?":Nic. Žádná reakce. Pak jsem vyzkoušel ještě několik cest, ale bezúspěšně.

Po 24 hodinách se objevilo toto. Tj. že mě budou blokovat ještě dalších 24 hodin, mj. v rozporu s původním oznámením:


Klikl jsem na "dejte nám vědět" a napsal: "Neuveřejnil jsem nic v rozporu s pravidly FB. Informace o blokaci odkazovala na příspěvek, který nebyl přiložen. Blokace trvá o den déle, než bylo stanoveno. Pokud nedostanu vysvětlení, budu muset informovat veřejnost."Když jsem se toto sdělení pokusil odeslat, objevilo se toto:Zkoušel jsem to pak s odstupem času ještě mnohokrát. Stejný výsledek.

To vše paradoxně ve stejný den, kdy ve Sněmovně probíhala diskuse o svobodě médií a cenzuře, které jsem se zúčastnil, kterou inicioval poslanec Jiří Kobza z SPD a kde shodou okolností vystoupil i Václav Klaus mladší mj. na téma cenzury na Facebooku, viz:

https://www.respekt.cz/politika/klaus-junior-chystam-zakon-ktery-zaruci-svobodu-slova-na-internetu

Většina vystupujících na parlamentním semináři se shodla, že i mnohem mírnější neodůvodněné a účelové zásahy do svobody šíření informací, než momentálně zažívám, jsou cestou do pekel, tedy k tyranii nekontrolovatelné moci.

(Vytrvám a o vývoji kauzy budu informovat i nadále)


Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/6105-sahla-na-me-cenzura-na-fb-poprve-a-bezduvodne.html

......
 


(napsáno 13- 9. 2018)
 
Už jsem odblokován. Díky všem, kteří sdíleli moje materiály a snížili tak efekt zablokování. Díky také všem, co přispěli radou.

Na tomto případu je něco dost zajímavé:

- Nikoli jen to, že to bylo symbolicky v den "proticenzurního" semináře ve Sněmovně (10. 9.), kde se ve velmi silné sestavě hovořilo o cenzuře na internetu a Facebooku zvlášť.

- Nikoli jen proto, že to bylo v bezprostřední časové shodě s tím, když prudce začal růst počet přečtení mého článku o nepříliš seriozním pořadu v ČT o volebním potenciálu, viz:

http://radimvalencik.pise.cz/6098-vyvoj-volebnich-preferenci-pozor-na-manipulace.html

(ten určitě pravidla Facebooku neporušuje)

- Především proto, že na rozdíl od jiných případů, o kterých vím od jiných osob, Facebook na jedné straně říká "Tato fotka je v rozporu s našimi Normami komunity", ale žádná fotka tam není a odkaz "Otevřené" nereaguje na rozkliknutí. Rámeček pod textem "Ak si myslíte, že vaša fotka nemala byť odstránená, môžete odpovedať na túto správu a uviesť viac informácií a my vašu fotku skontrolujeme znova. Ak zistíme, že nie je v rozpore s našimi Normami komunitami, obnovíme ju na Facebooku." nefunguje. Nelze do něj psát. To považuji ze strany FB za neetické a za porušení našich Norem komunity. Prostě je to neférové. Tady to vidíte na vlastní oči:


Zdůrazňuji, že jsem nic, co by bylo v rozporu pravidly Facebooku, neuveřejnil.

Pokud se mýlím, žádám opakovaně toho, kdo mě nahlásil, aby to uvedl.


Obávám se, že se dotyčný neozve, ale může ho nahradit kdokoli jiný, kdo by se domníval, že by na mém Facebookovém projektu našel něco, co je v rozporu s pravidly Facebooku. Uvítám to.

Mimo jiné, zablokováním se podařilo výrazně omezit počet přečtení mého blogu a uvedeného článku zvlášť, viz:Sobota a neděle mají vždy nižší počet přečtení, zablkován jsem byl v pondělí 10. 9., když začal počet přečtení prudce růst. Po odblokování o dva dny později (středa 12.9.) zase následoval růst:


Budu se nadále snažit dopídit toho, proč jsem byl zablokován. Nerad bych, aby se Facebook stal živnou půdou anonymních darebáků, kteří v sobě spojují lhářství a udavačství. To asi není cílem "Norem komunity" Facebooku.Poznámka redakce Nové republiky:
Napište nám nebo panu docentu Valenčíkovi o svých špatných zkušenostech s Facebookem, případně s dalšími sociálními sítěmi. Poslanec Václav Klaus mladší chystá textaci zákona, který by za podobné bezdůvodné cenzurování Facebook sankcionoval. Poslanec Klaus ml. navrhuje, aby cenzornímu zásahu podléhaly pouze výzvy ke genocidě, vše ostatní by na sociálních sítích nesmělo být předmětem cenzury.Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/6107-fb-nechce-sdelit-proc-me-bloknul.html

54 komentářů :

 1. Koho zajímá nějaký Valenčík.

  Nás zajímá to, že se konečně našly ty dvě buzny z GRU, co otrávili půlku Salisbury, když chtěli zabít Skripala a jeho dceru. Tedy Britové měli pravdu!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:53 Doporučuji vám mokrý hadr na hlavu.
   Otázkou ovšem je, zda vám ještě může pomoci...

   Vymazat
  2. Proč na hlavu, když jeho myšlení je produktem tlustého střeva? To spíš na prde***.

   Vymazat
  3. Udavač se vám, pane Valenčíku, obvykle neukáže. Bojí se odvety a zkazil by si radost ze zákeřného ubližování jiným. Zkuste vyčkat, až jednou nějaký pan "ČESNEČEK" vydá své seznamy udavačů povelvetového režimu - jako navázání na seznamy nějakého Cibulky. Půjde možná o mladší generaci a o různý pseudodemokratický odpad...

   Vymazat
  4. No to bude sranda tenhle seznam. Snad se toho ještě dožiju až budou tihle udavačští svazáčci bití jako žito.

   Vymazat
  5. PROČ SI TADY PANE DOCENTE STĚŽUJETE BEZMOCNÝM

   občanům voličům,které obíraji o hlasy a tedy i o moc načisto zdupaná PRÝ naše ohlupovaci media a vy jste byl občany vyzván s nimi bojoovat za demokracii a svobodu slova.

   Namisto toho odmítáte na škole informovat studenty,že kapitalismus BEZ přivlastků v ČR vycházi z gangsterismu a nyni jim budete trpět I VY a křičet

   KDE JE DEMOKRACIE A SVOBODA SLOVA.A DOZVITE SE,ŽE

   vám ji ukradl Zuckerberg kapitalista,kterému přispíváte do kasy miliard,když mu na jeho mucholapku na peníze FACEBOOK napíšete třeba i jeno písmeno!

   Vymazat
 2. Valenčíka by měli bloknout do Valdic

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 19;11
   KDYŽ JSI DEBIL NEPIJ,PROJEVÍ SE TO!!!!!!:-))))

   Vymazat
  2. 19:11 Pan Valenčík je chytrý, vzdělaný a vzdělávající člověk, kterého stojí za to číst, a ty jsi zakomplexovaná, nenávistná nicka. Proto se do těch Valdic, odkud píšeš, nikdy nemůže dostat. Může tě to trápit, ale nic s tím neuděláš, troubo.

   Vymazat
 3. Pro 13. září 2018 18:58, klídek a na dementy typu 18:53 zásadně nereagovat.

  OdpovědětVymazat
 4. Pokud jste přesvědčen, že Britové v kauze Skripal měli pravdu, úroveň Vaší mentální retardace dosáhla stupně, pro kterou již v tabulkách není určený stupeň. Souhlasím s výše uvedeným příspěvkem s výhradou, že zde mokrý hadr nemá žádnou šanci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty ruský buzny se sami přiznali a celuý podělaný prosej o záchranu na ambasádě Británie! Bojí se, že je Putin nechá zabít, tak jako zabíjí Pussy Riot.

   Vymazat
  2. 20:10
   Bav se s volen o sobotě,když jde v pátek na porážku,viď ty volotrku z uASS VELVYSRANECTVÍ!!!!!???☺☺☺☺

   Vymazat
  3. UAZ ze SSSR? Tenhle???☺☺☺☺ - http://www.skrytapravda.cz/images/10zari2017/uaz-blockhain1.jpg

   Vymazat
 5. Nejlepší je NEMÍT Facebook.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Plně souhlasím. Vzhledem k tomu, že netrpím přílišným exhibicionismem, Facebook mi nikdy nechyběl a chybět nebude.

   Vymazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu ta Vaše opravená KONSTITUCE je Vám všem co máte míň jak milion dolars na hovno. Sice si tam můžete hrát ty své infantilní hry a hulit marjánku ale to je tak všechno. Řítí se to s Vámi do řiti.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 7. Majitel Facebooku se prostě pokálel a tak maže a maže.

  OdpovědětVymazat
 8. Pane Valenčík, měl jsem ten Facebook a časem jsem zjistil že je to tam většinou samý úchyl a tak jsem to zrušil a mám klid.

  OdpovědětVymazat
 9. Doporučuji anonymu 18:53 kromě studeného hadru na hlavu,aby byl lepší účinek ještě omývání přirození ledovou vodou,snad by to pomohlo.To jsem nevymyslel já nýbrž nějaký KNEIP z Jeseníku/Frývaldova!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takových VELEIDIOTŮ A PODPOROCATELŮ uASS OKUPANTŮ JE TADY JAK MUCH NA HOVNĚ!!!!!!!!☺☺☺☺

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. 20:32
   Douč se radši azbuku, abys moh aspoň pojmenovat správně vůz, jehož potahy pravidelně okupuješ, když se tvůj pán rozhodne projet škarpama Chujlostánu, putlerprde ... UAZ!!!!!!☺☺☺ - http://www.skrytapravda.cz/images/10zari2017/uaz-blockhain1.jpg

   Vymazat
 10. Pane Valenčíku, ve vašem případu nejde obsah ale jméno autora příspěvku.
  Nebudeme si hrát na slepou bábu. Přívětivé masky "demokracie" nám pomalu padají a začíná souboj, dle hantýrky boxerů, bez rukavic.
  Pro nevěřící Tomáše krátká chronologie. Nejdříve nám bylo ustanoveno ministerstvo pravdy. Samozřejmě té "naší" a jediné správné.
  Poté nám byla ukradena veřejnoprávní média. Nebo to bylo obráceně, ale čert na tom záleží.
  No, a dnes nám mažou příspěvky a blokují přístup na určité weby.
  Co přijde zítra?
  Čert ví, ale stačí mrknout kousek do historie. Máme tam lágry, šibenice, elektrická křesla,... Ale nejdřív tomu bude předcházet kádrování ve veřejných funkcích a cejchování nepohodlných, což se už vlastně také děje.
  Tak že vlastně už nám zbývají jenom lágry a ty šibenice.
  Když se nad tím zamyslím, buďte rád, že vás jenom blokli. Zítra (nebo za týden, měsíc, rok,..?) můžete viset.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Problém trochu je, že nedodržují ani ta vlastní pravidla, ale jinak souhlasím, že je třeba vidět pravý stav věci, a také nevěřit všemu, co povídají "vyskakovací okna" .-) .

   Vymazat
  2. Pane Hričáku!
   Nejdříve zvítězil spacákový puč pasáka krav rumla, jehož důsledkem bylo zveřejnokradení ČT ve prospěch záchodových rváčů a kavárenských povalečů.
   Pak následoval temelínský puč likvidací vlády Nečase, pomocí jeho nové maminy. Jediné štěstí, že než upadl temelín do zapomění tak stihl festinghaus zkrachovat (ten zloděj Teslových patentů).
   Až potom vytvořili pohrobci kubiceho nové mministerstvo pravdy a lásky, které nás kope ke štěstí.
   Co přijde zítra? Určitě ne lágry (7 miliard zbylá miliarda neuhlída v žádném FEMA lágru)! No a šibenice se neosvědčily ani v Treblince (musel to řešit B cyklon) dnes to vyřeší neutronové pumy nad každým městem velikosti práglu. Inu zlatá miliarda hajzlů jako vyšitá!
   Ďuro Trulo

   Vymazat
  3. Já,jen za sebe mám řešení,až začnou pronásledovat židy,i když k jejich víře nepatřim,tak si přišiji Davidovu hvězdu. Ať se elity nenávidí mezi sebou, ať se navzájem udávají,ať se navzájem cenzurují, ale slušné lidi ať do svých hnusností nezatahují.

   Vymazat
 11. Pane Valenčíku, ve vašem případu nejde obsah ale jméno autora příspěvku.
  Nebudeme si hrát na slepou bábu. Přívětivé masky "demokracie" nám pomalu padají a začíná souboj, dle hantýrky boxerů, bez rukavic.
  Pro nevěřící Tomáše krátká chronologie. Nejdříve nám bylo ustanoveno ministerstvo pravdy. Samozřejmě té "naší" a jediné správné.
  Poté nám byla ukradena veřejnoprávní média. Nebo to bylo obráceně, ale čert na tom záleží.
  No, a dnes nám mažou příspěvky a blokují přístup na určité weby.
  Co přijde zítra?
  Čert ví, ale stačí mrknout kousek do historie. Máme tam lágry, šibenice, elektrická křesla,... Ale nejdřív tomu bude předcházet kádrování ve veřejných funkcích a cejchování nepohodlných, což se už vlastně také děje.
  Tak že vlastně už nám zbývají jenom lágry a ty šibenice.
  Když se nad tím zamyslím, buďte rád, že vás jenom blokli. Zítra (nebo za týden, měsíc, rok,..?) můžete viset.

  OdpovědětVymazat
 12. Facebook je primárně o byznysu - mapuje, na jaké stránky jeho zákazníci chodí (na každém webu, kde je možnost dát "like", si facebook pamatuje všechny "své" návštěvníky), a tím lze pak prodávat firmám zájemce místně i celostátně pro reklamy. Velký byznys pomáhá rozvíjet každý, kdo to používá (stačí být pouze registrovaný a nic na svou timeline nedávat, a je to). Druhou funkcí je "sociální žvanírna" - společenská funkce, to je to lákadlo, aby tam lidi chodili. Lidé si mohou psát vzkazy a komentovat odkazy, jiní lidé si to mohou číst a reagovat. Uvědomit si, že to je hlavně byznys, trochu pomáhá .-) . Pro publicisty je lepší jít cestou webů a blogů, a najít třeba jiná diskusní fóra, tam připojitelná. Kvalitní práce si své čtenáře najde, viz consortiumnews, začínali v počátcích netu po vyštípání z hlavních médií.

  OdpovědětVymazat
 13. Já jsem na měsíc zablokován pro zveřejnění tohoto :

  Pro uvalení sankcí na ČR za nepřijímání migrantů hlasovalo v EU 18.5.2017 těchto 12 vlastizrádců:
  1. Telička ................. ANO
  2. Ježek ................... ANO
  3. Charanzová ........ ANO
  4. Dlabajová ............ ANO
  5. Zdechovský ........ KDU - ČSL
  6. Šojdrová ............... KDU - ČSL
  7. Svoboda .............. KDU - ČSL
  8. Štetina .................. TOP09
  9. Niedermayer ....... TOP09
  10. Polčák ................. STAN
  11. Poc ..................... ČSSD
  12. Poche ................. ČSSD
  Tak hlasují naši volení zástupci v EU - proti zájmům ČR!
  Je to skvadra vlastizrádců, kteří by se měli vzdát občanství
  a zažádat si o německé, když s nimi táhnou za jeden provaz.
  Dobrovolně hlasovat proti vlasti je vlastizrada a král by je za to nechal bez milosti popravit. Škoda, že nemáme krále.
  Patří do stáda ultra sviní.
  To je na okamžité odvolání a trestní řízení, neboť jdou proti zájmům našeho státu. Zajímalo by mě, kolik za toto hlasování proti naší republice pobrali!!
  PŘEPOSÍLEJTE CO NEJVÍC!!!

  Standa

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Grázle svinská chamtivá čechounská uprděná, eurofondy jsi rozkrádal rád, ale pomoct odmítáš, co? Ty smrade bolševická. Ještě štěstí, že nás zastupují lidé, kterým pojem humanita není cizí. Já osobně bych tebe klidně nechal utratit a pozval jednu africkou vesnici.

   Vymazat
  2. 21:49 Pro admíny vymažte ten haveljugend a nebo mě dejte klíče a já s nimi budu hotový raz dva.

   Vymazat
  3. 21:49 Tak ty budeš nejspíš z pornojandích evropských hodnot, takypráskač, jinak by sis nepletl lásku s fašizoidní nenávistí, dobytku.

   Vymazat
  4. Redakce tu nechá onen nenávistný výkřik trouby z "pražské kavárny", jako odstrašující ukázku pseudohumanity, prosazované takovými kašpary, jako je 12 výše uvedených v seznamu.

   Prosím je o slušné reakce. Nejsme jako oni!

   Vymazat
 14. 20:07 - to co jste napsal je pouze atrocitni propaganda !
  Jedina vec, ktera nas v necem omezuje, je nase osobni / individualni nedostatecnot / nedokonalost.

  Cenzura zde neni ZADNA ! Cteme co chceme ! Bavime se jak chceme.

  Ekonomie roste, nezamestnanost klesa, socialni zivot je tak bohaty, ze nam to jde na nervy a dokonce i Hurrican Florence se nam vyhnul.

  Jedina vec, ktera nam vsem vadi je ta , ze starneme, ale pomalej nez v Evrope.

  A protoze u nas neni cenzura tak "demokrate" obvinili presidenta Trumpa, ze zavinil Hurrican FLORENCE, ale IRMU tu zavinil Putin ! ( Pred rokem a mi to odneslo strechu garaze do Canady. ALE NE CELOU ! Ani Hurrican na nas nestaci. )


  OdpovědětVymazat
 15. Pornobuzno Jakube Jando s malým nejemom mozkem , pokud vůbec s nějakým , kdy blokneš ČTkanalizace , kde si prostituty platíme a oni tam stíhají jednu velkou LEŽ lží ještě větší ! Kabalistická bakalovize je ZA NAŠE pro vás prasata , jakýms i ty , evropská hovnoto , ale i Serešsatanisti ze ziskových ziskovek !!

  OdpovědětVymazat
 16. You can't post this because it has a blocked link
  The content you're trying to share includes a link that our security systems detected to be unsafe:

  veteranstoday dot com

  Please remove this link to continue.
  If you think you're seeing this by mistake, please let us know.

  https://www.veteranstoday.com/

  OdpovědětVymazat
 17. Mezi IP nenávistných komentářů (18:53 to začal) se možná skrývá udavač, který toho určitě na svědomí daleko víc. Ten křivák není anonymní, a na svoje gaunerství nepochybně tvrdě dojede.

  OdpovědětVymazat
 18. "Docent" Valenčík...

  Jak se může proboha někdo, kdo vyučuje na vysoké škole (byť jen soukromé), registrovat a producírovat na Facebooku?! - Vždyť to je vrchol infantility - a pak se tu ještě sekundárně producíruje, když líčí jak je rozhořčený a jak je to strašně nemorální, že ho na pár hodin "zablokovali"?

  Takový pablb se přece sám diskvalifikuje svým evidentním nedostatkem sebereflexe!!

  Kokotko

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kokotko, fejsbůk cenzuruje lidi, kteří mají odlišné názory od těch "jejich jediných správných", protože si fejsbůk myslí, že jsou lepšolidi, ale jsou to jenom ubožáci, kteří nemají potuchy o tom, co je demokracie. Na fejsbůku se prezentuje, mimo jiné, mnoho významných, kvalitních, vážených, a vzdělaných osobností. Ty si dovoluješ jednoho z těch kvalitních titulovat blbem, ale sám jsi neužitečný idiot, který neumí nic jiného, než soudit jiné za to, jakou sociální síť ke své prezentaci zvolí, a přitom ti do toho absolutně nic není, takže sklapni, a vypadni.

   Vymazat
  2. 22:28
   Pitomoučký anonyme, docela chápu, že se můžeš cítit dobře jen mezi stejnými hlupáky jako jseš sám, takže ti moc rád vyhovím.
   Kromě mírného údivu nad Valenčíkovým nedostatkem soudnosti jsem beztak neměl nic dalšího na srdci.

   Kokotko

   Vymazat
  3. 22:32 Perfektně se snoubí tvoje komentáře s tvým jménem ;-)

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 19. To blokování je taková zábava, prostě se pár lidí domluví, nahlásí jeden po druhém závadovou osobu a nikdo to moc nekontroluje, protože je toho moc. Blokovaní jsou i třeba takový Peszinský, nebo jak se jmenuje, prostě kdokoli, kdo trošku vyčnívá a vzbuzuje emoce. Proto si machři pořizují více fb profilů s trošku změněným jménem a hbitě přeskočí na ten záložní profil. Protože po pár zablokovaných dnech pak přicházejí celé měsíce a to bolí.

  OdpovědětVymazat
 20. Proboha blokace na faceboku někoho bolí. Vždyť je to skrytá korporátně fašistická platforma, která z hlupáčků tahá osobní data, choulostivé informace o kontaktech, názorech a činech. Navíc otravuje ty, kteří to pochopili a fasebock opustili, majlovými výzvami k obnovení kontaktu, aby mohli pokračovat v dehonestaci a manipulaci uživatelů této satanské platformy.
  A za to všechno poskytují kontrolované a cenzurované publikování příspěvků. Kdyby to nebylo k pláči, bylo by to k smíchu. Každý kdo se zahazuje s prasebokem je v podstatě neschopný hlupák věřící, že mu tato platforma zrůd pomůže něco sdílet s ostatní komunitou (leda tak pornoprasárny z jeho soukromí). Přeji fasebockokotovi úspěšné výpalnické pokutování jeho páníškem za neplnění globální agendy proti spodním pěti miliardám.
  Ďuro Trulo

  OdpovědětVymazat
 21. Proč tam lidi lezou??

  OdpovědětVymazat
 22. Na FB lze najít i takovéto komentáře, jako od pana Rozvorala místopředsedy SPD:
  „Dostal jsem anketní otázku pro ParlamentníListy.cz co si myslím o přípravě návrhu zákona poslance ODS Václav Klaus ml., který má chránit svobodu slova a dle něhož by Facebook a další sociální sítě, které chtějí podnikat v České republice, nemohly mazat a cenzurovat příspěvky – blokovat se mají pouze výzvy ke genocidě a podobně. Dle něj neobstojí argument, že jde o soukromé firmy, protože podnikání soukromých firem v hoteliérství, pohostinství i v jiných oblastech též reguluje zákon. A ústavní princip svobody slova je dle něj vyšší než smluvní podmínky, které určují uživatelům provozovatelé sociálních sítí.
  Má odpověď:
  „S názorem poslance Václava Klause souhlasím a ve Sněmovně ho budu podporovat, jelikož omezování svobody slova je totalitní nástroj neomarxistů z Bruselu. Pokud někdo nevyzývá ke genocidě a k násilí, což zásadně odmítám, tak je svoboda slova základním kamenem svobody a demokracie. Svobodu slova musíme ctít a udělat maximum pro její zachování.““
  P.K.
  https://www.facebook.com/groups/469123583269626/permalink/1016610591854253/

  OdpovědětVymazat
 23. Pokud eliminujete všechny zbytečné "problémy", které si během života nejprve sami vytvoříte, a potom pracně snažíte vyřešit, a zaměříte se jen na věci podstatné, budete určitě tak úspěšní, že přestanete možná i romům závidět dávky.

  Bo: cenzura je in US webech, byla třeba na CNN během US voleb. Když jste něco napsal, nějaký zaměstnanec reagoval, a Vás na jeho odpověď už reagovat nenechal; pokud jste jeho reakci vyvracel. A nešlo o žádné vulgarity, pouze o věcné připomínky, které byly ověřitelné z oficiálních zdrojů.
  Nejlepší obranou není útok, ale mnohem jednodušší i levnější bojkot.

  OdpovědětVymazat
 24. FB je neseriózní, jako kdysi Rudé právo a dnes ČÉTÉ. Kloním se k návrhu Klause ml., ostatně on se mi zdá jediným z ODS se zdravým rozumem. Nejsem puritán, nejsem proti ironickým komentářům, ale jsem alergický na sprostá slova - tedy mazal bych i komentáře, ve kterých pisatel ukáže, že trpí koprolálií, jde o chorobné projevy.

  OdpovědětVymazat
 25. FB vznikl jako myšlenka vydělat kopec zlaťáků na platformě bohulibého setkávání oveček v webové ohrádce, avšak nyní je nástrojem US tajných služeb pro okamžitou identifikaci a potenciální vydírání, dehonestaci či likvidaci. Nikoho samozřejmě nezajímáte (nebuďme paranoidní ani namyšlení). Ovšem jen do chvíle, než byste chtěli protestovat proti ohrádce, posouvat její hranice, učit ovečky samostatnosti nebo hatit US zájmy či byznys. To pak pardón, všechny záznamy se hned projedou a pak buď kývnete, že budete cvičená hodňoučká opička na gumičce, anebo pápá.

  OdpovědětVymazat
 26. Prosím kluky kokotíky, ať nezaplavují svými pismenkamí prostor, stejně je nespojí ve slova, ani věty, natož v myšlenky. Jen nadávky. ŠKoda čAsus vašeho i našeho.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.