Reklama

středa 12. září 2018

Skripalovský komediální seriál pokračuje

Jan Urbach
12.9.2018  VašeVěc

Britský list „The Mirror“ píše s odvoláním na informace z kruhů britských tajných služeb, že v případu Sergeje Skripala, bývalého pracovníka GRU a agenta britské tajné služby, a jeho dcery se vyskytují další čtyři podezřelí Rusové.Zatím před několika dny britské orgány identifikovaly údajného Alexandra Petrova a Ruslana Boširova, kteří měli bezprostředně provést novičokový útok na kliku Skripalova domu. Čtyřka dalších osob, údajně ze skupiny známé jako „uklízeči“, je měla zabezpečovat, např. sledováním Skripalových. Tito lidé měli údajně využít pro vstup na území Velké Británie cestovní doklady občanů unie, kteří si toho času odpykávají tresty ve vězení. Toto řešení prý bylo zvoleno, aby nemuseli dostávat víza. Samozřejmě i nepříliš inteligentního čtenáře britského tabloidu napadne: Proč s takovými pasy nepřijeli i dva údajní bezprostřední pachatelé? Otázkou je, s čím dalším britské orgány v komediálním seriálu o Skripalových přijdou.


- - -53 komentářů :

 1. Uz si len pockajme na okamih, ked britske organy zistia, ze utok jedom vykonal samotny prezident Putin.
  Pri tych anglickych debiloch je vsetko mozne.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobry postrech. Tento serial stale pokracuje je ako SIMPSONOVCI! Mozno ze s tym PUTINOM mas aj pravdu.Mozno nam ukazu ze ten Putin tam naozaj bol.Myslim tym na nejakom tricku ktore predavaju vietnamci na trznici))))).Mozno ho v tu dobu mal pachatel aj oblecene.No uz ca tesim na pokracovanie serialu. (Vlastne prepacte vysetrovania).

   Vymazat
 2. Jenom čtyři lidé sledovali důchodce? A není to málo, Antone Pavloviči?

  OdpovědětVymazat
 3. No jo,lžiangláni a jejich Slavnosti ala BLBIČOK opět na scéně!!!!!!
  To je na ocenění Řádem CHRCHLA FLAŠKY HAVLA!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8:14 I vy chytroline.K novičoku,je známo a to by jste měl vědět,že není kouře bez ohně.A poté taky to,že o mrtvých jen dobře,kor když jste jej neznal osobně.Držte pysk jestliže vše co víte máte jen zprostředkovaně per huba nebo z tisku.

   Vymazat
  2. Blbeček trolíček 9:39 a ty to máš odkiaľ? Tiež len sprostredkovane z tlače? Takže drž pysky. Okrem toho, analyzovať zverejnené vyhlásenia britských debilov pomocou logiky nie je zakázané, že? A to, že z analýzy vyplynie, že ani klamať nevedia , je vina anglánskych debilov a nie diskutujúceho 8:14, že? A analýzou tvojo "príspevku" tiež dôjdeme k tomu, že si iba krepý troll.

   Vymazat
  3. 9:39 Oheň rozpoutal kdo? Kouř na pokračování udržuje kdo, a za jakým účelem? O Hitlerovi taky budete mluvit jen dobře? Vy sdělte vaše zdroje, jinak je máte taky per huba, a tedy držte pysk vy.

   Vymazat
  4. 9;39
   A odkud máš info ty,Všeználku z kniHOVNY CHRCHLA FLAŠKY nebo přímo z uASS VELVYSRANECTVÍ????!!!!!
   Když jsi blbej nepij, projeví se to!!!!!!!!

   Vymazat
  5. noviczech
   odpověď pro 12.září 2018...8:14
   ...on pan Václav Havel byl zrádce už od své povahy! Totiž, byl natočen pořad o Karlu Krylovi, který ležel v nemocnici ve Vídni.Tamní přednosta Kliniky vypráví, že vlastně pana Kryla uzdravili. No ale navštívil ho pan Václav Havel, měli spolu nekolik hodin debatu na pokoji a pan Havel pak odešel. Z návštěvy lékaři vycítili, že ti dva se dost nepohodli. No a vyjádření lékaře bylo, že tělesné byl pan Kryl zdráv, ale nepřál si žít a za pár dní nato umřel. Opravdu, vysílala tento pořad Německá televize, je to už dávno, ale jenom jsem si tím potvrdil, že ...výsledek co se v naší republice děje je pravý tomu, kdo tam vládne.
   ...Můj názor: zrada a lež téměř na 100 procent !!!

   Vymazat
  6. Dobrý večer.
   Tady chci potvrdit slova 20:33 o tom, že Karel Kryl (12.4.1944-3.3.1994,zemřel před svými padesátinami) "již nechtěl žít", jak se vyjádřil jeho lékař. Já jsem to zase slyšela v médiích od jeho bratra Jana (1947). Je to již opravdu dlouho.Ale o tom, že jej navštívil V. Havel v nemocnici - to nevím. Kdyby o tom jeho bratr Jan mluvil, to bych určitě nezapomněla, anžto jsem V.Havla bytostně nemusela.
   Hezký den.

   Vymazat
  7. 10:19 Hele, koukám že tvůj zkurvenej komoušskej fotr v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch východoněmeckejch mokasínách se asi musel dost hřát přízní velkejch rudejch soudruhů co? Taky si se asi těšil na teplý místečko co po něm zdědíš a náhle do toho přikvačil ten vandrák chrchlavej v ošuntělých džínách, vytahaným svetru s flaškou v ruce a udělal ti pořádnej rejhanec přes plány, co? To se frustrátskej smrade nedivím že z toho máš celoživotní trauma - Havel v každý větě:))) Taky nemám tyhle trapný loutky rád, ale neregistuju je, nepíšu vo nich a tím je nedělá slavnější než si zasloužej ...

   Vymazat
  8. Jebal Kozomrdovič se ozval????!!!!!:-)))))

   Vymazat
  9. Ale kdepak, snad příště, dnes jen tahle smradojebí žůžovka!!!!:-))))) - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   Vymazat
  10. EST KOMT DER TAG JEBALE KOZOMRDOVIČI......R.I.P.TY A VOCHLASTA LUMP Z uASS!!!!!!!!!!!:-))))))))))

   Vymazat
  11. Douč se radši azbuku, abys moh aspoň pojmenovat správně vůz, jehož potahy pravidelně okupuješ, když se tvůj pán rozhodne projet škarpama Chujlostánu, putlerprde ... UAZ!!!!!:-)))))))) - http://www.skrytapravda.cz/images/10zari2017/uaz-blockhain1.jpg

   Vymazat
  12. VYSER SI VOKO TY HERMAFRODITKO Z NEGRA A JDI KOUŘIT ZA POLÍVKU ARABŮM,AŤ MÁŠ TY GERONTOTROSKO NĚCO TEPLÝHO V GAMBĚ ZA CELEJ DEN!!!!!!!!

   Vymazat
  13. Blbečkům se nakecalo, že se plní coudenhovno-kalergistický projekt rasové výměny v Evropě, ale jde o nordickou lest, bacha! Paní Merkel a pan Macron spolu s panem Trumpem naoko provádí plán hraběte, ovšem v reálu je to jen chytrá záminka! Ti čmoudi budou posláni právě na Rusko jako odminovači, sebevražední atentátníci (živá torpéda) a odstřelovači. Mnozí z nich totiž prodělali výcvik již ve svých zemích původu a navíc znaj ruský způsob vedení boje, nenávidí je a budou mstít za Kábul, Groznyj, Allepo a další místa zničená buď již bolševickou nebo pozdějc putlerskou soldateskou! Sami většinou padnou v boji a vezmou sebou své vrahy. A NATO poté již jen obsadí vyčištěné území ...

   Vymazat
 4. Jsem bond. džejms bond.
  A tvrdím, že správný seriál musí mít aspoň tisíc dílů, jinak budou fanynky a fanoušci poškozeni na zdraví nekonečnou frustrací.
  P.S.: A pamatujte, vrahem je vždy zahradník.

  OdpovědětVymazat
 5. To je komedie.Bože vy tupí a blbí zdegenerovaní Angláni...Myslíte si,že Vám tohle rozumně myslící člověk žere??Jste sprostý HOVADA.Nic jiného.PS: kdo vošuká Terezu May,dostane ode mne 100 000 Kč:-)).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přes ubohou frašku se Skrypalem jde o nejvyšší geopolitické zájmy. USA spolu s VB potřebují rozpoutat válku s Ruskem a tu především v Evropě. Ztrácejí vliv i peníze a proto je jim každá záminka k válce dobrá. Ať už se jedná o užití chemických zbraní, nebo Skrypala. Bojím se že díky našim vládám to odneseme nejvíce.

   Vymazat
  2. Vypadá to, že se chtějí v Británii zbavit Mayové, proto ji tajné služby a policie dodávají "důkazy" (spíše podklady pro komediální seriál) po částech. Doma je už odepsaná (nejenom u královny) kvůli brexitu, postupně ji znemožnili i na mezinárodní scéně. Snad ji bude poslouchat alespoň Babičok.

   Vymazat
  3. … tuhle ani za milion

   Vymazat
 6. Dvě další novinky: 1) Putin prohlásil, že znají identitu obou osob označených Británií za traviče a vyzval je k veřejnému vystoupení v médiích. 2) naopak, britský The Sun zveřejnil zprávu, že oba již byli usmrceni. Britská komedie na pokračování by byla k smíchu, kdyby jejich pokusy na lidech nepřinesly už tolik obětí, Skripalovy nevyjímaje !!!

  OdpovědětVymazat
 7. Co by jste chtěly po zdegenerovaných parazitech jiného než trapnou frašku v nekonečném seriálů pro děbily.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chtěly, vy ženy. Nauč se česky než přispíváš.
   Je to chtěli my všichni. Do prdele, kde je základní čeština? Jste všichni blbi? Žiji v jihovýchodni asii 35let mluvím fluently thai a kambodian ale češtinu jsem nikdy nezapomněl

   Vymazat
  2. 11:45 přispěvatele se musím zastat, protože ani česká škola už není, co bývala, co jste vy sám možná ještě zažil! Moje děti má na češtinu nějaká zasloužilá navrátilkyně ze západu, ale shoda podmětu s přísudkem jí také nic neříká, sama dělá stejné hrubky a i v diktátech dětí je běžně přehlíží. Zato prý ovládá angličtinu. Každopádně učitelů je nedostatek, tak se jim musí leccos prominout :-)

   Vymazat
  3. 11:45 Když už jazykový koutek, tak nesprávně je v 11:31 i sousloví "by jste". Správně je "byste".
   Obecně není správné "já by jsem", "ty by jsi", "my by jsme". Tyto výrazy jsou tak zvaně hyperkorektní.
   Správně je "já bych", "ty bys", "my bychom".
   https://www.pravopisne.cz/2010/10/byste-%C3%97-by-jste/

   Kromě toho chybí čárka mezi slovy "..jiného, než...". Také nemá být "seriálů", ale jen "seriálu". Slovo "debil" se nepíše "děbil". Takže máte pravdu, 5 hrubek v jedné větě nesvědčí o přílišné vzdělanosti autora.

   Vymazat
  4. Dobrý večer.
   K tomu jazykovému koutku. 16:06 také Vás opravím. V odkazu je rok 2010, nyní je již rok 2018. Jednou jsem sledovala povídání pracovnice Ústavu pro jazyk český (řediteloval tehdy pan doc. RNDr. Karel Oliva, Dr.,nr. 26.11.1958), a ta národu sdělila, že to "já by jsem, my by jsme" a další, zřejmě již tak nechají, (že to prostě bude "spisovně") protože "našinci" se to stejně nenaučí. Takže další Overtonovo okno. A mě málem trefil šlak, nebo jak bych to měla spisovně napsat.
   Hezký večer.

   Vymazat
 8. Proradný Albion,je to groteska ,která skončí válkou .Škoda ,že tu nemáme americkou vojenskou základnu jak prohlásil pan Žáček ,měli by jsme to rychlý.

  OdpovědětVymazat
 9. A samozřejmě proč měli spektakulární pachatelé sice padělané doklady, ale ne vlastní vzhled! Proč se dělá Británie tak chudou duchem, přece jejich rodák Shakespeare měl bujnou fantazii, která ale byla ve výsledku přesvědčivá. Soudobá fantazie britské vlády je sice rovněž bujná, ale jaksi i rujná a tak se jim domeček z karet hroutí, ať se kroutí jak se kroutí, je to jen vrbové proutí.

  OdpovědětVymazat
 10. Představuji si v roli premiérky Theresa May nějakou českou političku. Vyšla mi z toho nejlépe Miroslava Němcová, na rozdíl od Mayové má brýle, ale v hysterických a patetických výstupech by Mayovou překonala levou zadní. Opravuji, pravou zadní, je to přece jenom pravicová politička :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:42
   Takhle si dělat srandu z čokolády Milky a veřejné????
   Že se nestydíte!!!!!☺☺☺

   Vymazat
  2. Therýz je fajn. Snad bude holka platit na putleroffský vrahy! A Donny zas na mezinárodním poli - ruku v ruce toho skřeta voročekistickýho snad zardousej!!☺ - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/EkGqBuz.jpg

   Vymazat
  3. Jebal Kozomrdovič se ozval!!!!!!;-))))))

   Vymazat
  4. Jó, ale byl to bohudík jeho poslední skřek!!!!;-)))))) - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/EkGqBuz.jpg

   Vymazat
  5. HEZKY O SOBĚ PÍŠEŠ JEBALE KOZOMRDOVIČI,JEN TAM NEVIDÍM TU NEGERSKOU TRUBKU,KTERÁ AČ HLUCHOSLEPÁ TI JEDINÁ DÁ!!!!!!:-)))))))))))))))

   Vymazat
  6. Oni ale psát neumí, jsou to totiž ti Bronsteinovi "bílí negři". Jsi mezi nimi (na 8 minutě) tu !!:-)))) - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Vymazat
  7. A my jsme zde! (jsem ten s blond patkou a holí!) - https://www.youtube.com/watch?v=LB9lObWclFQ

   Vymazat
  8. Vypadáš JAK Z KOZÍ PÍČI PENĚŽENKA A CHCEŠ BEJT ARIJEC NEJSI TY FILCKO ZAOSTALÁ,JSI JEN JEBAL KOZOMRDOVIČ!!!!!!!!!!:-))))))

   Vymazat
  9. Nejsi nadán zrakem, putlerprde, jsi jen těkavý otravný plyn, ne tak nebezpečný jako novýčok, ale otravný a mimořádně smerdutý! Vědci označili tvou látku zatím pracovně jako putlérium !!!!☺☺☺

   Vymazat
  10. TY INCESTNÍ ZDRÁPANINO RETARDOVANÁ,TY NEMÁŠ ANI NA TO,ABYS NĚCO NOVÝHO OPSAL.....INU,NASRÁNO V SENKROVNĚ NA KRKU,TAM MYŠLENKU NENAJDEŠ,KDYBYS TY HERMAFRODITKO HULIL ZA POLÍVKU 28HODIN DENNĚ!!!!!!!!!!!:-))))))))))

   Vymazat
  11. Přesně! A nad to je tu i veliká podoba jejich fýry s Röhmem! Oba jsou buzíci, jen Röhm to hůře skrýval. Obřezanej Ugrofin Śelomov se na oko i voženil, ale když manželka zjistila co je zač - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   tak utekla a totéž poradla dcerám! Co nejdál! Protož žijou na Západě a vnuky mu zásadně nepučujou! Proto je Olivřík Stounů nemoh vidět! Furt - "tak kdy už přijodu, chci si je natočit" a žůžovák kremelskej se jen uculoval až mu lícní kosti trčely z dršky jak sáně - prej večer "v soukromí" !!!!!:-))))))))))

   Vymazat
 11. 9:50 Rusové mají několikasetletou zkušenost s Británií a na popis jednání Británie mají historické, výstižné, i když sprosté slovní spojení: "angličánka gádit".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No ano Rusové mají opravdu několikasetletou zkušenost nejen s Británií ale i s celým prohnilým Západem . A přesto všechno je stále nazývají svými partnery . Co se ještě bude muset stát aby tuto sebranku pojmenovali správným výrazem ?

   Vymazat
  2. 15:33 správný diplomat nazývá partnerem i svého úhlavního nepřítele, to je jenom o etice, nikoliv o logice

   Vymazat
 12. 11,45 Potvrzujte rčení že vzdělaný neznamená moudrý. Jsem před hrobem a nepovažuji se za vzdělance a tak je pro mě důležitější smysl toho co chci zdělit. Můj děda mi říkával " Když chceš vědět co jsi tak se podívej za sebe a co uvidíš to jsi". Docela jsem spokojený a oblíbený společník.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:37 Jako autor kritického příspěvku v 16:06 s vámi naprosto souhlasím. Znám řadu "vzdělanců", kteří jsou lidsky úplně blbí. A také naopak, znám moudré lidi bez velkého vzdělání. Omlouvám se, jestli se vás můj rozbor dotkl.

   Vymazat
 13. Primitivní asociace: Fantom z Opery. Z fotografie ční ksicht čařodějnice z britského parlamentu.

  OdpovědětVymazat
 14. Aha, takže 4 Rusové sledovali oběť a vše kolem a přesto podle oficiální verze to dvojčlenné vražedné komando mazačů klik nejprve jelo do Salisbury oblédnout terén a teprve druhý den provedli akci. Proč by to dělali, když terén měli dokonale hlídaný od kolegů? A proč si ještě oběti vypnuli na několik hodin mobily, když o ničem nevěděly?

  Měl bych návrh na další díl seriálu Ústav Downing Street z vládního křídla londýnské psychiatrie. Hospitalizovaná Mayová by přišla před doktory s novou verzí příběhu. Ruské vrahy si OBJEDNAL SÁM SKRIPAL! Chtěl se demonstrativně na protest proti Putinovi otrávit a proto si u něj objednal komando. Dceru vzal s sebou, aby ho pak naaranžovala v nějaké protiputinovské póze a vyfotila. A aby to nebylo nápadné, nechtěl vědět, kde bude otráven, a toulal se hodiny po celém městě a osahával všecko od košů na odpadky přes psí hovna až po cizí báby. No to by v tom byl čert, aby někde nenahmatal ten novičok, když tam pobíhalo tolik Rusů a sypalo ho tam jak na práškovacím letu. No a měl pravdu, dočkal se! No a aby to probíhalo hladce a osahávané babky na toho prasáky nezavolaly policii, pohybovali se tam ti 4 Rusové ze záložního komanda, aby babky odvedli, uklidnili, nebo umlčeli, to je jedno. Bohužel měl asi ruce tak umaštěné od všemožné špíny a chemikálií, že se novičok při dotyku s jeho rukama zčásti vypařil, takže to úplně nezabralo. Nevadí, příště už bude chytřejší a poradí se s britskou tajnou službou.

  Pokračování seriálu Ústav Downing Street zase za týden.

  Tidehunter

  OdpovědětVymazat
 15. Víte bohužel si myslím, že v populaci většina lidí abych to sprostě řekl jsou hlupáci. Čím se vyznačuje hlupák především - hlupák nedělá nic pořádně, tedy nezabývá se případem Skripal podrobně, jak to dělají lidí, kteří čtou Novou republiku a píšou zde komentáře. Hlupáci potom berou vážně ČT v tom smyslu, že řeknou - něco na tom bude, jinak by o tom neřečnila čarodějnice z Londýna. Tak ostatně přistupjí hlupáci i k volbám. Některým stačí přečíst za O,5 hodiny něco o Drahošovi, aby si o něm udělali obrázek. Kdy hlupáci reagují moudře a tvoří dějiny: když na dveře jim zaklepe nemilá skutečnost o předmětu jejich každodenního snažení, tedy o penězích - ztráta uspor, nebo něco podobného pro státní zásah, nebo když je příležitost si finanční situaci vylepšít, tak jak tomu bylo v roce 1989. Tedy hlupáci reagují pouze z krátkodobého egoistického důvodu, který nicméně z hlediska dějin je velmi významný. Jinak zajimavá konspirační teorie. Francouzská revoluce prý byla způsobena agentem City of London Corporation, kterému se podařilo před ní změnit francouzské školství, které po jeho zásahu, stejně jako třeba v Polsku a rovněž ve všech státech slouží prostě potřebám státu. Blíže se nevyjadřuji, tak jsem to slyšel od Poláka MUDr. Jaskowského, kterého nicméně považuji za velmi moudrého člověka /jeho videa lze dohledat na youtube/. Další jeho sdělení: v Paříži se prý octlo 5 tisíc žebráků. Jasně, že jejich přesun musel někdo zaplatit. Zaplatilo City of London Corporation. To zasahujje do lidských dějin. Lenin v Rusku, ze Švycarska, Trocki z USA v Rusku - práce bohatců toho světa. Poláci útočí na Sověty v roce 1920 a potom sváději Varšavskou bitvu - vše za prachy bohatců, Pilsudski - agent mimo jiné City of London Corporation, za 500000 nebo desetkrát méně liber /nevím, nemám vynikající paměť/ od City ov London Corporation provádí květnový převrat v ropce 1926. Poláci jsou chudáci, poznamenani támto státem ve státě velmi zásadně. A zde: můj názor - pouze hlupák si pomyslí, toto je názor hlupáka, toto je konspirační teorie. Víte proč? Pouze po nějaké době ziskáte validní názor na určitou věc, po vynaložeční notné dávky času na tuto věc. Proto můžete vzít jed na to, že všechny Vaše názory, které nemají za sebou notnou dávku času, stojí za nic. Pozor tedy: když Vám řekne absolvent medicíny, jemuž je 6O let a celou dobu strávil výkonem svého povolání, že očkování je škodlivé - to říkám i já, jako jako absolvent medicíny, jemuž je více než 60 let. Záleží, kdo Vám něco říká, pokud toho člověka neznáte, pokud o něm ani nevíte, jestli pracuje svědomitě, tak o něm neříkejte, že je hlupák a nemluvte hned, že ten člověk hlásá tzv. konspirační teorie /Koperník svého času rovněž hlásal konspirační teorii a hrozilo mu totéž co Giordano Brunovi, podobný konspirator byl G. Galilei/. A ještě dovětek: Hlupákem jste budto z volby: místo abych se věnoval alespoň půl hodiny denně politice, tak místo toho dělám činnost znamenající ztrátu času pro sebe i společnost anebo bohužel hlupákem jsem z donucení - zevní okolnosti mě nutí k dřině a nevěnování ani půl hodiny času politice. Bohužel tato druhá skupina lidí - hlupáků z donoucení - u nás v republice převažuje a novodobé elity u /kapitalistického/ vesla to využivají.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.