Reklama

neděle 16. září 2018

Štětina začíná panikařit. Ani není divu!

Jiří Baťa
16. 9. 2018
Je paradoxní, že k celkem opodstatněně adorativnímu jednání, přesněji k hlasování europoslance J. Štětiny (TOP 09) pro možnost, aby Evropská komise zahájila řízení pro podezření z jednání maďarské vlády proti duchu evropských hodnot se zvedá vlna nesouhlasu a odporu a celkem logicky se k tomu také emotivně silnými slovy vyjadřují někteří politici (hlas lidu je v tomto případě pořád ještě to poslední, na co vůbec může někdo z poslanců, tím méně z europoslanců, reagovat), europoslanec J. Štětina se cítí být ohrožen z verbálního vyhrožování, zatímco pejorativní útoky, včetně výhrůžek na osobu prezidenta republiky by měly být velkoryse přehlíženy, ne-li také dokonce chápány či považovány za nedělitelnou součást demokracie v Česku.


Jak říká pan Štětina, může za to prý komentář poslance za ODS Václava Klause ml., v němž jej a další europoslance za toto jednání odsoudil a označil za „kolaboranty“. Chápu, že se panu Štětinovi toto pejorativní označení nelíbí zvláště, je-li doprovázeno, jak říká, slovy „kandelábr!“ Pan Štětina se cítí být dotčen, ohrožen, ale nedochází mu, kolik jedovatých, pomlouvačných nebo verbálních útoků sám vypustil z prominutím „nevymáchaných“ úst k hlavě státu, případně jiných osob a společnosti. Činil tak proto, že se cítil tzv. „pevný v kramflecích“, dnes, kdy s jeho jednáním (hlasováním) projevují nesouhlas lidé, dokonce z řad ODS, je zděšen, frustrován a zjišťuje, že ztrácí suverenitu a půdu pod nohama. Že jej včetně dalších europoslanců, hlasujících stejně jako Štětina, podpořila TOP 09, jmenovitě M. Kalousek nepřekvapuje, ale naopak co překvapuje, že se proti Štětinovi a spol. staví významný člen ODS, což je již na pováženou! Notabne, mlčí-li k jednání V. Klause ml. sám předseda ODS Fiala.

Paradoxní rovněž je, že ze strany obhájců pana Štětiny se dokonce ozývají hlasy na „podání trestního oznámení“, které však postrádá to hlavní: podstatu trestného činu. Je to emociální vyjadřování podpory a souhlasu některých lidí s počinem pana Štětiny, ale také nedomyšlené, ničím relevantním podložené výkřiky o trestním oznámení. Pan Štětina svými aktivitami se zřejmě domýšlivě domnívá, že on může všechno, zatímco ostatní nemohou, či nesmějí nic. On může vykřikovat takové nehoráznosti, jako že jsme ve válce s Ruskem, že posilování přítomnosti vojsk NATO vč. vojsk USA je zcela opodstatněné, neboť jsme v Evropě pernamentně ohrožováni imperiálním Ruskem, když v europarlamentu veřejně řekl, že se omlouvá Ukrajině a krymským Tatarům za „hloupá“ slova, která řekl náš prezident Zeman, že otevřeně podporuje neofašistickou diktaturu na Ukrajině atd., ale když někdo z politiků nahlas projeví nesouhlas s jeho chorobnou, řiťolezeckou aktivitou nejen s EU, ale i politikou USA a NATO, je jak se říká „oheň na střeše“! Jistý Petronius kdysi řekl: „Pohleďte, kolik nespravedlnosti a násilí se stává zvyklostmi!“ Jeho slova v mírně upravené verzi lze explicitně použít i dnes: „Pohleďte, kolik nečestnosti, neserióznosti, drzosti, arogance a nespravedlnosti se dnes mezi některými politiky stává zvyklostmi, ne-li pravidlem či zákonem!“ Tož asi tolik.


- - -


132 komentářů :

 1. Jestli opravdu Štětina začíná panikařit, tak je to velmi dobrá správa. Žilo by se mnohem lépe, kdy odešel z veřejného života. Diletantů a kverulantů a vlastizrádců máme namnoženo na desítky až stovky let dopředu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Býval to tvrdý komunista, ale včas se stihnul převléct. Stal se z něj ze dne na den bojovník proti komunismu.

   Vymazat
  2. pro urychlení procesu by to chtělo označit ty kandelábry jmenovkami.

   Vymazat
  3. 7:34
   Jen,abychom tolik KANDELÁBRŮ PRO TEN HAVLOBANDEROVSKEJ UNTERMENSCH MĚLI???!!!!!!

   Vymazat
  4. Štětina spolupracuje s BIS (Před tím spolupracoval s StB), co je to za charakter člověka?

   Jsou to materiály, které pocházejí ze spisů Bezpečnostní informační služby, a to je velice nepříjemné. Jak je možné, že pan senátor těmito informacemi disponuje?

   Jaromír ŠTĚTINA, europoslanec
   ——————–
   "Já jsem ty dokumenty získal v souladu s výkonem funkce senátora a nebudu říkat, od koho jsem je dostal!"

   Podle našich informací jde o dokumenty popisující operace BIS v devadesátých letech. Tento nejnovější únik informací z tajné služby považují poslanci za skandální a na Štětinu si chtějí posvítit.
   Místopředseda komise pro kontrolu BIS /ODS/

   Komise požádá BIS, aby podala trestní oznámení. Případně, pokud tak neučiní, bude muset podat trestní oznámení na neznámého pachatele sama. (Nestalo se nic?)

   KORESPONDENCE SENÁTORA ŠTĚTINY O JANU REJŽKOVI A BIS. "Mne ty články pana Rejžka, kerého jsem mimochodem před časem navrhl na cenu KAN, taky překvapily. Bohužel jsem zjistil od svých zdrojů v BIS, že pan Rejžek, který se pravidelně stýká s pracovníky BIS byl buď nevědomě zneužit jako vlivová osoba, nebo přímo úkolován BIS rozpoutat proti mé osobě pomlouvačnou kampaň."

   Nejlepší obranou pana Štětiny je útok a skutečnost využít v jeho prospěch i když jde z jeho strany o nejednu lež!

   PRAHA "Bezpečnostní informační služba (BIS) mě chce zastrašit, tvrdí senátor Jaromír Štětina (TOP09). V pondělí se ho prý snažil černý vůz vytlačit ze silnice. Důvodem mají být tajné dokumenty, které svědčí o zneužití pravomocí některých důstojníků civilní kontrarozvědky."

   Pan Jaromír Štětina, spolupracuje s BIS (síla zvyku), avšak svým počínáním se snaží ze sebe opět udělat oběť režimů? Uvažuje o kandidatůře na prezidenta, pokud tento akt neuskuteční sám Šimon Pánek, kterého považuje za svého budoucího prezidentského kandidáta, po Miloši Zemanovi.

   Vymazat
  5. Ano,víc než mnohé nás Štětináč Boubelatý hluboce urazil,máme si s ním všichni co vyřizovat,je to dnes,jako by se prodíral tím nebezpečným pralesem,jistě si připadá,jako ten túrista,co ho honil lidojed,který zažil štěstí,až ho dohnal,byl tak dosraný,že už nebyl vůbec k jídlu,.....tady ale našeho Štětináče žádné štěstí nečeká,nikdo mu ty jeho zadarebákované trilióny nepřeje,věřím,že si jich užije krátce a ke zlosti !!!!,z toho majdanu už nevyleze.....

   Vymazat
  6. ˇZe by si na něj vzali černej vůz?
   A cylindr pán vzadu neměl?

   Na klíně věnec se stuhou: Kandelábr kandelábr?
   Hromtěbac.

   Vymazat
  7. 6:53 Musoliny byl socialista jak prase a nakonec se z něj stal fašoun radost pohledět...

   Vymazat
  8. Najdi na obrázku štětku Štětinu------- https://www.eurabia.cz/UserFiles/image/vnitrsnosti2.jpg

   Vymazat
  9. 16:17 V REPUBLICE JE 540000 EXTREMISTŮ A ZBYTEK JSOU FAŠISTÉ, TAKY KRÁSNY ...

   Vymazat
  10. 16.17 Původní socialisté chtějí slušné a rovné podmínky pro všechny lidi.

   Duce Benito Mussolini chtěl totéž i pro kapitalisty, pozemkové vlastníky, a OSTATNÍ ZLOČINCE. Všechny je chtěl spojit (jako Svatoplukovy pruty) do jednoho svazku - fasces = 12 prutů a 1 sekera. Symbol moci státní i trestní - výprask i smrt. Měšec na pokuty a na úplatky na nich nevisel, ten nosili římští aedilové, praetorové, prokonzulové i konzulové diskrétně, pod tógou.

   Tedy Mussolini v průmyslové době vycházel z myšlenky rovnostářského kolektivismu, korporativismu - kde i soukromý majetek musí sloužit ku prospěchu všem... "a nedílné velitelské pravomoci páni vojáci" - autoritativního vůdcovského principu. ŘÍKÁ SE TOMU FAŠISMUS (podle těch fasces)

   Duce tedy věděl, stejně jako nevolení evrokomisaři, co je pro plebs ze Soretta, od Blanice i z Barcelony a Le Havre nejlepší - a trestal nechápavé a dokonce neposlušné. Tak nesourodé prvky, jako bankstery, průmyslmíky, uhlobarony (ano Pepíčku, i ty), velkostatkáře i podruhy a nádeníky, dokonce i pracující a nepracující inteligenty - MĚLO SPOJOVAT VLASTENECTVÍ. VŠICHNI JSME ITALOVÉ, VŠICHNI JSME EVROPANÉ, JE NESUI CHARLO (=já nejsem šašek - Jean-Marie Le Pen)...

   Vymazat
 2. pan Štětina by se měl začít vyhýbat prostorám kde je opravdu kandelábr.Bohužel jeho názory a podpora určité skupiny lidí,je fašistická a tím se odsoudil do role fašisty.Jeho jednání je fašistické.Je zajímavé že nikdo v této republice není schopen s tímto fašistou něco udělat a tento fašista nás dokonce zastupuje v EU.Je do nebe volající zvrlost zdejší justice která pošlapává českou ústavu.Co ústavní soud?Co Rychrtský?Co si děláte z naší ústavy prdel!!!Copak je to tu za dobu soudce BÍNA !!! Divoký západ.Za 28 let jsme tuto zem prodali,nepatří nám vůbec nic,jen můžem blbě kdákat.Hlavně že komouši byli hajzlové.Jsem starej ale uvědomuji si jak jsem se spletl a těma klíčema bych někomu tak dnes rosekl palici.Havel?To byl jen idiotek který se nechal využít,blbecek a to ho dávají za vzor.Ten Žantovskej to asi nemá v palici v pořádku.Nejsem a nebyl jsem komunista ale vy volové co to tady predvádíte,asi je potřeba zauvažovat.Banda kolaborantů,zhovadilců,pravá česká povaha i Švej se musí stydět za tu debilitu.Tak a teď to pošlete do Kapského města ,do centrály ať se pobaví než to smažou.XINDL!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Pan" Štětina? Pane, paní - jsem se naučil od padesátých let říkat jenom lidem, kterých jsem si vážil (vážila si jich moje rodina), nebo kterých jsme si mohli vážit. To v případě Štětiny nemohu, takže navrhuji ho, coby člena EVROPSKÉ LIDOVÉ STRANY nazývat EVROPSKÝ LIDOVEC, a oslovovat ho EVROPSKÝ LIDOVČE.

   Že pojem lidovec má v češtině dvojí význam 1) člen lidové strany 2) "podpapírník" co ho našel dědeček v lese - a opatrně ho obešel... VŮBEC NEVADÍ. Titulatura i oslovení tak může být, ve vší slušnosti, používáno naprostou většinou populace.

   Vymazat
  2. Všem, co zmínili slovo kandelábr, příp. projevili obavy stran jejich dostatku: od jisté doby je u nás velký počet kandelábrů dvouramenných.

   P.S.: W.Scott zmiňuje v románu Quentin Durward speciální Řád sv. Viselce s vysvětlením, že jde o jediný řád, který nenosí vyznamenaný, ale naopak řád nosí jeho. (Pozn.: „sv.“ je zkratka od svatý, ne od svislý.) W.

   Vymazat
 3. Co se týče Štětiny, pamatuji si ho, jak ze sebe dělal v české televizi čertologa. Už tenkrát lidé říkali, že je to blb.....Prosím nemazat.

  OdpovědětVymazat
 4. Štětka je k něčemu dobrá. Štětina je na Hovno. Jméno mu sedí jak prdel na hrnec.
  Václav

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 0:37 Jméno mu opravdu sedí. Moje babička o drzých, vytrvalých škůdcích říkávála: "Ten je užitečný jak štětina v prdeli". Ta by se chudák divila jakou budou mít lidé radost, až bude Štětina v prdeli.

   Vymazat
 5. NIKDY, NIKDY, nedokazete postavit argument proti nikomu !
  Vy zacinate a koncite vety urazkami a sami jste citlivy , jako devcata v puberte a odpoved nesnesete !

  A mimo to je z vas citit komplex menecennosti - a ten je opravneny !
  Ano, jste sice nemehla, ale jste zabavni !

  OdpovědětVymazat
 6. A uz ten curak cenzor smazal 4 prispevky.
  Ze se BATO, vubec namahas ? A chodis sem psat !

  OdpovědětVymazat
 7. STETINO - sice nevim kdo jsi, ale oni na tebe siji pytel !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu blbý jako troky. Štětina propaguje imigraci, válku s Ruskem a na kandelábr by pověsil Trumpa. Stačí tak?

   Vymazat
 8. STETINO - rozjizdi se proti tobe KAMPAN !
  Branit se nemuzes, protoze oni vse smazou.
  Oni "VYCHOVAVAJI" davy nedochudcat !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane Spejble, štětiny rostou na prasatech, jsou jejich součástí. Klidně si u vás v Kalifornii pusťte pohádku o Třech prasátkách a NEMLUVNĚ (Jak se to jmenuje v americkém originálu nevím, ale tři prasátka dostala místo trojského koně, k adopci vlčátko...). A Štětina je horší, než profesor který vylezl vlčí vynález zkázy.

   Vymazat
 9. V Hurvikarne nikdo nemysli samostatne !
  V Hurvikarne vsichni Hurvinci mysli stadovite, jako tlupa opic v JAR v bushi !

  OdpovědětVymazat
 10. Bylo psáno, jak poslanci EP jsou znepokojeni minulostí našeho premiéra. Estébák jeden ošklivý! Štětinovi nevěřím ani pozdravení. Někdy mi připadá, že některými svými protiruskými prohlášeními spíše nahrává Rusům! Třeba stará láska nerezaví a nebyl to takový český Skřípal, co to hraje na obě strany...Bože kdo toho červenýho frňáka mohl volit!? A kde jsou proti němu protesty těch antiestébáků od rádia? Nebo že by ho oni ještě ke všemu volili? M.R.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Agenta Plavce do EP zvolili debilové z Práglu.

   Vymazat
  2. 7:41 zameťte si před vlastním prahem, brněnský chytráčku, nevoní vám Orbán a tleskáte Žít Brno!

   Vymazat
  3. 7.41 Agenta Plavce zvolili v Praze oligofrenici vysazení a vyhození z Moravy do hlavního města. Praví čeští Pražané neměli koho volit - do Senátu, ani do EP. Do senátu pravidelně ve druhém kole stojí "proti sobě" kandidáti Abaddona a Ballama. Čili čert jak ďábel.

   Vymazat
  4. Tělocvičná jednota mlátičů z Prahy 10.
   Ho zvolila.

   Vymazat
  5. Každý neschopný, kterého by v místě bydliště nezvolili, jde kandidovat do Prahy - viz Drahoš.

   Vymazat
 11. Kvalita poslanců je výsledek společenské poptávky. Tím, že se stal europoslancem je vlastně zrcadlem myšlení nemalé části našich spoluobčanů. Je to prostě tak a nedá se s tím nic dělat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Omyl. Je zrcadlem omezeného počtu zlodějů, podvodníků, vlastizrádců a kolaborantů.

   Vymazat
  2. (NE)Kvalita poslanců je ZRCADLEM PŘÍSNÉHO PŘEDVOLEBNÍHO VÝBĚRU aby volič, ať volí jak volí, koho volí, nebo i nevolí, zvolil ty "vyvolené deep šmejdem". Kdyby volby mohly něco změnit... "demokraticky by nebyly".

   Vymazat
  3. Pane Karlický, kvalita poslanců je dána naprosto zoufalou až socialistickou nabídkou. Svou roli hraje i volební systém, který dává jen málo možností (zjedodušeno na výběr mezi A-B):
   • volit A (toho nechci!)
   • volit B (toho TAKY nechci!)
   • nejít k volbám / hodit neplatný hlas: přidal jsem půl hlasů oběma.

   P.S.: Zvláštní je, že k myšlence tzv. bílého lístku (má např. Francie, my jsme měli za 1. rep.) se nehlásí ani jedna strana, dokonce včetně SPD. — Velmi by mě zajímal názor pana Davida a věřím, že i řadu dalších. Mohl by to být zajímavý článek.
   Willy

   Vymazat
 12. Štětina - to je jedna z nejodpornějších kreatur, jaké kdy tato země stvořila. Bývalý estébácký práskač Plavec, velký obdivovatel a podporovatel SSSR, který v SSSR jezdil i do zakázaných zón, nyní velký komunistobijec, protiruský fanatik, eurofilcka a podporovatel fašounů na Ukrajině. Hnus, na blití.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rusko je tvrdě kapitalistické a proto se komunistovi Štětináči nelíbí a chce, aby tam vzplála nějaká revoluce.

   Vymazat
  2. Paraziti v EP jsou tvrdě přisáti na cecíky a v tom jsou jednotní.

   Vymazat
  3. jo to je vono, souhlas, ale takových lotrů jsou celé věrtele.

   Vymazat
 13. Štětina - to je jedna z nejodpornějších kreatur, jaké kdy tato země stvořila. Bývalý estébácký práskač Plavec, velký obdivovatel a podporovatel SSSR, který v SSSR jezdil i do zakázaných zón, nyní velký komunistobijec, protiruský fanatik, eurofilcka a podporovatel fašounů na Ukrajině. Hnus, na blití.

  Doporučuji poslat všem poslancům -darmožroutům v EP já to dělám.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vydat do Ruska k prověření k tamním zvěrolékařům v klidné zóně za Uralem,u nás soudům všechno trvá nejméně deset let,takže není na co spěchat,moderních metod se musí užívat v klidu,aby se něco neuspěchalo.......

   Vymazat
 14. Poslední zpráva: Václavu Klausovi ml. zablokovali Facebook svoboda a demokracie je na dosah ruky.
  Potom slyším jak Husák … a Milouš Jakeš. Kolik takových Husáků je v české politice? Co na to pánové Telička, Hamáček či Šojdrová? Zase nic než blábol. Babiši děláš to dobře.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vaclavu-Klausovi-ml-po-Partii-TV-Prima-zablokovali-Facebook-Proti-blokacim-na-nem-bojuje-haji-Madarsko-a-nadava-mu-kolaborant-Stetina-551711

   Vymazat
 15. Štětino,nebudeš vědět dne ani hodiny,kdy tě minulost dohoní.Ale nebude už možnost vyměnit kabát.Nahoře ti bude prd platný.

  OdpovědětVymazat
 16. Tak mě napadlo, čeho se takový zmetek jako je Štětina bojí, proč svým strachem prudí. To se jen potřebuje jako nýmand zviditelnit? Ale uvědomil jsem si, že se skutečně začíná Evropa hýbat, že si Evropa začíná uvědomovat, že pokud za Evropu budou rozhodovat existence typu Štětin a Šojdrových, tak za pár let už nebudeme muset jezdit za exotikou mešit, bazarů, zahalených žen a jejich černých hijabů do Kuvajtu, ale všechno to tady budeme mít hezky v Evropě. Lidem, kteří pomatené Štětině vyhrožují "kandelábrem" bych doporučil, aby se takovou špínou vůbec nezabývali.Kdepak na Štětiny s vyhrožováním, to je jen voda na jejich mlýn. Takovým prospěchářům by stačilo obyčejných českých "pár facek". P.S. Neznám rodinné poměry páně Štětiny, ale jsem přesvědčen, že pokud by žili jeho rodiče, tak by ho řezali jak zelené žito. Pak by ani těch pověstných "pár facek" třeba nebylo, on už by si ho tatík srovnal do latě. František

  OdpovědětVymazat
 17. Stetina je fasista a proto taky podporuje ukrajinske vojenske fasisticke utvary AZOV a pod. Za valky se fasisti strileli a byl tady 70 let klid. Z toho plyne, ze se musi fasisti opet strilet !!!!
  dustojnik-val.veteran

  OdpovědětVymazat
 18. Héj BaŤo, ty rudá trosko, nesaháš panu Štětinovi ani po kotníky. Se vubec divím, že zrovna ty STALINISTA si dovolí vubec někoho pomlouvat. Táhni už konečně do toho ruského chudobince!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jeste ze nam ten chudobinec prodava vsechen plyn a naftu.Jinak by ti znrzla držka

   Vymazat
  2. Anonymní 17. září 2018 9:53, zapoměl si smajlíky, ty schizofrení pako!

   Vymazat
  3. Smažte prosím ty mentální zvratky zvící 9:53. Předem děkuji!

   Vymazat
  4. 10:06 Kretenku prorusáckej,rusák nic jiného nemá., než plyn a naftu.Ten rus chudobinec pokud nic neprodá, tak nemají do týdne co jíst chytráku. PARDALis starej komouš co, ti také co se nehodilo mazali.

   Vymazat
  5. 12:27
   Tak nám ty dvojhlavej volotrku vysvětli,proč se tam uASS OKUPANTI tak SEROU a rádi by Ruský nerostný bohatství planýrovali....a nejen oni ty mongolodní blbě!!!!!!

   Vymazat
  6. 12:27 Rus je také největším světovým vývozcem obilí. Ve své slaboduchosti jsi určitě přesvědčen, že pečivo, chleba, mléko, maso a ostatní potraviny vznikají v supermárketu z peněz za naftu a plyn, s obilím nemají nic soplečného. Chápeš vůbec, jak je to tvoje tvrzení pitomé? Překonává ho jen to další tvoje oblíbené, že "bez vývozu plynu a nafty Rus do týdne zmrzne". Až budou závody v ibecilitě, tak se příhlaš. Máš na vítěztví!

   Vymazat
  7. 12:40 Douč se radši azbuku, abys moh aspoň pojmenovat správně vůz, jehož potahy pravidelně okupuješ, když se tvůj pán rozhodne projet škarpama Chujlostánu, putlerprde ... UAZ! - http://www.skrytapravda.cz/images/10zari2017/uaz-blockhain1.jpg

   Vymazat
  8. 17:09 Nejdříve si o tom vývozu obilí něco nastudij, ať nejseš za blba. Rus podrazil západní vývozce obilí tím, že šel výrazně pod prodejní cenu ostatních vývozcu. Rus je vděčný za každý DOLAR,jeho ekonomika je totálně na dně, proto ten vyvoz. Je otázka co budou sami žrát. Jinak získáváš zlatou oslovskou, ta tvoje nafta a plyn se dnes dá dnes nakoupit kdekoliv, magore!

   Vymazat
  9. 8,36
   Tak a teď tu pohádku o Dolaru krytým zlatem a zlatejch rezervách ve Fort Knox!.-)

   Vymazat
  10. 9:03 V čem budeš mít raději učet v bance v Dolarech nebo v Rublech? Já ho mám v Dolarech, protože ten tvuj zlatý RUBL padá a padá,padá........... Trochu si v tom udělej pořádek, než něco napíšeš.

   Vymazat
  11. 10:02
   Když už,TAK ROVNOU ŠVÝCARSKEJ FRANK A NE TU dolarosračku,která je podložena vzduchem z FORT KNOXU!!!!!!
   Jinak mám účet v korunách,neb jsem v Čechách,občas i nějaký Eura.

   Vymazat
  12. 8:36 Tak podle tvých "nastudovaných" znalostí prodává Rusko obilí, které je základem naprosté většiny potravin, jen proto, aby si za utržený peníz nakoupilo potraviny? A prodává ho levně, protože ho má nedostatek? No jo, při takovém způsobu uvažování se tvým názorům nelze divit. V takové vymaštěné kebuli pak může vzniknout i taková debilita: "Kretenku prorusáckej,rusák nic jiného nemá., než plyn a naftu.Ten rus chudobinec pokud nic neprodá, tak nemají do týdne co jíst chytráku."

   Vymazat
  13. 14:29 Blbečku, nic jsi nepochopil. Rus prodá i svou matku aby měl dolary a nakopil suroviny na výrobu zbraní. Pouze idiot tvého ražení dokáže muj příspěvek překroutit.A to, že rus nic jiného než naftu a plyn nemá, je fakt, nic na tom nezměníš proruská trosko.

   Vymazat
  14. 19;31
   Ty ovšem tu hrbatou nesvepravnou"mutr"paseš zdarma....nebo za polívku uASS demente retardovanej?!!!!!:-)

   Vymazat
  15. 19:31 Ty jsi opravdu unikát. Kdybys ještě pokračoval tak budeš schopný tvrdit, že Rus potřebuje dolary aby si nakoupil sníh a led. Hezky předvádíš, jakým imbecilem musí být člověk, aby se stal rusofóbem. Díky za ochotu.

   Vymazat
  16. 0:30 Pouze blb jako ty bude obhajovat zbídačené rusko,ten nejmilitantněší a nejzákeřnější panárod světa. Proruským hovadum pouze zmar.

   Vymazat
 19. 9,53
  Ty volotrku z hoven a phuhů,zmrd Štětina,stejně jako udavač a kolaborant Chrchel byli s StBákama VELMI ZA DOBŘE A TEN TVŮJ OBLÍBENEJ ZKURVYSYN ŠTĚTINÁČ TVRDIL,ŽE DO BÝVYLÉHO SSSR JEDIL NA OBČANSKÝ PRŮKAZ,takže zavři tlamu ty mamrde a chlastej,to jejiný """umíš""" pořádně!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 17. září 2018 10:06 á už seš tady jako protistrana pako v druhé schizoidní osobě, běž se už konečně léčit a nezapomeň si sebou vzít smajlíky, paciente na N.R.?

   Vymazat
  2. Jo, pozoruju hele že tvůj zkurvenej komoušskej fotr v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch východoněmeckejch mokasínách se asi musel dost hřát přízní velkejch rudejch soudruhů co? Taky si se asi těšil na teplý místečko co po něm zdědíš a náhle do toho přikvačil ten vandrák chrchlavej v ošuntělých džínách, vytahaným svetru s flaškou v ruce a udělal ti pořádnej rejhanec přes plány, co? To se frustrátskej smrade nedivím že z toho máš celoživotní trauma - Havel v každý větě:))) Taky nemám tyhle trapný loutky rád, ale neregistuju je, nepíšu vo nich a tím je nedělá slavnější než si zasloužej ...

   Vymazat
 20. 10,13
  Ty stihomamem postiženej demente,drž klaprštok a mazej tapetovat na Blicí listy,tady ty tvoje kydy nikdo neocení!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 21. On není sám v stop09 je to samý fašistický vejlupek a podporovatel islamizace ČR.

  OdpovědětVymazat
 22. 10,25
  Není divu,když jejich "čestný předseda" je s fašistama jedna ruka.....a takovejch ksindů je v KDU-ČSL,ODS a STAROSTECH jak když naseje!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 17. září 2018 10:30, ty posedlý maniaku, polovina zdejších příspěvků, proti a pro, je tvých. Máš svůj charakteristický prasečí, štětinatej styl psaní, buď si propadl už ve školce nebo máš popsaný psychiatrický chorobopis? 9:53 je tvůj triumf !!!!!!!


   Anonymní 17. září 2018 9:53
   Héj BaŤo, ty rudá trosko, nesaháš panu Štětinovi ani po kotníky. Se vubec divím, že zrovna ty STALINISTA si dovolí vubec někoho pomlouvat. Táhni už konečně do toho ruského chudobince!!!!!!

   Vymazat
  2. 12:01
   KDYŽ JSI DEBIL NEPIJ,PROJEVÍ SE TO!!!!!!!!!!
   A TEĎ VYPADNI LHÁT NA BLICÍ LISTY YNTELIGENTNÍ DYLYNO!!!!!!

   Vymazat
  3. Anonymní 17. září 2018 12:04, tím že reguješ ty dementní paciente se k tomu, ještě sám doznáš. Ty si mozeček, individum zralé vrátit se do Zvláštní školy, ale dochodit ji do konce, třeba do šedesáti let, to stihneš si ještě cucák s načernalým banánem v hubě!

   Vymazat
  4. 12:21
   Báječně seš TY INCESTNÍ RETARDOVANÁ FETKO POPSAL!!!!!!!;-)

   Vymazat
  5. 12:36 Nejlépe jsi popsán zde na 8 minutě! - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Vymazat
  6. 17:16
   Baví tě se pořád ukazovat ty bandasko plná HOVEN????!!!!!:-))))

   Vymazat
  7. Koukáš na špatnej klípek! To jsou všecko putleroffský lejna kolem!!!!:-))))

   Vypadám snad (ten blonďák) zde - https://www.youtube.com/watch?v=LB9lObWclFQ

   že bych vás šmejdi čechomužický nerozehnal svou sukovicí? Tak buď nenápadnej, moc nesmrď a neskřekej!!!!!!!:-)))))

   Vymazat
  8. 7,16
   Tak vstaň z noční ty gerontoponravo!!!!!!!.-)))))
   To nezvládneš,ani kdyby ses měl znova
   vyskytnout,ty zoufalej syfilitiku bez mozku!!!!!!!.-))))))
   P.S.Z dálky jak čurák vypadáš,z blízka je to pravda pravdoucí!!!!!!!!!

   Vymazat
  9. 8:10
   Translator tvý rudoskřeky nebere, šelomí pšouku! To je asi tím, že tě už zasáhl můj nový sprej vyvinutý vědci na likvidaci smrdutého plynu kterým si tvořen a kterému dali pracovní název putlérium! Není na rozdíl od novyčou nebezpečný, ale je velice otravný a zamořující!!!!!!!!!.-))))))

   Vymazat
  10. 12:12 Že se s tím mugbím prdem zahazujete, Vaše Vysokoblahorodí, ten neumí otevřít ani link na youtubu, natož pak ještě tam najít nějakej čas:) Popisuje tu jen svýho prdonoše, tedy jedinou osobu, kterou stihne poznat když se jí vydrápe z prdele!!!-)))))) Pak se totiž rozplyne ...

   Vymazat
  11. PYČO ZDĚŠENA,SI PÍŠEŠ SAMA SE SEBOU?????!!!!!!
   NOOOOOOO,TAK TY MÁŠ DOST,SYFILIS TI DÁVÁ ZABRAT!!!!!!!!!!:-))))))))))

   Vymazat
  12. 12:19 Už skonči s kapitálkama, páč stejně těm svým lžidokretenským skřekům rozumíš jen sám, a možná ani to ne, lejnere-putlerýči!!!!!!!:-))))))))))

   Vymazat
 23. Štětina prohlásil, že Český národ má poškozený genofond, a už jen za to měl být odsouzen za rasismus:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Cesky-narod-ma-podle-Jaromira-Stetiny-poskozeny-genofond-Bolsevici-peru-se-s-vami-uz-padesat-let-a-nebojim-se-vas-vzkazal-po-volbach-a-vyvesil-Vaclava-Havla-522040

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Něco jako Bartuška, když vyhlásil, že zabíjení Rusů je pozitivní věc.

   Vymazat
  2. 22:23 A má pravdu ten BartUška!!!!!!!!!!!!!!

   Vymazat
  3. 8,39
   Ty jsi chuj,jak fotr tvuj.

   Vymazat
  4. 9:01 To o tom tvým bych radši pomlčel, ty kremloidní posránku, jehož zdechlej fotřík pjel kdysi v rámci družby s DDR spolu Merkelkou ve sboru pionýrů: "Buď vsjegdááááááááá búúúúúúúúúděěět něěěěěba, buď vjegdááááá búúúúúúděěět sóóóónce ..." :)))))

   Vymazat
  5. 12:11
   CHUDÁ RETARDOVANÁ PYČO ZDĚŠENA,NĚCO VYMYSLI,JSI NUDNÁ GERONTOTROSKO!!!!!!!!!!!!;-))))))

   Vymazat
  6. 12:42 .. zašeptala ta rudá posranina, jež se pozdějc tvým fotrem stala, Andělce do ouška mezi pěním .... a ona se z toho udělala!!!!!!!!!!!;-))))))

   Vymazat
 24. 10,39
  Ovšem jeho GENITÁLOFOND JE DOVEDEN K DOKONALODEBILTĚ!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To u tebe nebylo vůbec možný nějakou stopu po genech detekovat, páč expertům se spektrometrem trvalo pouhých pět sekund zjistit že jsi pouze smrdutý pšouk z teplé lejnolíhně téhle pedofilní žůžovky, lejnere putler-rýči:)) - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   Vymazat
  2. 17:17
   Víš HOVNO,co slovo SPEKTROFOTOMETR JE,NATOŽ,JAK FUNGUJE.....NEBO SPÍŠ NEFUNGUJE V PROVOZU!!!!!!!!!!:-)))))))

   Vymazat
  3. 17:20 Antiskřek!!!!!!!!!:-))))))

   Vymazat
  4. 7,17
   VÍŠ HOVNO,UMÍŠ HOVNO,TAK DRŽ HUBU TY AUTOLYZOVANEJ BEZMOZKU Z uASS velvysranectví!!!!!!!!!.-))))))

   Vymazat
  5. 8:07
   Translator tvý rudoskřeky nebere, šelomí pšouku! To je asi tím, že tě už zasáhl můj nový sprej vyvinutý vědci na likvidaci smrdutého plynu kterým si tvořen a kterému dali pracovní název putlérium! Není na rozdíl od novyčou nebezpečný, ale je velice otravný a zamořující!!!!!!!!!.-))))))

   Vymazat
  6. P.S.: RuSS vysranectví, tvá vlast, poudáš? To oni si rádi hrajou na to že se bráněj, že jsou skoro jako esesáci! (Schutzstaffel = Ochranný oddíl) - proto si dali do názvu taky dvě "S" - https://en.wikipedia.org/wiki/Rossiya

   Jenže my co známe jejich agresivitu jim zásadně říkáme RuSÁci! Tedy od zkratky útočných oddílu pouličních rváčů SA (Sturmabteilung= útočné oddíly).

   Vymazat
  7. ČTENÍ TI TY PYČO ZDĚŠENA NIKDY NEŠLO.....A PŘEKLADAČ TI NA HOVNA V PALICI NEPOMŮŽE!!!!!!!!!!!!:-)))))

   Vymazat
  8. Umět číst? To se tobě stát nemůže co, těkavý prde v pravidelnejch pauzách vypouštěnej z lejnolíhně tohodle Ugrofína - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png


   P. S.: Radši zaduj rudoprde svýmu putlerfýroj do ucha, ať ti pořídí klávesnici s funkčím "R", ať ty tvý mongoloidní skřeky začnou aspoň krapet dávat smysl. Páč jedinej stát se dvěma "s" v názvu je tenhle - https://en.wikipedia.org/wiki/Rossiya

   Vymazat
  9. 8,16
   ZASE PYČA ZDĚŠENÁ A JEJÍ DOKOLA SE OPAKUJÍCÍ Ctrl-C a Ctrl-V.
   už je to nuda ty homokládo tupá,JSI STEJNEJ VYMYŠKOVANEC JAKO PŠONCI,TI UMÍ JEN CHLASTAT BLBĚ SE MODLIT.......A TY UŽ SYFILITIKU ANI TEN CHLAST MOC NEZVLÁDÁŠ,NATOŽ NĚCO JINÝHO,VID???!!!!!.-D

   Vymazat
  10. 8:33 Nezvládal syfylis a chlast, jo? Tak to musel bejt leda tenhle vypouštěč tvých ještě smrdutějších předků, rudoprde!??!!!!!-D - http://risovach.ru/upload/2012/09/comics_Lenin_orig_1347032282.jpg

   Vymazat
  11. COPAK,SYFILITICKEJ VALDŠTEJN SE NÁM SROVNÁVÁ S V.LENINEM????!!!!!!
   JENŽE ÚPLNĚ ŠPATNĚ,TEBE VYPÍCHALI KOPIM V CHEBU A SYFILIS SI CHYTNUL OMYLEM!!!!!!:-))))
   TEVE TOTIŽ NIKDO NIKDY NECHTĚL!!!!!!!!!

   Vymazat
  12. Teva neznám, ale bude to asi taky jeden z vás tu, co? )))) - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Vymazat
 25. Václav Klaus je snad poslední pravicový politik s rozumem a normálním vnímáním nejen "našeho" světa. Štětina je jeho pravým opakem. Klaus tak jedná z vlastního přesvědčení o tom, co je pro občany ČR dobré, Štětina je veden nenávistí ke všemu spravedlivému, pocitem vlastní nadřazenosti a zřejmě zejména výši korupného. Proto berou občané Klause ml. jako cosi příkladného a Štětinu vnímají jako cosi v konečníku. Dovedl bych si představit Klause ml, Okamuru a Babiše při racionálním jednání a dovedu si představit, Štetinu, Kalouska, Musoliniho a Henleina - také v jednacím objetí, byť iracionálním.

  OdpovědětVymazat
 26. Kdo přispěje na zavěšení Štětiny na kandelábr ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ve středověku bylo realitou vystavování na pranýři (každý si mohl plivnout), dnes kromě ní (reality) máme i realitu virtuální. Bylo by užitečné do ní vytvořit i virtuální pranýř (každý by si mohl virtuálně plivnout).

   Vymazat
 27. Odpovědi
  1. Záleží na tom kdy se podaří tohoto hajzla chytnout do sítě.Pak už to půjde. Dám vědět.

   Vymazat
  2. 14:47
   Děkuji Vám a přeji"Lovu zdar"!

   Vymazat
 28. Štětina se v jednom rozhovoru pro tisk pochlubil, jak odříkal před muslimem šahádu. Čili je muslim.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13;08
   Pak je nutno k němu chovat,jako kdysi Karel Martel v bitvě u Tours!

   Vymazat
 29. Jak se z toho nikým nevolená evropská komise zase vylže?
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Hlasovani-o-Madarsku-Poruseni-pravidel-rika-zkuseny-Cech-z-europarlamentu-Jeste-bude-veselo-551712

  Neznají pravidla, porušují pravidla, šíří poplašné zprávy. Maďarsko by mělo žalovat ty, kteří vyhlásili výsledky hlasování europarlamentu proti Maďarsku, o náhradu škody a žádat veřejnou omluvu ve všech jazycích EU. Evropská komise a parlament manipulují 512 miliony obyvatel EU.

  OdpovědětVymazat
 30. Perfektně napsáno! Pane Baťo, všechna čest! Já doufám, že Štětina za své křivé jednání bude muset zaplatit!

  OdpovědětVymazat
 31. Soudruhu Štětino, říkával se vtip o tvých spolusoudruzích, kdy prý budete mít pout´? Až se budete všichni houpat. Tak to tak Štětináči ber, a nemusí to být zrovna ten kandelábr.

  OdpovědětVymazat
 32. Jak může mít ta štětka jméno Jaromír ? Zřejmě se narodil jako zmrd, a tak mu jeho tvůrci dali aspoň líbivé jméno.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Štětina je přece Chazar, a proto mu to převlečení šlo bez morálních zábran

   Vymazat
  2. 20;36
   A Kraďouskovi to snad někde vázlo?!
   Já si nepamatuju nic takovýho!

   Vymazat
 33. 14.46 Nechápu, co je na Já romír líbivého?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:29 Jaro-mír je určitě mnohem malebnější, než Vlezdoprdelka nebo amerikánsky Brown-nose, jak by mu podle povahy patřilo.

   A nedivte se, že je tak militantní. "Poturčenec horší Turka", to věděli už naši dávní předkové.

   Vymazat
  2. 17.27 čtete to špatně. Má to být Já-romír, nebo Já-rom-ír. Co je na tom malebnějšího?

   Vymazat
  3. 1816
   Pro Já Kuba Jan du URČITĚ NIC!:-)

   Vymazat
 34. Chudák Štětinová, když má takový genofond doma, tak jak asi dopadla štětiňata.

  OdpovědětVymazat
 35. Právě na R+ EU poslanec Štětina vysvětlil proč dali Maďary do klatby, protože nedodrželi Lisabonskou smlouvu a basta. Jeho slovy soucit a humanita se vyplácí, jinak hrozí válka a basta. Jak prosté.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 20:32 To jeho vyjádření, že bez soucitu a humanity hrozí válka, měl přeložit do ukrajinštiny a poslat svým Banderovským soukmenovcům. Místo toho, aby je podporoval v jejich vraždění a upalování spoluobčanů.

   Vymazat
 36. Proboha co to jsou za lidi , kteří
  volí toho bývalého komouše ?
  Top 009 straší republiku komunismem a Rusama a přitom volí staré komouše .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chazaři ti mají nastavené jinak. Štětina, nebo Halík a spousta jiných, měli za úkol proniknout do struktury státu, získávat informace a škodit. Je nikdo nebude honit, že byli v STB. Proto, když hajzlové honí po soudech lidi, za to že byli někde ve svazcích, tak tyhle lidi je třeba volit.

   Vymazat
 37. Fašistická estébácká svině Štětinatá , zrůda vlastizrádná , zkurvysyn a opičí ksicht z vlastizrádné TOPzločinecké 5% Kalouskovy a degenerátovy buznasekty má obavy ???? Tak to je správně. Fašistický svině Štětinatý , zkurvysyni parazitrický by se měli bát , za to co ten nahnilej potkan činí nejenom v satanistickém EUnasramentu , ale především v Kalouskově Dokradestánu ! .............mimochodem , vlastizrádci z totalitní ČTžumpy , vám estébáctví toho nácka zřejmě nevadí , žééé ???

  OdpovědětVymazat
 38. 23:53 Napiš něco o sobě, ale trochu přidej na těch tvrdších výrazech. Jinak to je dost slabé! Ustav pro choromyslné má otevřeno po celý týden,příjmou tě s otevřenou náručí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jako 23.53 vystoupil jistý komediantský šašek na jevišti, když chrlil sprostoty bez opakování se, aby dokázal svoji křupanskost a neúctu ke slušnosti a k Otčině... k radosti jemu podobného publika. Na googlu jsem jméno toho "umělce" nedohledal

   Místo požadovaných sprostot umělců mě google stále vnucoval dehonestace výroků presidenta ČR...

   Vymazat
  2. 18.09 Nevím, jestli zrovna myslíte pana Matonohu a "otevřený dopis KSČM". Potom ,ale s vámi nemohu souhlasit- pokud je to ono - podle mne, vynikající a hlavně pravdivá řeč.

   Vymazat
 39. Víte, já už moc pamatuji,vzhledem ke svému stáří se těšim že brzy začnu zapomínat. Pana Matonohu s jeho dopisem, by bylo dobré porovnat s esejí jednoho velikána novináře z 1.republiky, který se jmenoval Karel Čapek. Ta esej se jmenovala Proč nejsem komunista. Zvědavějším prozradím,že to snad bylo v Lidovkách a vřele doporučuji k přečtení. Taková Wiki od Voršilek by si ji měla opsat za D.CV. Pan Matonoha to číst nemusí, protože to nepochopí. Leckdo si může myslet že je gigant, ale přesto zůstane jen trpaslík

  OdpovědětVymazat
 40. 23.43 Máte jiný názor než já, to vám neberu, ale je zbytečné urážet pana Matonohu, pokud ho neznáte blíže.Jinak, jsem už také starší a něco pamatuji a vim co jsou komouši zač. Rudá svoloč mi otravovala život až do roku 89.Teprve potom, jsem pochopil o co mne ta bezpáteřní rudá banda okradla.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ad 10:00 Možná by bylo lepší a ve vší skromnosti vám poradím, seznamte se s prací Karla Čapka. Pak pochopíte, že nebyl komunista a přestanete vidět rudě , ale možná, že nejste schopen pochopit nic.

   Vymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.