Reklama

čtvrtek 20. září 2018

Syrske děcka patři do Syrie, ne k tetce do Kroměřiža

Ladislav Větvička 
20. 9. 2018  blog autora
To by mě zajimalo, kde ti pambičkaři chodi na take hodne tety. Všeci si dobře pamatujeme, jak jedna taka nas libeznym hlaskem přesvědčovala, že Libanonska smlouva je cosik fajneho a my zme uplně hlupi.Blebleble… a nenechte se strašit!

Ještě že ty internety mame a možeme si připomenut, co by dneska KDU – SSM raději smazala. Ale co internet schvati, už nikdy nenavrati…

Fčil se probudila jina teta ze stejne partaje, kera je v Europarlamentu činna jako členka Vyboru pro rovne pohlavi. Kdyby seděla, a nic nerobila, bylo by to lepši, aspoň by nerobila ostudu. Ale ona ne. Před měsicem se tato hodna teta pustila do dyplomacie a vyžadovala odvolani Evy Filipi, naši velvyslankyně z Damašku, bo se ji zdalo, že je tam moc aktyvni. Fčil zas navštivila jakysik tabor v Řecku a začalo ji byt lito batolat kera se sama bez rodiču vybatolila ze Syrie, přešla zelenu hranicu do Turecka a doputovala do Řecka.

A hned se ji v hlavě zrobil napad, že byzme ty batolata mohli ukrast pro sebe.

Pote, co slovensky premier česke vlady prohlasil, že to je jakysik tunel, ozvala se tetka znova: „Vlada by mohla mět tyto teenagery pod dohledem, vzdělavat je a pusobit na ně, aby to byli dobří lidé…“

Aha, tak naraz už to nesu plavačci v košiku, už to su teenageři. Ty děcka dneska rostu jak z vody…

A jak si to teta z Kroměřiža představuje? Necha je ubytovat ve Strakovce a vlada je bude vzdělavat? Tuž na to se těšim. Endy je može učit spisovnu češtinu. Malačova je može učit ekonomice a Šilerova je može učit počitat. Ombucmáňa je može použivat jako agenty provokatery a tak z nich vychovame spořadane občany.

Syrske děcka patři Syřanum! Nemame pravo krast cizi děcka. Valka je u konca a pokud ji „Zapad“ v posledni baště teroristu v Idlibu zas nerozfuka tym, že tam zas nafinguje jakysik chemicky utok, nebo nerozstřila cosik jineho, tak vypukne hluboky mir. Mimochodem, na pobřeži mořa v Latakii a dalšich městach je mir furt, pokud nepočitame ty rakety z francuzkych lodi a izraelskych letadel. Na co teda ještě čekaju uprchlici v taborach? Na německe davky?

Syrske děcka nemaji co robit v taborach a už vubec ne v Kroměřiži. Patři do škol v Syrii. A pokud kdosik tak touži po přitomnosti dvacetiletych chlapcu, keři tvrdi, že jim je 15, tak si je snad može zajistit jinak.

Ladislav Větvička, hlasatel pravdy a lasky


Aktualni fotky ze Syrie, focene mezi 12. – 17.9.2018:


Aktualni fotografie ze Syrie su od Terezy Spencerove.

A pokud je vam lito děcek, pomožte nejdřiv našim, bo na naše děcka si ta hodna teta z brusele nevzpomene

26 komentářů :

 1. Je to jednoznačně pokus dostat sem jakýmkoliv způsobem arabské imigranty, protože v Česku zatím nejsou vraždy, krádeže, znásilňování od arabských imigrantů. Západní Evropa už rozumí tomu, že jejich situace je už beznadějná. Mají tam miliony Arabů, kteří dnes už začínají převracet Evropu v Afriku. Střední a východní Evropa ještě odolává a proto je třeba přes naše zrádce jako jsou strany TOP 09 a lidovci donutit Česko začít přijímat arabské africké imigranty a ti se už postarají o rozvrácení sociálního a bezpečnostního systému u nás.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale oni už u nás jsou. S německými dávkami si můžou tady dovolit žít lépe než hodně domácích. Jen nejsou ghetta. Nejsou zaháčkovaní jako třeba ve Francii, kam první kolonizátoři přišli už v 60.letech. To by se jim muselo za těžké miliardy vybudovat zázemí pro celé klany a zabezpečit trvalý přísun peněz. Ty domy musí být kvalitní, do paneláku nepůjdou. Jinak se bude ghetizace rozbíhat pomalu. Taky je otázka, kdo by srm měl jít? Islámská směska z Asie nebo Afričané? Už jsem viděl návrh vyhodit třeba lidi z Horoměřic a nastěhovat tam Afričany.

   Smazat
  2. Jak jednat s muslimy, abys měl vůbec nějaký respekt!

   https://www.youtube.com/watch?v=O6eNJmponQ0

   Smazat
  3. Jednoduché řešení: nedávat neziskovkám peníze a když připluje loď do přístavu s migranty loď se zabaví a jinou lodí vrátím migranty.
   Po volbách opět bude řevu, jak hyavlojdy nikdo nemá rád, jak je "blbá nálada".

   Smazat
 2. Fašistická kráva Šojdrová udělala své sektě KDU víc škody než užitku. Ale takových imbecilních vlastizrádných krav je KDU plná . Dříve to vypadalo , že nejhorší dobytek odtáhl s národním zločincem Kalouskem a degenerátem Schlafenbergem do jejich dnes už 1 % TOPzločinecké buznasekty , ale hodně vykastrovaných bezmozků a nácků zůstalo tam , kde se jim páchání zla pro ČEZkystán , Havlistán či Kalouskův Dokradestán od převratu neskutečně daří !!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lidovkyně Šojdrová je jenom typickou egoistickou namyšlenou katolickou lidovkyní... a od ní nejde čekat víc, než katolické pokrytectví.

   Od vola, kromě kopanců a nabírání na rohy, také soudný člověk bez potahového vozu nečeká víc, než kůži, kus hovězího a kosti.

   Smazat
 3. Šojdrová je vychytralý dement,před volbami prostě hraje divadlo a občané by se na ni měli vysrat-prostě ignorovat.Ona se nikdy poctivou prací nikdy v životě neživila, ona je mazánek MUDr.Novákové,která ji do politiky přivedla a za lidovce pobírá naše peníze již dlouhou dobu .Je to prostě vychytralý hlupák.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Diagnóza Šojdrové - mazaný idiot.
   Lady Ann

   Smazat
 4. Jsou to hezcí kluci.
  I děvčata vypadají obstojně, nezaobaleně.
  Ne jako somálské studentky na Pangráci a v Teplici.

  Někteří tak vzpomínají na Kábul za krále Záhira.
  Někteří čeští pocestbní chodili v Afghu i po vesnicích (ne kvůli hašišu, jako hipíci) a nechali se od zoufale chudých machometánů hostit, ta víra, než se jí chopili Saudové měla i takové stránky.

  Dnes u nás vytáhli před sámošky politici.
  Ani neuměj pořádně česky.
  Strčej vám do xiftu jakési plakátky a že abych je volil.
  Co mi dáte, volové?
  Tenhle svět by moh bejt rajská zahrada, kdyby vás nebylo.

  OdpovědětSmazat
 5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 6. Ze Šojdrové syna udělat sirotka, papírově jej omladit na patnáct a poslat k adopci do Saudské Arábie.

  OdpovědětSmazat
 7. "Sirotci" hlady neumírají a vsadím se, že většina z nich se má dnes po materiální stránce lépe, než se měla doma.
  Jsme téměř dvacet let pěstouny. Děti, které se dostanou do ústavní péče, jsou děti svých rodičů. Žádný normální rodič děti do ústavu nedává. A když už dojde k tragédii úmrtí obou rodičů, v normálních rodinách zafunguje širší přízeň a děti si vezmou prarodiče, nebo sourozenci rodičů.
  Tak že drtivá většina našich "sirotků" jsou odložené děti feťáků, šlapek, nebo odebrané děti deviantním rodičům. Popř. nějaký mix výše uvedeného. A podle toho vypadá genetická zátěž, často doplněná o následky fetování "matky" v době těhotenství. Dnes, v době, kdy jsou pro většinu české populace děti přítěží, si společnost vykupuje špatné svědomí tím, že většina ústavů je docela dobře materiálně zajištěná.
  Přesto, nebo možná právě proto, se děti z ústavů do rodin moc nehrnou. Zejména ti starší, kteří poznají hodnotu peněz.
  Pokud vezmu za bernou minci, že syrským "sirotkům" bude víc než šest, sedm roků, a hodíte je do průměrné české rodiny, tak vás pošlou do prdele. A to doslova. Mobily, tablety, značkový hadry,... považují za standard. K tomu samozřejmě nějakou apanáž a to hlavní nakonec, volnost. Žádné povinosti , žádný řád. Tak že do rodin z ústavů rozhodně chvátat nebudou. Leda by to byla rodina Bureše, nebo Bakaly.
  Dětem dokážete do puberty vtisknout svůj pohled na svět. S nástupem puberty se v dítěti probudí vlastní ego. Mix biologického otce a matky. Tak že představa, že dítěte dvou sadistických primitivů vychovám inteligentního anděla je víc než naivní.
  A my o rodičích sirotků budeme vědět asi pendrek, že?

  OdpovědětSmazat
 8. Přesně tak pane Větvičko sem ty děti nepatří a ta svatá nána nepatří do veřejných funkcí.

  OdpovědětSmazat
 9. Musím se odvolat proti naprosto debilnímu názoru autora.
  Ano SSM nebyla organizace která by byla naprosto komtaktabiliní. Ve většíně organizací šlo o to zístak pro členy jednak třeba klubonu,(to jest místo pro sekávání členů v období nepřízně počasí, a získávání dnes tak zavaných (dotací). Ti co to popírají jsou naprostí ignoranti. Jenom tím se nám některým umožnilo poslouchat sklady pana K. Kryla. Protože jsme za některá umístění v soutěži (např. úklid obce) dostali příspěvek na nakup zboží nebo přímo nějaký bonus, např. míč na volejbal. Ale dnes i ti co mezi nás patřili a naprosto dobře ví jak to bylo tak na nás hazejí fekálie. Ale to jsou ty jejich výblitky stejně jako u těch kteří ne po převratu, ale až když bylo jasno přehodili kabáty a začali se vymýšlet skazky hodné červené knihovny. Je mi jich líto. Možná jednou si vzpomenou jak to bylo krásné v době která nepřála K. Krylovy poslouchat jeho úchvatné (v té době nepopulární songy). Jo to byly časy kdy jsme byli mladí plni odhodlaní a bohužel asi naivní. Chtěli jsme jenom místo kde bycho se mohli při nepřízni počasí a po večerech scházet a bavit se. Dnes nějakými znalci se nám předkládá že jsme byli mladou forontou komunismu. Ale nám nešlo o posty jako dnešním adeptům stran. To je tak vše co jsem Vám chtěl sdělit.
  Václav


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Václave, Václave. Tvoje prostota už ani neudivuje.

   Smazat
 10. Syrský sirotek - české a evropské ženy jsou zodpovědné, mají jen jedno nebo dvě děti, které uživí z těch bídných příjmů, proč nejsou zodpovědní i afričtí rodiče a nedělají si jen tolik dětí, kolik uživí?

  OdpovědětSmazat
 11. Díky, článek má šmrnc i bez sprosťáren zesměšnil tetku z Vinohrad jen jejími slovy. Jako by vypadla že země, kde zitra znamená včera.Tetka z Kroméříže je úplně mimo.

  OdpovědětSmazat
 12. Politická stará slepice Roithová by se měla veřejně omluvit občanům za své projevy, že kecala ve videu nepodložené a neověřené nesmysly a tupožvásty. Také by už měla bez odkladu vypadnout z veřejného života a opruzovat lidí za naše daňové peníze.

  OdpovědětSmazat
 13. Možná by Syrské sirotky přivítalo Norsko.
  Soudě dle případů unesených dětí z Česka*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Syrskych sirotku maji norove dost. Nyni potrebuji nekoho, kdo na ty syrske sirotky bude makat.

   Smazat
 14. Kolik v řadách KDU - ČSL je slušných lidí? Žádného jsem za více než šedesát pět let mého života nepotkal, a to su synek z Moravy.
  Morave

  OdpovědětSmazat
 15. Kavárna ma zájem o uprchlíky , tak si je berte do Prahy . Nevozte nám je do Havířova - Suché , čmárale Mareši a spol !

  OdpovědětSmazat
 16. Pokud se nezvednou důchody a mzdy o 50% , tak nebudeme sem tahat kukačky. Budeme jím posílat výčka do ázije a afriky . Marcel

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Víčka budeme posílat Šojdrové, a ta je vymění za své a synovy peníze - kterými bude nezištně páchat dobro.

   Mimochodem lidi, víte že kravské rohy se nehodí ani na ŠOFAR?

   Smazat
 17. 21. září 2018 9:55
  Norsko zřejmě dost sirotků nemá,
  jinak by nekradli děti Evropanům.
  Makat na ně budou úchylní katoličtí duchovní,
  tak jako v mnoha případech*

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.