Reklama

čtvrtek 27. září 2018

Teroristé DAEŠ se chystají vytvořit "chalífát" ve Střední Asii

27. 9. 2018       lenta  (video) 
Teroristická organizace DAEŠ (v Rusku zakázaná) se chystá vytvořit chalífát ve Střední Asii a aktivovat již vytvořené spící buňky - "džamaaty". Oznámil to ředitel protiteroristického centra SNS Andrej Novikov při zahájení druhé etapy cvičení Issyk-Kul - Antiteror 2018, informoval TASS. ... "Zvláštní znepokojení vyvolává skutečnost, že členové teroristických organizací se nevzdávají pokusů o proniknutí ze severu Afghánistánu na území středoasijského regionu za účelem destabilizace situace"...

Plány DAEŠ mají dlouhodobý charakter a ohrožují nejen Kirgízii, ale i středoasijský region jako celek, poznamenal. "Vzali jsme v úvahu hodnocení výkonného direktoriátu výboru OSN pro boj proti terorismu o tom, že v důsledku nadbytečných zbraní, přicházejících z oblastí politické nestability, je v regionu podněcován obchod na principu "zbraně za drogy", což zhoršuje faktor nedostatečné ochrany hranic", uzavřel Novikov.

Místopředseda vlády Kirgízie Ženiš Razakov dodal, že teroristická hrozba, šířící se z Afghánistánu, roste, jelikož členové mezinárodních teroristických organizací pronikají do zemí Střední Asie. "Zvláštní znepokojení vyvolává skutečnost, že členové teroristických organizací se nevzdávají pokusů o proniknutí ze severu Afghánistánu na území středoasijského regionu za účelem destabilizace situace", uvedl Razakov.

V červenci bylo oznámeno, že v Petrohradě bylo zadrženo osm aktivistů Hizb ut-Tahrir (také v Ruské federaci zakázaná), kteří verbovali Rusy mezi teroristy. Příznivci organizace vyzývají k odstranění vlád středoasijských republik a vytvoření jediného státu na jejich území - Islámského chalífátu.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

25 komentářů :

 1. To se těm hajzlům nemůže povést Rusko musí tamním státům pomoc.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Opravdu chcete, aby vyvolení z Deep State USA a Izraele zase zbytečně vyhodili nějakou miliardičku pro pravověrné? Kdo má pořád ty papírky s ksichty mrtvol amerických presidentů tisknout? Co životní prostředí kolem FEDu?

   Smazat
  2. 12:31 :-D hlupáku, DAEŠ tam už dávno je, je to 90% obyvatel, a ti se už nemůžou dočkat, až vyrazí na Rusáka. Pro ně je to příslib ráje - řezat Rusáky

   Smazat
  3. 18:34
   USS DUMMKOPF SE PROBUDIL Z DELIRIA????!!!!!!!!��

   Smazat
  4. 18:34 Běž do prdele fašistický pse.

   Smazat
  5. Prdelovistrkači se rozhodli zaůtočit na evropu. Při příštím prdelovystrkování si prdnou a zadusí sí nás tím jejich islámským smradem.

   Smazat
  6. 18:45 Ale hovno! Blbečkům se nakecalo že se plní coudenhovno-kalergistický projekt rasové výměny v Evropě, ale jde o nordickou lest, bacha! Paní Merkel a pan Macron spolu s panem Trumpem naoko provádí plán hraběte, ovšem v reálu je to jen chytrá záminka! Ti čmoudi budou posláni právě na Rusko jako odminovači, sebevražední atentátníci (živá torpéda) a odstřelovači. Mnozí z nich totiž prodělali výcvik již ve svých zemích původu a navíc znaj ruský způsob vedení boje, nenávidí je a budou mstít za Kábul, Groznyj, Allepo a další místa zničená buď již bolševickou nebo pozdějc putlerskou soldateskou! Sami většinou padnou v boji a vezmou sebou své vrahy. A NATO poté již jen obsadí vyčištěné území, kapiš?

   Smazat
  7. 19;02
   Dummkopf,ZMLKNI!!!!!

   Smazat
  8. 19:14 Anti-jidiš skřek!

   Smazat
 2. Srovnat tu verbež podporovanou Západem a hlavně Emerikou do základu.Rusko by si mělo tentokrát počínat,jako kdysi Řím s poraženým Kartágem!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Akorát, že ten špatný byl Řím a jejich krvelačnost. Asi tak.

   Smazat
  2. Cokoliv se delo a deje v Syrii a predtim v Srbsku budeted na poradi v EU...
   A komu se asi otevrou sklady zbrani NATO ?
   Je lepsi nebejt optimista..

   Smazat
 3. 13,03
  Nebylo tomu tak od počatku,ale pokud se ta arabská verbež přemnoží,budeme s láskou vzpomínat na HUMÁLNĚ UKONČENÉ POPRAVY A HRY V KOLOSEU!

  OdpovědětSmazat
 4. V Kartágu nevládli Arabové.
  Římané zrozeni ze psice nejsou původními obyvateli dnešní Itálie, Dříve tam byli Etruskové.

  OdpovědětSmazat
 5. 13,24
  Já říkám,že tam arabové vládli?
  Já říkám,že tu arabskou verbež musí nejlíp Rus srovnat,jako KDYSI ŘÍM KARTÁGO!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale Rusko na to samo nemůže stačit v žádným případě.
   Zločinci režimu USA,Izraele a zemí NATO se neustále snaží Rusko zatáhnout od stále nových akcí.Rusko je samo obklíčené ze všech stran.A neustále se valí směrem k hranicím Ruska velký počet vojáků NATO i s těžkými zbraněmi.Nyní ještě se již staví velká základna US-ARMY v Polsku.Tlačí se také na Slovensko kvůli další základně.Proto je ted na Slovensku takový bordel ,aby to šlo lépe a rychleji.Tzv.Česko už smlouvou přistoupilo k povolení přeletu velkých dronů
   s raketami.Proč asi?Protože bude válka a mi všichni mlčíme .Odneseme to ale všichni i s rodinami.Bohužel

   Smazat
 6. Ať se pořádně podívají teplouši z neziskovek na ten obrázek to by je čekalo až by tu vládli. A dělají s nimi ještě horší věci.

  OdpovědětSmazat
 7. 15:01
  To je určitě uměle natočené v Rusku.....by vám ty idioti odpověděli!

  OdpovědětSmazat
 8. Ten obrázek se mi moc líbí. Až tam budou ruské hlavy, vytapetuju tím obývák.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:36
   ZASE SE PLETEŠ ČURÁKU,S VELKOU RADOSTÍ TEN UNTERMENSCH ARABSKEJ ŘEŽE NAKOVICE USSACKÝM OKUPANTŮM A JEJICH POMOCNÍKŮM.....ZAČNI SI NÁCVIK,BUDEŠ PRDDLÍ STRACHY ŠTÍPAT OSTNATEJ DRÁT!!!!!!!!!!:-D

   Smazat
  2. Omyl. Ten zdegenerovaný dement 18:36 už má označený kandelábr.

   Smazat
  3. 19:51

   pro tebe

   Smazat
  4. 20;35
   Omyl dummkopf,PRO TEBE.....A NE JEDEN,DÁME TI VYBRAT!!!!!!!

   Smazat
  5. 23:03 Zatím na nich ale nakonec vždy skončili tvý vypouštěči, rudoprde! !!!!!!!:-D - http://novysmer.cz/index.php/historie/2679-budape-1956

   Smazat
 9. Na fotce je pěkné panoptikum. V popředí je syrský umírněný demokrat, za ním jeho názoroví odpůrci.
  Názorná ukázka demokracie ala Holland, Merkelová, Juncker,...

  ( U nás Kocáb, Telička, Kalousek, Gazdík,...)

  Všichni jmenovaní a spousta dalších, jejichž jména by se sem ani nevešla, volali po bombardování Asada a podpoře těchto demokratů.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.