Reklama

středa 12. září 2018

Uplynulo 17 let od 11. září 2001, kdy teroristé Al-Káidy zaútočili na WTC v New Yorku a na Pentagon ve Washingtonu. Zahynulo 2996 lidí včetně 19 teroristů, identifikováno bylo pouze 1642 obětí...

Břetislav Olšer
12.9. 2018   Rukojmí
V těchto dnech si ve Spojených státech připomínají 17 let od útoků z 11. září 2001, kdy teroristé Al-Káidy zaútočili na Světové obchodní centrum WTC v New Yorku a na budovu Pentagonu ve Washingtonu.

Při útocích zahynulo 2996 lidí z 80 zemí světa, včetně 19 teroristů, ani po 17 letech však nebyly identifikovány všechny oběti a práce forenzních techniků nadále pokračují. Do dnešního dne bylo identifikováno pouze 1642. Rodiny zbylých 1111 stále čekají na oznámení policie, že byly nalezeny ostatky jejich příbuzných.

„Proces komplikují hlavně elementy, kterým byly vzorky vystaveny. Oheň, bakterie, slunce, nafta, letecké palivo můžou DNA obsaženou v kosti poškodit nebo zničit,“ uvedl Mark Desire, zástupce ředitele forenzní laboratoře v New Yorku.

Nevím, s čím vědátoři a konspirátoři přijdou, ale nic nového než to, co uvádím zde v tomto článku asi neobjeví. Začněme prorockými slovy jednoho z nejbohatších mužů planety: „Stojíme na pokraji celosvětové reorganizace. Všechno co potřebujeme je pořádná, všeobsáhlá krize a národy budou souhlasit s novým světovým řádem.“ řekl 14. září 1994 na fóru OSN věhlasný obchodník David Rockefeller.

Mnohé bylo též dořečeno o šest let později: „Proces transformace, i kdyby došlo k revolučnímu posunu, bude pravděpodobně dlouhodobý, pokud by ovšem nedošlo k nějaké katastrofické a urychlující události, něčemu jako nový Pearl Harbor," řekli v rámci porady na přípravu přestavby americké obrany, které se zúčastnili Dick Cheney, Donald Rumsfeld, J. W. Bush a Paul Wolfowitz v září 2000…

Ten den budu mít nadosmrti v paměti; odpoledne jsem si doma v Ostravě tradičně zapnul televizi, abych zběžně zaregistroval, co se děje ve světě prostřednictvím kanálu CNN. Bylo kolem 15 hodiny odpoledne 11. září 2001 a na televizní obrazovce byl panoramatický pohled na Manhattan a newyorská “dvojčata”, z nichž stoupal obří potrhaný sloupec černého kouře. https://www.stream.cz/slavnedny/611507-den-teroristickych-utoku-na-usa-11-zari

Nechápal jsem, stejně jako komentátoři, kteří spekulovali, že snad jde o nehlášené natáčení nějakého thrilleru nebo hrozivou havárii letadla. Když se však v přímém přenosu přiřítilo další letadlo a obloukem záměrně nalétlo do druhé budovy, bylo každému jasné, že ten první náraz nebyla jen dopravní tragédie vlivem špatné navigace.¨ Bleskově jsem zatelefonoval do redakce.

Vzal to kolega Franta Dvořák. „Máš puštěnou televizi? Je tam třetí světová v přímém přenosu!“ Vyhrkl jsem. Byl jsem známý srandičkář a Franta to také bral jako můj další fórek. „Pusť si v televizi CNN, ať zase něco nepropasete…!“ řekl jsem naštvaně. Asi dost věrohodně, takže Franta odběhl a za moment mi zaúpěl do telefonu a běžel zpracovávat tu nejhrozivější zprávu svého života.

Je to útok letadlem Boeingem 767 -223ER…?

Díval jsem se jak paralyzovaný hrůzou na televizní obrazovku. Padla na mě děsivá tíseň, když jsem si představil, jak jsem při své návštěvě New Yorku stál pod „dvojčaty“ a se zakloněnou hlavou jsem se snažil dohlédnout k vrcholu těchto úžasných staveb, v té době svými 410 metry nejvyššími mezi dvaceti více než dvěstěmetrovými mrakodrapy Manhattanu. Jedno jsem ale před televizí nechápal; jak to, že dvě budovy Dvojčat se sesypaly jako domeček z karet brzy po náletu letadel, ale vedle stojící budova se k zemi poroučela až několik hodin poté i bez tragické leteckého nárazu.

V Budově 7 ke všemu sídlila CIA se svým oddělením obrany a krizového managementu. Byly zde navíc uskladněny dokumenty energetického gigantu Enronu, zrovna vyšetřovanému kvůli rozsáhlým finančním machinacím a účetním podvodům. Kvůli rozsáhlým účetním podvodům společnost zbankrotovala. Vzala práci desetitisícům nevinných lidí, připravila je o životní úspory a přivodila krach penzijních fondů. Celkový objem ztrát dosáhl více než 30 miliard dolarů.

Dokumenty o tom všem pochopitelně zmizely, ne však skutečnost, že prezident Bush se přátelil s rodinou výkonného ředitele Enronu Kennetha Laye. Proto byly též tisíce tun oceli, které z budovy zbyly, odvezeny k okamžitému roztavení, aniž by byla možnost je důkladně prozkoumat, co vedlo k jejich zhroucení. Největší kuriozitou byl ale fakt, že dva měsíce před 11. zářím si majitel „dvojčat“ Larry Silverstein nechal obě budovy pojistit na 6 miliard dolarů. Více zde: Budova číslo sedm…

A čtvrté letadlo? Let č. 93 byl vnitrostátní let z Newarku v New Jersey do San Francisca. Jeho dnešní památník Letu číslo 93 – Flight 93 National Mamorial vzdává čest památce 40 hrdinných cestujících a členů posádky čtvrtého uneseného letadla z osudného dne. Cestující tehdy vzali situaci do svých rukou a teroristům se v akci pokusili zabránit. Mnozí z nich se svými mobilními telefony spojili se svými příbuznými a dozvěděli se tak o teroristických útocích, které se odehrály v New Yorku a Washingtonu.

Snažili se zabránit dalšímu útoku, proto se pustili s teroristy do souboje. Nakonec se však letadlo zřítilo u obce Shanksville v Pensylvánii, asi 240 km severozápadně od Washingtonu D. C. Všichni lidé, včetně teroristů Ahmeda Al-Haznawiho, Ahmeda Al-Namiho, Ziada Jarraha a Saeeda Alghamdiho, na palubě letadla při jeho zřícení zahynuli. Pár hodin po pádu letadla po něm nezbyla ani stopa, kromě kráteru v zemi. Zbytky, co zůstaly, měly velikost žeton z kasina...Nevinní lidé ale umírali i v Pentagonu, kam teroristé nasměrovali jedno z unesených letadel. Americký Federální úřad pro vyšetřování (FBI) nyní zveřejnil snímky, jak to na místě vypadalo krátce po tragédii..


V nejrozsáhlejším výzkumu veřejného mínění 46 procent dotázaných tvrdilo, že za tímto hrůzným činem stojí Al-Kajdá, dalších osmnáct procent dávalo vinu USA a sedm procent vinilo z tragédie Izrael. Nejvíc se na této statistice zřejmě podepsal vztah prezidenta G. W. Bushe k rodině saudskoarabské rodině bin Ládinů. Byznys je byznys…

Dojemné byly autentické záběry, jak z Kennedyho letiště opouští 13. září 2001 USA bin Ládinova rodina v počtu 26 osob, kdy už jsou zničena Twin Towers. Ve svém soukromém letadle a za pozorné asistence příslušníků tajných služeb CIA odletěli všichni v pohodě, formálně vyslechnuti FBI, do Saúdské Arábie. Přestože jiné vzdušné soukromé dopravní prostředky bez výjimky měly až do odvolání zákaz jakéhokoli startu či přistání, natož pak letu nad Spojenými státy.

Jak to bylo doopravdy? https://ceskoaktualne.cz/2018/09/kontroverzni-zpravy/usa-se-boji-zverejneni-ruskych-satelitnich-snimku-tragedie-911-video/

Po událostech z 11. září 2001 Bushova vláda rychle zorganizovala schválení nového amerického „Zákona o vlastenectví“ (Patriot Act), obsahující 342 stran. Americký Senát ho schválil hlasováním 98:1, a tak tento zákon vešel v USA v platnost do sedmi týdnů po 11. září…

Americká vláda tak získala nové pravomoci odposlouchávat telefony, konfiskovat majetek osob, podezřelých z terorismu, špehovat vlastní občany bez soudního rozhodnutí, provádět tajné domovní prohlídky a zaznamenávat, jaké knihy čtou uživatelé veřejných knihoven; Více zde: Vlastenecký zákon – Patriot Act

New York 1994 ... Snímek Břetislav Olšer

Jenom hlupák nemění svůj názor, viz. 15. července 2016; americký Kongres zveřejnil odtajněnou část vyšetřovací zprávy týkající se teroristických útoků z 11. září 2001. Kapitola, jež dosud podléhala utajení a pojednává o možném spojení Saúdské Arábie s útočníky, neobsahuje žádné důkazy o tom, že by saúdskoarabští představitelé byli do útoků jakkoli zapleteni. Rijád zveřejnění uvítal. Odtajnění nyní nařídil tehdejší prezident Barack Obama.

„Od roku 2002 vyšetřovací komise pro 11. září a několik vládních úřadů včetně FBI a CIA prověřovaly obsah těchto 28 stran a potvrdily, že ani saúdskoarabská vláda, ani vysocí saúdskoarabští představitelé ani žádná osoba jednající z pověření vlády v Rijádu neposkytli podporu ani povzbuzení těmto útokům,“ uvedl v prohlášení saúdskoarabský velvyslanec v USA.

„Doufáme, že zveřejnění těchto stran jednou pro vždy vyjasní všechny případné otázky nebo podezření týkající se činů a záměrů Saúdské Arábie nebo jejích vztahů s USA,“ dodal a ta největším konspirace a zatloukání bylo na světě.

A pak čas oponout trhnul, řečeno s klasikem, a byly zde volby, v nichž se utkali Clintonová a Trump. Navíc k tomu přes tucet roků od děsivé tragédie na Manhattanu rozbouřil Spojené státy požadavek vznesený newyorským imámem Feisalem Abdulem Raufem na umístění muslimského centra a mešity nedaleko Ground Zero, tedy místa, kde se v době teroristických útoků na New York zřítilo Světové obchodní centrum.

Drtivá většina Američanů takový plán považuje za znesvěcení památky téměř tří tisíců nevinných obětí. Jen necelých třicet procent ho považuje za akt smíření. Tehdy ještě prezident Barack Hussein Obama, kterého většina Američanů považuje za muslima, rovněž podpořil stavbu mešity na Manhattanu. Mešita měla stát jen dva bloky od místa, kde bývaly budovy Světového obchodního centra. Naštěstí ještě existují muži činu.

V tom čase totiž kandidát na šéfa Bílého domu Donald Trump, dnes již 45. prezident USA, ve snaze ukončit vášnivou diskusi kolem plánu postavit islámské centrum poblíž někdejšího newyorského Světového obchodního centra navrhl odkoupení budovy určené na tento projekt; napsal dopis příslušnému investorovi a navrhl, že za budovu na dolním Manhattanu, dva bloky od Ground Zero, zaplatí o 25 procent víc, než kolik objekt původně stál.

Budova byla údajně prodaná za přibližně pět miliónů dolarů, necelých sto miliónů korun. Stane se Trump rovněž velezrádce jako Snowden…? Miliradář si může dovolit cokoliv, zvláště v předvolební kampani, kdy se sliby slibují a blázni se radují......


Inu, zatím ještě ne konečné resumé; při útocích Al-Kájdy z 11. září 2001 zahynulo 2996 lidí včetně 19 teroristů, ani po 17 letech však nebyly identifikovány všechny oběti a práce forenzních techniků nadále pokračují. Do dnešního dne bylo identifikováno pouze 1642 pozůstatků. Rodiny zbylých 1111 obětí stále čekají na oznámení policie, že byly nalezeny ostatky jejich příbuzných...

30 komentářů :

 1. Kdo shodil budovu 7? Že by Larry Silbertín? Von se vtěch žide jeden neják nevyzná. Fšechno je jinak,vážení!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Byli Američani na Měsíci, nebo nebyli? To co vysílali do televize bylo, nebo nebylo nafilmované v televizním studiu? Proč na ani jednom filmovém, nebo fotografickém záběru z Měsíce nejsou vidět hvězdy na Měsíční obloze, ač by jich tam mělo být vidět obrovské množství, když Měsíc nemá atmosvéru, která by výhled na hvězdy jakkoliv omezovala, tak jak je tom na Zemi. Přesto na žádném záběru z Měsíce nemají Američani žádnou svítící hvězdu. Zajímavý je záběr Země pořízený z Měsíce, když velikost Země na záběru je skoro stejná, jako velikost záběru Měsíce, když ho fotíte ze Země, ač by na záběru, pořízeny Američany z Měsíce, měla být Země několikanásobně větší. Tak byli tam, nebo nebyli? Všechno, co dokazuje, že tam nebyli, ani tam nemohli být, je označeno Američany, za konspirační teorii. Co můžeme vůbec věřit Američanům? Že jsou supervelmoc, za kterou se vydávají? Nebo je to všechno jenom super lež, za kterou se sice nevydávají, ale která je skutečnosti, což je také konspirační? Faktem je ale, že všechny ty konspirační teorie mají za následek hodně mrtvých.

   Vymazat
  2. Oni si to ti Američani zodpověděli sami ve filmu:
   https://www.csfd.cz/film/4624-kozoroh-1/prehled/
   kde jasně ukazují světu jak to bylo s přistáním na Měsíci i jak by někdo z těch kteří na Měsíci nebyli, jak by asi dopadli. Až ta kardinální lež jednou se provalí, tak už to nebude mít žádnou cenu, protože už nyní jim nikdo nevěří.

   Vymazat
  3. Raketoplán Kozoroh jedna je připraven odstartovat na Mars. Pár minut před zážehem se dveře kokpitu otevírají, dovnitř vchází ředitel programu a odvádí tři astronauty mimo loď. Kozoroh jedna řízený počítačem přesto odstartuje. Piloti jsou drženi přes rok na tajné vojenské základně, kde museli natočit za pomoci nejlepší filmařské techniky fiktivní přistání na Marsu. Celá veřejnost se připravuje na návrat raketoplánu, jenže se stane chyba a loď shoří v atmosféře. Astronauti vědí, že se musejíí dát na útěk, protože jsou jediným důkazem toho, že vláda USA tahala celý svět za nos. Boj o holý život začíná...(

   Vymazat
  4. Zajímavý pohled na lety do vesmíru (v tomto případě na Mars). Doletěl někdy někdo vůbec někam ??? ... Po shlédnutí tohoto filmu mám pocit, že to ani s tím Měsícem zase tak horký nebude :-) Ale jinak nezapomenutelný film.

   Vymazat
  5. James Van Allen radiační pásy. Nuff said

   Vymazat
 2. Od té doby,to jde USA rapidně z kopce.
  Chtěli zabít jednou ranou několik much a zabili svoji pověst.
  Už to nejde svádět na Al Kajdu,když si to udělali sami.Jak je možné,že v USA žila celá Bin-Ládinova rodina a jak na dovolené.

  OdpovědětVymazat
 3. Dobrý den.
  Odpověď by byla, ale ... více na

  https://ceskoaktualne.cz/2018/09/kontroverzni-zpravy/usa-se-boji-zverejneni-ruskych-satelitnich-snimku-tragedie-911-video/
  Hezký den.

  OdpovědětVymazat
 4. Miluji vás. Alespoň vím, proč se sem nevracet

  Z Bruselu nám káží jen zhýřelé loutky.
  Sex, vraždy a chlast, to jsou jejich choutky.
  Vol nás, zaplať, makej. Opovaž se pípnout!
  A pak někde v díře, můžeš klidně chcípnout.
  Tak jak za Jelcina. V éře blahobytu.
  Táhnem jedním směrem, rovnou ke korytu.
  Kdyby byla válka, dávno je nám fuk.
  Za rohem vás čeká s kudlou snědý kluk.
  Když nechcete do Ruska, boje budou tady.
  Nemusíte tak daleko. Má to svoje klady.

  OdpovědětVymazat
 5. Žádná Al Kaida. Největší politický podvod v dějinách.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 20:49
   Usama bin Ladin byl HODNĚ VELKEJ KAMARÁD S RODINOU BUSHOVÝCH.....DALŠÍ SLOVA NETŘEBA.

   Vymazat
 6. Až mi někdo vysvětlí jak mohli teroristé s pouhým výcvikem na trenažeru tak perfektně nasměrovat letadla do mrakodrapů sice vysokých ale úzkých, tak uvěřím! Snad jedině, že tam byl dopředu nainstalován nějaký program...

  OdpovědětVymazat
 7. Všechny lety dopravních letadel při přiblížení se vzdušnému prostoru státu jsou monitorována. Dokládají to stálé zprávy o přiblížení se Ruských letadel k vzdušnému prostoru státu NATO a najednou si nevšimnou že letadla na území státu letí jinam než mají? Už neumí ani pořádně zorganizovat podvody a těch je tam i pro laika jako jsem já plno.

  OdpovědětVymazat
 8. Mno nic pracoval jsem se střelivem 30 kg střeliva vyrvalo 2 metry horniny. A letadla z lehkých slitin nemohlo shodit mrakodrap. Jen americký bankrotáři zabily vlastní lidi aby mohli beztrestně válčit a krást cizí nerostné zdroje v tzv válce proti terorismu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jen blb uvěří oficiálním zprávám. Technicky jsou tyto případy "zřícení" nezdůvodnitelné!!! Patrně jsem se, ve vztahu k tomu, co jsem nucen "vstřebávat" z tzv. oficiálních zpráv, učil na ČVUT Praha zcela zbytečně!!! Netřeba dalších slov...

   Vymazat
  2. Pivonka ,vime o vas
   Honolulu nick znamy to vedecky poradce vlady

   Vymazat
  3. Jiří z Jírovce13. září 2018 12:19

   Konspirační teorie o útocích z 11. září 2001 jsou alternativou názoru, že teroristické útoky 11. září 2001 byly spáchány výlučně Al-Káidou, aniž by o nich jakákoliv složka americké vlády věděla předem. Zastánci těchto konspiračních teorií věří v existenci nesrovnalostí v oficiálních závěrech vyšetřování nebo tvrdí, že došlo k přehlédnutí nebo překroucení důkazů.[3]

   Nejvýznamnější konspirační teorie tvrdí, že zhroucení budov Světového obchodního centra včetně World Trade Center 7 bylo důsledkem řízené demolice. Dále také tvrdí, že Pentagon byl zasažen buď raketou nebo civilním letadlem poté, co jeho řízení měla dálkově převzít armáda. Motivací pro takové činy mělo být jak ospravedlnění amerických invazí do Afghánistánu a Iráku, tak podpora strategických zájmů USA na Středním Východě, jako byl např. plán na výstavbu transafghánského plynovodu.

   Jiné konspirační teorie se zabývají institucemi, které prý věděly o připravovaném útoku a záměrně měly tento fakt ignorovat nebo dokonce útočníkům pomáhat. V konspiračních teoriích je rovněž zvažována možnost židovského spiknutí (na základě "analýzy" židovsky znějících jmen obětí) či pojistného podvodu, např. z důvodu údajné nutnosti rekonstrukce budov kvůli množství azbestu, kvůli kterému by nemohly být budovy rekonstruovány standardním způsobem.

   Vymazat
 9. Zcela filosoficky amatersky: Pouze kráva nemění názor. Lidé si cení stability, pravděpodobně z toho důvodů také neměnných, stabilních názorů. Myslím si, že pro člověka, který se pídí po pravdě není nic horšího než mít stabilní názory. Timto jsem se chtěl ale ohradit proti konformismu, který nesnáším. Názor: pouze hlupák setrvává u stejných názorů zaznívá rovněž v článku.

  OdpovědětVymazat
 10. Dira v Pentagonu byla u zeme a prumer mela pet 5 metru ,jako kolecko do tunelu. Zadne snimky vse zajistila FBI a ostani z camer okolo (benzin stanice apod) Zajimave je ze Pentagon nemel zadne camery ? Vzdyt je to nejvice hlidana stavba v USA
  ? Zadne zbytky letadla ci urazena kridla nebo motory jez by museli byt videt vedle one 5m diry jako od kruzitka . Srandovni ze Boordelmajster Rumsfeld sam okamzite vybehl ven a pomahal nosit zranene .No proste Amerika vs e je mozne

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 0:40
   Když se chce,tak i ten Tomahawk se trefí přesně.

   Vymazat
 11. Žijeme v době globálního útisku pravdy, jejíž obsah se nám mnohdy zdá až tak neuvěřitelný, že se vzpíráme jí uvěřit.

  OdpovědětVymazat
 12. Britské, americké a jim na roveň postavená zpravodajství mají malý význam informační. O to větší význam propagační.

  OdpovědětVymazat
 13. Pořád ta stejná píseň, jako o tom zapálení Říšského sněmu komunisty.
  Tak očividná pomoc "teroristům" z kejdy americkou vládou a CIA, že se divím těm kejďákům, že jim to nepřipadalo divné.

  OdpovědětVymazat
 14. Včera jsem chvilku zíral na nějakého generála (ČT), co říkal, že lidi se musejí naučit chovat (přeloženo : lhát) stejně jako kdysi se učili civilní obranu.
  Taky jsem zíral na lidi, co furt demonstrují na Hradě proti Zemanovi.
  Začínám mít dojem, že to je už jenom fraška, když se totiž přesunete někam dál od Prahy, zjistíte, že lidi mají úplně jiné problémy.
  Doporučuji nové volby, aby se vzduch pročistil. Jsem si jistý, že úpadková politika, stejně jako úpadková kultura, nemůže zvítězit.
  Jedině čeho se bojím, že lidi, když nemůžou změnit systém, protože by to bylo neústavní a extrémistické, raději volit nepůjdou a budou zase čekat, až to prdne všeobecně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale musíte uznat, že pražská kavárna zůstává ve své blbosti disciplinovaná. Že volové musí táhnout za jedno jho, to víme a nyní víme že to jedno jho si nasadila i ta kafrárna.

   Vymazat
 15. Jsem proti terorismu , ale nevim proc mam v brise takove prijemne lechtani , pri pohledu na zasazenou ranu Americe !

  OdpovědětVymazat
 16. Jistě většina mrtvých byla nevinnou obětí rozsévaného větru Západu, který skončil bouří. Cíl asi nebyl náhodný. Pokud odsuzujeme 22. září 2001, neměli bychom opomíjet odsoudit ty, kteří takovouto partyzánskou odpověď vyvolali válkami proti Světu. A pokud povedeme války naší mnohonásobnou přesilou, musíme počítat, že nám našimi válkami postižení budou odpovídat podle svých možností - ala atentáty na Heydrycha i tehdy se mohlo stát, že byly nevinné oběti a ostatně i tak tomu bylo.

  OdpovědětVymazat
 17. Jiří Jírovec13. září 2018 10:58

  Zajímavý je zásah Pentagonu. Podle informací, které jsou k dispozici, se letadlo, které údajně zasáhlo budovu, blížilo ze směru, který umožňoval přímý zásah budovy. Letadlo pilotované údajně neschopným teroristou ale provedlo komplikovaný manévr, aby mohlo trefit méně obsazenou část budovy ve směru kolmém na původní směr letu.

  Konspirační teoretici mezi profesionálními piloty navíc tvrdili, že při rychlosti asi 600 km/hod není možné, aby letadlo letělo těsně nad povrchem trávníku, protože dojde ke kompresi vzduchu, který by letadly posunul vzhůru. Z letadla se nic nenašlo.

  Zajímavé je, že se vláda soudila s jednou z TV stanic, aby nemusela uvolnit videa z kamer kolem Pentagonu. Vláda nakonec prohrála a uvolnila video z kamery u vjezdu do garáže, ze kterého nebylo nic vidět.

  Pentagon musí být kamerami obšancován. Navíc policie zabavila záznamy z kamer z okolí Pentagonu.

  Za zmínku stojí i to, že teroristé jeli na letiště autem z půjčovny a nechali v něm korán, aby byla možná jejich rychlá identifikace. Nalezení nepoškozeného pasu Atty je z říše pohádek. Už jen proto, že američtí cestující na vnitroamerických linkách mají u sebe nanejvýš řidičský průkaz.

  Za takové situace je těžké věřit jakékoli informaci.

  OdpovědětVymazat
 18. Nemohlo se z letadla ni najít jelikož tam letadlo nebylo, tak jako v Shanksville, byla tam jen díra po Tomahawku. Fšechno je jinak folks!

  OdpovědětVymazat
 19. No jo, ale co se stalo s lidma, s těmi cestujícími? S posádkou? Kde jsou?

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.