Reklama

čtvrtek 27. září 2018

USA hodlají udělat z Číny stejného strašáka, jako z Ruska. Trump obvinil Čínu z úmyslu ovlivnit americké volby

27. 9. 2018    pravda a russian
USA se chystají zahájit mohutný útok proti Číně na úrovni administrativy. Nástroje útoku jsou dobře známé: obvinění Číny z nepřátelské činnosti vůči americkým společnostem, odcizení duševního vlastnictví, kybernetických útoků a zasahování do voleb, oznámil portál Axios s odkazem na své zdroje v Bílém domě. "Bílý dům plánuje zveřejnění nových informací o nepřátelských aktivitách Číny proti státnímu a soukromému sektoru Ameriky a podle toho se chystá jednat".

Portál píše, že zástupci administrativy předloží Číně obvinění ze "škodlivé činnosti" - z provádění kybernetických útoků, ze zasahování do voleb a z průmyslové války (například z krádeže duševního vlastnictví)".

"Nesmíme dovolit, aby bylo strašákem pouze Rusko. Je to i Rusko a je to i Čína", cituje Axios prohlášení jednoho z anonymních zdrojů.

Poznamenává, že útok proti Číně je plánován "na nejbližší týdny" a mají se k němu připojit ministerstva financí, obchodu a obrany. Všechno bude prováděno pod vedením vysoce postavených představitelů Rady pro národní bezpečnost.

Trump obvinil Čínu z úmyslu ovlivnit americké volby

Americký prezident Donald Trump obvinil Čínu z pokusů zasáhnout do voleb USA kvůli tomu, že Washington "šel s Pekingem do sporu" v otázkách obchodu.

"Bohužel vidíme, že se Čína snaží zasahovat do nadcházejících voleb v listopadu 2018 v USA proti mé administrativě. Nechtějí, abychom vyhráli, protože jsem první prezident, který šel do sporu s Čínou v otázkách obchodu. Vyhráváme v tomto sporu ve všech rovinách", prohlásil Trump na zasedání Rady bezpečnosti OSN.

Podle něj si USA "nepřejí" zasahování Číny do nadcházejících voleb. Dříve média uvedla, že Spojené státy mají v úmyslu v příštích několika týdnech zahájit velkou kampaň proti Číně "prostřednictvím celé administrativy".
 Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

34 komentářů :

 1. Ten kašpar má soustavný delirium tremens,jinak si ty jeho výpady ode zdi ke zdi není možný vysvětlit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Odebírám časopis Epocha a v čísle 17/2018 na str, 25 je článek "Narcista". Především je zde uveden rozbor MUDr sigmunda Frouda, který tuto nemoc popsal jako nemoc psychologie a to je psychopat. Tento doktor také uvedl, že touto nemocí trpěli a zasloužili se o 60 milionů mrtvých HITLER A STALIN. mĚ ZAUJALA POZNÁMKA V RÁMEČKU: "PODLE MNOHA ODBORNÍKŮ JE UKÁZKOVÝM NARCISTOU DONALD TRUMP". POKUD JE TO PRAVDA, TAK 60 MILIONŮ JE POUZE V HISTORII PROCENTO JEDNO, NEBO VÍCE? Omlouvám se za velká písmena, omylem jsem stiskl Caps Lock a snad je to srozumitelné. Díky.

   Smazat
  2. Včera Trump prohlásil že si ho Čína váži pro jeho velmi, velmi velký mozek! Psychouš jak vyšitej

   Smazat
  3. Zde je odkaz
   https://www.rt.com/usa/439600-trump-china-large-brain/

   Smazat
 2. USA mohou dělat strašáka z koho chtějí. Na špek jim skočí snad jen analfabet. Má to stejnou váhu, jako když mlel světový dramatik a myslitel něco o pravdě a lásce...........

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. USA jsou jako američtí červené mravenci. Děti země, Greenpeace, Zelení a podobná verbež se seběhnou na jejich ochranu... Tak mě napadá, proč nějaký PATRIK nechrání místo českých živáčků ČERVENÉ MRAVENCE A VČELY IZRAELKY (PARDON, VČELY BOJOVNICE) přímo v zaostalých USA... kde svorně žijí nejenom se šváby, s potkany a s klíšťaty (viz veterinární policie na National Geographic) ... CO BY ŘEK JIM HOUSTON, HOUSTON, JO, HOUSTON...

   Smazat
 3. Už i Trumpa přesvědčili,že jedině válka vymaže dluhy USA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Usa je jiz v obchodni valce s Cinou, protoze vseho jineho se obava..Spechaji do svyho konce hlava nehlava...Nejdrive si tam odsunuli prumysl ,atd...

   Smazat
  2. Zakazuji Cine kupovat zbrane jinde nez od nich , ale kdyz se ukazalo ze vyrabi predrazeny smejdy a ze uz i Cina sama dela lepsi zbrane a dovazi z Ruska a neposloucha jejich rozkazy !!! herky jerky, , vypuklo u nich nekonecne besneni..Podobne jsou na tom i dalsi staty jako Indie ...
   Sou nemocny , to jedine je jasny..

   Smazat
 4. 14,24
  No,při jeho "inteligenci" a naturelu jim to moc práce nedalo!

  OdpovědětSmazat
 5. USA je zrejme "velmoc" na hlinenych nohach.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14.45 Poopravím, to jsi trochu poplet, nevadí, správně je Rusko!!A ještě jedna drobná chyba, Rusko není velmoc, ale zaostalej bordelostám.

   Smazat
  2. 27:57
   Tím je POUZE TVOHE FAMILIE Z THING-TANGu KUBÍKA PORNOPRDELE JANDY!!!!!
   A teď nás pobav něčím,třeba jako ten slintal ☺ZRZAVEJ z uASS pobavil v OSN!!!!!!!

   Smazat
  3. Pardon,pro 17:57.

   Smazat
  4. Pro 17 57:
   Hlupáčku, probuď se. Tady je řeč o Číně. Už se prosím tě nezesměšňuj. Ty si myslíš, že ty tvoje stále stejné bláboly bere někdo vážně ?

   Smazat
  5. Pochopte, 17:57 je placený troll havlokavárenského lidského odpadu. Jedná se o slaboduchého zfanatizovaného bezcharakterního a snadno zmanipulovatelného jedince, který plně zapadá do představy globalistů o "Novém člověku". Takových užitečných idiotů, kteří neví "která bije" je u nás mnoho, bohužel se velmi často rekrutují z řad studentů, kterým propaganda úspěšně vymývá mozky.

   Smazat
  6. 18:01 Douč se radši azbuku, abys moh aspoň pojmenovat správně vůz, jehož potahy pravidelně okupuješ, když se tvůj pán rozhodne projet škarpama Chujlostánu, putlerprde ... UAZ! - http://www.skrytapravda.cz/images/10zari2017/uaz-blockhain1.jpg

   Smazat
 6. Minimálně od zbytečného napadení Vietnamu určitě!

  OdpovědětSmazat
 7. No to jsou idioti za své DLUHY jsi můžou sami čím dřív dolar padne tím líp.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14,55 To dříve chcípneš ty soudruhu!

   Smazat
  2. 17:52
   Komu to cpeš dummkopf,ty si "myslíš",že máš každej dluh jako ty,chcípáku hrbatej?!!!!

   Smazat
  3. 17:52 Tomu nevěř fašoune určitě se toho dožiji a budou mít menší životní úroveň než my a bude po machrování. Jinak nápodobně už abys chcíp slouho slouhů.

   Smazat
 8. 14:55
  V roce 1990 bylo pozdě!

  OdpovědětSmazat
 9. Mpzna se Trump snazi odvest pozornost od Ruska.

  OdpovědětSmazat
 10. 16:08
  Vy tomu věříte?

  OdpovědětSmazat
 11. Myslim, ze je to mozne. Jeho puvodni poradce Steve Bannon se snazil udelat alianci s Ruskem proti Cine a Turecku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:06
   Jenže původní poradce je v řítí a ten magor nesprávnej si myslí,že bude poroučet celému světu.....NASRAT,JO NASRAT!!!!!!

   Smazat
 12. No to už je paranoia. Všemocný je z toho nemocný. Jestli jím tohle někdo žere tak je totální debil. Je možné že: Podle sebe soudím tebe. Zloděj také neuvěří že někdo nekrade.

  OdpovědětSmazat
 13. 18:03
  Všemocný začíná být BEZMOCNÝ....

  OdpovědětSmazat
 14. Jiří Jírovec27. září 2018 18:14

  Ovlivňování voleb v USA nepřipadá v úvahu. Presidentské volby jsou několikastupňová estráda, v níž obstarávají poslední představení volitelé, kteří zastupují jednotlivé státy, ale mají právo nepotvrdit ani jednoho z kandidátů.

  Nezávislí kandidáti nemají naději proniknout, protože nemají dost peněz, aby porazili duo D&R. Volby rozhoduje několik velkých států. Ty malé nemají žádná vliv. Nezávislý kandidát Ross Perot získal v roce 1992 20% všech hlasů, ale ani jednoho volitele.

  Zvolení presidenta stojí kolem miliardy dolarů. Můžeme parafrázovat Paroubka: Kdo z vás ne to má. Peníze rozhodují na všech dalších stupních. Úplně dole pak rozhodují sliby. Tam ovšem většina lidí nemá ahnung, že existují ruští mužici, kteří je přes sociální sítě infikují antidemokratickými choutkami.

  Důkaz nemožnosti ovlivnit cokoli zvenčí je dán tím, že se Trump a Clintonová vyloupli jako nejlepší kandidáti z 320 miliónové populace.

  USA naprosto pravidelně předkládají návod, jak se ovlivnit volby jinde: způsobit pomocí sankcí a ekonomického nátlaku, aby se (iránský či jakýkoli jiný vhodný) lid nasral a svrhl Americe nepříjemnou vládu.

  To ostatně dělá i naše protiruská propaganda, která neustále mluví o Navalném a jeho demonstracích jako o dějinotvorných záležitostech.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:14, Zaprvé to víme, zadruhé nás to nezajímá. Amerika má právo zasáhnout, když se situace v některé zemi vyvine jinak, než odpovídá standardům.

   Smazat
  2. 18:42
   USSACKÝ OKUPAČNÍ ARMÁDA MA JEDINEJ ÚKOL.....VYCHCÍPAT DO JEDNOHO A ČESKÝ KOLABORANTSKÝ HOVNOA S NIMA!!!!!!!!!!;)-DDDD

   Smazat
  3. Re (18:42):
   Pokud pod pojmem oněch standardů myslíte mezinárodní právo, pak ano!
   Jenže jsou to právě ty USA, které jej porušují (spolu se společenstvím ochotných), zhusta pak s odkazem na vyfabrikovaný koncept boje proti mezinárodnímu terorismu. Který ve skutečnosti sami vytvářejí nebo svými aktivitami indukují, aby proti němu jakože vedli boj. S cílem vedení svého boje za mocenské ovládnutí dané země či regionu.
   ...
   A pokud máte na mysli interpretaci událostí z pohledu US národních elit (viz např. všechny poslední akce v duchu Trumpova hesla America First!) pak už vůbec ne. Ta již nemá vůbec žádnou oporu v mezinár. právu, a opírá se snad jen o právo použití (ekonomické či vojenské) síly, což je i Chartou OSN výslovně zakazováno.

   Smazat
 15. V USA dělají všechno pro to, aby dnešní partnerství Ruska s Čínou bez odkladů přerostlo do zítřejšího spojenectví.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.