Reklama

sobota 1. září 2018

USA uvedly druhy ukrajinských vojsk, která obdrží smrtící zbraně

1. 9. 2018     rusdialog
USA uvedly, že jsou připraveny zvýšit dodávky smrtících zbraní, aby Ukrajina posílila své letecké a námořní síly. Toto prohlášení učinil zvláštní zástupce USA pro Ukrajinu Kurt Volker. Poskytl rozhovor britskému listu The Guardian. Volker zdůraznil, že situace na Donbasu zůstává napjatá. "Když vezmeme v úvahu situaci, která je nyní, je pro Ukrajinu přirozené vytvoření vlastních ozbrojených sil. Musí se zabývat sebeobranou", řekl Volker.


Zvláštní zástupce pro Ukrajinu dodal, že Spojené státy chápou a podporují iniciativy Kyjeva při hledání pomoci u ostatních."A my jim musíme pomáhat. Ukrajina potřebuje smrtící zbraně, protože do ukrajinských vojáků se střílí", shrnul Volker.

Dodal, že Spojené státy zůstávají pro Ukrajinu otevřené a chtějí Kyjevu pomoci se zbraněmi. Mimo jiné to budou i smrtící zbraně.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

17 komentářů :

 1. Ukrajina nemá vlastní ozbrojené síly?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Generál Francisco FRANCO měl také vlastní ozbrojené síly, s jádrem z elitních REGULARES, a přesto mu pánové Benito MUSSOLINI a Adolf HITLER poskytli demokratickou pomoc v boji proti bolševizmu, za křesťanství (Katolickou církev)... dodávkami smrtící výzbroje i poradců bojujících na straně svobodného (čti antikomunistického, rusofobního, klerikálního,...) Španělska.

   To umožnilo hrdinovi Porošenkovi---ééé pardon, Francovi, vstoupit do světových dějin.

   Smazat
  2. Smrtící zbraně pro UA letectvo a námořnictvo...
   UA fašounům budou ty zmetky na nic a na hovno a ta "pomoc" se jim pěkně prodraží

   Smazat
 2. Jedni fašisti podporují druhé fašisty verbež hnusná ale stejně banderovci nevyhrají vlasteneckého ducha jim prodat nemůžou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V Cechach mame uz "Uprchlika" Babise , /slovaci chteli samostatnost a kdyz ji maji zase chteji mermomoci do Ceska. Nevedi jasne co chteji/, a jsou opravneny obavy ,ze pristi muze bejt cikan, fasistickej Ukrajinec , nebo ISIS uprchlej ze Syrie...

   Smazat
 3. Sfině americké.

  OdpovědětSmazat
 4. Smrtící zbraně? Ono se už nestřílí prakem? P.S. No, přečíst si info, že někdo dodá do války smrtící zbraně už atakuje zdravý rozum.

  OdpovědětSmazat
 5. Utahovani sroubu pookracuje , nejpve to byli nesmrtici zbrane , nic se nedelo a dnes jsou to jiz zbrane smrtici .Vahani Ruska prinasi zvysenou opovazlivost usa a nato .

  OdpovědětSmazat
 6. pozor,na obou stranách mají prsty na spoušti,USA hledají jen záminku a idioty,kteří začnou špinavou práci,pak se přidají jako v II.WW na stranu vítězů

  OdpovědětSmazat
 7. americké svině, zbraně dodají Američané a kanónfutr pak zase Češi.

  OdpovědětSmazat
 8. Zbraně samozřejmě nejsou zadarmo, takže další posílení závislosti již tak vyšťavené a rozkradené Ukrajiny na US původcích svého rozvratu, kteří takto chrání svou investici. Ale kdo s těmi zbraněmi bude bojovat (a umírat) proti sice vzbouřeným, ale stále ještě formálně spoluobčanům ? Míra dezerce a žalostné poměry v ukrajinské armádě dávají tušit, že hlavními militanty budou i nadále banderovské a otevřeně náckovské bataliony typu Azov (oblíbenci grázla Štětiny) s jejich genocidními záměry vůči DLR/LLR a obecně vůči všem ruskojazyčným občanům Ukrajiny. A nejhorší je, že Ukrajina je kromě svých zdrojů dobrá US agresorům hlavně jako předpolí pro konečné řešení Ruska. A Česko se svými Štětiny, Kalousky, rádoby knížaty a zástupy přisluhovačů se účastní tohoto tažení na Rusa. Pryč z NATO, pryč z bruselského absurdistánu, radši holá vlastní prdel než trčet botami z prdelí cizáků !!! Ale je to marné, je to marné, ... je to marné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9.16 Dovoluji si drobné upřesnění lepší VLASTNÍ (_!_) HOLÁ, ŽIVÁ... než v cizích službách USTŘELENÁ byť s kusem americké, či "satelitní" uniformy...

   Smazat
 9. Banderovci s holou prdelí kupujou rezaví šmejdy z USA. Hospodářství se jim rozpadá, ale na flintičky made in USA, nato peníze vždy najdou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Flintičky nebo šavličky, mám za to že když tato švarná děfčata vyleští jakkoliv zrezavělé šavličky v srdcích putlerčíků, tak na nich ani žádný rez nezbude! - https://www.youtube.com/watch?v=iwUknDRq9uQ

   Smazat
  2. 15:46
   NA TEBE STAČÍ ČESKÁ FACKA,HOVNE TUPEJ!!!!!!☺☺☺☺

   Smazat
  3. 16:28 A na tebe pouhý sprej rudoprde! A já mám k dispozici nyní zcela nový sprej vyvinutý vědci na likvidaci smrdutého plynu kterým si tvořen a kterému dali pracovní název putlérium! Není na rozdíl od novyčou nebezpečný, ale je velice otravný a zamořující!!!!☺☺☺☺

   Smazat
 10. Američania sem pošlú zbrane a blbečkovia sa už potlčú sami medzi sebou.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.