Reklama

čtvrtek 13. září 2018

Už je to 17 roku, co dvě letadla narazila do dvou baraku a tři z nich spadly

Ladislav Větvička
13. 9. 2018 blog autora
Byl to silny zažitek, bo každy, kdo tu udalost tenkrat zažil, si do dneška pamatuje, kde ten den byl, co robil a jaky blby pocit měl, když se dival na ty padajici baraky.


Tuž zhrňme si, co se vlastně stalo, bo mladi už nevi, o co šlo a v televizi jim to tež neřeknu.

Dvě letadla řizena unoscama ze Saudske Arabie narazila před začatkem pracovni doby do dvuch vysokych baraku. Kdyby si saudskoarabšti synci kupili listky na pozdějši let, zabili by přes 50 tisic nepřatel, keři by už byli na šichtě. Jen diky humanytě a ohleduplnosti těchto synku tak zahynuly enem tři tisice blaznu, keři chodi do roboty včas.

Tři železobetonove baraky se diky narazu dvuch letadel po nějake době zesypaly přesně do svojeho pudorysu, což se nikdy předtim, ani nikdy potom u žadneho železobetonoveho baraku nestalo.

Třeti letadlo, 38m široky Bojing 757 zrobil v šestimetrove vyšce otočku o 270° a vešel se do pět metru široke ďury v Pentagonu zrovna v mistě, kde byly uskladněne dokumenty o rozkradani vojenskeho rozpočtu ve vyšce několika miliard dolaru.

Čtvrte letadlo, kere miřilo na ten třeti barak, mělo jakesik potiže a spadlo samo. Nenarazilo tak do teho třetiho baraku, ale to nevadi, on pak stejně spadnul sam.

Ňujorske baraky byly tedy rozdrcene na azbestovy prach, enem pas hrdinneho Sauda Muhamada Atty byl nalezeny neporušeny, jak 12.9. prohlasil v CNN minyster spravedlnosti.

Vše by tedy nasvědčovalo, že se bliži utok na Saudsku Arabiu. SSA ovšem byly fikane a nečekaně zautočily na Afghanystan, bo udajny planovač utoku, saudskoarabsky byvaly spolupracovnik CIA s bosenskym pasem na jmeno Usama se pry schovaval kajsik v afghanske noře. Měli zme štěsti, že se nešel schovat na Čeladnu, to by Ameryčani zautočily na Beskydy a svrhly by tehdejši Zemanovu vladu.

Bohužel, Usama, kery měl problemy s ledvinama, nohama a tak, jim zdrhnul. Ameryčani si mysleli, že se schoval v Iraku, a tak zničili Irak a nechali zabit jineho byvaleho spolupracovnika CIA Saddama, bo jim nechtěl prodavat ropu za dobre ceny.

Ale ani tam Usamu nenašli.

Našli ho teprve v Pakistanu, kde celu tu dobu v klidu žil, živil se jako jutuber a robil děcka svojim manželkam. Překvapivě Ameryčani Pakistan nevybombardovali jako Afghanistan a Irak, stačilo jim, že přiletěli dvěma vrtulnikama, Usamu střelili do čela, pak ho hodili do mořa a jako dukaz oddanosti nechali Pakošum jeden poškozeny vrtulnik.

No a tym přiběh konči.

Baraky plne rakovinotvorneho azbestu byly zbulane a postavene byly jine z dobře zrobenych pojistek. Iračani už prodavaju ropu za rozumne ceny, Ameryčani v Afghanystanu furt cosik hledaju aji po 17 rokach a češti vojaci na ně davaju pozor, aby se jim nic nestalo.

„A počujtě, major, nie je to akésik absurdné?“ „Čo je to absurdné, Kefalín?“


- - -

29 komentářů :

 1. Haluzko dobře,jako vždy jsem se při čtení bavil.Kdyby to nebylo k pláči.

  OdpovědětVymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 3. Pan Větvička skládám Vám poklonu. Perfektně a vtipně popsané. Jenom se stále podivuji proč tolik lidí nechápe že zdegenerovaný zvrhlý parazit je také nechápe. Složte na toto téma něco co pochopí. U té CAPTCHY to čtu jako Nejsem kokot.

  OdpovědětVymazat
 4. Ono to na USA mělo dvojí dopad.Jeden špatný - tisíce zabitých a zmrzačených vlastních lidí. No a jeden dobrý - Obama prohlásil, že od tohoto neštěstí už stačí pouhé podezření z terorismu k tomu, aby USA, potažmo Pentagon, mohl napadnout kdykoliv a kterýkoliv stát na světě - vše bez nutného dřívějšího souhlasu OSN a RB. Boj se světovým teroismem se tak nejen urychlil, ale ubylo i zbytečne administratívy. No a dnes si dělají zádel už i ze soudního dvoru v Haagu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V Haagu jsou sodní dvory dva. Ten co kritizují, je jeden z nich.

   Ten druhý zřídili sami (ICTY - pro bývalou Jugoslávii) a ten je jen propagandistickým a vlivovým doplňkem celkové protisrbské a protijugoslávské propagandy šířené v členských zemích NATO. Je výsměchem právu, ale právě to se mocným v USA líbí.

   Vymazat
  2. Od tohoto neštěstí - to byl ten hlavní důvod. Je to zdůvodnění pro banditizmus v 21 století. Vykašlete se na měsíc od toho tady máme toho z vesmíru. Plány ukradly banderovci a prodaly je Kimovi. Že lžou je známé již od jejich vzniku. Na to mají KONSTITUCI.

   Vymazat
 5. Tož pane Větvičko, vy jste pořádný klacek na New Yorský Air Tattoo WTC 2001 a na display team Muhammada Aty... Zejména to skládání pylonů přímo po vertikále bylo SVĚTOVÝM ČÍSLEM, které dosud nikdo nedokázal zopakovat. Holt USA jsou zemí neomezených možností. Skládám vám poklonu.

  OdpovědětVymazat
 6. Byli Američani na Měsíci, nebo nebyli? To co vysílali do televize bylo, nebo nebylo nafilmované v televizním studiu? Proč na ani jednom filmovém, nebo fotografickém záběru z Měsíce nejsou vidět hvězdy na Měsíční obloze, ač by jich tam mělo být vidět obrovské množství, když Měsíc nemá atmosvéru, která by výhled na hvězdy jakkoliv omezovala, tak jak je tom na Zemi. Přesto na žádném záběru z Měsíce nemají Američani žádnou svítící hvězdu. Zajímavý je záběr Země pořízený z Měsíce, když velikost Země na záběru je skoro stejná, jako velikost záběru Měsíce, když ho fotíte ze Země, ač by na záběru, pořízeny Američany z Měsíce, měla být Země několikanásobně větší. Tak byli tam, nebo nebyli? Všechno, co dokazuje, že tam nebyli, ani tam nemohli být, je označeno Američany, za konspirační teorii. Co můžeme vůbec věřit Američanům? Že jsou supervelmoc, za kterou se vydávají? Nebo je to všechno jenom super lež, za kterou se sice nevydávají, ale která je skutečnosti, což je také konspirační? Faktem je ale, že všechny ty konspirační teorie mají za následek hodně mrtvých.
  11. září 2001 zaútočili Američani sami na sebe a před tím majitel dvojčat je nechal pořádně pojistit protože tyto budovy byly plné azbestu a nevyplatilo se je přestavovat a všichni určití pracovníci dostali na uvedený den vzkaz, aby do práce přišli o několik hodin později. Hmotnost letadla k hmotnosti mrakodrapu byla jako hmotnost komára k hmotnosti velblouda, který po nárazu komára spadnul a to tak dokonale, že spadnul přesně do půdorysu svých základů, tedy demoliční expert by to ohodnotil jako dokonalou práci. Hasiči, kteří tam zasahovali a které všichni vynášeli do nebes pak nedostali žádné odškodnění za nadýchání se azbestového oblaku s následnými vážnými zdravotními následky vedoucími k předčasným úmrtím záchranářů, protože ministryně zdravotnictví vlády USA nechala potvrdit, že prostředí nebylo životu ohrožující. Po letadle které jakoby narazilo do Pentagonu nezbyla jediná součástka a po letadle které spadlo někde na poli zůstala jáma ve které nic nebylo. Letadla, která narazila do mrakodrapů letěla rychlosti přes 800 km v hod. a pilot manévr zvládnul napoprvé z otočky v uvedené rychlosti s několikatýdenním kurzem, jak řídit dopravní letadlo na trenažéru. Tyto všechny fakty jsou vydávány za konspirační teorii i s budovou číslo sedm, která spadla jako by sama od sebe, ale byla plná dokumentů CIA. Závěrem je nutné konstatovat, že Američani dodržují zásadu, že pokud mají v plánu provést jakoukoliv špinavost ve formě barevných revolucí, převratů, puče, zahájení války, vždy tomu předchází akce, která to jako zdůvodňuje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ..a plány rakety Saturn V se v NASA ztratily...)))

   Vymazat
 7. Po tomto objasnění 9/11, nelze Ameriku, než obdivovat. Je to úžasná, divuplná země. I Američanům skládám poklonu, že tváří v tvář těmto divům, nepanikaří. P.K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nepanikari, to je to spravne slovo. A tady vidite jak to s nami kluci mysli dobre. Abysme nepanikarili, zbytecne se nestresovali, je treba prosadit ten multikulturalismus a americke "skolstvi". Trochu to naredit a v IQ konecne dosahnout tak na 80. Pak nebudeme panikarit ani kdyz nam reknou, ze zeme je zase placata a ti co nekde zacli trojčit, urcite spadli pres okraj.

   Vymazat
 8. Jo pěkně popsáno ale na Pakistán si světoví teroristi netroufnou mají jaderné zbraně.

  OdpovědětVymazat
 9. Když blesk udeří do stromu, kmen se zlomí, a spadne bokem.
  Zbylý kmen zůstane stát, nezhroutí se do svého půdorysu.

  OdpovědětVymazat
 10. "ty baráky nemůžou spadnout" bylo první co mne napadlo, kdybych věděl o tom, že majitelem je chazar Silverstein, čul bych od začátku čertovinu.
  Celá akce tři baráky na dva zásahy mi pomohla otevřít oči a postupně se dopátrat, co za zdegenerovanou partu úchylů vede USA a jak je to s jejich centrální bankou FED.
  Postupně jsem dostatečně pochopil proč došlo ke konferenci ve Wansee v úterý 20. ledna 1942.
  V době nástupu přesných genetických testů jsem pak pochopil i podvod se vznikem státu Izrael.
  Takže díky soudruhu Cheney a Jirko Křoví, podělali jste to.

  OdpovědětVymazat
 11. Otlíčno, drahý soudruhu a soukmenovče Větvičko!

  Popsal jsi krásně ohavné skutečnosti – s humorem jsi popsal děsuplné činy Euroameričanů, křesťanů a sionistů.
  Ano, my všichni opravdoví komunisti a putinisti víme (ach, jak DOBŘE víme!), že žádná letadla do tzv. WTC nenarazila.
  Víme, že šlo o holografickou projekci, kterou má CIA, Pentagon a Mossad nazkoušenou z jiných podobných provokačních akcí.
  Víme, že většina těch tzv. obětí tzv. útoku letadel byla v tichosti povražděna v gigantických USáckých koncentrácích.
  Víme, že tzv. oběti z řad sionistů dodnes žijí a brutálně utlačují Palestince v Palestině a Syřany v Sýrii.
  Víme, že ty odporné WTC baráky plné třídních nepřátel byly železobetonové, i když článek na tzv. wikipedii (na nějž vede Tvůj odkaz) tvrdí něco jiného. Ano, tzv. wikipedie je pouhý nástroj obhájců kapitalismu a demokracie, NEOBYČEJNĚ hnusný nástroj na potlačení svobodného myšlení nás roduvěrných Čechů a Rusů.
  Víme, že stejné síly, které provedly provokační akci s WTC, způsobují světové „přírodní“ katastrofy, aby zvýšily své nemravné zisky a ještě více ujařmily ujařmené pracující třídy.

  Zkrátka a dobře: My komunisti a putinisti víme, že musíme naši zuboženou vlast CO NEJDŘÍVE osvobodit od okupace EU a NATO, abychom mohli opět začít s budováním šťastných zítřků pro naše děti a vnuky.

  Ať věčně žije Veliký Putin, naše jediná opravdová záštita proti EU a NATO!

  P. Radosta

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. P. Radosta Běžte do hajzlu vy blbečci z neziskovek na ty vaše bláboly tady nikdo neskočí.

   Vymazat
  2. Rádosto, co myslíte, že byly ty ocelové pilíře, půl metru široký uzavřený profil z čtyřcentimetrové oceli?
   A sít ocelových podpěr na fasádě kolem dokola?

   V Emerice se staví většinou z ocele (teda, ve skutečnosti papndeklu, v lepším případě vlnitého plechu), beton slouží jako stabilizující przvek.
   Zálivka robertsonských stropů, šachty výtahů a scfhodišt.
   Je ho tam hodně, protože nosnost betonu je zlomek nosnosti oceli.
   Ale slouží hlavně jako závaží.
   Rozpočítejte si váhu 400m vysoké výtahové šachty na únosnost osmistovky betonu.

   Vymazat
  3. 11:48 Jen ho nechte. Vždyť on tady jen ukazuje, možné dokonce zadarmo, jací jsou ti "demokraté" ubozí blbci. Když docela věrně kopíruje styl 50.let tak odhaluje, že jeho povaha je stejná = blbý fanatik.

   Vymazat
  4. Drahý anonymní soudruhu a soukmenovče, autore VÝSOSTNĚ slovanské poznámky z 14. září 2018 11:48!
   Alespoň na dálku Ti tisknu pravici, ba CELÉHO Tě tisknu do náruče a líbám Tě – soudružsky a soukmenovecky – na ústa i obě líce.
   Tím prostým, neokázalým způsobem Ti děkuji za Tvá krásná slova: Ano, tak se musí jednat agenty CIA a Mossadu, sdruženými v neziskovkách a TOP 09! Rázně česky a rusky je poslat do Brusele, a když nepotáhnou sami, tak zadržet a poslat před Lidový soud!! A spravedlivý rozsudek vykonat NA MÍSTĚ!!!
   Ano, přesně tohle s nimi uděláme, ihned po neúprosně se blížícím osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace.

   Na shledanou v lepších časech, po osvobození naší vlasti od okupace EU a NATO!

   P. Radosta

   Vymazat
 12. Doporučuju otevřít si to na Větvově blogu na idnes a přečíst pár komentářů takových těch lepších lidí s nepokřivenými evropskými hodnotami. Jenom pár, víc se vám stejně nebude chtít a je to jako byste přečetli všechny.

  Jak správně naznačuje senátní kandidát Jakl, v této společnosti to ještě bude mazec. Pokud, samozřejmě, nevzejde z nevyhnutelného chaosu rychle a zřetelně něco nebo někdo, ke komu by se tyhle bludné duše mohly přimknout. Pak bude klid.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Aha, Radosta P., on je jeden egzemplář i tady. Dobré, opravdu. No, na té idnes to sice soudruzi nandavají Větvovi poněkud méně květnatě, ale jinak jak bratři v triku.

   Vymazat
 13. S Američany jsem udělal jednu zkušenost, že se na vás pořád usmívají a všechno je OK i když jsou po uši ve sračkách a při první příležitosti vás napálí a okradou a nepovažují to za něco špatného, ale naopak, považují to za svoji chytrost a vaši slabost a blbost. Americká povaha je přesně zachycená ve filmu "Podraz", kde všichni ti diváci drželi palce hrdinným podvodníkům, ale když se octnete na straně podvedeného dojde vám jak Amerika a Američani fungují. Oni taky umí myslet jenom v dolarech a žasnete nad našimi lidmi, kteří jsou v USA nějakou dobu, jak tento dolarový mor, který všechno z lidského života přepočítává na množství dolarů, za cokoliv je postihne a už jsou navěky ztraceni. Amerika je pro většinu naších lidí, kteří tam nebyli, ale ví jak to v Americe chodí, iluze a někteří, kteří pak v Americe narazí na realitu, tvrdě narazí na deziluzi. To že 11.9.2001 Amerika napálila celý svět, jako již mnohokrát po sobě v historii, to Američané považují za jejich chytrost, protože jak několikrát Obama řekl ve svých projevech, Američani jsou vyvolený národ. Je to velmi podobné tomu co říkal Hitler, ale dvakrát do stejné řeky nevstoupíš, takže je to jenom podoba.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, ale je to americký mainstream, business as usual, middle class. Poznal jsem i výrazně jiné Američany, ale je fakt, že to je něco jako undergound.

   Vymazat
  2. Vždyť jsou to potomci těch co vyvraždili indiány původní obyvatele Ameriky .Když už tam neměli koho vraždit tak se rozlezli do celého světa a pokračují v tom dále . Říkají tomu demokracie .

   Vymazat
  3. Co Podraz,kuknite na Kmotra a prejdou vas iluze o jakekoliv americke i jine politice.

   Vymazat
 14. Vetvicka !Skvele.Jen dodam,ze to komando,ktere "vypatralo "Husejna uzdraveneho v Pakistanu ,je komplet po smrti.Jakousi nahodou meli smolu-spadli vsicjni v letadle v Afghanistanu.Nahoda je sviňa.Že.

  OdpovědětVymazat
 15. Jedno je jiste - za vsim svinstvem ve svete hledej USA a nespletes se! Proc by 11/9 melo byt vyjimkou, jen potvrzuje pravidlo. A to ma stovky dukazu a asi 30 milionu mrtvych zavinenych USA jen po 2. svetove valce.
  Posepsan: KDYSI, za socialismu, nejvetsi obdivovatel a milovnik USA.

  OdpovědětVymazat
 16. Co je nutno připomenout zdejší havlistické svoloči a jiným podobným kavárníkům: USákům nikdo nevěří. Přinejmenším nikdo z nás roduvěrných Čechů a Rusů, čili z nás komunistů a putinistů jim nevěří.

  Ano, USákům může věřit jen úplný debil pravdoláskařský, že:
  • přistáli na Měsíci
  • WTC zbourala – ZNIČEHONIC – dvě směšná letadélka (navíc vyrobená v USA, chachacha!)
  • HAARP neslouží k vyvolávání klimatických katastrof a vln tsunami
  • Veliký Putin jakkoli ovlivnil volbu našeho Doníka
  • atd. apod.


  „Nemáme právo polevit v obhajobě národních zájmů, v úsilí o zastavení úspěšnosti germanizace myšlení. Věnujme vysokou pozornost hledání cest k mládeži s cílem zabránit jejímu odnárodňování a jejímu podléhání amerikanizaci životního stylu. Braňme historickou pravdu před jejím účelovým zkreslováním.“
  (s. Ing. Karel Janda, předseda Národní rady Klubů českého pohraničí, duben 2010)

  P. Radosta

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.