Reklama

čtvrtek 6. září 2018

V Idlíbu to brzy bouchne, Britové vytáhli znovu Skripalovy

Jiří Vyvadil
6.9.2018 VašeVěc
Všichni víme, jak nás – speciálně nás - Britové zradili při podpisu Mnichovské dohody s poukazem na to, že československý stát nikdo nezná. No hodili nás v plen Adolfu Hitlerovi a asi jim to ani tak nevadilo. Bylo všeobecnou módou širokých britských elit sympatizovat s nacistickým Německem, snad jen s výjimkou Churchilla. A nejde jen o krále, který musel abdikovat, tuším před rokem unikl desítky let starý záznam, jak i mladičká princeznička Alzběta hajluje. Svůj k svému.
Jistě si všichni vzpomínáme na vylhané tvrzení Tonyho Blaira (a Bushe ml.) o tom, že Hussajn má připraveny zásoby zbraní hromadného ničení. Následná válka v Iráku bez souhlasu Rady bezpečnosti znamenala statisíce mrtvých, odstartovala milióny migrantů i vznik nové formy islamismu – islámského státu.

Teď tedy v Británii znovu vytáhli otravu Novičokem na Skripalovy a potom ještě ty dva bezdomovce. Losovala se a byla vybrána dvě jména z GRU, kteří měli útok zorganizovat. Promiňte, ale nemíním si je ani zapamatovat. Je to vše účelové…

A proč tedy, když už jsou věci podle britských žalobců tak jasné, se neumožní otci a dceři Skripalových svobodně vystoupit? Proč už Julii nedovolí telefonovat své sestřenici do Ruska?

A proč zrovna teď se znovu vytahuje karta Ruska coby původce chemických útoků?…

Je to tak průhledné a každý v dnešní době z veřejných zdrojů ví, že Bílé přilby připravují chemické útoky v Idlíbu, že chemikálie se převážely z místa na místo a zřejmě má jít o podobný atak, jako naposledy den před osvobozením v Dumě, kdy chemický výbuch byl naprosto nesmyslný.

To, že právě nyní opětovně vytažen Novičok, může být jasným znamením, že britští organizátoři a hlavně plátci Bílých přileb, napojených na znovu rostoucí Al-Kajdu, už vědí, že se chemický výbuch blíží. A vyplývá z toho dobrá zpráva, že zjevně Rusko, Asad či Írán zřejmě konečně vyčistí od džihádistů poslední kousek syrského území.

Každý ví, že syrská armáda ve spolupráci s Rusy a Íránem džihádisty rozdrtí a Idlíb osvobodí. Každý ví, že politické skupiny Západu, napojené na džihádisty, budou hovořit o humanitární katastrofě.

Každý ví, že USA, Francie či Velká Británie už mají v Sýrii připraveny cíle, kde mají zasáhnout a zřejmě zasáhnou. Mohou být oběti na syrské straně a počínaje BBC, Reuterem, CNN všichni vystartují protiputinovskou rétoriku.

Já vím, že jsem naivní. Možná by stačilo málo.

Ať Britové konečně umožní veřejné a svobodné slyšení otce a dcery Skripalových, včetně zastoupení ruských novinářů a veřejného předkládání důkazů. Ale skutečně svobodné. Mimochodem, i já bych měl na ně dotazy: Například proč Julie den předtím, než byla otrávena, vybrala a za jakým účelem veškeré dědictví po svém bratru, proč se v den otravy chovali tak naprosto zmateně. Proč mluvila tak podivně zcenzurovaně jednak při svém telefonátu s ruskou sestřenicí, a stejně tak a možná ještě více při svém jediném vystoupení před kamerami, které působilo jako ruský překlad špatného anglického textu bez důvtipu.

Jenže závěr už je připraven: Asad bude znovu, byť nesmyslný, chemický agresor a Rusko bude tou zemí, která jej chrání.

Britové, než nás konečně opustí, připravují tyátr za tyátrem.

Je dobré, že odcházejí, a Syřané to prostě budou muset vydržet.

Svobodná Sýrie si to zaslouží.

- - -

25 komentářů :

 1. Jsou trapní od začátku:
  http://www.skrytapravda.cz/zahranicni/1859-novicok-klapka-23651-je-vazne-putin-zdegenerovane-dementni-nebo-to-chteji-z-verejnosti-udelat-britske-tajne-sluzby

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anglosasi kolonizatori chcu vojnu.!!! Co nam to pustaju v TV??? Kto tomu veri?? Kto jej vlastne napisal ten papier ktory citala?? Ako moze taka spina bez dokazu poukazovat na RUSKO alebo SYRIU ci KOREU?? Kto su??? BOHOVIA???NAJVACSIE ZLO ANGLANI AZ POTOM JE USA.!!!!!

   Smazat
  2. Nejhorsi jsou ale utoky Novicoku, na brity ktery je dokopava denne do pekel...Vsem bylo jasny ze velky davky Novicoku nepotrebuji ke zhrouceni , ale snupaji to jako zavislacky silenci...

   Smazat
 2. Britska telenovela pokracuje ,Maye je neblbsi ministersky predseda po Blairovi . False Britain sale as to Hitler ! Never believe anibody from Britain !

  OdpovědětSmazat
 3. sorry ..anybody..

  OdpovědětSmazat
 4. Typická britská intrika. česká média dokola opakují, že Skripal "přeběhl" a pak Britům "prozradil" ruské agenty. Média zřejmě předpokládají, že si český občan po 5 měsících už nepamatuje, že nebyly předložený vůbec žádné důkazy o ruském zaviněné, že si nepůamatuje, že Skripúal nepřeběhl, ale byl po odsezení řady let v ruské base jako zcela neškodný vyměněn - tedy propuštěn. Že samozřejmě po těch letech nemohl nic "vyzradit", protože už vše bylo jinak.
  A já se ptám " Byl Skripal vůbec otrávem? Nikdo ho neviděl, ani po otravě, ani při propuštění. To velice kontrastuje s Litviněnkovým půřípadem, kterého vystavovali na nemocničném lůžku jako medvědář medvěda. Žije Skripal vůbec ještě? A pokud ano, tak kde? Na Guantanamu? Nebo v rumunské či jiné "spojenecké" mučírně?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Litviněnka ukazovat mohli, protože byl přesvědčen, že ho zlikvidovali právě Rusové. Skripalovi tomu bohužel neuvěřili a nejsou proto vhodní k veřejným vystoupením.

   Smazat
 5. Můj názor je, že Skripal chtěl zpět do Ruska a k tomu nesmělo dojít.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ..a nebo dráždí psa bosou nohou,ale určitě udělají chybu a potom...

   Smazat
 6. Na tu anglosasskou špínu platí jen síla.
  Stejně jako cigoše, araby, negry - tzv. "uprchlíky" etc.
  Myšlení kriminálníků.
  Bomba do jejich rypáku to je jediný argument ,který na ně platí. Tak jsou zvyklí, to je jejich "kultura".
  Všechno ostatní je slabost a výzva další expanzi.

  OdpovědětSmazat
 7. Proč Sýrie a nebo Rusové nevyhlásí odměnu za předání živých instruktorů (chemiků) z Anglie a také za "bílé přilby". Třeba i s amnestií pro bojovníky IS, pokud se osobně nepodíleli na popravách?
  Myslím, že teď by byl ten správný čas!
  Volič-Vilč

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. problém je v tom, že Rusové nejsou zdaleka jednotní, Putin je obklopen vyvolenými ze všech stran (snad jenom s výjimkou ministra Šojgu) o ruské páté koloně by se dalo povídat poněkud déle

   Smazat
  2. Proč? Protože už je pustili přes Israel a jsou ve svých domovinách v klídku (Anglie, Francie, Kanada).

   Smazat
 8. Jako čtenář Agáty Christie, bych dovedl vymyslet lepší scénář,nežli pravděpodobně nějaká hodně levná agentura která je přesvědčena o "podřandých a hloupých" Rusech.Víme,že si to myslel Napoleon i Hitler.

  OdpovědětSmazat
 9. Proč Skripalovi nepromluví? Protože už zmlkli navždy. Posloužili svému účelu a blekotající svědek je pro další hru k ničemu. Většina lidí jsou bohužel stádem ovcí. Vezme za vděk tím, co mu placené prestitutky naservírují. A uvažující menšina? Na tu nikdo nebude brát ohled. Stejně už má statut ruských agentů, rudých fanatiků, nebo naopak fašistů.
  Tohle nemůže dopadnout dobře.

  OdpovědětSmazat
 10. Už jste se někdy zamysleli, kam poletí příští týden ruské balistické střely, až USA a jejich poskok polochlap Mayová rozputají v Sýrii velkou válku. USA a Británie jsou jasný a první cíl který zmizí z globusu. Doufám že nás díky západnímu proudění vzduchu a ryzika zamoření ruského území vynechají. Obě strany vědí, že když se zlikvidují navzájem, svět ovládne Čína a Indie. Nevím, nevím, jestli je při vzájemných úderech je nechají stranou a tím i ovládnout zbytky civilizace. Nejvíc ze všeho bych to chtěl přeží jen pro to, abych viděl jak dnešní mládež, až nepůjde elektrický proud nebude moci čumět do mobilů a počítačů. To bude depka až jim dojde jak byli blbí když je ti staří varovali před válkou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Teplouš Macron se taky přidá. Paříže bude škoda.

   Smazat
  2. Tak že nepůjde elektrika je to nejmenší stačí si přečíst následky v Hirošimě a to byla slabá bomba. Živý budou závidět mrtvým doufám že to ty anglosaské svině nerisknou.

   Smazat
 11. Požadavky představitelů Ruské federace na objasnění případu jsou zcela oprávněné. Vznesená obvinění bez výpovědi Skrypalových před nezávislou institucí, neporovnání chemického složení otravných látek v obou případech a jiné neuskutečněné dokazování, vytváří přesvědčení, že se jedná o komplot za prosazení určitých cílů také u nepřímo zúčastněných spojenců.
  Např. kolektivní vyhoštění diplomatů, kolektivní odsouzení za rozptýlení chloru na omezeném území, kolektivní souhlas Francii, Anglii, USA, s možností že i Izrael se přidá, k bombardování Sýrie.
  Novým rozvýřením akce Skrypal, uvažují o stejném v lepších podmínkách, posledně je něco odradilo.

  OdpovědětSmazat
 12. Jsem už unavený a ufejkovaný, ale nepřestávám hledat zbytky lidskosti a rozumu. Nepatřím k levici,ani pravici. Rozumně vzato si navzájem vykrádávají populárni programy, které pak většinou neplní. Nejsem národovec, ale vadí mi ponižování našeho národa,jeho historie a tradic. Nejsem globalista,ale plošné odsuzovaní jiných národů a států se mi příčí (GB) i tam žijí slušní lidé, mají jedinou chybu zvolili demokraticky nevhodné vůdce. Neodsuzuje mne za Husáka, omluvou je, že nebyl zvolen demokraticky, Dnes u nás marně hledám stranu TGM a K.Čapka. Víte-li o ní, napište která to je.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V tom je asi právě ten klíčový problém demokracie, když se demokratickými volbami zvolí (vámi řečeno) "nevhodný vůdce". Takže bude asi problém v tom, kdo a jak sestavuje volební kandidátky ke své budoucí potřebě. P.S.: i soudruh Adolf Hitler byl zvolen v demokratických volbách většinou německých voličů

   Smazat
 13. Hlavně že se Britové zasazují olidská práve v nějakém Myanmaru o dva novináře! Sami nechali zavřít bez soudu Tom Robertsona za to, že napsal pravdu o bordelu v Anglii. Kdybychom nepodepsali petici za jeho propuštění, a to v celé Evropě, tak už dneska nežil. Ať jdou Angláni do prdele i s tou jejich hrbatou bábou.

  OdpovědětSmazat
 14. Mocenské a zpravodajské hry neoconů, CIA, MI6 a závislých medií pokračují. Co na tom, že se svět přesvědčil že jde o jaderné lži v Iráku, o inscenované chemické lži White Helmes v Sýrii, státníci jako Busch, Obama, Blair, Mayová. No lidi přece musí mít hrozbu války stále na očích. Jinak by přece mohli myslet na jakési multikulturní experimenty, na rádoby svobodné volby, na media "jednoho úhlu pohledu" a plány různých "ředitelů zeměkoule", na George Orwella a jeho 1984.

  OdpovědětSmazat
 15. Dovolte mi velmi provokativní vyjádření - až chcípne Mayová a šéfové britských tajných služeb, tak teprve začnu uvažovat nad tím, že je to možná teroristická akce Ruska nebo jiného státu. Takže se snažte, hoši z MI6, jsem na vás zvědav. S tímhle se běžte vycpat, amatéři. :)

  Tidehunter

  OdpovědětSmazat
 16. Středověk: tažení na čarodějnice, nyní: tažení dvou čarodějnic - jedné z britského parlamentu a druhé americké z OSN.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.