Reklama

pátek 14. září 2018

V Německu vstoupila revoluce do fáze výbuchu

Z demonstrace v Chemnitz
- rp -
14. 9. 2018  ObserwatorPoliticzny a PrvníZprávy

Vraždy Němců, které pravděpodobně provedli přistěhovalci, daly do pohybu společnost.

Nevíme jestli je pravda to, co se píše v médiích. Lidé mají dost multikulturalismu, což často znamená namísto úsměvu ránu nožem nebo vloupání. Jen bezpečnostní průmysl je šťastný. Takové tučné roky tady nikdy nebyly. Dříve měli Němci skutečný odpor vůči monitorování, což se dnes dramaticky změnilo. Brány, alarmy, kamery a všudypřítomná ochranka. To je velmi zajímavý jev.

Německý a skutečně evropský problém s důsledky přistěhovalectví spočívá v tom, že anonymní lidé s falešnou identitou si mohou dovolit jakoukoli akci, kterou jim dovoluje jejich jiná kulturní morálka. Je to mnohem víc, než je obecně přijímáno na Západě.

Bariéra smrti nás nutí, abychom se vyhnuli riziku, také nechceme strávit zbytek života ve vězení. Ale pro některé lidi je vězení velkolepá budova, kde bude mít neomezený přístup k tekoucí vodě, a dokonce jídlo zdarma - v pravidelných časech! Místní obyvatelé jako odpůrci často nejsou přistěhovalci považováni za lidi s plnou hodnotou. Ateisté jsou pro ně méně než zvířata. Existují jiné kulturní doktrinální interpretace, podle nichž je zabíjení odpůrců nebo ateistů tou nejlepší věcí, kterou můžete pro sebe udělat na své cestě za Bohem. To je opravdu obtížné pochopit, ale hovoříme o hraničních hodnotách, v nichž lidský život není absolutní hodnotou, absolutně chráněnou. Mluvíme o lidech z oblasti kultury a reality, kde obchodování se smrtí je součástí chování v sociálních vztazích. Můžete o tom mluvit ... Můžete mluvit hodně o lidech, kteří podle jejich názoru nemají co nebo téměř co ztratit ...

Proběhly demonstrace ve dvou městech v Německu. Demonstrovali obyčejní lidé, podporovaní různými typy aktivistů. Navíc se objevili i levicoví aktivisté, kteří způsobili vážné nepokoje. Ze sociálních médií je známo, že byly pokusy hanebně pronásledovat přistěhovalce. Atmosféra strachu, lidé se bojí. Každý se bojí toho, co se stane, a každá další vražda strach zesílí.

Salvini: Merkelová léta podceňovala riziko sociálních konfliktů!

To je výsledek šílené politiky paní Merkelové. Není pochyb o tom, že úmyslně vnášela rakovinu do německé společnosti a že by se probrala z letargie, tak s tím nelze počítat. Ale důsledky národního probuzení lze snadno odhadnout.

V tuto chvíli se blížíme k bodu zlomu. Němci se báli, aby nebyli obviňováni z rasismu. Jejich odpor je výsledkem strachu o bezpečnost. Pokud se objeví rasismus, bude to výsledek, nikoliv příčina. Po zahájení procesu masového odporu už na tom nezáleží.

Libanonci napadli v Essenu policisty, policistka skončila v neschopnosti

Němci mají už dost toho, že jim říkají, že mají povinnost pomáhat lidem, kteří jsou jim nejen vděční, ale stále je zabíjejí. Je to nespravedlivá situace, ale funguje v sociálním smyslu. Doplňme, že VÝSLEDEK je nevyhnutelný. Němci nemilují cizince, zbavují se těch, kteří nechtějí poslouchat. Mluvíme o společenských procesech, chápou to všichni, kteří tam chvíli žili a měli kontakt s německou sociální strukturou.

Německá politická třída se chová tak, jako by najednou zjistila, že voda je mokrá. Podle občanů dosáhla svého zenitu. Lidé vidí, že jejich vlastní stát je nebrání. Slova o paralelní společnosti v Německu jsou tabu. Ačkoli je rozdíl mezi dárci a příjemci viditelný při rozdělování sociální pomoci.

Pro mnoho Němců válka v Sýrii právě skončila. Na výsledku nezáleží, je důležité, aby důvod migrace zmizel. Imigranti se mohou vrátit domů. Mluvíme o logice záležitostí ve vnímání obyčejných Němců. Nezapomeňte, že v této zemi jsou také chudí Němci. Z jejich pohledu přistěhovalci soutěží s nimi o sociální podporu. Živit a ubytovat muže v Německu, tak to je měsíčně okolo 1500 euro. Náklady na léčbu jsou obrovské a tito lidé nemají žádné pojištění a jsou pro systém významnou zátěží. To lze vidět v německých nemocnicích.

Kam to povede, to ještě není jasné. Německá média, která odvážně chrání pořádek a blokují informace, jistě hrají velkou roli. Především "správným" kontextem poskytovaných informací.

Němci čekají na změny, zvyšují podporu pravicovým stranám a mění politiku stran, které řídí Německo, v reakci na získání hlasů prostřednictvím ostré rétoriky nové opozice - to je trend. Bude to chvíli trvat, protože stabilita a porozumění elitě je rysem německé politiky. Dokud trvá, není možné provádět žádné náhlé pohyby. Pokud nedojde k nějaké chybě.


(rp,prvnizpravy.cz,obserwator,foto:arch.)

66 komentářů :

 1. Zbourat všechny mešity , sebrat jim koberečky , 2x týdně vepřové maso , udělat elektrárny na kliku , kde by tisíce muslimů točilo klikami od rána do večera !, nikdo by se nesměl potulovat po ulicích , za každý prohřešek likvidační trest !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nebuďte zlej... elektrárny EKOKROK na šlapací mlejny. To je to pravý ořechový. A žádné likvidační tresty, naopak, odměňte je REPATRIACÍ. Osvědčovaly se ve Velké Británii ještě v době, když byla Velkou. Šlapací mlýny, repatriace a deportace místo šibenice, když bylo občas místo na nemístné milosrdenství.

   Vymazat
  2. Dementovi 12:32 třikrát týdně rozbít hubu! Tohle je na prokurátora. Sedí i za mnohem méně agresivní výroky, ten tvůj se musí nahlásit, výzvu k likvidaci islámu nebudeme trpět. Upozorníme i na tenhle web, kde se shromažďuje neonacistická smečka.

   Vymazat
  3. Anonymnímu násilníkovi 13:57
   Václav Bělohradský v eseji O slovech a státech (r. 2001) napsal: Demokracii neohrožuje svoboda všech říci nebezpečná slova, šířit nebezpečné texty a obrazy. Ohrožují ji naopak ti, kdo chtějí dnes zakázat nebezpečná slova a nebezpečné obrazy, aby zítra mohli zakázat slova a obrazy, které je obviňují a usvědčují.

   Vymazat
  4. 13:57 Fašistická ideologie, uctívající pedofila, a masového vraha, nepatří do kulturní Evropy 21.století. To ví každý civilizovaný člověk, ty nedemokratický, práskací prokurvátore, a odpade od člověčenství.

   Vymazat
  5. Toto je Anonymní provokatér 14. září 2018 13:57,
   doporučuji ignorovat! To je práce tohoto mamlase Anonymní 14. září 2018 15:05, co chce rozproudit diskuzi, nas.áním čtenářů a k závěru si i sám odpoví.

   Prokurátor - Státní zástupce (zastarale též státní návladní) Ichtodonte.

   Vymazat
  6. ABSOLUTNI POVINNOST DNESKA JE SOLIDARITA S MADARSKEM , ITALII...

   Vymazat
  7. Anonymní 14. září 2018 13:57

   udávání bývá v rodině výchovou tradiční,ty to máš už asi po pradědovi,ten asi udával za rakouska,děda gestapu,táta komoušům a ty v současnosti Jandově sebrance

   Anonymní 15. září 2018 3:19 - plný souhlas

   Vymazat
  8. 14:36 naopak, těm co šíří nenávistnou ideologii, všem rusáckým přisluhovačům je nutno zasadit smrtelnou ránu hned na samotném počátku.

   15:05 ten, kdo označí velkého proroka Mohameda hanlivým slovem, bude zničen a spolu s ním jeho kmen.

   8:27 nestydím se za to že naše rodiny bojovaly po boku velkého národa. Jen škoda, že takoví jako ty přežili.

   Vymazat
 2. Informace v pořádku, závěry jsou ale chybné.

  V Německu to bude podle všeho ještě chvíli trvat, i ve východním, Chemnitz se vaří dál ve vlastní šťávě, Cottbus taky ve vlastní a tak dál.

  Ledaže by se kulturním obohacovačům podařil na východě a přitom nikoli v Berlíně nějaký kulturní event typu berlínských trhů s mnoha mrtvými nebo zahrnující útok na děti nebo obzvlášť brutální napadení žen nebo tak něco, co by i německý mainstream chvíli váhal jednotně a masivně přidusit.

  OdpovědětVymazat
 3. ZÁSTUPCI NEPOLITICKÉ SPOLEČNOSTI VOLIČŮ OSV NAVŠTIVILI

  v Německu schůzi podobné občanské iniciativy.
  Jaké bylo jejich překvapeni,když se dozvěděli,že tam NIKDO nevěděl co je to NEOMARXISMUS a diktatura záměrně naivnich humanistů potažmo islamistů.

  Totéž vidime v ČR,kde tisk a tv nesmi vysvětlovat politickým stranám a hnutim,že demokracie neni vláda menšiny majitelů velkých peněz nad většinou a hlavně se PRÝ nesmi požadpovat za ŽADNOU CENU,aby se domorodci ČR něco dozvěděli o solidárni společnosti,jejíž symbol Sociálni stát chybi záměrně v Ústavě A nesmí být požadován žádnou stranou ani hnutim v jejich prý PROGRAMECH!

  TADY NEZBÝVÁ NEŽ,ABY TO ZAČALI POŽADOVAT SAMI VOLIČI A TO DŘIVE NEŽ JIM ZAVŘOU PUSY NEJENOPM TEROREM DOVEZENÝCH NELEGÁLŮ,ALE I KRUTOU CENZUROU,KTERÁ JE PRÝ V NAŠEM PRDLAMENTU SNAD DOKONCE NA SPADNUTÍ!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Facebok je prý přikladem jak jeho na počátku obyčejný majitel Zuckerberg se dostal mezi majitele velkých peněz a ted mu oni poručili,že má zavést takovou cenzuru jaká se mu zachce.
   Každý,kdo totiž na FB prý něco napíše mu přispívá na jeho miliardy,které jsou prý naprosto nedostastečně zdaněny a on se boji,že ho jeho miliardářská kámošská menšina odpokutuje zpět do garáže odkud vyšel.
   To jsou následky gangsterského kapitalismu,který nenažraně bude chtit vice a vicebez mantinelů,protože občané čekaji,až budou obráni už dnes jejich exekučnimi zákony a to všichni bez milosti a ještě se jim ti kapitalisti budou smát,že je ovčané přeci zvolili at proto drži pusy předepsanou cenzurou a trpí co se do nich vejde!

   Vymazat
  2. Zdůrazňuji ! Ani já, ani moji rodiče jsme nikdy nebyli členy komunistické či nějaké marxistické strany.
   Ale musím zásadně protestovat proti matení pojmů, které zejména pravičáci permanentně provádějí !

   Je nesmyslné hovořit o neomarxismu, který prý řádí v Evropě.
   Zločinnou politiku multi-kulturalismu, genederismu, juvenilní justice, sexuálních zvrácenností, řízené islamizace a jiných agend globalismu v současné době realizují podle pokynů zákulisních elit liberálové !!! A liberalismus a fašismus je spojené nádoby ! Tedy současný stav mají na svědomí liberální politici bez ohledu nato, ze které strany jsou a které se samy nazývají levicí či pravicí. Žádná levice a pravice už dávno neexistuje. Žádné socialistické či marxistické strany (i když to mají v názvu) neexistují. Dokonce i KSČM je zparchantělá liberální banda parazitů. Marxismus přes všechny klady a zápory se především alespoň snažil hájit zájmy pracujících. A i když sám o sobě nakonec nevyhnutelně vedl k vzniku partokracie (verchušky) jako jiné formy elit, byl prto většinu přijatelnější. Navíc partokracie nemohla být tak nenažraná a chamtivá z principu, kterým jí byl dán do vínku jejich globalistickými tvůrci. O tom svědčí platy, mzdy i majetky pseudokomunistických papalášů, které byly směšné ve srovnání s tím co si uchvátili dnešní "liberální demokraté" po reinkarnaci zlodějského liberálního kapitalismu.
   Cožpak současný establisment a strany bojují za práva pracujících nebo občanů, tedy VĚTŠINY ? To by měl snad něco společného s marxismem ! Ale strany jako mafiánské korporace parazitů sledují jen svoje chamtivé zájmy. Kvůli udržení svých lukrativních fleků všechny politické loutky udělají cokoli. Kdykoli zradí národ. A tato banda liberastů nikoli z marxismu, ale z fašistického trockismu převzala některé metody realizace politiky. Podstata a cíle marxismu jsou v naprostém rozporu s cíly liberálních parazitů. Pouze některé metody nikoli však marxismu (a už vůbec ne skutečného bolševismu) ale trockismu si všichni liberasti a slouhové globalismu osvojili. Nikoli však v zájmu občanů či pracujících, ale v zájmu svých koryt prosazují elitářský, světový, otrokářský systém pro hrstku parazitních a zločinných elit viditelných i zákulisních. Proto o marxismu nemůže být řeči. To je čistý fašismus ! Jen tentokráte bude "obohacen" o fanatický islamismus. Kdy to tupé davy pochopí ? Až jim budou islámsko-fašistické tlupy řezat hlavy ?

   Vymazat
 4. V bývalém DDR je hodně lidí Slovanského původu a poznaly alespoň trochu sociální spravedlnost a to je příčinou toho že se v nich probudila ta rebélie proti debilitě migrace v takovém rozsahu. Zárověň nemají v sobě tolik podlézavosti jakou v nás vytvořila historie.

  OdpovědětVymazat
 5. „.. protože stabilita a porozumění elitě je rysem německé politiky.“
  Zdá se, že to porozumění, je v bývalé NDR o poznání menší. Měli bychom s nimi počítat pro V4++. P.K.

  OdpovědětVymazat
 6. Hlavně dederoni zažili to co my, komustickou propagandu a umění číst mezi řádky. Proto jim ty kecy nežerou tak jak bývalí západní skopčáci. V podstatě to je důvod proč východní blok ví o co jde a vzdoruje debilitě svých vůdců

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak. Bylo by dobré vytvořit Středoevropskou federaci ze zemí V4 + Rakousko + Bavorsko + Sasko. Hlavní město opět Vídeň, jenom ne Varšavu!

   Vymazat
  2. Anonymní14. září 2018 17:15
   Proč Bavorsko? Zdánlivě jsme podobná pivní kultura, ale zatímco my to popíjíme z 0,5 a 0,3 nádob, oni to do sebe lijí, málem z kýble.
   Ale to by ještě nebylo to nejhorší. Bavorsko je ochranitelem „našich“ „milých“ „krajanů“. Sudetští Němci tvoří čtvrtý bavorský kmen. Už vidím, jak by v našich městech čile zakládali pobočky svých organizací. Prezident Beneš, by se musel v hrobě otáčet. P.K.

   Vymazat
 7. JE třeba jít k volbám a volit SPD Tomia Okamury.

  OdpovědětVymazat
 8. Nechápu to- nám zavírali pracovní trh aby jsme jim nebrali práci- je vítají s otevřenou náručí- místo aby německé matky- a není to jen VW, ale Siemens, Messer, Linde,Bosch, Kaufland- místo aby poslaly vícce peněz pracovníkům do svých zahraničních filiálek, ne- oni budou raději z daní dotovat tohle.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to lehké pochopit.
   Poté co menšina majitelů velkých peněz nyni má obrovské množstvi peněz.které ziskala bez práce na burze elektronicky boji,se,že bude zdaněna a o lup přijde.
   Tak,aby se to nestalo potřebuje MOC aby jejich menšina vládla naši většině a nakonec menšinu pobiji a vyměni za středověkou nekulturu nožů a zabijeni kafirů tj nevěřicich.
   Proto nastupuje diktatura strachu a teroru,která je obdoba atomových pum a samopalniků,kteři nyni JSOU ODBOMBARDOVÁNI K NEŠTASTNÉ MAKRELI DO EU.

   Vymazat
 9. Vida, už dostávají rozum.

  OdpovědětVymazat
 10. Merkelovou odstavit od politického vlivu, uvěznit, odplivnout si a pustit se do vyčištění Evropy !!!

  OdpovědětVymazat
 11. Zastupuji na Zemi vesmírné civilizace už dvacet jedna let.

  Zrovna proběhly nevysvětlitelné výbuchy v USA v Bostonu, asi tak čtyřicet a asi tak čtyřicet domů hoří. My vesmírné civilizace jsme tak zaútočily proti USA a já vám nyní vysvětlím proč: Jak už jsem vás informoval, útočíme nyní proti USA hurikánem Florence, protože my vesmírné civilizace se neobejdeme bez jednání s nejsilnější pozemskou velmocí, ale vyžadujeme od ní, tedy od USA, splnění naší podmínky pro to. Tou podmínkou je fyzická účast Simone Schöneberger - Clinton z New Jersey, která musí být plně informována, aby byla schopna jednat ve věci. Útočíme hurikánem Florence, protože já se se Simone naposledy viděl na autobusovém nádraží Florenc v Praze. Florence = Florenc, to je zřejmé. Ale, co byste čekali, ono to nestačilo. Takže, protože jsme oba dva spolu studovali v zahraničí za přítomnosti dalšího Američana, studenta z Bostonu a když jsem byl u ní v bytě (CO Frau Wenger, pokud si vzpomínám) a fotil ji, prosila mne, abych mu tyto fotografie raději neukázal, zaútočili jsme v Bostnu, logicky. Je to logický útok a logické útoky, respektive a dá se to chápat, mají k ní přímý vztah. Kdo ví, co nás ještě třeba napadne, směji se. Nicméně, ta tvrdohlavost USA je už, po těch desítkách let našich válečných akcí na Zemi, zarážející. USA asi chtějí být ničeny a trpět. Zdravím.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. --- Simone telefonovala Red Line, tzv. Červenou linkou určenou pro krizovou komunikaci mezi USA a Ruskem, z Prahy přes Vladivostok do USA, aby mne zachránila před zvůlí Ministerstva vnitra Česka, plně řízeného satanistickým a zároveň zednářským klanem MIRO a úspěšně. Přežil jsem a jsme, my vesmírné civilizace, jí za to vděčny. Pokud bude Simone chtít, jsme ochotny prominout USA leccos, její pozitivní a jen výhodný význam pro USA je obrovský. Zároveň my vesmírné civilizace víme, že je fér. Toho si velmi vážíme. Vracíme jí touto naší podmínkou, tedy podmínkou její účasti při jednáních nás vesmírných civilizací s USA, alespoň část toho, co pro nás tehdy nezištně učinila.

   Vymazat
  2. --- Stalo se mi například, že ke mně domů přijel můj "kamarád" ze Západu a nějaká česká tajná služba ho zajala, donutila ho sníst, spolknout mikrofon - odposlech, který se měl přilepit na žaludeční stěnu a on měl o tom mlčet. Jenže se mi s pláčem svěřil. To se stalo už roky po Sametové revoluci, v Česku. A já a my vesmírné civilizace, se ptáme: To jste si fakt dovolili příliš? Nečekáme vaši odpověď, samozřejmě, my ji nepotřebujeme.

   Vymazat
  3. --- Už jsem to dříve a opakovaně sděloval, jakékoliv jednání nás vesmírných civilizací s Českem pouze absolutně bez účasti jakéhokoliv příslušníka klanu MIRO a my je všechny bezpečně známe. Pokud například bude premiérem Česka člen klanu MIRO a nebo třeba ve funkci Náčelníka Generálního štábu armády Česka, ani s Českem a ani s Armádou Česka jednat a to i jakkoliv a o čemkoliv, nebudeme. Klan MIRO je námi odsouzen k naprostému zániku, pokud naši tuto vůli nenaplníte, pokud nás vesmírné civilizace v tomto neposlechnete, pokud doslova, nesplníte, tento náš rozkaz vám, budeme my vesmírné civilizace proti vám válčit jako proti naprostému ZLU!

   Vymazat
  4. --- Máte reálnou možnost vyhnout se osudu Židů, respektive, pogromům a dvoutisícileté diaspoře, přičemž potrestání vás by v tomto mém případě bylo mnohem tvrdší. Amen.

   Musíte se distancovat od zla v Česku, od klanu MIRO především. My vesmírné civilizace se zlem nejednáme a samozřejmě, že ho v žádném případě nepodporujeme.

   Vymazat
  5. Kdosi tu včera propálil že tvůj ošetřující lékař je bývalý kolega MUDr. Davida, co ho nenávidí a tím že pouští jednoho pacienta na intranet se zpřístupněným jediným webem - konkrétně NR, se mu prý snaží uškodit! Mám za to, že tohle ale nepsal jeden blázen, ale celej blázinec, přesto uškodit ani tak ničemu nedokáže:)

   Vymazat
  6. 15:43 Myslím, že webu NR v budoucnu budou všichni jen vděčni a MUDr. David tím jen získá,... protože naše skutečná existence, nás vesmírných civilizací na Zemi, je průkazná. Lidstvo čeká na náš příchod už dva tisíce let. Snad je zřejmé, že my nejsme zlo a že jsme tedy pro vás nejen záchranou ale i skvělou budoucností a té brání jen ti, kteří si přejí váš lidský útlak ve svůj vlastní prospěch, totiž sloužit jim, v chudobě a nesvobodě.

   Vymazat
  7. --- Asi bych měl ještě doplnit, že ten hurikán Florence ve skutečnosti dorazil do Severní Karolíny v USA už včera, až dnes i jeho oko, jeho střed tedy a to už je zase dost o něčem jiném. Tedy včera dorazil do USA a začal tam páchat škody a proto jsme včera zaútočily, my vesmírné civilizace, těmi čtyřmi desítkami explozí a následnými požáry, v domech v Bostonu v USA. Desetitisíce lidí byly proto evakuovány, v Bostonu a stejně tak i v například té Severní Karolíně. Snažím se vám pomoct, vám, kteří nechcete a nebo nejste schopni plně chápat. My vesmírné civilizace útočíme. Potřebujete s námi tedy jednat. Za přítomnosti Simone Schöneberger - Clinton ale. Nakonec stejně naši tuto podmínku splníte.

   Vymazat
  8. Není ten klam MIRO spolek Kalouska. Jestli jo tak se s nima neserte a pošlete je do prdele.

   Vymazat
  9. 18:39 Pane ZWC (Zástupče VšeVesmírných civilizací). Všechno je nám už jasné až na ten klan MIRO. Mohl byste to trochu objasnit?

   Ostatní čtenáře důrazně upozorňuji, že zkratka ZWC nemá nic společného se Zřízencem na WC, zvaným hajzldědek. Jedná se o podbnost čistě náhodnou.

   Vymazat
 12. Hned jak naše kohorty musulmanů pobiji všechny Čechy, přijdeš na řadu ty cizinče a i s tvoji mimozemskou civilizaci tě nacpem do konzerv pro nevěřici psy!
  ALLAH AKBAR!

  OdpovědětVymazat
 13. Když už to říká i agent CIA, tak na tom něco bude.

  Jistě se to Schwarzenbergovi, Kocábovi, Kalouskovi a podobné partě havloidů nebude líbit. Jsem zvědav na jejich odezvu. Ale žádná asi nebude. Co by také. Vše je potřeba využít ke svým cílům, i když žádné nejsou. Je jen nesmírná touha žrát!!!

  https://cz.sputniknews.com/svet/201809138066192-Dalajlama-Evropa-uprchlik-navrat/

  Tibetský duchovní vůdce dalajláma ve středu řekl, že Evropa patří Evropanům a že uprchlíci by se měli vrátit do svých rodných zemí, aby je obnovili.

  „Myslím si, že Evropa patří Evropanům," uvedl dalajláma a dodal, že by se mělo uprchlíkům jasně dát najevo, že mají obnovit vlastní zemi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Není to žádná legrace. Pan inženýr Kalousek tady nedávno běhal, zahalen v Tibetské vlajce a teď taková rána do zad. Koho se bude nyní chytat, parta se nějak zmenšuje.

   Vymazat
  2. Myslím, že Kalousek dalajlámu zavrhne, podobně jako ukrajinskou Savčenkovou.

   Vymazat
  3. Nevíte co je s Kalouskem, už dlouho nebyl v ČTV?

   Vymazat
 14. Já vidím jednu moc skličující věc. Lidé, kterým se ještě nic hrozného nestalo nejsou ochotní soucítit s už postiženými. K masovějšímu odporu dochází až tam kde se situace zhoršuje. Ale ti o kousek dál nevyvíjí žádné aktivity na podporu těch, kterým se děje příkoří. Je to strašidelné, je to jako mor. "Hlavně, že já mám klid, nebudu se do ničeho míchat a bude to dobré, kdoví jak to je, možná dělají z komára velblouda, nebudu mít negativní myšlenky, strach, atd... a budu jen pozitivní a bude to dobré..." Mantra, které věří hodně lidí, ale je to obludný omyl na který všichni doplatí. Cokoliv člověk dělá, se na něj dřív nebo později odrazí zpátky, to je základní filozofická pravda. A proto naše dnešní lhostejnost dovede i náš život k problémům na které budeme sami jen s hrstkou stejně postižených. Četla jsem a dobře si pamatuji pasáž z jedné knihy o židovských uprchlících před nacismem, kteří bloudili po Švýcarsku a nacházeli jen zavřené dveře a lhostejné lidi, kteří nebyli ochotni pomáhat. Dnes je to stejné. Naši bratři v Německu, kousek od našich hranic, už dneska osamoceně trpí a je jim spíláno. Naše soukromá blahobytnost a iluze toho, že požár z vedlejšího stavení se nás netýká, nás jednou srazí na kolena a dá nám pocítit syrovou osamocenost v podobě lhostejnosti ostatních, zatím ještě blahobytných....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak prr. Proti Němcům (jako celku) nic nemám. Ale žádní moji bratři nejsou. Ať zvednou prdel od piva a udělají si doma pořádek. Makali jsme na ně čtvrt století, to už stačilo. A že by bojovali oni za nás ? Ani náhodou. A co prosím má být ta soukromá blahobytnost?

   Vymazat
  2. Přesně tak žádní naši přátelé natož bratři Němčouři nejsou . Je v nich zakořeněna nenávist ke Slovanům a nikdo to nezmění . Co si doma s migranty navařili ať si pěkně vylížou . Oni by na nás žádný ohled nebrali kdyby tomu bylo naopak . Ani náhodou .

   Vymazat
  3. Jsou to naši bratři v křesťanské kultuře a v evropské civilizaci. Ať si myslíme co chceme, i naše kultura se díky tlaku od Němců vyvíjela k dnešní podobě. A nepochybuji, že i když se od toho distancujeme, ve spoustě v nás koluje čast germánské krve. Např. můj dědeček pocházel z českomoravské vysočiny, ale jmenoval se Adolf Neuman. Čech jako poleno, ale kdoví..., já se toho nezříkám, na Němcích nevidím jen to špatné, ale i to dobré, pořádkumilovnost, rozumovost, mám ráda jejich spisovatele i skladatele. S jejich tíhnutím k občasné stádnosti mám problém, ale aspoň ukazují co nechci. Možná právě v opozici k nim se u nás vyvinula tichá žbrblavost a schopnost úlevného posměchu. Nehledě na to, že tady za těmi kopečky je spousta Němců slovanského původu. No a ta soukromá blahobytnost, to je relativní pojem a bojím se, když se takto ptáte, že vám to nevysvětlím. Vidím, že se nám vede dobře jako nikdy předtím (je mi sedmdesát). Mám docela malý důchod,ale ještě manžela k tomu, kus zahrady, kterou celou obděláváme, takže jsme soběstační v ovoci i zelenině. Všude kolem vidím absolutní většinu zahrad neobdělávaných, s bazény a kytičkami, pěkným posezením. Za mého mládí byly obdělané zahrady nutností když chtěl člověk větší dostatek ovoce a zeleniny. Vidím pěkná města a vesnice, radost pohledět na pěkná sídliště. To všechno považuji za příznaky blahobytu.

   Vymazat
  4. Zacharda14. září 2018 14:50
   „Cokoliv člověk dělá, se na něj dřív nebo později odrazí zpátky, to je základní filozofická pravda.“

   To je hezká moudrost. Škoda, že jí Němci nedbali, když do své země přivolávali uprchlíky. „My to zvládnem“, přesvědčovala mama Merkel své spoluobčany. Neradila se s námi, jestli dělá dobře, když takto porušuje evropské imigrační zákony. Ale třeba je vše v pořádku, třeba právě takto si to Merkel představovala, pouze to spoluobčanům nesdělila.
   My se přeci nebudeme nořit do té bažiny také, jenom proto, že by se to Merkelové líbilo. Musíme mít vlastní rozum a pečovat o vlastní národ. V případě problémů, nám nikdo nepomůže a nebude od nás odebírat tu pohromu.
   Pokud máte srdíčko poblouzněné Kalouskem, papežem a dalšími „měkosrdcaři“, možná byste měla popřemýšlel, jestli vyvezení pracovitých rukou z rozbitých a neudržovaných států a jejich povalování po Evropě, je pro tyto státy nejlepší řešení. Nejlepší řešení bych viděl v návratu těchto likvidátorů evropské kultury domů a my bychom jim tam mohli dovézt nějaké nářadí, stroje a odborníky. P.K.

   Vymazat
  5. P.K.: Opravdu nechápu jak jste mohl vyvodit z toho, že soucítím s Němci v Chemnitz, že to znamená automaticky poblouznění Kalouskem, papežem (opravdu brrrr...) a ještě ty dva přiřadit k jakýmsi měkkosrdcařům, což je v jejich případě pěkně pitomý příměr. Oni mají měkké srdce jen pro imigranty, ale vůči nám jsou tvrdí a bezcitní. Já soucítím s Němci, kteří už doplácejí na politiku Merkelové a Merkelová je ta, která z nich dělá vyvrhele. A vy to otočíte doslova obráceně, nechápu.

   Vymazat
  6. To se v tom Švýcarsku měly obrátit na jejich nejbohatšího soukmenovce. Určitě by jím pomohl peněz měl z toho kšeftu dost.

   Vymazat
  7. Zacharda14. září 2018 18:09
   Omlouvám se za nechápavost, ale ten příspěvek 14:50, na mě dýchnul takovým zklamáním z těch, kteří nejsou ochotni pomáhat těm postiženým, že jsem si vzhledem k tématu článku, za ty postižené dosadil imigranty.
   „Já soucítím s Němci, kteří už doplácejí na politiku Merkelové a Merkelová je ta, která z nich dělá vyvrhele.“
   Toto již chápu a souhlasím. P.K.

   Vymazat
  8. Zacharda 15:46, krom období válek, přírodních katastrof, pádů říší a úpadku kultur, se živočišný druh člověk měl, přirozeným vývojem technologií vytěžování přírody, vždy materiálně lépe a lépe. Tedy tak, jak nikdy předtím. Boží prostoto, Zachardo.
   Jistým zlomem je ovšem moment, kdy lidstvo, resp. jeho nejbohatší a tím i nejmocnější část, rozvíjí a udržuje mechanismus, který nejen lidstvu, ale celé živé přírodě likviduje podmínky k životu.
   Člověk, hodný toho jména ví, nebo nejméně tuší, nemravnost celého toho systému, ať už se kryje "úspěchem" jednotlivců, nebo natvrdlostí těch, kteří se uspokojí pokřikem, "máme se, jak jsme se nikdy neměli". Ve prospěch koho, na úkor čeho a čí? Naivko Zachardo?

   Vymazat
  9. Anonyme 19:6, Upjal jste se na mé konstatování, že si žijeme momentálně dobře. Na tom si trvám. Ale je pravda, že se to u nás jaksi nenosí. Nevím čím to je, ale absolutní většina dobrých lidiček kolem mně má tendenci tento fakt zpochybňovat, nebo aspoň relativizovat, najít na tomto konstatování nějaký kaz, nějaké "ale". Vy jste to vzal zeširoka a čert aby se v tom vyznal, máte mi za zlé, že jsem asi měla zmínit pochybné okolnosti za kterých k našemu blahobytu dochází (ničení přírody, naše těžení z vykořisťování méně šťastných, atd, toho by se našlo...). Neměla jsem ale tím blahobytem na mysli jen materiální stránku života, podstatný je život v bezpečném prostředí, v kultuře, která se utvářela stovky let do této, zatím nejpříjemnější, podoby. To je z mého pohledu o mnoho důvodů víc vnímat naše živobytí jako blahobytné. O tisíc důvodů víc přijímat vše s omluvnou pokorou a snažit se žít a myslet solidárně s těmi, kteří tu solidaritu potřebují. V tomto případě s Němci kousek od našich hranic. Oni o svůj zaběhaný klidný řád přicházejí, nám je ještě dobře.

   Vymazat
  10. Jistě Zachardo 14:56 – hurá na „cestu do pekel dlážděnou dobrými úmysly“. Když se máme, jak jsme se nikdy neměli. Dokonce co do bezpečnosti, nebo i v mezilidských vztazích? Boží prostoto ...

   Vymazat
 15. Poláci mají koule:
  https://stredoevropan.cz/2018/09/14/polsko-bude-vetovat-sankce-eu-proti-madarsku/

  OdpovědětVymazat
 16. Německo už nemá šanci být Německem.
  Po druhé světové prohrané válce,jsou okupování USA.
  Tak jako v USA vládnou židé,tak je to i v Německu.
  I tihle migranti je toho důsledek,že židé z Německa,musí poslouchat židy z USA.Kdyby migranti neměli jasný cíl,zlikvidovat Německo,tak by se i sami mezi sebou krotili,nedělat Němcům potíže a být rádi za každou pomoc.

  OdpovědětVymazat
 17. Deklarace.
  https://www.deklaracenezavislosti.cz/index.php/deklarace-nezavislosti/votes/1

  OdpovědětVymazat
 18. Ne pravdepodobne , ale 100% vrazdy spachali migranti !!Proc tak opatrnicky NR ? Konecne to muselo vykvasit jako vred , na povrch . To co se deje v EU je genocida krestanske EU.Potvrdil to i Dalajlama , ktery je znam svim humanismem , ze EU ma zustat Evropskou a migranti maji jit domu .To pred lety predpovedeli Israelci , ze EU mela prijmout jenom zeny s detma a mlade muze meli poslat bojovat za sve krajiny .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cenzoři na NR se prostě bojí a mají strach.Z koho ? Zeptejte se jich.

   Vymazat
 19. Blaboly o jakemsi multikulturalismu maji za ucel jenom odvratit pozornost od podstaty problemu. Pricinou migrace je rozvraceni Libye a Syrie. Ucelem pozvani migrantu byla demonizace prezidenta Assada. Ten straslivy diktator vrazdi statisice "svych vlastnich lidi" a my jim musime pomoci.

  Ve skutecnosti Bashar al-Assad ma podporu drtive vetsiny obyvatelstva a brani zemi proti dzihadistum typu ISIS a al Qaeda.

  OdpovědětVymazat
 20. Pořád se točíme kolem imigrace občanů námi rozvrácených států do zemí EU, stále řešíme co s imigranty, aby se nestali hrozbou vyhlazení západoevropského etnika - jako kdysi indiánské národy byly vyhlazeny imigrací západoevropanů. Ale nikdo si nepoloží otázku, co je příčinou té imigrace, kdo za ní může, kdo v jejich zemích úmyslně vede genocidní války, které země rabovaly jejich země jako kolonizátorské atd. Takže proč rozdmycháváme požár? Abychom mohli pak předstírat, že oheň, námi pyromany založený, jakoby hasíme?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní14. září 2018 17:30
   „Ale nikdo si nepoloží otázku, co je příčinou té imigrace, ..“
   Tu otázku netřeba pokládat. Realizuje se Kalergiho plán rozvrácení evropských národů a vytvoření chalifátu na evropském území. Evropští zkorumpovaní politici na tom spolupracují. Vyjma nových, národně zaměřených politických stran.
   Ti migranti se sem nevalí kvůli válkám, ani kvůli hladu, ani kvůli suchu. V souladu s plánem, jsou sem naváženi neziskovkami a mafií. Ti jim naslibují v Evropě ráj na zemi. Peníze zadarmo, bydlení zadarmo, ženy, na které ukážou. Oni si cestu zaplatí a naslibované pak zde vyžadují, jako své právo.
   Jinak v těch zdrojových zemích se prováděla genocida, byly hladomory, ale hranice si státy hlídaly. Nyní je součástí plánu, nechat hranice otevřené a bezpečnostním složkám evropských států, bránit v jejich práci, aby se přítok nezadrhnul. P.K.

   Vymazat
  2. 23:27 proč by nemohli mít migranti z Afriky v Evropě vilu a každou ženskou na kterou ukáží?

   Vymazat
  3. Anonymní15. září 2018 11:26
   To je spíš otázka na ty ženské. P.K.

   Vymazat
 21. Čo sa dá očakávať od mimovládnej organizácie ako je tá Sorošova pre Boha živého.Všetky neziskové organizácie treba postaviť mimo zákon a bude pokoj aj zo zdrogovaními slniečkármi tristo píč horúcich!Čo chcete,ako brojlere čakať na vikrútenie krku alebo čo?Alebo ako veľkonočné jahňatá na porážku k zožraniu,a vedzte o tom že Vatikánska cirkev má za pastier a vlka v rúchu baránčom,a nemusíte hádať kto je ten vlk,sám Bergoglijo osobne.Mňa to mrzí že to píšem,ale ako kresťan sa dištancujem od apostota čo spľungroval s znásilnil kresťanstvo.Pán Boh nám pomáhaj od úkladov satana.

  OdpovědětVymazat
 22. Petr Kluky asi se málo modlíte. Češi jsou nej ateističtější národ v Křesťanském světě tak je čeká černé peklo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:31 Připoměl jste mi pasáž z jednoho policejního protokolu:
   Rodiná rvačka se strhla poté, co jeden její člen představil rodině svou budoucí nevěstu a babička k tomu poznamenala: "To vás pánbu trestá, že se málo modlíte".

   Vymazat
 23. Tak konečně je načase liberální blouznivce kopnout někam pryč s makrelou protestující jsou národ jak správně říkají.

  OdpovědětVymazat
 24. Až si naší progresivní politici koupí modlící kobereček a až tu zavládne Šária, až na Petříně postavíme mešitu, tak zapomeňte na pitomosti, jako genderizmus, metooizmus a možná se dozvíte, že ukamenování je spravedlivé.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.