Reklama

neděle 23. září 2018

Ve Zprávičkách: D na dětském kanále ČT slyšíme lži: Pásmo Gazy okupují „zlí Izraelci“; zatímco pořad “Průkopníci zítřka”, oficiální palestinské televize Hamásu, učí pravdu o “světové vládě islámu”

Břetislav Olšer
23. 9. 2018      Rukojmí
O co v napůl lživé reportáži ve Zprávičkách: D na dětském kanále ČT přesně šlo? „Teď se podíváme do dnešních škol na Izraelem okupovaném území Palestiny. Jejich žáci se obávají, že je nebude mít kdo učit. Peníze na školství dosud darovaly bohatší západní země a rozdělovala je OSN. Spojené státy americké ale letos žádné peníze neposlaly. a ty teď palestinskému školství chybějí,“ říká moderátor - presstitut.


A uvádí tak půlminutovou "reportáž" Blanky Závitkovské, která zná Izrael a Pásmo Gazy asi jen !z ponorky přes kalnou vodu". Ukazuje, jak údajně 100 tisícům palestinských dětí v pásmu Gazy začal školní rok, ale jejich ředitelé nemají peníze na výplaty pro 22 tisíc učitelů a chybí též prostředky na učebnice i pomůcky. Malá Ranin si pak stěžuje:
Výsledek obrázku pro zprávičky ČT„Rodiny nemohou koupit dětem věci do školy, knihy a oblečení, přesto se chceme učit co nejlíp, abychom znalostmi mohli lépe čelit okupaci.“ Takže polopaticky řečeno děti nebudou v dospělosti stavět domy, zahrady, nebudou vyrábět kosmické rakety. Zato budou dobře bojovat s židy. Budou stavět bunkry, rakety, jež pak budou střílet na židovské a křesťanské, ale i muslimské obyvatele Státu Izrael.

Byl jsem v Pásmu Gazy a vím, že situace kolem sporů Izrael vs. Palestina je složitá. Samotné Pásmo Gazy je pak dlouhodobě konfliktním prostředím, ve kterém umírají lidé - a to kvůli různým střetům a demonstracím. (Když je Hamásem, spáchán úspěšný atentát na Izraelce a jsou mrtví, v Gaze se oslavuje; děti s napodobeninami kalašnikovů dostávají bonbóny…) Od konce března tak zahynulo na 170 Palestinců, patřících však ke světem uznávaným teroristům palestinskému hnutí Hamás.
Výsledek obrázku pro olser islám děti„Faktem je, že Gaza je palestinská autonomní oblast, spravovaná militantní nedemokratickou vládou vojensko-politické organizace Hamás. Izrael se z ní zcela stáhl a jen se brání raketovým útokům odtud. ČT ovšem dětem vštěpuje obrázek Izraele jako okupanta a USA jako lakomce. Prosím ČT, aby se aspoň na dětech zdržela politické propagandy,“ okomentoval „déčko“ i bývalý europoslanec Petr Mach. (Dodávám, že za loňský rok bylo vystřeleno na Izrael přes 4000 tisíce palestinských raket...)
Fakt, že Hamás vyplácí vrahům Izraelců doživotní rentu několikanásobně převyšující učitelský plat, ani to, že v Gaze žádní „izraelští okupanti“ nejsou, se už z této srdceryvné české "nalejvárny" nedozvíte. „ČT Déčko je veřejnoprávní stanice určená dětem od čtyř do dvanácti let.
Pořad Zprávičky dětem vypráví o školácích z Gazy, kteří se chtěli učit co nejvíc, ‚aby mohli znalostmi čelit okupaci‘, ale jejich ředitelé nemají dost peněz na platy učitelů, protože USA zastavily dotace. Faktem je, že Pásmo Gazy je palestinská autonomní oblast, spravovaná militantní nedemokratickou vládou vojensko-politické organizace - teroristického Hamásu.
Výsledek obrázku pro zprávičky ČTA nyní, kdy už po sedmi desítkám let došlo USA, resp. dnes prezidentu Donaldu Trumpovi, že jejich humanitární pomoc Palestinci nevyužívají pro humanitární činnost, ale pro přípravu a výchovu nové generace teroristů a bojovníků proti Západu a Státu Izrael, pak vyčůraní Palestinci věří, že Evropská unie je nenechá na holičkách, nahradí americkou pomoc a bude dál pokračovat ve financování palestinského vzdělávání k nenávisti.
O českých televizních programech ČT o „zlých izraelských okupantech“ Pásma Gazy: http://www.rukojmi.cz/clanky/6814-prosim-ct-aby-se-aspon-na-detech-zdrzela-politicke-propagandy-nejen-petr-mach-je-zdesen-zahranicni-zpravou-kterou-ct-predlozila-tem-nejmensim
A jak se naopak vede televizním pořadům pro děti v Palestině? Pro jeden palestinský učební program se hodilo i zneužívání postaviček z televizních bajek k politické agitaci, jak to činili Palestinci se svým Mickey Mousem Jmenoval se Farfur a byl hvězdou pořadu pro děti zvaného “Průkopníci zítřka”, který vysílala oficiální televize Hamásu (al-Aksa TV).
Výsledek obrázku pro televize al aksá pro dětiFarfur a jeho spoluuvaděčka Saraa učili děti o důležitosti pití mléka a přitom využívali každé příležitosti, aby jim připomněli něco o nadřazenosti islámu, o nenávisti k Izraeli a USA či o podpoře “odporu”, což je palestinský eufemismus pro terorismus. Říkali dětem, že se musí pětkrát denně modlit v mešitě, dokud nebude nastolena “světová vláda pod vedením islámu”.
"Budu pokračovat ve Farfúrových stopách," slibuje Nahul - nová hrdinka dětského pořadu z dílny Hamásu... Foto: memri.org...
Hovořili pisklavými hlásky o Izraeli jako o “utiskovatelské vetřelecké sionistické okupaci”, které musejí děti “odporovat”. Saraa oznamuje, že po smrti se budou muset děti zodpovídat Alláhovi z toho, co udělaly nebo neudělaly pro mešitu al-Aksa v Jeruzalémě a pro palestinské vězně. Farfúr byl legrační a zábavný, když si přeříkával seznam světových vůdců a štěbetal před lety rovněž o tehdejším prezidentu USA:
“Zvítězíme, Bushi! Zvítězíme, Condoleezzo! Zvítězíme, Šarone!” Pak, aniž by vypadl z rytmu, zavtipkoval, “Áá, Šaron je přece už mrtvý…” Nic však netrvá věčně; kritika mickeymousovského klona sílila a tak ho televize Al-Aksa nechala zmizet. A udělala to stylově, po islámsku. V posledním díle upískaný palestinský hlodavec zemřel jako „šahíd“ – mučedník.
Což tak Palestinci,  vzít si vzor z italské školní jídelny: https://www.youtube.com/embed/ JNgCM7zp30M?version=3&start=1& end=198&autoplay=1&hl=en_US& rel=0
Výsledek obrázku pro televize al aksá pro dětiVysílání Hamásu šlo však dál a zaútočilo na malé děti plyšovým zajícem, který jakoby z oka vypadl americkému Bugs Bunnymu. Tento zajíc ale vybízí k mučednictví a k likvidaci dánského karikaturisty. Malá moderátorka Sára se zajícem probírala, jak zbavit mešitu Al-aksá “nečistých Židů”. Zajíc se také radikálně postavil proti dánskému kreslíři. “Jestli se to ještě jednou stane, zemře. Kousnu ho a sežeru,” kasal se zajíc a vyzval k bojkotu dánského a izraelského zboží.
Propaganda Hnutí islámského odporu (Hamás), učící palestinské arabské děti od malička nenávisti, dosáhla nového vrcholu. TV Ak Aksá v Gaze před rokem odvysílala hrůzostrašný dětský pořad, ukazující hloubku nenávisti islamistů k Západu, stejně jako muslimské odhodlání ovládnout svět. Show ukazuje dítě, které proniklo do Bílého domu a vyhrožuje, že zabije prezidenta USA. Když ten zavolá svoji ochranku, dítě mu řekne: „Nejsou tu žádné stráže a tví lidé prohráli. Musím se ti pomstít, tímto mečem islámu, prorokovým mečem Al-Battar!“
Výsledek obrázku pro olser islám dětiBush sám začne plakat, prosí o milost a nabízí dítěti hračky, jídlo a návštěvu Bílého domu. Chlapec poté řekne: „Jsi nečistý Bushi, a proto nemáš v Bílém domě co dělat, protože se změní na velkou mešitu pro národ islámu.“ Kluk také vysvětluje, že má v úmyslu Bushe zabít stejně „jako Mu’az zabil Abu Lahaba“, čímž má na mysli smrt odpůrce Mohameda, popsanou v Koránu. Dítě poté opakovaně bodá do Bushovy loutky a show končí tím, že chlapec s uspokojení prohlašuje: „Ach, zabil jsem ho…“
Co se v mládí naučíš...
Pořad “Mladí bojovníci” v hamásovské televizi Al-Aksá uvedl rovněž pořad oslavujícího matku, sebevražednou atentátnici. Žena v dokumentu se připravuje k bombovému útoku, přičemž ignoruje své děti, které se jí ptají, co dělá. “Mami, co to máš v ruce? Hračku, nebo dárek?“ ptá se dcera. Když se později dozví o sebevražedném útoku, dojatá zpívá: “Teprve teď chápu, co bylo důležitější než my.“
Atentátnice Rím Rijašiová na hranici mezi Pásmem Gazy a Izraelem zabila čtyři lidi. Moderátorka Al-Aksá pak pronesla: “Pro okupanty máme vzkaz, že budeme následovat učení této mučednice, dokud naši vlast neosvobodíme z vašeho nelegitimního sevření.“ Je běžně známý pohled na maličké Palestince, jak oděni do hamásovských úborů a šátků sebevrahů mají na sobě také opravdové kalašnikovy a granáty, čímž prezentují své odhodlání umřít za svoji svobodu v boji proti Izraelcům.
Podle psychiatra z Pásma Gazy Ejáda Sarradže v průzkumu mezi dětmi ve věku 12 a 14 let odpovědělo 36 procent chlapců, že chtějí být mučedníky, a totéž chtělo i 17 procent děvčat. Dnes myslím na to, jak budou z palestinských škol vycházet další adepti mučednictví, když je zavedena výuka zacházení s nejrůznějšími zbraněmi. Ihned po telavivském útoku se začalo v Pásmu Gazy oslavovat, zpívat, tančit a na oslavu teroristického útoku byly dětem rozdávány cukrovinky. Zprávu o útoku v Tel Avivu rozhlašoval ampliony z mešit muezzin, který jinak svolává muslimy k pěti denním modlitbám…
Pohled na Ramalláh... Snímek Břetislav Olšer
Měl jsem možnost vidět v Gaze palestinské děti s replikami kalašnikovů či opásané naštěstí jen napodobeninami sebevražedných náloží. Velmi vlastenecké způsoby. Palestinští školáci se totiž přímo učí, jak střílet se samopaly, házet granáty a odpalovat výbušná zařízení. Je to součást programu, jež ministerstvo školství Hamásu vložilo do učebních plánů. Proto úředníci Hamásu přidali lekce ”Futuwwa” do školních učebních plánů už loni v září.
Pro 37 tisíc palestinských hochů mezi 15 a 17 lety to znamená, že se musí vyškolit v novou generaci mužů pro boj s Izraelem. Ministr školství Mohamed Syam uvedl, že by se program Futuwwa mohl příští rok rozšířit i do dívčích škol. “Neprovádíme ve školách vojenský výcvik, jen šíříme informace,” tvrdí… Ismáíl Haníja, který je předsedou vlády Hamásu v Pásmu Gazy, řekl, že děti budou v této škole připravovány k “osvobození Palestiny”. Futuwa znamená Sufi, což je islámská ctnost, která má některé podobnosti s rytířskými činy. Je přirovnávána k Hitlerjugend...
Proč nemají Palestinci svůj stát? http://www.rukojmi.cz/clanky/4838-byl-to-pred-sto-lety-jen-obycejny-dopis-balfoura-lordu-rothschildovi-ktery-vsak-chytl-britskeho-ministra-zahranici-za-slovo-a-byl-z-toho-dokument-o-zrizeni-narodni-domoviny-pro-zidovsky-lid-v-palestine
Výchova palestinských dětí k likvidaci Izraele začíná už od malička to dosti tragicky; teroristé si je pro začátek berou jako rukojmí tím způsobem, že si své střelecké hnízdo umístí ve škole, nemocnici nebo na balkoně obytného domu. Zásadní je však de facto mikroskopická rozloha státu Izrael a počet jeho obyvatel ve srovnání s muslimským světem resp. proti nečekaným sebevražedným atentátům se těžko brání. Proč tedy Izraelci zabíjejí palestinské děti? Protože, aniž to tuší, jsou nezletilci živými štíty pro teroristy.
Dostat se do Pásma Gazy bylo snadné - využít cestovky Alternative Tours - Experience Palestine... reprofoto autor
Zcela vědomě Hamás nechává chodit děti do škol a školek, kde má svá odpaliště raket, neevakuuje nemocnici ani mešitu, kde končí či začínají pašerácké tunely, nevystěhuje rodinu z bytu, na jehož balkoně má kulometné hnízdo. Čím víc mrtvých dětí, tím má Hamás větší reklamu. Morbidní, ale krutě pravdivé. Ke všemu to nejsou Izraelci, ale američtí politici, kdo pro neuskutečnitelný mír na Blízkém východu nutí Izrael, aby z vězení propouštěli palestinské vrahy s židovskou krví na svých rukách na svobodu.
Jak je to s palestinskými dětmi, co je sionisté vraždí? V Pásmu Gaza se měří úroveň školního zařízení ne podle toho, jak vzdělaní z ní odejdou její žáci, ale kolik portrétů “hrdinů” visí na chodbách těchto škol, kolik zdejších “házečů kamení” (intifáda – vzpoura kamení) se nechalo za svatou věc islámu při sebevražedné explozi zabít. A kdo z nich při atentátu zabije víc nenáviděných Izraelců, ten bude oslavovanější...
Ve škole pak děti zpívají: “Slyšíte svist kamenů? Je to hlas hněvu. Drobné dlaně nesou kameny, dávající vyzvání útočníkům. Je tam i mučedník Muhammed, všichni ho vidí, otec ho chrání, matka vidí jeho smrt. Jeho krev vyzývá ke svaté válce. Dáme krev i život za Jeruzalém…” Měl jsem možnost vidět palestinské děti s replikami kalašnikovů či opásané naštěstí jen napodobeninami sebevražedných náloží.
Jediné relativní pozitivum vraždění teroristů Islámského státu - sjednotili úhlavní nepřátele Izraele: http://www.rukojmi.cz/clanky/497-jedine-relativni-pozitivum-vrazdeni-teroristu-islamskeho-statu-sjednotili-uhlavni-nepratele-izraele
“Neprovádíme ve školách vojenský výcvik, jen šíříme informace,” tvrdí palestinský ministr školství Mohamed Syam … Děti, které ještě žijí a čekají na svůj “šťastný los” při výběru mezi sebevrahy, ve svém věku dvanácti let tvrdí, že hlavní boj do poslední kapky krve s židovskými satany teprve nastane a neskončí dřív, dokud zcela Izrael nezničí. Jeruzalémský mufti má na dětské házeče zcela jasný názor:
Foto: Reuters...
“Je těžké to vyjádřit slovy. Není pochyb, že dítě-mučedník předpokládá, že nová generace a jeho nástupci budou v tomto poslání dál pokračovat. Čím je mladší mučedník, tím je větší a tím víc si ho vážím…” A muftí dodává: “Jeden chlapec napsal na kousek papíru své jméno ještě těsně předtím než zemřel: Mučedník Muhammad. A takové lístky si dávají do svých kapes všichni, aby se vědělo, kdo že se to stal opěvovaným hrdinou, kterého čeká svatba v nebi,” rozplývá se muftí nadšením, z něhož naskakuje husí kůže
“Proto palestinské matky kvůli svobodě ochotně obětují své syny. Je to skvělá ukázka, jak velká je jejich víra. Mluvil jsem s jedním mladým mužem, který mi řekl: Chci se oženit s krásnými černookými nebeskými ženami. Téhož dne se stal mučedníkem. Jsem si jistý, že jeho matka byla naplněna radostí z jeho svatby v nebi. Takovému synu sluší taková matka…”
Cestou po telavivském nábřeží jsem minul středisko vodních sportů, jehož součástí byla i diskotéka Rasija. Byla… Jednoho letního večera roku 2001, kdy se u vchodu tísnily stovky mladičkých, tance a hudby dychtivých Izraelců, většinou z rodin ruských přistěhovalců, vešel do davu omladiny šílený palestinský sebevrah s dynamitem kolem pasu, který vzápětí odpálil. Nechal tak pro satanskou hudbu roztrhat sebe i jednadvacet bavících se chlapců a dívek, sto dalších výbuch těžce zranil.
Pomník dětským obětem sebevražedného atentátu v diskotéce Rasija na nábřeží Tel Avivu… Snímek Břetislav Olšer
Vedle místa tragédie byl postaven pomník obětem. Když jsem tady byl naposled, k nebi ještě dál ponuře trčela polorozbořená střecha explozí zničeného tanečního sálu. Zastavil jsem se před otřesným dílem zkázy a v písku u svých nohou jsem zahlédl žárem do černa osmahlou minci. Izraelský šekel; asi tam zbyl jako němý svědek krutého pekla. Možná právě touto mincí se jedna z obětí zrovna chystala zaplatit. Stál jsem zádumčivě u pomníku obětí a s pietou přemýšlel o pomíjivosti života a také o sobě, jak je vše nejisté, když neznáme den ani hodinu své zkázy.
Jak z této polízanice ven? Dokázat si odpovědět na dvě zásadní otázky: Kde jsou muslimové nešťastní: Nejsou šťastní v Pásmu Gazy, nejsou šťastní v Egyptě, nejsou šťastní v Libyi, nejsou šťastní v Maroku, nejsou šťastní v Íránu, nejsou šťastní v Iráku, nejsou šťastní v Jemenu, nejsou šťastní v Afghánistánu, nejsou šťastní v Pákistánu, nejsou šťastní v Sýrii, nejsou šťastní v Libanonu, nejsou šťastní v Jordánsku, nejsou šťastní v Bahrajnu...
Tak potom kde jsou šťastní?  Šťastní jsou v Austrálii, šťastní jsou v Anglii, šťastní jsou ve Francii, šťastní jsou v Itálii, šťastní jsou v Německu, šťastní jsou ve Švédsku, šťastní jsou v USA, šťastní jsou v Norsku, šťastní jsou Kanadě, šťastní jsou v Dánsku, šťastní jsou v Nizozemsku... Prostě jsou šťastní v každé zemi, která není muslimská.
Afrika a důvod tamní migrace do Evropy; kolik jich přibylo během těchto vteřin: http://populace.population.city/world/af
V Izraeli je povinná vojenská služba i pro ženy... Snímek z archivu autora...
A koho z toho viní? Paradoxně neviní islám, ani svoji zemi, neviní ani sami sebe; viní země, v nichž jsou šťastní. A aby toho nebylo málo, snaží se tyto země změnit, aby byly jako země, odkud sami přišli a v nichž nebyli šťastní... A evropské perspektivě v rámci současného největšího stěhování národů po 2. sv. válce třikrát Nazdar...Nazdáááár... Doktor Chocholoušek by zajásal...
USA opravdu jako lakomec? http://www.rukojmi.cz/clanky/zahranicni-politika/3810-zakon-palestinske-spravy-zarucuje-vsem-palestinsko-arabskym-veznum-za-vrazdeni-nebo-planovani-vrazdeni-izraelcu-mesicni-duchod-12-000-sekelu-60-000-ceskych-korun
Výsledek obrázku pro olser islám dětiNakonec trochu černého humoru: První den po letních prázdninách, v páté třídě jedné berlínské základní školy učitel kontroluje přítomnost žáků: „Mustafa El Ekh Zeri.“ „Zde.“ „Achmed El Cabul.“ „Zde.“ Kadir Sel Ohlmi.“ „Zde.“ „Mohammed End Ahrha.“ „Zde.“ „Mi Cha Elma Yer.“ Ticho … „Mi Cha Elma Yer.“ Nikdo se nehlásí … „Ješte jednou – Mi Cha Elma Yer!“ V zadní lavici vstane chlapeček: „To bych mohl bejt asi já, ale čte se to Michael Mayer.“
Inu, tak jsme se právě dozvěděli, jak nejsledovanější české médiem bezostyšně lže našim dětem, když ve Zprávičkách na dětském kanále ČT slyšíme. Že Pásmo Gazy okupují „zlí Izraelci“; zatímco pořad “Průkopníci zítřka”, oficiální palestinské televize Hamásu učí o “světové vládě islámu”. Ovšem ouha, v Gaze totiž nejsou žádní zlí Izraelci; doporučuji Blance Závitkovské to, co jsem učinil já sám, když jsem Pásmo Gazy navštívil… http://olser.cz/11128/v-islamisticke-propagande-jasne-plati-zvrhle-heslo-zadne-mrtve-decko-nesmi-prijit-nazmar/
http://www.youtube.com/watch?v=o37GHxeRqGA&feature=player_embedded

38 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. Olšer se vyznačuje tím, že neumí psát. Jeho stylistika se rovná karbenátku, do kterého je semleto všechno.
   Mimoto považuji za chybné se jakkoliv plést do starého sporu dvou obřezaných etnik. A to jakkoliv. V žádném púřípadě se nepřidávat ani k jednomu obřezanci.

   Smazat
 2. zase tady melete své vobřezané s rač ky. Jestli chcete řešit siroty ze Sýrie, jeďte do Sýrie! jestli chcete řešit araby v Palestině, jeďte domů do Palestiny. Jen nás proboha neotravujete svými puberťáckými problémy. A nevracejte se.
  Je to ve vašem zájmu.
  šalom

  OdpovědětSmazat
 3. Sionisti už zase řvou, že jim všichni ubližují. Jejich vyvolenému národu. A že provádějí regulérní genocidu Palestinců, o tom ani slovo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Blbeček 17:05 Zrejme ti robí problém chápať to, čo čítaš, že? Řvou totiž Palestinci.

   Smazat
  2. 20:29 Olšer je Palestinec ? To je nová informace :-DD

   Smazat
 4. Od Židů pravdu nikdy neuslyšíte, já měl dva židovské kolegy, já vím, o čem mluvím

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. podívej se, co máme v parlamentu, senátu, v každé vládě! O soudech policajtech a prokuratůře nemluvím.
   A Rittig, Bakala, Komárek, Sekyra, Tříska, Tošovský, Dienstbier, Schwarzenberg, Kalousek Sobotka, Havel, Bureš, ...

   Smazat
 5. 16.29, 16.49 a 17.05: Máte nějaké konkrétní argumenty a konkrétní fakta, kterými byste vyvraceli konkrétní argumentaci článku ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. rozkradli co mohli, udělali si pro sebe neomezenou nedotknutelnost a zotročili celý Český národ.
   Tak se di bodnout.

   Smazat
  2. 18:01 Zjisti si něco o sionistech, než tady budeš blít.

   Smazat
  3. Blbeček 18:21 a 18:38: Máte niečo k faktom uvádzaným k článku? Nie?

   Smazat
  4. 20:30 Siosračky v článku jsou jedna velká lžidovská mystifikce! Prý "pásmo gazy není okupované" a podobný chazarokryndy! Přitom okupovaná je celá Levanta! Provincie chjalífátu, dného Bohem byla místo slibovaného spojení v Aabském království vydána anglo-francouzskými masony a služebníky Rothshilda Sykésem a Piclotrem vydána v plen sionistům a jejich zlorežimům! Počínaje tzv. Sýrií a Lebánem až po "Jordánsko" a "Izrael"!

   Smazat
  5. 7,53
   Kým,že to bylo těm podřadnejm kriplům dáno?

   Smazat
  6. 8:29 Sykecem, Picotem a bohužel i Sazonovem (ten poslední je jeden z masonských hajzlů co zradili Impérium, ač se tvářili jako věrní služebníci Jejich Imperátorských Veličenstev) - http://genocid.net/%D0%BC%D0%B0%D1%81%D0%BE%D0%BD%D1%8B-%D0%B2-%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B9-%D1%81%D1%83%D0%B4%D1%8C%D0%B1%D0%B5-%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D0%B8/

   Smazat
 6. Pardon, nejsou to Židé, kteří se nacpali za pomoci Angličanů do palesinského území?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. jsou to hebrejové

   Smazat
  2. 18:16 Oni se tam ti první židé sionisté usadili hlavně s pomocí Němců.

   Smazat
 7. Neznám přesně podmínky Palestinců v jejich vlastní zemi, vím jen, že jsou nelidské a z našeho "mejstrýmu", že Izrael okupuje přes 70 % jejich původního území a že si vesele staví na území Palestiny nová židovská sídliště a tedy okupaci cizí země považuje za hotovou věc. Vím ale podle toho, co již milionů životů stálo rozhodnutí OSN zřídit jako odměnu za nacistickou genocidu židů stát Izrael na úkor Palestinců, byl tragický omyl. A že navíc Izraelci se až příliš ve svém chování k Palestincům přiučili od někdejších svých vrahů, je jisté. A odkaz, že tam stát Izrael existoval před 2-3 tisíci roky? Zkuste vrátit Svět do dřívějších dob i pro jiné národy, třeba indiánské! Také Velkou Moravu, nezapomenout!.... Divíte se, že byl u nás v době okupace zavražděn Heydrych a že u nás bojovali proti nacistům partyzáni? Tedy podle Němců teroristé! Nedivíte, proč bychom se témuž chování Palestinců měli divit dnes? Protože Židé jsou nějaký herrenvolk, nadnárod a Palestinci něco jako Slované či židobolševici? Volně na odstřel, jako na safari?!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas , pan Olšer asi by potřeboval pobýt v koncentráku Gaza alespoň půl roku !!

   Smazat
  2. Aha, takže chudáčikovia moslimovia? Len preto, že sú Palestínčania? Mali možnosť dokázať , že si zaslúžia vlastný štát, ale akosi sa k tomu nemali a nemajú, že? V Gaze si spravujú svoje veci sami a čo dokázali? len to, že bez futrovania peniazmi z celého sveta nie sú schopní na nič, len na zabíjanie! priala by som vám mať tú "česť" s palestínskymi výrastkami, ako som mala ja ako turita pred 19 rokmi!

   Smazat
  3. To jsi byla ještě mladá, teď už jsi stará krůta, tak by se na tebe mladí Palestinci vykašlali :-)

   Smazat
  4. 20:41 Kapoune, ty nemůžeš o krůtách vědět vůbec nic, proto jimi nazýváš všechny ženy ;-)

   Smazat
  5. Je to velmi zajímavý článek s jiným pohledem na události a jejich současný běh. Dohledal jsem velmi mnoho jiných zdrojů , ve kterých větší či menší měrou byly uvedené závěry.
   Děkuji a jsem rád, že tady jsou zveřejňovány nejen vaše příspěvky. Škoda jen, že se tady prezentují svou vulgaritou - troufám si tvrdit - zastuzení pubertální jedinci.
   Volič-Vilč

   Smazat
  6. 20:34 Neexistujou žádní "Palestínčania" jsou jen věřící chalífátu a toto území od Eufratu po Niger jim dal Bůh! Nemají právo se ho zříci, jen jim náleží jak řekl již před více než 100 lety poslední osmanský kalifa sionistickýmu předákovi Hertzlovi, když tento drze žádal, aby směl Rothschild za prachy krvavě vydřné z našich předků "zakoupit půdu v Palestině pro Źidy". Řekl mu doslovně toto: "I kdybych chtěl, pane velevážený doktore, tak vám nemohu prodat ani píď půdy, neb jest smáčena krví našich mučedníků!". Do pěti let byl chalífa svržen spiklenci ze sekty Dönmeh, kteří založili za Rotshcildovy peníze v Ženevě spolek zvaný Výbor pro jednotu a pokrok, známý jako mladoturci. V následujícím roce (1909) sionisté povolení získali a založili Tel Aviv ... takže lumpárna vod počátku!

   Smazat
 8. 18.23.Ano.Napsal jste to i za mne Diky.

  OdpovědětSmazat
 9. jsem přesvědčena, že Palestinci, kteří od čtyřicátých let jsou vyháněni ze své země, vražděni a upírá na jim všechna práva,. jsou zoufalí, nakonec, a to pan Olšer ví, zatím všechny naděje na smíření - a Hammás už i ten stát Izrael uznal - skončily na izraelské provokaci.

  dnes například zpráva o zničení beduínské vsi na palestinských okupovaných územích.... a zoufalí lidé dělají zoufalé věci.

  OdpovědětSmazat

 10. Zatím na tom jsou hůře lidé na palestinské straně WALL. Jsou fakticky poddaní židů. Že to k jejich miromilství asi nepřispívá, je samozřejmé.
  Rovněž pomalé požírání jejich území nemůže vést k ničemu dobrému.
  Ale v Izraeli nejsou jen krvelační sionisté všech ras, ale i pár lidí s rozumem, kteří chápou že nekonečný boj proti většinou tamním obyvatelům, nepřinese nic než ten boj. Samozřejmě s maximalními obětmi na straně domorodců.
  Izrael má ve světě dostatečnou podporu, většinou ne moc morálních lidí.
  A k tomu ještě ten Olšer. Jeho adorace Izraele je nadbytečná.
  Ano. Také nemám v lásce muslmany. Ale házet je do jednoho pytle, není fér. Podobně mám rád i židy, i s tím pytlem.
  Každý tam kde patří. Muslmani do muslmanska, žid hlavně do celého světa. Do palestiny jen ti, co tam mají kořeny. Ostatní jsou jenom vetřelci.

  OdpovědětSmazat
 11. Náboženství peněz je opium lidstva, ne náboženství vzívající nadpřirozenost, to je jen prostředek. Účel k odvedení pozornosti a ovládnutí davů. Opium pro bezmocné, ku prospěchu mocným. Maul halten und weiter dienen!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ale to není o náboženství, to je o území

   Smazat
 12. Zajímavá informace hned na začátku článku:
  "100 tisícům palestinských dětí v pásmu Gazy ... pro 22 tisíc učitelů".
  Cca 5 žáků na jednoho učitele, to je slušné.

  OdpovědětSmazat
 13. Myslím, že v článku je odpověď, proč právě muslimové a islám.
  Proč evropští vůdcové tolik touží po výměně křesťanů a ateistů za muslimy. V minulosti byli i křesťané schopni mučednické smrti za svou víru. Leč ty časy jsou minulostí. Většina evropanů se stala ateisty a ti co zbyli už za "víru", myšleno za zájmy pomazaných hlav, umírat nehodlají.
  Dlouho tvrdím, že migrace není charitou, ale zvrhlý plán na výměnu evropské populace. Nejde o "omyl" Makrely a spol., ale promyšlený záměr. I idiot totiž, pokud sáhne na rozpálená kamna, si zapamatuje, že na ně podruhé sahat nemá. A Makrela měla varovných signálů víc, než dost. Tak že omyl můžeme v klidu vyloučit a zůstane nám pouze zlý úmysl.
  Muslimové jsou totiž momentálně asi poslední lidé ochotní zemřít za svou "víru". Jsou dostatečně hloupí a je jich dost.
  Co s nimi mají elity v plánu ukáže čas. Ale jejich jednoduchost moc možností nenabízí. A klidný život v míru s ostatními bych mezi nimi nehledal.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hricáku. Jsi ve své polemice tak nějak uprostřed. Počátek, čili příčina ti schází a ukazuješ jen následek. Tím ses povýšil na množinu Hricáků, které nemám rád a věřím, že i mnoho jiných. Byť tam nějaký Hricák s rozumem může být.
   Možná i všichni ostatní.

   Smazat
 14. Overtonovo okno...:
  http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi/566165/provozoval-sex-s-12letou-podle-znalcu-je-normalni-soudce-mu-dal-podminku.html

  OdpovědětSmazat
 15. Říká se, že za každého zabitého žida Arabem, židé zabijí 10 Arabů. Existuje prosím nějaká přesnější statistika? Velice mne trápí, jak si židé v souvislosti s nacistickou genocidou osvojili jejich praktiky, nacistům jsem samozřejmě nefandil, ale jak bych pak mohl dnes židům? Nebo myslíte, že to jejich utrpení se strany nacistů omlouvá jimi praktikovaný holokaust Palestinců?

  OdpovědětSmazat
 16. Jak to řekla Helen Thomas, americká reportérka Bílého Domu, která fungovala po dobu 10 US prezidentů: "Židi nemaj právo brát zemi jiným lidem". Pochopitelně, že po takovém výroku už ji tam nepustili. Nakonec i předtím, za mladýho Bushe tam jen seděla, nepustili ji ke slovu.

  https://www.youtube.com/watch?v=Xy_cUpxT884&t=8s

  https://en.wikipedia.org/wiki/Helen_Thomas

  OdpovědětSmazat
 17. Helen Thomas řekla, aby šli židi zpátky do Německa
  https://www.youtube.com/watch?v=RQcQdWBqt14

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.