Reklama

čtvrtek 6. září 2018

Více než podivné argumenty britské policie v "případu Skripal"!

Dva údajní důstojníci GRU Londýně
- kou -
6. 9. 2018 Zvězda a PrvníZprávy
Britská policie nemohla najít typ víz pro podezřelé Alexandra Petrova a Ruslana Boširova v otravě Skripala, ale pro premiérku Theresu Mayovou to na obvinění stačilo. Ruská média, a nejen ona, vyjádřila silné pochybnosti nad tvrzením jak britské policie, tak postojem premiérky Mayové.


Právě tito lidé, jak tvrdí ve Scotland Yardu, odlétli do Británie, aby otrávíili Skripala.Hlavním důkazem jejich viny je, že si je policie jistá, že 2. března byli ve městě Salisbury. A takto mohli jednat pouze pracovnící ruské vojenské rozvědky GRU, míní britští vyšetřovatelé.

Ale stačilo to, aby britská premiérka Theresa Mayová, která den předtím už projednala plán akcí po telefonu s Donaldem Trumpem, vystoupila s vážným obviněním v parlamentu a, samozřejmě, s návrhy nových sankcí.

„Dnes mohu říci, že tito dva muži jsou důstojníky ruské zvláštní služby GRU. Toto je vojenská rozvědka s jasnou hierarchií. Takže to nebylo náhodné dobrodružství. Rozhodnutí o této zvláštní akci bylo rozhodně přijato na nejvyšší úrovni vedení GRU nebo dokonce vedení Ruska," řekla Mayová.

Taková odvážná prohlášení vyvolala otázky i mezi poslanci – jak se může domnívat, že by ruská vláda mohla povolit takovou operaci? V celém tomto příběhu jsou důkazy velmi pochybné.

Pracovníci jedné z nejmocnějších zpravodajských agentur na světě - GRU, neuniknou, jak se zdá, žádné z kamer v Británii – přičemž se dokonce zdálo, že pod některými vědomě stojí, aniž by skrývali své tváře. Někde se od srdce usmívají – prý po ukončení operace - dovozuje Scotland Yard, když potřísnili kliku Skripalů jedem, který údajně vmíchali do flakonu.

Nemožné foto

Snímky, které zveřejnil Scotland Yard údajně ukazují, že Alexander Petrov a Ruslan Boshirov oba zaujímají přesně stejný prostor na letišti Gatwick v přesně stejnou sekundu: 16.22.43 dne 2. března 2018.

Bývalý britský velvyslanec Craig Murray se na svém blogu vysmál takovým argumentům.

„Rusko vynalezlo úžasnou novou technologii, která umožňuje, aby dva tajní agenti byli na stejném místě ve stejnou dobu," napsal bývalý britský velvyslanec Craig Murray.

Podle něj jediné možné vysvětlení je:
1) Jeden z těchto dvou cestuje rychleji než Usain Bolt může sprintovat
2) Scotland Yard vydal upravené CCTV snímky, jejich časovou osu.


Rozebrat se v důkazech policie pokouší i britští novináři a blogeři.

„Novinář BBC položil dnes ráno o velmi rozumnou otázku na tiskové konferenci. Jaký typ víz měli podezřelí při vstupu do Spojeného království? Policista odpověděl, že neví. Ale jak se identifikovaly tyto osoby?" napsal bloger Neil Clark.

Přitom získání víza do Spojeného království není tak jednoduché - jsou to vícedenní kontroly a povinné postupy – včetně otisků prstů. Moskva se opět obrátila na Londýn s návrhem na pomoc při vyšetřování - poskytnout otisky prstů, ale Britové uvedli, že žádné údaje nebudou sdílet. Dostalo se i na novou zpráva mezinárodní Organizace pro zákaz chemických zbraní (OPWC), která prý oznámila, že občané otráveni v Amesbury byli otráveni stejnou látkou jako dvojitý agent Sergej Skripal a jeho dcera Julia ve městě Salisbury.

„Ve zprávě se však nezmiňuje země původu, nezní tam slovo „Novičok“, neexistuje kvalifikace chemikálie jako bojové látky a technický sekretariát přiznává, že nemůže prokázat, že v případě látky použité v Amesbury se jedná o stejnou šarži chemikálie v Salisbury," řekl Alexander Šulgin, stálý zástupce Ruska v OPCW.

A tak první den nového kola skandálu „případu Skripal“ z úst Theresy Mayové zazněl hlavní cíl další provokace proti Rusku - naléhavá potřebu zavést novou porci ekonomických sankcí, dovozují média.


Souvísející:

66 komentářů :

 1. Člověk se v tom těžko orientuje, chce to prostě počkat na objektivní posouzení nezávislých odborníků. Prosím o vyjadření pana Kalouska, Štětiny, Hermana a celé ČT, až potom bude ve věci jasno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě přidejte Halíka a faráře v Lurdech a výčet bude skoro kompletní. Na zázraky jste zapomněl. A dějí se, v jak vidím v Great Britain, běžně.

   Smazat
  2. Chybí tam von šláfenberg - bez lesnického nedouka není chemické analýzy :D

   Smazat
  3. Mayová má ještě v záloze novičokové jablíčko, které anglicky vypadající mužik podstrčil ubohé milující královně maceše pro Sněhurku. A svedli její smrt na chudinku stařenku. Nebýt Prófa absolventem britského školství a agentem MI5, neměla by chudinka Sněhurka naději... Zlo přichází z Babího Jaru... ale ten je ukrajinský, že?

   Smazat
  4. Anonymní 6. září 2018 15:50 - zde ho máte:

   "K novému vývoji kauzy novičok se na svém facebookovém profilu vyjádřil také analytik Jakub Janda z think-tanku Evropské hodnoty, který píše o „dvou výhrách nad Kremlem“: „Britové zveřejnili identitu dvou agentů ruské vojenské zpravodajské služby GRU, které viní z chemického útoku na britském území.

   Detailní fotky z kamer, záznamy letů. Známe jejich tváře. Estonci odhalili dva vlastizrádce, kteří v řadách estonské armády vynášeli utajované informace Rusům. Šlo o rodinné duo – syn Deniss Metsavas (ročník 1980) a Pjotr Volin (ročník 1953).

   Dnes to oznámil estonský žalobce společné s šéfem kontrarozvědky KAPO a náčelníkem generálního štábu.Kdykoliv chytneme člověka, který pracuje pro nepřítele na našem území, je to důležitá výhra.

   Pohled k nám: Martin Nejedlý si stále vodí prezidenta ČR na vodítku, napsal Janda."

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Kauza-novicok-Studena-valka-pisi-britska-media-Jakub-Janda-jasa-nad-porazkou-Ruska-550374

   Smazat
  5. ... a Janda, když toto smolil, honil si ho, nebo si to nechává jen před kameru? Toto by pro mne byla důležitější informace, než blábolivé britské pohádky.

   Smazat
  6. Takže to provedli dva bratři z Estonska, amatéři se proflákli a jak je v dnešní době v Anglii a na západě zvykem, záměrně to hodit na Kreml. Spojit to s Putinem a společně lhát i s J.Jandou homodějem?

   Viděli jste v týdnu to promo video na ČT, jak Theresa Mary Mayová, "tančila" africkým domorodcům, "jejich" domorodé tance. Já myslel, že jí přeskočilo i všem, kdo povolil toto skládací monstrum, pustit do éteru, trapná bez sebereflexe!

   Tito b.bci nás svým křečovitým chováním, chtějí přimět mít ještě více v oblibě, pragmatika V.V. Putina a Rusko, kdo by to před lety tipoval, jak jsou "šikovní".

   V.H.

   Smazat
  7. ...Popřípadě, jen mne...?

   V.H.

   Smazat
 2. jde o ospravedlneni utoku z more na syrii (idlib) kdyz nevysel fake zamer bombardovani chemickymi zbranemi .... (rusove to odkryli vcas), jinak zpracovani celeho pripadu skripal maji na triku ukrajinska vlada....podle toho to taky vypada :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenže oni klidně zaútočit můžou, protože přece řekli: "objeví se chlor, Sarin atd.., budeme bombardovat Damašek".

   Podívejme na Turecko. Ještě před rokem byla ekonomika v poměrně slušném stavu, dnes letí lira do propasti a odliv kapitálu ohromný. Obchod má rád svůj klid a svoje jistoty. Co se chystá na Turecko, jaké informace kolují v těch horních patrech? Že by je chtěli řádně přiskřípnout, aby zas změnili barvy?

   Jak se zdá, ruská ekonomika je postavena na trochu solidnějsich základech. Jen jak dlouho vydrží? Msjí extrémní nedostatek dolarových zásob a to je velký problém. Čili dluhopisy se neprodávaly jen z "bezpečnostního hlediska", a za "dedolarizaci" a sankce zřejmě tvrdě platí.

   Smazat
  2. Nezapomente ,ze ve stejny cas s terorem nasili qa vrazd se uplatnuje terror ekonmicky..
   Zda se ,ze se to nakonec obrati proti utocnikum..samym.. Take to tlaci ohrozovane staty do jedne skupiny , kde hledaji obranu...

   Smazat
 3. Zajímalo by mě, jak se může stát, že v kontejneru s odpadky vydrží 3 měsíce krabička 10 cm tak, že je skoro neporušená, jenom pomačkaná, flakónek je neporušený, podivný bílý apliátor, který známe z lékovek, ale nikdy ne z parfémů, nezlomen a bílý jako slovo boží. A ten, kdo se v odpadcích s radostí prohrabuje, tak po 3 měsících, co atentátníci odjeli, tak najde tuto záležitost evidentně někde nahoře a netknutou. Že je to normální, tomu můžou věřit akorát tak Britové. Prej nestabilní chemikálie a tady vydržela 3 měsíce po záruční době, která je patrně čtvrt hodiny. No a ta představa, že se tam producírují Rusové s ruskými pasy, přiletí spolu letadlem, jezdí metrem, autobusem, vlakem, všude tak, jakoby netušili, že v kapitalistické cizině mají kamery, speciálně v Británii pak nejvíc na světě, a pak budou provádět akci s chemickými zbraněmi, to snad by neprošlo ani u 007. Skoro to vypadá, že ten scénář psal nějaký Čech. Takové to, jak hloupí policajti musejí chodit všude po dvojicích...... a zanechávat co nejvíce stop. Jo, čekám, že za měsíc nám Mayová sdělí, že z flaštičky byly sejmuty otisky a bingo, namíchal to Putin.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To musejí mít tam pořádný bordel,když kontejnéry 3 měsíce nevyvážejí.

   Smazat
  2. 16:12 a dycky to vodnesou nějací "nepotřební lůzři". Třeba Rusáci nebo houmlesáci.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  4. nie 16:12 ale 17:25 je luzer , sorry 16:12 suhlasim plne s tym co si napisal.

   Smazat
  5. Putinovi agenti se nechali opakovaně zachytit kamerami na místě činu. Stejně reálně tam mohli být i dinosauři a ve fullHD. Tak rovněž neměli problém být spolu v jednu sekundu na jednom místě každý sám.
   Agličtí odborníci ještě nevyrobili záběry ruských agentů v protichemických oblecích s dekontaminační jednotkou. Zřejmě nejsmrtelnější jed světa přinesli v kapse a při nanášení se jím potřísnili. Asi proto, aby mohli všude zanechat jeho stopy jako důkaz svého zločinu.
   Anglický scénář je blízký scéně z Muže z Acapulca, kde zločinec Karpof plánuje zabít hrdinu Boba Saint-Clair pomocí krysy se zuby napuštěnými prudkým jedem. Ve francouzské komedii na rozdíl od britské jde o žertovnou nadsázku. Evidentně muslimská Malá Británie rychle ztrácí velikost i smysl pro humor.

   Smazat
  6. Tibor 6. září 2018 18:08 - sorry, povedzte Tiborko Kefalín, čo vy si predstavujete pod takým slovom luzzer? Odkial pochádzatě Krompachy.

   Smazat
  7. Nebyli náhodou ti dva UPRCHLÍCI z Pobaltí hledající v (Malé) Británii chléb a "dáfky" pro Afriku?

   Smazat
  8. 22:44 Jak si představuju? Jednoduše asi takhle - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Smazat
 4. Nechci se pouštět do nějakých dalekosáhlých soudů, pouze za tu dobu , co je "Novičok" na světě, jde podle mně o průnik informací na úrovni Hlavy 22 a Švejka!!! Žádný relevantní důkaz jsem do dnes neviděl a celá historka je dnes už jenom "podivná"!!! Také bych okomentoval prohlášení tehdejšího ministra zahraničí VB, který již druhý den po "útoku" Novičokem věděl, že je za tím sám Putin!!! Jenom suše konstatuji, že jsme s takovými ukecanými debily v alianci NATO!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To, že se vám důkazy nezdají nic neznamená. Britská policie jistě dobře ví, co činí, stejně jako ministr zahraničí. A zcela jistě dovedou věc k žádoucímu závěru. Zatrhnou Putinovi tipec a přivedou ho na jiné myšlenky.

   Smazat
  2. Ale kdepak, oni mají prpblém s brexitem, který na Malou Británii dolehne víc, než si britské "elity" představovali. A bude opět problém se Severním Irskem, rybáři v La Manchi se už perou s Francouzi o loviště, a bude toho přibývat víc. A Mayová si s tím neví rady a proto odvádí pozornost. Akce "Novičok" je zaměřena především dovnitř Británie, ne místní voličstvo. Proto může být tak diletantská a směšná.

   Smazat
  3. Blbeček trolíček 23:40 Ale nejako im to dlho trvá, že?

   Smazat
  4. 23:40 Jak "na jiný myšlenky"? Spíš aby ho přivedli kam patří! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/EkGqBuz.jpg

   Smazat
 5. Tajní agenti GRU na vražedné výpravě s Novičkem, vraždící komando Kovtun + Lugovoj s poloniem, všichni pod kamerovým systémem jdou tajně vraždit do Británie s tím, že všude kam se pohnou, zanechávají po sobě lehve vypátratelnou vražednou stopu jedu. Důvod? Divoká, temná msta pána Kremlu dávno zapomenutým zběhlým figurám. Msta za britský úspěch.

  Tím je těm jednodušším indoktrinována myšlenka, že Rusáci vraždí jedem, vypuštěním smečky hladových krys, nákazou eboly či ukřižováním.. zkrátka netradičně. Hrozivý bolševický orient, který s civilizací, to jest se zbytkem světa, nemá vůbec nic společného.

  Přitom třeba u případu Litviněnko bylo zřejmé, že s poloniem kšeftoval, a pravděpodobně se nechal najmout také MI6. Účty se musí platit a Borja B., Litviněnkův londýnský pasák, měl v té době už dost hluboko do kapsy. Co si v drahém Londýně takový chudák agent v exilu počne?

  Docela mě pobavilo, když jeden britský komentátor označil důkazy kauzy Skripal za identické s důkazy při útoku na Kim Čong Nama v Kuala Lumpur. Nějak opomenul fakt, že nikdo neviděl, jak zrovna tito dva mažou něco na nějakou kliku, ani to, jestli byli se Skripalem v kontaktu, a co vlastně v Salisbury dělali.

  Našli nějaké molekuly A234 v hotelu... co to má být? a jak je možné, že tam ještě nějaký jed zůstal? .. A vlastně proč ne. Mohli tam stopy nechat ti, kteří patlali Novičok na tu kliku, vždy těsně před příchodem Scotland Yard. Novičok je mnohem lepší než polonium-210, protože ho lze mnohem snadněji vyrobit, zatímco Po-210 se vyrábí jen v Rusku a rozpadá se skoro tak rychle jako Novičok.

  Nejvíc se mi líbí to ultimátum. Důkazy utajeny, prostě v tisku nějací dva chlápci, ale přesně se ví, že to byli agenti GRU a zcela bez pochyb měli příkaz přímo z Kremlu. Kde jsem to už viděl? Žeby MH17? "Máme nezpochybnitelné důkazy o sestřelu ruským komandem na příkaz z Kremlu. Důkazy jsou tajné, případně dodáme nějaké sračkové fotky z Facebooku."

  Takže až se v Idlíbu objeví ty dlouho proklamované chemické bomby, již dnes lze označit viníka a vůbec bych se nedivil, kdyby se tam konečně objevil i ten zatracený Novičok.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Terezce MAYOVÉ to zjistil superagent BORAT.

   Smazat
  2. Dukazy a fakta nesmi byt pripusteny, protoze hrozi odhaleni prave tech co na stope zleho cinu PATRAJI jak je rozkazano...A zaroven tech co "patrani' naridili I s vysledky...Nakonec vyfotografovat je mozne dneska KAZDYHO. A co muzete delat ??
   Zajimavy ,ze kazdej muze vrazdit britsky obcany za bilyho dne ve mestech , verejne a nikoho to nezajima I kdyz, nebo prave proto ,ze pritom krici Allah Akbar...
   Tohle kriceni by mohlo pomoci v dalsich zlocinech, kterych se chteji rusove dopustit a zarucuji velke a respektovane ticho po pesine...A velmi mirne az pratelske zachazeni ...Kdyz v podezreni..Muzou I dostat usvedceny pachatele navic stedre odmeny , kdyz budou predstirat, ze je Putin donutil a ze maji daleko radeji Islam...Bleskova Amnestie, kdyz zalezitost utichne , by je neminula...

   Smazat
  3. Je nemozny vedet , kolik a co vsechno musi tahle afera zakryt..A zamaskovat pred lidmi...

   Smazat
  4. Zajímavé, metoda likvidace (otrava), typ jedu (Novičok), a teď i dvojice ruských agentů GRU naivně s ruskými pasy přímo z Moskvy bez jakéhokoliv krytí - jako z béčkové špionážní story "Strike Back". Dokonce i ti herci, kteří jakoby "Petrovovi a Baširovovi" z oka vypadli. To je trapné.

   To je určeno do médií pro tupce, co žerou hollywoodskou produkci a fikci pokládají za skutečnost, to není určeno k soudu. Ono to ani k soudu jít nemůže a oni to dobře vědí, proto ta trapná historka. Myslím, ze si to dobře uvědomují o někteří lidé ve Scotland Yard, který se s MI5 nemusí.

   Začalo to bombardováním východní Ghúty a pokračuje při bombardování Idlíbu. Skripal souvisí se Sýrií.

   Smazat
 6. Už jsem si zvykl,že Johnson a Mayová mluví rychleji než myslí.Proto jim to tam tak pěkně klape při řešení potíží.Putin je v záloze naprosto za vším.Co dodat.

  OdpovědětSmazat
 7. Velká Británie je v ekonomických sračkách. Británie má na krku odchod z Evropské unie a dohoda za jakých podmínek je v nedohlednu. Británie má problémy s bankovním systémem, který opouští Británii. J nutné vymyslet něco, čím by zakryli srab ve kterém Británie je. Nejlépe je vymyslet něco co by odvádělo pozornost od výše uvedeného srabu. A tak se vymyslí blbost a ta se uvede jako skutečnost. Je nutné útočit na Rusko, které má nerostné zdroje a západ je chce, aby je Rusko vydalo a zadarmo. Rusku se i přes ekonomické sankce daří. A to je neodpustitelné. Rusku se podařila olympiáda a mistrovství světa ve fotbalu. Celý svět viděl, že v Rusku se nežije špatně. To je neodpustitelné. Západ rozjel nehnusnější kampaň proti Rusku. Sice západ pozabíjel několik milionů lidí v Jugoslávii, Iráku, Libyi, ale Rusko je stát, který západ nemá rád.

  OdpovědětSmazat
 8. Pokud vy chtěli zlikvidovat zrádce Skripala , tak by ho zlikvidovali jednou ránou holýma rukama 007 .
  O co jde ? Agenti se vraždí navzájem už od dob kmenových společností.
  Marcel

  OdpovědětSmazat
 9. ...někde jsem četl, že rusáci používají novičok jako vodu po holení...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi jste to trochu zkomolil :D - ve skutečnosti, ruská voda po holení se používá jako novičok :D

   Smazat
 10. Ti briti musejí mít utkvělou představu, že co jejich čtenář či posluchač, to učiněný blbec.
  Protože tomu, co do omrzení podsouvají a do světa vytrubují, může uvěřit leda tak beznadějný pitomec nebo vypatlaný rusofob.
  Toho však ještě víc proti Rusku vakcinovat není ani potřeba. Mohl by si toho totiž i všimnout a zauvažovat hlavou ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oni tu představu nemusí mít, ono to u nich fakt tak je.

   Smazat
 11. Myslím, že britské policii nejde o to, něco podsouvat nebo někoho přesvědčit. Případ je kompletně vyšetřen a vyvozeny závěry. Tak to má být. Vše funguje naprosto správně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tož, ty jsi ale debil.

   Smazat
  2. 21:30 Hypoteticky dejme tomu, že případ je TEĎ vyšetřen. Jak pak vysvětlíte, že "potrestání" Ruska vyhoštěním diplomatů proběhlo dávno před tímto vyšetřením? Znáte jiný případ, kdy trest předchází vyšetřování? Takový postup nutně vyvolává dojem, že jde o odůvodnění oprávněnosti trestu dodatečně, za každou cenu. Kromě toho, fotky nějakých lidí na různých místech žádným důkazem nejsou. Jak víte, že to nebyli nějací turisté? Chcete snad tvrdit, že britská strana má k dispozici osobní spisy pracovníků GRU, včetně fotografií? Takové hlouposti může věřit jen bláhový Bláha.

   Smazat
 12. Miluji britske sitcomy.. uz se tesim na dalsi dil.

  OdpovědětSmazat
 13. Jak může ty anglosaské lži někdo poslouchat ať jdou do háje nýmandi.

  OdpovědětSmazat
 14. Každý hloupý imigrant ví, že když chce uspět, musí mlžit, když někdo prchá z Afghánistánu, tvrdí, že je ze Sýrie. Ne tak agenti z GRU, nejvíc nebezpečné a hnusné tajné organizace na světě. Ti choděj zásadně s ruským pasem. Protože jsou tak rafinovaní, že vědí, že každý čeká, že budou mít pas třeba ukrajinský. Rafinované. A navíc se v klidu a míru a ve velké pohodě producírují ve dne po Salisbury. Protože v noci, kdy by nebyly kamery v akci, tak už nepracujou, protože jsou tak vychovaní, že spinkají a odpočívají. Být GRU prosvištím nějakou databázi komparzu v BBC třeba, možná tam ty dva bulíky najdou.

  OdpovědětSmazat
 15. Dle kreténů z Velké malé Británie se podařilo vyrobit látku, která se maže na chleba (kliku) a nakazit se může jen určitá osoba. Ta po příchodu na lavičku zkolabuje. A jediný co se nakazí je přiblblý stážník. Jinak je vegetace a ptáci v pohodě. Následně tato zákeřná látka zaútočí na dva bezdomovce. Vrholný hit tohoto seriálu je nalezení láhvičky se zbytkem látky v hotelu. Mezi tím asi byl hotel uzavřen. Protože není nic známo o tom, že by byl někdo zasažen a zemřel. Toto by neprodukoval ani nejblbější film z centra ami filmového průmyslu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. máte recht, protože ve vojenské laboratoři v Porton Down už dávno pokročili (díky americkým přátelům, kteří jim to dali k otestování v praxi), protože vyvinuli biologické zbraně, které působí selektivně, díky genetické různorodosti obyvatel, v daném případě to působilo jenom na člověka slovanského původu (včetně strážníka) a nepůsobí na genetickou směsku průměrného Angličana

   Smazat
 16. Tyto sproste lzi zacaly s valkou v Jugoslavii a pokracuji dodnes. V pripade Iraku se Britska vlada ani nesnazila prilis zakryvat, ze je to vsechno vylhane. Slo o vyvolani kampane v mediich. Ma se za to, ze vetsina televiznich divaku to moc rozebirat nebude a na internetu si to overovat nebude.

  V clanku je odkaz na blog Craiga Murraye. Je uzitecne si to precist. Lze pripadne prelozit Googlem.

  https://www.craigmurray.org.uk/

  Tady jeste par odkazu na to, co se stalo v Dume.

  https://www.youtube.com/watch?v=iD9C9koRmro

  http://republicbroadcasting.org/news/zero-real-evidence-assad-behind-chemical-attack-us-congressman/

  https://www.youtube.com/watch?v=Jxs53OqAkN8


  OdpovědětSmazat
 17. Kontrolní otázka:
  1/když údajní ruští agenti rozprašovali na kliku u Skřipalova domku Nowy Choke, měli na sobě protichemicke obleky? Jestliže ne museli by byt již po smrti, nalezeni někde v Salisbury.
  2/ odkdy elitni agenti nezabiji zajmove osoby cileně ale napraši jed na kliku u dveři, kterou muže osahat kdokoliv (třeba pošťak, kuryr, soused), přičemž zajmova osoba se ji ani nemusi dotknout?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je videt ze neprosli skolenim u mossadu kde se to resi na urovni premier Natahni hnatu a jeho vyvoleni -vrazdiici komando . Zcela nedavno jsem videl na TV hodinovy film "MOSSAD" ktery bohuzele neni k dohledani ani na utube.Popisuji tam jak jezdi vrazdit nepratele Israhele komanda v danem pripade jeli zavrazdit zastupce Hamasu do Lebanonu do jeho domu .Akci ridil z lode na mori Barak (drive premier)Po vstupu do domu v noci sli na jisto . Zenu postavili ke zdi a po vypaleni 75 ran do tela obeti odesli. (pry pro jistotu ,udajne dle vypovedi manzelky zavrazdeneho- chodili okolo mrtvoly na zemi v kruhu a strileli do tela .Poskonceni akce vse zapijeli champanskym a veselili se na lodi jak uspena akce to byla . Jsou to vrazi .Arrafata zavrazdili poloniem a dalsi a dalsi ,to delaji jiz od ctyricateho osmeho a podleha to primo pod komando premier aIsrahele .Pekna sber .Upozornuji ze tam byly autenticke zabery a fotografe

   Smazat
  2. 5:45, akci "Mivca Za'am ha-El" zahájila Golda Meier jako odvetu na událost v Mnichově 1972 a zúčastnily se toho skoro všechny tajné izraelské složky. Ty první likvidace, např. Za'ajtiry v Římě, al-Kubajsího a Hamšárího v Paříži, al-Šíra na Kypru.. byly vysoce profesionální a nikdy se je nepodařilo vypátrat. Tedy je samozřejmě otázka, jestli byla snaha.

   Ovšem jsou známa i totální fiaska, jako je to s Ehudou Barakem, jak jste uvedl, kde byl budoucí prémiér převlečen za ženu, anebo mnohem horší fiasko v Oslo, kde sejmuli úplně nevinného člověka (spletli se) a ještě k tomu se nechali chytit. Ale to nebylo nejhorší, oni vykecali kým jsou. Tím izraelská tajná služba padla na samé dno.

   Smazat
 18. Fakt je, že na běžné benzínové pumpě se nechávají záznamy z kamery jen den, či jen pár dní, pokud nedojde ke krádeži. Tedy je podivné, že máme fotky vrahounů několik týdnů staré, spíš to vypadá velmi účelově.
  Co všechno britská tajná služba provádí, je těžko se dozvědět. Od atentátu na Heydricha až po vyhození Jana Masaryka z okna. Docela bych věřil, že je zapletena i do vraždy v Doněcku, proto ten mlžící humbuk kolem Skripala.

  OdpovědětSmazat
 19. Mně je to naprosto jasné, za všechno může Putin: https://www.youtube.com/watch?v=JAAe_9ZecXc

  OdpovědětSmazat
 20. Středeční vystoupení hysterické Theresa May v parlamentě hodnotím tak, že ji hodily přes palubu její vlastní tajné služby, které nakonec od března donutila, aby připravily nějaké "důkazy", protože Scotland Yard se zjevně nechtěl nechat blamovat a zjevně odmítl něco takového vyrobit. Tajné služby jí "důkazy" nakonec po půl roce sice předaly, ale už na první pohled se jedná o totální blamáž šitou horkou jehlou. Na FB (Zuckerberg to už smáznul :-)) se dokonce objevil komentář producenta, který ksichty "agentů GRU" poznal jako herce ze svého staršího filmu. To prostě nemá chybu! Mně z toho jednoznačně vychází, že anglické tajné služby mají hysterky dost, a proto na ni udělaly podraz. Asi proto, že je stejně na cestě ke katapultu :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Čas kvapí, proto si už s kvalitou fake-news nemohou dělat hlavu, je třeba urychleně zachránit z Idlíbu britské (ale i spojenecké) specialisty-teroristy. Rusové jim na hlavu začali shazovat bomby.

   Smazat
 21. dalsiaobrovska zahada. Skripalovci odisli z domu rano o 9:00, ale podla kamerovych zaznamov prisli udajni vrahovia do Salisbury az 11:48. ako sa naniesli jed na klucku od dveri, ked Skripalovci uz boli prec?

  *

  V den útoku, tedy 4. března, v 11.48 h „vrahové" přijeli vlakem do Londýna na nádraží Salisbury. Podle kamerových záznamů se útočníci opravdu asi za 10 minut poté pohybovali směrem k domu Skripala, který bydlel asi 25 minut chůze severozápadně od stanice.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:13 Že sa tak blbo pýtaš! Ve predsa Rusi už dávno vedia ohýbať čas, nie?

   Smazat
 22. Všechny své přesuny tito „travitelé" realizovali výhradně pomocí MHD. Vidíme tedy, že GRU nemělo dostatek prostředků na to, aby svým agentům pronajalo auta či jim pomohlo pohybovat se mnohem operativněji a méně tak svůj obličej vystavovat veřejnosti. Pronajali si pokoj v horším hotelu, v němž bez vlastních prostředků ochrany přelili smrtící látku do lahviček a ta na nich záhadným způsobem nijak nezapůsobila. A nezapůsobila ani dodnes na pokojské, které zajišťují úklid pokoje. Policie tvrdí, že prohlídka pokoje proběhla v tajnosti. To ale nevysvětluje skutečnost, jak mohli složitou analýzu o zjištění přítomnosti novičoku v pokoji provést bez speciálního zařízení a bez pomoci odborníků v ochranných oblecích, aniž by vzbudili pozornost personálu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Veřejná doprava od doby, kdy jsou všechna auta špiclována, je zřejmě lepší prostředek pro chudé a hloupé tajné služby, které nemají na to, aby vlastním agentům opatřily falešné pasy nějakého eurostátu. Takhle si ty dvě ubožátka nejen nemohli pronajat auto, ale museli dokonce dávat britskému konzulátu k dispozici i otisky prstů. Chudá a hloupá tajná vojenská rozvědka taktéž nevěděla to, co vědí chytří migranti, že se do Británie dostaneš inkognito přez druhou zemi eurozóny. Stejně tak neměli tušení o existenci průmyslových kamer, obzvlášť v Londýně, kde tě špehují ještě i na záchodě. To chytří migranti z Afriky tohle vědí, jelikož to je rozvinutý světadíl. Zkrátka nám zde Britové ukazují, že hrozivá GRU je vlastně ještě hloupější než ruští zabijáci v seriálu "Strike Back", a skoro tak hloupí jako Ukrajinci a britské filmové publikum. Tak šup šup na Ulozto.cz a stáhnout ten seriál, ať víme, jak to vlastně všechno bylo. Najdeme tam i oba výše zmíněné týpky, Ruslana a Aleksandra.

   Smazat
 23. Nicméně asi hodinu a půl poté Mayová, když vystupovala v parlamentu, sebevědomě prohlásila, že jsou tito občané agenty GRU. Když pomine fakt, že struktura s tímto názvem už dávno neexistuje, jak britská rozvědka dokázala během hodiny a půl poté, co policie vydala zprávu, zjistit, čím se tyto osoby zabývají, když neznala ani jejich pravá jména? A pokud byly tyto osoby známy kontrarozvědce již dříve, proč tedy policisté pokračovali v jejich hledání? Podle policejní zprávy tito „agenti" v tichosti cestovali po Evropě a s těmi stejnými pasy do Británie vycestovali už dříve.https://cz.sputniknews.com/nazory/20180907 80…

  OdpovědětSmazat
 24. 12:13, 12:14 Čas kvapí, proto si už s kvalitou fake-news nemohou dělat hlavu, je třeba urychleně zachránit z Idlíbu britské (ale i spojenecké) specialisty-teroristy. Rusové jim na hlavu začali shazovat bomby.

  OdpovědětSmazat
 25. 14:31 tady vůbec nejde jenom o Idlíb, tady jde o to, že Trump potřebuje před listopadovejma volbama v USA nějaké vojenské vítězství, jinak by ho prohrou republikánů v kongresu čekal na 100% impeachment. Četl jsem na netu krásnej článek, že ho proto budou muset nechat (Rusové), aby si v Sýrii ještě trochu zabombardoval (něco ve stylu minulého útoku Tomahavky), že ho nemohou nechat padnout, protože je pro ně tak cenný jako byl pro západ Gorbačov :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. P.S.: ve sračkometech právě hlásí, že USA mají "důkazy" (asi jako Mayová o Skripalech) o tom, že Asad chystá chemický útok v Idlíbu. A to všechno po několika týdnech informací ze strany ruského MZ o přípravě imitace chemického útoku, který zase připravují pro světové publikum Bílé přilby, po každodenních informacích o dodávkách a přesunu nádob s chlórem, informace o únosu 44 syrských dětí, které budou použity jako oběti chemického útoku atd. Jedním slovem Británie a USA dnes představují hnus v nejčistší podobě a české loutky, které to předem bezpochyby schválí patří tamtéž jako tyto dvě země, patří do pekla!

   Smazat
  2. Bohatí do svých krytů, ti zbývající do sklepů nebo rovnou s americkými vlaječkami (příp. s červenými trenýrkami) do pražských ulic. Už je to asi jedno kam, zdravé povětří stejně pro nikoho nikde nebude.

   Smazat
 26. Ona Mayová a spol dobře ví, že nemůže Moskva spolupracovat na vyšetřování, když o žádné nejde. Jde jen o divadelní inscenaci, ve které se přes dozor MI15 objevují kazy, svědčící o amatérismu. No třeba mají ve svých řadách nějakého také velezrádce a gaunera Skřípala, otočeného na východ a ten jim tam vkládá ty nesmysly. Včera jistý pan Jůn bavil na lžiČÉTÉ tou kauzou. Hodně to bylo k smíchu a plácal jsem se do kolen, když ukázali ony fotomontáže, kdy ve stejnou vteřinu a den na stejné chodbě jsou vyfotografované dvě různé osoby - tzv. pachatelé. Tak ale ten čas z těch fotek už byl vymazán. Holt vymazané mozky, vymazaný Jůn, vymazané ČÉTÉ a na svět se porodí kauza proti Rusům. Ano, světové diktatuře kapitálu jde o ovládnutí bohatství Ruska a pro jeho vykradení nemá Západ žádné, absolutně žádné morální zbrany, kdepak Hitler, to byl demokrat, jak jsme slyšeli od vlády z Kyjeva.
  No i chemické útoky v Sýrii, jak víme z řady hodnověrných dokumentů a výpovědí herců, jde vždy o divadelní inscenaci Západu, která má ponížit Svět na úroveň militaristů, diktatury kapitálu, zbrojařů, válečných zločinců a masových vrahů. Ale musíme si přiznat, my co s tímto nakládáním Světa zločinci nesouhlasíme, že zatím prohráváme my i světový mír. Dá se s tím něco dělat k lepšímu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:43 Válka nemusí být cílem. Dnes by postihla všechny. Ale rozhodně je cílem zbrojit. To je ideální busines. Platí to daňoví poplatníci, obrat není dán nabídkou a poptávkou, stačí dobrá vůle politiků. Ale nutně potřebujete jedinou věc. "Nepřítele", kterým ty náklady zdůvodníte. A když není, tak si ho prostě falešnými akcemi vyrobíte.
   Jednou z možností jak toto utnout, je zestátnění veškeré zbrojní výroby. Je-li armáda státní, měl by stát mít v rukou i její vyzbrojování, zásobování a servis. Bez toho je armáda naprosto bezzubá, protože každá její akce je životně závislá na logistice. A pokud je tato logistika v soukromých rukou, je armáda závislá na těchto soukromých rukách.

   Smazat
 27. Byli Američani na Měsíci? Dnes je už jasné, že nebyli a celé to je jedná velká lež, nafilmovaná někde ve studiu, osvětlená tak, že stíny na záběrech se různě kříží, že na snímcích z Měsíce není jediná hvězda, ač by jich tam mělo být desítky tisíc, jelikož na Měsíci není atmosféra, jako na Zemi a tedy záběr na oblohu Měsíce by měl být plný hvězd. Kdo řídil letadla která v NY narazila do Dvojčat, která v důsledku nárazu komára do velblouda, obě spadla. A dokonce spadly i mrakodrapy do kterých žádné letadlo ani nenarazilo. Komedie s chemickými útoky Asada v Sýrii je už deska tak obehraná, že to už nelze ani poslouchat. Skriopalovi se už dostávají na stejnou úroveň a věřit tomu můžou jenom zarytí příznivci západních hodnot, kterým je hlavně lhaní a ne základě tohoto lhaní, prováděných akci na ochranu demokracie a západních hodnot.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.