Reklama

úterý 25. září 2018

Vojenský expert: Rusko rozšiřuje bezpečnostní zóny v Sýrii oprávněně

25. 9. 2018      zdroj a zdroj
Profesor Akademie vojenských věd sdělil Národní zpravodajské službě, co znamenají systémy radioelektronického potlačení, které se v SAR po incidentu s Il-20 posilují. Ministr obrany RF Sergej Šojgu hovořil o bezpečnostních opatřeních, která ruská armáda v Sýrii učiní v souvislosti s incidentem s Il-20. Podle jeho vyjádření budou provedena ve třech krocích...


"Za prvé. Syrské ozbrojené síly obdrží během dvou týdnů moderní systém protivzdušné obrany S-300. Je schopen zachytit prostředky vzdušného útoku v dálce více než 250 km a může také zasáhnout několik vzdušných cílů. Zdůrazňuji, že na žádost izraelské strany jsme v roce 2013 pozastavili dodávku komplexu S-300 do Sýrie, která již byla připravena k odeslání. Syrští vojáci tehdy absolvovali i potřebné zaškolení. Dnes se situace změnila. A nebyla to naše vina", zdůraznil ministr obrany.

"Za druhé. Velitelská stanoviště syrských útvarů a vojenských jednotek protivzdušné obrany budou vybavena automatizovanými řídícími systémy, které jsou dodávány pouze Ozbrojeným silám Ruska. Tím bude zajištěno centralizované řízení všech sil a prostředků protivzdušné obrany Sýrie. Nejdůležitější je, že bude zajištěna identifikace všech ruských letadel prostředky syrské protivzdušné obrany", konstatoval Šojgu.

"Za třetí. V oblastech sousedících se Sýrií bude nad Středozemním mořem prováděno radioelektronické potlačování družicové navigace, palubních radarů a komunikačních systémů bojového letectví, které útočí na objekty na území Sýrie. "Jsme přesvědčeni, že zavedení těchto opatření zchladí "horké hlavy" a udrží je před nepromyšlenými kroky, které ohrožují naše vojáky.

Profesor Akademie vojenských věd, amerikanista Sergej Sudakov ve vysílání Národní zpravodajské služby vysvětlil, co to jsou systémy radioelektronického potlačení. Podle jeho sdělení jde o rozšíření stávajících bezpečnostních zón.

"Všechno to, co se týká systémů potlačování, používají všechny státy. Existují tzv. bezpečnostní koridory, které vytyčují přesné souřadnice hranic, kde je možné létat a kde nikoliv. Naše bezpečnostní zóny se vždy rozkládají v oblastech, kde se nacházejí naše vojenská a humanitární zařízení. I tak tam byl systém potlačování radarů, který neumožňoval letadlům letět na toto území. To znamená, že letadlo oslepne a ohluchne, když se dostane do takového kvadrátu, nemá tam co dělat. Navíc se stane cílem oněch raketových systémů, které ho dokonale vidí. My tedy tuto zónu rozšiřujeme", vysvětlil Sudakov.

Posílení systémů potlačování radarů ze strany Ruska vyvolá nespokojenost zemí koalice, vedené USA, poznamenal expert. Ale vzhledem k tomu, že jejich přítomnost na území Sýrie je z hlediska mezinárodního práva nezákonná, veškeré připomínky v této záležitosti jsou automaticky anulovány. Nelíbí se vám to - žalujte nás, shrnul expert.

"Celkově budou nyní všichni v koalici říkat, že účinnost jejich působení bude snížena. Ale promiňte, existují normy mezinárodního práva. Je třeba si na jejich základě uvědomit, že nacházet se na území SAR je možno pouze na základě pozvání vedení Sýrie nebo na základě přítomnosti v koalici se Sýrií. Tudíž koalice, které tam jsou a řádí tam, prostě pošlapávají normy mezinárodního práva. A tady je to velmi jednoduché, buď celá koalice působí pro dodržování zákona nebo každý soudí, že existuje anarchistické právo, no a v rámci anarchie se dá provádět cokoliv. My jsme právě ta strana, která respektuje právo, komu se to nelíbí, ať nás zažaluje", prohlásil Sudakov.

Současně poznamenal, že Rusko v každém případě oznámí všem stranám, přítomným v Sýrii, že jsou vytvořeny bezpečnostní zóny.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

134 komentářů :

 1. Na netu se objevují další podrobnosti kolem útoku na Latakii. NATO se údajně rozhodlo k útoku na Latakii, kam směřoval konvoj Asada, Asad měl z letiště odletět do Ruska ke konzultaci s Putinem (po jeho pondělním společném prohlášení o Idlíbu, které dohodli s tureckým prezidentem v Soči). Ätentát na Asada to byla společná akce, do které se zapojil nejenom Izrael (4x F16), ale i britský výzvědný letoun Tornado a francouzská fregata. Akce úspěšná nebyla, ale Rusko udělalo také chybu, protože IL-20 létal každodenně po stejné trase a NATO toho využilo ke krytí své akce. Proto tak razantní odvetná akce ministerstva obrany Ruska, která má zabránit tomu, aby si Izrael a NATO dělalo i nadále ze Sýrie střelnici. Ztráta IL-20 by nevyvolalo takovou odezvu (proto byl Putin před týden tak smiřlivý), jako pokus o atentát na Asada, spojence Ruska, tady už jdou žerty stranou!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 9:09
   Chválím,výborně napsáno.
   To také považuji za chybu Ruska,že to letadlo mělo pořád stejnou trasu.Jenže,něco podobného by se dalo čekati kdyby změnilo trasu.Celý vzdušný prostor kolem Sýrie je důkladně sledován USA,proto bylo jen otázkou času,kdy to provedou a když věděli,že S-200 je nedokonalý.Také se může jednat o provokaci,naštvat Ruské generály,aby potlačili Putinove rozhodnutí.

   Smazat
  2. 9:09 Pane perfektně popsáno a Rusko dělá skvělé kroky k zadržení západních teroristů.

   Smazat
  3. 9.09 a 9.41 Ruský "AWACS" létal v zemi složitých dohod podle jízdního řádu a po DOHODNUTÉ trase proto, aby si ho nemohli "PARNEŘI" z NATO "splést" třeba s palestinským bombardérem (samozřejmě fím, že palestinské vzdušné síly jsou složeny z bezpilotních bezmotorových prostředků typů balónek štěstí a papírový drak se zapalovači). Proto a právě proto je jednoznačně prokázáno, že Izrael se dopustil typické promyšlené CHUCPE provokace a teď IZRAEL SKUHRÁ, jako vrah obou svých vlastních rodičů, já nic... to oni... JÁ být jenom OBOUSTRANNÝ SIROTEČEK A HOLOKAUST... Orphans z Afriky na vás, vy necitové...

   Smazat
  4. Otázkou je, jestli je vůbec využije. Stále jsou moc podělaní.

   Smazat
  5. Ad 10:43 - nejde ani tak o Izrael, ale o pouhé vojenské izraelské ruce řízené z USA. Samy se nechtějí dostat do přímého kontaktu, tak jednou Turecko a nyní Izrael.

   Smazat
  6. "...komu se to nelíbí, ať nás zažaluje", prohlásil Sudakov." - Překládám z ruštiny: "...komu se to nelíbí, ať nám prdel políbí"

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. Zkoumá se, zda RF užívá oblast Sýrie oprávněně?

   Zcela jistě ano, je pozván syrskou vládou, aby jí pomohl urovnat konflikt v Sýrii. Též by se mělo zkoumat, zda US armáda vyžívá syrské území oprávněně? Jistě ne, jsou tam jasní agresoři. A co Izrael, ten si dělá co ho napadne, jeho chování v prostoru Blízkého východu na hranici genocidy. A teď pojede do Izraele i Zeman. Tudíž jasně tuto činnost podporuje. Jen nevím, zda půjde též ke Zdi nářku v Jeruzalému, a pak je vše jasné.

   Smazat
  9. Naše proizraelská lobby a jí podřízená média zatajuji soustavnou a dlouhodobou agresi Izraele když bombarduje území cizího státu.Takže i další agresoři útočící ozbrojenou silou na Sýrii by měli být varováni, že teď už mohou být jejích letadla nad svrchovaným územím Sýrie syrskými protiletadlovými prostředky z USA sestřelováni.

   Smazat
  10. Atentát na Asada za pomoci 4 nadzvukových stíhaček, raketové fregaty...trochu přitažený za vlasy. Mossad používá jednodušší a účinější metody.
   Třeba to bylo jinak. Putin je šachysta.
   Takže Rusko dodá Assadovi S-300, možná Avtobazu a kdovíco ještě. Chtěli to udělat už dávno, ale Izraelsko-ruské dohody to nedovolovaly. Ale ty teď padly. Proč? Protože Syrská PVO sundala ruský dopravní čtyčmotorový vrtulák. Ten si notabene spletli s izraelskou F-16.Alespoň to předkládají k uvěření. Trochu blbost, co? To pochopí i pitomec.
   Qui Bono? V čí prospěch byl sestřelen stařičký Iljušin?

   Smazat
  11. Nejspíš v prospěch toho, že syrské nebe už není pro izraelské letectvo loveckým revírem, ale naopak jejich stíhačky se nad Syrií stávají lovnou zvěří.

   Smazat
  12. 22:12 Sotva. Netáhlojc Jeník použije atóm a maj putlero-chamenejníci po pyči pytel! A prej i pan Receptpis na Erteple kdesi ve starým armádním vodkladišti vyhrabal ještě z dob korejský války zakonzervovanej pár atomovejch Anč! To se nebude (pr)Assad stači divit, až mu FSA vodpálí jediním výstřelem celou divizi:)))

   Smazat
  13. 8,32
   To víš,že je to jasná zpráva ty Walesovo nesvéprávnej hulibrku!!!!!!!:-D

   Smazat
  14. 10:26 To víš,že jo proruský tupče, akorát, že rusum sestřelí ero kdy si vzpomenou chichi

   Smazat
 2. Je to obrana proti USA a Izraeli. USA by konečně měli nechat Sýrii na pokoji. Podporují tam jenom ISIS a jiné teroristy a páchají škodu. Je čas odejít!
  http://www.epshark.cz/clanek/962/nemohli-by-konecne-usa-nechat-syrii-na-pokoji

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Židé USA stáhnout se ze Sýrie nedovolí... totéž platí pro jejich Francii. Marine Le Pen je jimi právě dehonestována s typicky židovskou "grácií"... Jejich rukopis je typický...

   Smazat
 3. 9,09
  USSA okupanti NIKDY DOBROVOLNĚ NEODCHÁZEJÍ,to si pane kolego pamatujte.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je pravda. Z hanoja utekali a zachranovali si skurvene zivoty, ako to islo. Aj odletom zo strechy ambasady vo vrtulniku. Tu uz taky odchod a utek skratka nieje mozny. Z vychodneho brehu Eufratu utecu akurát do pekla..

   Smazat
  2. Myslel jsi ze Saigonu, viď Hanussene.
   Drôtáriku.

   Smazat
  3. 13,21
   Utíkali z Vietnamu,to je podstata sdělení ty vejlupku kontrolorskej.

   Smazat
  4. 13:29 To bylo jen pár chlápků z ambassády, atomové Anče u sebe nemajících. V reálu ale žlutý skrčenci nás nikdy neporazili, v roce 1905 to bylo ohavné dílo rejdů nosatých okolo Jácoba Schiffa a 1975 to udělali hippísáci v USA financovaní opět nosatci a též slabost tehdejšího prezidenta Nixona, kterej podleh tlaku těchto zrádců a sám to i řekl. "Vietnamčíci nikdy nemohou porazit Severoameričany, to mohou jen sami Severoameričané!" Ovšem na ztráty to bylo v onbou konfliktech je to jednoznačný, zejména v tom druhým: 58 tisíc vojáků USA z toho spousta negrů a barevných! A žluťáků chcíplo 1,5 milionu (z toho 1,1 milionu komoušskejch) a další byli zmrzačený a jejich země byla otrávená Agentem Oránžem! Čili je to nejmíň 30:1 ve prospěch naší rasy! Podařit se to dnes zopakovat v globálním měřítku, byly by problémy světa na staletí dopředu vyřešeny.

   Smazat
  5. 16:07
   Pár jsou DVA,KOKOTE Z TAPECÍRUNKU ŠPINAVÝ NEGROCIKORKY!!!!!!!!!

   Smazat
  6. Pletu se dojmem, že text z 16:07 je fašizujícím projevem?

   Smazat
  7. 17:32
   Vždyť to ten ksindl tapetuje pořád dokola....ty jeho zhovadilosti jinde jsou taky hodně hovnotný,přímo eurovovnotný!

   Smazat
  8. 16:20 Anti-rudoskřek!!!!!!!!!

   Smazat
  9. 17:36 A tvý zhovadilosti jsou jaký? Asiohovnotný? Nejlíp s tebou mongolide naložit takhle a zahodit klíč! - https://www.dhm.de/fileadmin/medien/lemo/images/ba008251.jpg

   Smazat
  10. 8,38
   MÁŠ TO ZA PÁR TY I TO TVOJE ZDEGENEROVANÝ DVOJČE HOVNOLULANOHEDVÍČEK.......TAKŽE SE NA VÁŠ ÚČET,VY DVA VOCASOVÉ INCESTNÍ V JEDNOM DÁL BUDU BAVIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.-D

   Smazat
  11. Za pár let ke konečnému vítězství, to vím i bez tých skřeků, ty těkavý, jen pár sekund existující rudoprde, pravidelně unikající z lejnolíhně této ohavné ugrofinské incestní žůžovky!!!!!!!!.-D - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg -

   Smazat
  12. 9:25 Kontrolní otázečka! Jestlipak víte, kdo tohle napsal? Cituji:


   "Ruská politika je nezměnitelná. Měnit se mohou pouze ruské metody, taktika, způsob manévrování, ale polární hvězdou ruské politiky zůstává podmanění světa. Polárka je na hvězdném nebi stálicí. V politice Ruska není žádný rys nápadnější než onen, který sleduje nejen své tradiční cíle, ale také způsob, jak jich dosáhnout. Neexistuje tah v současné politice, který by nebylo možné najít už v historii. Ruský medvěd bude schopný všeho, dokud ví, že ostatní zvířata se mu nebudou bránit. Existuje pouze jediný způsob, jak se chovat k mocnosti jako je Rusko – neukázat strach. Jestliže se Evropa dá na ústup, nebude to znamenat pouze porážku, ale bude to trvalé ujařmění." - New York Daily Tribune, 1856

   Smazat
  13. Pěkná klasifikace "agresivního " Ruska.A teď zkuste klasifikovat USA, třeba literárním dílem "Americký Mein Kampf" od Zb.Brzezinskeho "Velká šachovnice". Zde autor jednoznačně demonstruje, že jediným světovládcem na této planetě musí být USA a to za jakoukoliv cenu.

   Smazat
 4. Trpí snad ministerstvo školství stockholmským syndromem? Co to je za obludnou dobu, když ministerstvo školství strká hlavu do písku před nejdůležitější novodobou událostí našeho národa! Toto by mělo být na první stránce každé knížky českého dějepisu!

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Ty-cesky-pse-Jak-nas-Nemci-mlatili-a-vyhaneli-Vysla-zla-svedectvi-o-dobe-Mnichova-552798

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Kdyz-si-henleinovsky-Freikorps-doslapl-na-trpaslici-narod-ve-stredni-Evrope-S-publicistou-Zdenkem-Cechem-o-sudetonemeckem-povstani-v-CSR-551306

   Smazat
  2. Tady je bez debat, že ti co jezdí na sjezdy Landsmanšaftu Herman, Bělobrádek a spol, vykonávají protistátní činnost! Podle mě by je měla sledovat BISka!

   Smazat
  3. Zapomenuli jste na paní Marxovou z ČSSD.

   Smazat
  4. Asi se mstili za "skvělé zacházení", kterého se jim dostalo po r.1918, kdy jim tam násilím nacpali české úředníky. Btw, pokud je pravda, že za první republiky jsme měli dobrou ekonomiku, tak ja se na ní asi podílely ty právě tři miliony Němců? Jaký "ekonomický výkon" měly Sudety po vyhnání? Realita je, že pro Čechy byl tento region spíš přítěží, takže bylo dost možná lepší ho nechat původním obyvatelům.
   Tak nebo tak, vznik ČR byl jen a pouze potrestáním Němců za prohranou válku. Jinak bychom byli v RU ještě dnes, a kromě angličtiny ovládali i němčinu, a dost pravěpodobně na tom byli ekonomcky mnohem líp. Nic horšího by se nestalo. Co se týká incidentů mezi Čechy a Němci, tak to je běžná věc, jde o chování debilních jednotlivců, a kdo čte diskuze, ví co myslím; horší je, když to podporují vlády, což zřejmě za 1. republiky naše vláda zřejmě dělala.

   Smazat
  5. Debil z freikorps,tebe měli Češi usmýkat cestou ku Praze ;-)

   Smazat
  6. Obsáhle k 17:08: Jako by byl podepsán Mikeš. Nebo kdosi z Landsmanšaftu s tím, že pomohl překladatel. Ale k věci: Pokud by existovalo Rakousko Uhersko ve své setrvalé podobě, tedy ve vleku německého živlu a vilhelmovského Německa, dostalo by se českému národu osudu Lužických Srbů. Buditelé sem, buditelé tam. Stali bychom se příslušníky velkého národa s jazykem, který se ve světě přecejen nějak prosazuje, hospodářstvím, které je významnou evropskou i světovou silou ... Možná ale taky by mnozí z našich otců padli u Stalingradu, na západní či africké frontě. Já a jiní bysme možná nebyli. Vyberme si.
   Realitou ovšem je, že předchozí generace národa obhájily a rozvinuly národní jazyk i kulturu, zvládli historické příležitosti pádu Rakouské monarchie i pozdější Velkoněmecké říše tak, že do dnešního dne mají Češi a nakonec i Slováci svůj národní stát. Je to výsledkem úspěšných snah předchozích generací obou národů. Někteří s lehkosti do sebe zahleděných přehlížejí, že tomu tak nebylo bez obětí, třeba i životů, z řad mnoha generací.
   Po tomto, zajisté zjednodušeném pohledu nelze jinak, než text ze 17:08 označit za zhovadilost, která ignoruje zcela zásadní historická fakta, když se nakonec opírá i o d.f. zcela nepravdivé detaily. Například autor příspěvku píše: "po r.1918, kdy jim tam (zřejmě Němcům) násilím nacpali české úředníky" - nenacpali, ale úředním jazykem se stala čeština s tím, že občan německé národnosti je oprávněn jednat ve svém jazyku. Ale, samospráva byla volena z občanů, takže zcela logicky v místech s německou většinou byla německá. Demokratičtěji, než za RU monarchie. Chcete tvrdit, že ne?
   Dále je tvrzeno: "Jaký ekonomický výkon měly Sudety po vyhnání" ponechám stranou použitý termín "vyhnání" i termín "Sudety", které jsou pouze částí dotčeného českého pohraničí. Jako Čech, vyhnanec ze skutečných Sudet a bezprostředně poválečný navrátilec a očitý svědek vím, do jaké míry bylo hospodářství v pohraničí poničeno jednak důsledky válečných událostí, na Krušnohorsku i bombardováním, ale především tím, že nejpráceschopnější část populace, muži v produktivním věku, byli v armádě. Odtud se víc než z poloviny nevrátili, ze zajetí na východní frontě, pokud přežili, častěji jako invalidní, většinou až koncem padesátých let. Takže odsun se týkal převážně žen, dětí a seniorní generace. To bylo bohatě nahrazeno přílivem obyvatel z českého i moravského vnitrozemí i nemajetnými ze Slovenska, částečně i z probíhající národní repatriace. O tom autor příspěvku nemá tušení, ovšem plká, plká a plká ... Tvrdím, že odsun obyvatel německé národnosti, z pohledu ekonomiky, významnou populační ztrátou nebyl.
   Pokračování

   Smazat
  7. Pokračování k 17:08

   V dalším nijak nepřekvapí hloupé tvrzení autora příspěvku, že „Co se týká incidentů mezi Čechy a Němci, tak to je běžná věc, jde o chování debilních jednotlivců, a kdo čte diskuze, ví, co myslím; horší je, když to podporují vlády, což zřejmě za 1. republiky naše vláda zřejmě dělala“. Mí předci víc jak 5 generací zpět, jsou z české národnostní menšiny, přirozeně dvoujazyční, občas svázaní smíšeným manželství, kde češství nabývalo vrchu. Vím z ústního podání i tradovaných příběhů, bez ohledu na Aloise Jiráska a další, že národnostní konflikty za rakouské monarchie byly dramatičtější, než za republiky. Pochop, pitomče.
   A tak trochu of topic: České země byly průmyslově nejrozvinutější částí Rakousko Uherské monarchie. Podstatné je, že ne proto, že by Češi byli mimořádně zdatní nebo proto, že od západu, severu i jihu prosakující německý živel jako vlastnost přinášel takovou genialitu. Je prostou skutečností, že to, čemu se také říká „průmyslová revoluce“ přišlo, zhruba vzato, od západu. Proč? Prostě proto, že tamnější geografické, přírodní, geomocenské i sociální podmínky takový vývoj nejen umožnili, ale i vynutili. Jinak tomu nebylo ani s předchozími civilizačními vrcholy. Pro méně orientované třeba úrodný trojúhelník mezi Eufratem a Tigridem, Persie, Čína, Egypt, Řecko, Řím ...
   Uzavírám, pokud si kdokoli nevážíte díla svých předků, nevážíte mateřštiny, staňte se světovými se všemi těmi přínosy degenerující „bílé“ civilizace. Jste povrchní, hloupí a zištní. Jste mi odporní.

   Smazat
  8. 23:38 Populační snad ne, ovšem ekonomicky zcela zásadní! Za První republiky u nás tvořilo německy hovořící obyvatelstvo 1/4 z celkového počtu, ale tvořili téměř 2/3 HDP!! A to jsme nepatřili k žádným premiantům jak nám dlouhodobě lžou!! Cituju: "Mýtem je, že ČSR patřila mezi deset nejvyspělejších států světa. Nepatřila, v národním důchodu na hlavu byla na 17. místě, před ní byly všechny západoevropské vyjma Itálie a skandinávské státy kromě Finska, dokonce i poražené Německo a Rakousko." - http://nassmer.blogspot.cz/2014/03/jak-na-tom-byla-prvni-republika-ve.html
   Čili je logický, že když vyženeš tu 1/4 obyvatel, která se podílí na tvorbě 60% HDP, tak nemůžeš nespadnout mezi státy jako je Polsko, Pobaltí nebo Maďarsko! To dá rozum! Jen idioti v tom furt hledaj nějaký výmluvy a omluvy vlastního idiotismu!

   Smazat
  9. 23:40 Ani ne tak "od Západu", jako spíše konkrétněji řečeno, od germánského ducha! Komukoliv kdo studuje dějiny hudby, literatury, chemie, matematiky, vynálezů, nebo fyziky, tomu nemůže uniknout množství německých jmen na seznamu. Němci tvrdě pracují, jsou produktivní, energičtí a nade vše velmi tvořiví. Němci celá staletí nepředstavovali pouze to nejlepší z celé naší rasy, ale byli v každém ohledu klíčovým elementem veškerého lidského rozvoje. Proč potom Německo, mohli byste se zeptat, mělo zpoždění za Francií, Španělskem a Anglií v získávání kolonií a založení vlastní říše? Odpověď leží v jeho Achillově patě. Žádný národ nemůže přežít pokud je vnitřně rozdělen. A žádný jiný národ netrpěl tolika rozkoly a vnitřními spory jako právě Němci. Od dob Římanů, přes vládu Karla Velikého a další staletí bylo Německo rozdělené na malé knížectví a království. Snad od dob pádu Babylonu nebyl nikdo tak ovládán židovskými lichváři jako malá knížectví v Německu. V 15. století se stále více projevovalo, že Německo se stává novou mocí v srdci Evropy a díky svým lidem, řemeslu a technologii jako byl např. knihtisk, brzy ovládne Evropu. Pokud existuje něco co Židé nechtějí a nemíní tolerovat, je to fakt, že by se bílí lidé jako Němci sjednotili a ovládali světovou politiku. Asi v této době začali Židé propagovat to co je v pozdější historii známé jako "Velká Schizma", jehož 500. výročí nedávno proběhlo. Židé zorganizovali protestantskou reformaci a s ní i bratrovraždy neslýchaných rozměrů. Židé kteří křesťanství vytvořili, a pak ho 1500 let skrze hierarchii římskokatolické církve ovládali, církev zkazili do takové míry, až byl průměrný "Věřící" zcela znechucený výstřelky církevních prelátů a připravený povstat. Pak Židé vždy přivedli loutku, pokaždé jinou, která měla vést povstání proti církvi, která se tak měla již podruhé rozpadnout, tentokrát od Německa a Švédska přes Francii po Anglii. Po asi století tlení tyto nepokoje propukly do ohnivé bitvy Němců proti Němcům. Dnes to nazýváme třicetiletou válkou v letech 1618 až 1648. Po skončení tento tragický rozkol zanechal Německo rozpadlé a krvácející, 5/6 majetku bylo zničeného a 1/3 obyvatel zabita. Když toto vraždění nakonec ukončil vestfálský mír, jehož znění nenapsali Němci, ale okolní vnější síly, které nechtěly vidět sjednocené Německo, zůstalo rozdělené na 300 knížectví, tedy mnohem více než tomu bylo před válkou. Tato krvavá a odporná zkušenost sebedestrukce vrátila Němce možná až 300 let zpět co se týče vývoje jejich státnosti a stála je světové vůdcovství. Taková byla situace v Německu až do příchodu Bismarcka, který německé státy sjednotil ale rozpoutal válku proti Němcům v Rakousku, které v bitvě u Hradce Králové v roce 1866 porazil. Tato bitva a vítězná válka proti Francii v roce 1870 sjednotila německé státy pod vedením Pruska, a Bismarck korunoval krále Wilhelma I. za hlavu německé říše. Německo bylo opět na cestě ke sjednocení a světovému vedení i když bez Němců z Rakouska. Navzdory času který Německo ztratilo zatímco jiné velké evropské národy získávaly kolonie, bylo Německo najednou světovou mocí s níž bylo třeba počítat a neúprosně se stávalo nejsilnějším národem Evropy a druhýmna světě. V roce 1905 bylo celosvětově 95 procent vědeckých článků napsáno v němčině. Němci vládli vědě i opeře, poezii i teologii, filozofii i průmyslu. Dvacáté století mělo být německé století, a ačkoli to byl v tu chvíli národ poměrně militantní, první válku rozhodně nezačal – a druhá byla pokračováním té první.

   Smazat
  10. 8:42 jak vy víte, zda ono hodnocení produkce je vedeno podle rozložení obyvatelstva a ne podle vlastníků? Proč ignorujete skutečnost ztráty postavení ČR v ND na obyvatele mezi lety 1918 a 1938? Proč nejste schopen porovnat vývoj v takových parametrech ve světovém srovnání třeba s USA? Jakou pozici měly v roce 1945 a jakou že mají dnes? Uvědomte si, že tak jednoduchá srovnání, která uvádíte a tak primitivní odvozování příčin zaostávání nebo naopak progrese, je hloupost jestli ne propagandistická demagogie.

   Smazat
  11. A to, 8:44, ještě nevíš, že Mendělejev, Tesla, Marconi, Edison, Bell, dokonce i Newton a další byli Němci, že Hitler byl Rus a čistě německý parní stroj běží v Německu od roku 1506 dodnes. Že se to neví, způsobil osobně ruský Žid Marx, u nás jeho židobolševičtí nohsledové Palacký, Masaryk a Beneš a jejich pokračovatel Zeman. V čele s Němci, na věčné časy, za světový pokrok a mír. Nikdy jinak. Es kommt der Tag!

   Smazat
 5. 10;08
  Omyl,za vladtizradu by měl následovat provaz nebo kulka!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ..za blbost taky.

   Smazat
  2. 17:10
   Tak to nezdržuj a nástup na značku ty zbytečnej volotrku!:-)

   Smazat
 6. Je tam ještě jeden faktor, který ruské velení určitě bere v úvahu, a to zásada neodkrýt protivníkovi všechny možnosti prostředků, které mám na bojišti, dokud opravdu nemusím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Obnovit pro ně vyznamenání "Čestný štít protektorátu ČaM s orlicí svatého Václava na la(h)vičce Václava Letiště", udělovaný před nastoupenou Kavárnou ... a ano, máte pravdu, zvážit i doživotní propůjčení úctynehodného "ŘÁDU SVATÉHO VISELCE". Dekorování lauerátů, ŘÁDOVÝCH VISÍŘŮ, by mělo být přenášeno všemi televizními stanicemi a v nezkrácené versi by mělo být ke shlédnutí na Youtube i na Google, a volně dostupné i v archivu veřejnoprávních televizí.

   Smazat
  2. 12.57 šotek překydl čertovými podávkami sem, i když jde o reakci k 10.07 a 10.17.
   ¨
   Pane Bureši, Medikolog se vám tímto omlouvá.

   Smazat
 7. V posledním odstavci článku zcela jednoznačně a bez nejasností je popsán současný stav v Sýrii s ohledem na mezinárodní právo. ¨
  Nebuďme naivní, mezinárodní právo, kterým se západ tak často ohání, je právě tím západem porušováno. Ti, co bez kritického pohledu tleskají a podporují konání západu, kdekoliv na světě, se stávají spoluviníky nezměrného utrpení způsobeného právě tímto pokryteckým přístupem k mezinárodním vztahům.
  Otázkou je, jak bude reagovat západ na poměrně jasné definování skutečného snažení západní koalice v Sýrii. Konání, které je hnáno mocenskými zájmy, bez ohledu na následky pro populaci.
  ABC

  OdpovědětSmazat
 8. Proc se nehledaj trosky F-16 a fregaty Francie , ktera utocila na Syrii bezduvodne ?! Presne to popsala Teresa Spencer , Rusko neprevzalo veducu ulohu v Syrii , snad z dovodu rozpoutani 3.sv.vojny ...ale Rusko se ji stejne nevyhne !!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:48 A co vy osobně ? Zřejmě žijete v představě, že 3.světovou válku budete sledovat v přímém přenosu televize, pohodlně ležící na pohovce, obklopen jídlem a pitím ?

   Smazat
 9. 12,07
  Omyl,to si tady určitě nikdo nenamlouvá,ovšem v Trumpetostánu,tam je to jiná.......

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:09 Aby jste se nemýlil... Řada lidí u nás žije "v pohodě", jejich jedinou starostí jsou akce v řetězcích...

   Smazat
 10. Nevidíme do dutých hlav USS ,ale zřejmě mají stále představu o omezené válce v oblasti blízkého či středního východu, jinak si to neumím představit. Proto klidně napínají teťivu a je jim šuma fuk, že možná praskne.Právě proto RF je ve svých opatřeních opatrná a stále opatrně našlapuje. Nicméně výsledek je jasný, kde je Sýrie nyní? Naplňili se snad předpoklady, že odtud budou vozit rusové zinkové rakve po tisících? Ne Assad vyhrál a dnes se dočištuje západu navzdory a za minimálních obětí a s minimálními náklady.

  OdpovědětSmazat
 11. Podle včerejšího, obsáhlého komentáře Pjakina, bylo sestřelení IL-20 předem připraveno a naplánováno právě na 17. září a toto datum nebylo vybráno náhodou. Ten, kdo naplánoval tuto akci, ten se první ozval a demaskoval - o sestřelení informovala CNN okamžitě po události, ještě dříve, než se vojenské struktury v této události vůbec rozebraly, zpráva byla zcela zřejmě předem připravena! Jinak Pjakin komentuje další události, které se udály právě minulé pondělí a které bylo třeba mediálně překrýt: a) brífink ministerstva obrany k sestřelení MH17 (číslo ukr. rakety a odposlech plukovníka atd.), b) dohoda Putina a Erdogana k dalšímu postupu v Idlíbu, c) téhož dne Merkelová odvolala šéfa vnitřní rozvědky.

  OdpovědětSmazat
 12. Je videt, ze to naplanovali neokono a ze Natanyahu je s nimi sprazeny. Mel jim tehdy rict, aby nenapadli Iraq a Iran by dnes v Syrii nebyl.

  OdpovědětSmazat
 13. Hahaha, Rusaci maji plne valenky a ani nevi, kdo jim to tam sestrelil:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:46 Sláva Rusku a ruskému lidu. Bratři Rusové, postarejte se prosím o to aby byl v Sýrií mír!!! Češi jsou s vámi.

   Smazat
  2. Myslis ruske kolaboranty, rudy dedecku?

   Smazat
  3. 18:00
   Myslet....to je něco,co tobě ty z hovnachrchla vzešlé hovado není dáno!!!!!

   Smazat
  4. 17:46
   USSA a jejích Plechovou kavalérii sestřelí místní jdekoliv na světě kamenem!!!!!!;-)

   Smazat
  5. 12:55 Jo když to řekl PEPEK VYSKOČ Pjakin, tak to je pravda pravdoucí,ten prolhanej puti prdelo lízač.

   Smazat
  6. 10,40
   Když to říká takovej vobřezanej teplomil,tak to něco znamená.....a to JEDNO JEDINÝ,ŽE MÁŠ I NOSNÍ DÍRKY UCPANÝ HOVNAMA Z USSA VELVYSRANECTVÍ!!!!!!!!

   Smazat
 14. Rusko zatím žádnou válku neprohrálo, žádnou nezačalo, ale všechny končí. Je fakt, že Putin řekl zcela jasně : "K čemu by nám byl svět, kdyby v něm nebylo Rusko"! Tento svět bohužel řídí psychopati, kteří mají psychickou poruchu - nemají strach. Jsou to bezdětné ženské a gerontofil z Francie. A to je celý problém. Nechtějme, aby v Rusku došlo k vládnímu převratu a dostala se do vedení tzv. "silná ruka", po které mnozí volají...

  OdpovědětSmazat
 15. Rusko dostane zase oprávněně na prdel, tak jako poslední dobou pokaždé.

  OdpovědětSmazat
 16. 18:36
  A kolik válek od konce II. války vyhráli ty USSACKÝ agresoři ty kokotí chrchloflaško????!!!!!
  ŽÁDNOU,VŠUDE DOSTALI NA PRDEL,ALE VRAŽDÍ,RABUJOU V RÁMCI PROGRAMU TRVALÁ OKUPACE,NA TO JSOU MACHŘI!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 17. 18:31 Proč lžeš,proruský troubo! Prohrálo, co Afganistán, kde odtáhl s 15 000 mrtvejch rusáčků. co studená válka v 90 letech, tam dostal rus na prdel, že se do dnešních dnů z toho nevzpamatoval. A, že žádnou nezačalo, zase ten AFGANISTÁN,co Maďarsko, ČSSR jen kruček k válce, dále Čečna,Gruzie,Náh. Karabach a nakonec největší ostuda Ruska anexe Krymu. Tak drž ten lživej proruskej pysk.Je zajimavé ,jak lže Rusko, tak stejně jeho příznivci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:48 Zřejmě to máte v hlavě pořádně pomotané, melete "páté přes deváté"...

   Smazat
  2. 18:48
   ZASE SI DĚLÁŠ Z HUBY SRÁČ TY HAVLOKOLABORANTSKEJ VOŽRALEJ ZMRDE?????!!!!!!!!
   JESTLI RUSKO DOPADLO BLBĚ V AFGANISTÁNU,TAK JAK TAM V OČÍCH SVĚTA AI MÍSTNÍCH MAJÍ REPUTACI USSACKÝ AGRESOŘI?????!!!!!!!
   S ANEXÍ KRYMU JDI DO ORDE A NELŽI!!!!!!!!
   A TŘEBA Z GRUZIE VYNALI I TOHO MAMRDA SAKASVILIHO DO BANDERISTÁNU,TAM BYL TAKY NECHTĚNEJ,DOMA JE NA NĚJ VYDÁN MEZINÁRODNÍ ZATYKAČ TY CHUDÁKU Z HAVLOBANDEROVSKÝ ŠTĚTINY!!!!!!!:-)

   Smazat
  3. Pekne jsi si nadelal do podvlikacek, rudy dedecku. To jsi sveho ridiciho dustojnika nepotesil:-)

   Smazat
  4. DORAZILY TI ČERSTVÝ NOVINKY V NOČNÍKU PŘÍMO Z USSA VELVYSRANECTVÍ,TAKŽE ZABOŘ TU VĚCNĚ ZLITOU DRŽKU DO STUDIJNÍHO PLÁNU A FEST DO TOHO VYGUME !!!!!!!!:-)

   Smazat
  5. @ 18:48
   Za prve v SSSR nezili jenom Rusove, ale taky Ukrajinci, Kazasi, Lotysi, Zidi, Cecenci, Tatari atd. Jestli to nevite, tak jste neuveritelny ignorant.

   Za druhe Sovetskemu Svazu nikdo na p.... nedal. Vsichni z neho byli podelani. Jenom malo z nas bylo proti komunismu, kdyz to jeste nebylo popularni. Co se stalo je, ze Rusove komunismus svrhli - nacez se na Rusko vrhla smecka hyen. Jste odporny, hnusny, nechutny.

   Smazat
  6. 20:04 ... zadula rudá posranina vypuštěná z lejnolíhně týhle pedofilní žůžovky - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   Smazat
  7. 22:15 Pan Hitler byl Rakušák a žil v Německu. Kdo, že byl z Rusa podělán? možná tak vy. A Rus dostal v 90 letech na konci studené války od Západu tak na prdel, jako málokd, padl doslova na držku.. Jste debilní, kretensky hloupej

   Smazat
  8. 10,37
   Hitler by ŽIDÁK HYPOSPADICKEJ,MOŽNÁ I PŘIHŘÁTEJ STEJNĚ,JAKO JEHO KÁMOŠ Röhm, ALE URČITĚ NE RAKUŠÁK TY DEBILNÍ POTRATE OPIČÍ KURVY!!!!!!!!!!!.-DDDDDD

   Smazat
  9. 10:53 Pokud prdíš k tomu na tý fotce (a k nikomu jinýmu ti tvá plynná substance ani prdět neumožňuje), tak tenhle obřezanej Ugrofin Śelomov-Putler, co by si chtěl opravdu hrát na pana Hitlera, se na oko i voženil, ale když manželka zjistila co je zač, utekla a totéž poradila svým dcerám! Co nejdál! Proto žijou na Západě a vnuky mu zásadně nepučujou! Proto je Olivřík Stounů nemoh vidět! Furt - "tak kdy už přijdou, chci si je natočit" a žůžovák kremelskej se jen uculoval až mu lícní kosti trčely z dršky jak sáně - prej večer "v soukromí" !!!!!:-))))))))))

   Smazat
  10. 12:48 Dost dobré CHICHCICHI a hlavně PRAVDIVÉ.

   Smazat
 18. Ozraly a liny Rusak nenamontoval linym Syranum dotazovace a ti tak sestrelili ruskou pticu. Hrdinove z Israel Defence Force se za bricha popadali, co to zase ozraly Rusak placa:-)

  OdpovědětSmazat
 19. A JAK JE MOŽNÝ,ŽE NEVIDITELNÝ LETADLO USSA OKUPANTŮ SUNDALI MÍSTNÍ V IRÁKU I BÝVALÉ JUGOSLÁVII RUČNÍ ZBRANÍ????!!!!!!
  PŘÍŠTĚ JIM TEN NEVIDITELNÉEJ ŠROT SUNDAJ ŠUTREM Z PRAKU:-D!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nepij samohonku, rudy dedecku. Mas ji pak jak z praku:-)

   Smazat
 20. SÁM JSI TUDLE VYCHLASTAL I MRTVÝMU VOKO A BUDEŠ MORALIZOVAT TY TOJTOJKO????!!!!!!;-)))))
  A ŽE USSA OKUPANTŮM TY ERA SUNDALI JE CELOSVĚTOVĚ ZNÁMÁ REALITA ŠUKAČI VEJFUKŮ!!!!!!;D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dedecku, ty jsi tak moudry:-) Ze ty se vonis novicokem, ze jsi tak prudce "inteligentni":-)

   Smazat
  2. 20:11
   A TY OD NÁVRATU OD LŽIANGLÁNŮ SMRDÍŠ BLBIČOKEM,PROTO MÁŠ IQ VELIKOSTI DATUMU V KALENDÁŘI!!!!!!!:-)))))

   Smazat
  3. Nekrmte troly nereagujte na ně, je to naprosto kontraproduktivní. Blbej exhibicionista s dutou hlavou potřebuje obecenstvo. Připadají mi jako někteří pablbové v Česko, nebo Slovensko má talent. Oni jako třeba ten v 18:48 a jemu podobní, nevědí že jsou mimo mísu a jenom se ztrapňují. Opakuji nekrmte blbé troly. Aottj.

   Smazat
  4. Ty jsi rudy dedecku dukazem tvrzeni, ze jsi pribuzny s pavianem. Porad jen vriskas a mas holou rudou rit:-)

   Smazat
 21. 20:39
  A na tu.píčovinu jsi ty genitále chlastající metanol s vlastní močí přišel jak????
  Pochlub se ty IQ dnesniho datumu!!!!!!☺

  OdpovědětSmazat
 22. Tady je to snad skupinka Davidovych chovancu z Bohnic. USSR edition:-)

  OdpovědětSmazat
 23. 20:37
  AAAAAA,chovanec z Horních Beřkovic si sebou vzal ansámbl havlodebilù z UASS pruhů trenkách!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dedecku, proc koktas? Jsi rozruseny nebo snad dokonce vzruseny?-) Ze se ti to naposledy prihodilo na 1.maje pred tribunou, kdyz jsi videl Jakese?-)

   Smazat
  2. Douč se radši azbuku, abys moh aspoň pojmenovat správně vůz, jehož potahy pravidelně okupuješ, když se tvůj pán rozhodne projet škarpama Chujlostánu, putlerprde ... UAZ!!!! - http://www.skrytapravda.cz/images/10zari2017/uaz-blockhain1.jpg

   Smazat
 24. 20:48
  Já nekoktám TY TUPÁ HROMADO HAVLOSRAČEK!!!!!!!:-)))))
  To jen TY si každejch pět minut DÁVÁŠ VLASTŇÁKA POD VOBRÁZKAMA UDAVAČŮ HAVLA A WALESY.....A V TVÝM VĚKU TO TY GERONTOTROSKO MUSÍŠ STŘÍDAT,NEMĚL BYS ČÍM ŤUKAT TY UASS LŽI Z MÍSTNÍHO VELVYSRANECTVÍ!!!!!!:-DDDDD

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No nic, rudy dedecku. Jdu nacnout lahev kvalitniho francouzskeho konaku a potom mne ceka milovani s moji krasnou pani. Ty si muzes dat Breznaka z plastu a pak se za odmenu muzes kouknout na Zenu za pultem:-) I kdyz v tvojem pripade, protoze jsi bukvice, se radeji koukni na Platenika:-)

   Smazat
  2. Hele, koukám že tvůj zkurvenej komoušskej fotr v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch východoněmeckejch mokasínách se asi musel dost hřát přízní velkejch rudejch soudruhů co? Taky si se asi těšil na teplý místečko co po něm zdědíš a náhle do toho přikvačil ten vandrák chrchlavej v ošuntělých džínách, vytahaným svetru s flaškou v ruce a udělal ti pořádnej rejhanec přes plány, co? To se frustrátskej smrade nedivím že z toho máš celoživotní trauma - Havel v každý větě:))) Taky nemám tyhle trapný loutky rád, ale neregistuju je, nepíšu vo nich a tím je nedělá slavnější než si zasloužej ...

   Smazat
  3. 8,47
   KONEČNĚ JSI SPRÁVNĚ NAPSAL,JAK TO U VÁS INCESTŮ VLASTNĚ FUNGOVALO A FUNGUJE DO DNES,WALESOVO HULIBRKU!!!!!!!!!!!!!.-DDDDDDDDDDDD

   Smazat
  4. 8,50
   ŠMUCIK TYŠTUCH Z WALESOVO VOHONU,JSI STÁLE BEZ NÁPADU NAJÍT NEBO SPÍŠ VYMYSLET JINEJ TAPECÍRUNG TY PROUSSACKÝ PROPAGANDY?????
   NEUMÍŠ NIC JINÝHO TY GRAMOFONE EUROHOVNOTNEJ,PROGRESIVNÍ PARALÝZOU PROLEZLEJ?????NO,JE PRAVDA,ŽE ZÁZRAKY SE DĚJÍ JEN V POHÁDKÁCH A TY SEŠ Z ROZPRÁVKY OD BRATŘÍ GRIMMŮ!!!!!!!!!.-DDDDDDDD

   Smazat
  5. 8:51 Už brzy že doduješ, rudoprde, až tvým incestním prdonošům z Kremlu nakope prdele tenhle pán! ☺☺☺

   - https://coolmagazin.iprima.cz/filmy/video-rambo-5-stallone-posilovna?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

   Smazat
  6. 9:07 RuSSácký poudáš? Oni si rádi hrajou na to že se bráněj, že jsou skoro jako esesáci! (Schutzstaffel = Ochranný oddíl) - proto si dali do názvu taky dvě "S" - https://en.wikipedia.org/wiki/Rossiya

   Jenže my co známe jejich agresivitu jim zásadně říkáme RuSÁci! Tedy od zkratky útočných oddílu pouličních rváčů SA (Sturmabteilung= útočné oddíly)!!!!!!.-DDDD

   Smazat
  7. 10,22
   Ty sis připrav prdel a držku na KOZOMRDÍ "HULŠTAFEL",budeš mít nejmíň 10x denněněco teplýho v hubě......a nejen tam!!!!!!.-D

   Smazat
  8. Totéž ti poradit nemůžu, těkavý prde v pravidelnejch pauzách vypouštěnej z lejnolíhně tohodle škaredýho teplýho Ugrofína - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Tvýho ugrofinskýho prdonoše se i ty kozy štítí, páč jeho úchyláckej kavkazskej fotr jim chtěl rozdojit tatínka!!!!!.-DDDDD

   Smazat
 25. 21;10
  Kvalitní koňáček z Polska i posypovou solí a šuk s nafukovací pannou nebo s panem Kubíčkem Jandou.....hmmm,to je večer hodný LEJNOLAHVÁRENSKOHAVLISTICKÝ ŽUMPY!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To se tobě stát nemůže co, těkavý prde v pravidelnejch pauzách vypouštěnej z lejnolíhně tohodle Ugrofína!☺☺☺ - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Smazat
 26. Zastupuji vesmírné civilizace na Zemi už dvacet jedna let.

  Sudakove, asi dobře víte, že žalovat Rusko nemá jakýkoliv reálný smysl, protože Rusko vždy dělá, že nerozumí a nerozumělo a potom jakoukoliv námitku proti jeho jednání považuje oficiálně za napadení Ruska a ihned útočí, především argumentuje vlastním držením jaderných zbraní a zničením třeba i celého světa, protože "K čemu svět bez Ruska." .

  Vzhledem k tomu, a my vesmírné civilizace to sdělujeme trvale a už odpočátku, že Rusko porušilo a porušuje platné mezinárodní právo, nejen v Sýrii, a nastalý nový stav v Sýrii je tedy i "nehodné" akceptovat, budeme my vesmírné civilizace stále stát proti Rusku a i proti jeho další a to i jakékoliv aktivitě tam. Rusko se dopustilo nejvážnějšího zločinu z pohledu platného mezinárodního práva a to přímé a plné válečné účasti na straně syrského diktátora proti většinovému syrskému lidu, který se diktátoru se zbraněmi v rukou válečně postavil v regulérní občanské válce a vítězil už natolik, že sám ruský ministr zahraničí Lavrov veřejně tvrdil, že bez přímého válečného zásahu ruské armády v Sýrii by její diktátor Asad byl do dvou týdnů lidem Sýrie naprosto poražen. Jde o vůbec největší zločin, protože větší zločin než proti lidu - národu neexistuje.

  My vesmírné civilizace nebudeme Ruskou federaci žalovat, nemíníme vyhovět tomuto ruskému výsměchu, my jsme ozbrojeni.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. --- 17.9.2018 jsme my vesmírné civilizace sestřelily to ruské bezbranné špionážní letadlo IL-20 nad Sýrií a prokázaly jsme to na tomto serveru NR, přičemž je skutečně záhadné, proč bezbranné a proč syrskou protivzdušnou obranou, konkrétně dokonce ruskou raketou. Izrael prokázal, že jeho stíhačky byly už jednu hodinu zpět na letišti v Izraeli a se setřelem tohoto ruského ubožáka nemůže - nemohou mít společného.

   My vesmírné civilizace stejně jako tehdy i nyní a kdykoliv v budoucnu, můžeme ovládat vaše prostředky protivzdušné obrany. Asi si to i dokážete představit. Lhát se nemá a vadí nám to. Lež žádnou věc trvale neřeší a vždy je tendence i z důvodu vlastního svědomí, projevit pravdu a věc napravit. Lží ještě nikdo nic trvale nezískal,... to jen Rusko si myslí, že lží změní fungování vesmíru, že zlomí vůli Boha a i nás vesmírných civilizací, že prosadí nespravedlnost a vládu zla. Budeme mu, my vesmírné civilizace, stát válečně v cestě, v tomto jeho úsilí!

   Smazat
  2. Milý diskutére, to nám sdělujete, že společnost je promořena vašimi udavači a zrádci? Váš fejk je tak nevěrohodný, že ani Fejková česká veřejnoprávní televize a rozhlas nemá odvahu vaši zfabrikovanou zprávu šířit. Pracujete snad i za moje daně velmi amatérsky. Na youtube najdete vysvětlení od zástupců ruské armády, co se vlastně stalo. Teď vám položím otázku. Hádejte komu lidé se zájmem být informován uvěří?

   Smazat
 27. 22:01 22:11
  DALŠÍ DEMENTALITOU VOBDAŘENÁ FETKA Z DOBŘAN,TO NENI NORMÁLNÍ!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:19 Není normální ignorovat vesmírné civilizace, které na Zemi provádí logické válečné akce, proti kterým vy lidé nemáte jakoukoliv obranu a dokonce ani nechápete, jak bylo možné je provést. Rozumný člověk by se už zamyslel.

   Smazat
  2. --- Ta doba, kdy Rusko mohlo trvat na svém s tím, že má jaderné zbraně a s tím, že nás mnógo (nás mnoho) a čekat až mu proto všichni ustoupí, ta doba už skončila, protože my vesmírné civilizace už máme právo přímo vůči němu na Zemi válečně zasáhnout.

   Smazat
  3. --- Už jsem vám sděloval, že vy Rusové budete Putina proklínat na věky věků. V té souvislosti znovu potvrzujeme, že my vesmírné civilizace nebudeme jakkoliv a o čemkoliv s Ruskou federací jednat dokud nevrátí jí anektovaný Krym Ukrajině.

   Smazat
  4. --- Připomínám ještě jednu zásadní věc: My vesmírné civilizace nebudeme spojencem NATO, respektive nebudeme s NATO jakkoliv a o čemkoliv jednat, dokud nevyloučí z NATO Turecko. Dokud bude Turecko členem NATO, budeme my vesmírné civilizace "nepřáteli" NATO, protože jsme plně nepřáteli nynějšího Turecka.

   Smazat
 28. TY TUPÁ HROMADO HOVEN,JDI TY SVOJE ZHOVADILOSTI TAPETOVAT NA DVEŘE HAJZLU SVYHO BLÁZINCE,TADY JSI K SMÍCHU TY NESMÍRNEJ KOKOTE☺☺☺!!!!!!!!!!!!!!
  JESTLI TI POMŮŽE KOPANEC DO LŽIDODRŽKY,TAK SE STAV,PROBERU TĚ JEDNOU PRO VŽDY,BLUDE VYFETLEJ!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:38 Ale ne, za mne totiž jednají vesmírné civilizace, které já na Zemi zastupuji a předávám vám jejich sdělení. Díky za nabídku.

   Smazat
  2. 22:38 Vdyť ty buzerante jseš uplně stejnej debil, tak koho kritizuješ?

   Smazat
  3. 10,24
   Buzerant jsi ty a tvůj incestní brácha ty potrate opičí kurvy!!!!!!!

   Smazat
  4. 10:47 Opice jsou incestní, proto žádné kurvy nepotřebujou! Zato tebe potratila po omrdání Zederblumem tahle kurva - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   Smazat
 29. 22:40
  JOOOOO,TAK KECAL A NESVÉPRÁVNEJ VOHON K TOMU?????!!!!!!!
  TO SE MAJÍ V BLÁZINCI NAČ TĚŠIT!!!!!!:-o

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:47 Zkuste sem napsat z Vašeho počítače: 022545887966532221548pkdduzbnul2566. Možná to odpálí nějakou raketu. Dokážete to?

   Smazat
  2. --- Kdybyste to napsal: 1) Jste nezodpovědný, 2) Děkujeme, máme Váš souhlas k jejímu odpalu, 3) Můžete mi prozradit, jak jste dokázal napsat ten poslední znak před čísly?

   Smazat
  3. Tvý prdonoši budou mít brzy vysokou úmrtnost i bez "mimozemtanů", rudoprde, připrav se! - https://coolmagazin.iprima.cz/filmy/video-rambo-5-stallone-posilovna?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

   Smazat
  4. 10,13
   Chce to nápad ty phuhu z Trumpetotrenclí!!!!!!!!.-D

   Smazat
  5. 10:46 Anti-skřek!!!!!.-D

   Smazat
 30. 22:54
  A KTERÝ MIMOZEMŠŤANYINA TI DĚLAJ GARDE....."""NORDICKÝ"""ŠEDÝ,REPTILIÁNI....NEBO JINÝ????!!!!
  A MÁVAJ TI PŘED DRŽKOU GRENADSKOU SMLOUVOU PODEPSANOU SAMOTNÝM Eisenhowerem,viď ty Cardo Retardo????!!!!!!:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:02 S Reptiliány jsem se osobně setkal a s jejich diskem, zachránili mne tehdy. Jednoho, se kterým jsem mluvil z očí do očí, jsem se dotkl rukou.

   Smazat
 31. 23:06
  Jdi si číst Grenadskou smlouvu s šedejma,ty reptiliánskej 3,14čusi:-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:12 Nás vesmírné civilizace nezajímá historie v souvislosti s respektováním platného mezinárodního práva. Když kradeš Ty, tak budu krást i já? Když kradou všichni, tak i my?

   Tak to nesmí fungovat. Vždy je nutné vyžadovat plný respekt k dohodě, k dohodám, k platnému mezinárodnímu právu, které dohodou je. Když neplatí dohody, neplatí nic. Když neplatí nic, znamená to válku.

   Smazat
  2. --- Vážím si toho Reptiliána, se kterým jsem mluvil. Bylo jich tam přes deset, vystoupili z disku, ale jen s tímto jsem byl v přímém kontaktu, nicméně nabyl jsem dojmu o celé jejich vesmírné civilizaci,... protože a Vy to asi neznáte, ale měl vyšší vývojovou úroveň a nezdál se mi negativní. Jednal tak nějak s citem i respektem - pokorou a to jednal se mnou, směji se a nechápu proč tedy. Byl vyšší než já a já jsem vysoký, byl štíhlý a měl krásnou jemnou šupinatou kůži světle šedomodré barvy. Jeho široká plazí ústa byla plná ostrých zubů a mezerou mezi jeho tvrdými rty vystrkoval tenký a dlouhý rozeklaný jazyk aby si mne "vycítil". Jeho ruce byly zakončeny velmi dlouhými a silnými drápy. Jeho oči byly plazí se zúženou svislou zornicí a myslím, že žluté barvy, myslím, že té barvy, ačkoliv jsem se mu do nich díval,... naprosto jistě si ale na tu barvu nevzpomínám. Můj dojem z něj, z nich, je jen pozitivní, bez ohledu na to, že mne tehdy zachránili a stálo to život několika lidí. Jsou dravci a nepřál bych nikomu se s nimi utkat! Pokud vím, jsou jedněmi z vládců galaxie a to pro jejich špičkovou techniku.

   Smazat
  3. Jakej zas "retilián"? Na toho rudoprda stačí bohatě repelent!!!!!!!!!!!! ☺☺☺

   A na jeho prdonoše zas platí tenhle Reptilián! - https://coolmagazin.iprima.cz/filmy/video-rambo-5-stallone-posilovna?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

   Smazat
  4. 10,17
   NA TEBE TY HOVNE INCESTNÍ STAČÍ JEDNA ČESKÁ FACKA A UŽ SE TY POSRANINO Z (NE)ŽIDU NA USSA PRDELI NEZVEDNEŠ!!!!!!!!!!

   Smazat
  5. 10:44 Antirudo-spray: xsssss!!!!!

   Čisto!-:)☺☺☺

   Smazat
 32. Tak jak s politováním vidím, dneska (teda vlastně včera bylo krmení trolů vydatné. Největší blbost ale je to, dělat si z mezinárodní situace srandu. Dobře to vysvětloval V. V. Pjakin v jednom svém videu Otázky-odpovědi, kde přirovnal svět k ponorce. Jednotlivé státy, jsou jako sektory v ponorce, pokud jeden sektor selže, jde ponorka ke dnu. Hrozba zničení světa v jaderné válce je bohužel stále větší. Aottj.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:20 A nebo stále menší, protože my vesmírné civilizace použití jaderných zbraní v takovém rozsahu nepřipustíme a Rusko tím ztrácí svou vydírací sílu.

   Smazat
 33. pro 0:32...bohužel stále větší, protože kde blb tam nebezpečno. Aottj.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1:24 Asi jste tedy četl mé příspěvky. Proč se nikdo z vás nezeptal na to, co tomu chybí? Napadá vás něco divného? Uvažujte, přestaňte teď číst a uvažujte, co je na tom setkání s Reptiliány divného. Já počkám, směji se.

   Takže, přišel jste na něco a vy ostatní také? Asi ne, že jo, protože vy nemyslíte. Prozradím vám to tedy, jde o záhadu, o tu, že když jde o ještěry (anglicky Reptiliáni), tak kde mají ocas? No, a to si ale možná také vzpomínám. Když přistál ten disk a vycházeli z něho Reptiliáni, bylo mi doporučeno, abych se otočil stranou a díval se jinam, tedy ne na ten masakr a aby mi prostě nemuseli víc blokovat vzpomínky. Já to tedy učinil a pak ke mně přišel ten jeden z nich a mluvil se mnou, nebo spíš se snažil, protože jeho dobrá výslovnost lidské řeči, češtiny, byla fyzicky skoro vyloučena,... ale "pokecali" jsme si. No, předal mi tu věc a já se ho při tom dotkl a pak se nějak ještě otočil bokem, myslím ... a pokud vím, udivilo mne tehdy, že má něco "na zádech", něco odspoda až ke krku. Dovtípili jste se? Asi měl na sobě overal a ten ocas zdvižený nahoru a nejspíš ze shora ještě i znovu dolů. Tak, to k tomu reptiliánskému ocasu, asi ho mají.

   Smazat
 34. čo to za idiota ....

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.