Reklama

sobota 29. září 2018

Volební vzkaz pro voliče z Prahy 12 od docenta Radima Valenčíka

Redakce Nové republiky
29. 9. 2018


10 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pepku 7:28, ten vzkaz od pana MUDr. Ivana Davida není pro nesvéprávné psychiatrické pacienty, kterým ty jsi.

   Smazat
  2. UŽ DNES TADY KDOSI NAPSAL,ŽE NÁZORY ŠPIČKY VOLIČŮ

   tedy vlastně snad celé Společnosti voličů nejsou prý tady vitány,což odvoláno nebylo.
   OSV tedy jeji aktivisté tyto názory napsali do panelové diskuse o přičemž plakát o budoucnosti ČR stále visi vlevo ,ovšem odkaz na něj-chceme ho totiž dávat k dispozici i jiným webům, přestal snad fungovat doufejme,že ne proto,že tam bylo prvnich pět bodů z konstruktu nepolitické společnosti voličů s názve NÁRODNI PROGRAM.
   Budete pane doktore tento NP po zvoleni podporovat nebo S ODŮVODNĚNIM,ŽE NEMÁ PRÝ ŽADNOU PODPORU MAZAT.

   Klidně ty body i tady znova zopakujeme a uvidite,že k nim domorodci budou mlčet a tedy s nimi souhlasit,nebot jak všichni víme mlčeni znamená souhlas,nebo ne?

   Smazat
 2. Vsichni jsou naprosto stejni podvodnici. Vhazujte prazdne obalky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:19 To říkají ti, kteří jsou sami podvodníci, a mají špatné úmysly. Pan David si důvěru voličů zaslouží.

   Smazat
  2. Petrovice hlasují pro Ivana Davida. Pryč s Fišerem, sluhou Bruselu!

   Leo

   Smazat
 3. Nepoucitelni, vzdy nadsene do voleb a pak? Pak je to jeste horsi. Dukazy jsou snad kazdemu patrne. Kdyby volby neco zmenily, dabno by je zakazali.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Volby, kdyby mohly něco změnit, by jistě zakázány byly. Ale proč nic změnit nemůžou? Protože většina lidí nad věcmi nepřemýšlí, podléhají reklamě, nedokáží se správně sebeidentifikovat, pojmenovat své zájmy a tudíž ani vyhodnotit, s kým je jejich zájmy pojí.
   Tak aspoň ta menšina přemýšlivých se sebou nemusí nechat vláčet a může do rozhodovacích pozic poslat i někoho jiného, než programové škůdce. Protože pokud to neudělají a rezignují, tak jen legitimizují všechno to svinstvo a zvůli, jaké jsme svědky. Pak už můžou opravdu jen držet hubu a krok, protože ani neprojevili zájem.

   Smazat
 4. Pane David , zda se ze jste si z NR udelal vlastni stranku ! Vite byt psychiatrem je jiz polovicni diagnoza onoho jednotlivce . A jeste se cpete do senatu , utracet nase czk na vase pitominy ! Chcete lehky zisk ,nac jste studoval ? Vase debaty jsou nepresvedcive a odpovedi opatrnicke .Jen se lopotte s poplatky pro lekare !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O vaší hlouposti svědčí fakt, že pomlouváte Dr. Davida, a přitom ho neznáte, jeho myšlenkám ani obětavým činům nerozumíte a ani nechápete, proč tu je tenhle web. Jen se snažíte škodit, domlouvat, urážet. Je mi vás líto, člověče.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.