Reklama

sobota 29. září 2018

Volební vzkaz voličům z Prahy 12 od spisovatelky Lenky Procházkové

Redakce Nové republiky
29. 9. 201825 komentářů :

 1. Souhlas s paní spisovatelkou. Ivan David patří do Senátu. Má můj hlas!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:11 MŮJ URČITĚ NE!!

   Smazat
  2. 12:31
   NĚKDO SE TĚ PROSÍ DUMMKOPF SCHEISSE????!!!!:-)

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. To je ale ostuda. Kde je uklízeč? Tolik zvratků a lejn se tu válí bez povšimnutí. Kdo se v tom má brodit?
   Budu muset poslat nějaké peníze na účet NR k posílení úklidové čety, ohle už je opravdu hnus jako v páté cenové.
   Ostatně pro takovýto lidský odpad by měly být dveře zavřené natrvalo.

   Smazat
  3. 19:25 Kdo ti dal právo nazývat druhé lejnem blbe.To si myslíš, že ty tvé ZVRATKY jsou to pravé co se má číst?

   Smazat
  4. 11:19
   On té nazývá někdo lejnem ty slepá patrono????

   Smazat
 3. Hele anonymní Pochve vol si koho chceš, ale nevnucuj svůj debilofašistický názor druhým. Vol si stahovače králíků i s jeho dervišskými tanečními kreacemi. Stejně to máte marné.

  OdpovědětSmazat
 4. Hlupáku v 12:03, nevím co máme marné, ale vím, že vy komouši a proruští patolízalové tady v Č.R. díky ochraně NATA a hlavně USA nic nezměníte.Tan váš Ruskej hlupákov se rozpadá jak domeček z karet. Až tahle hrůza na hradě skončí, tak si zvolíme podobného génia jako byl pan Havel!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tenhle hloupý a nenávistný slint tu nechávám pro obveselení ctěného publika.

   Smazat
  2. 8.11 Dvořáku ty mne nikdy neurazíš a víš proč? Já se na rozdíl od tebe nechoval jako to nejhorší prase. Ty STBáckej parchant, který udával lidi v 80 letech( lehce dohledatelné), budeš ještě o někom psát -hloupý slint- . Jediná chyba pana Havla byla ta, že vám STBáckem sviním nedal vybrat LAMPU, ale není všem dnům konec. Takovej parchant udavašskej , zalez do kanálu a víc se nevyskytuj. Nezapomeň mazat !!! to umíš nejlíp

   Smazat
  3. 9:06
   TY Schweine scheisse dummkopf UNTERMENSCH,HAVEL BYL S5bákama JEDNA PRDEL I FLAŠKA,UDÁVAL,DONÁŠEL A KOLABOROCAL,ŽE PŘEDČIL I STREJDU MILOŠE V LEZENÍ DO PRDELE FRICKUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   A TENHLE UDAVAČ BYL ZVOLEN JEN A JEN DÍKY KOMUNISTŮM,TAK SI TO TY HROMADO HOVEN NAPISNA PÉRO,A PŘEČTI SI TO POKAŽDÝ,KDYŽ BUDEŠ POD VOBRAZEM TOHO ULTRAZMRDA DENNĚ ONANOVAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
  4. Pana Václava Dvořáka je dost, co se týče mazání a spekulanstvím se zmizelími příspěvky atd. (něco jako ve vojákovi Čonkinovi: "nemyslete pošťáku Viktore Alexandroviči Kucharove, že když nemáte nohy, tak u nás v Bogdanovce budete s těma nohama nějak spekulovat!"), ale v tomto registru StB svazků, jsem jej neobjevil ani pana Ivana Davida. Narozdíl od Klause, Zemana, Johna, Filipa, Železnýho st. atd. atd.?

   Zdroj:

   https://stbezo.info/search.php?q=aaber


   Ramón

   Smazat
 5. Ano, ano, Bůh ochraňuj ty blby a jemu podobné, jako ten z 16:45, ti ostatní normální lidi to už nějak zvládnou sami.Aottj.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nadávající a urážející blbý redakce smazala. Jupííí.

   Smazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak je vidět, tak sem lezou stále větší blbci, kteří nemají asi ani ponětí kdo je kdo a pálí nesmysly přímo od boku. Upozorňuji na Pjakina a jeho video Otázky-odpovědi, které je už k dispozici. Ten moula z 17:57, by se taky mohl trochu vzdělávat i když jak kdosi trefně řekl "Vůl zůstane volem a pařez pařezem" Aottj.

   Smazat
  2. 17:57 Když tak iritují lidi vašeho typu, pak dělají dobře.

   Smazat
  3. 19:22 Tak ty proruskej moulo upozorňuj na Pjakina, máš pravdu, to je ten pravý vzor pro takové magory jako ty. Prý" trochu vzdělat" a jako čím ty ruská trubko, co ten vypatlanec řekl kdy moudrého. Pouze žvaní bláboly, které ve proruští zrádci chcete slyšet. Dobře vám co tady melete ty ruské bláboly vymyl hlavy.

   Smazat
  4. 17:57 Vy co tak rádi mažete, tak znovu, TROŠKU JINAK. Proč u té " krasavice " Procházkové nemáte další mis, třeba taková Semelová, to je duo do voleb, jedno oko nezůstane suché SMÍCHEM.

   Smazat
  5. TY HNĚDEJ PHUHU Z HAVLOTRENEK,TAKHLE DEMENTNĚ SES PTAL VČERA.....JSI TAK VYLITEJ A BLVEJ,ŽE UŽ NEVÍŠ,KDY A CO BLEJEŠ,SCHEISSE DUMMKOPF!!!!!!!!☺

   Smazat
 7. Když dobře tak dobře... jenom nerozumím tomu, proč neustále lezou sem na NR. Pokud budu alergický třeba na červenou řepu, tak ji do sebe nebudu stále cpát. Leda, že platí to že jsou to blbci a nebo masochisti, což je ale jejich problém a nemůže ani náhodou iritovat. A O Tom To Je.

  OdpovědětSmazat
 8. 8.56 Když ti vadí pravda, tak ji nečti, nebo, jak píšeš, tak sem nelez.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:24 Jak si přišel na to že mi vadí pravda? Tu si vždycky rád přečtu a je pravda, že sám propaguji že na hloupé troly se nemá reagovat. Takže pá pá trolíku, už si můžeš žvatla co chceš, sice si přečtu co tvůj mozeček vypotí, ale reakce už nebude. Aottj.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.