Reklama

středa 12. září 2018

Zajatý terorista DAEŠ zradil USA

12. 9. 2018   novostionline
Informace o situaci v Sýrii z médií. Připomeňme si, že v posledních dnech v SAR zesílily boje mezi teroristy a vládní armádou, podporovanou VKS Ruska. Útočí se na Idlib, který je považován za poslední velkou baštu teroristů v Syrské arabské republice. Boje pokračují i mezi tzv. opozicí a v Rusku zakázanou organizací DAEŠ. Navíc byly nedávno potvrzeny zprávy o stycích DAEŠ s USA.


V posledních dnech vešlo ve známost, že jeden z teroristů, který byl zajat vojáky Syrské arabské armády (SAA), potvrdil řeči o vztazích mezi Spojenými státy a teroristickou skupinou. Podle údajů zpravodajské agentury Al Masdar News džihádista oznámil, že byl vycvičen v amerických výcvikových táborech v tzv. bezpečnostní zóně na jihu Homsu, kterou Washington drží nelegálně. Jak bylo poznamenáno, tyto informace mohou být důkazem toho, že vinu za organizaci teroristického útoku ve městě Suvajda, obětí kterého se stalo více než 150 osob, mají Spojené státy. Tvrdil také, že se účastnil střetů s vládními jednotkami jižně od Damašku.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

17 komentářů :

 1. Nic nového, kobyla kope, než dodělá...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takové svědectví je na prd. Emeričani řeknou, že byl donucen vypovídat pod pohrůžkou násilí, anebo, že ho mučili. Jeho svědectví je tak dobrý k popovídání si u piva. Ve skutečnosti už Sorošova (Sorošem placena) scénáristická skupina "Bílé přilby" horečně míchá jedovaté sajrajty, aby je mohla v pravou chvíli rozptýlit mezi obyvatele Idlíbu. No a potom vzlétnou bombardéry B1 (prej už se nepoužijí lodě) a shodí bomby a rakety na cíle. BombardÉry mají letět v maximální možné výšce, kde je mohou sejmout pouze Rusové - ruskými systemy. Pokud se to stane, tak si budem dopisovat z bunkru, pokud vůbec. Budeme titiž účastni WWIII

   Vymazat
  2. Pokud nevypíší zajímavou finanční odměnu spojenou s rehabilitací (NEDOTKNUTELNOSTÍ a ochranou svědka) za dodání živých, poradců z Izraele, USA, Francie, Anglie atd. a zejména "Bílých přileb", je to opravdu jen jedna paní povídala.
   Zajmout, zabalit, předat a pak si užívat peněz i života v bezpečí, bez zabájení a jiných hrůz.
   Volič-Vilč

   Vymazat
 2. Pravděpodobně se jedná o demokratické teroristy. Ještě je třeba zjistit, kde mají teroristé továrnu na drony. Sláva demokracii.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, tutovej demokrat. Nejen, ze jsme si ho pekne vyskolili, ale take mu konecne vtloukli do palice tu nasi kulturu, ty nase hodnoty. Sice porad zere lidske vnitrnosti, ale uz s hořčicí.

   Vymazat
 3. No nic známé fakta teroristé s hvězdy a pruhy na zadku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Trenýrky, červené, nebo s hvězdami a s pruhy, přece dělají z výtržníků a teroristů demokratickou, umírněnou opozici... To vám napíší všude v mainstreamu.

   Vymazat
 4. V Suvajdě to přece byl humánní teroristický útok sakra! Že vám hanba není takto plivat na naše spojence.

  OdpovědětVymazat
 5. Já bych doporučil ASADOVI UDĚLAT TO CO UDĚLAL cASTRO. zAKOUPIT VŠEM TERORISTŮM V iDLIBU LETENKY A ODESLAT JE DO usa.

  OdpovědětVymazat
 6. Takových zpěváků tam určitě již bylo hodně jen z taktických důvodů se o nich nemluvilo. Drony určitě nevyrábí v Syrii, jen je tam smontovávají. Představte si tu potřebu zbraní, munice, vybavení a potravin. Je jasné že na výrobu nemají čas a zdroje. Takže ten kdo ovládá cestu peněz ví o všem.

  OdpovědětVymazat
 7. USA podporovali taliban a dnes
  likviduje americké vojáky jak
  jak špejle na střelnici .

  OdpovědětVymazat
 8. Tak to asi USA budou muset zaplatit válečné škody, ale určitě nejsou jediní, kteří ten konflikt vyvolali a dohnali do takových materiálních škod.
  Nechápu tu opozici, která se před ničím nezastaví a civilisty používá jako živé štíty. Odchod těchto teroristů kamkoli je nežádoucí, nic jiného by stejně nedělali.

  OdpovědětVymazat
 9. Prokletá říše ZLA-USA je všude , kde teče krev. A ta teče tam , kde se objeví plechovka od CocaColy . Kde je co krást , takovou zem obsadí svými vrahy a z domácích si vrahy pro své použití krvavým dolarem zaplatí ! USA jsou říší satana a s mozkem ve stejně pekelné zemi V.Británii !

  OdpovědětVymazat
 10. Tato informacia sotva koho prekvapi. Ved s vedenim Al Kaida a DAES sa stretaval aj masovy vrah fasista McCaine predtým, ako zdochol. Existuje z tych stretnuti kopa fotografii. USA tu kozomrdnu zberbu samozrejme s podporou EU financuje. Oni ich vytvorili

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.