Reklama

úterý 25. září 2018

Zveřejněno video „Bílých přileb" s inscenací „chemického útoku“ v Idlibu!

Údajné oběti "chemického" útoku
- kou -
25. 9. 2018  PrvníZprávy

Syrská agentura SANA zveřejnila videa dramatizace údajného chemického útoku v syrské provincii Idlib, které připravily „Bílé přilby“, aby mohly z něj obvinit vládní síly.
Během několika minut však byl materiál odstraněn ze stránek YouTube. Článek o videu v arabské a anglické verzi na webové stránce zůstal.

V pětiminutovém videoklipu se objevily tři verze stejného videa inscenace s mírně odlišnými „scénáři" a uspořádáním herců. Na začátku videa jsou na zemi údajné„oběť“ chemického útoku, jeden muž nesen na nosítkách do sanitky a dítě polévají vodou na pickupu.

V druhé a třetí verzi videozáznamu však člověk již není na nosítkách, ale pomáhá ostatním polévat dítě vodou.Varování před provokací

Skutečnost, že povstalci připravují novou provokaci s chemickým útokem, který by měl sloužit jako záminka k raketovým útokům Spojených států a jejich spojenců, v srpnu uvedl mluvčí ruského ministerstva obrany Igor Konašenkov.

Navíc ruské středisko pro usmíření válčících stran v Sýrii uvedlo, že teroristé připravují skutečně použít chemické látky na bázi chlóru proti účastníkům zinscenovaného natáčení, aby obvinili z útoku vládní vojsko.

Minulé pondělí se v Soči prezidenti Ruska Turecka Putin a Erdogan dohodli na zřízení do 15. října demilitarizované zóny v Idlibu podél linie střetu mezi ozbrojenými opozičními a vládními silami a ministři obrany obou zemí podepsali memorandum o stabilizaci situace v oblasti idlibské deeskalační zóně.


(kou, prvnizpravy.cz, sana.sy, ria.ru, foto: repro video sana)

33 komentářů :

 1. Dnes je na lži založeno vše. Poskoci USA ambasády na ČT 24 tvrdili že na Ukrajině proběhla invaze Ruska proti Ukrajině. Když V Sýrii přistáli čtyři bombardéry SU 34, druhý den jsme měli možnost vidět v televizi satelitní snímky z letiště. A na Ukrajině už tři roky nic. Jaká armáda invazi provedla, odkud přijeli, jaký je to druh jednotek. Kde nic nejni, ani sebevětší poskok neukáže. A zítra se zase posadí před kameru a nestydí se, přesto že už sami moc dobře vědí že jsou jen laciní poskoci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Napsal Pavel Chrastina ( z Olympiku )_BI @21

   Zdravím a přeposílám zajímavou úvahu bývalého emigranta Pavla Chrastiny.

   Bývalého člena skupiny OLYMPIC. Názor si musí udělat každý sám..... MIGRACE: Utajovaná hrozba Pavel Chrastina (* 1940) − skupina OLYMPIC - baskytara, zpěv (1962–1969) Také já mám za sebou zkušenost uprchlíka. Uprchl jsem z bývalého československého marxistického ráje. Jenže v té době byli uprchlíci ještě většinou slušní lidé. Žádní vrazi, žádní násilníci, žádní náboženští pomatenci, žádní notoričtí asociálové. Drtivá většina chtěla co nejdříve pracovat, naučit se jazyk a splynout s lidmi hostitelských zemí. Ale o tom jsem už jednou psal. Dnes chci napsat o něčem jiném. Jako mnozí jiní jsem prošel uprchlickým centrem v Traiskirchen, kousek na jih od Vídně v Dolním Rakousku. Sejmuli mi otisky všech prstů, odevzdal jsem cestovní pas a těšil se na brzké pohovory na australském velvyslanectví. Mezi těmi dvěma pohovory jsme prošli důkladnou lékařskou prohlídkou včetně rentgenu plic Bylo nás tam asi deset Čechů a několik Slováků a všichni jsme to považovali za samozřejmost. Bylo mi naprosto jasné, že kdybych měl něco nakažlivého anebo byl náhodou tzv. bacilonosičem, do Austrálie bych se nikdy nedostal. Podobné to bylo i později ve Spojených státech, když jsem, už jako Australan, žádal o povolení k delšímu pobytu. Otisky prstů již nebyly třeba, ale lékařská prohlídka ano. Také tohle jsem považoval za naprosto samozřejmé. Otázka tedy zní: proč úřady zjevně nedělaly a nedělají kontrolu zdravotního stavu statisíců muslimů, kteří přicházejí každým rokem do Evropy, ať už z Asie či Afriky? Je to záměr těch, kteří je sem už nejméně tři roky otevřeně zvou?

   Smazat
  2. Lékaři dobře vědí o celé řadě nebezpečných chorob, proti kterým jsou například afričtí domorodci imunní, ale organismus Evropana a mnohdy ani evropská medicína si s nimi neumí poradit. A znovu se ptám, patří i tohle k záměrům německé kancléřky a celého současného vedení EU? Všichni snadno pochopíme, že taková „latentní“ zbraň dokáže časem napáchat možná větší škody než tisícovky neregistrovaných džihádistů rozptýlených mezi imigranty. Mikrob či virus nepotřebuje propašovat žádnou výzbroj, pracuje dlouho a skrytě, těžko ho můžete chytit, zavřít a postavit před soud. Pracuje jako časovaná bomba. Masivní vlna „divoké“ imigrace, kdy úřady téměř vůbec nekontrolovaly ani identitu, ani doklady tzv. uprchlíků, natož aby zjišťovaly jejich zdravotní stav, přináší všem Evropanům vedle terorismu a sociálních problémů ještě další obrovské nebezpečí Nejde o žádný planý poplach, protože jen za poslední tři roky se počet těchto „nových příchozích“ odhaduje na více než dva miliony. Rád bych viděl nějaká statistická čísla o jejich zdravotním stavu, pokud vůbec existují. Je také možné, že o nich příslušná ministerstva evropských zemí už něco vědí, ale záměrně si tuto informaci nechávají pro sebe. Zřejmě abychom se nevyděsili. Což vyvolává další naléhavou otázku : kdo si tímto způsobem přeje zdecimovat příští generaci domácí evropské populace a proč ? Často se hovoří o tom, že řada českých lékařů i zdravotních sester odešla pracovat do zahraničí. Někdy chtěli získat další zkušenosti, šlo jim o odborný růst. Jindy zase jen o vyšší plat. Na jejich práci se však náhle něco změnilo. Během posledních dvou let jsem četl už řadu zpráv od českých zdravotníků o zoufalých zkušenostech s muslimskými imigranty v německých nemocnicích. K tomu všemu mohu připočíst i jednu obsáhlou výpověď českého chirurga pracujícího ve Velké Británii. Všechny tyto články se objevily na našich sociálních sítích a byly alarmující. Ti z vás, kdo je také četli, mi to potvrdí. Snad by bylo na místě z nich citovat.

   Smazat
  3. Ale mohli byste nad tím jen mávnout rukou a pomyslet si, co je nám do zahraničí. Jenže primář Pavel Lebeda, bývalý senátor a bývalý viceprezident Českého červeného kříže, popisuje situaci u nás. Z jeho obsáhlého rozhovoru pro Parlamentní listy, zveřejněného už 27. ledna tohoto roku, vyjímám: „Nejčastější nemoci objevené u migrantů v našich zařízeních jsou: HIV+, TBC, syfilis, salmonelóza, enterobakterióza, svrab, zavšivení, hepatitida A. Málo četné, i když závažné nemoci neuvádím. Když k chorobám přiřadíme zemi původu migrantů, nejčastěji se opakuje: Pákistán, Afghánistán, Sýrie, subsaharská Afrika...“ V jiném místě rozhovoru říká: „Udělení azylu je vůči společnosti zodpovědný akt a zdravotní hledisko by mělo mít v tomto procesu právo veta... vyloučit rozšíření infekčního onemocnění by mělo být nepřekročitelnou podmínkou.“ Konec citace. Co dodat? Za prvé : Je z toho všeho zřejmé, že u nás je dnes rozhodně více muslimských „uprchlíků“, než jen těch dvanáct, do omrzení deklarovaných vládou. Ony se totiž blíží volby. Za druhé a zásadně: Žalovat český stát za neplnění tzv. imigračních kvót u Evropského soudu je neuvěřitelná drzost a projev sílícího diktátu unijního vedení. Musíme vzít v úvahu, že toto vedení selhalo ve svých základních povinnostech vůči svým občanům hned dvakrát. Nezajistilo jejich bezpečnost především tím, že dodnes nedokázalo dostatečně ochránit vnější hranici unie. Nepřímo tím dodnes napomáhá sílícímu islámskému terorismu uvnitř unie. Také proto musí dnešní vedení unie dříve nebo později přijmout svůj díl zodpovědnosti za dosavadní i budoucí stovky nevinných obětí. Pojďme dále. Volným otevřením dveří asijským a africkým imigrantům nedokázala unie zajistit ochranu svých občanů před importem exotických chorob, z nichž některé jsou neléčitelné a smrtící.

   Zde se počet nevinných obětí teprve ukáže a není vyloučeno, že jich bude nakonec o mnoho více, než obětí samotného terorismu.

   Předložil Ramón

   Smazat
 2. 20:56
  To se pletete pane,tyhle POSKOCI JSOU.MÓÓÓC DOBŘE PLACENÝ MÍSTNÍM VELVYSRANCEM USSA OKUPANTŮ!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 3. Uprimne: nikdo uz si techto blbosti nevsima! Nikoho nezajimaji ani Skripalovi, ani radoby chemicke utoky v Syrii. Kazdeho Cecha zajima jen jedno: at mu do jeho zeme nelezou paraziti co budou uzirat ze socialniho systemu, aniz by do nej jakkoliv prispeli!!!! A politici, kteri to podporuji skoncili nejen v politice. Seznamy takovych se vedou a dusledky budou vyvozeny!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen bych doplnil. Na dotace EU musíme peníze nejdříve z Prahy poslat. Pak se nám dodá 80 procent částky jako dotace EU. Ze zbývající částky naopak platíme tu verbeš v EU parlamentu. Nevím, proč tento podvod trpíme. Navíc každý rok od nás odteče zisk nadnárodních monopolů v částce 400 miliard korun. Není to na palici, když by učitelům na platy stačily 3 miliardy?

   Smazat
  2. 21:19 - parazit jsi ty, křupane, brzy ti sebereme důchod.

   Smazat
  3. Myslim si, ze predevsim by se melo reagovat na ty lzi, na to, ze tohle se predklada lidu. Kdyby se proti tomu bojovalo, lidi to zajimalo, pak by nevznikla ani problematika emigrantu a nebyly by ani nutne soc.davky KOMUKOLIV. Kolik soc.davek davali komuniste lidem v CSSR? Ani jednomu. Kolik bylo neleganlich migrantu - ani jeden. Ale ted lidi zajima jen jejich osobni prospech a vsichni delaji jen to, co vede k jejich prospechu. A tak se muze vesele lhat a nic se nikomu nestane. Stale tvrdim: za vsechno zlo, co je ve svete a i tady v CZ, mohou jen lidi, jen obcane, co volili stavajici vladu, vladni koalici, ci pravici, ktera vladne. Ci nejdou k volbam Fakt je ten, ze levice v zadne zemi v Evrope nevladne. Proto je takovy stav v Evrope a CZ. A vsude jinde, kde hlavni vec jsou ne lidi, ale PENIZE. A to zajima i 21.19.

   Smazat
 4. Jo to už je k pláči ty nesmysly co dělají usa+jeho lokajové na to jim soudný člověk neskočí.

  OdpovědětSmazat
 5. BŮBŮBŮ BÉBÉ A zase tomu hodnýmu andílku jménem Rusko všichni ubližují BÉBÉ BŮBŮBŮ. Proruští pokrytci, už se konečně proberte! Dnes čtu jak sám ruský šefik označil ruskou ekonomiku za zaostalou a polofeudální. Tak že sankce za obsazení Krymu plní svůj ůčel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:06 je takový hlupák, že neví nic o zákonitostech rozvoje živočišného druhu člověk. Neví nic o vývoji a pádech kultur. Neví, že dosud trvající technologický a hospodářský předstih "Euroamerické civilizace" byl dán objektivními předpoklady polohy, klimatu a osídlení, nikoli nějak zvláštními předpoklady daného obyvatelstva, tedy tzv. bělochů. Neví, že tento předstih Euroamerická civilizace ztrácí, když je dostihována a v některých parametrech již předstižena např. Čínou, když zcela zákonitě vrcholy kulturního rozvoje lidstva se přesunují zcela zákonitě do míst lepších rozvojových předpokladů, dnes možná podle potenciálu lidských zdrojů. Pak je dost důvodů místo hloupých posměšků uvažovat o z toho plynoucích ohroženích, která se nás, jako součásti Euroamerické civilizace dotýkají. Já vím, že autorovi z 11:06 něco takového nedojde. Je ovšem korektní se o to pokusit. Děkuji

   Smazat
  2. Sankce Rusku pomáhají. Na tom se shodnou i západní ekonomové. Putin mluvil o ekonomickém zaostátání okrajových regionů a to je pozůstatek SSSR a Jelcinovy éry. Putin dal do pořádku armádu a zbrojní průmysl. Zemědělství a potravinářský průmysl zaznamenává strmý růst. Rusko už poněkolikáté bude i letos velkým vývozcem přebytku obilí.

   Tak kdo je tu feudálně zaostalý?

   No přece ty, bobečku.

   MM

   Smazat
  3. 11.43 Tak větší blabol jsem už delší dobu nečetl " rozvoj živočišného druhu " ty vole, co to jsou za bláboly? Co má toto společného se zaostalostí Ruska?, kde za zaostalost může zkurvená politika Rusa posledních sto let a ne nějaké klima,polohy osídlení a dále.Vyvraždění 20 milionů občanů., většinou těch chytřejších ,zapříčinilo Ruskou chudobu. Velice hloupej příspěvek.

   Smazat
  4. 11:46 Ano Putler dal do pořádku armádu, ale za jakou cenu. Ruský duchod 4 500, prum. mzda 12 500 v přepočtu. Obilího vyvezl 350 000 tun ,za cenu minimálních cen, tak podrazil Německo a Francii. Něco si proruskej hlupáku přečti, nejenom sputnik, aronet, par. listy TROUBO.

   Smazat
  5. Kdo nebyl v poslední době v Rusku, nemá vůbec ponětí o co tam jde a co se tam děje. Až na to přijde Babiš, bude pro něj už pozdě. Jen třeba párek k snídani, to je párek a ne hmota kůže, oleje či sóji, a všech možných zbytků v řeznictví.
   Jak může ČOI něco takového kontrolovat, když žádné normy nejsou. Jdu do lékárny pro léky - nejsou, jdu si koupit pytel cementu či cihly nejsou. Ale na ČT24 se tetelí, jak před 30 léty nebyly banány. V TV nic nedělají, měli by letět, první ředitel a ostatní si mohou vylosovat pořadí.

   Smazat
  6. Rusko je úplně v prdeli. 107 milionů chudých na úrovni nejchudších v Africe, polovina vysloveně hladuje, internet používají jen ti nejbohatší, což je jen asi okolo 2000 lidí, 80 milionů stejně neumí číst ani psát, 132 milionů žije ve slumech nebo jen tak v zemljankách. To je horší než v Čad.

   Smazat
  7. Je na první pohled, žes tam nebyl a někdo ti to jen nakukal. Ale je to úžas, viď, když analfabeti lítají již 50 let do vesmíru, když všichni proti Rusku útočí a oni přežívají a dokonce rostou, když Merkelová volí raději dodávky plynu od Ruska než od USA atd.

   Smazat
  8. 11:43 Jen samý bolševický rudocancy! Pomineme-li černé divochy, kteří se pojmu civilizace nikdy ani nepřiblížili, máme tu údajně velice starou civilizaci žlutých. Ti sice postavili asi jedinou stavbu viditelnou i z vesmíru, to je pravda. Ovšem skutečně něco rozvíjet nedokážou. Nahromadit horu kamení umí kdejaký hovado i ve zvířecí říši. Čínské stavby zůstaly tisíce let ve stejném slohu, střelný prach sice vyrobili, ale použít ho smysluplně nedovedli, do Afriky dopluli s obří flotilou, ale krom žirafy pro císařskou zoo tam nic nezískali a ani nezanechali! Když kamkoliv přišel Bílý muž, vznikla tam kolonie tvořená první pevností s posádkou. I proto osídlil celou Ameriku, Austrálii a dobyl všechny nejvyšší hory světadílů i oba zemské póly! Tenzingovy předci žili pod Mount Everestem tisíce let a vylézt nahoru nedokázali. Báli se "zlých duchů" hory. Musel přijet bílý muž z daleké Austrálie, aby tuto horu pokořil. Bílý muž sestoupil až na dno oceánských hlubin a prošel se po Měsíci, vynalezl penicilin i vodíkovou bombu! Ostatní rasy z jeho díla pouze bezděčně profitují a ještě si stěžují.- https://www.youtube.com/watch?v=3DqPtV2KNas

   Smazat
 6. 16:51 Rusko loni vyvezlo 3 500 000.-tun pšenice ty americkej hopsálku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A poté u nich nastal hladomor. Používají krmnou směs z čínských a indických skladů CO a míchají to s drcenou slámou. :-D

   Smazat
  2. 18:53 Ne nadarmo se říká - blbej jak Rus - ty počty si hňupe oprav, ať nejsi za VOLA.

   Smazat
  3. 10,10
   Omyl!!!!!!
   Největší alkoholici jsou PŠONCI A BANDEROVCI,hňupe!!!!!!!!

   Smazat
  4. 12:08 Jj. tihleti!!!!:-))))) - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Smazat
 7. Putin je můj velitel !
  Né ta loutka nad článkem .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:04 Tak mu skoč do prdele,MAGORE.

   Smazat
 8. Kdo obhajuje Rusko, zaslouží si kulku do týla!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20,56
   DRŽ TU KOLABORANTSKOU PROUSSACKOU DRŽKU,ZMRDE Z UDAVAČE CHRCHLA VZEŠLEJ!!!!!!

   Smazat
 9. 16:45 skvělá ukázka intelektu "argumentací" ve slovním spojení "co to jsou za bláboly". 16:51 má namísto argumentace k příčinám nerovnoměrného rozložení vývoje civilizace "Putlera". Domnívá se, že jen a jen elementární znalosti spolu s běžnou logikou nepostačí k tomu, aby rozpoznaly jeho omezenost. Není zapotřebí číst Parlamentní listy ani nějaký Aeronet, natož dětinský Sputnik. Napadne, že pomáhat hlupákům je hloupé. Protože právě jen díky tomu se asi mohou množit.

  OdpovědětSmazat
 10. 21:37 Hraješ si na EEnteligentního pisálka a přitom hloupej jak vidle zapíchlé v hnoji.Pokud nerozeznáš psaný argument, tak více nic nepiš. Ty tvé " elementární znalosti " nijak nikde nevynikají.Pane nechytrý.

  OdpovědětSmazat
 11. 9,16
  Za ti voni,se třema třídama pomocný jsou gigant na myšlení!.-)

  OdpovědětSmazat
 12. 9:28 Někdo má 5 VYSOKÝCH ŠKOL, jako voni a jsou blbí jak osel, tímto se omlouvám zvířeti.

  OdpovědětSmazat
 13. 10,06
  Voni mají leda Plzeňská práva,bzuku.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.