Reklama

sobota 27. října 2018

100 let od vzniku Československa podle pana Fendrycha

Jiří Baťa
27. 10. 2018
Známý komentátor pan Fendrych (Aktuálně.cz) svým antizemanovsky negativistickým
přehledem zde: nazory.aktualne.cz, se zaměřil na okomentování oslav 100. výročí vzniku Československa. V této souvislosti znovu neopomněl narážkami se vymezit vůči prezidentu Zemanovi, kterého naprosto neopodstatněně staví do role centra pozornosti těchto oslav. Poněkud mu nedochází, že tu „pozornost“ jak ji zmiňuje a která se upírá k M. Zemanovi, jako např., že jde o "100 let Zemana", všecko, co se tak nějak vztahuje k němu, co tropí, koho pozval a koho nepozval na Hrad, kam se propadl ve vyznamenávání občanů, jakou hrůzu zase vypustil z úst on nebo jeho alter ego Ovčáček, že tuto atmosféru vytváří především ti, kteří pak tyto skutečnosti kritizují a prezidenta ostrakizují. Ostatně to samé se rovněž týká Fendrychových negativních výčtů života společnosti, o kterých říká, že co není hodno slavení, o tom píšeme. Co je na tom zvláštního nebo nelogického? Samozřejmě nebudu oslavenci, např. třeba svému bratrovi, připomínat jeho životní neúspěchy, problémy a nedostatky, ale že budu glosovat jen to pozitivní a dobré a přát mu v dalším životě jen to nejlepší. Panu Fendrychovi to ale přijde jako úmysl záměrně se těmto skutečnostem vyhnout. Tak to však rozhodně není. Je totiž potřeba vidět věci více či méně důležité a podstatné, ty nepodstatné (jako v daném případě) upozadit, jakkoli jsou v našem životě důležité. K jejich projednávání je k dispozici jiná doba, jiné místo a hlavně zodpovědný přístup.

Jestliže pan Fendrych zmiňuje celou řadu negativních skutečností, kterými je naše společnost, potažmo republika zatěžována, nelze než s ním bohužel, souhlasit. To, že je milion českých občanů včetně 120 tisíc důchodců v exekuci, na 30 tisíc bezdomovců (jak ti "slaví", zajímá je vůbec ještě nějaká česká státnost?), více než 600 ghett, jejichž počty neklesají, spíš naopak, Česko je jako euromontovna, jako země, která chabě reaguje na šířící se sucho, je to země dezinformací a fake news, ideální místo pro ruskou hybridní válku, země podceňující učitelský stav na všech úrovních, země bujícího domácího násilí, stát, kde statisíce žen čelí sexistickým útokům. Rostoucí nacionalismus a neonacismus. Zanedbaná, zčásti se rozpadající města (Praha), raději snad nepokračujme. To vše, až na tu jeho rusofobní poznámku o ideálním místě pro ruskou hybridní válku, je bohužel konstatování sice smutné, leč pravdivé. Přesto pan Fendrych tvrdí, že je co slavit. Mj. zmiňuje, že jsme přežili nacisty i bolševiky, že jsme evropský stát, po čtyřiceti letech pod Rusem si vládneme sami a řešíme podobné problémy jako jiné unijní země, jako třeba rozdělení společnosti. Jsme členy Evropské unie a Severoatlantické aliance, važme si toho. Je tu však otázka, zde tu výzvu, vážit si našeho členství v EU a NATO, přijme většina občanů. Lze se vážně obávat, že ne.

S mnohým, co pan Fendrych konstatoval, lze souhlasit, ale stejně tak nesouhlasit. Na jedné straně mluví o neblahém stavu společnosti (viz výše), ale už neříká, proč tomu tak je a kdo takový stav způsobil, přesněji zavinil. Jeho konstatování, co jsme přežili, co a kde jsme dnes není poctivé, ale ani pravdivé. Po čtyřiceti letech pod Rusem si, podle pana Fendrycha, dnes vládneme sami. Opravdu tomu máme věřit? A to, že jsme zavázáni svým členstvím v EU, stejně jako v NATO, že sdílíme a poslušně plníme pokyny a příkazy amerického establishmentu, vazalsky se podílíme na uzurpátorské politice USA, prostřednictvím NATO se zúčastňujeme na přípravě války s Ruskem, přes imigrantskou invazi, řízenou NWO, je nám vnucován multikulturní, potažmo islamistický prostor atd., to pana Fendrycha evidentně nechávé chladným, či spíše to „poslušně“ akceptuje.

Jinými slovy, pan Fendrych přiznává, že naše republika má celou řadu problémů o kterých se v rámci oslav 100. výročí vzniku Československa nemluví. Že ty nedostatky a problémy jsou ale důsledkem polistopadové politiky, se mu přiznat nechce. Proč asi? Že jsme přežli čtyřicet let „pod Rusem“ je mu úlevou, že však skoro třicet let jsme (díky V. Havlovi) pod ideologickým, ekonomickým, vojenským a morálním vlivem Američana, mu přijde normální. Říká se, že „Čí chleba jíš, toho píseň zpívej“. Pan Fendrych si dopřává notný kus chleba „tam těch“, proto se musí snažit s plna hrdla zpívat jejich píseň. Píseň o západní demokracii, svobodě, lidských právech, liberalismu, o ruském nebezpečí, čínské rozpínavosti, multikulturalismu, kterou řada našich nejen novinářů, ale i politiků a intelektuálů má za lepší, než čtyřicet let pod Rusem. Proč zrovna pod Rusem, když jsme měli svoji vládu? Nu což, proti gustu žádný dišputát, pan Fendrych vyměnil morálku, čest a vlastenectví za peníze těch, kteří jej živí. Pak by ale neměl hořekovat nad stavem naší společnosti, potažmo republiky. Vždyť on je jeden z těch, který se na tomto stavu nemalou mírou podílí.

Aby toho nebylo málo, tak na důkaz, že nejsme jako republika zas až tak nezajímavá, pan Fendrych ve svém konstatování předkládá řadu úspěchů, kterými jsme podle něj jako Česká republika vynikli ve světě. Tak např. že v tabulce "rostoucích hvězd", tj. tzv. padesáti skokanů mezi světovými vědeckými institucemi od roku 2015 do roku 2017, najdeme na 40. místě českou Akademii věd. Nemluví se o tom, ale je to síla. Nelze se však zbavit dojmu, že toto konstatování není samoúčelné, že má svým způsobem nahrávat jeho (dříve neúspěšnému) přesto stále potenciálnímu znovu kandidátu na prezidenta, dnes už senátorovi Drahošovi. Ani závěr hodnocení pana Fendrycha není nezajímavý. Konstatuje v něm, že můžeme objevit víc podobných „zasunutých pozitivních posunů vpřed“, stačí prý jen „odstrčit všude trčícího Zemana“, nahlédnout do "obyčejného", nezemanovského českého světa. Opravdu, od pana Fendrycha mimořádný pohled na Českou republiku. V této souvislosti není bez zajímavosti, jak by se asi pan Fendrych představoval a jak by se asi vyjadřoval v případě, že by na Hradě „trčel kníže s čírem“ a jak by asi vypadal !schwarzenbergský český svět!“ Hrůza pomyslet!

Závěr páně Fendrychova všeobecného konstatování: Za kulisami, za často odpudivým politickým divadlem není prý zas až tak zle. Máme velké problémy, velká část občanů se sice sociálně propadá kamsi do pekel a dokážeme bezohledně, tupě ničit vlastní zemi, ale zároveň si (paradoxně) nevedeme špatně. Nejsme (prý)ještě všichni zmanipulovaní, lhostejní či krutí a dokážeme být i světově úspěšní. Nejsme jen Zeman. Ale také nejsme jen Fendrych! Co je nám však platné, že si nevedeme špatně, když na druhé straně tu máme milion českých občanů včetně tech 120ti tisíc důchodců v exekuci, tisíce bezdomovců atd., a atd. Není abstraktní, že s velkou slávou slavíme 100 let od vzniku Československé republiky, které už ani jako Československo neexistuje? Otázka: díky komu? Víme, ale nekomentujeme!

Nevyzní to zrovna nejslušněji, ale pravda se někdy ani jinak (slušně) vyjádřit nedá: „Kde jsou ty časy, kdy to tady stálo za hovno!“ A není tím myšleno jen posledních 7O let!

49 komentářů :

 1. Was ist Föhndrich?
  Bagažist.
  První správy.

  Stát, kde statisíce žen čelí sexistickým útokům?
  Dělají ti hormonálně nadupaní byrokrati?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. OBCHOD S DĚTMI DORAZIL K nám...

   https://pravyprostor.cz/obchod-s-detmi-dorazil-k-nam/

   Smazat
 2. DALŠI Z MOŘE ČLÁNKŮ POPISUJICICH ZUBOŽOVÁNI DOMORODCŮ ČR

  který je bez návrhu jakéhokoli řešeni,anebo tam někdo řešeni vidi?!
  Chybi jenom obligátni otázka

  "A TO VŠE SI NECHAJI OVČANÉ LIBIT?"

  Je tu opravdu jen pár voličů,z nepolitické OSV kteři už přišli s prvnimi recepty,přičemž vlastně jen tato avantgarda supluje neschopnost elit v české politice,které v systému nám na krk pověšenému kapitalismu BEZ přivlastků,odrůdou to gangsterismu,neumi najit ani náznak cesty jak to řešit.

  OdpovědětSmazat
 3. no jo, argumentovat, to je jiná káva než vykrádat bagáž na letišti, proto se s tím pan Fendrych hůře popasuje, je holt odborník v jiném oboru,.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Koukám, také jste letišťák z Ruzyně... Takže chápete, proč ten F nesnáší režim, ve kterém musel pracovat. Řídit místo Rumla vnitro byla jiná zábava. On totiž F nepije - kdežto disent byl o chlastu a když alkohol vadil v práci - přestalo se pracovat... Tak to zůstávalo na F...

   Smazat
  2. Pan Fendrych je povoláním exekutor, zo jste nevěděli? Dost dobře ho to živí. Ty kecy do Bakalova Aktuálně píše z přesvědčeni. Však jsou taky partička Rumlem, rychlokvaskou plzeňské Sorbony a advokátem multikulti

   Smazat
  3. Exekutor? A kámoš Rumla? Neni to pravá ruka pasáka skotu Rumla, který s ním udělal z vnitra mafiánské doupě?

   Smazat
 4. Jen odporný zaplacený proti Český chcípak to je fendrych.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to fendrych bude asi nějaká zkurvená fena

   Smazat
 5. Nás ve škole učili že nejdúležití svátki sou vstup Chechie do Euroatlantickich struktur 17 listopad a dni hambi 21 srpen 1968 ,kdi nás napadli vojska putinovskeho ruska,to učili ve škole Václava Havla,do ní sem chodil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to patrné z té krásné češtyny !

   Smazat
  2. To vas ucyly spravne. ;-)

   Smazat
  3. Do školy jste chodil zcela zbytečně. Anglicky řečeno to byl: "waste time". Slovensky: zbytočne přejebaný čas.

   Smazat
 6. slavíte - tak si přečtěte toto : https://aeronet.cz/news/slavite-a-je-vubec-co-slavit-100-let-od-vzniku-prvniho-zidozednarskeho-statu-na-svete-masarik-redlich-na-kabalisticky-stolec-polozil-utatou-hlavu-ceskeho-lva-a-nasadil-mu-na-drapy-okovy/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:46 Jak nějaké hovado muže dávat odkaz na sračku jako je aronet. Proč to kurva nezakáží.Jedna velká ruská lež

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 15:13 A vůbec spojení slova "lež" s pojemem "ruský" ja absolutní blábol! Takový cancy můžou výst jen nějaký obřezaný kurvy či jejich placený přískoči, pankharti zplozený Satanem s těmahle dvěma courama! http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/0_905a%D0%BB%D0%B411.png

   Jak vidíš, platí na ně právě a jen jediná Pravda, tedy Ruská Pravda!

   Smazat
  4. 15:13 Pokud máš vobřezanou jen tu velkou makovici, nezoufej, nic není ztraceno! 4. 11. přileť do Moskvy na Ruský pochod, tam pochopíš! - http://iks2010.info/?p=103497

   Smazat
  5. Ten článek na Aeronetu je vynikající, krapet konspirativní, nicméně najít v něm cokoliv "ruskýho" fakt může leda nějakej vypatlanej mongoloidní havlountermenš a pornojandův šajzekopf!:)))

   Smazat
  6. Cituju:"... dům Rothschild věděl, že šlechtické rody Habsburků a Romanovců nepůjdou proti sobě jinak, než čistě vojensky, ale to ani nebylo cílem Rothschildů. Ti potřebovali prioritně ovládnout Rusko a to způsobem naprosté genocidy vládnoucí šlechty Romanovců, kterou na povel z Londýna Uljanovi bolševici povraždili v červenci 1918. Po vyvraždění Romanovců začal v Rusku teror řízený z Londýna domem Rothschild, který podmiňoval Uljanovi další uvolňování fondů pro Sovětský svaz. V Rusku a potažmo Sovětském svazu bylo zapotřebí zlikvidovat po Romanovcích druhou skupinu elit, důstojníky ruských vojsk. Čistky naprosto zdecimovaly ruskou armádu do stavu, kdy už v roce 1930 bylo jasné v Londýně, že nastal čas pro spuštění II. sv. války, bylo ale potřeba najít kandidáta pro proces řízení. Tím byl zvolen nýmand a naprostý vojenský amatér, nicméně skvělý rétor, Adolf Hitler. Vzestup jeho NSDAP v Německu financovali štědří dárci německého průmyslu, ale především bankéři se sídlem v Londýně. Není proto divu, že to byla právě Anglie, která stála v čele Mnichovské zrady. Vznik Československa stojí na dvou pilířích domu Nylon (New York – Londýn). Na jedné straně za vznikem stojí londýnský dům Rothschild, který financoval Masaříkovu “odbojovou” činnost jeho “Maffie”, protože Rothschild chtěl získat český zbrojní a těžký průmysl pro přípravu války proti Rusku, čemuž by Habsburské mocnářství stálo v cestě, protože Vídeň by podruhé proti Rusku již nezbrojila. To věděli v Londýně moc dobře." - to je obecně platná geopolitka vycházející z toho, co Rothschildové slíbili Romanovcům už po Vídeňském kongresu! Tedy že je zničí, je a jejich Impérium! Kdo stál za Velkou hrou?

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. A dokončení článku z Aeronetu zní:

   Český lev nikdy nepovstal. Sotva se osvobodil z habsburských okovů, dostal okovy zasvěcených v okruhu Ordo Lumensis v Londýně a Ordo Pragensis v Praze. Miloš Zeman u Ronalda Laudera řekl, že je Žid, a přitom není. Proč přijímat chazariát ritem, když má člověk důvěru lidu? A opravdu se v Kábulu bojuje za Prahu, jak říká prezident, anebo se tam bojuje za americké zájmy? Není co slavit, jenom s vytřeštěnýma očima lze sledovat jejich korunovaci v Praze, tu ozdobenou černým světlem magistrátu, i tu purpurovou, která přijede z Londýna. A zatímco se někdo diví, co se děje v Praze, v Česku se posilují mosty a silnice pro přejezdy vojsk dále na východ. Plánuje se pochod na východ, za zády rakety a islám, před námi Slované a jejich zbraně proti nám. A my proti nim. Rozporcují si nás a my zase je. Do další stoletky ozbrojení Slované proti Slovanům pod bičem sionistického generála. Takže se znovu zeptám, pateticky: “Co chcete slavit?”

   Smazat
  9. 17:34 Oslavují něco,co dávno neexistuje, odtrtžením od Rakousko--Uherska se snížila životní úroveň o 30% tož tak to vedli Tomáš Harýk, Švehla, Rašín a jim podobní umělci,po roce 1948 o dalších 20%, pak jsme přišli o Zakarpatskou Ukrajinu,pak se Slováci přidali k Němcům, a po něžné revoluci se odtrhli úplně. Tak co oslavovat...

   Smazat
  10. Anonymní 18:13

   Plácáte naprosté hlouposti. Životní úroveň šla samozřejmě různě rychle, ale setrvale nahoru(vyjma několika krizových let). A Češi byli odhodláni za svou zemi bojovat, pořádali sbírky na upevnění měny, po válce pracovali i bezplatně pro rozvoj hospodářství. To by sotva dělali lidé bez sebeúcty, bez touhy po zbavení se nadvlády germánů.
   Vám třeba stačí, když máte něco v korytu, ať je to od koho chce, a pak si snadno zvyknete na práskání bičem nad hlavou, ale já si velice vážím toho, že mám svou identitu, že jsem Čech a je na Zemi místo, kde jsem doma. I když občas, jako právě teď, naše země nezažívá lehké období, pořád je naše a záleží na nás, jak se bude vyvíjet dál, jak dobře se nám zde bude žít.

   Smazat
  11. 20:56 Rudožvásty! Moje prabába říkávala jedno: "Stejnak nejlíp bývalo za Rakouska!". A ta vo tom něco vědět musela když si kšeftama s židofskejma keťasama za tý první války přišla na pěknej grunt i s polnostma!

   Smazat
 7. Detailně se zabývat názory Fendricha? Není to ztráta času? Rozhodně odmítám na lidi bez respektu a autority jakým koliv způsobem reagovat. Cením se nad Fendricha ač buran.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mám to stejně tak. Všichni víme komu slouží profesionální "novináři" v tzv. západních demokraciích. Jistě není nic těžkého dovtípit se, jak budou ke kterému tématu psát.
   Režimní propagandu jsem přestal registrovat už před mnoha lety. Nemá mi co říct, její výplody jsou v rozporu s mými názory a jelikož je její kurs předem snadno odhadnutelný, je strašlivě nudná.
   Její sledování považuji za sebetrýzeň.

   Smazat
 8. Je zajímavé, proč neuustále toho Friricha publkují. Nebude to tím, že blbec blbci blžší jest?

  OdpovědětSmazat
 9. https://echo24.cz/a/SEKdW/jdu-na-hrad-pro-medaili-oznamil-laco-deczi-a-slibuje-prekvapeni

  OdpovědětSmazat
 10. Kdo to je Fendrych ?
  Nicka .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale bezpochyby dobře placená. A takových dobře živených parazitů je zde nespočet.

   Smazat
 11. Československo bylo dlouho demokracií, Zeman jeho výročí kazí, píší Němci:

  https://zpravy.idnes.cz/nemecko-cesko-tisk-vyroci-historie-oslavy-vzniku-csr-100-pjj-/zahranicni.aspx?c=A181027_153325_zahranicni_luka

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Germáni by se měli starat o svého dolfíka a denně
   myslet na Stalingrad.


   Smazat
 12. Stále stejné hovadiny. Oslavují mrtvolu.

  OdpovědětSmazat
 13. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi, opět na sajtách Nové Republiky řádí agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Prosím soudruhy z redakce NR, aby NEPRODLENĚ zvýšili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší MILOVANOU Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti fašismu a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 27. října 10:02.

  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 14. VAROVÁNÍ: Na Pražském kremlu se schyluje k OBROVSKÉ provokaci!!!

  Prosím o pomoc s diverzanty a narušiteli naší normalizace: Drahý soudruhu a soukmenovče Baťo, Ty jsi zjevně VÝZNAMNÝ soudruh a soukmenovec, přes své ODPORNĚ buržoasní příjmení. Máš tedy – dost možná – přímý kontakt na Pražský kreml.
  Pokud nemáš, tak PROSÍM, kontaktuj IHNED svého řídícího důstojníka; to víš, já jsem jen nevýznamný soudruh a soukmenovec, proto Tvoje varování bude bráno na těžkou váhu.

  O co běží? O velkou, opravdu VELKOU chybu našeho národního Vůdce Miloše, asi největší chybu, které se náš národní Vůdce dopustil od Prohraného listopadu: Náš národní Vůdce Miloš se rozhodl vyznamenat jistého L. Décziho, zrádce, jenž nemá PRAŽÁDNÉ zásluhy o rozvoj naší vlasti či o obranu míru a socialismu.
  A tento L. Déczi je zrádcem DVOJNÁSOBNÝM: Nejenže zrádně emigroval do nepřátelské země, ale navíc zradil přísahu věrnosti naší StB!!!

  Ano, na rozdíl od našeho druhého národního Vůdce Babiše zrádce L. Déczi nikdy naší Státní bezpečnosti nepřinesl JEDINÝ podnět; prostě podepsal vázací akt jen a pouze proto, aby mohl vycestovat za naše dobře střežené hranice a okamžitě zrádně emigrovat.
  Prostě HNUS, který musí odsoudit každý z nás čtenářů a autorů Nové Republiky, nás komunistů, putinistů, zemanistů a babišistů!

  A teď, v době, kdy se celá naše vlast konečně odtrhává od Evropy, do níž nás zavlekl podlý sluníčkář Havel …
  Dnes, kdy se KONEČNĚ vracíme do nitra naší rodné Západní Asie, tak L. Déczi hodlá PROVOKOVAT, přímo našem svatém Pražském kremlu!!!

  Takže Tě prosím a vyzývám: Varuj našeho národního Vůdce Miloše před hloupým dokončením jeho velké chyby. L. Déczi se prostě NESMÍ na Pražský kreml vůbec dostat!
  Byla by z toho TAKOVÁ ostuda po celém Česku a Velikém Rusku, že by našeho národního Vůdce Miloše musel Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, snad zfackovat vlastnoručně …

  Děkuji Ti předem, drahý s.s. Baťo, za včasné varování, i za celou Tvoji dosavadní službu Velikému Rusku, vlasti, lidu a jeho Straně.

  „Chladnou hlavu, horoucí srdce, absolutně čisté ruce!“ (Felix Edmundovič Dzeržinskij)


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Radosto, zaćínáte se mi líbit, moc! Pište!
   Vodolejka

   Smazat
 15. Zajimalo by me, proc byl odstranen muj komentar, kde poukazuji na nesmyslnost smesovani Ruska se Sovetskym Svazem. Motivace takoveho pocinani mne neni jasna. Nahrava to jenom rusofobum.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já Ti to vysvětlím, drahý soudruhu a soukmenovče:
   Tvůj dobrý soudružsko-soukmenovecký příspěvek smazal zdejší podlý euroamerický agent, působící v žoldu západních ideo-diversních centrál.


   Tento zakuklenec, navenek zřejmě vystupující jako věrný komunista a putinista, jako oddaný služebník našich národních Vůdců Miloše a Babiše, maže zde slušné a fundované příspěvky nás komunistů a putinistů, nás zemanistů a babišistů.
   Proč to dělá?
   Inu prostě rozvrací a podvrací naši cestu ke šťastným zítřkům, cestu k opětovnému plnému spojení s Velikým Ruskem, jak už to euroameričtí agenti dělají odjakživa.
   Proto smazal i Tvůj leninsky pravdivý příspěvek.

   Jinak samozřejmě víme, že po právní i faktické stránce je Veliké Rusko PŘÍMÝM následovníkem Sovětského svazu, a též dědicem všeho krásného, co SSSR vytvořil a do roztrhání těla hájil.
   A toto dědictví opět roste do původní krásy, díky Leninu a Putinu.
   Ano, díky Nesmrtelnému Leninu a Velikému Putinu, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, je Sovětský svaz již prakticky obnoven ve své síle, i když zatím nikoli ve své původní velikosti.

   Přirozeně, naši starší ruští bratři se NIKDY nesmíří s okupací nedílných částí Velikého Ruska (NDR, ČSSR, PLR, BLR, MLR atd.).
   Proto jednoho krásného dne bude SSSR obnoven V CELÉ SVÉ KRÁSE I VELIKOSTI, byť třeba pod názvem Ruská federace. Tečka.

   Rozpad SSSR byl největší geopolitickou katastrofou 20. století!“ (Vladimir Vladimirovič Putin)


   P. Radosta

   Smazat
  2. Je to přesně tak! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%9D%D0%B0%D1%88%D0%B0-%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%B3%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%8F-14.png

   Smazat
  3. Tak nevim, jestli ten Radosta je vylozene klinicky pripad (snad nejaky odbornik by mohl tu otazku zodpovedet) nebo jestli je to ten rusky troll, o kterem rusofobove psali a tim se prozradli, ze jsou to oni kdo takove trolly posilaji. Ti trollove pry pisi nesmysly o vsem moznem, jenom aby odvedli pozornost a ctenare zmatli. Jestli Radosta je takovy troll poslany nejakou Sorosovou nadaci nebo neziskovkou, tak to neni moc podarene.

   Smazat
 16. Zdeněk Mahler, stále aktuálnější https://drive.google.com/folderview?id=1AuCqNv7f1XpSjDL_ItBG9brXLN9kNrTl

  OdpovědětSmazat
 17. S hruzou jsem si uvedomil, ze v Cesku existuji dva tabory.

  Tabor A si mysli
  1. Rusko = SSSR = komunismus
  2. To je a bylo spatne

  Tabor B si mysli
  1. Rusko = SSSR = komunismus
  2. To je a bylo dobre

  Tabor B se sdruzuje okolo NR. Oni si sice dali do stanov, ze nechteji navrat ke starym strukturam, ale zrejme si predstavuji, ze novy system bude zase zalozeny na Marxismu. Stare struktury Marxe spatne pochopily, ale oni (NR) ho pochopili spravne. Bude to jakysi rok 68 na kvadrat.

  Jejich mysleni se pohybuje ve vyjezdenych kolejich Tabor A - Tabor B. Cokoliv mimo to je pro ne naprosto nepochopitelne. Kdyz napisete, ze premisa 1 je mylna, tak jsou z toho perplex a zacnou zbesile mazat. Pritom jsme v kriticke dobe. Proti-ruska hysterie dosahla stupne silenstvi. Jsme na pokraji valky. Ta hysterie je prave zalozena na premise 1. Je kriticky dulezite, aby si Cesi uvedomili, ze premisa 1 je naprostym nesmyslem!

  Rudolf Kavan

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi tak ti to řeknu, k tomu "smazání": realita je taková, že židobolševik david se svým dvor(ákem)ním přicmrndávačm sněj o tom, že se stanou rudýma komisařema jako jim poobnej xindl v Rusku před 100 lety! A že tahle svoloč by tu pak rozhodovala koho ovládat a koho rovnou "mazat"! Tak to je. Jenže my se jim tu postavíme jináč! My jsme poučený z dějin! Totiž kdyby jeho Výsost Imperátor jednal s jeho předchůdci tak jak s nimi jednali už pozdě bohužel jeho generálové a atamani za občanské války, tak by ani žádná nebyla! U každýho druhýho gaunera rudýho nosatýho - ať to byl Parvus, Zederblum, Bronstein nebo Džugašvili čteš v životopise "utekl z vyhnanství"! Pak se většina objevila někde na západě jako "exulanti"! Kdyby je carská ochranka vhodila zaživa do kotle lokomotivy hned po prvním zatčení, bylo by po problému a navíc jako bonus by zlevnila i přeprava na Transsibiřské magistrále ...

   Smazat
  2. Rudolf Kavan

   Myslím si, že váš pohled je velmi zjednodušený. Co člověk, to jiný názor i v rámci jednoho myšlenkového proudu.
   Podívejte se třeba na chudáka v 7:06. I on je exotickým zjevem na straně zastánců proamerických pořádků. Většina z nich se vejde do běžných standardů duševního vývoje dnešního člověka. Ale buďto je pro ně výhodnější toto uspořádání, nebo mají nedostatky ve vzdělání, nebo nejsou schopni analyzovat, nebo mají charakter otroka. Ale nejsou uzlíčkem nervů jako to pako výše.

   Smazat
  3. 8:12 Jakýpak nervy? Prdlajs, snad jen krapet přehnaný enviromentalismus:))

   Smazat
  4. To jste asi spatne pochopil.O tom, ze v Rusku je tvrdy kapitalismus snad nepochybuje vubec nikdo...ale Rusko se v podstate stara o to,aby nejak "prezilo" a neotravuje nas........USA a jeho vazalove nas nejenze otravuji,ale dokonce by nas radi i predelali..........To uz je fakt moc

   Smazat
  5. 21:03 No jo, to je fakt, o tom píše i pan Duke ve svém Probuzení, ovšem nad tím si měl začít lkát v roce 45, když to naše rasa projela, teďkonc je krapánek pozdě:)))

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.