Reklama

pátek 26. října 2018

Američané si na Rusku vylámou zuby

Sergej Sudakov 
26. 10. 2018 Outsidermedia
Z vystoupení Sergeje Sudakova v pořadu Dmitrije Kulikova a Olgy Podoljan „На самом деле“. Spojené státy před lety přijaly jakousi dlouhodobou strategii boje proti Rusku. Bylo to velmi logické, protože měli za to, že mají konvenční zbraně – supermoderní rakety – schopné zničit celý náš obranný systém – radiolokaci i systémy startu balistických raket, čímž se staneme bezzubými, neschopnými odvety, takže žádná jaderná válka nebude a oni si budou moci diktovat podmínky. Ukázalo se, že je to fake, na základě kterého oblbují země střední Evropy jako Polsko, Českou republiku, Rumunsko, aby si nechali na své území nainstalovat baterie raket s konvenčními raketami, které doletí na území Ruska a způsobí mu takové škody, že nedokáže použít zbraně jaderné.


Teď začali procitat. Oni se velmi smáli Putinově prezentaci 1. března – „jaké krásné animované filmy to Kreml ukázal“. Uběhla nějaká doba, oni si tu animaci prohlédli pořádně a ukázalo se, že jde o skutečnost, která zásadně mění rovnováhu sil. Podobně to probíhalo u našich „liberálních“ kruhů – zkrátka, každý má svoje brýle…

Teď máme skutečně dočasnou převahu a náskok – cca 5 až 7 let. Mám na mysli především hyperzvukové rakety, jejich naváděcí systém. Problém Američanů nespočívá v raketách samých, ale právě v systému navádění na cíl. Američané se nás snaží vyprovokovat hrozbou rozšíření raket středního a malého doletu, čímž přiznávají připravenost instalace těchto raket co nejblíže našim hranicích – na území bývalých socialistických zemí – a tyto rakety jsou namířeny na nás. Myšlenka je velmi jednoduchá a vychází z předpokladu, že Rusko nikdy nepoužije jaderné zbraně jako první. Je tu ale cena inovace.65 komentářů :

 1. Rovnovaha se musi udrzovat.Ty leta,kdy si jeden v podstate paraziticky organizmus mohl delat,co chtel mame za sebou a vysledky nejsou nic moc

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Američané si na Rusku vylámou zuby...

   UŽ ABY TO BYLO. RÁD K TOMU PŘISPĚJI I JÁ. SE SVĚTOVÝMI TERORISTY A ZLOČINCI, SE JINAK JEDNAT ANI NEDÁ.

   Smazat
  2. Jak na souši, tak na moři, rozdrtíme agresoři!
   Ejchuchů, bude tak i ve vzduchu!
   Historické zkušenosti:
   USA ZAČÍNAJÍ války, ale je NEUKONČUJÍ A PROHRÁVAJÍ.
   Rusko NEZAČÍNÁ války, ale je UKONČUJE A VÍTĚZÍ.
   Rusko DOKÁŽÍ PORAZIT POUZE samotní RUSOVÉ.
   Tak to bylo a tak to bude!

   Smazat
  3. 2:0! Rudožvásty vycházející z neopodstatěný legendy že kdosi civilizovaný usiluje nechat si vomrznout prdel v nějakým zapadákově, kde lišky dávaj dobrou noc. Realita je opačná - to ruskej Mongol se tlačil k nezamrzajícím mořím, tedy hlavně k Baltu! A tlačí furt už celejch 500 let - https://cs.wikipedia.org/wiki/Livonsk%C3%A1_v%C3%A1lka

   Tehdy ho zastavil Livonskej Řád! Dnes NATO ... byli zatlačený zpět od Baltu, tam kde svou Marxem dobře popsanou agresi za Ivana IV. započali!

   Smazat
 2. Proč nám sem neustále podsouváte tu Ruskou " pravdu ".Nikdo na ni není zvědavej, každý normální člověk ví, že Rus pouze a jenom učelově lže. Pokud rusa nikdo nepochválí, tak se pochválí sám. Jeden velkej hnus.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S tímhle byste byl i na Pravém prostoru pro smích !!

   Smazat
  2. 14:02 Smiř se sám se sebou a vrať k lopatě, myšlení tě neuživí.

   Smazat
  3. Ty si myslíš jak jsi moc chytrej 14.02. Ale to si o sobě myslí každej blb

   Smazat
  4. Jen hlupakovi staci nazor jedne strany

   Smazat
  5. 14:02 a 14:51 Rozhodně nechoďte na ty doporučený stránky tohoto blba, je tam virus. Takhle už tu exhibuje několik dní.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Omyl jsme zvědaví a moc, tak si nedělej iluze.

   Smazat
  8. 15:25, copak, bavíš se sám se sebou? To jsou ty předdepresivní stavy osamělého lúzra v bezvýchodiskové situaci. Doporučil bych to odborníka. Prozatím ne p.Davida, ale nějaký psycholog ve tvém okolí by byl dobrý. Neboj, dá ti nějaké trankvilizéry a ono to na chvíli přejde.

   Smazat
  9. 18:22 Co sem motáš toho zločince? Aha, ty vo tom nevíš. Realita je taková, že židobolševik david sní o tom, že se stane rudým komisařem jako jeho příbuzní v Rusku před 100 lety! A že to on a jemu podobná svoloč by rozhodovala koho ovládat a koho rovnou "mazat"! Tak to je. Jenže my se jimtu postavíme jináč! My jsme poučený z dějin! Totiž kdyby jeho Výsost Imperátor jednal s jeho předchůdci tak jak s nimi jednali už pozdě bohužel jeho generálové a atamani za občanské války, tak by ani žádná nebyla! U každýho druhýho gaunera rudýho nosatýho - ať to byl Parvus, Zederblum, Bronstein nebo Džugašvili čteš v životopise "utekl z vyhnanství"! Pak se většina objevila někde na západě jako "exulanti"! Kdyby je carská ochranka vhodila zaživa do pecí lokomotivy hned po prvním zatčení, bylo by po problému a navíc jako bonus by zlevnila i přeprava na Transsibiřské magistrále ...

   Smazat
  10. 15:59 Že jo? Klidně tam choď, ten putlerprd jen žvaní! On sám je virus! Na našich stránkách určitě není! - http://iks2010.info/?p=103497

   Smazat
 3. Anonymní26. října 2018 14:02
  Nikdo neříká, že to je ruská pravda. Jsou to prohlášení představitelů, nebo členů státu, který je permanentně ohrožován USA a koalicí, kterou pro ten účel ohrožení Ruska, sestavuje. Možná, že i lžou, jsou ve válce. Ani Amerika neříká pravdu.
  Ale v našem středoevropském zájmu je, aby se Rusko udrželo a opět dalo světovému četníkovi najevo, že nemůže vůči suverénním státům používat donucovací techniky, dle vlastní úvahy. Ty donucovací techniky jsou používány i proti nám. Jinak bychom nemohli přistoupit na nic neřešící ekonomickou blokádu Ruska, která nás jenom poškozuje. Určitě není nic protiruského na tom, když budeme zraňovat svou ekonomiku. Ale je to proamerické. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:16 Píšete " vuči suverením státum nemuže používat donucovací techniky" a co udělal Rus vuči Ukrajině? sebral jim bez mrknutí oka část uzemí, to je podle mne Ruská donucovací technika.. Následoval zcela legální trest SANKCE a muže se někdo Západu divit? NE.

   Smazat
  2. Anonymní26. října 2018 15:34
   Rus ukrajinskou vládu k ničemu nenutil. Pouze přijal Krym, který měl zvláštní status, když si to obyvatelé referendem vyžádali.
   Bylo to demokratičtější, než rozdělení Československa v roce 1992. P.K.

   Smazat
  3. 15.34 KRYM byla na vlastní žádost svých občanů, podanou po demokratickém referendu, RESTITUOVÁN DO RUSKÉ FEDERACE.

   Ukrajinský politruk a později mužik na trůně Nikita Sergejevič Chruščov Rusku KRYM UKRADL A DAROVAL HO SVÉ MILOVANÉ UKRAJINĚ...a jak po převzetí moci hlásalo Občanské Fórum a sám Václav HAVEL, že co bylo ukradeno se musí vrátit oprávněnému majiteli - a tím je ve věcí Krymu již od Carevny Kateřiny II., pouze a jedině Rusko.

   Smazat
  4. 15:34, pokud nechápete geopolitické hry jen ze zpravodajství, měl byste si prostudovat analýzy jednotlivých významných činitelů a ne pouze přijímat to, co účelově říká jedna strana.

   Jen tak mimochodem. Pokud budete mít souseda, který chce váš pozemek a dům, neustále vám vyhrožuje, napadá vaši ženu, a začíná si k sobě tahat různá výbušná zařízení, zbraně a hodně divné typy s kriminální minulostí, kteří vám taky vyhrožují, určitě budete tupě čekat, co vám a vaší rodině provede.

   Smazat
 4. 15.34 Rus proti Ukrajine neudelal vubec nic.Za vse,co se u nich stalo si mohou sami.Mysleli se,ze nejak ocuraji placeni dluhu a nakonec na to doplatili.Je mi lito tech obycejnych Ukrajincu,ale za naivitu se plati

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ted uz nebudou mit ani poplatky z plynovodu a navic si priplati za USA plyn.

   Smazat
  2. 15:44 Už to tady píši po několikáté a nikdo zatím neodpověděl. Za kolik je plyn z USA? Nic nevíte, hlavně že píšete bláboly.

   Smazat
  3. Anonymní26. října 2018 15:50
   Proč Vás to zajímá? To je absolutně nedůležité.
   Důležité je, za kolik bude, až Amerika zlikviduje Evropanům přímý obchod s Ruskem. A to Vám dnes neřekne, ani Biden. P.K.

   Smazat
  4. 15:50 Zkuste zapojit hlavu.Rozhodne to nebude levnejsi nez od sousedu s hotovym plynovodnim potrubim

   Smazat
  5. 16:28 Tolik hlupáku k jednomu příspěvku a nikdo není schopen odpovědi. Pokud napíšu, bude dražší, tak musím vědět o KOLIK! MNE TO ZAJÍMÁ TROUBO. Další blábol " Amerika zlikviduje obchod s Ruskem " To tu USA tak trochu přeceňujete.

   Smazat
  6. 16:28 Proč po něm požadujete zapojit hlavu? Tomu nerozumím. Z jeho projevů je patrné, že ji zapojuje pouze tehdy, když prší, bo jinak by mu napršelo do krku. Jiný význam u něj mít nemůže, zjevně myslí tlustým střevem a pak z něj leze to, co z něj leze.

   Smazat
  7. 16.44 Když nejste hlupák, ta napište kolik bude stát motorová nafta a benzíny v Praze, v Brně, na Ostravsku a na Chomutovsku 20. 12 2018 a k 30. 7. 2019... Teď se ukažte, vy chytroni.

   Smazat
  8. 15:50, Doprava plynu z primární země těžaře a zároveň prodejce, kdy už existuje plynovodná soustava a trubky vám ústí nedaleko vaší hranice, jelikož tou primární zemí je váš soused, je v konkurenčním prostředí VŽDY levnější, než plyn dobývaný jednou zemí, mnohdy drahými způsoby, zkapalňovaný a dopravovaný odněkud z Tramtárie tankery druhou zemí k místu, kde je opět zplyňován, a až poté dopraven ke spotřebiteli potrubím přez další země. Takový dodavatel nestíhá ani kapacitně a při konkurenčním boji navíc hrozí ekologická rizika. Zvlášť, když je oním prostředníkem země s nejvyššími náklady, což Amerika je. Jestli někdo tvrdí něco jiného, pak lže. Nemusíte být ani znalec v oblasti plynárenství, logika nepustí.

   Kdyby Ukrajinci nebyli hloupí (dtto Bulhaři), mohli z toho profilovat. Takhle bude profitovat Německo.

   Smazat
  9. Anonymní26. října 2018 16:44
   „16:28 Tolik hlupáku k jednomu příspěvku a nikdo není schopen odpovědi.“
   Viz 15:57. Také záleží na tom, jak a kde v té době bude úspěšná US army a její divize al-kaidy, an-nusrá a dalších žoldáků, tedy jaká ropná pole kde obsadí. To pak pofrčí „americký“ plyn proudem, za pár šupů.

   „Další blábol " Amerika zlikviduje obchod s Ruskem " To tu USA tak trochu přeceňujete.“
   Byl bych rád, kdybyste měl pravdu. Ono to nezáleží úplně na Americe, ale také na evropských politicích. A to je sázka do loterie. P.K.

   Smazat
  10. Odpovědět neni problém. Jako všechno z JUSEJ to bude levnější než od všech ostatních. Je přece všeobecně známé že JUSEJ je nejvýkonnější ekonomika a proto podle zákona trhu i nejlevnější. I to šíření míru je prospěšné již desítky let pro celý svět.

   Smazat
  11. 19:43, to nejlevnější zboží z USA myslíte jako vtip, že?

   Smazat
  12. 15:50
   Bloomberg:
   he full-cost based breakeven price of U.S. LNG supplies to Europe stands now at $6 to $7.50 per million British thermal units. That compares with $3.50 to $4 for Russia’s pipeline gas based on Gazprom’s current taxation, according to estimates of Alexander Kornilov, an analyst at Aton LLC in Moscow.

   Smazat
 5. 15:41 Ani ne v 16 hod. a už nalitej? Tak Rus jim sebral uzemí za neplacení dluhu, rozumím tomu dobře? Tak to je dnes perla!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jake uzemi jim Rus sebral?Krym si zvolil svou samospravu sam......a neni divu,kdyz vetsina obyvatel jsou Rusove....Nebo vas obyvatele nezajimaji?...Kdo tedy vas zajima?

   Smazat
  2. Do majdanu se nechali "premluvit" proc? Vy perlo:-)

   Smazat
 6. Hitler si také myslel ,že Sovětský S vaz lehce zlikviduje a jak dopadl.To čeká i americké generály .Ostatně USA od II.svět. války ještě žádnou nevyhráli i když se vždy vrhli na slabšího protivníka.Rusové jsou naštěstí vlastenci a jsou ochotní za svoji zemi zemřít.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi

  1. Zejména by si měli američtí impíci dát majzla na toho s tím sněžným kvérem tu na 1 minutě a 15. sekundě! - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Smazat
 7. 15:34
  Ty nejsi jen blb, ty jsi slabomyslný. Přečti si o Autonomní republice Krym a jejím úsilí o samostatnost. Je toho plno. Ale marná snaha, asi to bude na tebe, vygume, příliš. Kde nic není, tam ani smrt nebere.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:25 Ten vygum beš ty, tak proč tam Rus v neoznačených uniformách byl? Proč to Putler zatloukal, tak jako vždy všechno a nakonec ty vojáky Ruské označkoval rezatým šrotem pane BLB.

   Smazat
  2. 16.37
   Je to jednoduché, Rus tam byl kvůli realizaci výsledků demokratického referenda Krymanů.
   Kdyby tam totiž nebyl, tak by mohli Krymané provádět referenda o samostatnosti do nekonečna, a bylo by jim to prd platné.
   Stejně tak, jako Kataláncům. A stejně tak by byli Krymané biti jako Katalánci, a s velkou pravděpodobností by nezůstalo jen u bití.
   Vzhledem k tomu, že cca 80% obyvatel Krymu jsou Rusové, nebylo pochyb o tom , jak referendum dopadne, šlo jen o to, aby bylo naplněno zákonné právo Krymanů.
   Za to patří Putinovi velký dík všech demokratů.
   Každému demokratovi je milejší, když Krym je opět doma v Rusku, kam vždycky patřil.
   Krym je výsostně strategické území, a je jen pro dobro věci, že jej vlastní Rusko.
   Jinak celá akce, referendum na Krymu, a následné připojení k Rusku, byl Putinův majstrštyk!
   Zkrátka, na Putina nikdo nemá.


   Smazat
  3. 17:23 Přesné.
   16:37 Poděkuj.

   Smazat
  4. 17:23 LŽEŠ, BYLA TO SPROSTÁ ANEXE RUSÁKA. SCHVALUJI SANKCE NA RUSKO, AŽ DO UPLNÉHO KONCE. RUSÁK VYCHCÍPÁ BRZO HLADY.

   Smazat
  5. 9:17 Rusko je nejvetsim vyvozcem psenice. Je nemozne, aby to vsechno snedli.

   https://farmlead.com/wp-content/uploads/world-wheat-exports-20-years-russia-canada-america.jpg

   Smazat
 8. 16:14 A co ti tvojí ruští "vlastenci", kteří povraždili lidi v Maďarsku,ČSSR,Afganistánu, Náhor. Karabach,Čečna,Gruzie, Krymu... to jsou pane "vlastenci", jste k politování.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hele, číst umíš, psát ses naučil tak se ve volných chvílích zkus naučit i myslet. Zatím z tebe padaj jen ejakuláty, což svědčí o dvou skutečnostech: A) volného času máš spoustu a B) ve volných chvilkách zdokonaluješ jiný orgán, než mozek. Což možná ocení přeceda evrohodnot, ale tady to nikdo neocení.

   Smazat
  2. 16:33, miliony, miliony mrtvých! Nedělej z Rusáků žabaře. A hlavně nezapomeň zdůraznit, že ty ohromné počty mrtvých ve 2.sv.válce zavinil Stalin, a spolu s ním Rusové, kteří vybíjeli nejen ostatní národy na svém území a celé Evropě, ale zabíjeli i v Asii, na Blízkém Východě a Africe. Ať to máš komplet. Dokonce se budeš shodovat s Wikipedií. Taky by bylo dobré říct, že prováděli řízenou genocidu celé planety. Jen se nestyď.

   Smazat
  3. 16:33 Byli to "lidi" jako ty a tak se žádná škoda nekonala.

   Smazat
  4. 20.50 Typická rudáproruská svině, najdi si kandelábr hovado.

   Smazat
 9. 15.34 Putlerprde, politika není jako počítačové hry, v kterých us kyborgové zachraňují svět.
  Rozumět politice vyžaduje umět hrát šachy a umět přemýšlet a na to ty nemáš.
  Hraj si dál ty debilní hry pro debily jako jsi ty a nes*er se do diskuze dospělých.

  OdpovědětSmazat
 10. Bavíte se tady o blbostech a ještě k tomu s Pepkem Vyskočem. Podstatné je to, že válka v Evropě je na spadnutí. Američtí soudruzi navezli do německého Ramsteinu obrovské množství zbraní, střeliva, náloží a raket. Podle samotných amerických lampasáků se jedná o tak velký objem, který tam byl navezen naposledy v r. 1999 ještě před zahájením humanitárního bombardování Jugoslávie. Vypadá to, že směr hlavního úderu půjde nejdříve na Bělorusko, už je dokonale obklíčené dokonce i ze strany Ukrajiny, kam NATO urychleně přepravilo zbraně z Iráku. No, a vzhledem k tomu, že ruský velvyslanec v Minsku minulý týden prohlásil, že útok na Bělorusko bude Rusko považovat za útok na sebe sama a že se také podle toho zachová, tak bude v matičce Evropě velmi brzy horko. A bude to asi opravdu docela brzy, stačí když Trump projede listopadové americké volby. Válku bude řídit "deep-state".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. obávám se, že Trump jede na konečnou, vysypali na něho příliš velkou hromadu hnoje - vražda saudského novináře (kterou zorganizoval princ, Trumpuv přítel), bombové balíčky klíčovým demokratům a prý i Sorosovi a jakoby to nemělo stačit, tak se zdá, že už pár dní padají americké burzy navzdory Trumpovu úsilí na záchranu ekonomiky

   Smazat
  2. 17:53, S těmi balíčky Demokratům to je zajímavé. Že by další Unabomber? A víte, že dva největší rozesílači bombových zásilek v USA byli Poláci? Jsem zvědav, jak to dopadne a koho obviní. Zvláštní, že nikdo není poškozen, protože před válkou i v 70. letech došlo k aktivacím. Teď ne.

   Smazat
  3. 17:03 Právě jsem přijel z GENERÁLNÍHO ŠTÁBU NATA a musím vám říci, že 24.12 018 vypukne válka.Tedy co se zde slejzá za hovada! To jste tak hloupej nebo co, že vypustíte tutu lež. Poplašná zpráva se trestá odnětím svobody v trvání až 3 let..

   Smazat
 11. 16:37
  To máš tak, osobo rozumu mdlého, jazyka svého neznalá, vylezlá z Jandovo zadku a vygumovaná prolhanou ČT. Ten puč, do jehož přípravy vložily US 4.5 miliard USD, a jehož výsledkem byla loutková vláda dosazená US (slyšel jsi někdy, vygume, "Fuck the EU" od jisté Nuland-Kagan?) byl podnětem k tomu, aby Autonomní republika Krym, v souladu s ústavou Ukrajiny, vyhlásila opětně referendum (které jí předtím bylo vládou zakázáno). Nepleť si příčinu a následek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. na Pepka Vyskoče nereagujte, zbytečně ztrácíte čas i nervy, s retardovaným agentem se nediskutuje :-)

   Smazat
 12. 17:17
  Svatá pravda.

  "Nejhorší srážka v životě, je srážka s blbcem. Blbce nikdy neusvědčíte z blbství. Z takové srážky vyjdete vždycky jako největší blbec pod sluncem."


  Jan Werich

  OdpovědětSmazat
 13. nechte toho, na rozdíl od rusů máme obrovské dluhy, nemáme žádné suroviny nebo nerostné bohatství, máme statisticky starší automobilový park o tři roky a v hitparádě alkoholiků a fetáků jsme rusům nekompromisně ujeli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ale zato máme tři hlavní velitele - jeden je v Berlíně, druhý je v Bruselu a třetí je ve Washingtonu. A každý velitel vybírá svůj desátek. No řekněte, kdo to má :-)

   Smazat
 14. 17:53 tak už to opravdu jede proti Trumpovi, sračkomety hlásí, že bomby rozesílal fanatický příznivec Trumpa! Zčásti jsem si oddechnul, měl jsem obavu, že to byl někdo z rodiny, třeba jeho nejmladší potomek :-)

  OdpovědětSmazat
 15. Tak to je do Ruska se nedostanou jak něco začne tak Rusko smázne usa a ostatek rozjezdí armatami.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na tenhle russáckej šrot postačí i dobře udělanej prak! Horší voříšek - takový level 2, bude ten bohatýr s tou lopatou na 1 minutě a 12. sekundě - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Ale když mu dáte pravou sibířskou pěnu do koupele, do minuty bude na zádech kopat nožičkama! Pak teprv přijde nejvyšší level č. 3! Tedy samotný Putler! A ten umí karatééé! Na toho bude muset nastoupit Chuck Norris ... a bůhvíjak to dopadne! Doufejme že snad dobře - https://i.imgur.com/hDa5bJP.png

   Smazat
 16. 9:11 o lidech vašeho typu kolegyně říkala, že mají "IQ houpacího koně", vám opravdu sedne :-)

  OdpovědětSmazat
 17. 18:05 Aspoň něco, na rozdíl od tebe, který je blbej jak bedna kytu.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.