Reklama

.

.

středa 31. října 2018

Lenka Procházková vyznamenána. Blahopřejeme!Blahopřejeme naší kamarádce a přispěvatelce Nové republiky, nezlomné bojovnici proti nepravostem minulého i současného režimu, paní spisovatelce Lence Procházkové ke státnímu vyznamenání, které obdržela od prezidenta republiky ke stému výročí obnovení české státnosti.

47 komentářů :

 1. Rovněž se přidávám ke gratulaci paní Lence Procházkové, je obdivuhodnou ženou!

  Sám jsem byl příjemně překvapen vyznamenanými jmény, zároveň přispěvateli do Nové republiky, zřejmě tento web má své oprávněné opodstatnění.

  Blahopřeji tímto všem z Nové republiky, kdo vyznamenaným připravil půdu, ke svým hodnotově výpovídajícím článkům. Děkuji.

  V.H. (Ramón)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neni co dodat.Pridavam se

   Vymazat
  2. 14:54 Ano máš pravdu, tahle elita je ostudou vyznamenat tyhle nicky. ! Třeba takovej Vyskočil, Procházková, David, Krumpolec, STBÁckej básník, opravdu elita národa. Ten hradní senilní stařec si nevydí do své smradlavé huby.

   Vymazat
  3. 15.43 Nebojte se, Váš Čestný štít protektorátu Čechy a Morava (pri Bruseli) s ORLICÍ Svatého Václava LA(H)VIČKY vás nemine. Věřím, že vás nejmenují visířem nesvatého Řádu Svatého Viselce.

   Vymazat
  4. 16:16 Nějak nestíháš - dost hloupé.

   Vymazat
  5. !5:43 Vite,co to je demokracie?Vypada to,ze ne,kdyz chtete aby vse bylo podle vas

   Vymazat
  6. 15:43 Zase překlep. Jako na potvoru každý den nějaký. Vždycky to vypadalo, že vaše příspěvky jsou tu úplně na nic. Chyba lávky! Mají svůj smysl! Vy se tu ještě naučíte česky! Tak prosím: "nevydí" se píše s měkkým i. Věřím, že takovou hrubku už po druhé neuděláte.

   Vymazat
  7. Ano, máte pravdu, ten ubožák 15:43 je nenávistný, nevychovaný a ještě k tomu nevzdělaný. Doufám, že se nám podaří, aby koncem tohoto měsíc už na stránkách Nové rpeubliky neměl šanci někoho urážet.

   Vymazat
  8. Dvořáku pravda ti smrdí co, jako všem komoušum. Až to tady zablokuješ, potom si teprve užiješ souhlasné přitakávání rudejch pomatencu. Máš ale smulu, mimo několika proruskejch kolaborantu vám ty veše prolhané sračky nikdo nežere. Neustále dokola, jak je Západ špatný a Rusko ráj. Podívej se sám, na dvacet článku dozadu, potom je vše jasné. Tohle ti Dvořáku mohou žrá pouze tví rudí soukmenovci, čus blbe.

   Vymazat
  9. 16:16 Ansábl NR jsou marginalitou. Pokud by tomu tak přestalo být, nastoupí fašisté. Protože jak napsal novinář a historik Lothrop Stoddard, podlidé budou vždy proti řádu povstávat, a tak etablovaná společnost se proti nim vždy také bude bránit až do krajnosti!- http://www.stjoseph.cz/pojem-fasi

   Vymazat
  10. 9:04Nevyjadřuji se ke komentům,ale na vás musím.Jste ubohý nevzdělanec,narozený v nové době,která je zaplevelena takovými trolly,jako jste vy.A ještě.Vyznamenaná je LENKA Procházková,ne vaše oblíbenkyně PETRA.Až budete vzdělán ,nabudete rozumu a budete se živit poctivě,tak se utkejte v názorech s druhými.S blbci jako jste vy,diskutovat je zbytečné a ztráta času .Franta.

   Vymazat
  11. Lenka Procházková je elita českých novinářů a je škoda, že ji hlavní média vystavily do klatby. Cenzura těch slušných je však pro dnešní doby typická. Přesto PRAVDA VÍTĚZÍ!

   Vymazat
  12. 17:38 Vy tu Procházkovou asi šukáte, jinak to není možné se jí takto zastávat, NEKROFILE 18:32 Jak píšete, dostala se do klatby, myslíte pro nic za nic ?to asi ne, tak nepište blbosti.

   Vymazat
 2. JAAAA ! Ozdoba ceske emigrace a majak svetla - zvany svetlonos zde oznamuji, ze mam pani Prochazkovu take rad, protoze je VLASTENECKA a pro ceska, mezi zaprodanci !

  (pssst ! Pani Prochazkova, az vam bude 95 let, tak si z medajle nechte udelat nove zuby.
  Muj dr. rikal, ze medaile ze zlata, jsou nejlepsi na udelani zubu. A u medaile je take nejaka penze pro dny destive.)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Medaile od prezidenta jako poukázka na nové zuby, taky dobrý.

   Vymazat
  2. Zlatý Rand už také není tím, čím byl za Bůrů... Zulu nejsou ti praví.

   Vymazat
  3. Floriďane, co ty jako katolík na tuto perverzitu západu, zejména ve sportu, kdy se dvoumetrový chlap prohlásí za ženu a i s vousama si to sere utkat se skutečnými ženami.

   Vše vyhraje a ještě se ten dvoumetrový hňup s ptákem, nestydí převzít zlatou medaili na bedně mezi ženskýma! Opačně se tak neděje, že by ženská chtěla boxovat s chlapama, protože by vyfásla nakládačku a druhý den, by nemohla pokračovat ve své profesi, stěhováka nábydku? Tudy cesta nevede!?!

   ••••••••••••••••••••

   "Je to nefér!" Šampionát v USA vyhrála transgender cyklistka (muž), její vítězství vyvolalo vlnu nevole !

   LOS ANGELES/ PRAHA V atmosféře zhoršující se situace pro transgender lidi v USA, kde chce administrativa Donalda Trumpa změnit zákonnou definici o určování pohlaví, zvítězila v první polovině října ve světovém šampionátu trekových kol v Los Angeles transgender cyklistka. Její úspěch však nepřijaly dobře všechny závodnice.

   „Rozhodně to není fér,“ stěžovala si na Twitteru cyklistka Jennifer Wagnerová, která předminulý týden skončila na třetím místě šampionátu UCI Masters Track Cycling World pro ženy ve věku 35 až 44 let. Vítězkou šampionátu se totiž poprvé v historii stala kanadská transgender závodnice.

   Přestože Rachel McKinnonová splňovala podmínky šampionátu pro výši testosteronu v krvi, vyvolalo její vítězství v Los Angeles bouři nevole. Závodnice, která se narodila jako muž, působí jako asistentka profesora filosofie na College of Charleston. Identifikuje se jako žena a je aktivistkou za práva transgender lidí.

   „Vidím svůj úspěch jako širší politický moment, který umožnil velký pokrok v právech trans lidí a další se probouzejí,“ uvedla McKinnonová po závodě v rozhovoru pro média. Podle kanadského deníku National Post však její vítězství ukázalo i značnou nevraživost proti ní a dalším trangender lidem obecně. Týden od konce závodu totiž na sociálních sítích lidé stále o McKinnonové hovoří.

   Wagnerová se nakonec omluvila za to, že „neúmyslně rozdmýchala vášně kolem kontroverzní situace“. Sama prý lituje, že věc komentovala pod vlivem frustrace a nebyla více pozitivní.

   Mezinárodní olympijský výbor v současnosti plánuje nová pravidla pro trangender ženy na svých akcích. V roce 2015 byly olympijské směrnice upraveny a není tak již potřeba operace pro změnu pohlaví, jsou ale jasně stanovené hranice pro míru testosteronu, která musí být stabilní 12 měsíců před závody. Atleti, kteří prošli změnou ze ženy na muže, mohou závodit bez omezení.

   Pro Olympijské hry v Tokiu v roce 2020 se však úroveň testosteronu bude snižovat na polovinu, přestože podle studie vedené po olympiádě v Riu v roce 2016 „nemají trangender ženy sportovní výhodu před atletkami, které se narodily jako ženy“.

   Trump chce zhoršit práva trans lidí
   Administrativa Donalda Trumpa ve stejné době znepokojila americké organizace na obranu práv sexuálních menšin. Deník The New York Times v pondělí informoval o záměru Bílého domu upravit definici pohlaví způsobem, který by prakticky znemožnil právní ochranu transgenderových osob. Přípravu definice podle listu zahájilo americké ministerstvo zdravotnictví.

   Pohlaví nová právní úprava definuje jako nezměnitelný biologický stav určený podobou pohlavních orgánů při narození. Takové znění je v komunitách LGBT považováno za další pokus vlády prezidenta Donalda Trumpa omezit práva a ochranu transgenderových osob. Trump se již v minulosti pokusil zakázat službu těchto lidí v armádě.

   Zástupci LGBT amerických organizací oznámili, že v případě schválení zákonné novely předají věc soudu. Za transgenderové osoby se označuje asi sedm desetin procenta Američanů. Za vlády prezidenta Baracka Obamy byli tito lidé zákonem chráněni, což vyvolávalo protesty konzervativních náboženských spolků.

   Zdroj: https://www.lidovky.cz/svet/je-to-nefer-vitezstvi-sampionatu-transgender ...

   Ramón

   Vymazat
  4. Opr. ...nábytku.. R.

   Vymazat
  5. Ramone 17:01 !
   Takovym vecem ja vubec ani nerozumim ! Ja jsem obycejny chlap a mam rad zeny ! (KROME NEKTERYCH ETNICKYCH SKUPIN.)

   Vymazat
  6. Sveta znaly !31. října 2018 20:57
   Ty rasisto. Víš co se říká - kdo neměl cikánku, není chlap...

   Vymazat
  7. Floriďane, nejsi sám já tomuto, hlavně ve sportu rovněž vůbec nerozumím? Ten pokrytec, podpantoflák, "muslim" Barack Obama, kdy Vám v U$A prezidentovala afroameričanka Michelle LaVaughn Robinson Obamová, rozložili doma a především ve světě, co se dalo!!!

   V článku se jasně píše, že prezident D. Trump hodlá ten augiášův chlév, opět napravit. Držme mu palce, má to i velký vliv na naše "smráďata"! Tím nemyslím své, já vychovával ve stylu svobodného Saddama a máme syna, kterého nám závidí! Sport, školy, odpovídající zaměstnání, především ÚCTA ke slušným a starším lidem a hlavně vlastní úsudek!

   Jsme na něho pyšní, jen na okraj, nyní se cítím pouze jako malý saddamek, jelikož má biceps, jako já stehno, ale mé závěrečné slovo je zákon (to je ta ÚCTA) národe Český!

   Dnes si byl až příliš argumentačně skromný Světlonoši, takového tě neznám, jestli takto budeš pokračovat, přestaneš být mazán! A Štofi bude bez práce?

   Zdraví Ramón

   Ps. Vím, paní Lenku neopomíjím! Dnes jsem si vyhedal její veškerou knižní publikaci a zíral jsem nad produktivitou. Čtení nechám na manželce, udělá mi posléze, literární výtah. Dobrou noc.

   Vymazat
  8. 0:39 - Nebyl jsem argumentacne a hlavne informativne skromny ! Smazali nekolik prispevku - je to jedno, po Novem Roku jdu jinam !

   Vymazat
  9. Floriďane, já si myslím, že to skrouhnou na tři příspěvky na článek, popř. blokace na omezenou dobu v krajním případě na stálý blok. Mou identitu znají z e-mailů a jiní si ji můžou dát, dle libosti!

   Pouze jsem zvědav, vráti-li se zásadový pán Jan Zmatlík z Mutné, alias Jan Kopecký z Vídně? To je identifikační rébus a drzost!?


   Zdraví Ramón

   Ps. Co imigranté z jihu, kdo to zpunktoval, údajně lidumil a zlodějský spekulant (Angličany odrbal spekulacemi s librou a nejen je!) Schwartz György, narozen 12. srpna 1930! Dnes se jmenuje George Soros?

   Vymazat
 3. Byli jsme velmi potěšeni a ze srdce blahopřejeme!!!

  OdpovědětVymazat
 4. Paní Lenka Procházková je velmi statečná žena a vlastenka. Moc gratuluji

  OdpovědětVymazat
 5. Blahopřeji všem vyznamenaným.

  OdpovědětVymazat
 6. Ten president republiky,
  který sbližuje církev se státem,
  ten který se snaží být ve válečné alianci a tím
  žene naší zemi do války.
  Ten president jemuž nefunkčnost státních hranic připadá normální.
  Gratuluji paní bojovnici*

  OdpovědětVymazat
 7. Máme dvě velmi statečné ženy -p.Vitáskovou a Lenku Procházkovou. Obě si vyznamenání zaslouží.K tomu jim gratuluji a rovněž prezidentu Zemanovi,že je dokáže ocenit. Tyto dvě dámy strčí do kapsy 90% naších politiků-zoufalců.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Další vyznamenané hrdinky - paní Jan Lorezová (málem přišla o život, když psala o lehkých topných olejích, paní ředitelka zdrávky Ivanka Kohoutová (postavila se blbani ombudsmance ve věci podvodné súdánské emigrantky, která chtěla zavádět islámské právo na české školy) a paní učitelka Darina Nešporová (kryla vlastním tělem své malé žáky, na které najíždělo auto ve smyku)

   Všem srdnatým ženám v čele s Procházkovou a Vitáskovou blahopřeji.

   Leo

   Vymazat
  2. Leo, mluvíte o té paní Lorenzové, která je novinářkou?

   Vymazat
  3. 20:20, PÍŠETE panu LEO, který písemně přispívá ve 20:10?

   Vymazat
  4. Ano, paní Jana Lorenzová je novinářka.

   Vymazat
  5. "Anonymní 31. října 2018 22:01

   21:46 Ano." ...

   Tudíž píšeme, zde se nemluví? Zde jde o překlep, nikoliv o přebrept. Toť vše. P.K.3

   Vymazat
  6. Ok, jen jsem chtěl Leovi připomenout, jaký názor má pan prezident na novináře.
   Ale beru, píšeme, nemluvíme.

   Vymazat
 8. Paní Lenko, jsem ve věku vašeho dědečka, tak si dovoluji přátelské oslovení. Gratuluji vám k medaili za kterou zaplatíte nenávistnymi odsoudy od "Pravdoláskařú",jak je i zde vidno. Já věřím,že dobře víte,že nás,kteří vám drží palce je víc.Jen tak dál,páteř máte rovnou a hlavu vzhůru

  OdpovědětVymazat
 9. Jsem rád že dostala paní Procházková vyznamenání.

  OdpovědětVymazat
 10. Prochazkova je vzdy tak agresivni, protoze si dlouho nezasukala?-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty ubožáku,ty si ji pleteš s Petrou Procházkovou,viď?

   Vymazat
 11. Blahopřejí paní Lence Procházkové je nebojácná vlastenka a nenávidí lež a potupu našeho Československého národa (u mě pořád existuje Československo ZDENĚK.)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zdeňku, a seš si jistej, že víš, kterej je rok?

   Vymazat
 12. Jiřina Růžková2. listopadu 2018 1:24

  Zprávu, že mezi vyznamenanými je paní Lenka Procházková jsem přijala (a nejen já) s velkým potěšením. Gratuluji!!! Zároveň tímto chci vyjádřit této statečné ženě moji úctu a také popřát hodně štěstí.
  P

  OdpovědětVymazat
 13. 1.24 Ty tu fosíli asi šukáš co, že šukáš mrtvoly ti nezávidím asi na víc nemáš!

  OdpovědětVymazat