Reklama

.

.

čtvrtek 11. října 2018

Brutální facebooková cenzura – Řídí jí přímo CTHH MV ČR?

Eva Hrindová
11.10. 2018   Rukojmí
Podmínky na této sociální síti se dost přitvrzují. Příspěvky a stránky se ruší a lidé se blokují za komentáře, u kterých jen těžko poznáte, v čem porušují pravidla…

Je naprosto jasné, že tvrdá cenzura už nemá nic společného s vymáháním dodržování pravidel. Jednoznačně tuto sociální síť ovládají snaživí aktivisté s fanatismem v očích, kteří cíleně nahlašují a snaží se zlikvidovat každého, kdo neobdivuje jejich zvrácené postoje.

Vzhledem k tomu, že tato sociální síť je v České republice naprosto dominantní a stala se důležitým nástrojem pro šíření informací a propagaci výrobků a služeb, je na místě situaci reflektovat a alespoň ji náležitě komentovat. Což nedělají ani politici ani média. Znovu upozorňuji, že si tím podřezávají větev, na které sedí. Je otázkou času, kdy se i oni zběsilým nahlašovatelům znelíbí.

Moje stránka – Eva Hrindová – Naštvané matky měla přes 6 000 fanoušků a velmi slušné dosahy (100 – 200 000 lidí týdně). Co se týče interakce – byla vyšší – než interakce mnohých známých a aktivních politiků. Nepochybně ale byla trnem v oku nejen mým kritikům z řad fanatických aktivistů, jistě si po jejím zrušení oddechli i mnozí politici, kteří své kritiky také rádi umlčují. Z veřejného prostoru tak zmizela další platforma, která nezávisle a racionálně komentovala dění v České republice z pozice občana. Zrušení této stránky následovalo asi měsíc po zrušení stránky Naštvané matky.

Naprosto odmítám bagatelizování problému cenzury na sociálních sítí s odkazem na porušování pravidel a na svobodu podnikání. Jde jednoznačně o tvrdou cenzuru s cílem umlčet všechny představitele konzervativního myšlení. Naprosto jednoznačně je hlavním proviněním kritika fungování EU, prosazovaní zdravého rozumu v přístupu k menšinám a zdravý přístup k pohlavím a fungování rodiny včetně důrazu na tradiční role muže a ženy. Pokud toto je někdo schopen vydávat za porušení pravidel sociální sítě, je to pokrytec.

38 komentářů :

 1. Jestli volíte kapitalistické strany , tak se nedivte !!

  OdpovědětVymazat
 2. to14:17
  Řešení je nevolit žádné politické strany.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je hloupost. Spíš tu zatím chybí vlastenecká a současně demokratická strana.

   Vymazat
  2. 14:22
   Naprostá bezradnost.
   Jste snad viděl výsledky voleb, kde si politická kasta navolila sama sebe.

   Vymazat
  3. 14:22 A koho jiného tedy navrhujete volit, že jsem tak zvědav?

   Vymazat
  4. Koho volit? Těžká otázka, ale s veškerými výhradami mi stále ještě zbývá KSČM. Nebo s ještě většími výhradami Okamurova SPD. ODS, KDÚ-ČSL, TOP09, STAN - to je jedna strana. Piráti - nevědí co chtějí, podporují anarchii, neplacené stahování na netu a lehké drogy, hlavně nejít s komunisty. ČSSD - nikdy nevím, co vlastně udělají. ANO a SPD - strany jednoho muže, takže opět nevím, co budou dělat zítra. Jediní komouši mi připadají jako strana, kde se dá odhadnout, co chtějí a podporují zaměstnance a drobné řemeslníky.

   Vymazat
  5. Ale to jsou strany. A kolega 14:22 hájí názor nevolit žádné politické strany.

   Vymazat
  6. 14.22
   To je takový hodně naivní až dětský názor, který nepřinese naprosto nic, spíš naopak!!
   Vůbec vám nedochází, že je pro politické strany největší štěstí, když je malá volební účast?...protože oni maj tak velkou členskou základnu jejichž hlasy i jejich rodinných příslušníků s dotovanými komedianty a mafií neziskovek...bohatě stačí.
   Kdyby takhle uvažovali všichni, Bilderbergův Schwarzenberg by vstupoval do druhého prezidentského období, Dientsbier by byl premiérem, který by odškodňoval sudeťáky, strýček Brady by měl další 2 medaile, mzda by byla 500..důchody 300euro, potomci knížátek by zrušily pozemkové reformy z dob založení republiky a všem by vyvlastnili majetky, v každém větším městě by stál americký radar s americkou posádkou, přijali by jsme tak půl milionů negramotných náboženských arabských fanatiků a díky nepokojům v ulicích po atentátech na České občany vyhlášený výjimečný stav a všudypřítomní ozbrojenci v ulicích!!!!!!!

   Vymazat
 3. Doporučuji hromadný odchod z Facebooku. Sám jsem to již udělal. Bez klientů zaniknou. Podobně je to třeba udělat z ČT.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zánik ČT, stejně jako zánik Facebooku, je z říše sci-fi. Asi ani sám něčemu podobnému nevěříš.

   Vymazat
  2. To je sice pravda. Ale zase se lépe ráno kouká do zrcdla.

   Vymazat
  3. Arturek - Když vyhodíš televizor, odhlásíš si TV poplatky a zrušíš FB profil, tak se ti bude ráno lépe koukat do zrcadla?

   Vymazat
  4. FB je nezrušitelný, mládež u něj sedí každý den 4 hod. a důchodci cca 2 hodiny denně. Já sám cca 2hodiny týdně. S TV to mám vyřešeno, platím sice poplatek, ale poslouchám satelit. Nechápu, proč se o současný stav nezajímá např.parlament. Vždyť zdejší problémy a názory nejsou ojedinělé.

   Vymazat
 4. Naprosto v pořádku, eliminovat tyto prolhané veby, ovlivněné Ruskou prolhanou politikou. Pokoušej se zabít lidi na počkání, viz. Skripal,ale dnes byla odkryta ta jejich agenturní síť. Ruská prolhanost skončila.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vás ta trapná teleneovela baví? A koho ještě? Na stálr nová a nová "zásadní odhalení" už nikdo nereaguje. Ani jeden politik. Nebo jste si něčeho všiml? Je to čím dál trapnější. Už i tajným službám a Scotlandyardu došlo, že jsou už moc za blbce, tak nasadili profláknutou agenturu jakýchsi pisálků. A ti objevili další spřísahance, babičky co hned mizí.... Ale jak koukám na slabší IQ to docela zabírá:)))

   Vymazat
  2. 15.17 Vy S tím vysokým IQ uděláte v Rusku určitě karieru. Celá západní Evropa, hlupáku, je přesvědčena o Ruském špehování a zabíjení nepohodlných lidí. To jen duté proruské palice jako vy chtějí znevěrohodnotit tento fakt. Jinak co to je" profláklá agentura pisálku", aha ,to jsou právě ti lidé kteří píší o ruských svinctvech, chápu, že se vám to do vašish lží nehodí. Tak že slabší IQ u vás je ovlivněno ruskou informační žumpou chápu.

   Vymazat
  3. 16:21 Měl byste být sám sebou a uvažovat samostatně, ne argumentovat tím, že "Celá západní Evropa, hlupáku, je přesvědčena o Ruském špehování a zabíjení nepohodlných lidí," , tak se nechají zblbnout jen blbci.

   Vymazat
  4. Známá figura v diskuzi, když už nevíte kudy kam: "Každý přece ví... všichni přece vědí...celá Evropa přece ví...."

   Chybí argument, tak se řekne tahle fráze. Přitom se jen stačí podívat na historii a vývoj celé té telenovely Nováček a je každému soudně myslícímu hned podezřelé, do jakých detailů jde např. prohlášení a "odhalení" MI5 a MI, pak přehráno na Bellincat (to jsou ti, co lhali na Ukrajině ohledně sestřelu, padělali a falšovali fotografie, vymýšleli si jména ruských velitelů apod.)

   Kdo jednou lže, má prostě k tomu sklony a většinou i recidivu.

   MI5, MI6, Bellincat, Mayová, Johnson jsou lháři už jednou přistižení při lži. Tak musí na to konto lhát dál, aby tu první lež podpořili.

   Myslím, že to už nezabírá ani v oné Malé Británii u těch bezcharakterních blbů, kteří nás prodali Hitlerovi.

   Vymazat
  5. 16.25 16.44, Tak s tím asi nic neuděláte, jak píšu, celá Zapadní EVROPA, tak celá , pro vás dva hlupáky, žádný ze státu Západní evropy nesouhlasí s vyjádřením a s činy Ruska. STAČÍ Mužete tady nadále psát ty vaše bláboly, nikdo rozumný vám nevěří. ,

   Vymazat
  6. Nejsou argumenty, inu nastoupí fráye: "nikdo rozumný...celá Západní Evropa ...žádný ze států ...

   Bože, to je nesamostaný pablb!!!

   Vymazat
 5. Co čekáte v zemi, kde Ústavní soud potvrdil, že dva chlapi spolu zplodili dítě a jeden z nich ho porodil? Že je to blbost? Není. Ústavní soud povolil (možná nařídil) napsat do rodného listu dítěte do kolonky "Otec" a "Matka" dva chlapy. Takže je to úředně dáno! A pak že to nejde. Při troše dobré vůle jde všechno, jak je vidět. Prostě "poručíme větru dešti". Když máme na univerzitách lékařské i přírodovědecké fakulty, kde se učí rozmnožování vyšších savců a vedle nich fakulty nebo katedry genderových studií, kde to, co učí na těch lékařských a přírodovědeckých "vědecky" popírají, co čekáte od primitivních aktivistů? Lidé jsou si rovni, ale nejsou stejní. Muž může vykonávat "ženská" povolání, stejně tak jako žena může vykonávat ta "mužská". Ale není možno zaměnit muže za ženu v tom základním, čím je vybavila příroda a co je podstatou a vlastně i důvodem jejich existence. Totiž zákon zachování rodu. Jde o jeden z základních a nejsilnějších zákonů přírody, který zajišťuje pokračování života na Zemi. I žena dokáže ubránit dítě, ale je to záložní, nouzová varianta přírody. Chlapi milují svoje děti, ale nemohou nahradit mateřský cit. Mají v rodině (jakékoliv) jiný hlavní úkol. Zajištění a ochranu. A takto to máme v sobě od přírody nastaveno. Po fyzické i psychické stránce. A pokusy to relativizovat a popřít nemohou skončit dobře. Jak chtějí aktivisté prosadit své šílené konstrukce? Nařízením! I člověk s IQ pod hranicí debility rezená muže od ženy a ví, jak se rodí děti. Ale náš Ústavní soud rozhodl jinak! A kdo popře toto rozhodnutí jde proti jedné z nejvyšších institucí státu. Asi první slovo, které se dítě naučí vyslovit je "máma". Ale to po zavedení šílených nápadů aktivistů už nepůjde. Nějak mu musíme vtloukat do hlavy "rodič". Protože takto to má být i v rodných listech: "rodič 1" a "rodič 2". Jak to bude s děčkem a baičkou zatím nerozhodli. Ale bez obav. I na to dojde. Jestliže si bude moci dítě vybrat pohlaví (a aktuálně jich genderoví vědci objevili asi 32), jak to bude se jmény? A jestliže si to pohlaví bude moci kdykoliv změnit (půjde o administrativní záležitost), bude i měnit jména? Jestli jste dočetli až sem a myslíte si, že jsem se zbláznil, tak vás mohu upozornit, že právě v těchto chvílích je ve Sněmovně návrh zákona, který má změnit Ústavu a větu "manželství je svazek muže a ženy" nahhradit "manželství je svazek dvou lidí". Od registrovaného partnerství přecházejí aktivisté k tomu, aby svazek homosexuálů byl uznán za manželství. A podívejte se, co se děje v Británii. Tam už je to v praxi. I s tresty. Vážení vědci, novináři, manažeři dostávají vyhazovy z práce a jsou veřejně doslova lynčováni (zatím jen mediálně). Lidé se bojí říci nejen názor na politiku, ale už i o naprostých běžných věcech. V USA nemůžete říci "černoch" nebo "běloch". Vystavíte se tím citelnému postihu. "Afroameričana" bych ještě bral, ale "běloši" a tedy i my jsou, jak jsem se dozvěděl všichni šmahem "kavkazani". I na to přišli "vědci". Tak jediným velkým obráncem evropských hodnot, kterými se aktivisté tak rádi a často ohánějí je Rusko a zatím odolávající enkláva zadního dvorku EU. Ale i na nás dojde. Janda, Faltýnová a spol. už na tom makají.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pěkně řečeno, pěkně napsáno. Ale moc smutné.

   Vymazat
  2. Prarodic 1, 2, 3, 4? Nebo A, B, C, D?

   Vymazat
  3. Souhlas, aktivisté by měli zdokonalit svou pitomost a vytvořit WC pro zatím diskriminovanou menšinu a ve sportu pro ni vytvořit oddělená hodnocení včetně rekordů i medailí. Totéž je samozřejmě nutné uplatnit u kolektivních sportů. Milí aktivisté, neflákejte se, vyhrňte si rukávy a vzhůru k lepším zítřkům.

   Vymazat
  4. Nemáte tak docela pravdu. Za prvé se jako chlap běžně (!) setkávám s otevřenou diskriminací, kvůli pohlaví, kdy jsem jako nezaměstnaný zoufale hledal různá místa a byl ochoten dělat třeba i pomocníka v cukrárně nebo uklízečku a byl jsem vypoklonkován, že hledají pouze ženskou ( i když v inzerátu to nebylo ). Upozornil jsem na to i pracák a nic... Po chlapech se šlapat může.

   Za druhé jsou i mezi ženami naprosté hyeny, takže tvrdit, že chlap nemůže být vůči děcku citlivý a dobrý rodič je blbost. Nemůže kojit, ale jinak je schopen nahradit matku.

   Vymazat
  5. To 15:08 Je otázkou, zda šlo o diskriminaci. Pokud někdo hledá uklízečku (myslím tu běžnou, s koštětěm a kýblem) myslí tím apriori ženskou. Tak jako když hledá horníka nebo dřevorubce, má na mysli především chlapa. To je právě otázka těch vrozených dispozic. Jasně, že chlap může v pohodě běhat se smetákem a kýblem (na vojně jsme si toho užili dost a dost), stejně jako ženská může rubat uhlí nebo kácet lesní velikány. Ale muž nemůže plnohodnotně nahradit matku. Nejde o kojení. Nemáme prostě vrozený mateřský pud. V lidském podání mateřský cit. To mají pouze ženy. Protože jen jim příroda umožnila nosit a porodit dítě. Muž ji může nahradit péčí, starostí atd. Ale i to je ona záložní varianta. Ale jistě jste si všiml, že se děti chovají k matce jinak než k otci. Pudově. Když něco chtějí, i od otce, jdou to napřed zkusit k mámě a teprve pak k otci. Tedy v normální rodině. Máme to prostě vrozené. Jistě existují krkavčí matky a nezodpovědní otcové. Ale to nemění nic na tom přírodním schématu. Neschopnost mít dítě (ať už od přírody nebo z vlastního rozhodnutí) je handicap. Zlý handicap. A ženy ho vělmi těžce nesou. To vám mohou potvrdit psychologové, psychiatři, rodinní terapeuti apod. Ale jen některé to přiznají. Jiné to halí do nejrůznějších frází o svobodě rozhodnutí, nnepovinnosti mít dítě apod. Ale potají (a velmi často v podvědomí) těm šťastnějším závidí. A řeší to různě: od adopce, nebo samy se starají o jiné děti (v kojeneckých ústavech, školkách, školách) a tak realizují svoji lásku k dětem. No a některé svoji frustraci obrátí proti jiným. Především ženám, ale i mužům. To jsou ty sufražetky, ty bojovnice za rovnost pohlaví atd. Fanatické gendrisky hlásající, že rodina jako muž a žena mající děti je přežitek, vězení a ůtlak pro ženy a že je třeba ji zlikvidovat. A organizují nátlakové akce na volené orgány a nutí je formalizovat jejich šílené konstrukce a vymáhat je pod hrozbou sankcí. Je takové úsloví: "Umře táta - umře chleba. Umře máma - umře všechno."

   Vymazat
  6. Neni pravda ,po prisiti meho muze ptaka jsem se zmenila v muze a muj muz se zmenil v zenu po ptaka uriznuti. Nase dite ma tudiz dale rodice ale jen jsme zjistili ze jsme se narodili ve spatnem tele .
   Je to spravne a jen vetsi kapky nevericim ze buzerantu vice znamena vetsi bussines a svobodu
   To prosim neni vymysl to je fakt a to se stalo ,tusim v Holadsku ,tak co chcete . Na chodniku stoji maminky-Debilie obecne s detmi na ramenou a mavaji ruzovymi a pruhovanymi maslemi prdelatym teplousum krepcicich po ulicich v tanci Sveteho Vita jen ve slipech malickych a zde je prosim z pruvodu absolutnich pervertu foto +clanek ,nenechte si ujit
   http://zemavek.sk/slovenska-duhova-hanbasada/

   Vymazat
 6. Danny má pěkný komentář. Souhlasím s ním. Jinak na různé sítě nelezte a budete mít pokoj. U nás jsou pod dohledem rozvědných služeb, jako jinde ve světě a je neuvěřitelné co tam lidi na sebe doslova vyzvrací. Hrozná doba. Moje babka říkala jména hloupejch na všech sloupech. Dnes roli sloupu hrají soc. sítě všeho druhu. Kdejaký trouba, který vytlačí ho...no do záchodu se s tím jde pochlubit na sít s fotkou. Za mých mladých let bychom se za to styděli. Absolutní ztráta sebereflexe a vlastní důstojnosti. Koho by dříve napadlo vylepovat své fotky z dovolené či rodiny někde po ulicích. A dnes ? Jedna hrůza. Soc. sítě jsou provozovány soukromými společnostmi a třeba mají právo si mazat, jak uznají za vhodné. To je však otázka pro právníka.

  OdpovědětVymazat
 7. ÚSTAVA ČR
  Čl. 2
  (3) Státní moc slouží všem občanům a lze ji uplatňovat jen v případech, v mezích a způsoby, které stanoví zákon.
  (4) Každý občan může činit, co není zákonem zakázáno, a nikdo nesmí být nucen činit, co zákon neukládá.
  Čl. 3
  Součástí ústavního pořádku České republiky je Listina základních práv a svobod.
  Čl. 4
  Základní práva a svobody jsou pod ochranou soudní moci.

  LISTINA ZÁKLADNÍCH PRÁV A SVOBOD
  Článek 1
  Lidé jsou svobodní a rovní v důstojnosti i v právech. Základní práva a svobody jsou nezadatelné, nezcizitelné, nepromlčitelné a nezrušitelné.
  Článek 2
  (1) Stát je založen na demokratických hodnotách a nesmí se vázat ani na výlučnou ideologii, ani na náboženské vyznání.
  (2) Státní moc lze uplatňovat jen v případech a v mezích stanovených zákonem, a to způsobem, který zákon stanoví.
  (3) Každý může činit, co není zákonem zakázáno, a nikdo nesmí být nucen činit, co zákon neukládá.
  Článek 4
  (1) Povinnosti mohou být ukládány toliko na základě zákona a v jeho mezích a jen při zachování základních práv a svobod.
  (2) Meze základních práv a svobod mohou být za podmínek stanovených Listinou základních práv a svobod (dále jen "Listina") upraveny pouze zákonem.
  (3) Zákonná omezení základních práv a svobod musí platit stejně pro všechny případy, které splňují stanovené podmínky.
  (4) Při používání ustanovení o mezích základních práv a svobod musí být šetřeno jejich podstaty a smyslu. Taková omezení nesmějí být zneužívána k jiným účelům, než pro které byla stanovena.
  Článek 13
  Nikdo nesmí porušit listovní tajemství ani tajemství jiných písemností a záznamů, ať již uchovávaných v soukromí, nebo zasílaných poštou anebo jiným způsobem, s výjimkou případů a způsobem, které stanoví zákon. Stejně se zaručuje tajemství zpráv podávaných telefonem, telegrafem nebo jiným podobným zařízením.
  Článek 17
  (1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
  (2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.
  (3) Cenzura je nepřípustná.
  (4) Svobodu projevu a právo vyhledávat a šířit informace lze omezit zákonem, jde-li o opatření v demokratické společnosti nezbytná pro ochranu práv a svobod druhých, bezpečnost státu, veřejnou bezpečnost, ochranu veřejného zdraví a mravnosti. (VIZ ČL. 4 ODST.4 LZPS)


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ??? a co s tím???

   Vymazat
  2. A co s tím? Co asi, uvědomit si, že cenzura porušuje ústavní řád ČR, že šmírování v mailech porušuje ústavní řád v ČR, že všichni ti, kteří cenzurují a šmírují jsou zločinci, že všichni ti, co po cenzuře a šmírování volají volají po porušování ústavního pořádku a na záklladě toho si uvědomit, kdo je dobytek a kdo demokrat. Když si přečtete Ústavu, tak zjistíte mimo jiné i to, že "Politický systém je založen na svobodném a dobrovolném vzniku a volné soutěži politických stran respektujících základní demokratické principy a odmítajících násilí jako prostředek k prosazování svých zájmů. " - přímé, svobodné a tajné volby jsou základním demokratickým principem a kdo nerespektuje jejich výsledek není demokrat, byť se domokracií zaklíná. Znalost ústavních základů naší republiky Vám pomůže orientovat se v tom, kam mainstreamová a sluníčkářská lůza směřuje náš život - demokracie to rozhodně není.

   Vymazat
 8. vy se dovoláváte spravedlnosti v zemi, kde řádí justiční mafie?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A jak se ta "justiční mafie" podepsala na vás?

   Vymazat
  2. Podepisuje se na lidech, které staví před soud!
   Vitásková, Zadeh, Babiš, Smetana, odpor soudit soudce Knotka ... ono se toho najde hafo. Jen blbec se diví (viz 17:43).

   Vymazat
 9. To je správná demokratická léčba, proč tam blbci lezete!?

  OdpovědětVymazat
 10. No máte důkaz že žádná demokracie neexistuje a je jen liberální diktatura pošahanců a zvrhlíků.

  OdpovědětVymazat
 11. nestěžujte si, vy to vydržíte, nejste jako oni...
  hlavně, že máte banány, opičky ..

  OdpovědětVymazat