Reklama

středa 3. října 2018

Byl Skripal otráven Brity, protože se pokusil uprchnout zpět do Ruska?


Michal Brand
3. 10. 2018
V britské podřadné estrádě „Skripal, morče a nejedovatý jed“ nemine týden, aby nás britští šaškové neoblažili dalším pokračováním. Nejprve jsme byli v prvních dílech této mexické telenovely „informováni“ o tom, že Skripal se otrávil nejjedovatější bojovou otravnou látkou na světě, když ji snědl s pohankou, když se na něj vyvalila z kufru jeho neteře, když sáhl na jedem namazanou kliku u auta, pak jed vdechl z klimatizace auta, pak mu jed někdo stříkl do obličeje v parku a pak ještě se otrávil jedem z kliky u dveří svého bytu. Pak jsem se „dozvěděli“, že poplenice ve Velké Británii se nevyváží častěji než jednou za čtyři měsíce, protože flakon s jedem Novičok ležel na vrchu popelnice více než tři měsíce, než ho našli dva houmlesáci. A to ještě navíc ve městě vzdáleném od Salisbury více než 10 km, kam ovšem údajní ruští agenti, pachatelé údajného ruského útoku na Skripala podle britského scénáře sitcomu vůbec nikdy nedojeli. Zatím. Možná se to v dalších dílech změní. Třeba geniální britští pozorovatelé desetitisíců hodin záběrů z městských kamer objeví Rusa, který od ruských atentátníků převzal kontaminovaný flakon Nina Ricci, jen tak lážo plážo si ho dal do kapsy a odjel s ním deset kilometrů, kde ho pohodil do popelnice, která se téměř nikdy nevyváží.

Houmlesáci, kteří našli flakon s Novičokem v nikdy nevyvážené popelnici se otrávili. A to přesto, že se Novičok velice rychle rozpadá, podle britských scénáristů z první série. Hlavně britská mlha prý ohromně urychluje rozpad Novičoku. Podle scénáristů druhé série se pak Novičok vlastně vůbec nerozpadá a proto vydržel v perfektní formě téměř čtyři měsíce v sousedním městě. Britská mlha je zřejmě lokální záležitost – v Salisbury je mlhy tolik, že se tam nejjedovatější bojová látka na světě rozpadne během několika minut, zatímco v sousedním Amsbury se vlivem místního klimatu znovu složí i Novičok již před třemi měsíci rozpadlý v Salisbury. No fakt. Říká to britská vláda, americký establišment, vedení Eurosojuzu i agitátoři z našich „svobodných“ „médií“.

Mimochodem, Novičok byl vyvinut speciálně tak, aby „rozežral“ gumové a plastové materiály na „plynových maskách“. Dát tedy Novičok do falešného flakonu Nina Ricci se speciálním plastovým nebo gumovým těsněním, no, to chce přímo holyvůdského škrabálka, který nic neví o reálném světě. To je skoro jako McGywer, báječný seriál emerické „kultury“. V jednom jediném díle tohoto seroše, který jsem viděl, hlavní hrdina, emerický super-super-super agent McGywer je poslán do Sověty okupovaného Afghánistánu, aby tam zachránil super-super-super čip z přísně tajné emerické družice, která spadla přesně na Afghánistán a – zázrak – neshořela v atmosféře ani se nerozmlátila na kousíčky. Emerický agent družici hravě najde. Ale objeví ho Sověti a Afghánci (ti špatní Afghánci, tedy nikoli džihádisté a islámští teroristé a jiní bojovníci za svobodu placení a vyzbrojení USA). V následující přestřelce emerický super-agent McGywer postřílí z pistole asi tak 100 Afghánských vojáků a asi tak 30 sovětských vojáků. Bez výměny zásobníku. No borec. A pak – když už je beznadějně obklíčen – uprostřed přestřelky – PŘESTAVÍ VESMÍRNOU ŠPIONÁŽNÍ DRUŽICI NA ROGALO A ULETÍ DO BEZPEČÍ! Scénáristé McGywera a scénáristé Skripala jsou stejně inteligentní – a pohybují se na hranici debility (ve smyslu lékařském), stejně jako fanoušci McGywera a fanoušci britského sitcomu Skripal.

V dalším pokračování britské frašky jsme byli informováni, že britští geniální hltači serošů zírali na desetitisíce hodin video-záznamů z kamer v celé Británii, až našli dva borce, jejichž obličej byl na první pohled ruský. A tak tedy našli údajné atentátníky. Británie sice neznala jejich pravé jméno, ale naprosto přesně věděla, co dělali jejich prarodiče. No fakt. Poslali na to McGywera a ten to zjistil. Půjčili si ho z jůesej. Předělal Skripalovo morče na mluvícího papouška a ten mu to vykecal.

Oba ruští agenti prochází úplně stejným místem na úplně stejném letišti v úplně stejném čase. Chybka post-produkce.

Pak se do věci vložil pověstný Bellingcat. Ten proslul padělanými fotkami s „ruským BUKem jezdícím po Ukrajině“, podvrženými „ruskými tanky na Ukrajině“ z výzbroje výhradně ukrajinské armády a dalšími perličkami. A nyní Bellingcat – mimochodem kdo tuhle partičku platí? – tvrdí, že jeden z údajných atentátníků byl v Čečensku. Některá „ruská“ média, která s nostalgií vzpomínají na zlaté časy Jelcinovy éry destrukce, rozvratu a vykrádání, se do věci taktéž vložila. Například navštívila vesnici, kde se jeden z údajných atentátníků narodil. Možná. Kdo ví. Tam si prý promluvili s několika lidmi, kteří ovšem nemohou být jmenováni, a ti potvrdili, že jde o místního rodáka. Což je důkaz, že Skripala otrávili na Putinův rozkaz.

Dále jsme se dozvěděli, že Skripal prý i deset let po odhalení pomáhal odhalovat ruské špiony v Evropě. A to by prý mohlo být důvodem, proč prý na něj byl spáchán atentát. Skripal byl odhalen a odsouzen v roce 2004. Do roku 2010 byl v base. V roce 2010 byl vyměněn a usadil se ve Velké Británii. A 14 let poté, co skončil v tajné službě, měl tak perfektní přehled o AKTIVNÍCH A AKTUÁLNÍCH AGENTECH, že je mohl napráskat. 14 let! No fakt. Ještě v roce 2067 bude Skripal odhalovat ruské agenty v Evropě. Dobře si je pamatuje, jen mu trvá, než se rozpomene. Jen Estonsko tuto část britské frašky trochu kazí. Podle agitace britských politruků odhalil Skripal několik ruských agentů mj. i v Estonsku. Ale estonská vláda se nějak prokecla a označila to za nesmysl. Jak je odhalil? 14 let mimo službu. 14 let poté, co každá tajná služba prověřila všechny informace, se kterými mohl přijít Skripal do styku před svým prozrazením, a jistě přijala adekvátní opatření. Jak to, že tak dlouho vzpomínal? 14 let. Jak ty ruské agenty mohl odhalit po takové době mimo „byznys“? Uvařil pohanku a věštil? Nebo se poradil s morčetem?

To je jako v tom vtipu o Juliu Fučíkovi. Gestapo zatkne Fučíka, vyslýchají ho. „Jak se jmenujete?“ A Fučík stále jen „doktor Horák“. Mučí ho, mlátí ho, a on pořád jen „jsem doktor Horák“. Večer jde bachař okolo jeho cely a zevnitř se ozývají strašné rány. Bachař nakoukne dovnitř, tam stojí Fučík, tluče hlavou do zdi a říká pořád dokola „Ježíšmarjá, jestli já si nevzpomenu, voni mě snad zabijou“.

Tak tak nějak to mohlo být se vzpomínáním Skripala na ruské agenty v Evropě.

V dalším díle britské frašky jsme se dozvěděli, že „Skripal předával tajné zprávy neviditelným inkoustem“. No páni!!! Hlavní je udržet dementní publikum této frašky v napětí! To je drasťák! Běžím pro pop-corn!

70 komentářů :

 1. Buďme realisté, proč poslala Agáta, Belgičana Poirota provozovat svou živnost do Anglie? Protože tam měl snadný život, oni nejsou schopni nic vyšetřit. Jak se ukazuje, tak je to čím dál tím horší. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Britové mají nejschopnější kriminalisty na světě.

   Smazat
  2. 6:20, na to jsi přešel jak, podle Jamese Bonda? Nežer už to havlistické ČT.

   Smazat
  3. Anonymní4. října 2018 6:20
   Ve 22:20, jsem reagoval na to, že oni si z nás také dělají legraci, tím co vypouštějí za „informace“.
   Nehledě na kvalitu britských tajných služeb, o které si nedovolím pochybovat, je nutno kritizovat, jaké výstupy zveřejňují na objednávku. P.K.

   Smazat
  4. 7:43 Odkdy je Bond 007 kriminalista, imbecie? Ten zatápěl komoušům a dnes putlerčikům nebo Kimoj - spolu s Madam M - Thereskou May! Kriminalistiku v Británii zastupuje největší detektiv všech dob a zemí přeci: Sherlock Holmes!

   Smazat
  5. 16:24, nejsi náhodou od Náchoda/Trutnova?

   Smazat
  6. 16:50 Tam takhle mluví? No, asi tak ... moje prabába odtama pocházela! Ale já tam nebyl posledních cirka tak 40 let ... jak umřela, taxme tam přestali jezdit.

   Smazat
  7. 16:50
   On je DEMENTNÍ HOVADO z pavilonu 3A z Havlbrodu,čmáře z jejich městský putyky.

   Smazat
  8. 17:18 ... zadula rudá posranina vypuštěná z lejnolíhně tohodle škaredýho kremelskýho čekisty! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Smazat
  9. 17:16, jo tam podobně mluví. Ale jak vidím, ty jsi z Havlbrodu - píše ten pod tebou :)

   Smazat
  10. Uz davno se vsichni shoduji ,ze vetsina zen ma rozum nekde....A kdyz ne tam , jinde a nebo se nevi , jestli neco podobny jako rozum vubec maji , protoze furt predstiraji veci a jeste casteji se musi porad svlikat do naha...
   Dneska exceluje presvedcive v tomhle smeru Predsedkyne vlady /tezko by mohla vladnout treba v kurniku, slepice by tam umreli smichy/ a jeji vyplody nemuzeme ani kvalifikovat jako neco z choryho mozku...Cokoliv rekne bu nerek ani nemej , kdyby jsi mu hubu rozbil !!

   Smazat
  11. 4,41
   Tak ti slamomyslná pyzdo z Havlobrodu zmlkni!.-)

   Smazat
  12. 7:54 Hele rudej dědku, že tvůj zajebanej komoušskej fotr v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch východoněmeckejch mokasínách se dost hřál přízní velkejch rudejch soudruhů co? Taky si se asi těšil na teplý místečko co po něm zdědíš a náhle do toho přikvačil ten vandrák chrchlavej v ošuntělých džínách, vytahaným svetru s flaškou v ruce a udělal ti pořádnej rejhanec přes plány, co? To se frustrátskej smrade nedivím že z toho máš celoživotní trauma - Havel v každý větě:))) Taky nemám tyhle trapný loutky rád, ale neregistuju je, nepíšu vo nich a tím je nedělá slavnější než si zasloužej ...

   Smazat
  13. doufam že investigativci sepičou nějak propagačni ser ialek pro čete aby vovčanstvo komečně pochopilo kdo je jeich uhlavni nepřitel a komu se toto podaři bude opakovan třikrat denně na věky věku protože čete je nesmrtelna jak lenin a pepegebls sam

   Smazat
 2. Až na to, že obě trumpety v Kremli dnes hlasitě vytrubovaly, ať už je s Petrovem a Boširovem nikdo neotravuje.
  Zrovna když se začali objevovat lidi, kteří Boširova znají.
  Teda heroje heroje Čepigu.

  Eště aby britská prostě tutka s kterou drželi hotel do rána vzhůru přišla s tim, ko je opravdový Petrov.

  Británie je zaslíbená země slátaných best celerů, tak může s nějakým škrábou z Mailu vydělat majlant, navrhoval bych přidělit ho jako bratrance Meghan Markleové počatého kolektivem GRU v Angole.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:46: To je ale ukrajinský naci-blábol!

   Smazat
  2. 22:46, dvě trumpety v Kremlu mají s kým komunikovat, s Bellingcatem? Británie komunikaci odmítá, svůj materiál hodlá zveřejnit až na soudě a mezitím už udělila trest. To je proti všem pravidlům. Dokonce i komunisté předstírali spravedlnost soudního řízení, právo na regulérní obhajobu. Proti tomu se ohradila spousta Západních politiků a právě tyto praktiky znevěrohodňují britskou verzi o zákeřném Kremlu a totálně vymaštěném amatérském GRU.

   Odmítnutí reakce na kausu "Salisbury" je v tomto případě správná. Partnerem Kremlu je britská vláda, ne Higgins či anonymní diskutéři v Daily Mirror.

   Smazat
  3. 22:58 Přeloženo z jidiš: árijská pravda, tedy Pravda! Horší kdyby to byla židovská lež, čili Lež ...

   Smazat
 3. Tak už jsem se dlouho nezasmál, skutečně velice vtipné a ti debilové, kteří předstírají, že Mayové věří, nás asi mají za blázny. Je to smutné a asi to bude tak, jak to v jednom videu "Otázky-odpovědi" říká analytik V. V.Pjakin. Oni, myšleno Britové, nás skutečně mají za idioty a cítí k nám asi takové pocity jako návštěvníci ZOO ke zvířátkům, vůbec netrpí nějakými výčitkami, nebo něčím podobným, to je ani nenapadne a i nadále ze sebe budou dělat blbce a ani se nazastydí. To docela koresponduje s tím co se o Britech říká, oni si prý nemyslí, že jsou nejlepší národ na světě, ale doufají, že si to o nich myslí zbytek světa. Dokonalí pokrytci. Aottj.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:06, no nevím, jaký idiot jste vy, ale svět Britům docela věří. Stačí si přečíst autorizované komentáře a shlédnou rozhovory na ulicích měst.

   Smazat
  2. 7,44
   Oni jim ty pindy lžianglánský věřili i tehdy,když na levačku začali LžiAngláni OKUPOVAT SPOLU S USSA IRÁK BEZ POVOLENÍ OSN,tak zavři pec ty homokládu natvrdlá!
   Prej,"že mají stopy k výrobně KYANIDU V NĚJAKÝ ČTVRTI"....HOVNO MĚLI TENKRÁT,HROMADU HOVEN MAJÍ I TEĎ!

   Smazat
  3. 7:44, nikdo není zvědavý na tvoje vulgární pindy, hombre. Soud nebude projednávat ani tvoje výkřiky do tmy, ani snímky Colina Powela, ale britské důkazy. Znepokojivé je pouze to, že Britové je chtějí uveřejnit až před soudem. To je mimo právo a jak se zdá, svět je tomu nakloněn. Tady jde s největší pravděpodobností o vyřazení RF z RB OSN, jako je tomu i u případu MH17. Stačí tak, anebo budeš dál zaplevelovat diskusi? Zkus něco podnětnějšího a smysluplnějšího.

   Smazat
  4. 8,35
   Cos tím zvratkem vyprodukovaným z lotrovský peleše USS chtěl "říct"
   Moc dobře každej myslící člověk ví (tebe nepočítám),že jak LžiAngláni otevřou držku,tak je nad slunce jasný ŽE ZASE LŽOU!!!!!!!!A ty tvoje průpovídky o vyřazení RF z OSN si nech leda na Blicí listy,Vygume!
   OSN je řízená USS šmejdama,tím je vše řečeno i dáno......je to patvar,kterej měl dávno zaniknout!

   Smazat
  5. 9:05, už jednou jsem ti řekl, že tvoje vulgární nenávistné žvásty veřejnost nezajímají. Přesně tak, jak ty mluvíš o Britech a Američanech, mluví miliardy lidí o Rusech, a to sám uznáš, je mnohem větší síla než tvoje ubohá persona.

   Británie půjde k soudu s touto silou za zády. Napřed jim umete cestu Bellingcat, a o to lépe se jim pak budou potlačovat jejich názory, i úplně lživé. Tohle zjevně nechápeš.

   Přesně ta samá strategie byla použita u soudu s Miloševičem, kde v důsledku tlaku světové veřejnosti soudci při jeho obhajobě ani neměli na uších tlumočníka ze srbštiny.

   Takže pokud máš nějaké další relevantní poznatky k případu, sem s nimi. Zvracet můžeš i doma do latríny.

   Smazat
  6. 10,07
   Kdes sebral ty miliardy,pochlub se Vygume?????.-)

   Smazat
  7. 10:18, je to jednoduché, sprostá tlamo. Stačí se podívat na výsledky anket a porovnat s komenty k článkům a videím. Rozhodně není na škodu, když umíš jazyky. Kromě angličtiny třeba arabsky, německy a španělsky... anebo použít strejdu gůgla.

   Smazat
  8. 11,29
   Tak je pravda,že untermensch "jazyk" jakým je arabština nečtu.......a ty ostatní výlevy pouliční náhražky "Čt24" BERU S VELKOU REZERVOU!!!!!!
   Šalom:-)

   Smazat
  9. 11:48 Takovým "jazykem" je jen pouze ten tvůj jidiš, putlerprde z lejnolíhně vypuštěnej tohodle škaredýho židočekisty! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Smazat
  10. 16:27, nechápu, proč NR nemaže ty tvoje nacistické, štvavé, antisemitské výplody. To tlama před tebou 11:48 je jen vulgární, ale jinak normální člověk. Ty jsi dement a nacista k tomu.

   Smazat
  11. 16:55
   Zřejmě ho bude třeba máznout uhelkou po tlamě,NETÁHLO VĚČNĚ VYLÍTÝ....

   Smazat
  12. 16:55 Já ale nejsem Izraelec, otlemenče, takže sotva můžu bejt ten antisemitista, že? Nikdy jsem ani nezabil a dokonce ani nepohaněl žádnýho semitu, čili Palestýnce, jak říká izraelský profesor Šlomo Sand! http://ceskapozice.lidovky.cz/konec-zidovskych-mytu-06x-/tema.aspx?c=A140818_142830_pozice-tema_lube

   Ale pravda, smradlavý Chazary nesnáším! Mám na ně stejnej názor jako náš osvoboditel, pan Generál G. Patton! - http://www.narodnisjednoceni.cz/knihovna/Varovani_generala_Pattona.pdf

   Smazat
  13. 17:20 Chceš mě (ten blonďák s velkou holí) zde - https://www.youtube.com/watch?v=LB9lObWclFQ

   srovnávat s tvým vypouštěčem (mongolid na 8 minutě) tu - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   rudoprde?:-))))))

   Smazat
  14. ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺
   ČURÁKU VOBŘEZANÁ

   Smazat
  15. 16:55 Vidíš, blbínku semitistickej? A máš to! ☺☺☺☺☺

   (páč já kapitálkama nepíšu!)

   Smazat
  16. 17:44
   Jeeeeeeeen aby TY ČURAČÍ VŘEDE VOBREZANEJ!!!!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  17. 17:52 Anti-putlerprd!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺


   Smazat
  18. 16:55 Vidíš blbe, kde si smrad z lejnolíhně tohodle škaredýho Ugrofína - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   ... rádoby vypůjčil ten svůj jidiš prdník? - https://www.protiprudu.org/hitler-vs-untermenschen-mytus-a-realita/

   Smazat
  19. 16:27 já jsem po řeckých předcích PRAVÝ Žid. Nespojuj laskavě tu kremelskou plešatou svini s PRAVÝMI Židy! PRAVÍ Židé jsou vybráni svými specifickými vlastnostmi, aby vládli, jsme k tomu předurčeni. Stačí se podívat na distribuci IQ v rámci planety. My máme banky, máme technologie, máme vliv. S tím je nutno se smířit a raději po dobrém.

   Izraelská svoloč, co se kamarádí s tím kremelským bastardem, NEJSOU PRAVÍ ŽIDÉ. To je koneckonců vidět i na jejich průměrném IQ, které dosahuje průměrných hodnot evropských. Stejně tak není PRAVÝMI Židy ta pakáž, o které si to myslíte. Tedy ani ta směšná individua s kozími bradkami na fotce s tím kremelským smradem. Je to ortodoxní odpad vhodný do .....

   Pravých Židů je málo. Ti ostatní se mi hnusí, ale jsou vhodní jako maso, a až se nám nebudou hodit, hodíme je přez palubu. Proto my PRAVÍ podporujeme Araby, což je PODSTATNĚ schopnější komunita.

   A pamatuj, loveckej lístek je třeba hlavně na Rusa a brzo ho dostaneš. Kremelská svině, ten trpasličí výhřez, všechno rozjebal, zničil světový řád. A ta svině Trump nejen že odmítá s ním jednou provždy zatočit, ale cpe se zpět do Izraele.

   Smazat
  20. Halo, redakce, máte kandidáty na výmaz! Usnadním to: jsou to všichni od 17:22 - 18:08.

   Smazat
  21. 19:30 To víš že jo, vypatlanej siozmrde, a žvást z 11:48 - cituju:

   "Tak je pravda,že untermensch "jazyk" jakým je arabština nečtu....."

   je asi na NR úúúúplně běžné hanobení národa a rasy, že?:))) Sám si untermensch ty prase zkurvený, looserský! Páč pojem "untermensch" nepochází nod Němců, ale od pana Stoddarda, což byl americký filosof a hstorik a tímto termínem označoval jedince, který nesplňujou normy schopností a adaptability nastavené společenským řádem, ve kterém žijou! Teda zkurvenou komoušskou spodinu jaká se právě tu shlukuje, ty hovnere!

   Smazat
  22. 2:55
   Jooooo,to,TAK to je jiný kafe ty scheisse dummkopf......náprava,aneb to.nejhorší z Evropy co zdrhnul USSA je tvůj vzor????!!!!!!O HISTORII,FILOZOFII I O VŠEM JINÉM VÍŠ HOVNO,VOHONE!!!!!!!!!!!!!!
   UMIS JEN Ctrl-C a Ctrl-V,smysl v tom NENÍ ŽÁDNEJ!!!!!!!!!!!!

   Smazat
  23. 6:47 Tak bohužel, tvý rudoprdy proložené tak hojně jidiš skřeky ani nejmodernější translator nebere, šelomí pšouku pravidelně vypouštěnej z lejnolíhně tohodle ohavného Ugrofína! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Smazat
  24. Pro netěkavé pisatele - co je "podčlověk" doopravdy a kdo s tímto termínem přišel poprvé. Velký ruský filosof Alfred Rosenberg o volebním právu lůzy ve svém stěžejním díle Mýtus 20. století napsal toto:
   „Všeobecné hlasovací právo má být ženám odebráno? Ano! - A mužům rovněž! Národní stát nemůže zakládat rozhodující výběr na anonymní - mužské či ženské - mase, nýbrž na odpovědných osobnostech.“ A Největší Němec k tomu později dodal:
   „Doufám, že se nikdo nedomnívá, že z volebních lístků voličů, kteří jsou všechno jiné, než plní ducha, vyrostou hned po stovkách nějací státníci. Vůbec je třeba ostře vystoupit proti nesmyslu, že ve všeobecných volbách se zrodí géniové. Za prvé, v jednom národě se najde jen jednou za velmi dlouhé období jeden jediný skutečný státník, a nikoliv hned sto a více současně, za druhé, odpor mas je proti každému géniovi přímo instinktivní. Spíš projde velbloud uchem jehly, než-li se prostřednictvím voleb „objeví“ skutečně velký muž. To, co skutečně přesahuje normální míru širokého průměru, se ve světových dějinách obvykle ohlásí samo.“
   Čili shrnuto se dá říct, že bolševismus stejně jako ta tzv. demokracie staví na moci podlidí*), stojících vůči géniům v trvalé opozici! Tak se dostávají k lizu ubohé trosky na způsob místních užgryndaných čechomužiků! Proto je ten režim v prdeli dřív než začal! A proto po něm taky ubohé místní trosky vzdychají! Je to režim moci podřadných lidí, ze kterého ti schopní dříve či později uprchnou a on se poté zhroutí sám jako domeček z karet ...

   *)„Podčlovek – jedinec, nesplňující normy schopností a adaptability, nastavené společenským řádem, ve kterém žije.“ Theodore L. Stoddard

   Více - https://sarmatia.wordpress.com/2014/08/30/krize-veku-prvni-cast/

   Smazat
  25. A jak si máme představit takový zdegenerovaný odpad podlidí, o kterých píše ve svém díle veliký filosof T. L. Stoddard? Neznám příhodnější příklad nad tyto zrůdy ZDE! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/image02021.jpg

   Smazat
  26. JAK ŘÍKÁM,UBOHÝ HOVNO A JEN Ctrl-Ca Ctrl-V.....ALE JINAK TĚ TEN THEODOR STODDARD POPSAL DOBŘE,SPATLANINO Z HOVNA A DEMENTA!!!!!!!!!!!!!!!!!.-DDDDDDDDDDDDDD

   Smazat
  27. Páni, to se tady sešlo materiálu na studium pro MUDr. Davida. Tak jen houšť a větší kapky ať to lítá, psychopati.

   Smazat
  28. 9:27
   Dobré ráno paciente.

   Smazat
  29. 8:39 Nemohl popsat nikoho jiného než tvý zdegenrovaný vypouštěče, rudoprde! Kdybys měl oči, moh bys to sám spatřit a zabil by si se vrhnutím do jezera hrochůůůů!!!!!!!!.-DDDDDDDDDD - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Smazat
 4. Konečně trochu srandy v té záplavě vážných témat. Autoři seriálu o Skripalech asi hulí dost dobrý matroš. Pravda, trochu se v tom zamotávají, ale uznejme, že tohle vymýšlet za střízliva se asi nedá, tzn. i konzumenti této frašky by pro správné pochopení měli být řádně otupeni nebo rovnou přiotráveni - pak by sami mohli tvořit verze pokračování až do úplného vytrávení všech blbců. Tož na zdraví !

  OdpovědětSmazat
 5. Víte proč těm Anglánům neni možné rozumět? Měli ve středověku nějaký problém se zeleninou a všichni dostali kurděje a vypadali jim zuby. Po nějaký době, cca padesát let jim zase narostly, a od tý doby jim neni rozumět, prostě huhňaj, nakonec na angličtině je to vidět.

  OdpovědětSmazat
 6. Dobre Utajena Obet..Je taky dulezite ukazat co vsechno muzou rikat a psat a Propagovat denne a nikdo jim nesmi stat v ceste. Muzou se vytahovat donekonecna se svoji Blbosti tupych hovad a media to vsechno do podrobna zverejnuji..
  Jen dukaz dalsi nasich casu a casu degenearatu, kteri muzou skodit a jeste se jim podekuje a dostavaji medajle atd..
  Clanek je pak velmi dobry ale je lehka se takovym ubozakum vysmivat. Primo to provokuje..Prilezitosti.
  Jednoduse se dnes nic v Rusku nesmi stat. Agenta chyti a misto ^%%##$%^&**....dostane vezeni a pak se se pusti a zase nic $#$%^&***. Pak odjede do Londyna a teprve ted je Prilezitost s nim udajne zatocit..Jednoduse se nesmi zapominat..Aby pak britove mohli zacit jecet, bez konce ty jejich nesmysly proti Rusku...A cely svet s prodejnymi vladami pak zacnou zase uvalovat sankce !!
  A dukazy nebo fakta . Nebudte vcerejsi...

  OdpovědětSmazat
 7. Je dojemné jak se Malá Britanie stará o člověka, který ji škodil. Takoví odhalení obojetní špioni jsou po výslechu nemylosrdně a krutě likvidováni jak na jedné tak na druhé straně. Je už dál nelze využít. Kdo by jim věřil? I když Skřípal byl víceméně využit a měl při tom zřejmě i zemřít krutou smrtí. Ani Bond zřejmě není dokonalý...

  OdpovědětSmazat
 8. S tou Nina Ricci nemáte pravdu, flakon byl zabalen ve speciálním obalu a nebyl použitý. Není pravda, že nutně musí proniknout v účinném množství přez obal. Také jste dost trapní se zesměšňováním práce policie, většinu zmatků nadělali novináři. Je třeba sledovat vyjádření S.Y., ne pisálků.

  P&B buď zaútočili látkou s nižší koncentrací, anebo útočil někdo jiný, protože zhruba v čase, kdy oni nasedli do vlaku, zjevili se Skripalové na parkovišti. O té doby žili ještě tři hodiny. Typl bych na to druhé.

  Je zvláštní, že BOL zasáhla jen policajta a ne ženu, která se při nich zastavila jako první a volala záchranku, a nezasáhla ani záchranáře a nemocniční personál. V tomto duchu jsou masivní akce dekontaminátoru v parku, domů Skripalových a obou restauracích nanejvýš podivné.

  Je zvláštní, že nemají místo pobytu Skripalovych, když GSM trasování funguje a je poměrně přesné. Zapínat GPS v podstatě není ani třeba, pokud nepotřebujete přesnou navigaci. Data GSM se uchovávají.

  Je zvláštní, že nedali víc kamerových dat. Jak jsem si ověřil, Salisbury je jen zvenčí prošpikovaný kamerami. Kamery na Winton road by měli zabrat auto Skripalových, alespoň na kterou stranu odjížděli, zrovna tak, jako kamera Shell zabrala P&B. Přitom zákaz mazání kamerových dat byl dán už na druhý den.

  Nejlepší by byl záběr přímo na jejich střetko, ještě lépe přímý útok. Není ani důkaz, že P&B byli u Skripalů doma, ani že Skripalové byli doma (klička). Žádná jiná verze se na veřejnost nedostala.

  Taky jsem nepochopil neskonalý amatérismus agentů GRU, tady něco nehraje. Kdybychom měli brát za bernou minci, že to agenti jsou, připadá mi to spíš jako pokus o sabotáž na ruskou vládu jejich vlastními tajnými složkami.

  V tomto duchu je zajímavé, že zatímco Kreml po celkem krátké době našel P&B, ve druhém případě, Čepiga, danou osobu nenašel. Přitom stačilo použít Google a našli by ho. Nevěřím, že to je omyl.

  Čepiga ukončil DVOKU a byl v Čečně, dostal vysoké ocenění, podobá se Boširovovi. Nezdá se mi, že to je totožná osoba, alespoň podle dostupných údajů. Nesedí výška, Čepiga vypadá na fotce vyšší než Boširov na CCTV. Ani černobílé "pasové" foto nevykazuje dobrou shodu.

  Nehraje ani nalezená flaška N.R. po takové době v kontejneru. To vypadá, jako by to někdo nastražil, aby "Novičok" neupadl v zapomnění... (a také se v té době útočilo na město Dúmá).

  Je také dobré si všimnout, o jaké oběti se jednalo. Byli to "postradatelní Rusové" a "postradatelní bezdomovci". V případě policajta byly následky podstatně menší.

  Ale nejpravděpodobnější je, že Británie nevytáhla všechny trumfy. Pokud tedy nějaké má. Zatím to jede podle scénáře MH17, kde špinavou práci vykonával Bellingcat, a pokud se teorie ujala na veřejnosti, nastoupila vyšetřující verze.

  Takže jsou tady tři verze. Kreml, který chtěl Británii dát ochutnat BOL na jejich vlastní půdě a přitom se okázale pomstít přeběhlíkům. Británie, pomsta za akce RF v Sýrii (likvidace SAS). A GRU, třeba v v komplotu s Británií, kteří vybrali dva náhodné pitomce, co se vrátili zpět do Ruska navzdory ohromnému riziku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsme rádi, že se tu zastáváš debilů z malé británie, ale tenhle příběh si posrali sami a už se z toho nemůžou vymotat, jen se do toho zamotávají hlouběji a "normálně uvažující" svět se jim čím dál více směje.

   Smazat
  2. S tou perfektní flaštičkou Nina Ricci autor zdůrazňoval, že otravná látka je konstruována tak, aby narušila umělou hmotu jako u např.plynových masek.Čili ten uzávěr by musel být asi z titanu, aby se neporušil agresivní bojovou látkou.

   Smazat
  3. 7:47, co je to ten "normálně uvažující svět"?

   70% vůbec netuší nic o případu Skripal a je jim to jedno. 25% mimo Rusko bude vždy na straně britské verze. A z těch pěti procent se po "nalezení" Čepigy drtivá většina postavila na stranu Británie.

   Je to vidět i na reakcích Německa. Zatímco zpočátku říkali, že to není dostatečně prozkoumané, dnes nemají pochyb. Němci mají víc informací o vyšetřování než Rusové.

   Smazat
  4. 8:10, proč titan? Neshazuj se. Raději nemluv o věcech, kterým nerozumíš. Na kapalný Novičok bohatě postačí obyčejná PET flaška. Jen se nesmí samozřejmě otevřít.

   Smazat
 9. Až na ten fór o Fučíkovi. Není vám nic svaté. Pak si neztěžujte, že nemáme národní povědomí a žádný vztah k českému národu. Kopat do Fučíka je otřesné barbarství hodno pražské kavárny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten fór je náhodou docela dobrej.

   Smazat
  2. Ten for nebyl puvodne o Fucikovi.Byl o spionovi z polskeho serialu -uz si nepamatuji jmeno.Dosazovat tam Fučíka mi taky neprijde vkusne.Je to pitome.

   Smazat
 10. Tak či tak, je to ostuda co Britové předvedli a dál předvádějí. Zdá se, že tomu nemůže věřit nikdo, jenom ti co věří, že největší zlo je Rusko. Jinak, kauza Skripal, je neudržitelná fraška a západ si utrhl jednou pro vždy, pořádnou ostudu.

  OdpovědětSmazat
 11. 11,29
  Tj.pravda,ovšem I LHANÍ JE UMĚNÍ a LžiAngláni si dělají jen z huby sráč!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo to je pravda, oni lhát umí dokonale. Ale v tomto případě je tady ještě jiná věc, a to mediální prostředí. Co se zdá blbé tobě, nalejvárna se u jiného postará, aby to vnímal přesně naopak. Čili trapná bajka se díky mediální manipulaci promění v pravdu a v tom jsou mistři naprosto bez skrupulí. Göbbels by puknul závistí.

   Smazat
 12. Anglii jsem služebně navštívil několikrát, měl jsem možnost komunikovat s tamními obyvateli nejenom o práci, ale všeobecně o jejich životě. Udělal jsem si závěr, že jsou oproti kontinentálním Evropanům poněkud zaostalí, napsal bych silněji, že snad i částečně retardovaní. Možná je to následek jejich staleté izolace na ostrovech za Kanálem, možná proto, že se přes ně nevalily válečné fronty, možná proto, že museli těžce pracovat na udržení monarchie, když ztratili dodávky surovin ze zámořských kolonií (jednou z nich byla i Amerika!). Kupodivu jsem zjistil, že ta jejich svěžejší, ale i vzdělanější část spoluobčanů není bílá, ale je vesměs barevná ve všech odstínech (od nejčernějších černochů až po odstíny pakistánské, indické, či filipínské, malajsijské atd.). Pouze tato čerstvá krev dnes pro ně představuje nějakou naději do budoucna, nějaké oživení rasy. Přitom to musím konstatovat jako čistá česká "běloba". Pouze mísení krve snad dokáže zastavit mnohasetletou degeneraci anglické krve, která se dnes bohužel projevuje i u vládních špiček (pohled na "tančící" Mayovou je nezapomenutelný), které by chtěly nadále vládnout EU i světu, i když jsou ve dveřích s nápisem Brexit :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mayová se včera v parlamentu chlubila návštěvou Afriky a perspektivami spolupráce se zeměmi, které jiný evropský premiér desítky let nenavštívil, tj. monarchii přibudou další barvičky a bude i náhrada za výpadek obchodu s EU.

   Smazat
  2. 11:49, zajímavé, podobný pocit jsem měl i já, a stejně tak i většina mých přátel, co v GB pracovali delší dobu. V mém okolí (technický obor) byl rozdíl mezi Íránci a Brity znatelný, a pokud jsi chtěl z lidí vytřískat opravdu něco smysluplného, nejlepší bylo obrátit se na vychodoevropany. Jako kdyby z někdejší Anglie každý schopný odešel a zůstala jen šlechta a lúzři.

   Smazat
  3. 11:49 chtěl bych vás vidět, jak byste tancoval, kdyby i vám do pemprsek umístili jaderné tlačítko

   Smazat
 13. Chudák Skřípal. Rusi na něj už srali, i dočku k němu pustili,
  ale ta obluda hrbata majova se rozhodla, že ho ještě využiji k hnusné provokaci.
  Ta malá Britanie je odporná země, a byla vždy. Nedivím se komančům že byli tak zlí na naše letce, kteří za tuto zrádcovskou zemi dokonce pokládali životy.

  OdpovědětSmazat
 14. http://sw.gurroa.cz/pic/novicok-baba.jpg

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.