Reklama

neděle 14. října 2018

Čínští odborníci: Rusko nemůže být poraženo ani válkou, ani sankcemi

14. 10. 2018     politobzor
V těchto dnech čínští experti vysvětlili, proč považují Rusko za silnější než Spojené státy a proč Rusové nemohou být poraženi ani vojenskými metodami, ani ekonomickými sankcemi. Uvedli dostatečně přesvědčivé argumenty na podporu svých závěrů, které si skutečně zaslouží pozornost, protože se od základu liší od názoru západních analytiků. Takže.V očích Západu je zvykem Rusko považovat za technicky zaostalé, podle jeho názoru Rusové stále nějak přežívají jen díky uhlovodíkům, kterých máme spoustu. Rusko mělo údajně štěstí, že na jeho území jsou soustředěny téměř všechny nerostné suroviny.

A někteří zástupci Pentagonu doopravdy věří, že ruská armáda je špatně vyzbrojena a špatně připravena na rozsáhlé vojenské operace. Generálové jsou přesvědčeni, že hlavní hrozbou pro Spojené státy jsou ruské jaderné zbraně. Ale jak doufají, jaderný potenciál Ruska brzy zastará a Moskva banálně nemá dost peněz na modernizaci.

Američané se domnívají, že pro Čínu je mnohem výhodnější být spojencem Spojených států než Ruska. A když Rusko prohraje a zhroutí se, bude možné rozdělit si jeho území mezi sebou. Číňané však mají jiný názor. Experti jsou přesvědčeni, že Rusko je silnější než USA ve všech aspektech: ekonomika, armáda, mentalita obyvatelstva a množství přírodního bohatství jsou to, co se v souhrnu stane také základem vítězství Ruska.

Čínští analytici jsou mimochodem přesvědčeni, že Rusko nebude poraženo, i kdyby se dokonce Říše středu v této záležitosti spojila s USA. A z čeho tedy vycházejí. Za prvé, když Rusko disponuje všemi možnými přírodními zdroji, bude se moci jimi plně zabezpečit dokonce i v podmínkách úplné izolace a mezinárodní blokády.

Každá světová ekonomika se drží na zdrojích energie. Například německá ekonomika se okamžitě zhroutí, pokud mu Rusko přestane dodávat ropu a plyn. Rusku však toto nehrozí, protože může pro svou ekonomiku čerpat neomezené množství energetických zdrojů, jsou přesvědčeni v Říši středu.

Nejdůležitější je, že ruská ekonomika pracovala a vyvíjela se vždy a za jakýchkoli podmínek. Rusko musí co nejméně záviset na dolaru a západním kapitálu. V ideálním případě plně přejít na vzájemné účtování v rublech, a dnes jsme svědky začátku tohoto procesu. Rusko také rozprodalo téměř všechny americké dluhopisy a zvyšuje své zlaté rezervy, které nyní dosahují téměř 2 170 tun. Od roku 2014 Rusko tento ukazatel téměř zdvojnásobilo. Ano, sankce samozřejmě komplikují růst ruské ekonomiky, ale nejsou schopny ji zastavit.

Ruská armáda je podle názoru čínských expertů nejsilnější a nejbojeschopnější na světě, a právě proto je spojenectví s Moskvou pro Čínu výhodné. Peking to vlastně potvrzuje tím, že se neustále podílí na společných cvičeních. Rusko má největší zkušenosti s prováděním rozsáhlých vítězných bojových akcí, zatímco USA nevyhrály v žádném z více či méně rozsáhlých dobrodružství a vždy odcházejí s ostudou.

Ruští vojáci mají vysokého ducha a vůli zvítězit, a jsou připraveni položit svůj život za vítězství nad nepřítelem. Stejně jako veškeré obyvatelstvo země jako celek. Přitom americká armáda je zvyklá bojovat technologicky vyspělými zbraněmi na dálku, ale pokud je zbavíte těchto prostředků, americký voják je úplně demoralizovaný a nepřipravený k bojovým akcím.

A pokud se bojiště vojenských operací přenese na americké území, obyvatelstvo Spojených států se ponoří do skutečné paniky a nebude schopno čelit ruským vojákům, kteří se stoprocentní jistotou vztyčí svou vlajku nad Bílým domem ve Washingtonu. Rusko má také významnou převahu v systémech radioelektronického boje, v raketách a tancích, v dělostřelectvu a prostředcích PVO. Ruská armáda každoročně provádí více než tisíc různých cvičení a manévrů, což pokaždé přivádí NATO k panice.

Shrňme si výsledky. Experti se domnívají, že USA mají sílu na první silnější úder na Rusko. Ale když Rusko vydrží, začne s rostoucí silou ničit agresora na všech frontách, protože Rusové jsou vytrvalejší a silnější "na dlouhých tratích". Rusko disponuje velkými rezervami na dlouhou válku, díky nimž bude nepřítel vysílen a nakonec zničen. Tak tomu bylo s armádou Napoleona, to samé se stalo Hitlerovým vojskům.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

124 komentářů :

 1. Čínští experti ze zřejmě mýlí, když předpokládají, že
  "USA mají sílu na první silnější úder na Rusko."
  Žádný "první úder na Rusko" zřejmě nebude, když Putin dodrží své slovo a příští válka bude vedena mimo ruské území. Prostředky na to zřejmě má...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To rozhodně! Pokud těmto hrdinským rekům - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/11081266_102060_c11.jpg

   bude rodord dout do pořádně zad, nikdo a nic je nezastaví!!!

   Smazat
  2. Zejména by si měli američtí impíci dát majzla na toho s tím sněžným kvérem tu na 1 minutě a 15. sekundě! - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Smazat
 2. A navíc, já coby voják bývalé Varšavské smlouvy proti Rusku nikdy zbraň nezvedl!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tiež som prisahal vernost Československej republike a proti Rusku by som nikdy nebojoval i ked Slovensko je formálne v NATO

   Smazat
  2. 20:12
   Já také ne. Ale zvednu se pokud to budu možné proti těm kteří nás vzkutku (zatím jen ekonomicky) vydírají.

   Smazat
  3. 20:12, přísahu ČSSR... Tak to jste musel projít prezenční službou už hodně dávno. Vzít do ruky zbraň, to po vás, se vší úctou, už ani nikdo požadovat nebude. Bohužel, mladí chlapci se proti Rusovi učí bojovat už od dětství.

   Smazat
  4. Kteří mladí chlapci se to učí bojovat proti Rusku už od dětství ??

   Smazat
  5. 21:59
   No proti těm mladým chlapců (nebo holka-chlapcům, mám doposu výhodu toho, že umím ovládat zbraně a nebojím se jich použít. A prtotože jsem jak jste naznačil v určitém věku nebojím se o svůj život.

   Smazat
  6. Já bych se vyloženě postavil na stranu Ruska, už můj dědeček bojoval u Sokolova na Ruské straně proti Němcům a Rakušákům, a když k tomu ted´přibudou i čmoudovatí Američané, tím lépe, ti by mi mohli dělat problém je kosit snad jen v noci kvůli viditelnosti

   Smazat
  7. 22:18, všichni. Už od škol je indoktrinace nenávisti. Je spousta oddílů, kde se pod vedením učí děti bojovat, zacházet se zbraněmi, pohybovat terénem. Někdo posílá dvoje děti do fotbalového kroužku, někdo do vojenského. O ty vojenské je čím dál tím větší zájem.

   Smazat
  8. 21:59
   "Mladí chlapci se učí bojovat proti Rusovi už od dětsví". Jak ? Tím že dřepí u počítačů a většina z nich nedokáže udělat ani kotoul , natož aspoň 10 kliků což je pro ně nadlidský výkon . Jo panečku to z nich bude armáda , která s tím Rusem určitě zamete .

   Smazat
  9. 7:19, nejen tím. Mimochodem PC hry jsou velmi dobré pro budoucího operátora dronů a jiných dálkově řízených zbraní. V ČR je spousta oddílů, kde se děti, převážně chlapci, připravují na boj s Ruskem. Všeobecně ve školách získávají obraz světa, kde je jednoznačně definovaný nepřítel. Ale k subjektům typu třeba militantní islám, by měly být tolerantní a přizpůsobiví. Tohle je fakt, a je jedno, jestli jsou nebo nejsou schopné udělat nějaké cviky.

   Smazat
  10. Ta dnešní havloverbež se po vzoru USSA okupantů už bez návodu ani nevysere a nedej Bože,je vzít do lesa a tam je 2x otočit do kola,to jsou bez GPS( GDE PYČO SU)TOTÁLNĚ V PRDELI,ANI NA STROM BY SE TY TYDÝTI NEVYŠPLHALI!!!!!!!!!!!!.-)))))

   Smazat
  11. Pro 21:59
   Tady je jeden vyskoleny mlady obrance vlasti. Dobrej bojovnik ! Nez vyskoci z nakladaku, bude po valce.
   http://tn.nova.cz/clanek/tomu-neuverite-mladik-se-pokousi-slezt-z-nakladaku-video.html

   Smazat
  12. V ROCE 1914 zpívali dědečkovi vojáci, když si mysleli, že je velení neslyší, tehdejší "HIT" Červený šáteček v lidoúpravě:

   Červený šátečku, kolem se tóoč kolem se tóoč, kolem se toč.
   My táhnem naRusa, já nevím próoč, já nevím próoč, já navím proč.

   Kozáci z druhé strany s tím neměli žádný problém.:
   Car Bátuška ukazal, my iďom v stroj...

   Smazat
  13. Pánové mikkesh - 8:00

   Bodujete, máte oba pravdu, dík zasmál jsem se!

   Byl jsem část vojny v Plzni jako miřič u dělostřelců a téměř každý den jsme nacvičovali seskakování z korby náklaďáku přes sajtny napravo - nalevo, být co nejdříve připraveni u kanónů v řadě vedle sebe a na povel společně roztahovat sto kilové lafety. Ten pitomec 7:51 si myslí, že by válčil z dětského pokoje ve svých 30-letech na PC! No to je kus vola? Radši odleť na dronu na bojiště na Donbas, nechť spatříš realitu boje blbštajne!

   Nemůžeme se divit, zadáteli do vyhledávače: "Připraveni u děl", připraveni u literárních děl nebo připravená děloha! A ti to horují pro válku s Rusem. To by byl rychlý útěk, pokud by byly nohy k mání?

   Zdraví Ramón

   Smazat
  14. 8:00 Aspoň uměj s prknem! Maj právo okupovat jakoukoliv pláž s vlnobitím - https://en.wikipedia.org/wiki/USSA

   Horší to je s těmahle "atamstítělama":)
   - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Smazat
  15. TA PORASA MÉNĚCENNÝ ZDECHLINY UMÍ HOVNO STEJNĚ,JAKO TY,ČURÁKU POTRACENEJ!!!!!!!!!!

   Smazat
  16. Pokud těmto hrdinským rekům z eurazijských bylin - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/11081266_102060_c11.jpg

   bude smrdutý rudoprd dout pořádně do zad, nikdo a nic je nezastaví!!!


   Zejména by si měli američtí impíci a sionisti dát majzla na toho s tím sněžným kvérem tu na 1 minutě a 15. sekundě!!!!!!!!!!! - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Smazat
  17. Jedná věc platila, platí a platit bude. Rusko války nezačíná, ale ukončuje... A tomu odpovídá i článek. NATO by bylo v případě vojenského konfliktu poražen a mělo by velké problémy samo se sebou, natož ještě někoho bránit. Dokonce i jejich bojová technika potřebuje pevné mosty a cesty. To je zvlášť na pováženou. Bojová technika, která je v terénu neohrabaná a má problémy vůbec někde projet, to je opravdu groteskní. Možná by takový vojenský konflikt byl nakonec právě přes velkohubost USA groteskou.
   Honza.

   Smazat
  18. 18:29 To záleží na tom, jestli má dobré spojence! Bez spojenců se vždy zesralo. Ať už šlo o Livonskou, Krymskou, Rusko-japonskou, sovětsko-polskou či sovětsko-finskou válku či jejich poslední agresi v Afghanistánu ...

   Smazat
 3. Tak uz i cinsti odbornici sazi na zlaty rubl?-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne, sází na to, že je dobré mít přátelského souseda, který tě při první příležitosti nepodrazí. Navíc mají respekt k síle a dobře vědí, že jsou hned po Rusech na pořadu dne oni. Predátor se s nikým samozřejmě dělit nebude, a je příznačné, že USA Číňanům dali nabídku až teď. Čekal jsem to mnohem dřív. Je dost pozdě.

   Smazat
 4. Vážený to co dnes Rusko ukazuje myslim zbrane tak tie su zaradené do 3. kategórie , čo asi tak môže byť 4 a 5 kategória . ...??? Radsej tie zbrane nevidieť v priamom prenose.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to si mysleli v 41 roce Nemci taky.. a pak je to dost mrzelo.. fakt je ze kdyz jsem videl v 45 roce v Praze Ruske tanky, tak ty svary byly hrozne, a ty Gaziky vypadaly jako z prvni svetove valky, z letadel koukaly hlavicky nejtu...rusti vojaci meli vatovane kabaty, vohavne pullitry, vypadali jak dnesni bezdomaci, ale.....

   preci ti vandraci v usankach s oprejskanejma Gazikama, a Sturmovikama ktere vypadaly jako kdyzje splacali dohormady deti,natrhli Skopcakum prdela, a to tak dobre, ze kdyz tenkrat na Zizkove Nemci videli prvni Rusky tank, tak se mohli posrat hruzou, a metli kam mohli.....

   v roce 1944 kdyz Rusove byli uz v Nemecku - Prusko uz neexistovalo, nemci utikali jak kralici, tito sami Nemci dokazali v Ardenach malem porazit "Spojeneckou" invazni armadu a zahnat je zpatky do more, kdyby jim nedosel benzin.

   takhle to mas chlapce k tem 4, a 5 , a chces li 10 kategorii ruskejch zbrani, a hlavne MUZIKU

   Smazat
  2. 11.59 , jste si skutecne jisty , ze jste v Praze videl T-34 ? Nebo nekde tady na Republice , nebo Seznamu se psalo , ze CR osvobodili Usa !!

   Smazat
  3. 13:10 je HUMORISTA.

   Smazat


  4. Anonymní14. října 2018 20:26

   Vážený to co dnes Rusko ukazuje myslim zbrane tak tie su zaradené do 3. kategórie , čo asi tak môže byť 4 a 5 kategória . ...??? Radsej tie zbrane nevidieť v priamom prenose.
   mmmmmmmm
   To, co Rusové dnes ukazují na přehlídkách a nebo nabízej k prodeji, jsou záležitosti tak pět až sedm let staré.
   Dnes se můžeme pouze dohadovat, jakou výzbroj vlastně mají.
   Karel.

   Smazat
 5. No, nevím nevím, ale každý ekonomický problém byl řešen na úkor zprvu kolonií, když těch se přestávalo dostávat, tak na úkor Evropy. Migrační krize, krize na Ukrajině, válka proti Srbsku a vznik kosovského vředu v Evropě, krize ... a korunka na závěr je Brexit. Jsem přesvědčen, že v Evropě v ne příliš vzdálené době vypukne "občanská" válka a angláni proto z EU vycouvali.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jednou byl nějaký rozhovor s opolčencem. Na bojové linii. Říkal něco v tom smyslu, že ještě před třemi měsíci ležel doma na gauči, díval se na televizi a byl rád, že u nich občanská válka na rozdíl od Sýrie není. Za necelé tři měsíce byl v zákopech.

   Smazat
  2. 21:03,to je právě strašné, ale manipulací lze vyprovokovat podobné stavy skoro všude. Někde to možná půjde hůř a bude stát víc peněz, ale čím víc problémů v zemi, tim jde válku vyvolat lehčeji a za menší peníze. Ve Rwandě na to stačilo vysílání soukromého rádia.

   Smazat
  3. Přísahal jsem ČSSR a to platí. Jak může nevoják vést armádu či t.ploušská ministryně. Když přijela na útvar, tak tam měli druhé Vánoce.

   Smazat
 6. Možná, snad ale začátkem 90let min. století by Rusko padlo na kolena za pár měsíců. Ono Rusko v té době padlo na zadek a to vlastní vinou a co se stalo jednou se může opakovat vícekrát

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No to může a na to také predátoři sází. Ale na druhou stranu jsou Rusové zas o něco víc moudřejší a dosud se ze všeho vylízali. A nejen to, následně na to opět narostlo. Za dobu své existence, a to je víc než 1000 let, padli třikrát. V podstatě přestali existovat.

   Naposledy během 1.světove války, po VŘSR A občanské válce. A co se z nich stalo? 90.leta byl proti minulosti jen slabý odvar.

   Smazat
  2. Pleteš hrušky s jablky. U vesla byl opilec Jelcin, s kterým si západ dělal, co chtěl. Ten Rusko propil. Dnes je podstatně odlišnější situace.

   Smazat
  3. 23:30, může přijít někdo horší než Jelcin. Momentálně v Rusku osobnost typu Putina nevidím. Přesněji, určitě tam někdo je, nejpravděpodobněji v jeho okolí, ale v tom množství nasazených zrádců a neschopných loupežníků nemá šanci na úspěch.

   Na Putinova doporučení už dnes dá jen málokdo. Možná jste si všiml, že je proti jeho politice frontální útok, hromada podrazů, a má dramatický nedostatek mladých voličů. Ovšem nějakou tu podporu stále má, a to je přesně to, co drží chamtivé loupežníky od toho, aby ho sejmuli, a zemi v chaose rozkradli, tak jako Ukrajinu.

   Smazat
  4. "Dramatický nedostatek mladých voličů"? To porovnáváte s čím?
   Ano, téměř jako u nás, i v Rusku jsou mladí systematicky indoktrinováni a ne zcela neúspěšně.
   Ale "dramatický nedostatek mladých voličů", to jste přehnal.

   Smazat
  5. "15. října 2018 8:12 Momentálně v Rusku osobnost typu Putina nevidím. Přesněji, určitě tam někdo je, nejpravděpodobněji v jeho okolí,"
   Jasně, ani v době Jelcina nebylo vidět Putina, potom úspěšného.

   Smazat
  6. Ne vlastní vinou, ale vinou židáků, v čele s židem Jelcinem!...

   Smazat
 7. Za domov, rodinu a vlast se musí. Ale za vládu, politiky a zájmy nadotknutelných leda Švejka. Citim zoufalství z kvalit cetiletých kteří se cití evropany a vlast nemají.

  OdpovědětSmazat
 8. No, Číňané v historii vojensky prosrali co mohli. Na jejich zdravý úsudek se ve vojenské oblasti nedá spoléhat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Čili balíš plnou polní a hurá na Rusa? :) Good luck!

   Smazat
  2. 14. října 2018 21:38
   Přeji Ti povolávací rozkaz do první linie proti Rusku. Možná budeš jeden z těch kteří přežijí první chvíle války. Protože napřed rakety strovnají nás a tebe a ostatní utlučou domorodci.
   Václav

   Smazat
  3. Ale no podívej. Putin již otrávil novičokem skoro půl Anglie. To si přece žádná země nemůže nechat líbit. Na povolávák nečekám. Ta práce přece patří odborníkům.

   Smazat
  4. 23:39, aha troll. Měls to napsat hned.

   Smazat
  5. To i Rusáci! Rusko se udrželo jen když mělo dobrý spojence! Bez spojenců se vždy vždy pravidelně zesralo. Ať už se jedná o Krymskou válku, Rusko-japonskou válku, sovětsko-polskou či sovětsko-finskou válku či jejich poslední agresi v Afghanistánu! Přitom bejvalo mohlo úplně stačit, aby požádali nás! My měli smlouvu s mimozemskejma civilizacema, kerejm tu dělám už 21 let ambasádora a ti by nějaký mudžáhedíny rozsekali do jitenic! No kdo chce kam - pomožme mu tam, že?

   Smazat
 9. Přesně tak Ruská armáda nemusí nic dokazovat co vydrželi v 2 sv to by jiný národ nevydržel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ...a svět by jim měl být za ty obrovské oběti vděčný. A ne se proti nim furt vysírat!

   Smazat
  2. 22:15, je otázkou, jak by to bylo dnes. Oni taky mají chytré telefony, pc hry, a všude vozí prdel autem. Dnešní mládež, a klidně k tomu započítejte i padesátníky, to je už něco jiného než kdysi Voloďa z děrevni na Urale. Ale je pravda, že těch odhodlaných tam stále mají dostatečný počet a všeobecně jsou dobrými vojáky. Příměrem může být pilot mjr. R.Filipov v Sýrii.

   Smazat
  3. 8:30 Věřím že Ruský lidi by bojovali za matičku Rus. Bojovat za vlastní zem je povinnost a vlastenectví mají silné.

   2:56 To je pravda a kdo to děla usa a jejich zastupitelský poskoci pro mě jsou osvoboditelé

   Smazat
  4. Jak můžou tihle něco nevydržet? - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Smazat
 10. Jak nějaký hovado z NATO hrábne na Rusko, jsme v prdeli všichni, díky těm nenažraným kurvám, "západním hodnotám"!!!

  OdpovědětSmazat
 11. Třeba se pletu, ale všechny války končí útokem na Rusko. Prohlédnuli jste si Napoleona? To není Francouz. Koukněte se třeba na Hitlera, Himlera, Heydricha, nebo si prohlédněte dobytka Mengeleho, to nejsou árijské tipy. Kdo vele Gulagům, atd., tohle Rusové nedokážou. Stalin? Asi neměl internet a nikoho k němu nepustili. Béria? Vypadal jako šéf nejmenované sázkové kanceláře. Kdo dneska šéfuje ODS? Už několik let slibují, jak protlačí Klause mladšího do vedení a zatím ho používají, jako mrkev na klacku před oslem. Nevzpomenu si na jméno profesora a děkana bizantologie, tuším Prešovské univerzity, který to asi v roce 2015 vysvětloval v rádiu. Historii Chazarů, Byzantské říše atd. Sypal ze sebe letopočty a u toho se skoro omlouval, že mluví rychle. Chcete Udřeniju a Fialu? Přestanete prostě existovat. Malá poznámka, neznám nikoho, kdo volil ODS a je mně to divné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:42
   Dnes jsem náhodou sledoval pořad o bombardování ŘÍŠE a komentátor tam tvdil, že to bylo aby mohla Rudá armáda bez problémů postupovat na západ. No ten manipulátor pravděpodobné navštěvoval politické školení na ČT.
   Václav

   Smazat
  2. Ještě pro doplnění 23:03
   Opravdu mne to dojalo a vzpomměl jsem obětí které jsou na pomníčku v Plzni-Slovanech.
   Václav

   Smazat
  3. Já třeba neznám nikoho, kdo volí SPD. Ale divné mi to není.

   Smazat
  4. 14. října 2018 23:06
   A co tím chtěl "Básník" říci?

   Smazat
  5. SPD je mrtvá partaj.

   Smazat
  6. Kdo chce bojovat s Rusem, ať sepíše závěť.

   Smazat
  7. 16:37 Rusko se vždy udrželo, páč mělo spojence! Bez spojenců se vždy zesralo. Ať jde o Krymskou válku, Rusko-japonskou válku, sovětsko-polskou či sovětsko-finskou válku či agresi v Afganistánu! Přitom bejvalo bylo mohlo stači, aby požádali nás! My měli smlouvu s mimozemskejma civilizacema, kerejm tu dělám už 21 let ambasádora a ti by nějaký mudžáhedíny rozsekali do jitenic! No kdo chce kam - pomožme mu tam, že?

   Smazat
 12. Tak já ještě povolávací rozkaz dostat můžu, se zbraní a ostatním bych nakonec použitelný byl, když základní vojenskou službu jsem odsloužil. Jenže, pravda, je tady ta přísaha. A současní mladí zřejmě nedovedou nic. Kolik je to naučí aktivní zálohy? Snad ty tři, nebo kolik, neúplné ročníky? Mimochodem, za co vlastně, by se bili? Přijde mi, že máme leda generály, tentokrát skutečně bez vojska. Zato docela fešáky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A generály - hrdiny staroušky, jejichž válečná zkušenost z armádní organizace, logistiky, strategie a taktiky jejich válečným hodnostem a zařazením - seržant, pilot officer, velitel tankové čety, ...

   Smazat
 13. Putin to vyjadaril v opovedi novinárom pred pol rokom: " V prípade nutnosti je likvidácia USA otázkou menej ako pol hodiny."

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale nevěřil ani on sám. Ale chápu, že říci něco podobného musel.

   Smazat
  2. Tady nejde o víru, ale o fakta. Kdyby Američané nevěděli, že je Rusové dokáží smáznout i po zničení Ruska prvním jaderným úderem, ta by ten genocidní čin už dávno udělali. Ale oni to vědí a chcípnou se jim moc nechce.

   Ostatně, vy ano?!

   Smazat
  3. 8:07, nevím, zda si to uvědomují. NATO je pravděpodobně schopno v konvenční válce Rusko porazit, stačí se podívat na počty zbraní, vojáků a hlavně strategického území pro útok. I když ztráty na obou stranách budou ohromné. Ďábel tkví v tom, že "naši" ve WDC si myslí, Rusko své strategické zbraně nepoužije. Jenže to se mýlí.

   Rusko (Moskva) s odchodem území SSSR a hlavně Ukrajiny, přišla o důležitý faktor "hlubiny" a rozhodovacího času. Petrohrad je nechráněný úplně a po ztrátě Střední Asie i Sibiř. I když se jedná o ohromné území, jeho velikost může být silou ale i slabostí. Ve Střední Asii jsou USA dávno nacpaní, teď se cpou do Arktiky až k ruskému pobřeží.

   V r. 2011 Rusové znovu uvedli do provozu Perimetr (zjevně v souvislosti se Sýrií) a mám dojem, že jeho aktivace nebude záležet jen na jaderném útoku. Jen se modleme, aby to vydrželo bez poruch jako za SSSR.

   Těm, co chtějí válku s Ruskem se samozřejmě chcípnout nechce, ale ruku na srdce, kolik analytických schopností může mít taková U. von Leyden, gynekoložka a matka pěti dětí, která po dlouhé mateřské a vstupu do politiky zatoužila, podobně jako naše Vlastička, po silovém postu. Tato dáma, (a v EU podobných žen na postu min. obrany je více), se domnívá, že válka to je něco jako kino, kde vyhrávají ti spravedliví a udatní, tj. Američané a jejich přátelé. Zjevně zapomněla na svou árijskou babičku, která se při vstupu Rudé armády do Berlína posrala v síni.

   Bohužel na tento post jsou nominováni stále větší a větší diletanti, viz Stropnický, a GŠ ČR je už dávno po velením NATO. NATO (USA) disponuje všemi zdroji ČR, což je rozdíl oproti VS (SSSR), který nenutil své vazaly účastnit se na svých intervenčních avantýrách. Takže pravda, min. obrany ani není potřeba, stačí, když bude dostatečně hystericky podněcovat k válce. A na to Uršula, Vlastička a Žilka bohatě postačují.

   Nejsem si jistý, jestli to je dobrá konstelace pro zodpovědné rozhodování. A křišťálová koule se mi rozbila.

   Smazat
  4. 23.35 Prosím o odkaz, jinak jseš odpornej pitomec a lhář.

   Smazat
 14. Hlupáci nadávají na Babiše. Proč se přestalo intervenovat zbytečně proti koruně, ekonomika nemá lidi, nikdo vám neřekne, jak rekordní je růst HDP ČR, to nemá v EU nikdo! Proč? Pamatujete, jak nejmenovaný funkcionář, nakoupil téměř nefunkční počítačový program za 2 miliardy a Kalousek ho chválil, že ušetřil 200 milionů, načež zmizel z politické scény, všichni aktéři byli spokojení, ale kolik se na to muselo z daní složit poplatníků? Tohle už za Babiše nejde. Třeba jak zlikvidovali Bártu a nakonec ho osvobodili, také překážel. Nečas, že elektrárnu dostaví Rusové a vláda padla pro neproclenou kabelku, zase se mi chce zvracet soudruzi.

  OdpovědětSmazat
 15. Už je pozdě, ale přisadím si.
  Při zmínce o válce se mi vybaví výpovědi veteránů válečných konfliktů, první, druhé, Vietnam a z nich je cítit pocit marnosti, který nabyli po počáteční euforii, když zjistili, že na mezi vojáky nepřítele jsou lidé stejných civilních profesí, se kterými mohou diskutovat. Američané, Němci, Italové si uvědomovali svoji vinu z rozpoutání války na cizím území a marnost, ztracené životy, spousty utrpení, nezměrné škody a zničené osudy ....
  Ti, co se brání, mají obvykle dříve či později, výhodu v právu se bránit. To posiluje odhodlání, i když jen odhodlání k vítězství nestačí.
  Citát: každý národ by ve chvíli vypuknutí válečného konfliktu, měl popravit všechny viníky, kteří je do konfliktu uvrhli.
  Bohužel se tomu tak neděje. Oslavujeme jako historické osobnosti dobyvatele a tak nějak zapomínáme, že jejich přínos pro rozvoj civilizace je rozporuplný.
  V našem malém státečku je taková koncentrace kolaborantů m2, až s toho děsí. Dnes je opravdu svátek, slyšet politika mluvit rozumně, věcně, konkrétně, stručně a bez vytáček k jakémukoliv problému ve společnosti. Ten pokles morálky a zadupání vlastenectví ve prospěch jakéhosi patvaru "federace Evropa" je do očí bijící. Kam nás vedou? Snad k světlým zítřkům závislosti a podřízenosti mocným ze západu? Toho západu, co po staletí kolonizuje, vede útočné války, pletichaří? Možná máme technologie a s tím i pocit úspěšnosti, blahobytu a v euforii s toho všeho třpytivého zapomínáme na to kým jsme a jakými bychom mohli být. Výše bylo zmíněno "jeden den na gauči a druhý v zákopu". Ale i oni si mohli všimnout, že se l tomu schyluje, nemít v hlavě jen svůj svět, do kterého se ošklivé informace nepouští a nebo jen tak na chvilku ....
  ABC

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co očekáváte od politiků jejichž pol. programem je vlastní kapsa , v tom lepším případě antikomunismus.....

   Smazat
 16. Dobrý večer.
  Zase došlo na ten můj oblíbený příspěvek,který mám dobře uložený a přidám, když se jedná o Rusko. Kdysi v předminulém století prohlásil kancléř Otto von Bismarck asi toto: "Nikdy bys s Rusy nebojoval. Oni se sice pomalu rozjíždějí, ale potom je nezastaví nikdo".
  No a ten můj:
  „Chraňte se vzbudit Rusa. Vy netušíte, čím tohle probuzení pro vás skončí. Můžete ho zadupat do bláta, promíchat s exkrementy, vysmívat se mu, ponižovat ho, opovrhovat jím a urážet ho…
  A v tu chvíli, kdy se vám začne zdát, že jste nad Rusem zvítězili, že jste ho zničili, na věky věků zostudili, rozdrtili na prášek, najednou se stane něco neobvyklého a pro vás překvapivého: On přijde k vám domů. Unaveně klesne na židli, na kolena si položí samopal a zadívá se vám do očí.
  Bude cítit prachem, krví, smrtí. Ale bude ve vašem domě. A v tu chvíli vám Rus položí otázku: „V čem je síla, bratře?“ A právě v tuhle chvíli tisíckrát zalitujete, že nejste Rusovi bratrem. Protože bratrovi on dokáže odpustit. Ale nepříteli nikdy. Francouzi si to ještě pamatují. Němci to vědí… Rus žije spravedlností. Obyvatel Západu žije lživými brífinky a záludnými tiskovými konferencemi. Dokud v jeho srdci žije spravedlnost, Rus se vždy dokáže zvednout z bláta, z temnot, z pekla. A s tímhle vy nedokážete udělat vůbec nic.“ 
  Hezký den.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Omluva: za "...bys... patří "bych" s Rusy nebojoval.
   Děkuji.

   Smazat
  2. 1:36 poněkud, vlastně až moc romantické. K tomu opakovaně. Je to jednodušší, ten národ ještě natolik nedegradovala západní "civilizace". Onen spotřební "blahobyt", možná natolik ani západní propaganda. Ale, proč je tomu jinak na Ukrajině? Chybí jí skutečná národní historie?

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. cest a zejtra zas v sest

   Smazat
  5. Inspirován váženým panem Radostou, v jehož dokonale nudné stereotypnosti stačilo zavnímat první a poslední dva řádky, abych si z předchozí souvislosti připomenul brilantní z poslední kapitolky jednoho z děl Vladimíra Párala. Nevím jistě, zda to byli „Milenci a vrazi“, nebo titul jiný, ovšem už tenkrát, za totality, napsal: „A přijdou červení z hor, vezmou modrým koupelny, vily, milenky... a zmodraj...“. Je to pár desítek let, takže zcela jistě necituji přesně. Válel jsem se tenkrát smíchy a taky, tak nějak se mi rozsvítilo. Tu knížku jsem někomu půjčil a dopadlo to jako vždycky. I tak mi zbývá naučení. Nelze vyloučit, že jsou státy a národnosti, kde žádní červení už na horách ani nejsou. Smůla, řekl bych. Věřím, že budu, alespoň panem Radostou, i když jeho málo nápaditým způsobem, přece jen podpořen. Kdo jiný pochopí, že co píšu, není tak zcela off topic. Řečenému předem Dík! JiH

   Smazat
  6. Klobouk dolů paní Jelínková promluvila jste mi z duše . Kdybyste to napsala jako anonym , neuvěřil bych že to napsala ženská .

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. Paní Jelínková, nevím o nikom, kdo by se chystal na válku s Rusem. Takže co s tím?

   Smazat
  9. Udeřil jsi hlavičkou rovnou na hřebíček, drahý anonymní soudruhu a soukmenovče, autore příspěvku z 15. října 2:04.

   Ano, naši starší ruští bratři skutečně nejsou a nebudou zasaženi euroamerickou „civilizací“, díky Leninu a Putinu.
   Ano, naši starší ruští bratři jsou a navždy budou roduvěrnými Západoasiaty, z euroamerické „civilizace“ přejímající jen a pouze osobní automobily, spotřební elektroniku, informační technologie, mobily a smartphony, oděvy, boty, oděvní doplňky, hodinky, určité druhy potravin atd. apod. Jedním slovem ZBYTEČNOSTI.
   To hlavní, resp. to, co za hlavní na své „civilizaci“ považují Euroameričani, čili tzv. evropské hodnoty, považují naši starší ruští bratři za směšný odpad.
   Zkrátka a dobře: Naši starší ruští bratři jsou – a NAVŽDY budou – našimi vzory.

   Máš pravdu i v otázce odlišnosti tzv. Ukrajiny od Velikého Ruska: Tzv. Ukrajině chybí skutečná národní historie, neboť žádná tzv. Ukrajina NEEXISTUJE.

   Ano, to, co Euroameričani a kyjevští buržoasní nacionalisté nazývají zpupně „Ukrajinou“, je ve skutečnosti MALORUSKO. A Malorusko, jak už sám název naznačuje, je pouze část Velikého Ruska, a jako takové nemá žádnou vlastní historii, ani státní, ani národní.
   Proto je navrácení celého Maloruska do Velikého Ruska ZCELA PŘIROZENÉ a NAPROSTO NEODVRATNÉ. Proto Veliký Putin jednoho krásného dne vydá patřičný rozkaz svým molodcům: „Moji orlové! Jako jste osvobodili Krym a Donbas, osvoboďte od fašistů a žoldáků NATO i zbytek Maloruska. Vperjod!“

   A pak celý svět uvidí na televizních obrazovkách ty dojímavé záběry z osvobození Kyjeva od euroamerické „civilizace“: Rodilí Kyjevané, plačící štěstím, volající rodnou ruštinou slávu Velikému Putinu, budou házet květy šeříků na zaprášené neprůstřelné tanky nepřemožitelné Armády Ruské federace.
   A za nějaký čas svět uvidí prakticky stejné záběry z osvobození Prahy, osvobození od stejné odporně dekadentní a přitom zákeřně brutální euroamerické „civilizace“.
   A pak se konečně bude tančit všude!

   Mupy mup!

   P. Radosta

   Smazat
  10. 15:31 Soudruhu radostný. Dneska tě nebudu číst. Už jsem se dost vysral po čtení tvých děl jinde.
   Ale okopiruju a nalepím si tě na hajzlu. Mám tam
   už toho více.
   Je to pro mně dobré projímadlo.
   Tak čest !

   Smazat
 17. Ukraina nie je Malorossia, ani Halič, ani Podkarpatská Rus - je to časť územia za cára pomenovaná na Okrainu - územie pod Kievom, prázdne a suché, po rusnácky povedané u kraju - na okraji, a tak vznikol pojem U kraina -

  OdpovědětSmazat
 18. No tady ten blábol nejspíš žádný čínan neviděl.To mohli vytvořit jedině rusáci.Číňani moc dobře vědí,že rusák končí.Proto na nic nečekají a kujou železo dokud je žhavý.Obrovská území na dálném východě rusákova už jsou prakticky čínská.Co jim rusák nepronajmul to osídlují svým vlastním pořádkem.Jde jen o to jak bude likvidace rusákova po jeho rozpadu probíhat.Satanisti gundajevci-stalinův projekt je u konce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To platilo možná před šesti lety. Zaspal, trollíku z Náckova. Číňané vědí, že jsou po Rusku hned na řadě.

   Smazat
  2. Hezky ti nalili sračky do duté palice, degeneráte ! S těmi sračkami v palici také zakalíš, debile. Alespoň shniješ rychleji.

   Smazat
  3. 7:58 jistěže něco takového lze předpokládat, jen jsem překvapen, že se najdou takoví pitomci, které to potěší. Rozum zastírající nenávist? Zabedněnost? Zdraví bývalý zaměstnanec čínské firmy. Ze značně nadprůměrného důchodu. Po jisté zkušenosti čínské invazi nijak zvlášť nepřeju, potomky jsem ale nahnal na na čínštinu. Budou mít výhodu. Kdo chcete, popřejte si, jazyk je to zpěvný, národ zdvořilý a usměvavý. Možná tím hůř.

   Smazat
  4. 13:23 před několika lety, kdy pražský havelkorps koupal Zemana kvůli lákání Číny do Česka, tak ve stejnou dobu na satelitu (CNBC) bylo interview s význačným americkým ekonomem (tuším, že to byl Mars Faber), který tam mj. informoval o svém přestěhování z USA do Číny, kam nepřestěhoval nejenom svou firmu, ale i druhou manželku se svými dvěma dětmi, které chodí do čínské MŠ a které už bez problémů mluví kantonskou čínštinou. Ve stejnou dobu pak přepnete na ČT a musíte poslouchat standardní kydy nějakého člena ekonoma-pemprsáka z pražské kavárny, jak vysvětluje škodlivost čínské ekonomiky pro Evropu :-)

   Smazat
  5. 8:50 Prozraď, z jakejch sraček čerpáš ty, ale nepiš aronet,první správy,par.listy, jinak si tě nebudu vážit BLBE.

   Smazat
  6. At žije Vladimir Vladimirovič a Rusko

   Smazat
 19. „Neviditelné?“ První kontakt S-300 a izraelských F-35 přinutil, aby se stáhli!


  Portál Mezhdunarodnye novosti publikuje informáciu o prvých kontaktoch S-300 a izraelských F-35 – “neviditeľných” lietadlách 5. generácie vyvinutými a vyrobenými v USA. Ide o takzvané neviditeľné lietadlo na ktorom bola použitá takzvaná stealth technológia, ktorá ma urobiť lietadlo pred radarmi nepriateľa neviditeľné.


  Izraelci skúšajú, ako pracuje sýrska PVO. Izraelské F-35 sa presvedčili, že Rusmi dodané S-300 pre Sýriu pracujú dobre, krátko po štarte bola štvorica F-35 systémom S-300 detekovaná ako cieľ, čo okamžite “zapípalo” izraelským pilotom. Izraelci preto zmenili dráhu letu a vzdialili sa od sýrskych hraníc.

  Izraelci a Američania momentálne testujú ukrajinské S-300, ktoré im Ukrajina na testovanie sprístupnila. Ukrajina však má k dispozícii rannú verziu S-300, veľa relevantných informácii tak Američania a Izraelci nezískajú. Posledných približne 8 rokov Rusi Ukrajincom nedodali žiadne modernejšie komponenty. Rovnako mali Američania k dispozícii aj modernejšiu bieloruskú modifikáciu S-300 a čoskoro sa množstvo informácii o ruských PVO dozvedia aj z indických systémov S-400, ktoré sa chystá India kúpiť.

  Ak však Rusi voľne predávajú S-300 a S-400, znamená to, že majú v talóne podstatne modernejšie systémy. Podľa ruských odborníkov systémy S-300 dodané Sýrii sú prepojené s modernými ruskými S-400 v Hmeimmim a Latakii, do obranného systému PVO sú zaradené aj sýrske S-200 a S-125. Staršie sýrske rakety sú rovnako vražedné ako modernejšie ruské rakety, sýrske radary, ktoré mali svoje limity, sa vytvorením siete s S-400 dostali na podstatne vyššiu úroveň.

  Pokiaľ však nepríde k zostreleniu cudzích lietadiel vo vzdušnom priestore Sýrie o účinnosti systémov S-300 a S-400 sa možno len dohadovať. Ak však systémy S-300 a S-400 zabránia Izraelcom narušovať vzdušný priestor Sýrie, splnili svoju úlohu na výbornú. Asad bude môcť pokračovať v modernizácii svojich ozbrojených síl za pomoci Iránu a moderné zbrane sa dostanú aj k libanonskému Hizballáhu. Nerovnováha síl v regióne sa tak začne meniť, Izrael tak stratí svoje vedúce postavenie a možno bude musieť korigovať svoju agresívnu politiku na Blízkom východe.

  Zdroj:

  https://ac24.cz/-/-neviditelne-prvni-kontakt-s-300-a-izraelskych-f-35-prinutil-aby-se-stahli

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10.09 Ano máte pravdu, za 100let Rus obrovsky pokročil, májí opravdu vylepšené praky, které nevrhají králičí bobky, ale přímo Putinova hov...., Vy jste dobré HOVADO, pokud píšete " dostanou se modernizované zbraně k Hizballáhu ", tak že přímo schvalujete ozbrojený konflikt proti Izraeli. Podporujete vražedné arabáky, tak vy dobré slovenská proruská píííííí

   Smazat
  2. 17:18
   KRETÉNKU VYJADŘUJ SE LEDA K SNÍDANI,NA VÍC NEMÁŠ IQVONI S TĚŽKOU MENTÁLNÍ RETARDACÍ!!!!!!
   A NEDĚLEJ SI Z HUBY SRÁČ TY INCESTNÍ POTRATE OPIČÍ KURVY!!!!!!!

   Smazat
  3. 17:19 já jsem po řeckých předcích PRAVÝ Žid. Nespojuj laskavě tu kremelskou plešatou svini s PRAVÝMI Židy! PRAVÍ Židé jsou vybráni svými specifickými vlastnostmi, aby vládli, jsme k tomu předurčeni. Stačí se podívat na distribuci IQ v rámci planety. My máme banky, máme technologie, máme vliv. S tím je nutno se smířit a raději po dobrém.

   Izraelská svoloč, co se kamarádí s tím kremelským bastardem, NEJSOU PRAVÍ ŽIDÉ. To je koneckonců vidět i na jejich průměrném IQ, které dosahuje průměrných hodnot evropských. Stejně tak není PRAVÝMI Židy ta pakáž, o které si to myslíte. Tedy ani ta směšná individua s kozími bradkami na fotce s tím kremelským smradem. Je to ortodoxní odpad vhodný do .....

   Pravých Židů je málo. Ti ostatní se mi hnusí, ale jsou vhodní jako maso, a až se nám nebudou hodit, hodíme je přez palubu. Proto my PRAVÍ podporujeme Araby, což je PODSTATNĚ schopnější komunita.

   Kremelská svině, ten trpasličí výhřez, všechno rozjebal, zničil světový řád. A ta svině Trump nejen že odmítá s ním jednou provždy zatočit, ale cpe se zpět do Izraele.

   Smazat
  4. Anonymní 15. října 2018 17:19 tentýž cvok 17:24

   V Bruselu už počtvrté „veletrh“ dětí pro gaye. Obchod vynáší, minimální cena za novorozence vzrostla, kup si a konečně odtud zmizíš, budeš kojit, homopinde!

   Návod máš tuná bábkochumaj.

   https://ac24.cz/-/v-bruselu-uz-poctvrte-veletrh-deti-pro-gaye-obchod-vynasi-minimalni-cena-za-novorozence-vzrostla?redirect=%2F-%2F-neviditelne-prvni-kontakt-s-300-a-izraelskych-f-35-prinutil-aby-se-stahli

   Smazat
 20. Místní troll-tapetář Radosta je pouze klonem rovněž placeného agenta-provokatéra Pepka Vyskoče. Radosta je grafoman se stejným zadáním, oba mají stejného páníčka :-)

  OdpovědětSmazat
 21. ...tapetář radosta je pepek vyskoč pražské kavárny, kterej smrdí ale jinak neškodnej/zatím/...

  OdpovědětSmazat
 22. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi, opět na sajtách Nové Republiky řádí agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Prosím soudruhy z redakce NR, aby NEPRODLENĚ zvýšili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší MILOVANOU Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti fašismu a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 15. října 0:51.

  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 23. FENOMENÁLNÍ OBJEV čínských soudruhů!!!

  Ano, tento (výše popsaný) objev soudruhů vědců z Čínské lidové republiky můžeme přirovnat – ZCELA KLIDNĚ – k objevu Ameriky; až tak překvapivý je to objev.
  A teď vážně, drazí soudruzi a soukmenovci, ÚPLNĚ bez legrace: Výše uvedený článek bylo zcela zbytečné publikovat, tady na naší milované Nové republice. Cožpak kdokoli z nás komunistů a putinistů, nás zemanistů a babišistů pochybuje o vítězství Velikého Ruska nad tyrany a zrádci všemi?!
  No nepochybuje, to přece dá rozum každému, kdo na sajty naší milované Nové republiky jen očkem nahlédne, že.
  Ano, my všichni – počínaje soudruhem a soukmenovcem Davidem a mojí malostí konče – o konečném vítězství Velikého Ruska nejenže nepochybujeme ani na vteřinu a nikdy jinak, ale vsadili jsme, na toto EPOCHÁLNÍ vítězství, celou svoji zbývající existenci.

  Ano, s Velikým Ruskem půjdeme, s ním zvítězíme nebo padneme. Nejsme přece podlí převlékači kabátů a rubášek, jako např. zde před časem zmíněný špatný soudruh Karel Šplíchal, že.
  Proto soudím, drazí soudruzi a soukmenovci z redakce naší milované Nové republiky, že byste měli zaostřit svoji pozornost na analýzu příčin a důsledků naší porážky ve volbách.

  Ne, že by tato ostudná porážka nějak negativně ovlivnila naši budoucnost - vždyť Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, nás jednou osvobodí tak jako tak.
  Ale po osvobození budeme účtovat s minulostí, abychom mohli začít budovat náš slovanský národní socialismus od čistého stolu. Budeme účtovat nejen z havlisty a intelektuály, s buržousty a papeženci, ale i se zrádci a babraly z našich vlastních řad.
  Proto prosím: Přestaňte publikovat zbytečné texty, a začněte OPRAVDU MAKAT.
  Děkuji vám předem.

  Na shledanou v lepších časech, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace!

  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 24. máte smůlu radosto, váš text nečtu a přeskakuji, zbytečně se snažíte ťulpasi :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:37 Pokud trpíš zácpou, tak děláš chybu. Mně čtení jeho vynikajících myšlenek, navozuje pohyby v konečníku.
   V případě že nedojde k vyprázdnění, vyhledám rychle jiné jeho dílo a pak už je vysrání dokonalé.

   Smazat
 25. Skutečností je, že Rusové vždy pod prvními nápory nepřítele prohrávali, protože většinou měli horší výzbroj a nevěřili v to, že na ně bude zaútočeno, ale jednoznačně zde platí:"všeho do času". Výsledkem pak je naprostá porážka Osmanské říše, Francie, Itálie, Německa, Rakouska, Polska, Japonska, Švédska, Finska,Maďarska, protibolševické koalice vedené USA atd. atd. V celé historii všichni v Rusku nakonec dostali na prdel. Ano trvalo to, stálo to hodně objetí, ale ve finále každý agresor nakonec v Rusku dostal na frak a pak si lízal rány 50 let a nepoučen to znovu chtěl vyzkoušet veden nenávistí. Ono to snad konečně vyjít musí! Nemusí a nevyjde. V současné situaci Rusko nepřipustí válku na svém území bez totálního zničení území protivníka a je jedno jestli to budo území USA, Kanady, kdysi Velké Británie nebo EU. Je naprosto jisté, že Rusko se bude vyhýbat válce dokud to jen trošku půjde. Je to evidentní v Sýrii. Bude-li však přinuceno vést válku, pak to bude pro mnohé národy poslední válka v jejich existenci. A to naprosto bez legrace. Jen političtí hlupáci si to ještě neuvědomili.

  OdpovědětSmazat
 26. Problém Ruska nie je vo vojenskej slabosti - história učí - Sovietsky zväz padol na kolená paradoxne v čase, keď mal najvyššiu životnú úroveň v histórii, a to o väčšine zväzových republík ani nehovorím - nebyť ZSSR bol by tam chaos, hlad, mor, bieda... Stačila jedna Raisa... A jeden truľo... A dlhodobý rozklad zo zahraničia... Nové generácie sú nepoučiteľná, musia to zažiť znova a znova na vlastnej koži... Takže - nič nemožno vylúčiť... Aj rozpad Ruska na niekoľko častí môže zažiť generácia, ktorá príde po nás... Sľuby - čertove vábenie...

  OdpovědětSmazat
 27. Proti Rusku se už nemusí bojovat. To je sankcemi tak zdeptané, že se nezmuže na nic.Pouze Putin s Medvěděvem a několika oligarchy si nakradli A obyč. Ruský človĚk je jim u prdele, to se Putinovi v brzké době vrátí .ZASE TO MUŽETE SMAZAT PRORUSKÝ HOVADA.

  OdpovědětSmazat
 28. Můj strýc zemřel na Dukle,bojoval proti fašistům měl 19let.Rad položím život za Rusko.Jo a nemám rád kolaboranty.

  OdpovědětSmazat
 29. 17:36
  TO UŽ TADY TAPETUJEŠ TY INCESTNÍ RETARDOVANÁ DUŠEVNÍ GERONTOTROSKO PO MILIÓNTÝ,JE VIDĚT,ŽE TVOJE ÍÁ SE NA VÍC NEZMŮŽE,PRVOKU Z CHRCHLA!!!!!!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17.39 Nějak tě blblblblbe přešly sprosťárny . Ani pana Havla ( našeho nejlepšího prezidenta nenapadáš )Parkrát tě smázli a je klid chichicchi

   Smazat
  2. 17:59 Co na něm bylo dobrýho? Kvůli tomu zrzavýmu Chrchloj ve vytahaným svetru s lahváčem v ruce ten zdegenerovanej bolševickej čechomužik s kapitálkama neskončil po zásluze takhle! - http://novysmer.cz/index.php/historie/2679-budape-1956

   Smazat
  3. 17:59
   KRETÉNKU,HAVLA NESNÁŠELA VLASTNÍ MATKA,ŘÍKALA O NĚM,ŽE JE TO LÍNÁ,VĚCNÉ VOŽRALÁ SVINĚ PRÁCE SE ŠTÍTÍCÍ,ŽE TY JEHO SRAČKY SE NEDAJÍ ČÍST A ŽE TO BYL UDAVAČ,KOLABORANT TO VÍME VŠICHNI!!!!!!!!!
   TEDA TI,CO NEMAJÍ IQ MENŠÍ NEŽ 30,JAKO TY A TY DVA SCHEISSEKOPF POD TVÝM VÝBLITKEM VELEBICÍ USSA OKUPANTY!!!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
  4. 18:10 Netušl jem že Venca Flaška si trouf i na snowboard! -
   https://en.wikipedia.org/wiki/USSA

   To se tobě stát nemůže co, těkavý prde v pravidelnejch pauzách vypouštěnej z lejnolíhně tohodle Ugrofína - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Smazat
  5. 7,29
   ZNOVA A POŘÁDNĚ SCHEISSEKOPF Z uASS VELVYSRANECTVÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
  6. 18:04 Ptáš se, co na něm bylo dobrého? Že ty a podobné rudé KURVY, už tady dál neškodí. MužEŠ ty své sračky psát nadále, ale ty a tObě podobní už tady nikdy nic nezmění CHICHICHIÁÁÁÁ

   Smazat
  7. 8:48 Havla zvolili komouši, rudej pračuráku! S nima by visel, hajzl a s nima budeš upálenej s hnátmama navrch i ty, neboj! A že se nic nezmění? Omyl obřezaná negrofilcko! Páč nadějí pro naši rasu je Reconquista - mezinárodní hnutí za evropské “znovudobytí”, inspirované událostmi zimní revoluce v Kyjevě a osvobozeneckého boje v Donbassu. Hnutí se snaží zapálit jiskru nejnovějšího evropského povstání proti dějinnému osudu a postavit očistný oheň oživení po celé Evropě.

   Tato nová generace bojovníků za skutečnou Evropu vznikla, když neo-bolševické Rusko zahájilo nevyhlášenou válku na Ukrajině, zatímco multikulturní EU, plná opovržení pro evropskou identitu, udělala totéž v Evropě.

   Sjednocení ukrajinských patriotů s ruskými a běloruskými spojenci ve válce proti společnému nepříteli (anti-národní režim Putina), který rozséval semeno sváru ve slovanských zemích - to byl první signál, že Reconquista přichází. “Ukrajina dnes, Rus a celá Evropa zítra” - to byl slogan zpečetěn krví kamarádů, které hrdě přijali jako motto příznivci z Německa a Francie, Španělska a Finska. Strom Reconquisty neustále roste a sílí díky vzniku nových poboček příznivců s jejich vlastním národním duchem a symboly. Proto je tento strom nahromaděn neuvěřitelnou národní solidaritou a synergií od dob 2. světové války.

   Nová Evropa, která se táhne mezi třemi moři (Jaderské, Baltské a to Černé), má geopolitický název - Intermarium. Východoevropské země mají mnoho společného: jsou sjednoceny díky svým etnokulturním zvláštnostem a sdílí odpovědnost za budoucnost naší Matky-Evropy, která je pod útokem z východu i západu. Východní obhájci budují Intermarium, opravdový panevropský „reconquest“ odrazový můstek, který přebírá geopolitický model.

   Symbolický význam Reconquista je nesporný v dnešní době, jelikož je to období civilizační kolize. Stará Evropa zmizela v ulicích Paříže, Kolína nad Rýnem a Bruselu. Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu v Kyjevě - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   Smazat
 30. 17:38 Trefil jses, ten kolaborant ruskej jseš právě ty,jinak nevím co má tvuj strejda společného s dneškem.A ti mrtví a ten tvuj strejda, pokud by dnes žili, by koukali co je Rus za FAŠOUNA, JAK OBSAZUJE CIZÍ UZEMÍ -FUJ.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ČURÁKU ZKURVENEJ!!!!!!!!☺☺☺☺

   Smazat
 31. Asi to bude nějaký gerontosaurus! To se tobě stát nemůže co, těkavý prde v pravidelnejch pauzách vypouštěnej z lejnolíhně tohodle Ugrofína!!!☺ - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi

  1. ŠTOFI Z TEPLIC, TY TO MÁŠ SLUŠNĚ VYMAŠTĚNÝ V DÝNI.

   Smazat
  2. 18:11
   ROZHODNĚ MÍŇ NEŽ TY,TLAMOPRDELNÍ HAVLOZMRDE!!!!!!!!!!!!!!☺☺☺☺

   Smazat
  3. P. S.: JAROSLAFF KUBERA von TEPLITZ - HOCH, HOCH, HOCH!!!

   Smazat
  4. 18:13 Nedivím se - ten tvůj zkurvenej komoušskej fotr v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch hnědejch polobotkách se asi musel dost hřát přízní velkejch rudejch soudruhů co? Taky si se asi těšil na teplý místečko co po něm zdědíš a náhle do toho přikvačil ten vandrák chrchlavej v ošuntělých džínách, vytahaným svetru s flaškou v ruce a udělal ti pořádnej rejhanec přes plány, co? To se frustrátskej smrade nedivím že z toho máš celoživotní trauma - Havel v každý větě:))) Tvůj fotr z toho asi zdech, co? Uchlastal se bez svý funkcičky, estaban jeden zkurvenej ... snad ho budeš záhy následovat!

   Smazat
  5. 23,29
   Esteban je MEXICKÝ PŘÍJMENÍ TY KOZOMRDE VLASTNÍ CHRCHLOFLAŠKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   Jak je možný,že tak zkurvený,retardovaný tupý hovado může existovat???????????MŮŽE,HLAVNĚ,ŽE SE NESTAČILO ROZMNOŽIT,SCHEISSEKOPF UNETRMENSCH!!!!!!!!!!

   Smazat
  6. 8:21 Pak je tedy Bureš Mexičan!!!☺☺☺☺

   P. S.: Skonči s kapitálkama, páč stejně těm svým polojidiš rudoskřekům rozumíš jen sám, a možná ani to ne, lejnere-putlerýči!

   Smazat
  7. A TY SEŠ VES(NES)MÍRNEJ RETARDOVANEJ ZMRD Z VÝCHODNÍCH ČECH,KTEREJ BY MĚL PRO VLASTNÍ BEZPEČÍ VYHLEDAT CVOKHAUS V HAVLBORDU!!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
 32. Rusko se může porazit jedině samo. Jelcin ho málem porazil a gorby dorazil.
  Dnes Rusko nahlodávají slabší jedinci ze zbohatlické vrstvy, hlavně mladí a mladší. "Americký způsob života".
  Pro Rusy dost nepřirozené. Je to ale daň "demokracii" a
  tlumení levice, tudíž volná cesta k "západním hodnotám".


  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.