Reklama

pátek 5. října 2018

Glivice, téměř každý den znovu a znovu

Michal Brand
5. 10. 2018
Západní hysterická válečnická propaganda je opravdu neúnavná. Když už nejsou k mání přitroublé „informace“ alá „Skripal psal zprávy tajným inkoustem“, tak se pachatelé zločinů proti míru a pachatelé zločinu plánování agresívní války proti Rusku vytasí s dalším příběhem pro protiruské nemyslící blby. Dnes nás oblažilo Holandsko. Tamní režim dnes oznámil „horkou novinku“ – „Rozkryli jsme kyberútok Rusů, tvrdí Nizozemci. Agenty prý zajímaly počítače OPCW i let MH17“, hlásá titulek. Podle „informací“ v článku se celý případ udál v dubnu. Skripal si 14 let nemohl vzpomenout na ruské agenty v Evropě a proto je „odhaloval“ až v době, kdy byl dávno mimo službu a měl odsezeno 6 let v base a pak ještě dalších 8 let na zadku v Salisbury.

To nizozemská ministryně pro agresívní válku, ehm, pardon, pro obranu, si vzpomněla po pouhých 6 měsících. Ale jistě jen drobnost.

Z obsahu článku se můžeme „dozvědět“, že tento sofistikovaný hackerský útok se odehrál tak, že čtyři Rusové přiletěli do Holandska, zajeli na parkoviště před budovou OPCW, kde se snažili připojit na Wi-Fi. OMG. To jsou jako sofistikovaní nebezpeční hackeři, kteří musí přijet až k počítači, který chtějí hacknout? Takové hovadině může věřit jedině někdo, kdo zná počítače a internet jen z kurzů „genderová rovnost RAM-ky a flash-disku“ anebo „počítač je jen sociální konstrukt, ve skutečnosti vůbec neexistuje“ na Karlově nebo jiné multikulturní „univerzitě“. No vážně – hovadině, že hacker musí být fyzicky blízko k počítači, který chce hacknout, tomu může věřit jedině tupé, pologramotné hovado. To nemyslím jako urážku. To je ohodnocení inteligence publika těchto agitačních blábolů západní propagandy, která se snaží stále znovu a znovu připravit publikum na zahájení jaderné války proti Rusku. Tady je typický konzument blábolů protiruské, válečné propagandy – právě sleduje „zprávy“.

Tomuto nejnovějšímu nesmyslu zločinné válečné propagandy může prostě věřit jedině tupec. Protiruský fanatik. Super zfanatizovaný bolševik z let padesátých, který má jen přehozené strany, ale fanatizmem a vylízaností mozku je na stejné úrovni, jako jeho předchůdci z doby, kterou jsem ještě před pár lety naivně považoval za dobu dávno minulou. Nesmyslu o hackerech, kteří napadají počítače z nejbližšího parkoviště, tomu může věřit jedině blb. Nebo západoevropský politik. Což je vlastně totéž, jak můžeme sledovat téměř denně. Případně nějaký český politický oslík, který se snaží hýkat ve stejné tónině jako „vyspělý“ zcela zdegenerovaný Západ.

K poslední válečné agitaci se přidala samozřejmě i Británie. Kdysi Velká, kdysi také demokratická a svobodná země. Dnes již jen zmanipulovaná, polo-islámská země ve stylu Orwella a Idiokracie. Nu což, z Británie můžeme brzy očekávat zprávu, že Skripal byl otráven Novičokem, který mu do jeho počítače nasadili ruští agenti-hackeři přes Wi-Fi ze sousedního parkoviště. Tím se také vysvětlí zmatek v britských verzích, kde vlastně byl přesně Skripal Novičokem otráven, protože se to stalo vlastně na Netu. A na sousedním parkovišti. Oba ruští agenti v Salisbury na parkovišti jistě také přejeli Skripalovo morče, aby zlikvidovali nepohodlného svědka.

Britský plátek dokonce píše „The West hits back at Putin's cyber war: UK, Holland and US spearhead fightback against Russia as they reveal global cyber war hit targets from Canada to Malaysia(Západ vrací úder Putinově kybernetické válce: Spojené království, Nizozemí a USA bojují proti Rusku odhalením globálních útoků kybernetické války proti Kanadě a Malajsii). No pááááááni! Tak z parkoviště v Holandsku tito hackeři napadli dokonce i Malajsii. Proč kvůli tomu jezdili na holandské parkoviště, to mi tedy není jasné. Ale já nejsem idiot z Idiokracie. Ne, jen vtípek. Vlastně počítač, který měli tito děsně nebezpeční hackeři u sebe a který použili k děsnému útoku z parkoviště na wi-fi, byl prý podle holandské ministryně černého humoru a stupidity stejný, jaký byl použit k hackerským útokům v Brazílii, v Malajsii a všude možně jinde po světě. No to jsou tedy hackeři – dokonce ani neumí „schovat“ svůj počítač při hackerském útoku. Co ještě? Taky je prozradila IP adresa, ze které se přihlašovali a která je IP adresou vrátnice v Kremlu? A taky si „ukradená data“ posílali na mail hacking4kreml@rusko.evil ?

USA se také přidaly. Holandsko prý na parkovišti našlo čtyři Rusy. A z těchto čtyř Rusů již USA celých sedm obvinily. To je jak Vyšinskij nebo Urválek. Jen se oba zabydleli pro změnu na západě.

A o co tedy jde? Jde jednak o přípravu publika pro zahájení jaderné války proti Rusku. Nemine týden, aby válečná goebelsovská propaganda nepřišla s novým obviněním Ruska. Ničím nepodloženým a téměř vždy tak trapným, jako kdyby tu lež vymýšlely děti z mateřské školky.

Ultimáta vůči Rusku, provokace, vyhrožování námořní blokádou, zcela fantasmagorická a na první pohled nesmyslná a vylhaná obvinění. A nyní i „hackerské“ útoky“. Které mohou být podle nové doktríny NATO důvodem k zahájení války proti Rusku. Taková válka by byla opět válka totální. Jako druhá světová válka. Taková válka by ale dnes byla válka jaderná.

Při pročítání zpráv k této nejnovější „kauze“ jsem padl na jednu reklamu. Připadá mi opravdu případná k směšnosti všech současných obvinění Ruska ze strany „demokratického“ zločinně-válečně-naladěného „západu“:


„Světlu vstříc – nový komediální seriál z krematoria“. Z krematoria, kterým se pod dnešní„západní“ politickou garniturou Evropa již brzy stane. V jaderné válce. Kvůli údajným „hackerům“, kteří neumí ani to, co každý náctiletý hacker-amatér, a musí prý jezdit na parkoviště napojit se na wi-fi.

(Pozn. red.: autor je IT specialista)

48 komentářů :

 1. Naznačuje se, že diskutování lidí jen mezi sebou, těch se stejnými názory, neprospívá záležitostem. Jak nám to internetové diskuse podporují.
  "-Dějiny se opravdu neodehrávají "v digitálu". To si nanejvýš Západ mohl nalhávat v době, kdy si současně pěstoval i fukuyamovskou iluzi, podle níž samotné dějiny skončily rozpadem SSSR.
  Vytěsnění klíčové lekce z vietnamské války - jež říká, že v nejmodernějších konfliktech s donedávna nepředstavitelnou úrovní ničení jednotek, vybavení i civilního zázemí nakonec lépe uspějí ti, kdo se dovedli přizpůsobit a přežít na výrazně nižší technologické úrovni, než byla v době míru považována za naprostou samozřejmost - může Západ přijít ještě velice draho."
  https://blisty.cz/art/92880-zapade-tve-jmeno-je-narcis.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ono s tím Vietnamem je tak, že barevné časopisy, svádějící smrtelný boj s televizí tiskly na pokračování série úděsných obrázků (pak Gates skoupil a nedal do katalogu), které vyráběli skuteční, ne embedovaní fotografové ve vietnamském bahně.

   Haldy jich tam padly, za svobodu informací.
   Zas, Nikon F, když jim spadnul do bahna, už jej tam nechali (opatrně vyndali film); armáda je v Japonsku kupovala za velkoobchodní ceny a prodávala za 5O$ i s výborným objektivem 1,4/50.

   To už se nemělo nikdy opakovat.
   Nutnost přenést skutečný boj na bedra žoldáckých machometánů objevili už v osmdesátých letech Američani.
   Od té doby se táhne historka s Al Kajdou = disketou se seznamem nájemných svatých bojovníků a zákona jeho.
   Předtím to dělali Lawrence of Arabia (Seven Pillars of Wisdom) a Gertrude Bellová.

   Dějiny skutečně pádem SSSR skončily.
   Už se jen dohrává zápas mezi čínskými vydřiduchy a americkými podvodníky, přičemž vólstrýt je invenčnější zatímco ÚV KS Číny lepší v menežování masových výjevů.

   Putin se snažil sajuz ještě na poslední chvíli zachránit, když v Drážďanech vyšel z rezidentury KGB a řval na shromážděný dav, ať se okamžitě rozejde, nebo si snajpeři vyberou poštívače a...

   Němci zatím nebyli dost v ráži, takže se mohl vrátit do kotelny a házet spisy do kotle.
   Na všechno byl sám, z Moskvy mu řekli ať se nějak zařídí, ale žádné násilí.

   Západ ke kterému jsme vzhlíželi byl iluze.
   A byl dávno zrušen.
   Kde je Cab Calloway, Duke Ellington nebo koneckonců i Elvis Presley?
   Nebudu konkretizovat.

   Smazat
  2. 16:56, to je úsměvné, Putin z Drážďan přece žádný SSSR nezachraňoval, co to je za blud? Pouze zajišťoval dokumenty, jak mu kázal služební řád, zatímco ostatní byli posraní strachy včetně velitele. Pochopitelně ani na žádný dav neřval a už vůbec nevyhrožoval, to by dneska v Kremlu neseděl.

   Ale příběh z Drážďan ukázal, jak efektivním krizovým manažerem dokáže být a zároveň ukazuje i odvahu. Skvěle zvládnutá práce.

   Smazat
 2. Vono s těma Gliwicema bůhvíjak to bylo! To bude taky ňáká bouda! - https://www.protiprudu.org/klamstva-ktore-nas-zatiahli-do-vojny/

  OdpovědětSmazat
 3. http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/rf-nizozemsko-nema-odpoved-na-udaje-o-rakete-ktera-sestrelila-mh17/

  OdpovědětSmazat
 4. No, ono je to celkem jednoduché, Rusové začátkem týdne začali rozmazávat, ze v Gruzii mají Amíci nějaké pokusné stanoviště na lidské králíky, kde trénujou různé nemoce. A chybička se vloudila a tak tam zemřelo v jeden den 24 Gruzinců na nějaký vir, či co. Takže je potřeba, aby to Sdružené síly pro USA přebily okamžitě nějakou ještě větší ptákovinou. Přičemž je fuk, že je to půl roku staré, případě 8 let staré, že nesedí fakta. A ten počet špionů taky nesouhlasí. Všechno fuk. Dozvěděli jsme se ale jednu potěšující zprávu. V Rusku je takový hlad a bída, že mají v GRU jenom jeden přenosný počítač, takže nemůžou zasahovat ve větším rozsahu. Protože ten druhej, co mají, by se musel vozit nákladním autem a to je zrovna taky v opravě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Laboratoře někde v řiti v podstatě nikoho nezajímají, je úplné mediální ticho. Ale na Ukrajině se dávno ví, že jich tam je 15, dvě jsou hned nedaleko slovenských hranic. Mám dojem, že jedna v Užhorodu. Taky tam měli nějaké úniky a úmrtí.

   To s čím vyšlo MO RF se týká Gruzie, tam jsou 4 laborky. Už nedávno je podezírají z rozptylu prasečí chřipky, která zasáhla i EU. Nejčerstvěji se objevila info o Hep.C, nějaké agresivní formy a 24 obětí. Nejsem virolog, nevím, jestli to je možné. Obvinění podal vědec z Gruzie, ne Rusko.

   Nejhorší je, že to nemůžete zbombardovat.

   Takže už víme, na co se dělala sbírka gen.materiálu firmou, která pracuje pro Pentagon.

   Smazat
 5. 16:02
  Je vlastností HLUPÁKŮ vidět cizí chyby a na vlastní zapomínat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:02!
   Není vlastností hlupáků vidět nějaké chyby a tedy není co zapomínat. Cizí chyby vidí pouze chytráci a užívají jich k manipulaci hlupáky. A navíc chytráci nezapomínají!
   Ďuro Trulo

   Smazat
 6. Ze strany Nizozemska jde nejspíš o vzteklou reakci na jejich neúspěšné vyšetřování pádu letadla nad Ukrajinou, kdy jim Rusové dali jasný důkaz o vině Ukrajiny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je přitom směšné, že ten kryt motoru a trysku jim UA dodala už r.2015, jakože nalezený důkaz někde u Hrabova. Ale Holandsko detaily zveřejnilo až letos v květnu. Teď si můžou třískat hlavu o zeď.

   Taky je pravda, že v tom letadle zemřel jeden jejich senátor s rodinou, a jednoduše jsou tam lidé, kteří nechtějí být použiti jako sakrální oběti. Zvlášť, když z toho může mít výhody potenciální pachatel.

   Smazat
  2. Nejspis se jedna o pokus prehlusit tu zpravu o zverejneni tech dokumentu, co dokazuji, kam raketa byla poslana.

   Smazat
  3. Přemýšlím, že s tou raketou jsou dvě možnosti. Buď se prohlásí zpráva z Ruska o existenci archívů za lživou a zakáže se oveření pravdivosti.

   Anebo v současnosti Ukrajina pod vedením svého padrona horečně upravuje jinou svou raketu, aby měla shodné číslo, a ohlásí tu nalezenou v r.2015 za diverzní podvrh z ruské strany. Pochopitelně nedovolí hlubší prozkoumání té "jejich pravé".
   A samozřejmě se pomine rozpor v tom, jak je možná existence dvou raket se shodným číslem, jedna u Lvova, druhá u Kursku - a že si toho za tři roky nikdo z JIT nevšiml. To se naopak použije jako důkaz, že sestřelení MH17 bylo připraveno, jak ostatně tvrdil Porošenko 22 minut po zásahu.

   Smazat
 7. Ono nejde o vyšetřování reality, pokud jde o Ukrajinci navigované holandské letadlo do prostoru, kde operoval jejich BUK. Ono jde o výrobu fantasmagorií k povzbuzení Západního světa v jejich boji za uchování jejich diktatury kapitálu a nadějí na pořádně vražednou válku. Už to mají spočítané, že na každém ve válce zabitém občanovi kapitál vydělává čistých - tedy po zdanění - 1111 dolarů, za ženy pak polovinu a dětí půl tuctu do té sumy.. A co by tedy kapitál pro své blaho nedělal. A ještě prý zbude Serešovi na "dobročinné účely". Jo kam se my hrabeme na "demokraty" západního střihu! Že se "nehambíme" až do "ohanbí"? Jen počkej, ty, čecháčku, uvidíš sám, zač je dolar!

  OdpovědětSmazat
 8. Nechtěl jsem moc věřit, že by se obvinění mohlo zakládat na tom, že si skupina chlapů v autě vytáhla na parkovišti notebook a napojila se přez hotspot nedaleko budovy OPCW (kde má RF svého stálého zástupce), ale podle všeho, je to pravda. Na požadavek Ruska, aby je přizvali k vyšetřování, opět odmítnutí.

  A po několika měsících šílená mediální kampaň, která zcela evidentně má za úlohu vytvořit obraz země krvelačných a velice hloupých špionů útočících na Západ. Tím se vytváří předpolí pro akceptaci kauzy Skripal.

  Ale skutečným cílem je vyhoštění RF z RB OSN a OSN vůbec. Rusko je stát, který v mezinárodních organizacích kazí hegemonii USA. Jen pouhý Skripal stačí na označení RF jako teroristického státu, nežto když se k tomu připočte MH17. Ukrajina včera už podala v OSN podnět na vyloučení RF z RB.

  OdpovědětSmazat
 9. 17:52
  Stačí jeden hlas s právem VETA A USSA BUDOU V RICI,jak kdysi správně podotknul major Terazky☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenže pokud tam nebude Rusko, Čína si ani neškrtne, jelikož koule má právě Rusko.

   Smazat
 10. 18:18
  Já jsem taky skeptik,ale snad se stane zázrak a nebudou ostatní jen koutky pod palcem USSA....A nebo pak už nebude čas ani na hlasování a půjde celé lidstvo zu grunt!!!!!

  OdpovědětSmazat
 11. Dávalo by vůbec nějaký smysl, aby se země, která je členskou zemí ve vztahu k OPCW a má tudíž oficiální přístup k jejím dokumentům i databázím, do takové organizace musela vlamovat?
  A k tomu i přes čtveřici obskurních lidiček, kteří se do jejích intrasítí chtějí vlomit z parkoviště odnaproti přes tamní WiFi? Ti falsifikátoři nám svým "odhalením" říkají mále, ale přece jen cosi vzkazují. Totiž, za jaké pitomce a omezence nás mají, když si i myslí, že tomu ještě i můžeme uvěřit ...
  Smysl tomu všemu dává jen operace ta tradičně trapná pod falešnou vlajkou, která má opět Rusku a Rusům nasadit psí hlavu, aby tak mezinárodnímu společenství jakože připomněla, že Rusko je "darebáckým" státem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Největší sranda je ta, že všechny oficiální štěkny se překřikují v tom, jak to je všechno jasné, jak se Putin vzteká nad neschopností GRU, která dělá jednu botu za druhou
   A v komentech se vůbec nikdo nepozastaví nad tou bizardní situací. Připomíná mi to scénku z "IT Crowd" z epizody "Internet z Big Benu".

   Smazat
  2. Putin se potutelně usmívá, když říká "my vám ty blbečky ukážeme".
   Simonjan si to vychutnává, baba jedu.

   Ona GRU je pro Putina odjakživa konkurence.
   Dali dementům příležitost se z toho vykecat.
   Kdyby to řešili hoši z patřičných útvarů FSB, záznamy z kamar by vypadaly úplně jinak.
   A netrávili by celou noc s jednou prostě tutkou ve dnvou, aby si je celý fhotel pamatonval.

   Kdyby to pojednali hoši a děvčata s MGMO, mluvící plynně pěti jazyky a znající architektonický vývoj britských katedrál, Skripalj by prostě zmizel, na žádných kamerách by nic nebylo a za rok by ho našli na nějakém skotském golf coursu u 18. jamky.

   Smazat
  3. 4:01, GRU není mimo matrix, i když byla konkurencí KGB. Čepiga měl výcvik na vojenskou bojovou diverzi a bojovou rozvědku, ne na "delikátní" akce potulného zabijáka v městských podmínkách v hlubokém utajení. Ten "Novičok" mu dal kdo, kdo rozhodl o způsobu vraždy? Byl na hlavu padlý?

   Samotní zaměstnanci GRU se smějí nad naivitou provedení. Není možné, aby vyslali dva totální amatéry a vystavili se posměchu. Přitom Petrov podle všeho nebyl člen GRU, ale podvodník z Oděsy.

   Příběh z Holandska je ještě větší faux pas. Takhle hackeři nepracují, to je směšné. Četl jsem komenty od lidí, co se zaobírají "nestandardním" sběrem dat a ti to snesli pod černou zem. Má GRU mezi sebou kreteny s IQ pod 90?

   Tady spousta věcí nehraje, podobně jako osoba Boširova/Čepigy. Nezdá se, že by se jednalo o totožnou osobu. Ale je velice lehké to prověřit. "Televizní" Boširov má přece nějakou minulost.

   Smazat
 12. Ti Rusové mají s tím západní xindlem svatou trpělivost , jinak by už byla kolem nás jen poušť !!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No právě že nemají, tohle si nikdo nenechá a to je právě v záměr. U Spojených Států, hlavně vojenské sekce a Deep State to chápu, ale Evropa..? To je mimo rozsah logiky, kterou jsem schopný pojmout. Možná to logiku nemá a máme do činění s tupcu odtrženylými od reality. Varování kde ze všech stran a oni řídí rychlík do propasti.

   Smazat
 13. Vyspělý zdegenerovaný Západ - viz článek. Hypotéza: starý Řím zaniká otraven prý olovem. Západ degeneruje proč? Otraven aluminiem vakcin /před 80 lety v době zavedení vakcinace v USA frekvence autismu 1:10000, dnes v době polyvalentních vakcin, to jest nyní vakcinace proti několika chorobám jednou vakcinou - frekvence 1:40/. Další důkaz že kapitalisté se starají o peníze nikoliv o lidi. Ponechme zde stranou ripostu, že komunisté nedělali zdaleka všechno dobře.
  Trolové pochopte, že se nejedná o poukazování na doby temna podle vašich představ v dobách minulých, ale o poukazování na neduhy současného blahoslaveného kapitalismu a snahu o nalezení nápravy. Další přednesení příslušné argumentace vzdávám: a/ necítím se mentálně komponován, b/ možná je na to škoda času. Otázka příčin degenerace Západu je zajisté složitá a nebude to jen o tom aluminiu, stejně tak jak ve starém Římu to nebylo jen o olovu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Odpověď je ZDE! - https://sarmatia.wordpress.com/2012/06/21/jak-kvetouci-bile-civilizace-smeruji-k-vlastnimu-zaniku-a-jak-predejit-zaniku-definitivnimu-v-nadchazejici-dobe-globalniho-temna/

   Smazat
 14. Vzteklí západní psi štěkají, ale karavana jde dál.

  OdpovědětSmazat
 15. Tohle je jen další důkaz, že se nejedná o nějaké náhodné akce, ale o systematický zesilující se tlak na Rusko. Vedle ekonomické války běží paralelně i válka propagandistická. Jenže celé to působí tak nedůvěryhodně a trapně, že se mi zdá skoro nemožné, aby to normální člověk sežral.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Budeš se divit, ale většina to žere. Zeptej se v okolí. 70% nebude vědět o co jde anebo je to nezajímá, a 25% tomu bude slepě věřit. A těm 70% zůstane v hlavě "televizní verze"

   Smazat
 16. Nepopiratelná fakta proti Rusku. Sestřelování civ. letadel, otravy nepohodlných,špehování celého západu a k tomu, pochopitelně, neustálé lhaní. Celý svět už má z Rusa srandu a nikdo mu nevěří a dnes ještě čtu, jak se vRusku lidi požírají navzájem.Zem neomezenych možností.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:17 Ať žije slepičí rozum pěstovanej v těch nejlepších intencích havlistického lhaní. Hurá !

   Smazat
  2. 11:29 Hele rudý tele, že tvůj zajebanej komoušskej fotr v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch východoněmeckejch mokasínách se dost hřál přízní velkejch rudejch soudruhů co? Taky si se asi těšil na teplý místečko co po něm zdědíš a náhle do toho přikvačil ten vandrák chrchlavej v ošuntělých džínách, vytahaným svetru s flaškou v ruce a udělal ti pořádnej rejhanec přes plány, co? To se frustrátskej smrade nedivím že z toho máš celoživotní trauma - Havel v každý větě:))) Taky nemám tyhle trapný loutky rád, ale neregistuju je, nepíšu vo nich a tím je nedělá slavnější než si zasloužej ...

   Smazat
  3. ČURÁKU ZKURVENEJ,BRZO TĚ POHOUPEME, TAK SI TO.NEZAPOMEŇ ZÁLOHOVAT!!!!!!!☺

   Smazat
  4. 14:52 Tebe houpou každou sekundu tvý bezcenný existence, potrate této kurvy po omrdání Okamůrou!!!!!!!☺ - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   P.S.: Jo a skonči s kapitálkama, páč stejně těm svým lžidokretenským skřekům rozumíš jen sám, a možná ani to ne, lejnere-putlerýči!

   Smazat
 17. Šílenci ze západu jsi asi naivně myslí že přežijí v bunkrech Rusové lokace znají určitě jim tam pustí hloubkový dáreček.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:40 To si nemyslí, spoléhají na to, že to generalita vzdá a provede vnitřní převrat a instaluje loutku jako byl kretén Jelcin.

   Smazat
 18. Popularita Putina klesla ze 76% na 52% .Čro plus se raduje a Mitrofanov,rodák z Rostova na Donu si radostí cvrnknul do kalhot.Blbečkové

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle koho? Anketu dělali u "Jelcin Centra"? To psali i před prezidentskými volbami.

   Smazat
  2. Putler neměl nikdy podporu 76%! To jsou jen žvásty kremelských vorů ovládajích média v Chujlostánu! Podpora této bandy nepřekročila nikdy 60% a to jen zásluhou degenerace obyvatel - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Smazat
  3. 23:36
   Za to podpora USSA OKUPANTŮ JE CELOSVĚTOVĚ V HODNOTÁCH BODU MRAZU!!!!!!!!!

   Smazat
  4. 4:30 Ano, pokud "světem" pojmenujeme tuto bandu - https://www.cartoonmovement.com/depot/cartoons/2014/04/04/dictators_selfie__marian_kamensky.jpeg

   Smazat
  5. 7:13
   ZASE mimo mísu VOŽRALEJ scheisse dummkopf!!!!!!!!!

   Smazat
  6. 8:17 Myslímm že ti napravo ne, to jsou muslimáci a těm to alláh zakázal (a tomu plešatýmu pak jeho šéf v KGB) ... ale jinak s jejich jidiš označením se dá navzdory jejich náboženskému přesvědčení souhlasit:)

   Smazat
 19. Áda a comp. mají jistě ze svých žáků a pokračovatelů velkou radost, ba možná jim jejich neonacistickou razanci i v koutku duše závidí. Jen tak hoši dál, nechť vzkvétá euroatlantický nacismus pro blaho diktatury kapitálu! Hubu tuž, náckům služ!

  OdpovědětSmazat
 20. To je pořád stejné, hackerské útoky z Ruska. Kolikrát mi na počítači někdo leze, pořád něco mám upravit podle Microsoft a podobně. Když jsem si kupoval Windows, nikdo mě neupozornil, že si kupuji zmetek a nejméně 2x za měsíc ho musím instalovat.
  To je ten správný produkt, až bude čínský tak ho hned chci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč chodíš na net přez Windows? Zkus třeba Linux Mint. Windowsy můžeš mít na kompu taky a používat MBR.

   Smazat
 21. 16:57
  Jeden extradummkopf tady NA PRVNÍ DOBROU SVÝMI DO NEKONEČNA SE OPAKUJÍCÍMI HOVADINAMI VŠECHNY PŘEVYŠUJE......A MIMOŘÁDNĚ TO NENÍ TUPOUN HONOLULAN☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Všichni to vědí! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.