Reklama

středa 10. října 2018

Herečka Silvana Heißenberg píše Merkelové

Silvana Heißenberg
10. 10. 2018 Zvědavec
Jste nejopovrženíhodnější a nejkriminálnější spolková kancléřka, kterou kdy německý lid musel strpět. Importovala jste německému lidu záměrně a protizákonně teror, válku, chudobu a smrt prostřednictvím ilegálních azylových parazitů, statisíců žoldnéřů, IS teroristů a dalších těžkých zločinců do naší země. 


Podle ústavy čl. 16 a) nemá v Německu právo na azyl NIKDO, kdo přicestoval ze třetích bezpečných zemí, proto se nalézají VŠICHNI VAŠI hosté v Německu ILEGÁLNĚ. Schengenská a Dublinská dohoda byly také protiprávně a záměrně zrušeny. Přísaháte ve Vaší úřední přísaze m. j. zdržet se „škod německému lidu“, denně činíte přesný opak. NEMÁTE pověření starat se o potřeby „všech lidí“, nýbrž jedině o vůli NĚMECKÉHO LIDU, jen to byl Váš úkol; Vy nejste nic jiného než zaměstnancem NĚMECKÉHO LIDU, neboť všechna moc pochází z lidu a NE od Vás.

Nestarala jste se o ŽÁDNÉ NĚMECKÉ POTŘEBY. Štvala a štěpila jste celý národ vědomě proti sobě a zničila jste celé rodiny. Nám Němcům by se mělo dařit jako nikdy jindy? Veřejné instituce musí být kvůli VAŠIM ILEGÁLNÍM HOSTŮM nyní masivně zabezpečeny, oploceny a střeženy policisty se samopaly.

Nyní jsou nutná ochranná pásma pro ženy, které se musí skrývat, aby se nestávaly oběťmi sexuálních přepadení od VAŠICH NEZADRŽENÝCH HOSTŮ.

Denně se dopouštějí VAŠI HOSTÉ násilných zločinů. Chudoba německých starců a dětí je vysoká jako nikdy jindy. Skoro 1 milion Němců žije na ulici. Pomáhat těmto lidem byl VÁŠ ÚKOL a ne zaplavit celou Evropu okupanty, kterým je kultura cizí, a tyto zaopatřovat NAŠIMI těžce nahospodařenými daňovými miliardami.

Vy žádáte respekt?

VAŠI PŘEVÁŽNĚ kriminální okupanti, kteří v Německu znásilňují a vraždí, jsou ještě bráni do ochrany jako oběti „pravičácké štvanice“. Když chcete respekt a měla byste mít svědomí, zodpovídala byste se sama z Vašich trestných činů před soudem.

Pokud justice konečně nezačne jednat podle práva, převezme to lid, neboť všechna moc pochází pouze z lidu, a německý národ je VÁŠ šéf! Vy nejste nikdo.

Ještě žádný spolková kancléř SRN nezpůsobil německému národu vědomě a úmyslně tolik škod a utrpení a nebyl tak nenáviděný jako Vy, to jste při každé volební kampani zřetelně cítila.

Já si přeji pro rok 2018 jen jedno: abyste Vy a celá ta Vaše parta lidí byla kvůli veškerému porušování zákonů postavena před řádný soud a abyste všichni putovali nejméně na doživotí do vězení. Taková velezrada na národu, kterému vládnete, ještě nikdy v dějinách SRN nebyla.

Ti zaplacení, pokrytečtí komentátoři, kteří Vám ještě lížou konečník, kteří nejsou schopni samostatně a jasně myslet, si mohou ušetřit každé pochlebování Vám, neboť takové osoby nebere žádný rozumný člověk vážně.

Co nejhlouběji Vámi opovrhuji a přeji Vám Váš spravedlivý trest.

Co nejopovržlivěji kvůli Vaší Stasikompanii nyní BÝVALÁ herečkaSilvana Heißenberg29 komentářů :

 1. Herecka je ok! Skoda, ze nasi tzv. herci nejsou vuci nasi vlade a parlamentu taky takovy vlastenci.
  dustojnik-val.veteran

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jako každá herečka nic nechápe. Existuje globální řízení, které provádí přeformátování Evropy. Kdyby Makrela odmítla, půjde od válu a na její místo přijde někdo jiný a bude se chovat stejně. Ledaže by se lid chopil své deklarované moci. Ale lid chápe ještě méně než paní herečka.

   Smazat
 2. 18:52
  Naprostý souhlas.
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vona ta neohrozenost tech feministek ma uplne jine zaklady ..Je rozdil mezi statecnosti a statecnosti.
   Vycita se muzum. Ale feministka zautoci a kdyz ji "seknou" proste se uchyli do rodiny , kde se MANZEL POSTARA...Ale kdyz se manzel da do boje a s nasledky , prijde domu a cumi na nej manzelka a deti a casto I pribuzni ,a ze jsou zvedavi jak se ted o ne postara...
   A manzelka casto utece s jinym !!
   Tim nechci snizovat , kdyz nekdo protestuje verejne ...

   Smazat
 3. Už jsem si začal myslet, že Němci se (s výjimkou AfD) ve svém multi-kulti zanícení dočista zbláznili anebo je mainstreamová média docela vypatlala.
  Ale jak je vidět na příkladu této Silvany Heißenberg(ové) jiskřička naděje i v Německu doutná. Snad jí zafouká příznivý větřík, a ona se probudí k životu. Aby hájila tradiční evr. hodnoty a kulturu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A kdo bude hájit naši národní identitu a státní celistvost? Piráti, jejichž obliba zejména u mladých raketově stoupá, nebo jsou to všechny ostatní strany, které vidí naši budoucnost v co možná nejtěsnějším svazku s EU a NATO? Čest výjimkám, jako je SPD, či jednotlivcům, jako je V. Klaus ml. Má generace (je mi 52 let) zřejmě nejvíce pociťuje hrozící nebezpečí, ale jsme už příliš staří na to, abychom cokoliv změnili, a i pro mladou generaci nejsme příliš cool a in, protože nenosíme dredy.
   Jsem možná škarohlíd, ale z dalšího vývoje v naší vlasti mám obavy. A na adresu pana Babiše chci sdělit jediné, a sice že mu nevěřím ani jedno jediné slovo, protože je to liška podšitá a licoměrník, který, kam vítr, tam plášť.

   Smazat
  2. Hlavně by měla být ostražitá, aby neměla "nehodu", nebo se neotrávila novičokem...

   Smazat
 4. Kanclerka Merkelova byla zvolena ve volbach.To herečce i nekterym diskutujicim uteklo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neuteklo. Právě proto jsou podobné odhalující a odsuzující texty potřebné. Ono i zbylým Němcům snad dojde.

   Smazat
  2. Mnoho kreténů bylo zvoleno ve volbách nezodpovědnými individui. Proto byla druhá světová válka a další konflikty během studené války. Idioti si myslí, že mohou zmenšit populaci chemii, válkami a pod. Jediný normální přístup zvolila Čína. A u nás Husák. Čína chtěla zmenšit populaci a Husák zvětšit. To je pro ty kteří tu dobu zažili. Mladí blci a piráti to asi nepochopí. Rádoby křesťané budou dělat že se jich to netýká, nebo že je to provokace. Přitom jsou (rádoby křesťané stejní jako potkani množí se a na morálku serou).
   stejně jako na Pánaboha.
   Václav

   Smazat
  3. Bagoun
   Výsledek CDU/CSU, které Němci volí tak nějak ze zvyku, je nejhorším od roku 1949. I to o něčem vypovídá.

   Smazat
  4. Bagoune 21:17, pokud je někdo zvolen ve volbách a jedná proti národu, je to velezrada a tím pádem smrt zastřelením! Soud není potřeba..., ztráta času! To samé mělo postihnout havlovce - chrchlovce!

   Smazat
  5. Bagoun 10. října 2018 21:17

   Doporučuji, nereagovat na Bagou/na/novou, jsou to imigranté, zastánci imigrace odkudkoliv! Pokud tento průšvih dnešního stavu v EU, kdovolív zkritizuje vylezou z nory Bagouni z Horní/Dolní zavijí a zmizí bez adekvátní obhajoby svého zavití.JiH

   Smazat
  6. Kdo zná tu herečku horkokopcovou ? Kde hraje ? O co hraje ?

   Smazat
  7. 23:24 pozměň si nick, kopíruješ již dříve existující. Je patrné, že na poněkud jiné úrovni ... JiH

   Smazat
  8. Adolf Hitler byl také zvolen ve volbách.Němci mu naletěli.A jak potom trpěli ve světové válce kterou jim zařídil.Merkelová je ještě horší než Hitler usiluje o likvidaci německého národa.Bohužel tak jak jejich dědové uvěřili Hitlerovi je většina dnešních Němců stejně pošetilá a pro zachování svého blahobytu volí Merkelovou a ty co stojí za ní. Dopadne to špatně .Bude mnoho mrtvých a z Němců se stanou otroci

   Smazat
 5. Skvělý text ne jak naši zaplacený komediantský tlučhubové. Správně makrela a spol na doživotí. Stát měl chránit svoje občany a ta škeble je nechala vraždit znásilňovat okrádat.

  OdpovědětSmazat
 6. Dnešní Paříž: vzor řešení? vzor následování?

  https://www.google.com/search?q=Paris+migrants&client=firefox-b&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=2ahUKEwiHuJua-PzdAhXFAewKHTydB5wQsAR6BAgFEAE&biw=1280&bih=651

  OdpovědětSmazat
 7. 0:43 Nebo - https://www.google.cz/search?q=Moskvabad&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiD_eaI2_3dAhXQzKQKHdA1DaMQ_AUIDigB&biw=1920&bih=950#imgrc=XmzYDtPVDChYnM:

  OdpovědětSmazat
 8. Vzhledem k tomu, že v Německu se za veřejné vyjádření kritiky politiky současného německého nebo bruselského establishmentu trestá, bude jistě i na tuto herečku podáno trestní oznámení. Takové umělce lze jen závidět, to není jako ti naši kývači z pražské kavárny jako Svěrák, Bartoška, Mádl, Klus, Hrušínský a jim podobní "uvědomělí eurosoudruzi", lačnící po grantech a dotacích.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když jste schopen zapamatovat si scénář, to ještě neznamená, že máte rozum. Světla ramp jsou holt opojná..

   Smazat
  2. Který z českých herců by byl schopen se takto postavit na obranu svého národa ? Široko daleko žádného takového nevidím , jedině snad Jirka Krampol by to dokázal .

   Smazat
 9. Statečná žena,co to dokázala říct té odporné babochlapské svazácké krávě otevřeně,pravdivě a přímo do očí...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zřejmě si neuvědomujete, že v pozici Merkelové byste se mohl ocitnout taky. Někdo by si Vás zamlada vyhlídnul, pak by Vám 20 let poskytoval podporu, která by Vám přišla normální, pak by Vás instaloval do funkce a jednoho dne by Vám dal úkol, pro který Vás pěstoval. Řekl byste ne, to neudělám ? V každé zemi je málo takových lidí. Dokázal by to Marek Obrtel, ale Vy pravděpodobně ne.

   Smazat
 10. Škoda že ji nepozvou do jednostranné čt24 . Debaty bez oponentu hnus !
  Z vlastenecké tv se stala tv prasečích hlav a trojtých brad .
  Méně žrat a více behat !
  Kdy prasknete ?

  OdpovědětSmazat
 11. Hysterický, hodně extrémní výlev, přehánění, ta paní není šťastná,ale důvodem nejsou emigranti, přesně takhle blbnuli, než přišel Vůdce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:37 nic neví, nic pochopit nemůže, místo očí, uší i mozku, slouží mu Česká televize. To dokonce, v lepším případě...

   Smazat
 12. Jmenuji se Steffen Grimpe a jsem konzultantka Silvany Heißenberga. Naplnila nás radostí, že se český lid podílí na osudu herečky / modelky a autora. Zpráva o zveřejnění jejího otevřeného dopisu kancléřce Merkelové se dostala k nám včera. Zde je několik faktů. porušena kancléřky Merkelové v roce 2015 proti sobě ukotvené německého a evropského práva a tudíž ilegální masové imigrace z posuvu, žena Heißenberg využil svého práva na svobodu projevu a využití napsal otevřený dopis. Následovala kampaň za hanobení a čarodějnice loví ve stylu NDR. Paní Heißenbergová byla v pravém rohu, označována jako nesprávná žena týdne ve veřejnoprávní televizi a ztratila všechny objednávky jako model a herečku. Navzdory všemu nemohla být zbitá a stále bojuje za její přesvědčení. Dělá to bez podpory, protože paní Heißenbergová nechce být nástrojem pro zavedené strany. Paní Heißenbergová vydala svou první knihu dne 15.09.2018: Vysoká zrada: Zničení národa a moje existence. Na jedné straně pojednává o své biografii a vysvětluje fakta a příklady toho, jaké budou a budou mít budoucnost 2015 pro německý a evropský lid v budoucnu.
  Jsme rádi, že jsme otevřeni dalším otázkám, které se pak mluví laskavě:
  actor-model-agency.phoenix@web.de

  OdpovědětSmazat
 13. Silvana Heißenbergová byla okupanty již 27 x znásilněna!!!

  Ano, ve svých nedožitých 42 letech byla tato neslovanská Árijka již dvacet sedmkrát znásilněna okupanty US Army.
  Ano, PŘESNĚ TÉ US Army, která znásilňuje a vraždí, kam jen přijde.
  Kupříkladu ubozí obyvatelé Jižních Čech by mohli vyprávět o řádění žoldáků US Army, na jaře roku 1945 – kdyby ovšem toto řádění přežili, že.

  Každopádně: Z Leninsko-putinsky pravdivých zpráv TASSu a Sputniku vyplývá, že blonďatá vysloužilá herečka Heißenbergová byla (kromě oněch 27 znásilnění):
  • zhruba 43 x zbita a okradena
  • 17 x okradena bez většího bití
  • 3 x unesena a nabídnuta k prodeji do nevěstince, ale nikdo si jí nekoupil, tak byla svými únosci vyhozena na mráz

  USáčtí okupanti jí kromě jiného:
  • sežrali kočku a kanárka
  • vykrvili všechny tři její blonďaté děti do macesů (v řadách US Army slouží ti nejubožejší z ubohých sionistů, kteří jsou tak hloupí, že se neuživí kšeftováním)

  Takže se nemůžeme divit, že ubožačka je ÚPLNĚ POPLETENÁ, po všem tom utrpení: Plete si naši Stasi s buržoasní BND (Bundesnachrichtendienst).
  Ano, naše Stasi – to byli a jsou VESMĚS komunisti a putinisti. Tudíž NAŠINCI, i když Němci. Mimochodem: Po osvobození Německa od hitlerovského fašismu se v Německu narodil cca 1 000 000 potomků ruských osvoboditelů – důkaz NEKONEČNÉ vděčnosti osvobozených Němek vůči krásným ruským molodcům. Z této generace se zrodili ti nejlepší soudruzi ze Stasi, soudruzi soudruha Vladimira Vladimiroviče Putina.

  Prostě: Kdyby bylo Německo sjednoceno díky vítězství SSSR nad kapitalismem a demokracií, tak by tam okupanti z US Army nebyli – byli by tam Putinovi molodci, a ti nikoho nebijí, neokrádají, neznásilňují, kočky a kanárky nežerou. To ví každý roduvěrný Čech a Rus!

  A Frau Merkel by pěkně bručela v base, v našem typicky humánním komunistickém nápravně výchovném ústavu, za svou ZLOČINNOU snahu chránit evropské hodnoty.

  Ano, do hlavy mnohokrát ztlučená Heißenbergová měla napsat, že za její hereckou vysloužilost může buržoasní BND, a nikoli naše Stasi.

  Ale to nic. Až my Češi a Rusové opět osvobodíme Německo (a nově i zbytek Evropy) od evropských hodnot, tak naši prostou Leninsko-putinskou pravdu té blbé Němce Heißenbergové do hlavy prostě vtlučeme, jednoduše.
  A bude po ptákách, že.

  Ať věčně žije Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, naše jediná opravdová záštita proti EU a NATO!


  P. Radosta

  --------------------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.