Reklama

.

.

sobota 20. října 2018

Iščenko o havárii Su-27: Američané se cvičí na boj s Ruskem

21. 10. 2018      ukraina
V novém vydání programu "Iščenko o nejdůležitějším" politolog Rostislav Iščenko okomentoval zprávy o tom, že na Ukrajině během cvičení Čisté nebe havaroval letoun Su-27 s ukrajinskými a americkými piloty. Upřesnil, že stroj byl vyroben ještě v dobách SSSR a je zastaralým modelem současného Su-35, který je ve výzbroji ruské armády.


"Na jedné straně nejsou tyto dva modely vzájemně srovnatelné. Zároveň se navzájem podobají jako dvojčata, jsou vyrobeny pomocí stejných technologií a používají stejnou taktiku. Je docela možné, že američtí piloti chtěli prozkoumat zvláštnosti vedení boje ruských strojů. Kromě toho testovali ukrajinský systém protivzdušné obrany, který se rovněž podobá systému, jenž Rusko vytváří v Sýrii. Snaží se pochopit, jak jej lze obejít", vysvětlil expert.

Večer 16. října během mezinárodního cvičení "Čisté nebe-2018" havarovala ve Vinické oblasti stíhačka Su-27UB, která patřila do 831. brigády taktického letectva v Mirgorodu (Poltavská oblast). Bylo oznámeno, že byli zabiti dva piloti: náčelník letectva vzdušného velení "Vostok" Vzdušných sil Ozbrojených sil Ukrajiny plukovník Ivan Petrenko a voják Vzdušných sil Národní gardy USA.

Vojenský expert Alexandr Žilin také v komentáři listu Ukrajina.ru poznamenal, že tyto manévry mají výrazné protiruské zaměření.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

65 komentářů :

 1. Napoleon si v Rusku nabil držku, Hitler si nabil v Rusku držku a pořád je to málo, aby západ pochopil, že Rusko porazit nelze. Americká armáda se svým 700 miliardovým rozpočtem ročně, není schopna porazit košiláče běhající s Kalašnikovama po Afganistánu, jejichž rozpočet ročně na zbrojení je několik tisíc dolarů. Košilači, kteří si říkají Taliban ovládá v Afganistánu 75% území a okupační spojenecká armáda na čele s USA se krčí za vaky s pískem, kterými jsou zajištěné jejich základny a ten kdo má jít ven se třese strachy. To je armáda JUESEJ

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rusko dokáží porazit pouze samotní Rusové. Pokud se Američanům podaří vybudovat v Rusku dostatečně silnou pátou kolonu, a že se o to již dlouho snaží je na bíledni, ta se postará o rozklad samotného Ruska.
   Pro příklad nemusíme chodit daleko. Naši demokraté, za naší vydatné pomoci, vyměnili budoucnost našich dětí a vnuků, za nedostatkové banány a rifle. Jeden represivní režim vyměnili za v budoucnu ještě represivnější.

   Vymazat
  2. 7:16 Ve skutečnosti Rusko porazil prakticky kdokoliv, poud se ono ocitlo mimo koalici, pozor! Ať si vemem prosranou Váňou Hrozným livonskou válku, nevyhranou Sedmiletou válku Peťanem Třetím, Mikulašou prvním spackanou válku Krymskou, či Mikulašou Druhým tu s Japonskem! A po zániku Ruska to taky žádná moc sláva nebyla - přeshuba vod Pepika Pilsudskýho, málem přes huba von Karlika Mannerheimů, zoufalá vobrana před Němci na vrcholcích Kavkazu a na březích Volhy, po válce blamáž v Kóreji ... no nic moc! A na závěr ještě ten nášup v Afghanistánu vod odraných hadrníků z jeskyně:)
   Ruský vítězství, to bylo vždy především vítězstvím dobrých koalic!

   Vymazat
  3. Pánové, nezapomeňte, že v Rusku je kapitalismus. Západní kmotři se nejdou do Ruska dělit, ale okrást. A ruským kmotrům je to většinou jasné. Žádný Ivan z ulice nemá tu moc ovlivnit davy. Nemá přístup do médií ani média samotná. Ten kdo ovládá média, ten ovládá davy.
   Ať už ruské kmotry bere Putin více, nebo méně, stále jim nechává víc, než by na ně zbylo po příchodu amerických kmotrů. A myslím si, že tohle většině z nich už došlo.
   Vlastenectví a boj za vlast jsou žvásty pro hlupáky, kteří nemají tu moc rozhodovat. Těm, kteří moc mají, jde jenom o prachy a ještě větší moc.

   Vymazat
  4. 13:43, Ivan z ulice spolu se statisíci svých bližních v ulicích samozřejmě nějakou možnost mají, minimálně ve volbách. Svoje grázly znáš, jsi součástí stejné země, mluvíš stejným jazykem a můžeš je při troše štěstí dolapit. Když je odpráskneš a znárodníš majetek, nedluží tvoje země do zahraničí a nebude čelit intervenci. Momentálně je jejich vedení nejkvalitnější za dlouhé období a jeví se jako vlastenecké.

   Jak si poradí takový Ivan z ulice, když jeho země bude v pařátech cizích neznámých vlastníků a vazalské vedení země bude vést válku proti němu, aby ty cizince nakrmil? A pokud by se Ivan začal bouřit, povolá do země cizí tajné služby a armády. Viz Ukrajina. Samozřejmě je lepší mít většinově vlastní kapitálovou vrstvu než cizí. Co se týká sociálních nůžek, podívejte se na "komunistickou" Čínu. Tam je podle Forbes pět nejbohatších lidí světa z první dvacítky.

   Vymazat
  5. Ivan z ulice bude samozřejmě bojovat. Nebo bude alespoň chtít bojovat. Druhá strana je, zda ho někdo do toho boje povolá a vyzbrojí ho. Dnes se zdá, že ano, protože existuje společný zájem. Jak to bude vypadat po Putinově odchodu je velký otazník.

   Vymazat
  6. Ňákej pitomec se tady snaží operovat tím že Rusko prohrávalo války , pizdu velikou, jen bitvy. A to se stávalo každému. Jasné je, že války vyhrálo a ukončilo a tudíž na jejím území nevládnou cizáci. Teď se jen jedná o znovunabytí suverenity, kterou např. Česko nemá a nebude už mít. USA chce vlekou válku s Ruskem a to by byl i náš konec definitivně !

   Vymazat
  7. 20:29, jo to máte pravdu Hricáku s tím Putinovým mandátem. Po císaři Nervovi přišli další tři volení císařové a jednalo se o nejlepší léta Římské říše, bohužel poslední. Uvidíme za šest let v Rusku, pokud do té doby nelehne planeta pod jaderným spádem. V každém případě Puťka samozřejmě s politikou nekončí, viz starej Kissinger.

   Vymazat
  8. Pisete "Napoleon si v Rusku nabil držku, Hitler si nabil v Rusku držku a pořád je to málo, aby západ pochopil, že Rusko porazit nelze." Myslim, ze to zapad pochopil velmi dobre. Ted si tam pujdeme rozbit drzku my, Polaci, Ukrajinci, Rumuni, Slovaci ... a podobna zapad obtezujici havět.

   Vymazat
  9. 21:29 Kecy, jaký zas bitvy? Proč žvástáš o věcech vo kerých hovno víš debile, vždyť jen ta livonská válka trvala víc než ti dovolili nabírat rozum, blbečku - https://cs.wikipedia.org/wiki/Livonsk%C3%A1_v%C3%A1lka

   A kdo ji ukončil? Rus sotva. Z Říma vyslaný jezuitský diplomat Antonio Possevino! A skončila tím, že Rusáci byli zatlačený zpět od Baltu, tam co jsou de facto dneska zas!:)))
   Tvý žvásty vycházej z neopodstatěný propagandy že někdo usiluje nechat si vomrznout prdel v nějakým zapadákově. Realita je opačná - to ruskej Mongol se tlačil k nezamrzajícím mořím, tedy hlavně k Baltu! A tlačí furt už celejch 500 let. Tehdy ho zastavil Livonskej Řád! Dnes NATO ....

   Vymazat
  10. 6:49 Kdyby to tak bylo a my vyrazili všici, tak Putlerstan srazíme! Byla by to Krymská válka II.! Tady by Rusák žádný spojence opět neměl stejně jako tenkrát a to vlastní vinou!

   Vymazat
  11. Máš naprostou, přímo Leninsko-putinskou pravdu, drahý anonymní soudruhu a soukmenovče, autore příspěvku z 20. října 23:53!

   Ano, USáčtí žoldáci se v Afghánistánu třesou jako osiky ve větru, bojí se vylézt z těžce opevněné základny, posílají ven místo sebe žoldáky z okupovaných zemí celého světa, např. žoldáky „české“.
   Neklamné to příznaky definitivní porážky, přirozeně.
   Tato trapná porážka USáckých okupantů vynikne zejména s GRANDIÓZNÍM úspěchem Sovětské armády - Osvoboditelky, jež před lety Afghánistán vyčistila od „košiláčů“ cobydup.
   A kdo tvrdí něco jiného, je západní agent a falšovatel historie Velikého Ruska, a jako s takovým s ním bude naloženo, plným putinským právem.

   Bratrská internacionální pomoc ze srpna 1968 zachránila naši vlast před okupací EHS a NATO, před hrůzami kapitalismu a demokracie!

   P. Radosta

   Vymazat
 2. Jedna věc je Rusko dobýt a druhá ho udržet. Hitler měl miliony vojáků a nepovedlo se mu to. A to platí v dnešní době víc, než dvou násobně. "Zprofesionalizované" armády západu jsou početně mnohem slabší, než armády složené z branců. Navíc, nejsou k dispozici vycvičené zálohy, tak že zahájit konvenční válku proti tak rozlehlé zemi, jakou je Rusko, je čirý nesmysl i z vojenského hlediska.
  V každém dobytém městě, na každém strategickém křížení železnic a na každém velkém letišti, musí agresor ponechat dislokovanou posádku, která bude s rostoucím počtem stále víc scházet na čele postupujících armád. A zatímco agresorům se budou zásobovací trasy prodlužovat, Rusům se budou naopak zkracovat, protože hlavní síly zbrojního a petrochemického průmyslu přesunuli už za druhé světové války za Ural.
  A navíc, Rusové ústy Putina dali jasně na srozuměnou, že žádná okupace Ruska nepřipadá v úvahu. "K čemu by nám byl svět, když v něm nebude Rusko". Jak říkám sám: "Když nemůžu být já, nebudete ani vy". A potenciál na to mají.
  Pokud západ, přes všechna varování přesto válku proti Rusku zahájí, jsou veškeré úvahy o budoucnosti nad řádem měsíců naprosto zbytečné. Putin jasně řekl, že si Rusko vyhrazuje právo použít jaderné zbraně jako první i v případě napadení konvenčními zbraněmi, pokud se válka nebude vyvíjet ve prospěch Ruska.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máte naprostou pravdu a proto by si měl každý zlodějský "demokrat" a každý americký lokaj dobře rozmyslet, zadali byl tak dobrý nápad Zemana nás zatáhnout !spolu s Klausem a jeho ODS) do zločineckého paktu NATO !!! Normální lidé by ve volbách měli podpořit tu stranu, která chce tento nebezpečný zločinecký pakt opustit !!

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. 8.24 A ty se uč plavat přes Kanál.

   Vymazat
  4. Jeden známý světový spisovatel napsal spravedlivou a pravdivou větu o tom ,že všichni ti co začali válku by měli být hned v první den této války oběšeni . Jenže v dnešní době by to už asi bylo pozdě .

   Vymazat
  5. 11:02 Byl to Hemingway a je to žvást. Lidi, co válku rozpoutaj, si dovedou zařídit, aby se jim nikdo nedostal na kobylku. Za poslední války se zlato z koncentráků vozilo do Bank of England. Jedna věc je žvanit jako Hemingway a druhá věc je chápat a umět.

   Vymazat
  6. 11:36 není to žvást a není to žvanění - zjevně jste nepochopil smysl výroku a význam tohoto "žvanění".

   Vymazat
  7. 7:39 pane,Putin nič nového neřekl od r.2008.Každy ví,že ten který chce a může současneho hegemona vystřidat,posilující vojensky politiku i ekonomiku,na úkor svých lidi,zvyšuje pravděpodobnost války.Tedy níc nového pod sluncem.Ta vámi nenáviděná Amerika,ale i Západ na rozdíl od vládnoucí kliky v Kramlu si válku nepřejí!Je jen otazkou času jak dlouho to Kreml bude šengrovat.Ps,nehledejte žádnýho trolla, provokatéra smyslů zbaveného,hlupáka.Tak se prostě věci mají.Nazdar.

   Vymazat
  8. 12,24
   To souhlasí. Novou vojenskou doktrínu Ruska představil Putin před cca deseti lety. A v ní zmínil ono právo na použití jaderných zbraní. Do té doby se mělo za to, že Rusko převezme, jakožto nástupnický stát, smlouvy po bývalém SSSR. A v nich se mimo jiné zavazovaly mocnosti nepoužít navzájem jaderné zbraně jako první. V sílících protiruských náladách Putin tuto část anuloval.
   V dobách SSSR stály proti sobě dva bloky, NATO a Varšavská smlouva. Dnes je Rusko samo proti NATO, navíc posílené o své bývalé spojence. V konvenční válce by za určitých předpokladů nemělo šanci. Tím předpokladem vidím zejména v návratu ke všeobecné branné povinnosti v členských zemích NATO, protože jenom s profi armádou si vystačí na první dny, max. týdny bojů. Pak už nebude kým doplňovat ztráty a vycvičit nové odvedence bude trvat měsíce.

   Vymazat
  9. NATO a především jeho páníček USA plánují jadernou genocidní válku!!! Pak mohou tu radioaktivní poušť, co zbude po Rusku, obsadit i malou profesionální armádou.
   Vyhubili americké indiány, pokusili se vyhubit Vietnamce, tak v případě Rusů nic nového.

   Vymazat
  10. 17,50
   Rusko má cca 6,5 tisíce jaderných hlavic. I kdyby je nechali vybouchnout u sebe doma, je to pro planetu konečná. Atomová zima, všechno zamořené radiací, zhroucená infrastruktura. Raněné a nemocné (Z ozáření) nebude mít kdo ošetřit, mrtvé kdo pohřbít. Zastaví se továrny, výroba elektřiny, rafinerie. Zhroutí se výroba a zásobování obyvatel potravinami. Nepoteče voda. Prostě nebude fungovat nic co funguje dnes a co považujeme za samozřejmost. Ale to hlavní, všechno bude zářit. Ten kdo na chvíli někam zaleze, prodlouží si život o pár dnů, nebo týdnů.
   Ti, co mají jadernou apokalypsu zahrnutou do svých plánů si zřejmě nepřipouštějí, že ani na ně nebude mít kdo dělat, tím méně za ně bojovat, nebo obsazovat. A ti, co to přežijí si rozhodně nenechají od někoho poroučet, tím méně se s někým o něco dělit. Zákon džungle.

   Vymazat
  11. 18:45 Neplaš, dávno sou rezavý - nic nevybuchne, pokud vůbec kdy:) Bude to rychlá operace, Putlera naložej do vrtulníku a po procesu v Haagu voběsej a bude klídek ....

   Vymazat
 3. Proc by Amici meli zkoumat ukrajinskou PVO, kdyz ze Syrie vedi, ze ta ruska je na houno? Vzdyt kazdy vi, ze behem strileni Tomahawku na Syrii byly zadelane latriny a rusti poradcenkove zmatene pobihali po zakladne se stazenyma kalhotama:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Argumentace "vždyť každý ví" svědčí o nedostatku argumentů, vzdělání nebo obojího.

   Vymazat
  2. Jestli socanská teplotechna okolo Chovancova vnitra a Jakoubka Jandů má podobně vzdělané a inteligentní borce, jako je ten v 8:32, tak takhle ty Rusy nikdy neporazíme.

   Vymazat
  3. 8:32 Pokud je mi známo, tak 80% tomahawku spadlo a zbytek dopadl do opuštěné budovy stojící stranou. Slepičí rozume.

   Vymazat
 4. Svet stoji pred vojenskou katastrofou. Zautoci-li amici odneseme to hlavne my tady v naraznikove zone. Bakala ve Svycarsku spokojene prezije ve svych podzemnich komnatach.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V žádné nárazníkové zóně ve vztahu USAxRF nejsme. První údery (předstižné i odvetné) budou směřovat na ta místa, kde jsou soustředěny zejména velitelské, navigační a spojovací objekty, jaderné zbraně, sledovací systémy a soustředěna vojska.
   Jestli jsme na hraně války? Kdy jsme nebyli? Jsme schopni válku s RF vyhrát? Těžko. Motivace v dobyvačné válce je sporná (obyčejných lidí, kteří hlavně v těchto válkách umírají - rychle motivaci ztrácejí), naopak u těch, kteří vedou obrannou válku motivace v čase vzrůstá. Schopnost snášet válečné útrapy a ztráty je na Západě naprosto mizivá, Západ s tím má oproti rusku naprosto mizivou zkušenost (ztráty ve Vietnamu - ústup, ztráty v Somálsku - ústup ...). Vzájemně zaručená zničení vede k proxy válkám. Nejnověji vnesení rozkolu do Pravoslaví, podpora teroristů - Sýrie, vyvolávání rozvratu ve státech sousedících - Ukrajina, podpora antikulturních procesů - podpora migrace kulturně nekompatibilních, založení kulturně nekompatibilního "státu" (Kosovo) v Evropě, rozvracení tradičních kulturních vztahů (rodina, muž, žena), rozvrat právních systémů podstatným ztížením vymahatelnosti práva, ovlivňování chodu státu a záležitostí většiny placenými agenty (novináři, masmédia a pokleslá filmová tvorba, mnohé neziskovky a jejich agendy), podpora korupce ....

   Vymazat
  2. 9:29 Co to tady povídáte. Chcete říci, že jankejové nemají v Německu jaderné zbraně ? A Německo je snad někde v tramtárii nebo kus za kopcem ?

   Vymazat
  3. 9:29 zkuste si to přečíst ještě jednou - žádné "nárazníkové" pásmo při současné výzbroji v podstatě neexistuje. To je to, co "povídám".

   Vymazat
  4. Letiště v Česku, to je první terč odvety (či prevence)!!! Ruzyně stejně jako Mošnov. Z obojího mají Amíci nacvičené operační létání na svých velestrojích strategického bombardování. To bz ti Rusové byli velcí blbci, kdyby to nebyly jejich cíle prvního úderu.

   A naši hlupáci tak ještě vodí děti, aby se podívaly na letadýlka - "zázraky techniky".

   Vymazat
 5. Už aby Amíci ten boj začali a zdárně dokončili. Zničte už konečně tu ŘÍŠI ZLA, RUSKO a bude konečně ve světě klid a mír

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jasně, že potom by byl "ve světě klid a mír". Pokud by něco přežilo, tak jen švábi. Ty máš švába na mozku a ten by zdechnul se smrtí jeho živitele. I když ... s ohledem na výživnost tvého příspěvku lze s vysokou mírou jistoty tvrdit, že ten tvůj mozkový šváb už je stejně na cestě ke zdechnutí hladem, neboť mozek už asi postrádáš.

   Vymazat
  2. Tak už si ho, Jakube, dohoň a vypadni odtud i s těmi trapnými frázemi.

   Vymazat
  3. Moc mě těší, když takové dva zmrdy jako vy naseru. A že je rusko říší zla, je neodiskutovatelné.

   Vymazat
  4. Právě vám, anonyme 14:28, oba předešlí pánové oklikou vysvětlili, že jste čirý blb.

   Leo

   Vymazat
  5. Nevšímejte si toho blba. Žije sám, je nemocný a frustrovaný, a těší ho, když alespoň někdo na něj reaguje.

   Vymazat
  6. Konec konců, blbý názor je také názor. Říká se, je umění vidět věci takové, jaké jsou a ne takové, jaké by měly být. Lidově a zkráceně - moudrost. Pro dobrosery vlastnost těžko představitelná.

   Vymazat
  7. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ zase se chytli 3 dokonalí pitomci. Jeden větši blb než druhý.Vám rusomilové už nepomuže nic, vaše hloupost vam nedovolí pochopit co je rus za hovado.

   Vymazat
 6. S tím Bakalou jsi silně pomýlený!Jestli něco víš o poločasu rozpadu radioaktivních prvků,tak bys neměl vypouštět takové řeči.Pokud by byly použité jaderné zbraně např.s plutoniem tak by i v těch děrách cca50-70 let nepřežil.A potraviny na tak dlouho dobu jistě nemá.A co radioaktivní vzduch?A teď mudruj.Tož tak.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bakala prezije vsechno. Nad nim desitky metru skaly a on v sungitove komnate, ktery popiji archivni vino, bafa doutnik a pritom mu jeho doutnik bafa Irenka. :-)

   Vymazat
  2. Myslíš tou kuřačkou sestru ministryně?

   Vymazat
 7. A co je prvopočátek všeho. Ruská okupace Krymu z roku 2014. Vše má na svědomi fašoun Putin, jemu poděkujte. Ukrajina a Evropa má pouze strach z další Ruské anexe.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ani 4 roky nestačí k tomu, aby debil trochu zregeneroval svou "moudrost". To je smutné.

   Vymazat
  2. 11:46 z podstaty své choroby nemůže oligofrenik regenerovat "svou moudrost", neoplývá jí totiž. PS: Dost mu v diagnoze nadržujete - tak vysoké IQ, aby to dotáhl na debila zjevně nemá. Spor by u něj mohl být spíše o to, v jakém stádiu idiocie se nachází.

   Vymazat
  3. Fašouni jsou idiote "Plavče" 10:09 právě na Ukradině.

   Vymazat
 8. Stejně tak jako retardovaní ředitelé škol poslušně odstraňují portréty prezidenta, tak pucflekové zbrojařských firem jakoby nacvičují útok na Rusko a konec všeho i všech.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak sundá obraz prezidenta, tak odchod ředitele ze státních služeb. Pokud ne, tak musí odejít ministr školství.

   Vymazat
  2. Ano, souhlas, měli bychom vyžadovat nejen dodržování lidských práv, ale i povinností ke státu!!!

   MM

   Vymazat
 9. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 10. S blížící se finanční krizí,
  blíží se i válka...jediný způsob, jak se elity mohou udržet u moci*

  OdpovědětVymazat
 11. No vida! Cvičení si nazvali docela případně, jako "Čisté nebe".
  A ani moc dlouho neotáleli, a vyčistili si je o jednu svou obstarožní stíhačku, i s jedním náčelníkem banderistánského letectva a jakýmsi US vojáčkem, kterého ten náčelník hodlal povozit.
  A tak cvičili, leč dolétali. Na vždy ...
  ---
  A až to bude naostro (proti Rusku) budou padat ne po jednom, ale po stovkách. Inu, čisté nebe musí zůstat čistým.
  A poté pak bude banderistán opět Ukrajinou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A jaké by to bylo super, povídat kočce v baru na Floridě, jak sem lítal v Suchoji..

   Vymazat
 12. To se dělo i 2 sv letci testovali letadla nepřítele.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jasně, je to logická a nutná činnost jakékoliv armády na světě (tedy chce-li se za armádu považovat). Musí přeci vědět, na co může reagovat, jaké to má vlastnosti a jak má zareagovat. Tohle ale byla podle mne jen čiročirá propaganda typu "jsme s vámi", "jsme bojoví druzi" .... . Její výsledek by měli její účastníci číst jako jakési "nomen atgue omen" = pohroma, nebo chcete-li "memento mori".
   Amíci mají ke cvičení celé jednotky "nepřátel" a to jak v letectvu, tak i v pozemních silách. Tam naostro cvičí, proto je tohle jen propaganda (s ohledem na výsledek) dost nepodařená a tak ji bude nutno zakrýt jinou propagandistickou akcí. To zas bude v pražskokavárenských alejích nablito.

   Vymazat
  2. Ruskej stroj a mrtvej amík a ukr - to je fakt znamení, že tahle kombinace je smrtelná.

   Vymazat
  3. Stejně je jim to k ničemu pokud zaútočí tak se RF bude bránit jadernými zbraněmi.

   Vymazat
 13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. P. Radosta
   Na dobrom matroši fičíte. Len bacha, predávkovanie končí smrťou.

   Vymazat
 14. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi, opět na sajtách Nové Republiky řádí agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Prosím soudruhy z redakce NR, aby NEPRODLENĚ zvýšili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší MILOVANOU Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti fašismu a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 21. října 1:50.


  P. Radosta

  OdpovědětVymazat
 15. Ne letadla či rakety – BODÁKY rozhodnou Svatou válku!

  Soudruzi a soukmenovci, bojíte se USácké armády, její technické převahy?
  Nebojte se – vzpomeňte si na osud všech interventů, co jich kdy do Ruska vpadlo. Ať už byli vyzbrojeni dřevěnými palicemi, kalenými meči, či vojenskou mašinérií 20. století, vždy prohráli.

  A nemylme se: Interventi neprohráli pouze předem prohraný boj s příslovečnou ruskou zimou, ruským bezedným bahnem, ruskou přehlubokou duší. Vetřelci byli zaskočeni - vždy znovu a znovu – ruskými BODÁKY.
  Známe to ze školy, my, co pamatujeme kvalitní slovanskou socialistickou výuku.
  Známe to z PŠM, my, kdož jsme sloužili SKUTEČNÉ vlasti těsně před Prohraným listopadem.
  Známe to z VUMLu resp. VŠP, my vzdělaní dělničtí kádři.
  Ano, my SKUTEČNÁ elita národa perfektně známe VELESLAVNÝ výrok Alexandra Vasiljeviče Suvorova, třetího největšího vojevůdce všech dob (1. Veliký Stalin, 2. Veliký Putin, BJJP): Пуля - дура, штык – молодец!

  Co tak mohou usáčtí žoldáci postavit proti mocným ruským štykům? Jedině svá tučná ochablá břicha, hahahaha!

  Takže ještě jednou, drazí soudruzi a soukmenovci: Nebojte se, zvítězíme, porazíme agresoři na souši i na moři, osvobodíme nejen Kyjev, ale též Prahu, Paříž, Brusel, Londýn, Tel Aviv, a nakonec i Washington.

  S námi Nesmrtelný Lenin, kdo proti nám?!

  P. Radosta

  OdpovědětVymazat
 16. Historické zkušenosti24. října 2018 0:04

  Jak na souši, tak na moři, rozdrtíme agresoři!
  Ejchuchů, bude tak i ve vzduchu!
  USA ZAČÍNAJÍ války, ale je NEUKONČUJÍ A PROHRÁVAJÍ.
  Rusko NEZAČÍNÁ války, ale je UKONČUJE A VÍTĚZÍ.
  Rusko DOKÁŽÍ PORAZIT POUZE samotní RUSOVÉ.
  Tak to bylo a tak to bude!
  • www.youtube.com/watch?v=s794KNSzTlk
  • www.youtube.com/watch?v=1jeT2YdQemY
  • www.youtube.com/watch?v=IDYHAg6dl5U

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jsou pouhé žvásty vycházející z neopodstatěný teorie že někdo usiluje nechat si vomrznout prdel v nějakým zapadákově planety. Realita je opačná - to ruskej Mongol se tlačil k nezamrzajícím mořím, tedy hlavně k Baltu! A tlačí furt už celejch 500 let - https://cs.wikipedia.org/wiki/Livonsk%C3%A1_v%C3%A1lka

   Tehdy ho zastavil Livonskej Řád! Dnes je to NATO, kdo je zatlačil zpět od Baltu, tam co byli za Ivana IV.!

   Vymazat