Reklama

úterý 2. října 2018

Jaroslav Bašta podpořil kandidáta do Senátu ČR za Prahu 12 - pana MUDr. Ivana Davida, CSc.

2.10.2018
MUDr. Ivana Davida - našeho kandidáta do Senátu ČR za Prahu 12 podpořil jeho kolega ze Zemanovy vlády Jaroslav Bašta, bývalý ministr bez portfej, později náš velvyslanec v Ruské federaci a posléze i velvyslanec ČR na Ukrajině.


4 komentáře :

 1. Přeji panu Davidovi úspěch ve volbách do senátu, a děkuji panu Baštovi za jeho podporu. Oba jsou kvalitní lidé, kteří zasluhují úctu.

  OdpovědětSmazat
 2. Úctu zasluhuje každý člověk.
  Než se definitivně prolátne, co v ňom vězí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. NA doktora Davida se "prolátlo", že bojoval proti lékové mafii a dočasně prohrál. Tehdy ho za peníze farmaceutických firem potápěli i mladí sociální demokraté. Jak vidět, v té straně byla rakovina již za Zemana.

   David je náš člověk, moudrý, vzdělaný a nikdy nezradí!!!

   Smazat
 3. Cela tahle taskarice v podani p.Bastu a Davida je fraska a zostudeni postu senatora !

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.