Reklama

neděle 7. října 2018

Jasný volební vzkaz: Praha už k Česku nepatří! Hlavní město dobyli bruselští kolaboranti. Absolutní vítěz udělal první chybu. ODS jako pravé křídlo ČSSD? Piráti místo KSČM. Okamura nemusí zoufat. Boj o všechno teprve začíná

Petr Hájek
7. 10. 2018 ProtiProud
Petr Hájek komentuje první dojmy ze skončených voleb a překvapivě dochází k nadějeplným závěrům


Volby skončily a jejich výsledky jsou zajímavé. To, že za týden pokračují druhým kolem těch do třetiny senátu je redundantní, zanedbatelné. Ne jen pro to, že horní komora parlamentu je těleso pro chod státu zbytečné a drahé, ale především proto, že toho hlavního bylo již dosaženo: Vedle Jiřího Čunka, který je autentickým lidovým politikem, dostala pražská Pátá kolona Bruselu do ústavní funkce již v prvním kole Jiřího Drahoše, oprášený „kontejner“ na protizemanovské hlasy z prezidentské volby. Něco jako když římský císař Caligula udělal senátorem svého koně. Praha dekadentní Řím víc než připomíná.

Volby komunální také mnohé vyjasnily. ANO vyhrálo v celé zemi (kromě velmi specifického Liberce), ale ztratilo Prahu. V ní dominuje trojice subjektů, které patrně sestaví zdejší „vládu“. Všechno bruselští zbrojnoši. Hlavní město se tak jednoznačně oddělilo od zbytku země. Praha už není česká. Jistěže – ne celá. Jednak volila méně než polovina občanů – a z nich jen větší polovina dala hlas poskokům unijního protektora. Ti, kteří zbývají, tvoří nějakých pět procent (voliči SPD a spol.). Jsou „ostrůvkem pozitivní deviace“ řečeno slovy prezidenta Zemana. Disentní výsadek posledních Čechů ve městě dobytém Čtvrtou říší: v protektorátu Prague Pride.

Bez pravice i levice

Symbolicky to dokládá poslední živá buňka TOP 09 (která ve zbytku země prakticky přestala existovat), vedená aktivním homosexuálem, mužem (?) žijícím a vypláceným v Bruselu, europoslancem Jiřím Pospíšilem. Ve spojení s dalšími oddanými kolaboranty (STAN a lidovci) se v Praze udržela při životě – podobně jako v nedávných parlamentních volbách. Právě TOP 09 je dokonalým příkladem úplného odtržení Prahy od Čech, Moravy a Slezska. Ani brněnská Kavárna, která se tu pražskou tolik snaží napodobit, tentokrát neuspěla. Moravské metropoli dominují ANO a ODS. I to je vzkaz hodný pozornosti.

ODS v celé zemi bezpochyby posílila. Předseda Petr Fiala se při té příležitosti snaží tvrdit, že jeho strana je dnes jedinou pravicovou alternativou k levicovému ANO. To je sice výrok takticky pochopitelný, ale mystifikační a skoro komický. Pokud něčím Fialova ODS není, pak pravicí. S jejími postoji (i ona přísahá na Brusel, i když „kriticky“) bychom ji za normálních okolností mohli maximálně pokládat za „pravé křídlo“ sociální demokracie – pokud by tato ještě existovala. Jenže pravice i levice svou neschopností a úpornou tupou snahou nacpat se do (neexistujícího) „středu“, zcela vyklidily prostor beztvarému NIC Andreje Babiše.

Jeho ANO (respektive ANO-NE, podle toho, odkud právě fouká) je nepochybným vítězem komunálních voleb. A vlastně v současné situaci Pán Bůh zaplať alespoň za to. Pražská politicko-mediální Kavárna se tento fakt snaží od prvních minut interpretovat jako prohru, protože ztráta Prahy je pro Babiše nepříjemná a iritující. Je totiž jeho osobním selháním, právě tak, jako je jeho osobním úspěchem vítězství ve „zbytku země“. To on posadil do čela šílenou Slovenu Krnáčovou („zpovykaní Pražáci“). On vyměnil na poslední chvíli nadějného Patrika Nachera za beznadějně nevýrazného Petra Stuchlíka. A dal nesmyslně veřejně najevo, jak mu na Praze záleží. Tím mobilizoval tu část Pražanů, kteří ho nenávidí, protože sají dezinformační mléko z cecíků České televize a rozhlasu a z Bakalova koncernu. Zfetovaní Pražáci. Zbytku je spíš lhostejný. A tak odjeli na víkend, nebo zůstali doma. Určitě první vážná Babišova chyba.

Nepřátelské území

Komentáře tvrdí, že levice v zemi prakticky zmizela. To je samozřejmě nesmysl. Zmizely strany, které se za ni vydávaly tak neobratně, že to voliči snadno prokoukli. Na prvním místě samozřejmě ČSSD. Poté, co ji B. Sobotka, J. Dienstbier a spol. zavlékli do propasti „městských liberálů“ (internacionální „Evropané“ ošklivící si národy a státy), uchopil ji Sobotka č. 2 – Jan Hamáček. Pokud se něco zásadního nestane, dožijí v Babišově vládě – a pak bude konec. To zásadní by muselo být skutečným „návratem ke kořenům“, ke skutečným socialistům mezi námi, kteří ovšem již – patrně na dlouho, ne-li natrvalo – „zaparkovali“ u Velkého Andreje.

Podobné je to s komunisty. Poté, co Vojtěch Filip zatočil s jedinou autentickou vrstvou své strany reprezentovanou Josefem Skálou (zatočil s ním vpravdě ohavně „jako s třídou“), stal se pouhým obchodníkem s deštěm. Toho by sice u nás bylo potřeba jako soli, ale jen pár naivů či sentimentálně loajálních straníků může uvěřit, že má ještě k „oblakům“ přístup. Dokonale to ilustruje kandidatura Marty Semelové, což je v pražských podmínkách vědomá sebevražda. Či spíše možná jen lhostejné pokývnutí. Lhostejní komunisté? Tak si říká smrt tohoto kdysi radikálně levicového hnutí „revoluční mládeže“, jehož pozice nyní převzali ultraleví „panevropští“ Piráti.

Právě oni budou nyní vládnout v dobitém (to i je gramaticky správně) hlavním městě, jež je pro Čechy, Moravany, Slezany a zdejší české „disidenty“ od nynějška otevřeně nepřátelským územím. Způsobí to ještě větší „roztržení země“? Ale kdepak. Tak je to už dlouho, jen to nebylo tak makavě patrné. I B. Svoboda (ODS) jako primátor dával „záštity“ všem těm Praque Pridům a spol. Posledním pravicovým primátorem, který po sobě v Praze něco zanechal, byl Pavel Bém. Proto musel být mediálně lynčován, neúspěšně kriminalizován a nakonec po bolševicku zlikvidován („jako třída“).

Otázka Okamura

Komunální a senátní volby nejsou pro autentickou protestní stranu, jakou je u nás pouze SPD, optimální platformou. Proto relativní neúspěch není třeba vidět nijak tragicky, ale k poučným závěrům stačí. Patří k nim i ostré propadnutí osobností typu Ladislava Jakla v senátním obvodu zahrnujícím Prahu 2 a část Prahy 3. V místě, kde dostane v prvním kole 40 % další „prázdný a falešný“ kontejner Marek Hilšer, nemá smysl se pokoušet. Jakl je přitom mimořádně nadaný politik, jehož chvíle teprve přijde. Musí však daleko pečlivěji vážit hřiště, na němž má šanci dávat góly. Hrát fotbal na kluzišti, kde předpojatí rozhodčí čekají na své oblíbené krasobruslaře, je sice čin bezpochyby statečný, ale spíše v étosu kamikadze.

Tomio Okamura se v těchto volbách zjevně příliš neangažoval. Těžko odhadnout, zda šlo o vědomé či spíše intuitivní rozhodnutí. Jeho chvíle musí samozřejmě přijít především ve volbách do Evropského parlamentu na jaře příštího roku. Pokud Trójský kůň „bruselského lidu“ právě obsadil zmatenou a „zdrogovanou“ Prahu, je velká šance již brzy prorazit brány tyranova hlavního města. Prakticky ve všech členských státech unie se síly pro tento výpad již úspěšně formují. Bylo by s podivem, kdyby tomu mělo být u nás jinak – a Okamura je v naší zemi jediným uvěřitelným reprezentantem nazrávajících „evropských hroznů hněvu“.

Musí si dát ale pozor především na ANO(NE). Andrej Babiš nutně potřebuje příští úspěch. Vedle ODS je přitom typickým představitelem té části unijního establishmentu, který „vzpouru“ pouze předstírá. Něco jako když Václav Havel chtěl u nás „reformovat“ socialismus. Jenže ten narazil na Václava Klause s jeho tahem na branku za klasickou demokracií a kapitalismem. Bude to přibližně obdobný typ souboje, jen (opět) na jiném hřišti. V tomto případě navíc "zpovykaní Pražáci" nebudou tak důležití (a místní disidenti notně pomláceni a mnozí možná i ve vězení).

Jedinou nadějí je stále ještě relativně normální "zbytková" Česká republika – k níž Praha už nepatří. Je dobré, že to už víme nade vší pochybnost. Jde o jeden z mála okamžiků, kdy platí to nehezké heslo Čím hůře, tím lépe.

Takže s pomocí Boží: Vzhůru do boje, MY z Čech, Moravy a Slezska!


Související z ProtiProudu:

79 komentářů :

 1. „Komunální volby v Česku byly letos důležitější než kdy jindy. Kromě specifických záležitostí, typických pro každý jednotlivý region, mají tyto volby jeden spojující prvek, kterým je bezpečnost související s migračními vlnami, protože jsou to právě obce, které budou rozhodovat o tom, zda migranty přijmou či nikoliv.

  Takže Praha jsi to užije a všichni co nešly k volbám. Pro nás boj nekončí kdyby Babiš otočil SPD tu furt je.Až na toho boha nikdy ho nikdo neviděl a nikomu nepomohl.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bože, ta vaše čeština!!! Aspoň si to po sobě přečtěte!

   Vymazat
  2. 0:03 Kašlu na to nejsem spisovatel.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. Faktem je dnes ,ze jiz delsi dobu MAJI BRITOVE MENSINU VE svym hlavnim meste LONDYNE.!!!! A v dalsich mestech a je otazka ...radeji se neptat...

   Vymazat
 2. Pochod Prague Pride bude v následujícím volebním období hlavní událostí roku v hlavním městě, něco jako Ples v opeře ve Vídni. Bude organizován s obrovskou pompézností, hlavní záštitu převezme primátor Jiří Pospíšil, moderátor celé akce Václav Moravec!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Každá společnost ve svém vývoji dospěje k bodu, kterému se říká degenerace. Pochody Prague Pride je toho důkazem. Dnes je situace ve společnosti, že ten, kdo o sobě neprohlásí, že je to samé co je Pospíšil, jako by nebyl. Typy jako Moravec a Pospíšil jsou předurčení k úspěchu. Většinová společnost je tedy nenormální.

   Vymazat
  2. Oficiální český název Prague Pride bude PRAŽSKÁ PRDEL. A bude švanda, kdo bude opravdu v čele kráčejícím pražským primátorem, pod vlajkou hvězd a pruhů...ééé pardon, duhových pruhů bez hvězd... ale ono je to vlastně (s těmi vlajkami) totéž.

   Když ODS a ANO budou kritickými hlasy z opozičních lavic, otevírá se prostá otázka. Kdo se za ty prachy "obětuje" a pověsí si kolem krku primátorský řetěz. Například jako obojek pro mého psa je příliš velký, musel by se o dost zkrátit...

   Je otázka, kdo dodá Praze primátora, hlavu Magistrátu... a kdo s ní bude doopravdy otáčet a kývat. Piráti, "Top souručenství", nebo "Čižinského slepenec"?

   Vymazat
 3. Přesně napsáno.
  Pro toho češtináře,abyste se nezbláznil. Pořád lepší upřímný příspěvek i když s chybou než bez chyb od vyčuránka, kterých máme plné senáty a sněmovny.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Znát svůj mateřský jazyk je znakem inteligence. A psát jako pitomec a ještě se za to nestydět je znakem degenerace.

   Vymazat
 4. Pan Hájek naprosto přesně vystihl všechny podstatné věci které se udály a neskutečnou blbost pražských voličů.
  Václav

  OdpovědětVymazat
 5. Má představa skutečně demokratické obce

  Příklad pro obec o cca 7 000 obyvatel

  Obecní zastupitelstvo by mělo 7 volených poslanců, kteří by monitorovali práci malého počtu obecních úředníků. Skutečnou rozhodovací pravomoc by však mělo veřejné shromáždění, které by se konalo čtyřikrát za rok. Veřejných shromáždění by se, dle mého odhadu, zúčastňovalo cca 400 obyvatelů obce, a kdyby bylo na programu něco mimořádného i o několik stovek víc. Na těchto zasedáních by se stanovovaly sazby obecní daně, schvalovala by se nová obecní nařízení, diskutovalo by se o obecních účtech, zvažovaly by se plány výstavby, atd. Tato čtvrtletní veřejná shromáždění by představovala nejvyšší úroveň obecního zplnomocnění. Sedmičlenné obecní zastupitelstvo by předkládalo tomuto shromáždění svá doporučení. Rozhodnutí by se přijímalo zvednutím ruky. Písemné tajné hlasování by mohla požadovat víc než třetina přítomných. Občané, kteří by se zúčastňovali veřejných shromáždění, by měli velkou pravomoc. K obecnímu referendu by stačilo, prostřednictvím veřejného shromáždění získat patnáct podpisu, což by se stávalo velmi zřídka, protože by byla naprostá většina rozhodnutí realizovatelná skrz veřejné shromáždění. Každý, kdo by přišel na shromáždění, by byl mandatér, každý, kdo by zůstal doma, by dával mandát schůzi.

  Štefan

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak Štefane. Jen jak to prosadit a nevraždit? Současným největším hybatelem problémů je odměňování státních zaměstnanců, které nemají vazbu na minimální mzdu. Státní zaměstnanec nesmí mít žádný jiný příjem vyjma mzdy za manuelní práci. Dále celé zákonodárství zformované parazity přes nejvýkonnějšího doživotního člena parlamentu Bendy.

   Vymazat
  2. Krásná utopie. Ze 7000 lidí přijde 200. Po 15 minutách se pohádají, pošlou do p***e a polovina odejde. A bude po zasedání. V našem bytovém družstvu je 32 členů-bytů. Na schůzi nepřišlo nikdy víc než 10. Je pak těžké vybrat 3 členy představenstva a 3 členy kontrolní komise.

   Vymazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 8. mame nejen vycinkany kapitalismus ktery si prosadila zmanipulovana pražska luza na vecl place a aby nebyla sama dokazali jeji vudci pomoci gebls bedynky čete nasranemu narodu zmanipulovat i cele města a vesnice tak nechapu co vic je ještě třeba aco vic bychom si měli přat k nadchazejicimu santa klausovi

  OdpovědětVymazat
 9. Praha nepatřila k národu nikdy.

  OdpovědětVymazat
 10. Nelíbí se mi označení autora Čech,Moravy a Slezska....samozřejmě to vymyslel pražák...jsme Čechy a Morava !!!,pozor na to ,autore !!!!,já žiji ve Slezsku a uráží mne to,...jako kraj Vysočina a ty ostatní,zase vymyšlené pražákem pepíkem....JSME SEVERNÍ A JIŽNÍ MORAVA !!!!!!!,ty pražské výmysly striktně odmítáme,raděj budeme součástí Rakouska-Uherska,jako Jižní Čechy !!!!..POOPRAV SI TO,i to Česko,jsme Česká republika...to jste nám přidali ještě jako trest za Československo ????,pozor na to Rakousko-Uhersko,to je včetně Slovenska bez Čech a kus Čech se ještě cítí na Moravě a trdlo pražák je ještě opomíjí......vol.vé....namaluj si podle toho mapu zbylého Česka.....Rakousko-Uhersko už jen proto,protože potřebujeme obnovit ten průmysl,co jste zničili a potřebujeme vyhnat cizáky včetně pražáků !!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Toníčku 9:31 nelze než souhlasit, cvokárny a sviňárny, nápady z Prahy!

   Ramón

   Vymazat
  2. V Praze 40% ty vejre 9:53 z Prague Prdel !

   Vymazat
 11. Hájku-háječku mužeš prskat jak chceš. Praha od ostatního ČESKÉHO´povlu ( mimo Boleslav a Libere )se liší svoji vzdělaností. Taková hornická rudá OSTRAVÁCKÁ chátra je jiné kafe. Tam jsou ti správní hoši co.Hájku, jseš obyčejné hnusné prase, pokud se navážíš do pana Pospíšila. Pouze dobytek, jako ty zneužije to, že je pan Pospíšil 4%

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento ukázkový exemplář "pražské kavárny" nebude redakce mazat.

   Ať si stále připomínáme, s kým máme tu čest!

   Vymazat
  2. Dvořáku, to je v pořádku?, pokud druzí tady píší totální lež,pomluvy,urážlivé nadávky, ale jsou tak nějak ti vaši levicoví mazalové. Podstatné je,že píší proti tomu západu. Vy v té vaši bezpáteřní redakce jste sebranka. CO SE DIVIT, VŠICHNI BEJVALÍ STBÁCI. Už se chystám delší dobu, na vás napsat dopis ministru VNITRA, co jste za prolhanou bandu, jak tady muže fungovat něco jako vy, AERONET a podobné rusem řízené zlo. Budete se divit Dvořáku.

   Vymazat
  3. 10,55
   MY NEVYCHÁZÍME S ÚDIVU NAD TVOJÍ VROZENOU DEMENTALITOU TY PODPOROVATELI UDAVAČŮ WALESY A HAVLA!!!!!!!!.-)

   Vymazat
  4. Pane Dvořáku 10.18

   Samozřejmě, správně!
   Nemazat, oni se "vymažou" sami, což je mnohem lepší varianta.
   Palec nahoru!
   Panu Hájkovi za excelentní popis také palec nahoru!

   Vymazat
  5. Pirani budou stejně jako kdysi Věci veřejné v pr...i.

   Vymazat
  6. 9:53 Úchylný metrosexuál tu bude nadávat chlapům ze šachty hned bych tě bral do osádky.

   Vymazat
  7. Jsem rodily Prazak,ale s exemplari vaseho razeni bych si nemela,co rici........Nastesti tam nejsou vsichni jako vy

   Vymazat
  8. Pro 12:16
   Pan Hájek malinko ujel ohledně Béma. Bém , zloděj všech zlodějů král, Janoušek jeho pravá ruka, tunel v podobě Olympiády v Praze a další malé domu, snad ani nemá cenu komentovat. Jinak souhlas, článek byl fajn

   Vymazat
  9. 13.41 JA SU HORNIK KDOJE VIC ... CO OSTRAVSKÝ CHACHARE. VÁS POTŘEBOVALA TEHDEJŠÍ KSČ, JINAK JSTE BYLI K HOVNU.

   Vymazat
  10. 10:18 Čekám odpověď od DVOŘÁKA, který spolupracoval s STB. Co odpovíš ty lidská žumpo.Že se nestydíš napadat lidi za jejích názory a sám jsi donášel na STB, RUDÝ HNUS SE NIKDY NIČEHO NEŠTÍTIL.

   Vymazat
  11. 15:54
   Stejně,JAKO SI NESTITIL TEN PŠONEK WALESA A NEčech HAVEL DONÁŠET NA KAMARADY StBáků A LIDEM LHÁT,ŽE JSOU DISIDENTI.....SVINĚ ZKURVENÝ TO JE TEN SPRÁVNEJ VÝRAZ PRO TY DVA ZMRDY!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Vymazat
  12. V Praze 40% ty vejre!

   Vymazat
  13. 15:41 Jo ono je lepší pindat havlistické slinty za prachy že ty nejsi ani k tomu hovnu ubožáku.

   Vymazat
  14. Ten 9:53 je transexuál pro ně Transgender z Prahy, čtěte jeho/jí pečlivě!

   Anonymní 8. října 2018 15:21

   Jsem rodily Prazak,ale s exemplari vaseho razeni bych si nemela,co rici........Nastesti tam nejsou vsichni jako vy

   Vymazat
  15. 10:55 Tohle ale přeci ví každej blbec, že NR je běžný tu dobře, jindy mizerně z ruštiny přeloženej putleroffský hoax! Součást to hybridní války vedené kremelskou klikou anti-ruských židočekistů proti Bílé civilizaci! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/image02021.jpg

   Vymazat
  16. DEBILE senilní!☺

   Vymazat
  17. 6.46 Nějak nerozumim, komu to je určeno

   Vymazat
  18. 16:42 No komu asi? Přeci jasná diagnóza F73 - https://media.novinky.cz/770/707702-gallery1-p06du.jpg

   Vymazat
  19. Co ta diagnóza znamená TY POSRANINO RETARDOVANÁ?!☺

   Vymazat
  20. Přesně to znamená. Vzniklo to na jeho pravidelné prohlídce poté co vzniklo podezření že se buď posral, nebo je retardovaný. V té době mu bylo právě 73 let ... a výsledkem bylo zjisění že obojí je pravdou a příčinou je jeho trvalá frustrace!!☺

   Vymazat
  21. NEZKLAMAL JSI UBOHEJ ZMRDE,VÍŠ HOVNO,CO TA DIAGNÓZA ZNAMENÁ,ALE A52 NA TEBE SEDÍ JAK PRDEL NA HRNEC!!!!!!!!☺

   Vymazat
  22. Nevaň rudoprde! A52 je znám! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Diagnostikován byl ještě coby Agent, když mu bylo 52!!!!!!!!☺

   Vymazat
  23. 12,11
   UBOHÝ HOVNO NACPANÝ DO LIDSKÝ PALICE!!!!!!!!!O TÝ DIAGNŹE,KTEROU MÁŠ VÍŠ HOVNO,STEJNĚ JAKO O TOM,JAK FUNKUJE SPEKTROFOTOMETR,TAKŽE MARNÁ SNAHA ZMRDE,VE ZVLÁŠTNÍ TĚ NIC NENAUČILI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.-D

   Vymazat
  24. 12:66
   Tak bohužel, translator tvý rudoskřeky nevzal, šelomí pšouku! To je asi tím, že tě už zasáhl můj nový sprej vyvinutý vědci na likvidaci smrdutého plynu kterým si tvořen a kterému dali pracovní název putlérium! Není na rozdíl od novyčou nebezpečný, ale je velice otravný a zamořující!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.-D

   Ale Uncle Google bude mít za přiřazení další várky skřeků k výše uvedeným fotkám radost, páč si si to lépe zapamatuje!☺

   Vymazat
 12. V Bohnicích sme volili Drahoše a zato nás pustil dr.Chocholoušek z klece venmezi normálnilidia dostali sme po novím tablete.PepekVyskoč.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10.19 Idiot zustane vždy idiotem.Gratuluji blbe

   Vymazat
 13. 9;53
  TY MILOVNÍKU PRDELE PÁNĚ POSPÍŠILOVIC,PRAGL JE OD HADRÁKU JEDNA VELKÁ STOKA HAVLOHOVEN,TO JE TVRDÁ REALITA,TAK SE VYSER NA OSTRAVU TY INCESTNÍ VOLOTRKU!!!!!!!☺

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Skonči s těma kapitálkama, páč stejně těm svým lžidokretenským skřekům rozumíš jen sám, a možná ani to ne, lejnere-putlerýči!!!!!!☺

   Vymazat
 14. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi, opět na sajtách Nové Republiky řádí agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Prosím soudruhy z redakce NR, aby NEPRODLENĚ zvýšili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší MILOVANOU Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti fašismu a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi, a nyní vložím zpět svůj příspěvek ze 8. října 2:42.

  P. Radosta

  OdpovědětVymazat
 15. Není Pražák jako Pražák!

  Soudruzi a soukmenovci, jistě si vzpomínáte (pro ty starší z nás komunistů jde o vzpomínky z autopsie) na GENIÁLNÍ výrok našeho národního Vůdce s. Gottwalda „Není Němec jako Němec!“.
  Co tím chtěl říci, náš milovaný Vůdce? Že i mezi německými bestiemi se najdou lidé, především samozřejmě komunisti.
  Nuže, tento výrok můžeme použít i na dnešní situaci: I mezi pražskými bestiemi se najdou lidé, přímo našinci. Namátkou soudruzi a soukmenovci Ivan David a Petr Hájek, autor výše uvedeného článečku.

  Co to pro nás znamená, drazí soudruzi a soukmenovci?
  Že budeme muset PEČLIVĚ oddělovat zrno od plev, až budeme Prahu čistit od třídních/národních nepřátel.
  Samozřejmě – už přímo SLYŠÍM vaše námitky, drazí soudruzi a soukmenovci: Již křičíte, že se nemůžeme zdržovat se zjišťováním totožnosti jednotlivců, během humánního odsunu Pražáků do Německa resp. rovnou do Brusele.
  Jistě, máte do značné míry pravdu; Pražáků jsou tak odrodilí, tak nasáklí evropanstvím, že je budeme muset odsunout všechny naráz, po našem opětovném vítězství nad multikulti, kapitalismem a demokracií.
  Ale těch pár OPRAVDOVÝCH soudruhů a soukmenovců, komunistů, putinistů, babišistů a zemanistů samozřejmě odsouvat nebudeme, to dá rozum každému roduvěrnému Čechovi a Rusovi.

  Takže prosím: Až budeme Prahu čistit od Pražáků a cizáků, nechť je v každé četě našich LSM (Lidových slovanských milicí) alespoň jeden soudruh a soukmenovec, jenž bude schopen řádně zkontrolovat občanský průkaz odsouvaného, a porovnat údaje v něm uvedené se seznamem osob, jimž bude dovoleno v Praze a Česku zůstat. Alespoň číst by měl ten soudruh a soukmenovec umět plynně, že.

  Na druhou stranu: „Když se kácí les, létají třísky!“ (V. I. Lenin). Takže ti lidé-našinci, žijící mezi pražskými bestiemi, se musejí sami snažit, abychom s nimi omylem nenaložili jako s Pražáky, v rámci kácení kapitalisticko-demokraticko-eurohujerského lesa.
  Jinými slovy. Soudruzi a soukmenovci David a Hájek by se měli CO NEJDŘÍVE odstěhovat z prožluklé Prahy někam k nám na venkov, ve svém nejvlastnějším zájmu.

  Na shledanou v lepších časech, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace!

  P. Radosta

  OdpovědětVymazat
 16. Hájek totálně zešílel, když tu vyjadřuje obdiv nad tím grázlem všech grázlů Pavlem Bémem! Ty zlodějiny, podvody, tunely, co za ním zůstaly, jsou počiny hodné obdivu?... Svatá prostoto! A to jsme naštěstí byli uchráněni nad tou bémovskou fantasmagorií v podobě LOH v Praze! To by byl tunel větší než kupónová privatizace.

  OdpovědětVymazat
 17. Co to tady ten hlupák mele.Ten vašíkuv lízač prd.. má tu drzost něco kritizovat? LUMPY A ZLODĚJE VYCHVALOVAT? Čemu vy se v N. P ještě nepropujčíte!

  OdpovědětVymazat
 18. Konečně článek kde je natvrdo napsáno že Prahu je potřeba izolovat, protože je to území s většinou debilů žijících v ČR, kteří se také předvádějí zde v diskuzi.
  Ostatní komunální části republiky si musí jít svojí cestou.
  Až ta pražská rezervace debilů dojede na vlastní debilitu tak ji znovu počeštit, jak se to stalo v minulosti už několikrát.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prahu izolovat je správný výraz, aby se ta nákaza nešířila dál.
   Ty keci pražské kavárny že někdo rozděluje lidi jsou součástí té nákazy.

   Vymazat
  2. Přesně tak, drahý anonymní soudruhu a soukmenovče z 11:47!
   Důslednou izolací Prahy lidi stmelíme, stmelíme je v odporu proti:
   • poevropštěným Pražákům
   • jejich loutkovodičům z EU, NATO, USA a Izraele
   • kapitalismu
   • demokracii
   • a vůbec VŠEM evropským (pa)hodnotám

   Jak Prahu důsledně izolujeme? Takto:
   1. náš národní Vůdce Babiš přestane do Prahy dodávat potraviny
   2. Pražákům přerušíme dodávky elektřiny, plynu a vody
   3. zablokujeme silnice, železnice i pěšiny vedoucí z Prahy pryč
   Pak už bude očista snadná, po pár měsících se totiž Pražáci požerou sami mezi sebou.

   Diktatura proletariátu je nejvyšším typem demokracie v třídní společnosti, je formou proletářské demokracie, vyjadřující zájmy většiny (vykořisťovaných), jako protiklad k demokracii kapitalistické, vyjadřující zájmy menšiny (vykořisťovatelů). Je to zvláštní forma svazku proletariátu, který je vůdcem, s vykořisťovanými masami neproletářských tříd (rolnictva apod.), které jsou vedeny.
   (V. I. Lenin)

   Čest a Nazdar!


   P. Radosta

   Vymazat
  3. Radosto, jsi hnusný xenofob a antidemokrat. Veřejně tady podněcuješ k totalitním praktikám a budeš smazán a trestně stíhán.
   Ten soudruh 11.47 navrhuje čistě zdravotně hygienické opatření izolace území napadené nebezpečným virem, který postihuje hlavně příslušníky pražské kavárny (které jsi pravděpodobně příslušníkem). Je to zcela demokratické opatření pro zabránění šíření nákazy na ostatní území republiky.
   Bude zajímavé v příštích dnech sledovat Prahu, jak se to tam projeví. Už to začíná pří dohadováních všech kdo tomu tam budou chtít vládnout a bude to groteska.

   Vymazat
  4. 11.24 A 11:47 vY DVA BULICI SI UVĚDOMTE, ŽE BEZ pRAHY ANI RÁNA V CELÉ ČR. Pouze Praha určuje co a jak dále. Vy ostatní jste nepodstatní.

   Vymazat
  5. 15:36
   To si ""myslíš"" leda ty,pragodebile!!!!!!!☺

   Vymazat
  6. Radosto

   Za 4. Přerušíme dodávky tepla! Jste přihřátí až až.

   Ramón

   Vymazat
  7. 13:22 Nezapomeň soudruhu, že podobně zločinně postupovala i masonská squadra v Pitěru za druhé vlastenecké války! Už vražda svatého Starce rukou britského špiona v prosinci 1916 byla toho součást! A porada plukovníka Mendela House s Wilsonem tu noc po proběhlé poradě štábů Antanty v Petrohradě na které bylo rozhodnuto že pan admirál Kolčak vyřadí provedením námořní invaze konečně Osmanskou říši z války a pak se spustí definitivně vítězná ofenzíva proti Centrálním mocnostem současně na všech frontách! Co na té poradě v Bílém domě House Wilsonovi řekl? Zhruba toto:

   "Pokud vstoupíme do války jak po nás požadují v Londýně a Paříži, tak se ocitneme v táboře s antisemitským Ruskem! Nebudeme moci našim lidem v Londýně pomoci s jejich projektem na vytvoření státu v Palestině. Navíc rusko se roztáhne nad kontinentem jako dominantní velmoc a spojí se s poraženým Německem do síly, které nebudeme moci čelit."

   To byla jasná slova! A tak byly ještě téže noci vydány příslušné pokyny k "izolaci Pitěru" a podpoře tzv. chlebového puče, který vedl až k nastolení vlády masonů - fevralistů - https://www.youtube.com/watch?v=qotjIZnwHn0

   Vymazat
 19. Jsem pražák,omlouvám se,možná požádám o vízum někde jinde v republice z důvodů politické emigrace.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Utéct z Prahy na venkov, ještě před zahájením očisty naší Matičky stověžaté od Pražáků-pravičáků a eurohujerů-havlistů?!
   To ti zachrání kůži jen na chvíli, anonymní Pražáku.
   Uvědom si, že my nebudeme opakovat chybu hitlerovských fašistů, kteří – hloupě a nedůsledně – nechali na pokoji příslušníky pražské smetánky, po okupaci tiše se vytrativší na venkov.
   Ano, my jsme poučili z vlastních i cizích chyb, a na vás Pražáky si došlápneme, se vší nutnou revoluční tvrdostí.
   Viz např. „Běda, zapomínají-li lidé, chtějící být revolucionáři, že nejnormálnějším pořádkem v dějinách je pořádek revoluční!“ (V. I. Lenin)

   Takže, Pražáku, počkej na naše vítězství, po našem vítězství nepáchej zrádnou emigraci z naší rodné Západní Asie do Evropy. Dočkáš se jako husa klacku.

   Na shledanou v lepších časech, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace!

   P. Radosta

   Vymazat
  2. Take jsem pochopila,ze treba na chalupe jsou lide normalnejsi.....Nehledaji tridniho ani venkovniho nepritele.....A nehrnou to tak,ze kdo neni s nimi je proti nim

   Vymazat
 20. 11,43
  Není pražák jako pražák.....

  OdpovědětVymazat
 21. 10 31 pištík ,dobrá paródia na farmu zvierat

  OdpovědětVymazat
 22. Pacient Bohnic Radosta tu dost exhibuje......

  OdpovědětVymazat
 23. Pane Hájku!Pokud berete pouze města máte snad pravdu.Ale když spočítáte hlasy a mandáty,dojdete k jiným číslům.Se zdrcující většinou zvítězil nezávislí kandidáti.Tož jen pro objasnění!

  OdpovědětVymazat
 24. Petr Hájek jako vždy brilantní. Chtěl bych mu ale položit otázku? V Ostravě jde sekta miliardáře Babiše ANO v čele s autistou primátorem Macurou, fan klub dravého developera Semeráka pod falešným názvem Ostravak, včetně lidovců a ODS ostravské Kavárně představované antikvariátem Fudicia, spolkem Pant, divadly PB, Aréna a jednotlivci z Nár. div. MS na ruku. To pane Hájku nevymyslíte...

  OdpovědětVymazat
 25. Praha je sídlem moci a zároveň jediné skoro velkoměsto s typickou anonymitou, takže proto se do ní stahují "existence". Anonymita a lhostejnost velkých aglomerací umožňují uspět sociálně úspěšným psychopatům (sociálné neůspěšný psychopat je ten, který je zavřen v některém ze "zařízení"). Je to tedy spíše tento problém. Kdyby se sídla moci přesunula do Prostějova, bude se nadávat na prostějovské. Ať jste z kterékoliv části republiky, nezapomínejte, že právě Vy máte v Praze také svého psychopata...

  OdpovědětVymazat
 26. Fakt je, že se fůře lidí daří dobře a neuvědomují si, že nic není navěky. Ekonomické nůžky se však rozevírají a v podpalubí to vře, a lidi dráždí, jak na horní palubě smetánka dovádí.
  Blbeček si neuvědomuje, že jsme všichni na jedné lodi.
  Praha byla vždycky autonomní, povšimněte si, jaké názory ventilují Bruseláci. Kde je dobře, nikoho nenapadne, že i solidarita má své meze.
  Jasný příklad špatného odhadu je kandidatura pana Davida. Nemastný, neslaný psychiatr, který navíc nic pozitivního nezanechal na svém ministerstvu, nemůže vést ani stovku lidí. I z počteníčka na NR vyplývá, že pisatelé z větší šásti nejsou normální. Vždycky je třeba udělat rekapitulaci stávajícího stavu a když to nevypadá dobře, je třeba se zabývat něčím potřebnějším. Jinak člověk chybně nabude dojmu, že revoluce je už za dveřmi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Váš příspěvek postrádá elementární logiku. Je to spojení nějakého hodnocení politické situace a nějakého hloupého hodnocení NR, které nemá žádnou souvislost.
   Ten závěr je už totální pitomost :
   "Vždycky je třeba udělat rekapitulaci stávajícího stavu a když to nevypadá dobře, je třeba se zabývat něčím potřebnějším. Jinak člověk chybně nabude dojmu, že revoluce je už za dveřmi."

   Vymazat
  2. Vážený, bohužel, tady na NR jaksi chybí nějaká zpětná vazba, asi jste poplatný tomu, čemu jen věříte. Ono totiž vše souvisí se vším, tedy i blbost páně Davida s výsledky voleb. Mě nemusíte hodnotit, svoji cenu znám. Spíše se zaměřte na obsah svého blábolu. Já jen reaguji na zdejší neutěšenou situaci.

   Vymazat
  3. Jaká zpětná vazba? Na co? Na blbce?
   Čemu tady na NR věříme? Co má pan David společného s výsledky voleb? Myslíte si, že když někdo kandiduje ve volbách za stranu rozumu, tak neví že volí blbci a že nemnůže proto vyhrát .., a podle vás musí všichni kandidáti vyhrát?
   Zamyslete se nad svými bláboly..
   Kdo před veřejným životem (což je hlavně politika) strká hlavu do písku a zabývá se něčím "užitečnějším" tak ho nakonec ta politika dostihne a sprzní ho zesadu, protože z písku mu trčí prdel ...

   Vymazat
  4. Vážený, zřejmě diskutujete sám se sebou, se mnou určitě ne. Pokud vám trčí z písku holá prdel, nemusíte se tu tak rozčilovat. Stačí někoho bližšího požádat o pomoc a vytvořit koalici. O NR jsem měl lepší mínění.

   Vymazat
  5. Sám vytvořte se sobě podobnými pitomci koalici, utvoříte tak zpětnou vazbu a hodně toho dokážete.
   Vaše mínění, že cesta s pitomci na jedné lodi vás dopraví ke světlým zítřkům je asi vaší základní vírou.

   Vymazat
 27. Z toho "komunálu" bych nedělal nějakou tragédií. To se skutečnou politikou nemá moc společného. Většinou se to všecko za rok za dva posere, někoho zavřou, někdo se ztratí, někoho vytáhnou z rybníka. Vítězové zjistí že něco slíbit je snadné, skutek utek. Příště už o nějakých pirátech nebude ani potuchy. Kdo si dnes vzpomene na takové "Věci veřejné" ?

  1938

  OdpovědětVymazat
 28. Pane Radosto, jste muž činu, Praha je zablokovaná, každý den, stačí aby jste se dohodnul s Andym a bude bez koblih a jogurtů.Každý den dojížďím od MB a je to čím dál horší. Bude-li blokáda pokračovat a přidáte i potraviny, prosím oznamte to předem, ať si sebou vezmu chleba s máslem. Děkuji za pochopení.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.