Reklama

úterý 16. října 2018

Moudrost a cit chodí postranními ulicemi

Josef Jan Novák
16. 10. 2018
Jedna kamarádka z Brna, která se mě ptala, koho jsem volil. Napsal jsem ji, že nikoho, neboť senátor se u nás nevolil. Naštěstí.... Moje přítelkyně volila na Praze 12 kandidáta SPD. Jistě víte, koho myslím. Její hlas však přišel vniveč, stejně jako ve druhém kole hlas pro paní Tylovou. Bezbarvý muž s rybím pohledem, bez názoru, který se vyznačuje tím, že dokáže hodiny mluvit o ničem a spolehlivě dokáže najít v zadní části těla ten pravý a správný otvor do kterého se dokáže zavrtat. Momentálně je to otvor zvaný EU.


Čert vem senátora. Caligula jmenoval senátorem koně, občané Prahy 12, ale i Prahy 2, Prahy 3 a Prahy 4 se nezmohli ani na to a poslali do Senátu.... Doplňte si co chcete. A tací kandidáti jako pánové Kuras, Jakl a další neprošli a vlastně ani nemohli projít v tom městě, kde moudrost a cit chodí postranními ulicemi a lepšolidi na ně plivou a smějí se jim. Bůh žehnej Milošovi, že dokázal tenhle triumvirát z pekla přišlý a Ďáblem stvořený porazit. Moc jsem se bál, že sto let naší republiky oslavíme s chemikem řízeným padákovým chemikem na Hradě. Bylo by to ponížení všech českých vlastenců, srovnatelné snad jen s Protektorátem.

Bůh žehnej Milošovi! Ale co bude za čtyři roky. Bezbarvý muž s rybím pohledem již oznámil, že by rád zasedl na Hradě. Což o to, věk má ideální, schopnosti sice prachmizerné, charakter raději nerozebírám, ale na to se dneska nehraje... A nejhorší je, že k těm stávajícím voličům přibude nová generace našich občanů zmasakrovaných našim školským systémem a ČT a tak ryba se svými ambicemi vůbec nemusí být na suchu. A k tomu připočtěme, že vlastenci jistě rozdrolí své síly a nebudou schopní se shodnout na jediném a hlavním kandidátovi, který se postaví tomu tzv. Demokratickému bloku řízenému z Bruselu a penězmi pana Soroše.

Všichni ti kandidáti by měli být soudní a svoje osobní ambice a ega by měli upozadit zájmům Českého národa. Měli by mít napaměti, že mnozí z jejich soukmenovců přinesli národu oběť mnohem větší. Připomeňme si slova legionáře Rudolfa Medka z básně Přísaha: "My víme, z té barvy krve rudé, že vzejde štěstí našich dětí, i na nás ještě po staletí vzpomínat šťastný národ bude". Nenechme odkaz našich předků rozpustit v Evropskounijních fekáliích. Jsme Evropani, ale především jsme Češi, Slovaná a pak samozřejmě i Evropané. V tomto pořadí a nikoli obráceně! Za čtyři roky budeme volit prezidenta. Postavme takového kandidáta, za kterého se nebudeme muset stydět nejenom my, ale za kterého by se nemuseli stydět ani naši předci. A pokud se nám to nepodaří, nechme alespoň naklonovat Caligulova koně a volme ho všemi našimi kopyty a volskými oky. Pořád to bude lepší alternativa...

51 komentářů :

 1. Co vlastně chtěl ten článek řici?

  Radši by tu možná mělo být jak za 14 dni budou volby v nemeckém Hessensku a když dopadnou špatně pro Makrelu jestli bude mit i ona konečně tenskelný pohled!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi to není článek pro každého ho.
   K jeho porozumění je taky nutný rozum i cit.

   Smazat
  2. 20,48
   Říká se tomu tuším umění vidět věci takové, jaké jsou a ne takové, jaké by měly být. Zkrátka, moudrost.

   Smazat
  3. 20:29 A brání vám něco takový příspěvek zveřejnit? Tak s chutí do toho!

   Smazat
  4. Takže chcete se dozvědět něco jak Makrela bude
   plavat?
   Žádný problém!
   Už dala zabrat Bavorákům a ti nestačili spouštět svoje padaci mosty jak rychle museli běžet na toilet.
   Dostali takový kotel jako ještě nikdy.Ted musi hledat u Občanské partaje kumpačku,bo k AfD prima vzpurným rebelům se stydi přidat neboť ještě rostou a teprve potom si dá tu politickou korektnost!.
   Nejvice zvitězila Strana zelených,která ví,že misto magistrály je třeba vysadit stromořadi s promenádou pro kachňátka.
   Tak to stejné má přijit k nám,jak píše pan KLAUS junior!
   Ovšem zelené u nás nahradi Piráti s požadavkem si dále pěstovat trávu,aby to mohlo být i vidět jak žvýkaji a nemyslete si,že budou dále jezdit na svých mrtvých oslech,ty si dali totiž do Programu jako voliče!.
   Makrela má starosti,zmrvila to svým tvrzenim,že to šafne.
   Kdeže ,Němci jsou úplně blbi,voli ji stále ale část z nich už začiná křičet, "nechceme tě musiš weg",což znamená,že se má jit opalovat snad brzy na rozptylovou loučku.
   Vcelku maji pravdu ,nebot za dva týdny jsou tam dalši volby v HESSENSKU no a tady sranda může skončit,neboť jak ty volby GROKO prohraje,bude zralá na odpad celá BRD a ne jenom Bavoři.

   Kdovi,zda na to začinaji přijimat sázky ty sázkové kalendáře!

   Smazat
  5. Stejně jako ve většině míst v naší republice, tak i v Praze, volila v senátních volbách výrazná menšina. Nešlo spíš o to, že "leklé ryby" a "duté sudy" měli za sebou podstatně větší peníze, zdatnější organizátory kampaně a média, která stále dokáží oblbovat veřejnost?

   Svádět vlastní neschopnost na "Pražany" je sice líbivé, ale k příštímu vítězství to nevede!

   Leo

   Smazat
  6. Leo přečtěte si např. Dr. Kellerovy Tři sociální světy a Dr. Hamplovo Prolomení hradeb a pak zauvažujte o pražském sociálním prostředí.

   Neberte to vztahovačně, ale raději racionálněji a s nadhledem.

   Smazat
 2. Ale kdo to zaplatí?

  OdpovědětSmazat
 3. Praha, to je hadí doupě. Je společné pro všechny vlády bez vyjímky, že si toto doupě hýčká. Na jednu stranu to chápu. Na české poměry velká aglomerace s velkým počtem potenciálních voličů. Na druhou stranu, jejich letora je hodně vrtkavá. Mnohem vrtkavější, než u lidí na venkově. Jenom pro dokreslení labilnosti nálad pražáků. V roce 1948 víc než vydatně pomohli k veslu komunistům, aby jim ještě více vydatněji pomohli o čtyřicet let později od vesla.
  V roce 1948 nadávali vesničanům do kulaků, aby jim o čtyřicet let později nadávali do komunistů.
  Sami jsme si je tak vychovali, tak je takové máme, pražáky. Jak říkám, pražák není původ, pražák, to je diagnóza.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. a k tomu ještě těch 300 tisíc plačících Pražáku na pohřbu Heidricha, to byl vrcholný moment pražské stoky. Kolipak Havlů se ve smutečním průvodu zúčastnilo?

   Smazat
  2. To nebylo 300 000 plačících,ale 300 000 připodělaných,protože za přímý pohled se střílelo.To bych nepřipomínal.Asi jste to nezažil.

   Smazat
  3. Ad 21:31
   1. To se to máme krásně, že dnes už se za podobné přímé pohledy nestřílí rovnou, ale jen se likviduje čest a živobytí;
   2. pražáky přinutit plakat na tom pohřbu asi nebylo nic těžkého, ten kdo tam nebyl se jistě společensky znemožnil.

   Smazat
  4. Hadi doupe.Mamba,krajta a uzovka.

   Smazat
  5. Pane Hricáku, mám ve svém okolí mnoho "naplavenin" a ač jsem rodilý pražák, tak jsem právě jako jeden z mála volil Zemana. Tento hloupý stereotyp o "pražácích" se líbí, neboť zní jednoduše, a jak známo jednoduché lži vítězí nad složitými pravdami. Ale vězte, že ať již jste z kterékoliv části naší země, máte v Praze i Vy svého blba. To je dáno tím, že Praha je sídlem orgánů moci (ministerstva, úřady, ředitelství), což platí o kterékoliv metropoli. Pokud by se přesunuly do Pelhřimova, budete nadávat na pelhřimovské, neboť by se vítečníci jistě přesunuli tam. Důkazem je v evropském rozměru Brusel, o kterém jsme si před vstupem do EU mysleli pouze to, že tam dělali pěkné krajky, a dnes vidíme všehoschopné vyžírky všeho druhu a dokonce je označujeme za "bruselský národ"...

   Smazat
  6. Supmane,
   odvoláváním se na "naplaveniny" se hájíte všichni. Čistě technicky, kde jsem hlášený, tam patřím. A je jedno, kde jsem se narodil.
   Ale jinak máte pravdu. Hustota debilů stoupá úměrně s blízkostí centra moci. Čím jste centru blíž, tím častěji o ně zakopáváte. Máte pravdu v tom, že kdyby se centrum přesunulo třeba do Pelhřimova, začnou se oni debilové stěhovat tam. Důvod je zřejmý. Výrazně snazší podmínky k životu lenochů a neschopných netáhel. Na vesnici se blb provaří ještě dřív, než doroste a pokud neodtáhne do Prahy (nebo jiného velkého města), je mu přisouzena lopata, nebo vidle. V Praze ze své idiocie ještě udělá ctnost.

   Smazat
  7. Na vesnici, kde mám chalupu, vyhráli místní volby lidé, kteří jsou aktivní a kteří jsou po celý rok vidět. A je jedno, ke které partaji patří. Naštěstí do místních voleb se tam "česká" televize nemotala, protože ta vesnice je pod její rozlišovací schopností.

   Smazat
  8. 5,08
   To souhlasí. Ne, že by to bylo pravidlem, ale opak je spíš vyjímkou. A přesně to zapadá do mé teorie o demokracii, která může fungovat pouze v komunitě lidí, kteří se navzájem dostatečně znají. Nemusím se spoléhat na média, nebo jiné informační zdroje, často velmi pochybné kvality. Pokud na vesnici kandidáta neznám osobně, stačí se mu kouknout přes plot a i to má velkou vypovídací hodnotu.
   V rámci celku je demokracie na hovno. Prodejní novináři nám vykreslí největšího lempla jako úderníka a zloděje jako největšího poctivce. A nám, kteří ho neznáme nezbývá, než jim uvěřit. Proto většina voličů tápe a pokud ještě chodí volit, volí stále špatně.
   Když to shrnu, největším problémem demokracie jsou naši "hlídací psi" demokracie- novináři. Vydání novinářského průkazu by mělo předcházet nejméně stejně náročné prověřování, jako u držitelů průkazů zbrojních. A za porušení pravidel (vědomou lež), by se měly udělovat ty nejpřísnější tresty. Když selže systém u držitelů zbraní, může to vést ke smrti jednotlivců. Pokud selže systém u novinářů, můžou zemřít i miliony.

   Smazat
  9. Správně hricáku . Novináři by měli chodit na STK ne za dva roky , ale každý rok s důkladným vyšetřením mozku .

   Smazat
  10. Leo (Pirát) 5:05

   Ani nevíte jakou jste mi udělali Radostu, svou komunální volbou 2018, jste tak moudří a nadčasoví plavci, mistři ve zdrhnutí.

   Pražáci se začínají přesouvat na moře, jako Piráti tuší že odněkud zamořený vítr vane.

   Piráti (pražáci) neodplují v Noemově arše před potopou, která má zničit zkažený svět, který oni neustále zamořují a poté v kvapu odletí a zmizí, nyní se domnívají, že zase včas odplují do bezpečí. Hovnajs, Piráti!

   Smazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Malá technická. Člověče, baví tě sepisovat takové elaboráty, když je stejně skoro nikdo nečte?
   A teď mluvím sám za sebe. Jednou, nebo dvakrát jsem to zkusil, ale nikdy jsem to nedočetl. A od té doby tvé výtvory ignoruji.

   Smazat
  2. Pane hricák, omluvte to hovado. On to dostal rozkazem. Nic jiného neumí a nějak se živit musí.

   Smazat
  3. Radosta,
   Vaše nudné články tady jdou vždy do kopru,napíšte zda nynějši KSČM za vašeho vedeni bude znova prosazovat pro každého domorodce

   10 000 KORUN NZP ,KTERÉŽTO PENIZE VYPLÁCELI VYCINKANI KOMUNISTÉ TEHDY KAŽDÉMU DOPMORODCI a ne,že ne ANO!

   DNES JE TO RADOSTA O PENĚZICH A PROTO VÁS MAŽOU

   a budete pohozen tak jedině do sraček!

   Smazat
  4. Pane Radosto, ze srdce vám děkujeme, že si libujete v grafické odlišnosti s textu svých příspěvků, takže je už na první pohled patrné, kdo je autorem a netřeba číst omylem ani jediný řádek. Upřímně řečeno, ono to snad ani nejde, ty vaše žvásty jsou pořád stejné a stejně blbé.

   Smazat
 5. Přesně tak souhlas s článkem nebudeme volit žádného kavárnického slouhu za presidenta.

  OdpovědětSmazat
 6. Novotny ridi Reporyje. Mozna bude chtit byt i presidentem.

  OdpovědětSmazat
 7. Proč by současný president nemohl prosazovat a doporučit národu nějakého svého kandidáta.Docela by mě vyhovovala nějaká odvážná žena,třeba paní Vitásková.Určitě nebrat nějakou nevýraznou postavičku ze Senátu a těch postaviček typu želé je tam požehnaně.

  OdpovědětSmazat
 8. Jak já těm Maďarům závidím konec sociálního inženýrství:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Za-bezdomovectvi-basa-A-konec-gender-studies-V-Madarsku-nastavaji-zmeny-555646

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nechce se mi to cist, abych zjistil, jestli maji, pro ty bezdomovce, dost pastousek. Nebo si snad nekdo mysli, ze bezdomovcem se nekdo stane o sve vuli?

   Smazat
 9. Až neuvěřitelná drzost, když politici se odvažují říkat, že celonárodní volba prezidenta byla chyba. Že by chtěli sami rozhodovat... (Onehdy Pit.?)

  OdpovědětSmazat
 10. Caliguluv kun v senate by udelal min skody nez polofasista Kuras

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jste Bagoune hlupák. Doložte Kurasův "polofašizmus" konkrétně. Nejlépe citací. Kuras už léta y Londýna varuje před islamizací. To, doufám, za "polofašizmus" nepovažujete. Nebo ano?

   Smazat
 11. Dokud bude politika brána jako umění kompromisu, bude plna zákulisních intrik, úplatků, prosazování vlastních zájmů, vydírání atd.
  Nakolik zní kompromis přijatelně a líbivě, lze na jeho základě vybudovat systém beztvarý, proměnný a nestabilní, bez schopnosti řešit přicházející problémy. A tomu systému odpovídá i povaha většiny zvolených. Nechci házet všechny do jednoho pytle, ale začíná to už na radnicích měst a obcí, kde jsou radní schopni hodiny řešit "problém", zda má novorozeně platit za komunální odpad od počátku měsíce, kdy se narodilo, nebo až od počátku měsíce následujícího a důchodce žádající o bydlení v obecním starobinci musí po "přiklepnutí" složit 100 000kč na prkno úřadu. Nevratná částka a můžeš bydlet v objektu postaveném také s tvých daní. Platit nájem a služby a my peníze použijeme na rozvoj obce, třeba je dáme nějakému spolku na předraženou hovadinu .....
  Jednomu je z takov0ho jednání zle, jiný jej schvaluje. Pohled z hlediska morálky je tristní .. společnost je tak morální, jak je schopná se postarat o děti, nemocné a důchodce.
  Slyšet dnes politika jasně nazývajícího problém, konzistentního ve svém názoru v čase, je zázrak. Většina vede nicneříkající a k ničemu nezavazující řeči a jedinou schopnost, která se cení, je schopnost se prosadit u lízání smetany ....
  ABC

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ABC ,VŠIMLI JSME SI TEĎ,ŽE JSTE SE ZNOVU OBJEVIL

   nechtěl by jste komentovat i přispěvky OSV a být tak ve svěži špíčce občanů voličů nepolitické OSV?
   Co myslite jste členem NEPOLITICKÉ Společnosti voličů a jejich Národniho programu?
   Vypadá to,že jsme stejně jako vy prvni a originálni,což může možná být zajimavé.
   Začali jsme i zaznačovat dobré nápady a komentáře do snad budouci knižky nebylo by špatné,kdyby vaše svěži přispěvky i v ni zaujmuly plac!


   Smazat
 12. Marnost nad marnost. Nedávné volby a hlavně volby do senátu ukázaly, že na vyšších úrovních, tedy v obcích nad 5000 obyvatel, kandidáti většinu voličů neoslovili. Tedy voliči volili povětšinou svoje místní a známé, od kterých očekávali co nejméně komplikací ve svém životě, nebo nevolili vůbec.
  Stávající moc drží pevně v rukou sdělovací média, která slouží tomu, kdo je platí, tedy tam se nějaký zvrat nedá očekávat. Nicméně jsou světlá místa v našem životě, například předseda českého parlamentu v Rusku prohlásil, že česká sdělovací média neodrážejí skutečnost jak o Rusku smýšlejí obyčejní lidé.
  V kontextu toho, že bylo zřízeno na mezirezortní centrum pro odrážení hybridních hrozeb a lidé jako Radosta (což samozřejmě je jen pseudonym) se za peníze dovedou skvěle angažovat pro udržení moči vládnoucí třídy, je jasné, že doma k nějakým zásadním zvratům nedojde. Jako vždy, český maloměšťák změní názor až když se za hranicemi jeho všehomíra změní znaménko.
  Ovšem svět se mění, mění se v podstatě všechno od základních potřeb až k počasí. Ač je toto přízvisko dehonestováno ze všech stran, jsem stále marxitou a tuším, že se nemusí hned změnit znaménko, stačí když naroste neúměrně kvantita, pak se změní i kvalita, pak potěš PánBůh.

  OdpovědětSmazat
 13. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi, opět na sajtách Nové Republiky řádí agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Prosím soudruhy z redakce NR, aby NEPRODLENĚ zvýšili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší MILOVANOU Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti fašismu a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 16. října 21:04.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 14. O soudných a nesoudných kandidátech a neodvratném konečném vítězství

  Píšeš, drahý soudruhu a soukmenovče J. J. Nováku, mj. „Všichni ti kandidáti by měli být soudní a svoje osobní ambice a ega by měli upozadit zájmům Českého národa.“ (Zvláště zájmům „Českého národa“ s velkým „Č“; to dá rozum!).

  K tomu mohu dodat jen: Moje řeč, drahý soudruhu a soukmenovče J. J. Nováku; moje řeč!
  A každý si to zde může přečíst, přímo zde na sajtách naší milované Nové republiky, že jsem OPAKOVANĚ vyzýval kandidáty z Prahy 12, aby byli soudní a svoje osobní ambice a ega strčili do pozadí zájmů nás roduvěrných Čechů a Rusů: STOP bratro- a sestrovražednému boji!!!

  Jenže co udělali kandidáti našich bratrských Stran, soudruh a soukmenovec David a soudružka a soukmenovkyně Semelová?
  Jak víme, oslyšeli moje dobré rady, nebyli soudní, neupozadili svoje osobní ambice a ega, neustoupili, nespojili své voliče v boji za šťastné zítřky – a projeli volby DĚSIVÝM způsobem.

  Takže předpokládám a doufám, že do příštích voleb bude uspořádán Slučovací sjezd, na němž se naše bratrské Strany obejmou a nerozborně spojí, jako KSČ s ČSSD v létě 1948.
  (Samozřejmě: Po konečném vítězství nad havlismem, kapitalismem a demokracií se VŠECHNY naše Strany spojí v Národní frontě, jako obvykle. To taky dá rozum každému komunistovi, putinistovi, zemanistovi a babišistovi, že.)

  Je jen otázkou, jak se naše spojená Strana bude jmenovat. Moje maličkost by hlasovala za tradiční „KSČ“, ale obávám se, že osobní ambice a ega si jistí soudruzi a soukmenovci z vedení OBOU Stran nestrčí do pozadí – a výsledkem bude něco jako KSČ-SPD.
  No nic, vždyť jak píše klasik: „A rose by any other name would smell as sweet".

  Každopádně: Hlavy vzhůru! I kdyby se naši lidé nedohodli, i kdyby jejich hypertrofované osobní ambice a ega na nás vystrčily svá mocná pozadí, tak nakonec zvítězíme, protože jinak nelze, a Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, nenechá zahynouti nás ni budoucí.
  Takže tak.

  Ať věčně žije Veliký Putin, BJJP, naše jediná opravdová záštita proti EU a NATO!

  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Radosta,
   za vašeho vedeni dnešni KSČM se vám všechno hrouti a prý vaši vinou vás odstrani brzy z teplé funkce agitátora a pejdete mezi dělniky a rolniky,nebot jste prý strhl na sebe moc!
   Informujte nás proč jste zakázal,aby se vaše členstvo mezi námi zdejšimi lidovými komentáítory objevilo a podpořilo vás,vždyt to vypadá vblbě,když jste osamělý rytiř Smutné postavy.
   To svědči o velikých chybách,kterých se ve svém vedeni strany dopouštite!
   Budete dělat brzy svoje poučeni z vývoje nebo tu zas napíšete blafy,které občané nechtěji čist a tak vás poškozuji mazakovánim což spěje jako hlavniho managera strany k vašenmu zániku!?
   Napište nám tu raději termin zániku dozvidáme se,že podporujete kapitalistu pana ZUCKERBERGA který vás za to maže!
   Lid chce,aby jste napsal něco veselého a ne,se opakoval.
   Máte milenku nebo milence?

   Smazat
  2. Je provokatér Radosta cizi nepřátelský agent,

   který přišel zlikvidovat demokratickou parlamentni stranu KSČM, poté co je rozkládána zevnitř a nikdo z komunistů se snad ani nesmí bránit provokatéroví Radostovi,přicemž jeho diversni ideologie neomarxismus už poráži našeho spojence Ameriku!
   Proč vnitřni policejni jednotky ČSSD ho ještě nesleduji a nezavřou za podporu stalinismu,který se snaži ilegálně šiřit a nepostavi ho před soud!

   Smazat
  3. 16:10 To my poučení z dějin budem rudý xindl likvidovat bez soudů - jakýpak cavyky s nima!

   Smazat
 15. Nováku, tady je podstatné to, že ten " bezbarvý muž s rybím pohledem " zvítězil, lidé dali přednost jemu před nějakými pochybnymi individui. To ostatní od vás, jsou pouze CEKY.

  OdpovědětSmazat
 16. Máš li bol, vem RADOSTOL ! Zázračné "kapky" na zácpu, od soudruha Radosty. Doporučuji. Po přečtení jeho návodu se ihned
  dostaví plné a kvalitní vysrání.

  OdpovědětSmazat
 17. Voliči dali přednost chalupám ,hezkému počasí a práci .Proč ještě někoho nenapadlo ,že by měli být volby ve všední den .Dejme tomu dva dny od 14 do 22 hodin ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Volby se budou konat v rámci pracovní směny, v brzkém budoucnu.
   Ptáš se, jak to bude možné, drahý soudruhu a soukmenovče Čálku?
   Jednoduše: Všichni budeme zaměstnanci našeho vlastního státu-všenárodního podniku Agrofert Česká, spol. s ručením neomezeným.
   A náš soudruh a soukmenovec vedoucí, národní Vůdce Babiš, nám NÁDHERNĚ ušetří čas: Budeme nejen pracovat, ale i bydlet a nakupovat, ba i zaslouženou dovolenou na zotavenou trávit v rámci jediného podniku.

   Takže přirozeně – i volby do Národní fronty proběhnou bez velkých front, přímo na pracovišti, během oběda.
   No není to nádherná budoucnost našeho moudrého západoasijského národa a naší krásné vlasti?
   No je, o tom žádná.

   „Všeobecné volby se konají a probíhají i v některých kapitalistických zemích, takzvaně demokratických. Ale v jakém ovzduší tam probíhají volby? V ovzduší třídních srážek, v ovzduší třídního nepřátelství, v ovzduší nátlaku, který vykonávají na voliče kapitalisté, statkáři, bankéři a jiní kapitalističtí žraloci. Nelze takové volby, i když se konají na základě všeobecného, rovného, tajného a přímého volebního práva, nazvat úplně svobodnými a demokratickými volbami.“
   (J. V. Stalin, projev na voličské schůzi v Stalinském volebním okrsku města Moskvy, 11. 12. 1937)

   Čest a Nazdar!

   P. Radosta

   Smazat
  2. 10:57 Nemuseli ti voliči, mohli volit, potom si ale nestěžujte, že komouši dostali na prdel

   Smazat
  3. Radosto Radosto, těšíš se na "všenárodní podnik" spol. s ručením neomezeným? To bys fakt chtěl?

   Smazat
  4. P. Radosto, Vaší nadsázce sice ještě nerozumím, ale J. V. Stalin měl pravdu, která platí i dnes! Dokud má kapitál mediální moc, má i moc státní, tudíž si může dovolit verbálně hlásat demokracii. "Ouha" nastává, nezvládne-li techniku moci a nechá vyrůst "nekonstruktivní opozici", pak se neštítí ničeho, včetně vražd utajených i veřejných v rámci stanného práva.

   Smazat
 18. Máš li bol, vem Radostol !!! Silné laxativům, funguje ale jen
  po přečtení. Pokud se nepotřebujete ihned vysrat, číst není potřeba. Mohlo by vám naopak být na blití.

  OdpovědětSmazat
 19. To je ale neskutečně hloupej článek, to se musí nechat. Petr

  OdpovědětSmazat
 20. Ten na tom obrázku vypadá jak ten Kapr, z toho nešťastného rybníka, který navštívil nějaký spojenecký Japonec.
  Ještě že to nebyl nějaký Amur.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.