pondělí 8. října 2018

Jů bude prezident, Hele premiérem

Taras
8. 10. 2018 TarasovaTerasa
Před časem vzbudila pozornost aféra okolo německého novináře Uda Ulfkotta (loni zemřel), který otevřeně přiznal, že za dobu jeho působení v listu Frankfurter Allgemeine Zeitung byla řada jeho článků sepsána na objednávku CIA či přímo touto dobročinnou organizací. (ZDE) Náš mainstream si toho moc nevšímal, bodejť by si sral do vlastního hnízda. Že však obdobné charaktery působí i v našich novinách, o tom není sporu. Jeden z nich se jmenuje Vojtěch Berger.


Vojtěch Berger (ZDE) pracoval osm let jako projektový asistent YMCA, potom šest let studoval na Institutu politologických studií Fakulty sociálních věd na Karlově univerzitě, dvanáct let pracoval v Českém rozhlasu a nyní funguje na Hlídacím psu. Dá se tedy s jistou mírou nepřesnosti říci, že produktivní práci ve prospěch lidstva se dosud ve svém životě dokonale vyhýbal, nepřeložil stéblo přes stéblo křížem. Díky své parazitární existenci si osvojil několik jazyků a vypracoval se na zdatného presstituta metrosexuálního či homo zjevu. Takoví oni jsou, tihle noví, anglofonní a antizemanovští, antibabišovští a samozřejmě rusofobní darmožráči.

Ukázka z jeho díla:

Český prezident Miloš Zeman naopak svým čerstvým výrokem na adresu nezaměstnanosti Romů („Za komunismu Romové museli pracovat. A většinou pracovali jako kopáči, a když odmítli pracovat, byli označeni za osobu práce se štítící a šli do vězení.“) navázal na post-haiderovské tradice rakouských Svobodných, tedy ty otevřeně extrémní a xenofobní. (ZDE)

Takže presstitut označí prezidenta této země za extrémistu a xenofoba, obojí kvůli tomu, že Zeman uvedl křišťálově čistou, čiročirou a diamantově tvrdou pravdu. Bergera však žádné pravdy nezajímají, on jenom plní úlohu, uloženou mu chlebodárci, tj. podnikatelskou lájí, která financuje své mediální honicí psy. Dlužno připomenout, že tenhle charakter pracoval dvanáct let ve veřejnoprávním médiu a hajzlíka jsem platil i já, z poplatků.

O vzájemném propojení Hlídacích psů, Jandů, médií financovaných podnikatelskou juntou i občany, tj. veřejnoprávními, a neziskovkami séréšovského typu, s pozadím NSA, FBI a CIA, svědčí i jeho následující přiznání, a ani jsme chlapce nemuseli podrobit waterboardingu:

Celkem se do letošního – druhého – ročníku Týdnů mediálního vzdělávání organizace Člověk v tísni  zapojilo 153 škol, z nichž 80 procent bylo mimopražských. K dispozici jim byla asi padesátka novinářů a mediálních odborníků, které si školy mohly na debatu v jejich městě „objednat“. (ZDE) Do regionů letos zamířila například řada novinářů Českého rozhlasu, serveru Info.cz, zástupci týdeníku Respekt nebo Seznam Zprávy. Do terénu vyrazilo i několik členů redakce HlídacíPes.org.

Kapoušové coby reálné pozadí těchhle týpků přenášejí skrze neziskovky liberální pravičáckou propagandu do škol, ačkoliv tam podle školského zákona nemá co pohledávat. Toto PŠM (politické školení mládeže) pak přináší takovéto výsledky studentských středoškolských voleb:

Česká pirátská strana 26,01
TOP 09 a STAN (Spojené síly pro Prahu) 19,67
ODS 10,79
Praha sobě 10,21
ANO 5,07
Strana zelených 4,58
PRO Zdraví a Sport 3,35
SPD (Okamurovci) 2,57
S.O.S. za práva zvířat 2,28
Romská demokratická strana 2,24

Což geniálně okomentoval bývalý ódéesák Petr Paulczyňski:

Studentské volby překvapivě přesně ukazují budoucí trendy, myslí si Pehe (ZDE). Takže podle studentských voleb nám brzo budou vládnout Piráti a TOP09. Kdyby blbci udělali průzkum v mateřských školách, zjistili by, že nám povládnou Jů a Hele.

Líp bych to nevymyslel.
(text redakce NR mírně upravila)

16 komentářů:

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdo slyšel V OSN blekotat Hamáčka, tomu je jasný že ty žvásty mu napsal vrátný na americký ambasádě. Že vede ŠSSD na buben je jedno. Jen když dolary cinkaj.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 1:21
   přání otce myšlenky?
   Zoufalče...

   Smazat
 2. Ted jsem nekde cetla,ze Cesi jsou na prvnim miste v nakupu ruznych potravinovych doplnku a podobnych reklamou nabizenych nicim nepodlozenych veci...........Tak co potom muzeme chtit.....Koupime i zajice v pytli

  OdpovědětSmazat
 3. NAČ TA IRONIE
  Pří pohledu na Prahu se pan Palczyňskivůbec nezmýlil
  a tohoto pejskaře sleduji už dlouho
  vždycinky dobrej i když z Brna
  Tony

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tondo 16:51, vy šmíráku, tak to sledujete jiného dobrého polského pejskaře, tento se jmenuje Petr Paulczyňski a má pouze jednu kočku. JiH

   Smazat
 4. Doporučuji k přečtení knihu Udo Ulfkotta - Koupení novináři. Přečtete jedním dechem a pochopíte , jak se novináři kupují,aniž sami něco tuší. Těžko se z toho rozjetého vlaku vystupuje, Udo to dokázal, chce to charakter a odvahu....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:08
   A dá se ta kniha normálně koupit nebo nečtou nedostatkové zboží popisující syrovou realitu?
   Díky za info.

   Smazat
  2. Novinář-hrdina Udo Ulfkott bohužel již zemřel. Čest jeho památce!

   Smazat
 5. Bohužel to je smutná realita zdá se že to bude horší.

  OdpovědětSmazat
 6. Jsou různé cesty k sebezničení. A začalo to před léty podobně.
  1938

  OdpovědětSmazat
 7. Soudobé volby v ČR jsou čistokrevnou šaškárnou k dosazení politických loutek k moci za 2 miliardy Kč. Jsou ještě daleko bezcennější, než ty za "socíku".

  OdpovědětSmazat
 8. Vím, že článek je malinko o něčem jiném,ale přečtěte si, co o cikánské otázce říká jiný ZEMAN, senátor a jménem Jaroslav. Tady je odkaz na rozhovor s ním :
  https://www.parlamentnilisty.cz/politika/senat/Senator-ODS-na-ferovku-Cikan-serezal-moji-zastupkyni-A-273898

  Nevím, zda onen redaktůrek našel odvahu ke kritice senátora za ODS. Znáte jistě to o chlebu a zpívané písni, že!

  OdpovědětSmazat
 9. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 8. října 17:28.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 10. Udo Ulfkotte byl otráven jako Skripal!

  My komunisti a putinisti dobře víme, kdo a proč otrávil Skripala (pokud ho tedy vůbec někdo otrávil, že): Byli to agenti CIA a Mossadu, ve spojení s tou „slavnou“ MI5.
  Proč ti zákeřní zakuklenci otrávili podlého Skripala, jehož sám Veliký Putin pojmenoval „подонок“?
  No protože Skripal nahlédl DĚSIVOU hlubinu své podlé zrady, zastyděl se, chtěl se vrátit domů, padnout na kolena před Velikým Putinem, čelem o zem bít, a poprosit Ho o milost.
  To se samozřejmě neomarxistickým vrahům z Wall Streetu a Bilderbergu tuze nelíbilo, takže nařídili svým pochopům likvidaci Skripala-kajícníka.
  Pochopové neomarxistických vrahů z Wall Streetu a Bilderbergu jsou ovšem – pochopitelně – nechápaví a neschopní, takže likvidaci totálně zorali.

  Jo, to kdyby takový rozkaz dal Veliký Putin svým molodcům, tak ti by neváhali. Vždyť je dobré paměti, jak dopadli podlí zrádci Vlasti a Strany Alexandr Valterovič Litviněnko, Georgi Markov, Stepan Bandera, Lev Rebet, Николай Фёдорович Артамонов.
  Ano, ti všichni byli zlikvidováni hezky rusky elegantně, ani pes neštěkl, když na něm soudruh Богда́н Микола́йович Сташи́нський zkoušel účinnost GENIÁLNÍHO humánně-likvidačního nástroje naší KGB.
  Sečteno a podtrženo: Přežití Skripala je 100% PŘESVĚDČIVÝ důkaz, že v tom naši starší ruští bratři neměli prsty, ani co by se za nehet vlezlo. Tečka.

  Ovšem v případě Udo Ulfkotta se černé dílo agentům nepřítele podařilo: Statečný bojovník proti kapitalismu a demokracii byl otráven, padl, ale jeho duch kráčí dál.
  Ano, jeho duch (Pozn.: My roduvěrní Češi a Rusové víme, že žádná „duše“ neexistuje, že je to jen náboženská propaganda.) žije ve všech autorech Nové republiky, píšících pravdu o CIA a Mossadu, o DĚSIVÝCH vynálezech západních tajných služeb typu HIV, Ebola, chemtrails, očkování apod., i o jejich PŘÍŠERNÝCH činech typu destrukce WTC, zemětřesení, tajfuny, tsunami atd. apod.

  Takže: Kdyby se někdy v budoucnu agent CIA a Mossadu Vojtěch Berger přiznal ke své protistátní, protislovanské a protisocialistické činnosti, bude svými pány neprodleně otráven, což bude NEJPÁDNĚJŠÍ DŮKAZ pravdivosti jeho přiznání.

  „Pravda vyjde najevo jako olej na vodku.“ (V. I. Lenin)


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.