Reklama

.

.

středa 10. října 2018

Kdy se opět stalo Rusko nepřítelem USA? Když Putin zabránil dokončení rozparcelování.

10. 10. 2018 SkrytáPravda
Tomu Putin zabránil a USA rozzuřil! A dnes již známe další kroky a pravý důvod.
Málokdo asi věděl o scénáři, který byl připraven na Rusko v období Jelcinovy vlády. Sice to zní šíleně, ale scénář na rozpad Ruska byl připraven.


Popis mapy:
Federální okruhy Ruské federace: Centrální federální okruh Severozápadní federální okruh Povolžský federální okruh Jižní federální okruh Severokavkazský federální okruh Uralský federální okruh Sibiřský federální okruh Dálněvýchodní federální okruh

Nerostné bohatství bylo zárodkem obklíčení a následným rozparcelováním území - nepodařilo se jenom díky velice ostrému vstupu relativně mladého Putina do čela státu.

Boris Jelcin nastoupil do funkce v roce 1991 a západ nadšeně tleskal. A jak by ne. Málokdo totiž za Jelcinem viděl totální úpadek, když především západní zpravodajské služby jeho slabost a neschopnost přetavily v nadšení demokratizace v Rusku. Sice v roce 1996 svoji funkci obhájil za nadšení údajných přátel západní demokracie, ale mezitím USA připravovaly scénář, který byl naprosto šílený. Ten měl rozkouskovat Rusko na čtyři díly, kdy střed a východ by byl pod správou USA a západ (na západ od Moskvy) by byl přičleněn k Evropě. A zbylé by byly pod jakousi všeobecnou správou. A v té době se US NAVY měla připravit na scénář obsazení Kurilských ostrovů v Sachalinské oblasti. (Stejné, jako dnes operují US NAVY v oblasti Jihočínského moře, pouze s tím rozdílem, že u Kurilských ostrovů si Američané nic nedovolí, protože tam mají Rusové špičkovou výzbroj.)

Současně s přidělením k USA (teritoriálně samozřejmě) měly být dokončeny základny USA na sever od Číny (Gruzie například) a USA by na začátku 21.století vojensky obsadily celý svět.

Šok pro USA nastal v roce 2000, kdy skutečné otěže převzal prezident Putin. Spolky a neziskové organizace pod správou USA, které byly rozesety po celém Rusku včetně tajných služeb během krátké chvíle eliminoval a vyhnal je prakticky z Ruska. Poslední výnos byl minulý rok, kdy zbývající neziskové organizace operovaly pod různými hlavičkami na dezinformacích ruské společnosti.

V té době jezdili Poláci na Ukrajinu a Wałęsa tam tvrdil, že Rusko se hroutí, že už se dávno ví, že oblasti Ruska jsou připraveny na součinnost se západem, že Rusko zůstane o velikosti 20 - 30 milionů obyvatel a část u Kaliningradu se dostane pod správu Polska. Že prostě Jelcin to u vodky dohodl a USA mají volnou cestu na dálný východ.

Že se nejen Wałęsa spletl ukázala další doba. A zuřivost Washingtonu byla neměřitelná.

Rázné kroky Putina nezůstaly bez odezvy. USA okamžitě začaly osazovat základny kolem Ruska od Albánie po Pobaltské státy a vyvrcholilo to vpádem USA námořní flotily do Černého moře za předpokladu, že na východě Ukrajiny bude operovat americká armáda. To už prezident Putin nemohl dál čekat, protože Moskva je z Černého moře na dostřel a natvrdo obsadil Krym se všemi teritoriálními důsledky o mezinárodních vzdálenostech a vodách.

Následovaly tvrdé sankce, dezinformační kampaň, zabíjení na Ukrajině, prostě to, co už všichni částečně známe. Agentury pod správou USA daly Rusku spekulativní hodnocení, takže se americké firmy musely z Ruska stáhnout (tak je nastaven americký sankční zákon). Všechny státy dostaly výhrůžku trestu od USA, pokud sankce nebudou dodržovat. A americké kolonie včetně nás poslechly.

Těžko říct, jak se to ruské vládě pod prezidentem Putinem podařilo utajit, ale je faktem, že zdánlivě rozfofrované peníze nejen Rusové neutratili, ale prudce investovali do sofistikovaných zbraní na ochranu celistvosti území. Současně s daňovým systémem se podařilo konsolidovat zem a Rusko vstalo z mrtvých.

Jenomže časová posloupnost najednou ukazuje další: co se s Ruskem nezdařilo, vyústilo v běsnění americké armády v Iráku, pak Africký roh, Libye, vzápětí Sýrie, Jemen, Irán, prostě arabská jara všude tam, kde se těžila především ropa, nebo proudil plyn, následovala Ukrajina, zabíjení a další raketové základny!

Samozřejmě nikdo normální nepopírá, že USA jako celek v systému ekonomiky je o mnoho let před Ruskem. Že státní správa funguje v centrálních oblastech, ale propojení na tak obrovském území se nedaří. Na druhou stranu kdy se objevují další a další důkazy o zákeřnosti USA, tak musí obyčejným lidem běhat mráz po zádech, jak naivní (jsme) byli.

A opět: bývalý polský prezident Lech Wałęsa prohlásil, že se Ruská federace může rozpadnout a počet jejích obyvatel se v tomto případě sníží na 20 milionů. Prohlásil to v interview pro ukrajinský list Ekonomičeskaja pravda.

Když se tak stane, pak mohou podle jeho slov země, které vzniknou na území Ruska, vytvořit „svou vlastní EU". „Bude následovat sjednocení nových států, ovšem na základě jiných zásad. Amerických. Dojde k vyrovnávání tempa rozvoje ekonomik, země budou otevřené pro spolupráci v různých konfiguracích", řekl Wałęsa.

A toto byl přesně moment, kdy přemýšlející lidé začali zvažovat, zda předat neomezenou moc Pentagonu a válečné mašinérii USA. Ten příklon k Rusku není z lásky, ale pragmatičnosti, protože Češi jsou na území, o které se celá staletí pral východ, západ, sever a jih. A v našich dějinách jsou zkušenosti příliš silné. 

P.S. Samozřejmě to zatím takto explicitně není z tajných dokumentů USA popsáno, ale další a další, jako již zmíněný Wałęsa se k připravovanému rozpadu Ruské federace za Jelcina hlásí. A jako první tenkrát varoval Gorbačov, jenomže to vypadalo příliš přitažené za vlasy. Teprve dnes lze dát vše do souvislostí a šílený scénář najednou dostává jasnější kontury! Tenkrát jsme byli překvapeni, proč Gorbačov vystoupil ostře proti USA a dal svojí podporu Putinovi. Dnes už to vidíme také. Jednotlivé střípky začínají skládat jasnější mozaiku a ta je děsivá!

Část textu byla napsána v roce 2015. Originál: Kdy se opět stalo Rusko nepřítelem USA? Když Putin zabránil dokončení rozparcelování. Nyní známe další podrobnosti, které jsou ještě hrozivější, než to původně vypadalo. Zítra o masakrech v Srbsku a co navazovalo. Proč bylo "humanitární bombardování" a další terorismus USA dnes už lze jako důkazy zveřejnit! Fakta nejde zamlčet. Dnes už ne. Proto tak zuří. A vyhrožují! Je to šílené!


- - - 

51 komentářů :

 1. To, co clanek pise je asi pravda.

  "And when the Soviet Union was collapsing in late 1991, Dick wanted to see the dismantlement not only of the Soviet Union and the Russian empire but of Russia itself"

  https://www.theamericanconservative.com/2014/01/21/bob-gatess-farewell-warning/

  Plan to byl skutecne sileny. Jenom neokoni mohli na neco takoveho prijit.

  Myslim, ze Cina by z toho moc velkou radost nemela. Rusko je pro ne aspon znama velicina. Ale asi by nechteli byt obkliceni ze vsech stran jakymsi novym hegemonem, a mohli by byt dalsi na rade. Se zapadnim imperialismem uz toho zakusili dost.

  Verim taky, ze jednim z duvodu proc USA besni proti Rusku je, ze plan se nevydaril.

  Rusove uz toho komunismu meli dost a mysleli si: "No, my zavademe demokracii, udelame nejake hospodarske reformy, trzni hospodarstvi a bude hej. Zapad nas radostne privita do sve naruce a pomuze nam." Brali to lazo plazo. Nikdo nemohl tusit, ze neokoni v tom budou videt prilezitost na svetovladu a s jakymi dabelskymi plany prijdou. A od te doby situace je, jaka je.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co se nepodarilo Hitlerovi ...

   Vymazat
  2. Při sledování sovětského velkofilmu Vojna a mír podle stejnojmeného románu L. N. Tolstého jsem si při jedné scéně vzpomněl na to co zde již vícekrát zaznělo. Byla to scéna kdy generál Kutuzov přijímá hlášení o těžkých ztrátách ruské armády a on to odmítá přijmout a křičí, že ráno zahájí protiútok a vyžene vetřelce z území Svaté Rusi! Pak přijde spojka, že s ním chce hovořit Barclay de Tolly. A on se sklidní, sedí na stoličce a přemýšlí ... a tady mi blesklo hlavou to co jsem tu již dříve četl - cituju:
   Slované nejsou sami schopni postavit státní organizaci, jsou živlem chaotickým, neschopným samostatné státní existence. Ovšem měli to štěstí, že byli sousedy germánské tvořivé státotvorné síly! Z ní vzešla jak Sámova historicky krátká leč první vůbec slovanská státní organizace, tak i Novgorodská hanzovní republika a Kyjevská Rus! Vše co Rusové měli byly pouze západní licence. Nebyli schopni sami postavit NIC! Všecko jim spadlo na makovici! Ivan III. to dlouho zkoušel, nakonec usoudil že je to marný a pozval Italy! Péťa Velkej už byl zkušenej a domácí ani nezval, leda jako nosiče klád. Mužici kteří si schovanými plnovousy zacpávali díry v kapse, byli v těch svých láptích jinak nepoužitelní. Bez německých inženýrů a vojevůdců by německá princezna Káťa Rusy nazvaná Veliká nikdy Turka neporazila, dokonce ani toho mamlase Jemelku Pugačovic:) I před Napoleonem Rusům krom Bláta a Mrazu zachránil zadek Skot Barclay de Tolly, který Kutuzova přesvědčil vydat Moskvu. A byl to Němec Pjotr Christianovič Wittgenstein, kdo přivedl ruské armády až do Paříže v roce 1814. Když pak napoleonskými válkami bylo Rusko na několik desítek let odřezáno od nějakého evropského státu, který by byl jasným spojencem (tento stav vyvrcholil v době tzv. Krymské války), tak si jej Alexandr II. pomocí Bismarcka vytvořil v sjednoceném Německu. Totéž platí pro ruský průmysl. Bez Welšana Hughese by nikdy nedokázali vyrobit ani metr kolejí, natož pak celou Transsibířskou magistrálu. I Dněproges stavěli Američané a všechny automobily byly vyráběny v jejich licenci. Bez jejich kaučuku by bosí Rudoarmějci zmrzli na Kavkaze! A Němci zmocnivší se ropných polí v Baku by pak s nimi už snadno zacvičili ... Ruský genius, známý chemik Mendělejev na počátku 20. století vypočítal, že pokud Ruské impérium půjde cestou reforem nastolených premiérem Stolypinem, bude mít na konci 20. století 596 milionů obyvatel a největší ekonomiku světa. To však nenastalo kvůli nenávisti Židů s nemalou spoluvinou slovanské, mužické lenosti, otupělosti a lhostejnosti! Nebýt Stalina, který se opřel opět o pomoc Germána (Německo - Rapallo, USA - tzv. fordizace) byl by se Sovětský svaz stal jen tou "pouští osídlenou bílými negry", jak o tom hovořil Trocký-Bronstein.

   Vymazat
  3. 8.22 Mohl jste to zkrátit. Germáni mají mamon a udělají pro to všechno, ale nemají lidský rozum, cit a duši, proto vždy z toho mamonu jenom zblbnou. Ruská duše je pro germány nepochopitelná, a dokáže i ty germány využit k svému prospěchu.

   Vymazat
  4. HRA NA HRANĚ (film U$A) - tito milovali Borise Jelcina a dodnes proklínají prezidenta Vladimíra Putina.

   Spekulanti, co si začali rozebírat Rusko bez Rusů. Obrovské, Ruské naleziště mědi, měli již ti to U$A gangsteři z kasín, rozprodané do nuly, aniž by se koplo do půdy, pod kterou měď ležela za Jelcina?

   Avšak přišel jejich úhlavní nepřítel, prezident V.V. Putin a vyházel je všechny z RUSKA, aniž by se dotkli jejich mědi!

   A to se neodpouští?! My jsme také "měli" LITHIUM, nyní je Australanů, zde můžete porovnat zaprodané politiky "č"eské republiky a politiky RUSKA pod vedením Vladimíra V. Putina!!!

   Dole odkaz na film, kde hlavní U$A sázkový spekulant zuří, co jim Putin provedl, nenechal je rozkrást Rusko! To měla být jejich U$A ekonomická POMOC, Gorbačovem a Jelcinem, tehdy zbýdačeného Ruského obyvatelstva na kolenou.

   Ramón

   Vymazat
  5. 8:36 To je mýthus podporovaný vládnoucími kruhy eurazijské říše. Původním Rusem je nordicko-slovanský árijec, který je disciplinovaný, svobodomilovný a spíše faustovský než fatalistický - stejně jako Švédové, Dánové či Němci. Fatalistická "slovanská duše" je reakcí ruského lidu na otroctví, které jim pomohla vydržet, aniž by riskovali své životy při vzpouře. Tato idea byla povzbuzována, ochraňována a zneužívaná mongolsko-byzantsko-židovsko-komunistickými vládci euroasijského Projektu. "Slovanská duše" je ve skutečnosti "otrocká duše." (V angličtině: slavic soul - slavish soul.) Je to sen árijského muže uvrženého do otroctví, ochromující práce a života v ponižujících podmínkách, jehož předkové byli vyhlazeni etnicky cizími elitami, a který nemá vůli čelit realitě a postavit se svým pánům - https://www.youtube.com/watch?v=SvenB1N3WJY

   Vymazat
 2. konečně věcné téma v těch sra.kách, které tu zveřejňujete!
  jistě jst si všimli, že návštěvnost tohoto chlíva poslední dobou velmi prořídla!
  Je třeba psát o věcech, které strategicky a i takticky ovlivňují politickou scénu, obnažují zločince sionistické skvadry, která doposud ovládá zákonodárné sbory, justici a policii naší vlasti a zejména centrální banku ČR.
  o tom ostatním ať píše Jindřich Šídlo, Mittrofanov, Nováček, Bednář, Pokorný, Želený nebo metresa Procházková!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mohu vás poopravit? "Návštěvnost tohoto chlíva..." je stejná s mírně stoupající tendencí. A prosím nediktujte nám, co máme a co nemáme zveřejňovat.

   Vymazat
  2. Venco zamazni mu tlamu debilovi

   Vymazat
  3. Pane Dvořáku 21:15, nebuďte až taková citlivka, on Vám ten drsňák 20:03 nic nediktuje. Hladit Vás snad ani nemusí, proto snad NR neděláte ...

   Vymazat
 3. Priblizila se zima a agenti GRU oblekli z ostudy kabat a jsou pro smich cele Evrope:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. GRU už neexistuje - myslím, že asi deset let...

   Vymazat
  2. Když někdo napíše, že je "pro smích celé Evropě, světu, všem lidem" a pod., tak je vidět, že nemá argumenty a jen fantazíruje v rámci své víry v pohádky Holanďanů či Američanů. A to je právě k smíchu.

   Vymazat
  3. 20:20 a nenį vám žinantní opakovat stejný plk, jako před relativně krátkou dobou? To o té zimě a kabátech? To, že vám to přijde vtipné, neznamená ještě, že to v lidech vyvolá jakýkoli ohlas.

   Vymazat
 4. To musi byt jasne kazdemu,kdo nema klapky na ocich a nebo neni umineny amerikanofil

  OdpovědětVymazat
 5. Když se mluví o plánu na ovládnutí Ruska, tak je to zavádějící. Nemohlo se jednat o plán ale pouhé fantazie pitomců, kteří toho o Světě a samotném Rusku moc nevědí.

  OdpovědětVymazat
 6. Pane ako viete že ako sa rozpadne Rusko????
  Veď Rusko tvorí vyše 22 federálnych republík.
  A keď sme pri tej hypotéze, ak v republike tvoria Rusi dominantné obyvateľstvo, tak je malá pravdepodobnosť odtrhnutia sa republiky, trebarz Karélie kde Rusi tvoria až 76% tamojšej populácie, inač Karélia by sa už odtrhla v okamihu rozpadu ZSSR. Ale naopak ostala v Ruskej Federácii.

  Pri rozpade ZSSR sa odtrhli všetký zväzové republiky od Estonskej, Lotišskej, Litovskej, Bieloruskej, Ukrajinskej, Moldavskej, Gruzínskej, Arménskej, Azerbadžanskej, Kazachstanskej, Turkménskej, Uzbeckej, Kirgizskej, a Tadžickej sovietskej socialistickej republiky, v Rusku ostala iba Karelo-Fínska sovietská socialistická republika, dnes Karélia.
  Všetko okrajové a prihraničné zväzové republiky ZSSR.
  V roku 2014 sa do Ruska vrátil Krym.
  Pri rozpade ZSSR sa v niektorých odtrhnutých republikách odtrhly územia, ako Podnestersko, Abcházsko, Juho Osetínsko, Nahorný Karabach, a v roku 2014 tiež Donecko.

  Z Kaliningradom alebo z Východným Pruskom budú mať Poliaci problém, historicky Kaliningrad, alebo Kralovec nikdy nepatril, Prusov vystriedali Nemci, a tích po II. svetovej nahradili Rusi. A pritom Poliaci kontrolujú aj Južné Východné Prusko. Teda Východné Prusko by malo mať rozlohu priblížne Belgicka, akurát je rozdelené medzi Poľsko a Rusko. Podobne ako by rozdelili Belgicko, na Flámsko, ktoré bi kontrolovalo Holandsko, a Valónsko, pod kontrolou Francúzska, teda Východné Prusko.
  Dnes Kalinigrad je niečo ako Ruský Hon Kong.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kaliningrad a že Hong Kong :-D :-DD
   Díky, po ránu jsem se fajn zasmál a hned je den krásnější.

   Vymazat
  2. 21:46 i vy by jste mêl vêdêt,že posledni kolonialni mocnost je RF a je jen otazkou času kdy a jak se rozpadne.Nastupem p.Putina k mocia jeho guvernerú z ŕad GÚ/KGB,GRU atd./se sice čas oddálil,ale jiste je,donekonečna Rusko nemuže drancovat zemê dodnes ve spolku RF.Stokrat muže p.Putin ŕikat kde Rus tam Rusko,ale dekolonizaci nezabrani.

   Vymazat
  3. Pánom 8:16 a 8:24
   Ja by som vám odpovedal asi takto Kaliningrad nemusí byť Ruský Hon Kong, ale je tam základňa Ruskej námornej flotily, Kaliningrad, môžme prirovnať aj k Ceuete, alebo ku Guamu.
   Pene 8:24 ja netvrdím ale napísal som že ak dominantné obyvateľstvo danej republiky tvoria Rusi, je malá pravdepodobnosť odtrhnutia sa.
   To je ako by som to prirovnal z Moravou, ak je počet Moravanov na Morave takmer 90%, a Čechou iba 10% napríklad tak je veľká pravdepodobnosť odtrhnutia sa Moravy od Čiech, ak je u daného obyvateľstva taký pocit na samostatnosť. Ale nemusí byť.
   Pane 21:46 koloniálnou mocnosťou sú aj USA, Francúzsko, Británia, ktoré vo svete vlastnia malé ostrovy a základne, buď ako pridružené územia, alebo akozámorské teritória. Ale počet ľudí na týchto území je nepatrní. Ak môže byť Samoa, prečo USA nevrátia Samoi Americkú Samou, a ostrovom Marianam nezačlenia Guam???
   Pane 21:46 zabúdate že odtrhnúť sa môže iba súčastné prihranyčie Ruska. To znamená, že Japonsko, obsadí Kurily, a Čína na Ruských územiach ktoré stratilo v 1820 ustanoví svoju moc. Mongolsko, získa Burjatsko, ALTAI URIANKHAI a TANNU URIANKHAI teda dnešnú Altajskú a Tuvianskú republiku. Áno podľa vás?? Na Kaukaze to bude zložité, tam jestvuje niekoľko malých republik, ktoré sa môžu stať obeťou buď to Gruzínska, ktoré obsadí Juho a Severo Osetínsko, lebo logicky Osetínci budú pomáhať tím Osetíncom v Južnom Osetínsku. Alebo vypuknutie občianskej vojny v Dagestane hneď ako sa osamostatní, boj o vládu na riadení Dagestanu, alebo smerovaní Dagestanu.
   Obnovením Kubáňskej republiky, a čo z Adygejskom??

   Potom stojí otázka, Rusko v hraniciach Petra I., alebo hranice Ruska zo 17-18 storočia???
   Ale aj tak Rusko bude dominantné v oblasti, ktorú bude kontrolovať.

   EU je tiež koloniana mocnosť, lebo niektoré členské štáty vlastnia zámorské územia a základne vo svete, síce Nemci nevlastnia vo svete nič, ale svoj vpliv sa snažia presadiť na úkor malých národov a štátou, Francúzsko vlastní Francúzsku Polinéziu, Guyanu , niekoľko Karibských ostrovov, Holandsko vlsatní Arubu a Holandské Antily, všetko mimo Európy. A že EU nieje koloniálna mocnosť.
   Iba to že svoje neokoloniálne záujmy presunuli do nových členských štátov EU.
   Ďalšej kolonizácii Európy EU, bráni Rusko, ktoré sa snaží zabrániť prenikaniu EU ďalej na východ. Preto sa dnes Ukrajina ocitla tam kde je, a Bielorusko, ktoré sa nepodriadilo EU pripojiť, tak to bolo vďaka EU, donútené sa tesne privinúť k svojmu veľkému bratovi Rusku.
   Potom je otázka ak Rusko a Bielorusko nezdieľa hodnoty EU, tak aké hodnoty Rusko a Bielorusko zdieľa??

   Vymazat
  4. 8:24
   Samozřejmě se jako tradičně opět mýlíte. Kolonie dodnes existují, ovšem za jejich držiteli byste marně hledal RF. Při vaší úrovni vzdělání se určitě budete divit, nicméně jsou to ty státy, které byly koloniálními velmocemi i dříve, včetně Británie či USA. Přestože o mnohé kolonie přišly, stále si některé udržují. Dnes se však neozanačují za kolonie, ale Dependent territory, nebo Overseas territory. Za domácí úkol máte sepsat jejich seznam a správně je přiřadit k mocnosti, která je ovládá.

   Vymazat
  5. Některým předchozím diskutérům jsem nucen připomenout, že (Spojená království) Velká Britanie s dominantními Angičany měla a má objektivní problém se Severním Irskem, není bez problémů se Skotskem, zvlášť v souvislosti s odchodem z EU a ani Wales není tak beze zbytku s Londýnem spokojen. Vy všeználci, schopní se montovat do kde čeho.

   Vymazat
  6. K té "deklonizaci" Ruska: mohou se snažit rozesrat multinacionální Rusko, ale při politice, kterou provozuje Putin se jim to asi nezdaří. Proto ho nenávidí, proto je žlučí, proto vedou proti němu propagandy!

   Vymazat
  7. Připomínám při těch úvahách o rozbití Ruské federace, že možná dojde dřív ke kolapsu v USA. Barevných je tam víc než polovina, latinos, indios a negros jsou početnější než ti, co dnes vládnou"a jejich natalita podstatně vyšší. Moc bych na tyhle procesy jako na nějaký pokork nesázel.

   Leo

   Vymazat
 7. USA je pro Rusko, ale i ostatne staty jako ziva sopka. Musi se zastavit, zrusit, udusit!! Jinak nikdy nebude na svete klid!! Pouzit nuklearni rakety ? Kdyz to pomuze, tak pouzit !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Polsko by si rádo hrálo na evropskou velmoc, ale nemá na to. Jedině by mohli být ve snůšce vajec. Jen jsem zvědavý, kdy Rusové zřídí vojenskou základnu na americkém kontinentě. To pak bude "bzukot".

   Vymazat
 8. Skvělý článek ještě že se Rusko zachránilo kdyby dostali usa světovládu to by jste koukali co by s námi prováděli. Přesně jak mi to psal ten havlojugend ZAKROUTÍME VÁM KRKEM. Zatím toho nedosáhly tak předstírají demokracii.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vám dědkům zas bude stačit, když přesuneme naše peníze, co vám vyplácíme na důchody, těm potřebnějším, třeba imigrantům. A do půl roku máme od vás pokoj, protože chcípnete hlady. My už nemíníme živit zlé zrádné starce!!! Krematoria půjdou na plné obrátky, pěkně vydělají a my konečně budeme mít klid na nový život. Mám spoustu přátel v zahraničí, hodně právě mezi Afričany, dnes převážně žijící ve Francii. Bylo by hezké, kdybychom mohli pomoci pár stovkám tisíc těch nejchudších z jejich zemí, a přestěhovat je sem. Afrika bude mít vbrzku hodně velké problémy s vodou kvůli oteplování. Na to bude potřeba spousty prostředků a ty vezmeme vám, dědkům, co jsou už k ničemu a zasíráte prostor nenávistí, žlučí a nebezpečným rusofilstvím.

   Vymazat
  2. NAŠE NOVÁ TECHNOLOGIE ZVÍTĚZÍ NAD RUSÁCKÝMI JADERNÝMI PUMAMI.
   JIŽ BYLADÁNA DO PRODEJE POD NÁZVEM „ANTINUKLEAR SUPER“.
   Jedná se o speciální pastu, vyvinutou chemickým průmyslem USA.
   Chrání vojáky a civilisty před radioaktivním zářením do hodnoty 1000 Sv.
   Zároveň i před teplotou epicentra jaderné exploze (6000 st.C).
   Jedná se o směs asfaltu, česnekové pasty, hovězího lejna, teflonového tmelu,vývaru z vepřových nožek, fenolformadehydové pryskyřice, řepkového oleje, prasečí kejdy a polských vaječných pukavců.
   Poměr ingrediencí a dalšího zpracování je výrobním tajemstvím „AGROFERTU“
   Babiš ho má uzamčený ve svém osobním trezoru.
   Náš spojenec a úhlavní přítel dovolil Agrofertu prodávat „ATINUKLEAR“ i v ČR. Desetideková krabička bude stát 999 Kč.
   V USA stojí opět 10 dkg směsi 999 $.
   Touto pastou se před vypuknutím jaderné války všichni občané USA a ČR namažou a budeme se vysmívat Rusáckým jaderným bombám.
   TAK MY, AMERIČANÉ A ČEŠI SLAVNĚ A BEZE STRÁT ZVÍTĚZÍME V PŘÍŠTÍ TERMONUKLEÁRNÍ VÁLCE.
   BŮH ŽEHNEJ AMERICE!!!
   Čechoameričan Joe.
   Mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

   STRAŠNÝ HLADOMOR V RUSKU !!!!
   RUSÁCI MĚ SEŽRALI SNOUBENKU !!!!
   Moje snoubenka, Deborah Jenkinsová, se rozhodla, nedbajíc varování navštívit Moskvu.
   Moje sladká Deborah (typická Američanka /výška 160 cm, 180 kg živé váhy/) po vystoupení z vlaku, (lodí do Vladivostoku, cesta magistrálou) byla napadena pěti hladovými Rusáky a sežrána. Dokonce i kosti si vzali na polévku.
   Jen za posleního půl roku, snědl Putin, vláda a duma 10 000 dětí, 8999 psů a 99999 koček.
   Po Moskvě se válejí ohlodané lidské kosti, následek tamějšího hladomoru. Osobně jsem viděl, jak před Leninovým mauzoleem se dva Rusové sežrali tak stašně, že z nich nezbylo vůbec nic. Naprosto popřeli zákon o zachování hmoty.
   Takové vládnou poměry v Rusku.
   PLÁČU PLÁČU SŮL !!!
   JOE PRKNO, Čechoameričan.

   Vymazat
 9. Rusové jsou hrdý národ a mají být na co hrdý .
  Národ který se jen vzdává jako my
  může jen závidět , nebo si opět najít velkého kamaráda .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:18 Stačí být neutrální a vládnou si samy nemusíme být furt někoho vazal.

   Vymazat
  2. 23:51 to ovšem musejí mít velmoci na té neutralitě dost perspektivní zájem, aby ji byly ochotny efektivně zaručit. Je naivní se domnívat, že neutralita menších států závisí pouze na jejich přání. Srovnej si to v hlavě. Včetně pravopisu, Čechu.

   Vymazat
  3. 8:01 Mě je pravopis ukradený k životu ho nepotřebuji.

   Vymazat
  4. Nejvíc hrdej je ten na 1 minutě a 15 sekundě! - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Vymazat
 10. Co maji USA společneho s fašizmem?
  – demokraticky zvoleneho vudce
  – my jsme ti vyvoleni, předurčeni vladnout celemu světu, ostatni jsou povinni se nam podřidit a poslouchat nas
  – pro nas neplati mezinarodni pravo, my jsme nadlidi (největši lepšolidi na globu)
  – Drang nach Osten
  – smrtelna nenavist proti ruskemu narodu a statu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Není snad sionismus forma fašismu? Ruský historik Platonov tvrdí, že USA vznikly jako epicentrum židozednářské civilizace. Tato země se formovala hlavně pod vlivem židovských živlů a slovy W. Sombarta byla „emanací židovského ducha“. Všechny síly zla, brutality, rozvratu a rozkladu, které jsou vlastní židozednářské civilizaci, se v historii USA uskutečnily nejúplněji a nejdůsledněji. Aby skrylo své zločinné plány před lidstvem, vytváří světové zákulisí propagandistické mýty, jejichž cílem je překrucovat historická fakta. Hlavním takovýmto mýtem je mýtus o „holocaustu Židů za druhé světové války“. Jsou podnikány pokusy podat věc tak, že hlavní obětí byli nikoli Slované, ale Židé. Podle výpočtů historiků za války podle maximalistických odhadů zahynulo ne více než 1,5 mil. Židů. Propagandisté holokaustu a především sionistické kruhy tento počet zečtyřnásobili, když rouhačsky uváděli počet šesti miliónů zemřelých Židů. Z kořenů staré slovanské civilizace vyrostl strom, jehož každá větvička se natáhla vlastním směrem. Je nutné vzít v potaz, že národům slovanské civilizace připadl obtížný historický úkol – být baštou, která stojí v cestě silám světového zla v nejširším smyslu tohoto slova – západní a osmanské agresi, fašismu a hlavně sionismu a jeho rudé odnoži! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/0_905a%D0%BB%D0%B411.png

   Vymazat
 11. USA - ako štátny aparát pohŕdajú celým svetom - to je tak, cowboy ktroý má v krčme jediný zbraň, si môže dovoliť všetko, tí rozumní z krčmy odídu, nerozumní mu budú kupovať poldecáky moci, aby ich nechal na pokoji, lenže opitý mocou nemá zábrany

  OdpovědětVymazat
 12. Kdy se opět stalo Rusko nepřítelem USA, velmi jednoduchá odpověď. V roce 2 014, kdy Rus anektoval Krym. Do té doby byl svět celkem v pořádku.Od této doby stojí svět každým dnem na pokrají války, poděkujme Rusku potažmo Putinovi. Nic nesvádějte na USA,ale co se divím, Rus je ve své prolhanosti čím dál tím drzejší.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane 10:45 asi vám ušlo že na Kryme bolo referendum, a dominantná časť učastníkou referenda hlasovalo za pripojenie k Rusku.
   To je asi podobné ako keď Británia hlasovala za BREXIT.
   Alebo referendum o nezávislostí Škótska, kde Britanoafričania hlasovali proti samostatnosti Škótska.
   Potom by bola sranda že Škóti prehlasovali Britanoafričanou, a zvolili si samostatnosť.

   Vymazat
  2. 12:32 zbytečně ztrácí čas s lidským nemyslícím póvlem, pohrdajícím právem na sebeurčení, elementární logikou i morálkou. Blba inteligentem neuděláš a i študovanej vůl zůstane volem.

   Vymazat
 13. 10.45 A tvůj mozek anektovala sifilida, odpal magore !!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. kváká hovadiny, které nemají žádnou oporu v historických faktech, nenechte se vyprovokovat, vždyť i z těch několika vět vyplývá, že je je to magor

   Vymazat
  2. 12:04 Totální magor jseš ty, podle tvého žvástu si mohou Němci dělat nárok na sudety, blbe, to vaše referendum pod hlavněmi kulometu a samopalu od neoznačených RUSKÝCH vojáku dokáže pouze tenv áš nacistickej RUS.PUTLER

   Vymazat
  3. 15:40 jste jasnej a nepoužitelnej blb, proto o vás nestojí ani strejček Sam, nehodil byste se ani jako živý štít chránící americké vojáky v Afghanistánu :-)

   Vymazat
  4. Za to vás dva už Putler chválil

   Vymazat
  5. Budeš se divit, pitomečku 19:58, ale já od Putina beru těžkou škváru za to, že gymnazisty a redaktory ČT vytáčím k nesnášenlivé zuřivosti. A mně to těší 2 krát.

   Vymazat
  6. 22:02 Hmm, tak to vysvětluje mnohé (natočeno před "důchodovou reformou"!) - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Vymazat
 14. Problém Ruska jasně pojmenovala balkánská řeznice alias krvavé Madla, že by se Rusko mělo s ostatními potřebnými podělit o svá nerostná bohatství, kterých má nespravedlivě mnoho. Nejpotřebnější zemí jsou pochopitelně především USA, kde žije sice jenom 5% světové populace, ale USA spotřebovávají 50% zdrojů této planety! Jediná naděje lidstva je v tom, že Trump to ustojí a naučí Američany žít za své a nikoliv na úkor ostatních jako doposud.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12:15 správně, kořistnický způsob existence USA lze argumetovat na jejich spotřebě, produkci, obchodu, státního rozpočtu i vývoje státního dluhu!

   Vymazat
  2. ještě vám chybí informace, že USA "produkují" 40 procent světového odpadu a jsou v koncích třeba i jenom proto, že Čína od nich přestala odebírat plasty k recyklaci. Jsou to sice nadlidé, ale něco tu není v pořádku, jako v té pohádce, kde král byl nahý :-)

   Vymazat
 15. Zřejmě pan Dvořák smazal toto "Anonymní 11. října 2018 8:23
  Ono to, pane Dvořáku, bylo zřetelně míněno ironicky a Vy jste to mrzutě smazal. Pokazil jste mi reakci.", psané 11. října 2018 8:23. Je to jeho právo, samozřejmě. Jednak tam nezanechal hlášku o vymazání a druhak, text mohl vadit leda jeho ješitnosti. Dšláte NR špatnou reklamu, pane Dvořáku!

  OdpovědětVymazat