Reklama

středa 3. října 2018

Modřanský seminář: vystoupení ekonoma Martina Kunšteka s úvahou na téma "Zničí nás globalizace nebo migranti?"

3. 10. 2018 Nová republika a Nezávislá média1 komentář :

  1. Není pravda, že z Číny se stala průmyslová země. Její textilní a obuvnické výrobky by za reálného socialismu beznadějně končily jako neprodejné v kolotoči reklamačních řízení. Čínský televizor, vybavený dálkovým ovládáním, ke kterému se po přepnutí z ČT na ZDF (dálkově) muselo vstát a ručně přepnout zvukový demodulátor je znakem technického analfabetismu. Ještě nedorostl do katastrofy problém přeplněných skládek, což je čínské dílo. Martin Kunštek mohl spíše zkritizovat miliardy, investované do státních pobídek
    firmě Philips Displays v Hranicích na Moravě (investice přivedly do potíží českou firmu v Rožnově pod Radhoštěm).
    Přitom do výroby modrých (bílých) LED nedala ani korunu a na území státu se jen ohýbají plechy a řeže dříví na export.

    OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.