Reklama

.

.

pondělí 29. října 2018

Koncentrovaná trapnost: Rozhovor s prezidentem a premiérem v České televizi

Ivan David
29. 10. 2018
Po skončení slavnostního udílení státních vyznamenání prezidentem ČR u příležitosti 100. výročí vzniku Československa vysílala ČT předtočený rozhovor s prezidentem a premiérem ČR ZDE. Dávno jsem neviděl nic tak trapného. Asi se málo otužuji koupáním v mainstreamu. Pořad moderovala Světlana Witowská. Otázky, které oběma kladla měly demonstrovat její loajalitu k bojovníkům proti Miloši Zemanovi a Andreji Babišovi. Měly je dostat do defenzivy, aby přiznali, že jsou nedostatečně protirusští a antikomunističtí. O obou je všeobecně známo, že mají k Rusku nikoli nenávistný, ale racionální postoj, oba byli v KSČ, Miloš Zeman byl v roce 1969 vyloučen, protože se neohnul, a Andrej Babiš zahodil po roce 1989 legitimaci, která mu byla přítěží.

Oba dva se z otázek vykrucovali. Co také mohli činit jiného, Miloš Zeman obratněji, Andrej Babiš chvílemi bezradně. Státník, který není diktátor, si ani zdaleka nemůže dělat co chce, aby ho napříště nezaměstnávalo jen odrážení útoků vyprovokovaných nevhodnou odpovědí nicotnému novináři. Přesto si pan prezident dovolil poznamenat, že nejen komunistický režim byl příšerný, ale dokonce i doba fašistické okupace, ačkoli na tu se ho nikdo neptal, ta antizemanům a antibabišům tak nevadí jako strašná  okupace sovětská. Porovnání počtu obětí obou okupací se právě nenosí.

Oba si dovolili neříci to, co se od nich žádalo, a sice, že největší hrozbou je Rusko. Miloš Zeman dokonce řekl, že jedinou hrozbou je "tororismus" a Andrej Babiš se k němu připojil. Pan prezident šel ve své troufalosti tak daleko, že podpořil možnost obecného referenda. To si dovolil hodně - zpochybňovat demokracii všelidovým hlasováním. Oba dva bagatelizovali riziko fašistických organizací v ČR, tím se pokoušeli zpochybňovat dlouhodobou snahu mainstreamu používat tuto nálepku na SPD. Oba si pochvalovali skvělé úspěchy ČR na cestě ke světlým zítřkům.

Nikomu nechci vnucovat svůj názor, ale teroristé se svými bombami jsou úplně neškodní ve srovnání se státy, které připravují poslední světovou válku.

O světlých zítřcích jsem už kdysi také slýchával, jen se argumentovalo jinými zfalšovanými statistikami. I tehdy jsme se měli skvěle s třetinovými platy oproti Němcům - právě tak jako dnes. Tehdy nebyla svoboda a volný oběh pracovní síly, kapitálu a zboží, takže naši občané nemohli utíkat s bezplatně získanou kvalifikací za vyššími platy, nebylo možné cizím zbožím vytlačovat to domácí ani nebylo možné, aby si cizí korparace v ČR koupily, co se jim líbí. Pokrok, zdá se, nelze zastavit.

Miloš Zeman si přesto dovolil do značné míry konat podle své hlavy například vyznamenámím Michala Davida, který si dovolil být úspěšný a oblíbený už za minulého režimu, chartistky Lenky Procházkové, která nepřestala být kritická, Jany Lorencové popisující tunelování České republiky, ředitelky zdravotní školy Ivanky Kohoutové oponující ombustmance a její ideologii, Aleny Vitáskové souzené v zinscenovaném procesu, protože stála v cestě "baronům", politologa Zdeňka Zbořila, který si říká, co chce nebo básníka Karla Sýse také odmítajícího klečet. Jejich vyznamenání je také činem a prezident Zeman má pravdu, že slova může říkat každý, na činy se každý nezmůže.

175 komentářů :

 1. Pane Davide, souhlasím s Vašimi závěry, jen nejsem tak přísný na exponované politiky, viz Zeman a Babiš. Něco jiného jste vy mimo přímou politickou odpovědnost, tedy Vy, Klaus,Zaorálek a další. Z mého pohledu Zeman, Babiš a otevřeněji Klaus pro vnímavé jasně řekli STOP, dokud se v rámci Unie nedohodneme na dalším. Přitom všichni naznačili, nepovolí-li liberální Unie, nepůjde to demokratickou cestou ale otevře se cesta krajní pravice nebo levice! Také při neústupnosti liberálů zvažuji levo-pravé řešení.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Předávání vyznamenání na Pražském hradě 28.10.2018

   Ze sportovců se před havloidama nepos*al jenom Štěpánek a Suková! Čech, Kvitová, Ledecká se neodvážili přijít a schovali se za svoje manažery.
   Tady je vidět, jaký strach zaseli havloidi ve společnosti! Lidi se jich bojí jako gestapa!

   https://www.youtube.com/watch?v=sl5DxmcBO70

   Vymazat
  2. 12:25 Kolego. Nenapadlo tě, že ti, co nepřišli, měli svoje povinnosti v úplně jiné části světa?
   Nějak mě nenapadá, z čeho by Čech, Kvitová a Ledecká měli mít strach? To nám, prosím, objasni.

   Vymazat
  3. 12:47 A pohádku o Koblížkovi znáš?

   Vymazat
  4. A z čeho teda mají tihle tři strach?

   Vymazat
  5. Z ceho maji asi srach? Funguje to tak, ze si nejaka militantni neziskovka zasedne na jejich sponzory a kdyz uz se to obtezovani stane nesnesitelnym, sponzori se svobodne rozhodnou, ze prestanou byt jejich sponzory. ;-)

   Vymazat
  6. juro, to jste asi nemohl myslet vážně. Nebo si snad myslíte, že firmy jako Coca Cola, Nike nebo Atomic se nechají od svého obchodního klenotu odradit nějakou českou "militantní neziskovkou"? Nemluvě o Petru Čechovi, který je součástí týmu, takže tam je to už úplná pitomost.
   Zkuste, prosím, něco jiného.

   Vymazat
  7. Musíme to napsat, tak jak to je. Zeman si "nasral" do huby. Přeci, když jsem jiného názoru, který je nebezpečný, abych ho řekl, tak mlčím a nebudu říkat nesmysly, abych se zavděčil, těm, kterých se někteří bojí, jako gestapa, jak to tady, už někdo trefně zmínil, když se báli pražské kavárny natolik, že si neměli odvahu jít ani pro nejvyšší státní vyznamenání, což se v jejich životě už nezopakuje. A nyní k podstatě věci. Naši vojáci v Afganistanu jsou okupanti, jako všichni vojáci, kteří se nachází na území cizího státu, bez souhlasu tohoto státu. Naší vojáci v Afganistanu, tam nemají co dělat a jejich role je jenom sloužit Americkému zbrojnímu kapitálu. Když někdo tvrdí, že v Afganistanu se bojuje za Prahu, lže. Tam se nebojuje za Prahu, tam se bojuje proti Praze. Po roce 1989 jsme navršili jednu podlost za druhou a začalo to naším vstupem do NATO a bombardování Jugoslávie, otevřená podpora fašistického režimu na Ukrajině, dodávky zbraní teroristům teroristům. Naše účast v Afganistanu je jedna velká ostuda, která se jednou bude muset přiznat. Divím se Zemanovi, že když to nemůže říct, jak to je, tak aspoň nedrží "hubu", aby nedělal radost pražské kavárně v tom, že skáče jak pražská kavárna zpívá. Jinak to co jsem napsal dokládám odkazem na výsledky válečných běsnění, zde: https://www.youtube.com/watchv=nbEkNXczyDU&ab_channel=AlenaDoktorov%C3%A1

   a otázkou, když to tak není, tak se zeptejte všech politiků, kteří válku podporuji, kolik že potomků vysokých politiků je v armádě a bojuje v Afganistanu za Prahu. Aniž bych čekal na odpověď, odpovím za ně: ani jeden a nikdo z nich ani do budoucna to nebude, protože tam budou jezdit umírat, ti, kteří tam jsou nucení jít, ti tam jdou protože mají vysoké hypotéky a úvěry a jim se zdá, že je snadné jít do Afganistanu umřít, než jít normálně do práce.

   Vymazat
  8. 12:25 Podle mne to je urážka všech Čechů, kteří jim fandí, jsou na ně hrdí a financují, či financovali jejich kariéry v mládí. Státní vyznamenání není přece medajle za přespolní běh! Je to jedinečná životní pocta, na kterou kouká celý národ!
   Na druhou stranu víme, že havloidi jsou agresivní, fanatická, mafiánská sekta, která ovládá média a má své lidi všude. Takže je to instinktivní záležitost. Je to o tom, že jakmile by vystrčili palici, tak by přes ní dostali. Proto jsou všichni rači na konci světa. Čest výjimkám.

   Vymazat
  9. Nějak pořád nechápu, čeho by se nezúčastnění sportovci měli bát. Resp. jak konkrétně by měli dostat přes palici, jak píšete.

   Vymazat
  10. Je to proste....chteji-li patrit k jedne skupine,boji se radit i k te druhe......Byli by "ustekani"....Toto uz panuje delsi dobu....Vy jste si porad nevsiml?

   Vymazat
  11. Anonymní2 9. října 2018 12:47

   Kolego, Ledecká řekla otevřeně na ČT, že povinnosti nemá žádné, vyznamenání přijme, ale ne osobně od Zemana. "Skočí" pro něj její manažer!?

   Já osobně bych s tím státním vyznamenáním pro zhýčkané děti milionářů (státem placených granterů, sponzorářů jak otec, tak dcera!), sakra dlouho počkal! WóóóW?!

   Ramón


   Vymazat
  12. 14:37-já zase nechápu, čeho se bojíte Vy zde, že jste raději jako anonym!

   Vymazat
  13. Herec, Kačer se strachy z následků, kdyby si šel převzít z rukou prezidenta státní vyznamenání minulý rok doslova podělal a poslal za sebe dcery a pak čekal, jaké to bude mít ze strany pražské kavárny následky, že vůbec státní vyznamenání přijal. Zeman byl zvolený většinou obyvatelstva této republiky. Smůla je v tom, že ta většina nesdílí názory úzké skupiny pražské kavárny, která zcela demokraticky neuznala výsledky voleb na prezidenta Českého státu a i když Zeman zvítězil přesvědčivě, pražská kavárna dělá vše proto, aby Zeman nebyl prezidentem. Tady vidíme demokracii v praxi. Když na postě prezidenta byl člověk pražské kavárny, většinová společnost musela držet hubu. Když ale zvítězí Zeman podporovaný 70 % občanů, tak demokraticky se vyhlásí boj proti kandidátovi.

   Vymazat
  14. s odstupem času je vic než viditelne že nezvitězila pražska kavarenska sebranka vtom znamem šimdrově převratu co prej pravda alaska vitězi ale zvitězili komunisti kteři rychle zahodili knižku a rychle rozkradli statni majetek a že ryba smrdi od hlavy stači mrknout na milouše a eštěbaka janošika naruby co bere chudym a dava bohatym už jen proto ho ze slovači vyexpedovali k přitroblim čehunum a na cestu přibali krndu prndu no a vovčani ti maji radost a dosud nevědi že šmidri fidri vicinkali ne sobě ale korytařum podvodnikum a zlodějum

   Vymazat
  15. 16:24-a Vy vážně nevidíte souvislost mezi "pražskou kavárenskou sebrankou" a Ukomunisty? Ti pražští ukomunisté mají jen vyšší % jistého etnika.

   Vymazat
  16. Tak to řekl Karel Sýs naprosto přesně:DDD

   Vnímáte své vyznamenání jako kontroverzní? Tak totiž český tisk označuje udělení medailí lidem, kteří se mu nelíbí. Kontroverzní je údajně Michal David, Jiří Krampol, Erik Best a údajně i vy.

   Nevím přesně, co termínem kontroverzní míní. Zřejmě je to eufemismus, když nechtějí na plnou hubu říci, že ten člověk je na odstřel.

   https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201810298352773-karel-sys-vyznamenani-milos-zeman-hrad-ceskoslovensko-28rijen/

   Vymazat
  17. Čech, Kvitová, Ledecká se neodvážili přijít a schovali se za svoje manažery....
   I tu je přece řešení. proč odevzdávat metály manažerům? Stačilo je uschovat na Hradě a počka, zda si pro ně jmenovaní přijdou hezky sami. A třeba x roků. I to je totiž obrázek morálky lidí.....

   Vymazat
 2. Z rozhovoru jsem viděl cca 40 minut, Vitovská perfektní, příjemná, otázky zajímavé. Davidův výlev vůbec nechápu. Snad jen že je fanatický komunista, kterého jakákoli zmínka o Rusku či o 40 let komunismu rozpálí do běla. Pan David by měl zřejmě navštívit některého ze svých bývalých kolegů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To nejlepší si neviděl to bylo na konci.

   Vymazat
  2. zřejmě jste se díval na něco jiného

   Vymazat
  3. Ty celkově vzato chápeš úplné hovno, tak se s tím alespoň nechlub. Oni už lidé vědí, že jsi blb !

   Vymazat
  4. "Přátelský Západ" na oslavy 100.výročí hodil "bobek", přesto dál lezeme tam, kam chce on. Je to normální?

   Macron na oslavy nepřijel, jen "přeprcal Babiše a o den dříve Pelegriniho."

   Vymazat
  5. Zeman s Babišem se jednoznačně přihlásili k Západu a odsoudili bolševismus a putlerizmus! S. s. Radosta tedy bude muset pojmy jako "zemanismus" a "babišismus" škrtnout ze svého slovníku! Zeman jasně řekl, že jsem pevně ukotveni v EU a NATO a tyto dvě kotvy zajistí že už se totalita nevrátí, což potvrdil i Babiš, který nadto upozornil na to, že anexe Krymu je zvěrstvo! Že minulý režim byl zločinecký, zavíral a ničil lidi atd.
   Zeman při projevu před udílením metálů navíc významně vyzdvihl rzohdující roli USA na vzniku republiky, zejména US Army! Když pronesl s pohledem na amerického hosta v sále slova o tom, že nebýt amerických vojáků, kteří se již v březnu 1918 začali vyloďovat ve Francii, zvítězilo by Německo a my bychom - cituji" " ... dnes žili v úplně jiném světě."

   Vymazat
  6. 12:16...Co to znamena "prihlasili" se k Zapadu?My se musime k nekomu "hlasit"?......Uz to je divne?Neprijde vam?

   Vymazat
  7. 14:48 Tak nežijeme přeci ve vzduchoprázdnu, jak říká Jejich císařsko-královské Veličenstvo! - http://forum24.cz/navstivil-nas-i-naslednik-ceskeho-trunu-a-vidi-veci-nekdy-presne-opacne-nez-exprezident-klaus/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

   Vymazat
  8. Vzdyt uz mame "povinnosti" diky tomu,ze jsme clenem EU.....to se jeste porad musime k nekomu hlasi?

   Vymazat
  9. 16:22 Tak samozřejmě, ale přeci je tu s. s. Radosta a další kteří stále nasazují těm dvěma jakousi aureolu "národních Vůdců" v putleroffském smyslu, zaměřených na odklon od Západu a obdiv k rudému Pekýnu, kam se prý Velký Myloš jezdí učit, jak stabilizvoat společnost apod. No ale to tímto projevem a následným rozhovorem pro ČT padá .... vo to go!

   Vymazat
 3. Jak je vidět z příspěvku 1:41, je taktika ČT které osobně říkám "uspávání hadů" u mnoha diváků úspěšná. Nejde v ní totiž o obsah, ale o formu. A každodenní zkušenost s ČT ukazuje, že pokud je sebevětší blábol prezentován klidně a s povrchními znaky korektnosti, je pro nemalou skupinu diváků přijatelnou pravdou. Dr. Koukolík píše: "Jak známo, jednoduchá lež je vždy přijatelnější, než složitá pravda." Myslet totiž bolí, ať již je důvodem schematické myšlení, intelektuální deficit, či jednoduše lenost...
  Jinak nevím, co byste' doktore od relace ČT čekal? Oproti prezidentské volbě, či jiným taškařicím jsem na jejich poměry zaznamenal jistý pokrok. Bohužel to držení palců jedné straně (jak vyslepičila Drahošová) je v této instituci tak zoufale rozšířeno, že vzepřít se této skupinové hlouposti se pro jednotlivce rovná kariérní či sociální sebevraždě.
  A co se týká toho co ti dva řekli či ne, je jasné, že dokud se budou u moci prdelit podržtašky z "Aspen Institutu" a fantomová inteligence z Prahy je bude držet na kapačkách, změní se tato vykradená provincie na pouhou vojenskou infrastrukturu k nástupu na Rusko...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Vykradená provincie k nástupu na Rusko"
   ČT? Naopak, ty jseš kvalitně vymletý z četby Sputniků, Nových republik a podobných idiotských plátků.

   Raději se zamyslete jak to právě vám Miloš natřel. Období 48 až 89 bylo příšerné, dnes se máme výborně, oslava vojenské mise v Afghánistánu, hold padlým hrdinům...
   Necítíte se tak trochu jako vašim idolem podvedení, naivní pitomečci?

   Vymazat
  2. 2,58
   Sputnika nečtu. Zemana jsem sice volil, ale pouze jako menší zlo. Tak že podvedený se, alespoň Zemanem, necítím. Osobně Zemanovi třeba vyčítám, že nás zatáhl do NATO, i když nám Vence Flaška Havel kdysi sliboval, že do žádného paktu už nikdy nevlezeme.
   A tobě, 2,58 bych doporučil emigraci. Pokud jsi nespokojený s demokracií a nenávidíš naší kulturu a společnost, můžeš emigrovat třeba do Saudské Arábie. Protože demokrat, pokud je skutečným demokratem, se dokáže vyrovnat s volbou většiny a nedělá mu zásadní problém jiný, byť odlišný názor. Kdyby jsi ty i tobě podobní měli rádi tuto zem a tento národ, neusilovali by jste o jejich zničení importem vysoce agresivního náboženství, jehož podstatou je zničení a porobení si jinověrců a ateistů.
   Opravdu nechápu proč dál setrváváte v zemi, kde lidé nadpoloviční většinou opakovaně zvolili Zemana a nejméně třemi čtvrtinami odmítají vámi milované, převážně muslimské migranty.

   Vymazat
  3. 2:58, 48-89 byl hrůzou nemající obdoby, souhlasím a pamatuji, příšerná doba, doba zkázy. Ze šťastného desetiletí předtím nás uvrhli do temnoty, přišel hladomor, sebrali nám školy (moji sourozenci se už učili tajně psát doma), číst a vlastnit knihy bylo zakázané, 30% národa v gulagu, žili jsme v chatrčích ve strašlivé zimě a špíně, bez lékařské péče, která byla také zakázána, nuceni robotovat v strašlivých podmínkách, lidé umírali po tisících, po zbořených městech běhali hladoví psi a hodovali na mrtvolách, razie několikrát denně, na ulicích, kam byl zákaz volně vycházet, se potáceli jen stíny lidí na cestě za robotou, spíš živé kostry v rozpadajících se hadrech než lidské bytosti, popravy na náměstích každý den... Bolševici mi vzali dětství a mládí, i zralý věk, a udělali ze mě otroka.

   Pak náhle z ocelových mračen vykoukl první paprsek a osvítil tu naši bídu nesmírnou a já jsem pochopil, že to znamená naději, naději že budu žít, že nezemřu jako můj bratr na náměstí Lavrentija Beriji po třista ranách sukovicí jako trestu za to, že si hladový dovolil olíznout pryskyřici z kůry stromů, který bez mechanizace sváželi z lesů. Zůstal jsem sám, všichni mí blízcí, stejně jako miliony mých rodáků, zemřeli, ale já jsem dostal tu naději z rukou nositelů svobody, Armády Spojených států, a od té doby vděčností nosím k sochám osvoboditelů květy.

   Život se mávnutím proutku změnil. Každý den slunce, jídla hojnost do sytosti, zmizely choroby, překrásná obydlí rostla jako houby po dešti, začaly se konečně rodit děti, které dostaly šanci na vzdělání a nebyly odsouzené k negramotnosti jako jejich rodiče, zmizel hlad a strádání, nevěřícně jsme hleděli na techniku, kterou jsme neznali, neboť žádná nebyla, celý ten krásný duhový, prosluněný svět s květy a zelenými stromy, mír a blahobyt, lidská důstojnost... Óó děkujeme ti Ameriko a Západní světe, již nikdy více ruský teror, hlad a degradaci.

   Vymazat
  4. Pane Hricáku, znamenité hodnocení.
   Pro 6:32 asi jste žil v jiném státu, nebo lépe řečeno milý anonyme jste cucák, který se narodil po r. 89 a opakujete fráze z ČT a ČRo. To druhé je asi pravděpodobnější. Protože nevidět rozkradenou republiku může jen naprostý idiot.
   Václav z Plzně

   Vymazat
  5. Anonymní 6:32
   V tom nejlepším Vás probudil budíček,hodit dvě vejce do trenek a hajdy nechat se vykořisťovat našimi kapitalisty.

   Vymazat
  6. 4:54

   "Pokud jsi nespokojený s demokracií a nenávidíš naší kulturu a společnost, můžeš emigrovat"

   Hricáku, tvoje analytické schopnosti jsou opravdu obdivuhodné :-D Máš to trochu popletené a zřejmě jsi se jen podíval do zrcadla. Já opravdu nejsem ten kdo každý den chodí kvičet na protisystémové stránky jak se prej máme špatně, jaká jsme prej kolonie, protektorát, kam jsme to po roce 1989 dopracovali...

   Vymazat
  7. Tak 6 32 je na naší straně, asi jste ho v 7 45 moc nepochopil.

   Vymazat
  8. 8:23 Pokud patříš ke "kolonizátorům" či jim jen lížeš prdel, tak jsi to napsal za jedna.

   Vymazat
  9. Pro 2:58 Kde "děláš", či spíš co "děláš", že máš čas číst sputnik či novou republiku, v tak pozdní hodinu.
   Radím ti, nečti to. Zničí ti to noční život a budeš
   muset pak dospávat v autě. Potom, co je těch nehod.

   Vymazat
  10. 8,23
   Špatně jsi to napsal. "Protisystémové stránky". Systém, který jde proti názoru většiny (viz. volba Zemana a odmítání migrantů) a je prosazován menšinou, za vydatné pomoci médií hlavního proudu, je špatný systém a s demokracií má málo společného.

   Vymazat
  11. 2:58 nemela by byt demokracie o tom,ze kazdy ma pravo na nazor a muze se tedy shlukovat s nazorove blizkymi? .....To vam nic nerika?...Pak jste demokrat tak maximalne na baterky

   Vymazat
  12. To co předvádí Babiš se Zemanem je státem řízená opozice, jak budou zlobit a neziskovky nedostanou "papu".

   Vymazat
 4. Dobře to Zeman dělá,řev z druhého břehu to potvrzuje. Rusy máme rádi,bez nich by dnes nebylo co slavit!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. No jasne! Krystof kolumbus priplul lodi a osvobodil te z mistnosti, ktera ma kliku jen na te venkovni strane. :-)

   My ostatni umime rozlisit bolsevika od Rusa.

   Vymazat
 5. Dve holky ,trvajici na svem pravu nosit na hlave muslimsky satek v zemi,ktera ma v ustave nanozenskou sbobodu podle prezidenta ohrozuji stat.Krava,ktera jim toto pravo,dane listinou lidskych prav upira,je vyznamemána Zemamem za toleranci.To si uz dela dost do bot.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 6,13
   je vidět Vaši informovanost velmi povrchní, patrně z televize zvané česká - 1. otázka zdravotnictví - existují přísné předpisy stran oděvu zdravotníků - nevím, jak byste se cítil, kdyby nějaká nákaza byla přenesená soukromým oděvem personálu - čili tam nešlo o svobodu, ale o předepsaný oděv na praxi. 2. a to je hlavní - dotyčná osoba vůbec nepředložila doklady o ukončené základní školní docházce a znalosti českého jazyka - 3. vyplynuly ještě další okolnosti a právní překážky, které tu nebudu rozpitvávat. Takže paní ředitelka byla na základě štvanice rozpoutané paní Šabatovou souzena, osvobozena, byla opravdu statečná a jde přece o princip dodržování pravidel. To Vás ovšem vůbec nezajímá, vulgárním způsobem si chcete plivnout. Styďte se

   Vymazat
  2. V této zemi zatím platí jistá pravidla a pokud se někomu nelíbí tak může odcestovat jinam. Muslimských zemí je dost a pokud se nemýlím tak tam se zase zahalování žen vynucuje,mohl byste jim tam udělat přednášku o krávách ??? Hrdino....

   Vymazat
  3. bagoune bagoune, ty jsi ale zdegenerovaný blb.

   Vymazat
  4. Bagoun = prase, což bezesporu nevzdělané a tupé hovado tvého kalibru ani neví. Debilové s vymytou palicí jakoty, se brzy z "svobody" poserete ! A budeš mít právo korát si to hodit na stromě, kokote !

   Vymazat
  5. Bagoune. Proč někteří nechápou.

   Vymazat
  6. 9:32 proc by museli?To je nejaka povinnost?

   Vymazat
  7. 6:13 Svoboda víry je vždy omezena zákony, předpisy a zvyklostmi země. Zkuste jít v některé muslimské zemi do mešity v botech a přitom se odvolávejte na náboženskou svobodu, protože křesťané nechodí do chrámu Páně bosí. Uvidíte, jak vám velmi rychle vysvětlí, co jsem napsal výše. Vaše tvrzení je stejně hloupé, jako obhajovat pro Angličany právo jezdit u nás po levé straně silnice. Podle vaší logiky by jim přece nikdo neměl omezovat jejich svobodu víry, že vlevo je to správně.

   Vymazat
  8. Již po "sté" zde píši Bagoun/ová, jsou imigranté, muslim/ka z Bělehradu!!!

   Proto je vždy téma "Hidžábu", tak rozpálí do běla! A proto ten pravopis, absolventa dnes nazývané "Speciální školy"?

   Bagoun/ová, vyjádřete se k tomuto z Bělehradu?
   Chlubila jste se s tímto, již panu Dvořákovi a pisatelům to zřejmě ušlo, mě né!

   Ramón

   Vymazat
 6. Každý z nás si zřejmě pod pojmem "mezinárodní terorismus" může představit něco zcela jiného.
  Otázkou tak je, co má pan prezident Zeman na mysli, mluví-li o něm opakovaně a při různých příležitostech?!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co myslíš ty, co to je ten mezinárodní terorismus a jaká hrozba z něj plyne? Já mám poměrně jasno. Stačí se podívat na podobné události po r.1945 a několikrát znásobit. Příměr máme i v Sýrii, která byla rozvrácena teroristickými bandami podporovanými ze zahraničí.

   Vymazat
  2. Mezinárodní terorismus neexistuje. Takzvaní "mezinárodní teroristé" jsou jen nepravidelnými armádami některých států, určenými k provádění zahraniční politiky, založené na rozvracení nepohodlných zřízení zevnitř. Vesměs se jedná o komplex činností, se kterými se nikdo, kdo se sám prezentuje jako vzor ctnosti a spravedlnosti, rozhodně nemůže chlubit, neboť by i ten nejzanícenější fanoušek našel na první pohled patrný rozpor.
   To, o čem se spekuluje, je jistě patrné tajným službám a tím i prezidentu .... Důvodem, proč se tyto jevy veřejně nepropírají je tlak na sdělovací prostředky, vytvářet iluzi světa a nepřipouštět žádná témata ohrožující načrtnutý obraz.
   Těm, kterým zbylo alespoň trochu touhy po vidění reality, skutečné reality vlastníma očima, těm dříve či později zapadnou kusé střípky informací do mozaiky a objeví obrysy zcela jinak tvarované reality.
   Nemá cenu plkat a hádat se. Dnešní společnost mi přijde jako skupinka sedící na sudu s prachem, s bezstarostnou radostí si opékající špekáčky, kochajíce se malebným západem slunce, omamnou vůní kouře na pozadí malebné přírody ... a najednou bác
   ABC

   Vymazat
  3. Tak, tak. záleží na úhlu pohledu.
   Mi se třeba vybaví jako mezinárodní terorismus Spojené Státy. V kolika zemích, kam se snaží "dovést" demokracii (Irák, Sýrie, Afghanistán) a nebo nastolit jimi podporovanou vládu se rozvrátí systém a stát pak nefunguje jako dřív (Venezuela).
   O kolik problémů by bylo ve světě méně, kdyby se USA zdržely snahy ovládnout svět. No a náboženských a kmenových válek se svět hned tak rychle nezbaví, ale ot by byly války místní, bez přesahu do států jiných.
   Takže,v kostce, asi tak nějak to bude

   Vymazat
 7. Při předávání vyznamenání padl pohled kamery na Vojtěcha Filipa a o pár míst vedle sedícího Fialu. Filip se usmíval, Fiala vypadal jako by "prehĺtol linonár", jak by řekli Slováci. To byl nejzábavnější moment celého ceremoniálu. Byla jsem nadšená z vyznamenání ředitelky ZŠ na Ruské a dalších dnešních odpůrců ředitelů zeměkoule. Od dialogu prezidenta a premiéra jsem čekala více, ale podobně jako pan doktor David si říkám, nač dráždit sršně. Jenom by se zase všechno přetřásalo a pozornost lidí by se opět odpoutávala od skutečných problémů a kauz. Ale přece jenom mi to bylo trochu líto. Nemůžu souhlasit s termínem "anexe Krymu", protože to žádná anexe nebyla, jen aplikace práva národů na sebeurčení, tak mohutně prosazovaná třeba v Kosovu, a tak mohutně odsuzovaná v případě Krymu, protože se to ředitelům hodí do krámu. Kdybych byla prezidentem, alespoň bych popřála republice a jejím občanům JEDEN METR, podle kterého budeme měřit všem hlava nehlava. To by mu žádný mainstream nemohl vytýkat. Zdravím, Pavla

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ja take tvrdim, ze restituce Krymu, byla mnohem vic restituci, nez zakon 428/2012sb. (t.zv. cirkevni restituce), protoze v pripade Krymu se restituoval status, platici po staleti, zatimco v tom druhem pripade se daval cirkvim majetek, ktery drive mely bud ve sprave, nikoliv ve vlastnictvi, nebo byl od nich, pokud jej vlastnily, za odhadni ceny vykoupen.

   Vymazat
  2. Krym vzdy byl autonomni a po majdanu mel tedy pravo rozhodnout se ke komu chce patrit.......Nic vic a nic min.......Jinak souhlas

   Vymazat
  3. 6:27 Ve všech vyjádřeních ke Krymu je lež už v tom označení. Kdyby se totiž použil plný název, totiž že se jedná o AUTONOMNÍ REPUBLIKU Krym, která i při spojení s Ukrajinou měla vlastní ústavu, parlament a vládu, tak by se o "anexi" lhalo mnohem hůře.

   Vymazat
  4. 16:17 Lidi nezajímá nějakej Krym. Hlavně že maj co žrát, vlézt na nějakou babu, a kdo to nedělá je buzerant. Stačí se dívat kolem.

   Vymazat
 8. Asi má na mysli teroristy z poza moře, kteří vyváží " demokracii " bombardováním. Řízeným odstřelem zlikvidují 2čata a svedou to na jiného, bohatnou na prodeji opiátů a chrání si " investice " podporou zbrojářských koncernů a udržováním strachu v porobených zemích.

  OdpovědětVymazat
 9. Zase se objevily vesmírné civilizace a opět blábolí jako vždycky,není to snad z blázince.A k tomu Bagoun,není to to prase z Maďarska a Rumunska plemene Mangalica.Chovali je v oněch státech kde se živila žaludy a dokrmovali je kukuřicí?Potěš nás Pánbůh s takovými exoty!!!!

  OdpovědětVymazat
 10. 6:32 Z Tvého příspěvku jsem trochu nesvůj, pokud je to černá ironie - pak ano. Pokud ne staň se předsedou TOP 09.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takový styl psaní asi pochytil na "Forum24". V 80% článků se objevují pouze dvě jména, na které se snáší hromy blesky a jsou vykreslováni jako dva nejhorší lidi v republice, kteří jsou vlastně "tyrani", i když to slovo není vyřčeno, ba ani napsáno.

   Vymazat
  2. 10:12...To je tedy fakt sila...to jsou primo "udernici"

   Vymazat
 11. Bohužel k tomu nic napsat nemůžu, protože jak jsem v tv uviděl tu mrchu Witowskou, musel jsem hned přepnout jinam.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zeman ji po volební debatě sám pochválil jak ji vedla. Pláčeš na špatném hrobě a asi nebudeš "střelec", ale jen nějaký zoufalec.

   Vymazat
  2. Zeman je starý lišák. To že ji pochválil, může znamenat cokoliv.

   Vymazat
  3. 8:38 Souhlas, pochvala je nejdokonalejší forma manipulace.

   Vymazat
  4. 22:46 A Zeman je zdatný manipulátor, to zas jo.

   Vymazat
 12. No jo zatím nikdo neřekne že jsme proti válce v Rusku že to je proti zájmům ČR?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní29. října 2018 8:35
   Vlastně to nevyřčeně vyjádřili oba politici. Nenechali se dotlačit k vyjádření, že Rusko je náš nepřítel. Takže, i když to neřekli, dá se předpokládat, že povedou politiku v tomto směru. Vondráčkova cesta do Ruska to zatím naznačuje. P.K.

   Vymazat
  2. 13:11, ono hodit byznys s Ruskem za hlavu poté, co tam Zeman dotáhl kvantum podnikatelů, by byla tak trochu dost hloupost.

   Vymazat
  3. 13:11 Při grilování Vondráčka ve sněmovně mě pobavilo vystoupení exministra Jurečky. Ten se pochlubil, že jako ministr také navštívil Rusko a také tam projednával zájmy našich výrobců. Podivuhodné je, že po jeho cestě nikdo nechtěl zápisy z jeho jednání, jako je chtějí po Vondráčkovi. Holt Jurečka je "spolehlivý soudruh", který to Rusům určitě patřičně vytmavil ohledně Krymu, roku 68 a Novičoku, jak to "demokraté" požadovali po Vondráčkovi.

   Vymazat
 13. Paní Vitovská včera odvedla výbornou práci a nějakej pan " STŘELEC " ji nesáhá ani po kotníky- hlupáku. Jinak ti dva kašpárci se při otázce jak je nebezpečné Rusko,kroutili a nedokázali se vyjádřit. Včera mne tito dva přesvědčili, že to jsou pouze prdelolízalové Ruska. HNUS.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8:44, Rusko je nebezpečné, tak jako sousedův staffordshire. Navodit ohrožující situaci a zahnat ho do kouta, to bych se neopovážil. Relaci jsem neviděl, ale Zemanův postoj k Rusku jako k plnohodnotnému státu oprávněně požadujícímu respekt znám. Papouškovat štvavé, urážející slinty neomarxistické kliky postrkávají svět na hranu války, to může jen ubožák, který za komárů bil děti za to, že se smály na Brežněvově pohřbu. Celý ty.

   Vymazat
  2. Rusko je nebezpečné? Být Vámi, zamýšlel bych se nad tím, jak jsme světu nebezpeční my se zhruba 30-ti tanky T72, jak bylo zdůrazněno "modernizovanými".
   Chtěl jsem poukázat na fakt, že samostatná a v jisté míře suverénní země, jakou Rusko je, potřebuje silnou armádu primárně na svoji obranu. Dnes považuji strukturu Ruské armády málo nebezpečnou pro půlmiardovou evropu. Pro vedení dobyvačné války potřebujete mít převahu ve výzbroji, spolu se zajištěním vysokého navýšení výroby po dobu plánovaných bojových operací a dostatek motivovaného lidského potenciálu. Rusové se v historii dokázali sepnout k výkonu v obraných válkách, ale nejsem si jistý, že by dlouhodobě udrželi morálku v případném dobývání Evropy.
   Proto Vaše "prdodolízalství Ruska" považuji za emociální výlev jedince bez hlubšího zamyšlení ...
   ABC

   Vymazat
  3. 8:44 Witovská, prosím tě. Nevíš, že samochvála smrdí ?

   Vymazat
  4. 9:39 a sakra ! tak ty ses smál na březněvovo pohřbu ?
   doufám, že máš doma metal od flašky.

   Vymazat
  5. 9:40 Ano Rusko je nebezpečné, viz anexe Krymu.To snad nejde zpochybnit, ukrást cizí uzemí.

   Vymazat
  6. Na Slovensku už probíhá zatýkání putleroffců! - http://forum24.cz/slovenska-policie-podnikla-zatah-proti-siritelum-ruske-propagandy/

   Vymazat
  7. 14:27, obsadit cizí zemi s přírodními zdroji, dosadit loutkovou vládu, která pomocí vlastních spoluobčanů bojuje proti jiným vlastním spoluobčanům ve jménu cizích korporací, je v podstatě TAKÉ anexe, byť se na papíře tváří jinak. Tato politika je identická s koloniální , a téměř vždy znamená bídu na jedné straně a zisk na té druhé. Přesně podle výroku D.Trumpa o nulovém součtu.

   15:48, neke vole, nic takového se neděje. Zas jsi naletěl.

   Vymazat
  8. 16:28 Máš recht! Ale popravy, ty probíhaj! Střílej je prej rovnou, bez zatykače ... kdy to začne tuná?

   Vymazat
 14. Hlupákům z ČT vůbec nedochází, že nebýt SSSR a potažmo Ruska, nebylo by už co slavit. Snad jen führerovy narozeniny.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9:12 Hlupák a omezenec jseš ty. Pokud by nebylo sssr, byl by AMÍK, stál kousek od Prahy. Jaká škoda. A nebylo by tady 40 roku ruské bídy.

   Vymazat
  2. 9:27 Ty vole. Seš skromnej. Ten by stál i s Hitlerem v Moskvě.
   A ty bys byl, prostřednictvím tvých náhodných zploditelů, jako odpad v popelnici.

   Vymazat
  3. 9:47
   Amík nebyl ten kdo s Hitlerem uzavíral pakty a napadal Polsko, tak jako rusáci idiote.

   Vymazat
  4. 9:27 - Kdyby nebylo ofenzivy SSSR, vyškemrané spojenci, tak z nich Němci nadělali v Ardennách fašírku...

   Vymazat
  5. 11:12 Pokud by nebylo vylodění spojencu, tak Rus je dnes na Sibiři.Možná by už ani nebyl.

   Vymazat
  6. ...Spojenci se vylodili, jen aby se rus nedostal až k atlantiku..a pak se ještě rozmejšleli, jestli se nespojit s němci/třeba bez hitlera/ a zkusit obrátit frontu, zpátky na moskvu..

   Vymazat
  7. 14:31, jsi opravdu trapně směšný. Myslíš, ze ostatní neumí číst a neseženou si informace. Nakonec byli rádi, že jim SSSR pomohlo v létě 1945 v Mandžusku.

   Vymazat
  8. 16:31 Stalin byl zadluženej po uši! Židům dlužil a moc! Musel by jim dát slíbenej (Trockým) Krym! Už FDR to v Jaltě urgoval. Proto se Prof. Machanč tak podivoval Stalinově debilní politice. Páč pokud by nebyl zavázanej nesmírnýma dluhama (bez dodávek stategických surovina a dopravních prostředků by SSSR skončil porážkou nejpozději na jaře 1943), tak by nikdy do války s Japončíky nešel, naopak by s nimi začal jednat, aby získal maximum, např. celou Koreu! Jenomže dlužil a proto nemoh jinak, musel se o Koreu i Čínu rozdělit (Mao dobyl pevninskou celou Čínu navzdory Stalinovi, nikoliv s jeho o- Stalin souhlasil s rozdělením Číny na sever a jih), zrovna jako o Berlín! A musel podpořit vznik státu Izrael. Teprv pak si byli fifty - fifty a mohl zatočit se sionistickou 5. kolonou ve svý říši ...

   Vymazat
 15. No, paní Vitovská jen potvrdila provokativními otázkami protinárodní linii ČT. Že jsou ti dva kašpárci je pravděpodobné. Ale kam se hrabou na jiné, ještě větší. Díky alespoň za tyto. Ono stát se v ČR takovým Orbánem a odmítnout útoky na Rusko, tak na to tihle nemají gule. Nám ostatním ale nevnutí, že se nás RF chystá napadnout. Dnes a děnně totiž slyšíme jiný stát vyhrožovat jiným kroucením rukou a hlavně enormně zbrojit.

  OdpovědětVymazat
 16. Teroristé už ve svých moderních pouštních továrnách, vyvinuli i drony:))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní29. října 2018 9:28
   Oni tam asi jenom rozbruskou smažou nápis General Dynamics. P.K.

   Vymazat
 17. Dobrý den.
  Panu MUDr. Davidovi z celého srdce děkuji za zhodnocení toho, co jsem včera večer po slavnostním aktu vyznamenávání viděla. Předtočený rozhovor prezidenta republiky a premiéra. To jsem si říkala, že ještě zvládnu, ovšem na "balkánskou řeznici" se dívat nebudu. V hodinové rozpravě jsem si připadala, jako ve snu. Názory prezidenta, ač jeho volička, přece znám, jsme členy EU a hlavně NATO. Premiér odříkal za včerejšek několikrát svoji mantru, že máme lidi chytré, pracovité, kreativní atd. Máme, kdo není slepý to vidí a ví. A zase KSČ plus KSČM, na výroky v Německu jaksi pozapomněl. Ale měl nabitý týden, jak sdělil na FB, nebo kde to bylo zveřejněno. Můj závěr by zněl: "Obrácení Ferdiše Pištory, stejně jako u pana Zaorálka". A nebo jim "chytly saze". Že tekly panu premiérovi slzy při pohledu na mapping na Národním muzeu se nedivím. Já brečím pokaždé i u hymny. Jsem hrdá na naši republiku a její národ. Jenom bych doporučila poradcům obou zmíněných nejvyšších představitelů, aby jim někdy ukázali i mapu s rozmístěním USA základen v Evropě i ve světě a moc se na ten "natovský deštník" nespoléhali, protože "kdo zradí jednou, zradí vždycky".
  Mějte pěkný den.

  OdpovědětVymazat
 18. https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/12511231596-100-let-od-vzniku-ceskoslovenske-republiky/218411033621028-100-let-republiky-rozhovor-s-prezidentem-a-premierem  Po shlédnutí tohoto pořadu jsem si položil otázku:  Který hajzl ve vedení ČT nutí klást zavádějící a debilní otázky Witowskou ?  Witowská není debil, jen plní příkazy některých hajzlů jako Šámala,Fridricha Dvořáka.

  OdpovědětVymazat
 19. Na "českou" se nedívám, tak nevím. Že tam byly sovětské tanky ? Já je viděl naživo v pětačtyřicátém u Sýkorova mostu. T 34.
  Ty, ve službách proti Rusku vidět nemusím.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9:59 Já zase viděl ty Ruské v 68 roce a už je nechci nikdy vidět. To raději ty Americké, které nás ochrání před Ruským okupantem. Amík, na rozdíl od Rusa tady nikoho nezabijel víme!

   Vymazat
  2. 10;24
   Nálet na Prahu a bordel při""""osvobozování""""západních Čech není nic TY kokote zděšeně???!!!!

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. Ani Germán tady nikoho nezabíjel, ani Francouz, Švéd, Polák... nikdy, nikdy. To jen Rus. Vraždil a vraždil. Prostě vtrhnul vždy do země a začal zabíjet. Kolikrát jsme byli Rusem napadeni, taková hrůůza! Třeba v '45, kdyby Amík nepřijel, Rus by nás úúplně zdecimoval.

   Vymazat
  5. 10:30 To je všeobecně známý, co to bylo za dobytky! - https://www.tyden.cz/rubriky/domaci/sovetske-nalety-zabily-prvni-mirovy-den-v-1945-na-1300-lidi_341978.html

   Vymazat
 20. My jsme si prožili štvqní Hitlra a jeho soukmnenovců před Mnichovem, starší si pamatují útoky na Beneše a všechny jen trochu nakloněné míru. Tedy čistokrevný nacismus. Nyní prožíváme období opět čistokrevného nacistického štvaní proti Rusku a Rusům v našem domácím i NATO podání. Přitom je naší navíc domácí specificitou snaha o to být v těch štvanicích jednak razantnější než naší EU/NATO Vůdci, abychom jim podlézali a tím se zavděčili. Aspoň to vyplývá z toho, že podle hesla, co je dovoleno trotlovi, není dovoleno volovi - Velcí Fýreři do Moskvy mohou, malí nikoliv. Tak tedy jsme komandování Bruselem a hexagonem, militaristy a světovým kapitálem. "Český muž pod bičem otrokáře žije", to je naše současná píseň. No a ČÉTÉ? CO CHTÍT OD TÉTO PATOLÍZALSKÉ SKVADRY, NAVÍC NE MENTÁLNĚ VYVÁŽENÝCH/VYDAŘENÝCH. PANÍ vÍTOVSKÁ JE JEN OBRAZEM UBOHOSTI ČÉTÉ, ALE CO ZA KORUPNÉ BY JEDEN NEUDĚLAL?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:02: No vidíte, a někteří lidé si myslí, že opravdu je třeba být na Česko hrdý. A k tomu když připočteme ty početné zástupy s heslem: A mně to je šumafuk neboli jinak - mně politika nezajímá, stejně s tím nic nenadělám..Mně připadá, že lidé jsou nějak krátkozrací, když prohlásí, že jsou na Česko hrdí. Jinak pokud směřujeme k době, která bude vyžadovat hrdiny, na které budeme moci býti hrdými, běda nám. Podle hesla: Běda národu, který potřebuje hrdiny. Nevím kdo to rekl, ale patrně někdo hodně moudrý.

   Vymazat
 21. Kdo alespoň občas zahlédne v současnosti nějaký rozhovor v hlavních médiích, nemůže si nevšimnout doslova brutální ideologické propagandy. Debata se může vést na libovolné téma a vždy to skončí kopanci buď do Zemana, Babiše, SPD a komunistů. To na domácí scéně. V případě volby "zloduchů" zahraničních je samozřejmě preferován Putin. S odstupem následuje Asad ( má to logiku, jelikož v možnostech "škodit" celému světu nesahá Putinovi ani po kotníky). Další v pořadí se pak vybírají čistě náhodně. Jednou Irán, jindy Palestinci atd. Nepatřím mezi nejmladší a tím pádem jsem si do sytosti užil "zpravodajství" a publicistiky před r. 89. Nenapadlo by mě však tehdy ani ve snu, že se dožiji ještě něčeho mnohem horšího.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:07 Ano píšete zcela správně, brutální kritika věech hajzlu, jak u nás, tak ve světě. Co je SPD A KSč ? pouze odporná stoka populistu. To semé vrah Putin a Asad, ale,že se zastáváte těch neandrtálcu Palestincu, tak to je silné kafe pane trouba.

   Vymazat
  2. 10:7 ...dalsi vymyty udernik...Zkuste to Forum 24....tam vam to bude sluset

   Vymazat
  3. Jeden čte Aeronet, druhý Forum24. Není to právě ta správná demokracie?

   Vymazat
  4. 12:43 "další vymytý" ? Kdepak. Je to pořád jeden a ten samý úderník. Kdyby redakce mohla, potvrdí to.

   Vymazat
 22. Mám zcela obyčejnou obecnou otázku, která pramení z procesu s paní Vitáskovou. Váže se k udavačům, jejichž udání vedou k soudním procesům, aby nakonec se ukázalo, že udání bylo vymyšlené a účelové. Jak jsou tito udavači potrestáni? Jsem i moc zvědav, jak bude naloženo s udavači a všemi těmi klábosili o trestním stíhání A. Babiše, až bude stíhání zastaveno nebo až soud ho sprostí nařčení. Je nějaká trestní odpovědnost za falešné udání, za různá ta trestní oznámení, jejichž cílem bylo jen poškodit žalovaného. U nás se z toho stal národní sport, myslím, že v tomto směru jsme snad i předčili dobu okupace 1938-1945!

  OdpovědětVymazat
 23. Nějaké babišovo hnízdo mne nezajímá, to je je drobeček. Zajímá jme jeho protinárodní politika s nasunováním emigrantů a legalizace takových pnafletů jako je Instanbulská smlouva a podobné. Z a to by mněl ne viset
  ale stahován z kůže. Návod by poskytl králíkobijec DR.
  Ten B. hajzl je to samé jako sralbotka. Sliby a chyby.
  Václav

  OdpovědětVymazat
 24. Anonymní29. října 2018 10:24
  9:59 Já zase viděl ty Ruské v 68 roce a už je nechci nikdy vidět. To raději ty Americké, které nás ochrání před Ruským okupantem. Amík, na rozdíl od Rusa tady nikoho nezabijel víme!
  ============================================================
  Z toho si nic nedělej, vymaštěná hlavo, já byl taky takový proamerický hňup, otevřeně to přiznávám. Stačí tam pár let žít, mít otevřené oči a hlavně číst to, co se v ČT nedozvíš. Měl jsem štěstí, prozřel jsem. U tebe už je asi pozdě, nenávistný přemřelo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pár let jsi tam žil a prozřel jsi? Nefachčenkům co nic neumí a jsou líní jako vši jako jsi ty se tam moc nedaří. A proč jsi nežil ve svém milovaném Rusku?

   Vymazat
  2. 10.49 Vymaštěná hlavo a kde se tu pravdu dovíš, koukám na ty tvoje bláboly. Asi tak sputnik, aronet, par. listy, je to na tvém projevu vidět co jseš za vola. Neschopňáci mají všude smulu co.

   Vymazat
  3. 10:52 a 11:12...Doufam,ze jste alespon o kapku chytrejsi nez vase prispevky......Ty jsou fakt desne

   Vymazat
  4. To se tobě stát nemůže co, těkavý prde v pravidelnejch pauzách vypouštěnej z lejnolíhně tohodle Ugrofína - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Vymazat
 25. Havlistický urválek v akci:

  http://svobodnenoviny.eu/dopustil-se-predseda-ustavniho-soudu-cr-rychetsky-karneho-provineni/

  OdpovědětVymazat
 26. Jinak pro lidi divicí se všemu co kolem sebe vidí - to jsem také já ve svém věku nad 60 let - doporučuji podle všech indicií, které mi říkají že kniha bude vynikající, stejně jako jedna z prvních knih, které jsem ve věku již přes 60 let přečetl před několika léty - Co nesmíte vědět /autor Michael Morris/, doporučuji knihu Petr Hampl: Provalení hradeb. Kniha je věnovaná dobývání Evropy, potažmo samozřejmě naši republiky, muslimy. To je věc, o které bohužel většina lidí u nás v republice nemá šajn a stejně tak většina lidí u nás nemá šajn o ..obsahu někdo by řekl tak stupidní knihy jak Co nesmíte vědět. V knize Petra Hampla, který je sociolog, tedy hlava studovaná a myslím si ale že muž nejen z knih moudrý, se dozvíte něco o podstatě toho systému /v této souvislosti bych neviděl naši republiku tak skvěle jako paní Věra Jelínková/, pochopíte proč tato garnitura, čili tato elita - také u nás - i v EU - nic nedělá s muslimskou imigrací, která pro ně je naopak žádoucí, pochopíte rovněž proč pražská kavárna pohrdá "sprostým lidem" z vesnice /viz také video mluvčí Pirátů, té ženské, která říká, že je třeba vzít buranům z vesnice voličské právo/.
  Proč jsem to všechno napsal? Domnívám se, že dnešní trolové nevědí co obě zmíněné knihy píši, protože vesměs tvrdí, že je u nás a na kyženém Západě dobře. Dle mého názoru hloupost pramení z neinformovanosti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrý den.
   Na anonymy sice neodpovídám, ale u Vás udělám výjimku, když jste mě již jmenoval. Vám je nad 60 a mi je 75 let. Knížku doc. Hampla jsem si přečetla, pan Hampl ji osobně nesl na poštu, jak mi napsal. Když jste ji četl, také si zřejmě pamatujete poslední věty, které jsou na poslední stránce "pod poznámkou". A ještě něco z dneška. 86 procent lidí je na naši republiku hrdých, takže rozhodně nejsem sama. Podívejte se sám, pokud máte ovšem zájem: Je tam anketa https://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Oceneny-Zdenek-Zboril-promlouva-k-tem-co-rvali-pred-Hradem-i-ke-Kalouskovi-Zadne-pussy-557323?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku
   Hezký den.

   Vymazat
  2. Já si ale myslim, že moc nemáme být hrdí na dnešní stav věci. Máme byt hrdí na tu zdevastovanou a zadluženou krajinu a na vládu, která poklonkuje Emeričanům? Dle mého názoru stav věcí v republice je neuspokojivý. Kdybychom byli alespoň takoví jak jsou Maďaři nebo Srbové. A že 86 procent lidí je hrdých. To by tak akorát vypovídalo o tom, že lidé nejsou informovani a že jejich nároky na sebe sama nejsou velké - nemluvím o materiálních nárocích. Jsem člověk, kterému jsou sympatičtí lidé, kteří si všimají vlastních chyb a nemají rádi chválu jiných. Hrdost má co dělat se snahou druhých lidí chovat se k nám s povýšenosti. Hrdost je jak známo sestrou pýchy.Člověk si musí dát pozor aby nebyl pyšný, aby třeba nemluvil o Rusech, že to je národ hloupých mužíků a hloupé Poláky abychom netitulovali "pšonci", abychom nesklouzli do stejné pýchy jakou se vyznačovali a prý i nadále vyznačuji Němci, kteří byli schopní o sobě říci, že jsou Ubermenschen. Je pravda, že by to chtelo, myslím si, aby Češi měli ale více národní hrdosti a to i v dnešních časech. Zdá se, že plujeme jako obvykle s proudem - takový mám dojem když nás srovnám s "pšonky" na internetu. Týká se to třeba i muslimské otázky. Polská elita, po všech stránkách stejná jako ta naše, je ve věci muslimské otázky zcela jiná - na straně svého národa, podobně jako elita maďarská. O naši se to bohužel nedá říct. Ta naše je stejně reakční v této věci jako jinde ve světě - ve Francii, GB, Švédsku atd. Jinak knižku jsem ještě nečetl, přesto jsem ji k přečtení doporučil - jak jsem uvedl podle indicií.

   Vymazat
  3. Ad 15:34: výše uveden komentář - 19:03 - je odpovědí na Vaši reakci, jinak již ale dál diskutovat nebudu - prostě z nedostatku času.

   Vymazat
 27. Tohle dost nechapu....Ja bych treba nesla na Forum 24,protoze mi definitivne nejsou nazorove blizci (asi bych neunesla tolik "aktivismu" najednou)....A proc jeho "pratele" musi svou "pravdu" roznaset vsude?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Protože je vzrušuje, když můžou sprostě nadávat, lhát a překroucet, a to na F24 nejde, protože tam jsou názory konformní. A ještě i kvůli jiným věcem, nechce se mi rozepisovat.

   Vymazat
 28. Musíme to napsat, tak jak to je. Zeman si "nasral" do huby. Přeci, když jsem jiného názoru, který je nebezpečný, abych ho řekl, tak mlčím a nebudu říkat nesmysly, abych se zavděčil, těm, kterých se někteří bojí, jako gestapa, jak to tady, už někdo trefně zmínil, když se báli pražské kavárny natolik, že si neměli odvahu jít ani pro nejvyšší státní vyznamenání, což se v jejich životě už nezopakuje. A nyní k podstatě věci. Naši vojáci v Afganistanu jsou okupanti, jako všichni vojáci, kteří se nachází na území cizího státu, bez souhlasu tohoto státu. Naší vojáci v Afganistanu, tam nemají co dělat a jejich role je jenom sloužit Americkému zbrojnímu kapitálu. Když někdo tvrdí, že v Afganistanu se bojuje za Prahu, lže. Tam se nebojuje za Prahu, tam se bojuje proti Praze. Po roce 1989 jsme navršili jednu podlost za druhou a začalo to naším vstupem do NATO a bombardování Jugoslávie, otevřená podpora fašistického režimu na Ukrajině, dodávky zbraní teroristům teroristům. Naše účast v Afganistanu je jedna velká ostuda, která se jednou bude muset přiznat. Divím se Zemanovi, že když to nemůže říct, jak to je, tak aspoň nedrží "hubu", aby nedělal radost pražské kavárně v tom, že skáče jak pražská kavárna zpívá. Jinak to co jsem napsal dokládám odkazem na výsledky válečných běsnění, zde: https://www.youtube.com/watchv=nbEkNXczyDU&ab_channel=AlenaDoktorov%C3%A1

  a otázkou, když to tak není, tak se zeptejte všech politiků, kteří válku podporuji, kolik že potomků vysokých politiků je v armádě a bojuje v Afganistanu za Prahu. Aniž bych čekal na odpověď, odpovím za ně: ani jeden a nikdo z nich ani do budoucna to nebude, protože tam budou jezdit umírat, ti, kteří tam jsou nucení jít, ti tam jdou protože mají vysoké hypotéky a úvěry a jim se zdá, že je snadné jít do Afganistanu umřít, než jít normálně do práce.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14.31 Tak ty jseš typická ostuda tohoto národa.HOVADO.

   Vymazat
  2. Vy narode:-)Strcte si svuj "nazor" treba....Vite kam....Taci jako vy mne ,ale vubec nezajimaji

   Vymazat
  3. 15:24-tak jo, taky jsem HOVADO, jen neznám národ "tohoto"!

   Vymazat
  4. 15:27 Blb bude vždy psát blbé příspěvky.

   Vymazat
 29. Žijeme v době elit a proto jsme zavaleni elitní blbostí, elitních blbů co se všude vnucují a prezentují ..
  Elita je kvalitativní označení skupiny příslušníků společnosti, reprezentované jejich přirozenou autoritou vyplývající z jejich morálních kvalit a skutečného vzdělání.
  Ale protože se přemnožili blbové a každý z nich chce být elitou, to znamená být nejlepší v tom co umí, a to je jenom blbě žvanit, tak se znaží ze všech sil tu svoji blbost prezentovat a otravují tak ostatní lidi ..
  Blbá elita je taky elita a usiluje o své uznání a slávu.
  Když jim někdo toto postavení upírá a je v opozici dovádí je to k šílénství.
  Bláznům se nemá odporovat, ale když ohrožují existenci ostatních je potřeba zasáhnout ..

  OdpovědětVymazat
 30. Ad 6:32
  Předchozí desetiletí tedy roky 1938 až 1947 byly dobré?
  Dobré byly roky v tom desetiletí jen roky od května roku 1945 až po konec roku 1947.
  Bude dobré, když si zopakuješ základní školu ještě jednou a potom to třeba bude lepší.
  Morave

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale rok 48 by se docela hodil. Všichni ti bijci komančů a ruska by hromadně vstupovali do KSČ. I s celými familly.
   Pak by tady byla kurevská nuda.

   Vymazat
  2. 15.22 Ten příspěvek od 6.32 je ironie ve stylu toho otravného blbce pomateného novodobou propagandou, co tu pořád omílá nesmysly o temné době za vlády komunistů.

   Vymazat
 31. 15:22
  A to Tě učili na jaké škole mateřské nebo v jeslích?
  Václav

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15.22 Napsal
   "Předchozí desetiletí tedy roky 1938 až 1947 byly dobré?
   Dobré byly roky v tom desetiletí jen roky od května roku 1945 až po konec roku 1947. "
   Má pravdu že období 1945 -1947 bylo dobré .., bylo dobré k tomu, aby lidé pochopili co dokáže překabátěná kolaborantská verbež, všichni ti procitlí vlastenci, kteří se vrhli na privatizaci německého a arizovaného majetku jako národní správci a obnovovatelé demokratického pořádku ..
   Lidem stačily dva roky a pochopili kdo se dostal k moci v r. 1945 ..
   Dnes ani po skoro třiceti letech hodně lidí nechápe kdo se dostal k moci v r. 1989 ..

   Vymazat
 32. Vnimanije ! Nezahlíd tady někdo s. Radostu ? Mám po weekendu strašnou zácpu a RADOSTOL na můj bol, nikde !
  Nedostal on nakonec vyznamenání od mattise a ještě to nstrávil.

  OdpovědětVymazat
 33. Herec, Kačer se strachy z následků, kdyby si šel převzít z rukou prezidenta státní vyznamenání minulý rok doslova podělal a poslal za sebe dcery a pak čekal, jaké to bude mít ze strany pražské kavárny následky, že vůbec státní vyznamenání přijal. Zeman byl zvolený většinou obyvatelstva této republiky. Smůla je v tom, že ta většina nesdílí názory úzké skupiny pražské kavárny, která zcela demokraticky neuznala výsledky voleb na prezidenta Českého státu a i když Zeman zvítězil přesvědčivě, pražská kavárna dělá vše proto, aby Zeman nebyl prezidentem. Tady vidíme demokracii v praxi. Když na postě prezidenta byl člověk pražské kavárny, většinová společnost musela držet hubu. Když ale zvítězí Zeman podporovaný 70 % občanů, tak demokraticky se vyhlásí boj proti kandidátovi.

  OdpovědětVymazat
 34. Tapné je, když například redaktoři Radiožurnálu se bijí za něco, čemu nerozumí. Například president Kiska není schopen svůj mandát už obhájit, jsa vůdce Slováků, jeho děti žijí v Česku, stejnětak spor o zahalený obličej v české škole, není sporem o lidská práva, přesto to redaktoři neustále tak ventilují, jen proto, aby byli protizemanovští.
  Trapná je i oslava státu, který neexistuje, přitom titíž lidé, co ho rozbili roní nad tímto státem krokodylí slzy.
  Proboha, kdy už ta faleš pomine.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ne tak. Společné úsilí je nutno připomínat, byl to dobrý projekt. Není třeba zapomínat, že v podstatě to rozdělení ani moc neexistuje, jen jsou dvě vlády a dvě křesla v OSN, jak o tom blouznil svého času Jano Čarnogurský. Musíme zůstat svorní, v tom je naše síla.

   Vymazat
  2. Slováci a námi nikdy svorní nebyli. Při jakékoli krizi byli proti Čechům. Historická fakta nelze zatajovat.

   Vymazat
 35. Přes moudrost, která se tady doktoru Davidovi přisuzuje bych si dovolil zkritizovat jeho tvrzení, že Miloš Zeman byl v roce 1969 vyloučen, protože se neohnul, a Andrej Babiš zahodil po roce 1989 legitimaci, která mu byla přítěží.

  Mohl by nám místo Miloše vysvětlit, co Zeman v KSČ pohledával? Nejspíše ve svém věku vytušil, že rudá knížka mu mohla otevřít cestu ke kariéře, na kterou neměl potřebné životní zkušenosti. K tomu asi ještě musel žvanit něco, co moudrý politik drží za zuby. Vyloučili ho a doporučili mu, aby šel do praxe něco dokázat. Neposlali ho do dolů. Nechali ho v Praze. Nejsem si vědom žádného jeho odborného díla. Chodil na konference o simulacích systémů, kde se zapsal jako dobrý vyprávěč vtipů. Zná někdo jeho nějakou odbornou práci podobnou článkům snaživého Klause? Po dvaceti létech je po něm jen výmyslů plný článek v technickém magazínu. V jedné z jeho dvou knih popisuje numerické řešení diferenciálních rovnic s jediným záměrem se pochlubit, že něco umí. Převrat dal příležitost různým žvanilům. Od píky žádnou stranu nevybudoval, jen se připojil. Jeho strana práv občanů zkrachovala. Jako národohospodář také zklamal. Nepsal bych to, kdyby zase náš milý prezident nesršel sebevědomím, jak je dobrý. Také mně vděčí za to, že je prezidentem.

  Také bych rád slyšel od pana doktora radu, co měl Babiš podle něj po převratu dělat? Měl zahodit všechny své pracovní zkušenosti ze zahraničního obchodu a jít dělat popeláře nebo sloužit nafoukanému blbému foristovi, který se dostal ke korytu a nic neuměl? Za všechny bývalé komunisty ukázal neschopným hlupákům, jak se kapitalismus buduje. Ať se po..rou závistí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:16- pokusím se Vám to vysvětlit já, protože jste buď mladý nebo příliš starý. V 68.byl nezapomenutelný 1. máj v Praze. Jednak bylo nezvykle teplé počasí i v politice to tálo. Lidé skutečně upřímně zdravili představitele státu a strany na tribuně. Tehdy jsem poprvé zatoužil se politicky angažovat a ač ateista, vybral jsem si stranu Lidovou. Po dvou měsících jsem ji opustil. Pokud vím, pan Zeman si z téže euforie vybral KSČ a podobně ji po pár měsíců opustil nebo jej vyhodili pro nesouhlas se vstupem vojsk 21. Na rozdíl od Vás jsem o M.Zemanovi slyšel na Svobodné Evropě slyšel dříve než o jiných protagonistech "plyšáku"! Nevím, čím Vás Zeman nadzvedl ale on byl pasívním(líným) v době změny. Aktivní byl mj. Klaus a traduje se, že Dlouhý se neštítil doslova podlést "šapito" OF aby byl "IN"!

   Vymazat
  2. P.S.-a nemáte pravdu, že žádnou stranu nezaložil. Byl jsem možná do stovky obnovujících ČSSD v prosinci 89. ale teprve rozhodnutí jít do voleb samostatně, de facto stranu dal do hry až Zeman!

   Vymazat
 36. Anonymní29. října 2018 18:16
  Také mě, by měl být MZ vděčný, že je prezidentem. Pokud si představím ty situace, které politika přináší, a za prezidenta si dosadím Schwarzenberka, tak si vždy znovu pogratuluji k dobré volbě.
  Neznám žádný předpis, který by určoval, čím by měl kandidát být, když se rozhodne kandidovat na prezidenta. Jako podmínku bych viděl, že by měl být veřejně známý a veřejně sdělovat své názory na politické dění. Jako druhá a již slabší, že má praktické zkušenosti s politikou. A samozřejmě, morální bezúhonnost.
  Nemyslím si, že by bylo překážkou výkonu prezidentské funkce, že kandidát nenapsal žádnou vědeckou práci, nebo že nezaložil stranu. Ale uznávám, že takovéto aktivity můžou u někoho zvýšit jeho volitelnost. Takže na závěr, lepší volba nebyla, tak proč se v tom pitvat? P.K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To není samo sebou, že se ptám, jaká odborná práce je za Zemanem. On sám hodnotí jiné podle toho, co napsali. Pak se nemůžete divit troufalé otázce, co on sám má za sebou? Nevysvětleno zůstává, proč lezl do KSČ a proč se diví, že ho vyhodili?

   Vymazat
  2. Anonymní29. října 2018 19:57
   Ale on nechce státní vyznamenání, on je sebekritický. P.K.

   Vymazat
  3. 19:57 opakovaně klade otázky vola. Kdo nezažil tu dobu jako mladý dospělý, neví o šedesátém osmém zhola nic.
   Tehdy se vstupovalo do stran Národní fronty, aby se společnost demokratizovala aby se přestaly používat násilnické metody vládnutí, chtěli jsme sociálně spravedlivou demokratickou společnost. Tehdy se to nepovedlo vinou sovětské okupace a vinou strachu Západu, že by se ta "nákaza" mohla u nich také uchytit. Po roce 1989 se to opět nepovedlo, protože se moc dostala do rukou nepřipravených věčně opilých idiotů. Toho využili cizáci, aby zničili náš průmysl i zemědělství a zatáhli nás do spolku loupeživé válečné aliance a nedemokratického Eurosajuzu.

   Vymazat
 37. K té vysněné demogracii v dnešní kolonizované ČR stačí citát:
  Jedním z negativních rysů současného Česka jsou podle něj vrchnostensky uvažující úředníci. „Z dob Rakouska-Uherska stále trvá jakési těžké mentální zatížení úředníka na každém stupni, že on je vrchnost a že ten, kdo od něj cokoli požaduje, tak ne že by na to měl právo, ale musí se toho doprošovat,“ popsal Rychetský. I proto správní řízení často trvají roky, předseda Ústavního soudu v této souvislosti přímo hovoří o katastrofě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 19:13: Nějak se mě zdá, že to tak zcela nebude pravda o těch úřednících z Rakousko-Uherska. Císař František vrchní úředník, byl dříč se smyslem pro spravedlnost tak jak byla tehdy dobově pojímána. Myslím si, že spíše budou mít pravdu ti, kteří tvrdí, že jsme se želbohu vrátil do rokokové předrevoluční Francie, tak jak to tvrdí Petr Hampl a někteří říkají že dokonce do středověku, kdy vrchnost si dělala co se jí zlíbilo, při tom navíc pojhrdaje sprostým lidem. Mám ten dojem, že s dobou to bude jen horší a horší. Jen si vemte třeba toto - u nás 80 procent lidí nechce zde muslimy. Takhle nějak to bude i v ostatních zemích EU, přesto muslimáci tu budou proudit a naše republika podle všeho ten instanbulský protokol podepíše. Řešení? Svrhnout elity.

   Vymazat
 38. Milose Zemana vyhodili v r.1970 z prace v kolinske Tatrovce. Uz tehdy byl totiz velkym bojovnikem. S demonem alkoholu a proto ho vyhodili pro tri pracovni absence:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proto šel na universitu. Tam berou alkoholiky, kteří následně vysdupují s červeným diplomem navzdory vážným kádrovým problémům, aby tam zůstal učit a posléze se věnoval výzkumu.

   Vymazat
 39. Nevím proč, ale posledních cca 30 let, žiji v zemi, kde jsou jiní lidé, mluví sice česky, ale mateřský jazyk vyšperkovali angličtinou a tam kde jim nepostači znalosti se vrací k rodnému jazyku. Přesto jim nerozumím. Pro zdůraznění svých bezobsažných sdělení používají sprostá oslovení svých pseudoprotivníků a používají různá zaklínadla. Ústa mají plná krásných pojmů - svoboda, demokracie, pravda, láska ale praktikují pravý opak. Mám strach kam kráčíme, neskončí všechno to úsilí opět kádrováním,donašeči,cenzurou a vynuceným jednotným názorem ? Opět budu muset držet držku a držet krok a čekat vbrzku na lepší zítřky ? Jen si přečtěte co a jak tu píšete. Nechci mentorovat, ale možná díky malosti právě promarníme příležitost, která se nebude opakovat. Tak nashledanou v lepších časech.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Všechno to úsilí" od počátku nemělo jiný cíl. Protagonisté nového směřování se ukázali být především nestoudnými pokrytci. To, co okázale naoko kritizovali, rozšířili do obludných rozměrů. Co ani kritizovat nešlo, to zničili.
   Pokud se bojíte kam směřujeme, tak to už se nemusíte bát. Už tam jsme. Vnitřní nebo fyzická emigrace je zavedený fenomén dneška.

   Vymazat
  2. 8:21, nevím, kde si myslíte, že jsme, ale zatím se tady nic v podstatě neděje. Z hlediska mezinárodních průzkumů patří navzdory všemu zdejší společnost dokonce k těm blahobytnějším. Otázkou je, co se všechno se stát může, a tím skutečně může být naprosté peklo.

   Ti chytřejší tohle reálné riziko vnímají, naivnější si užívají plesu na Titaniku a "sýčkaře" zesměšňují, úplní pitomci i po zasypání radioaktivním spadem budou proklínat Putina, no a ti nejschopnější už dávno mají nakoupené nemovitosti na Novém Zélandu a značnou část své hotovosti převedenou na zlato.

   Vymazat
 40. Miloš dobře ví ze Afgán je Ćeský
  Vietnam . Jenže nechce ublížit rodičům všem padlím vojákům .
  Další pravda je že když všichni
  zlatokopové opustí zem kozojebů ,
  tak je máme v evropě coby dup .
  Když tam neuspěli Ruskije , tak
  tam nemělo NATO jít .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S tím neúspěchem SSSR v Afganistánu je to trochu jinak. Kdo se bude studiem této války poctivě zabývat tak dojde k závěru, že SSSR se stáhl v době kdy ovládal ve spojení s domácí "vlasteneckou" aliancí všechna strategická území s poklidným civilizovaným obyvatelstvem a komunikační cesty.
   Stačilo jen letecky kobercově likvidovat primitivní kozo*mrdy v okrajových horských oblastech podporované a početně doplňované z Pakistánu s podporou USA a Západu.
   Bez Gorbačovova stažení vojsk SSSR by byl výsledek války v Afganistánu jako v dnešní Sýrii.

   Vymazat
  2. 6:37, SSSR v Afghánu prohrál fakticky i morálně. Je velmi těžké ovládnout tuto zemi, a je také nasnadě otázka, proč to dělat? Pro SSSR to byla v podstatě příhraniční válka v důležité oblasti z hlediska bezpečnosti. Konec této války byl počátek konce SSSR.

   "Kobercové bombardování kozomrdů" jako bych ani nečetl. Víte vůbec, co jste napsal? Přesně takhle uvažuje běžný tupý Amík, který by vrhal "nukes" úplně všude, koho jejich noviny označí za nepřítele. Například na stát "Chechnya" v centru Evropy a hlavním městem Praha.

   Vymazat
 41. 6:37 Nemáte pravdu. Rus dostal v Avg. nakopáno.Jeho situace, kdy zahynulo 15 000 vojáku byla nadále neudržitelná. Proto vypadl, tek jako u nás v 92 roce s ostudou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. https://cz.sputniknews.com/nazory/201802166799579-exkluzivne-Rusky-general-myty-sovetska-valka-Afganistan/

   Vymazat
  2. Sputnik! :)

   Vymazat
  3. Vedle toho, o jaký zdroj se jedná je důležité, co sděluje. Jestliže vyloučíte Sputnik ze své četby, nebudete vědět, kam Rusko jako jaderná velmoc směřuje. A to by byla velká chyba.
   Ale myslím, že tuhle poznámku věnuji až příliš velkému blbovi, než aby ji pochopil.

   Vymazat
  4. 8:33 Sople. "Rus dostal nakopáno". Proč rus, když to byli vojáci sssr. Sople, ja ti taky neříkám čechu.
   Jenže ten "rus" tam nebojoval jen s kozomrdy, ale
   hlavně s us armaturou. Dnes, už Rus, se ami do jejich hrátek nesere. Víme, Sople ?

   Vymazat
 42. 8,21 Krátké ale vše říkající.

  OdpovědětVymazat
 43. 8:33: Inteligentní člověk z formy a obsahu Vašeho sdělení vytuší, že neříkate pravdu a když si ještě přečte ten Vámi opovrhovaný Sputník o tom co tam v něm Gromov píše jen se utvrdí v tom, že Vaše sdělení je liché. Vy jste člověk, který věří tomu, čemu věřit chce, i když to není pravda. /Co to je pravda? - Pilát Pontský/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10.13 vy asi nebudete tak inteligentní jak se děláte, ta pravda sputniku a nějakého gromova je vám svatá? potom vás lituji. Co Rus řekne, vždy lže.

   Vymazat
  2. 14.16 Ynteligente, to je generál Gromov, který velel armádě SSSR v Afganistánu, tak o tom asi bude vědět trochu více než ty.

   Vymazat
  3. 14:44 Jo pozor! on to je generál, tak se posadím asi na prdel, vy jste asi zelená guma , tak trošíčku jednoduchej. Jo a ten tvuj " generál "dostal " v Avganistánu pořádně na prdel, to už ty hrdino proruskej nenapíšeš co.

   Vymazat
  4. Velitel armády je přece jen lepší zdroj informací než zjevně omezený pitoma 16:02. Už jeho věta "Co Rus řekne, vždy lže" hovoří za to boží hovádko dost průkazně.

   Vymazat
 44. Meleme, až domeleme, tak odjedeme na Nový Zéland ? Tak si balte, jinak to nestihnete. Já tu vydržím. Zajímá mne jak to dopadne. Orbán je proklínán za plot proti migrantům a Trump už staví plot na hranici s Mexikem. Blížící se hrstka migrantů do USA čítá jen cca 6500 hlav. Snad na ně i zmobilizují i armádu. Zajímavé, neníliž pravda, ale já se v tomto připadě těším na hodnocení v ČT a dalšich našich masožravých medii. Jejich chleba tvrdou kurzu má..

  OdpovědětVymazat
 45. Jak tak koukám už osmdesát let na ten svět, tak se mi zdá,
  že to bude sama "příroda" která řekne dost a nadělí lidstvu
  takové problémy, že začnou mít jiné starosti než jen zbrojit
  a vydávat válečný pokřik.
  Jinak, my (ne všichni) staří jsme si už toho světa s věčným
  zbrojením a válečným pokřikem užili dost.
  A těm mladým chytrolínům, kterým říkám "osmašedesátníci",
  přeji aby si to užili také.

  OdpovědětVymazat
 46. Člověk, který nemá co říci, nemá čím střelit, se zesměšní. Přemýšlel jsem jak zdůvodnit aktivní zásah lidského vědomí do lidského dění, tak aby lidský život pokračoval. Protože nechci zde to, co sdělím, psat dlouho, budu psát trochu zkratkovitě. Lidská společnost - bez ní jednotlivec nedokáže přežít. Srovnání se složitou sloučeninou. Pokud nebudou držet pohromadě atomy, sloučenina se rozpadne, snad se tomu říká entropie. Od úsvitu lidských dějin egoismus jednotlivců se střetává s požadavky na ně stran celé společnosti. Jednotlivec si myslí, že život je o tom, aby byly uspokojeny jeho egoistické zájmy, společnost má dává najevo, že si může nechat zajít chuť. Společnost funguje jen skrze omezení egoismu jednotlivců. Nikdo si ve společnosti nemůže dělat co chce, ani král ne. Pokud to král nepochopí je zabit - Caligula /císař/. Mezi jednotlivci vznikají koalice, které usilují o co největší uspokojení egoistických zájmů. Bohužel zdá se mi, že jednotlivci řídící se v životě altruismem jsou naprostou vyjimkou. A teď ta sloučenina. Atomy drží pohromadě sily, které nejsou probádány, které člověk ale označuje nyní na tom stupni evoluce jako sily neživé. Zdalo by se, že lidskou společnost máme také ponechat působení stejných neživých sil díky kterým vítězí mocnější egoisté. Populární pseudodarwinismus. Ať zvítězí Ubermenschen, vše je v pořádku, ať zvítězí přes hory mrtvol. Takový je zákon přirody. To co sledujeme nyní je nástup egoistů, kteří usilují o zachování toho největšího sousta u žranice pro sebe.
  Nač ta dlouha úvaha? Chtěl jsem říci toto. Nevím jestli někdo dokázal zdůvodnit - vzdělaný bohužel nejsem vůbec, takže možná jsem se zesměšnil - nutnost objevení se síly, která zasáhne do toho rejdění egoistických lidských atomů, síly díky které lidská společnost přežije bude se rozvíjet dál. Dospěl jsem k závěru, že poprve v lidských dějinách o takovou sílu se pokusili tvůrci komunistické ideologie. Komunisté i v komunistickém Rusku byli první, kteří hlásali myšlenky o požití síly při novém uspořádání společnosti, kde by bylo potlačeno ono rejění egoistických atomů. To co máme dnes, to, čemu se říká demokracie, to je jen zástěrka pro tlupu egoistů, které zdálo by se vzletná myšlenka, dává možnost šalit masy a udržet se u koryta, udržet si to větší sousto u žranice. Chtěl jsem říci nakonec, že jsem dospěl k přesvědčení, že bez aktivního působení určitých jedinců do společenského dění v zájmu lepšího fungování lidské společnosti nebude možný další rozvoj. Tato společnost nutně stojí na chorobných základech. Kdo to nevidí je slepý a hluchý a darmo zde chodí,darmo chodí číst Novou republiku. Nic se zde nepoučí.
  Možné odpovědi: nějaký blábolista. Uvítal bych knižní pramen zabývající se těmito myšlenkami. Snad mi ho někdo sdělí. Moudři lidé se zde vyskytují.

  OdpovědětVymazat
 47. 23:20: ještě doplnění, doufám že krátké.
  Jsem si vědom četných nedostatků např. sovětské společnosti, např. onoho donucování ...v zájmu celé společnosti. Trollové zde uvedou mrtvoly - v milionech. Na druhé straně, to co máme dnes, povede ještě k většímu počtu mrtvol, o tom jsem přesvědčen. Ty destruktivní koalice /konkrétně vlastníci obrovských kapitálů, novodobá šlechta/ jsou přiliš silné. Nezdá se mi, nemůžu v to uvěřit, že člověk není schopný uvést do praxe systém, který je životaschopný, podporující život a nikoliv se pachtíci ve smrti, jako ten dnešní systém.

  OdpovědětVymazat