Reklama

.

.

středa 10. října 2018

Kyjev nepustí pozorovatele ze zemí SNS k prezidentským volbám

10. 10. 2018     antifashist
Ukrajina se odhodlaně mění na cizorodý prvek vůči svým bývalým spoluobčanům. V případě Ruska to je možné ještě nějak vysvětlit. Vysvětlit distancování se od SNS je však poněkud obtížnější. Přesto se Kyjev rozhodl, že není nutné zvát pozorovatele z této organizace na nadcházející prezidentské volby v zemi. Ukrajinské úřady oficiálně odmítly účast pozorovatelů Společenství nezávislých států při monitorování nadcházejících prezidentských voleb na Ukrajině 31. března 2019, uvedl Sergej Lebeděv, hlava výkonného výboru SNS.


"Obdrželi jsme oficiální oznámení od příslušných ukrajinských struktur, že Ukrajina odmítá naši účast při sledování voleb. Proto tam monitorovací mise SNS sotva pojede", prohlásil, uvádí agentura RIA Novosti.

Dříve Lebeděv sdělil, že z Ukrajiny nepřišlo výkonnému výboru žádné oficiální oznámení ohledně jejího odchodu z SNS. Předtím Ukrajina oznámila své rozhodnutí opustit společenství a také odvolala svého zástupce.

"Dnes Ukrajina zůstává de jure naším partnerem a stále dostává všechny oficiální dokumenty a pozvánky k účasti na akcích, které posíláme všem zemím Společenství nezávislých států. Kontakty nebyly přerušeny. Nyní se uskutečňují prostřednictvím velvyslanectví Ukrajiny v Běloruské republice, kde jsou určeni pracovníci, kteří jsou odpovědní za kontakty s výkonným výborem SNS", řekl Lebeděv.

Upřesnil, že architektura SNS v případě možného vystoupení Ukrajiny ze Společenství se nezmění a nebude poškozena. Podle Lebeděva ztráta z vystoupení bude údělem pouze Ukrajiny.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

30 komentářů :

 1. Já bych takové pozorovatele také nepustil. Do záležitostí státu nemá nikdo co kecat. Starejte se o vlastní problémy.
  Václav

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Omyl, to, co chystá ukrajinská junta je příprava na volební manipulace a podvody. Junta musí vládnout dál, co to dá.

   Vymazat
  2. No ti pozorovatelé jak je známo pracují na objednávku USA

   Vymazat
  3. Na objednávku perverzních neokonských kruhů z USA pracuje už 4 roky jedině fašistická ukrajinská junta s Porošenkem v čele. Zase bude do prezidentské funkce dosazený ten nejloajálnější loutkový ukropanák, který těm americkým magorům bude nejvíc strkat svou dutou hlavu do jejich rektálních análních otvorů. Hnědá, (a nejen prezidentská ukro palice), jako symbol ukrajinského fašismu se pak z hlavy takové loutky bude táhnout dlouho, celým tím smradlavým kyjevským majdanovitým smrtelným údolím.....Hnus, co je vůbec ve 21.století ještě možné!!!

   Vymazat
 2. No jo to je už jisté jak dopadnou volby banderovci dostanou 100%.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 120% - vždyť to jsou nadlidé, hop hop hop.

   Vymazat
  2. Vcelku logický, když uvážíme že jedinou nadějí pro naši rasu je Reconquista - mezinárodní hnutí za evropské “znovudobytí”, inspirované událostmi zimní revoluce v Kyjevě a osvobozeneckého boje v Donbassu. Hnutí se snaží zapálit jiskru nejnovějšího evropského povstání proti dějinnému osudu a postavit očistný oheň oživení po celé Evropě.

   Tato nová generace bojovníků za skutečnou Evropu vznikla, když neo-bolševické Rusko zahájilo nevyhlášenou válku na Ukrajině, zatímco multikulturní EU, plná opovržení pro evropskou identitu, udělala totéž v Evropě.

   Sjednocení ukrajinských patriotů s ruskými a běloruskými spojenci ve válce proti společnému nepříteli (anti-národní režim Putina), který rozséval semeno sváru ve slovanských zemích - to byl první signál, že Reconquista přichází. “Ukrajina dnes, Rus a celá Evropa zítra” - to byl slogan zpečetěn krví kamarádů, které hrdě přijali jako motto příznivci z Německa a Francie, Španělska a Finska. Strom Reconquisty neustále roste a sílí díky vzniku nových poboček příznivců s jejich vlastním národním duchem a symboly. Proto je tento strom nahromaděn neuvěřitelnou národní solidaritou a synergií od dob 2. světové války.

   Nová Evropa, která se táhne mezi třemi moři (Jaderské, Baltské a to Černé), má geopolitický název - Intermarium. Východoevropské země mají mnoho společného: jsou sjednoceny díky svým etnokulturním zvláštnostem a sdílí odpovědnost za budoucnost naší Matky-Evropy, která je pod útokem z východu i západu. Východní obhájci budují Intermarium, opravdový panevropský „reconquest“ odrazový můstek, který přebírá geopolitický model.

   Symbolický význam Reconquista je nesporný v dnešní době, jelikož je to období civilizační kolize. Stará Evropa zmizela v ulicích Paříže, Kolína nad Rýnem a Bruselu. Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu v Kyjevě - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   Vymazat
 3. Tak dopadnou všichni, kteří polezou na Majdany, fašistická totalita, které fandí jenom cizokrajní spoluobčané, jako třeba Zaorálek.

  OdpovědětVymazat
 4. V demokraciich (kupř. v Rusku) to je možne. Ve fašistickych diktaturach (USA, Ukrajina) to možne neni.

  OdpovědětVymazat
 5. "Bohové, ochraňujte mne před mými přáteli. Nepřátele znám"

  Tímto citátem by se asi dala nejlépe vystihnout situace, která nastala mezi národy Ukrajiny a Ruska, historicky nejbližšími. Kdysi by se dalo i říct, že to byl v podstatě jeden národ. A dnes? Největší nepřátelé.
  Historie se stále opakuje a stádový efekt je stále platný.

  OdpovědětVymazat
 6. Ukraina je spolok rôznych nekompatibilných štruktúr a národností - Haličania sú skôr Poliaci, Rusíni majú spoločné dejiny a kultúru so Slovákmi, Rusi ostali Rusmi, a zbytok je nečitateľný - už len ich abeceda - zmiešanina azbuky a latinky - ten Ševčenko bol riadny idiot

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 7:29
   Co se divíte, naše ANO NE je stejný slepenec a populární je pro to, že každý si vybere to co se mu líbí a ostatní ho nezajímá.

   Vymazat
  2. 8:31 Ty už to fakt nehul. Nebo to zobeš? :))

   Vymazat
  3. Rusíni majú viacej spoločné z Chorvátmi, ako z Ukrajincami.
   Podľa wikipedie, a jedného Bulharského učenca sú Rusíni potomkamy Bielich Chorvátov.
   Ale dejni to zariadli inak, Z Bielich Chorvátov ktorí sa usadili v Dalmácii sa stali Chorváti, a ti čo ostali v Karpatoch, im prischol názov Rusíni.

   Vymazat
  4. Rusíni majú spoločné dejni z národmi Uhorska.

   Vymazat
  5. Jazykově jsou ale Rusíni blíž k Ukrajincům a Slovákům. Na bulharské učence bych moc nesázel.

   Vymazat
 7. na tej mape chýba Halič - rodná to zem dnešných ukrainských fašistov

  OdpovědětVymazat
 8. Bavil jsem se s jedním Ukrajincem a on mi řekl, že bychom měli začít s vyhošťováním všech Rusů ze země jinak bude zle. A máme to tady vražda s Novičkem.
  Jinak ten třetí který působil s těmi dvěma vrahy je nějaký Fedorov a dlouho působil i v Česku. Tady má na svědomí víc diverzních akcí a několik vražd.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 7:38 je ukázkový blbeček, kterému ještě dnes před spaním musejí vyprávět pohádky - tu o Smolíčkovi, o Polednici, o Karkulce, o Novičoku atd.

   Vymazat
  2. 7:38 Jo,tak ty jsi se bavil s jedním Ukrajincem...Tak to jo.Ten ti ten mozeček musel vymydlit Savem.

   Vymazat
  3. když čtu podobné příspěvky jako je ten 7:38, tak docela chápu, proč je opravdu nezbytné přilákat i do Česka co nejvíce imigrantů, pouze tak lze do budoucna vypěstovat nezdegenerovanou populaci, která bude umět nejenom bojovat, ale i myslet :-)

   Vymazat
  4. Hahaha, anonyme 11:51, pobavil's. Máš ještě něco dalšího ze studnice černého humoru?

   Vymazat
 9. V Globusu na CČM dělá jeden malý banderovec ze Zakarpatska, před kterým stačí vyslovit jméno Putin a začne vzteky skákat až ke stropu. A že je ten strom hezky vysoko :-)

  OdpovědětVymazat
 10. Porošenko před časem vyslal emisary do Kremlu, aby mu dojednali možnost azylu. Byli vypoklonkováni, takže mu nezbylo nic jiného, než aby se v New Yorku obrátil na své nadřízené a ti mu proto na Ukrajinu fedrují ve velkém vojenskou techniku tak rychle, že má pouštní maskování. Čas kvapí, má šanci několik procent být zvolen, zachrání ho jenom vyhlášení výjimečného stavu a zrušení prezidentských voleb. Ale musí mít za zády jištění americkými vojáky, ti ukrajinští by ho mohli zlikvidovat (stejně jsou to z 80% etničtí Rusové).

  OdpovědětVymazat
 11. Vidíte, ako to funguje. Stačia prachy, nejaký Porošenko s peniazmi v anglosaskej banke, nejaký Jaceňuk, nejaký Saakašvili a zopár podobných indivíduí a celý národ pochoduje tam, kam nikto nechce.
  A v Česku, či Slovensku, v celom ostbloku dtto! Kto z nás, keď sme sa zbavili boľševickej čižmy, chcel ísť bojovať za anglosaské záujmy? Čo budete robiť, keď bude zopár ročníkov povolaných do armády?! Pekne budú pochodovať do Ruska a kto by sa chcel uliať, bude popravený za dezertérstvo.
  Nepochopiteľné, ako sú ľudia tupí. A všetko to začína tak, že je možné bohatnúť na úkor schudobnenia iných. Tam je gros problému! V tých kecoch o talente a usilovnosti, ktoré by mali byť "trestané" progresívnym zdaňovaním. Tie zázračné slovíčka ako "obchodné tajomstvo", či "ochrana osobných údajov", tam to všetko začína a zrazu tu o všetkom rozhoduje zopár kriminálnikov, držaných za gule ešte väčšími kriminálnikmi zo zahraničia.
  Drahí spoluobčania. Môžeme odísť hrdo, to by znamenalo, že každý z nás urobí harakiri. Alebo odídeme pomaly. Nulovou pôrodnosťou, fetišizovaním sexuálnej deviácie, intoxikáciou povinnými vakcínami a potravinami nejasného pôvodu, komunikujúc na sociálnych sieťach.
  Ešte je tu jedna možnosť, zobudiť sa, ale tá už evidentne nehrozí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. 15:21...zaujímavá reakcia. Zrejme limitovaná intelektom autora. Takže budem písať iba na tých svojich "pasiekof".
   S pozdravom ČOBOL.
   P.S. Nabudúce argumentuj. A keď na to nemáš, vráť sa do maštale.

   Vymazat
  3. Nadávající idiot vygumován. Díky redakce!

   Vymazat
 12. Asi moc lidí neví, co je to SNS:

  Společenství nezávislých států (SNS) (rusky: Содружество Независимых Государств (СНГ), Sodružestvo nězavisimych gosudarstv) je organizace zahrnující 9 z 15 bývalých svazových republik Sovětského svazu.

  https://cs.wikipedia.org/wiki/Spole%C4%8Denstv%C3%AD_nez%C3%A1visl%C3%BDch_st%C3%A1t%C5%AF

  SNS zahrnuje Arménii, Ázerbájdžán, Bělorusko, Kazachstán, Kyrgyzstán, Moldavsko, Rusko, Tádžikistán a Uzbekistán. Ukrajina přístupovou smlouvu nikdy neratifikovala a zachovala si status pozorovatele. 19. března 2014 v souvislosti s anexí Krymu Ruskem oznámila odchod z tohoto společenství. Turkmenistán přerušil své stálé členství 26. srpna 2005 a je v současné době přidruženým členem. 12. srpna 2008 oznámila Gruzie odchod ze SNS. 14. srpna pak gruzínský parlament vzhledem k ozbrojenému konfliktu s Ruskem hlasováním anuloval smlouvy o členství v SNS.[1][2]

  Sídlem Společenství nezávislých států je běloruský Minsk.[3]

  OdpovědětVymazat