Reklama

.

.

čtvrtek 18. října 2018

Lavrov odepřel Ukrajině právo provádět s NATO společná cvičení v Azovském moři

18. 10. 2018     https://lenta.ru/news/2018/10/18/no_maneuvers/
Ukrajina nebude moci provést společné cvičení s NATO v Azovském moři, protože to vyžaduje souhlas Ruska. Uvedl to ministr zahraničí RF Sergej Lavrov v rozhovoru s RT France, Paris Match a Figaro. Stenogram rozhovoru je vystaven na internetové stránce Ministerstva zahraničních věcí Ruské federace.


"Ukrajina chce nyní vyvolat cvičení NATO v Azovském moři, ale tam již nebude možné proplout, protože naše dohoda s Ukrajinou vyžaduje vzájemný souhlas pro průchod válečných lodí do Azovského moře. Ale chtějí to, a jsou v tom horlivě podporováni", řekl.

Hlava ruské diplomacie poukázala na to, že NATO nadále shromažďuje zbraně na hranicích Ruska. "Evropa utrácí peníze na modernizaci dopravní infrastruktury tak, aby americké těžké zbraně, a zajisté i zbraně jiných zemí NATO, mohly jednodušeji směřovat k našim hranicím a otevřeně realizovat provokativní cvičení, nikoliv jako jsou naše s Čínou uprostřed Sibiře, ale na Ukrajině, v Gruzii a v Černém moři", řekl Lavrov.

Ukrajina se účastní řady společných vojenských cvičení s USA a zeměmi NATO. V současné době se v zemi konají mezinárodní manévry Clear Sky 2018, spojují devět zemí, z nichž osm je členem NATO.

Ukrajina soudí, že Rusko porušuje práva Kyjeva v Černém a Azovském moři a v souvislosti s tím se s Moskvou soudí. Po dokončení výstavby Krymského mostu přes Kerčskou úžinu začalo mezi zeměmi v Azovském moři narůstat napětí. Ukrajina se obává, že Rusko jí k němu bude blokovat přístup. Hraniční stráže obou zemí si navzájem několikrát zastavovaly a zadržovaly ve vodách Azovského moře plavidla.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

95 komentářů :

 1. Proto stavitelé železniční části mostu tak zrychlili v poslední době stavbu. Jak denně na svém blogu dokládá Igor Korsakov tempo stavby mostu z Kubáně na Krym. Lze se domnívat, že těžké zbraně z pevninského Ruska ve větším množství dopravit na Krym, včetně nutné logistiky nestačí jen po lodích. Proto asi ten fofr se železničním mostem. Původně měl být dokončen až v létě 2019. Vypadá to na jeho zprovoznění ještě letos. A v téže souvislosti ministr Ťok urychluje zpevňování mostů na silnicích v čr. Co nás všechny čeká je nabíledni. Bůh nás opatruj.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sdílím Vaše obavy. Azovské moře = přímá provokace.

   Vymazat
  2. Na ČT24 pořád slyším, jak nás Sovětský svaz okupoval, ano je to pravda. Co dělají naši vojáci v Afganistánu, je to stejné. A co americká armáda v Německu je od konce II.svět.války, co to je? Též okupace, ale "emerická", co US armáda v Japonsku od konce II.svět války? Opět to samé. Všem měřit stejně.

   Vymazat
  3. 23:19 co čekat od Lavrova,poŕad stejné Moskali zabrali a hotovo.Nelibi se?Jste fašisti a ohrožujete nás,my rozhodujeme.Ti v Kemlinu jsou čim dal agresivnêjši.

   Vymazat
  4. Vy musíte být blb!!!

   Vymazat
  5. 23:19 po posledním prohlášení Putina v Soči je fakt možné všechno.Bylo zarážející,že se lidé v Soči smáli,když řikal-Rusové jak mučedníci půjdou do nebe a nepřátele chcípnou.Vyhružky z Kremlu nic nového,ale toto zrovna jako "fór" neznělo.

   Vymazat
  6. 22:01, to taky fór nebyl a u vždy korektního Putina to je znepokojivé. Jednak to mířilo hlavně domácímu publiku (výraz "zdechnou"), ale pohrůžka tvrdé odvety byla směřována i ven. Rád bych viděl, co by použil US president, kdyby Rusko spolu s Kanadou stavělo bázi u Niagary, podél východního pobřeží USA mělo flotilu jaderných ponorek a v Mexiku stavělo jednu bio laboratoř za druhou.

   Co se týká výhrůžek, chtělo by to se prohlédnout po ostatních státech, dokonce i po těch směšných a maličkých, ale nám všeobecně známé jsou výhrůžky amerického mírového nobelisty v kadetní škole ve West Point i jinde, jak USA bude kroutit ruce a ničit každého, kdo se postaví jejich zájmům, a to po celém světě.

   Nevím, jestli troluješ, anebo jsi tak nebesky tupý, že si neuvědomuješ reálné riziko zničující války a ještě k tomu podněcuješ. Co máš společného se zájmy velkých akcionářů nadnárodních korporací?

   Vymazat
  7. Předpoklad, že doprava techniky po mostě je lepší než námořní doprava je chybná. Je to právě naopak.

   Vymazat
 2. Co muze cekat clovek od zapadniho a zvlaste US kapitalismu? SMRT, 30 milionu lidi jen po 2. svetove valce se jich zasluhou USA uz dockalo...

  OdpovědětVymazat
 3. A preto muselo zomrieť 20 mladých študentov na technickej škole v Kerči. Trest NATO Rusku za nesúhlas s cvičením "Čistá obloha" 2018. Vrahovia!MK

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ne, tam se jen jeden spratek se špatným rodinným zázemím rozhodl inspirovat případem Columbine.

   Mnohem vážnější byly odchyty útočníků v okolí Soči, které naverbovala ukrajinská SBU, a další skupiny v Luhansku, která ve spolupráci s "jistými tajnými službami" importovala na Donbas hlavořezy z Blízkého východu. A ještě mnohem vážnější je výcviková škola diverzantů v Charkově, kam ve velkém proudí psychopati z celého světa. Už to ani neskrývají, a Ukrajina se tak předvádí jako ochotný polygon pro jakoukoliv prasárnu ve službách kohokoliv, kdo zaplatí. A nejen proti Rusku.

   Vymazat
  2. 0:00Jsou všichni na Slovensku takoví idioti? Povhybuji.

   Vymazat
  3. Pro 11:24, tohle prohlášení svědčí o Vaší inteligenci. Přispěvatel v 0:00 má pravdu, a nebo alespoň je to uvěřitelné kdyžto Vy jste jenom nenávistný a bez protiargumentů. Slovensko nechte na pokoji, s námi Slováky jste husy nepásl, starejte se u duševní zdraví svých bratří Čechů a bratrance nechte jejich osudu. Umí se o sebe postarat-

   Vymazat
  4. 11:53 Koukám jak se "bratři Slováci umí o sebe postarat", pokud píší prolhané příspěvky. Vy jste té inteligence taky moc nepobral, pokud píšete, že má pravdu váš kámoš čobol. Moji eteligence si nevšímejte, pouze reaguji na totální idiockej příspěvek neinteligenta. Pokud máte relevantní informace, že v tom má prsty NATO, náš spojenec, tak je předložte, jinak to je sprostá lež, že se divím, proruští pisálci nikdy nepíší pravdu.

   Vymazat
  5. NATO není žádnej náš spojenec, NATO jsme my a budeme obžalováni a trestáni válečným tribunálem za zločiny ostatních států NATO. Podle hesla "S kým tě chytěj, s tím tě i oběsej".

   Vymazat
  6. 14:48 Malinko hodně jste tak trochu vedle, NATO je náš velký spojenec a jsme za to rádi a vděčni, že nás chrání proti zrádnému Rusku. Prosím , kdo vytvoří ten váš " válečný tribunál ", odhaduji, že asi Rus? Tak to jste dobrej komik. CHICHICHÁÁÁÁ

   Vymazat
  7. 6:54 Taky dobrej oddíl! Kam na ty blbiny všichni chodíte- dejte odkaz, rád se poučím.Mám pocit , že ty kraviny si vymýšlí sami autoři těchto příspěvku!!!!

   Vymazat
  8. 17.57 to myslíš to utočné uskupení co okupuje s naši pomoci Avganistán,Irák a část Sirye

   Vymazat
  9. Nevím v čem jedete,ale máte na Slovči matroš!!!

   Vymazat
  10. 17:57, chrání tím, že provokuje jadernou državu v blízkosti jejich hranic? A to proto, že díky globálnímu oteplování se na jejich území našly další zdroje uhlovodíků, které by "majitelé spolku NATO, pravdy, lásky, demokracie a svobody" rádi ukradli? Ty jsi už totální magor, nebo při své sebevraždě chceš sebou vzít celý kontinent?

   Upozorňuju, že i kdyby bylo Rusko zavaleno masivním jaderným bombardováním, i tak by jeho obrana pokračovala, a minimálně Evropa a část USA skončí v popelu. Buď jsi fakt psychopat anebo mentálně retardovaný. Už je dávno známé, že kdyby existovaly jaderné zbraně v r.1914 nebo 1941, tak Evropa dnes neexistuje.

   Vymazat
  11. Odpoveď k 11:24- i keď to už sotva bude čítať. Najprv sa naučte poriadne písať po česky, než začnete degradovať Slovákov: správne sa píše "pochybuji" nie "povhybuji"! Povhybovat sa môžete po telocvični. Ale asi na invalidnom vozíčku.
   A Odpoveď k A 11.53 -ďakujem za Vašu podporu.
   Môj príspevok mieril k tomu, že toho "spratka"
   A 6.54 niekto zneužil, pretože pochybujem, že jeden chlapec mohol sám pripraviť také veľké množstvo streľného a výbušného materiálu a postrieľať toľko ľudí. Stále neverím v jeho vinu. Pomohli mu iste nejaké "služby". MK

   Vymazat
  12. 23:17, to zatím nebylo prokázáno. Ale v Soči už objevili podobnou skupinu mladých, kteří chystali pod vedením SBU (řízené CIA) nějaké akce. V ruských diskusích se kritizovala snadná dostupnost ke zbraním a v případě Kerče opravdu, vzhledem na osobnost útočníka není vyloučen příměr z Columbine.

   Podobných případů je už víc třeba z Německa, Británie i jinde že Západní Evropy. Teď je obava, aby se v Rusku něco podobného na škole neopakovalo a bude zřejmě přijmuto nějaké opatření podobně jako v USA. Mimochodem, myslím, že i u nás došlo k nějakým útokům, i když ne tak fatalnim. V USA to je téměř každý rok nějaký případ. Ovšem pokusy o zvelebování školské mládeže ze strany SBU/CIA, nepochybuju, určitě budou. Stejně tak i doprava teroristických skupin na území RF.

   Nenávist k Rusku je nesmírná a je jedno, kdo bude u kormidla, jde jim o život. Afrika má miliardu lidí, většinou muslimů, za 15 let svou populací zdvojnásobí, a my sledujeme on-line účelovou snahu zahltit tuto populací evropský kontinent včetně Ruska poté, co se bílé obyvatelstvo mezi sebou vymlátí.

   Vymazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Malorossia nie je Ukraina - správnejšie Okraina - existovala a existuje - Rossija, Belorossia, Malorossia, - Rusko, Bielorusko, Malorusko, - dnešná Okraina sa skladá z Haliče, Podkarpatskej Rusi, Maloruska, a Okrainy

   Vymazat
  2. 5:16, pozor, Radosta je troll s provokatér, neodpovídejte mu.

   Vymazat
  3. Malorussia se nacházela na na Slovensku ( Slavjanija) a zřejmě i na Moravě a Podkarapatí.
   Později Velká Morava.

   Vymazat
  4. Máš li bol, vem Radostol ! Nejlepší prostředek na pořádné vysrání.
   Sprosté je, že Mitrofanov alias Radosta, zneužil
   starého prvorepublikového názvu pro srací kapky - Kutimol.

   Vymazat
  5. Pane 9.12, vynechal jste konkurenční výrobek od Bakalafarmacie - PEHEMOL. Je účinný proti částečnému zhloupnutí - zblbne se po něm beze zbytku. Stačí rok aktualne užívat, a i žebráci umírající na smetišti hlady volí v Praze pravici.

   Vymazat
  6. Volili zelené,čili levičáky. Piráti jsou pouze zhulená neomarxistická verbež

   Vymazat
 5. Radosto máte pravdu. Ta banda tady na NR, co je nadržená na Rusko od svých SSmáckých let bude šťastná až koně kozáků budou chlastat vodu z Vltavy. Otázkou je, kolik agentů z Kremlu včetně adminů má na těchto stránkách svou účast

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud závodí V Chuchli, tak už se stalo.

   Vymazat
  2. Všichni jsou tady agenti za dobrý peníz, jen debil Radosta navzdory snaze nedostává nic. Neměl by se snažit až tak moc, měl by to dělat sofistikovaněji, tak jako ostatní a určitě by se dočkal přilepšení k důchodu. Jenže to víš, zvyk je železná košile a člověka v důchodu už těžko naučíš něčemu jinému.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. 7:35 "Radosto",že se nestydíš, psát sám sobě pochvalné poznámky. Propaguj raději své srací kapky-
   Máš li bol, vem Radostol !

   Vymazat
  5. Právě jsem jako prémii vyfasoval z Kremlu nové laptě a rubachu.

   Vymazat
  6. Já bych jim v té Chuchli nějaké stáje držel (těm ruským kozákům). Všdy když Evropa zhloupne a pak si neví rady přijede ruský kozák a situaci řeší. Nepřeji si to, ale historie mluví jasně..

   Vymazat
  7. Výjimečně odpovím, neboť provokace jakéhosi havlisty-kavárníka (hrozný příspěvek z 19. října 7:35) nemůže a NESMÍ zůstat bez řádné odpovědi:

   Jistěže mám pravdu, přímo LENINSKOU pravdu.
   Ovšem zdejší kolektiv, my soudruzi a soukmenovci redaktoři, autoři a přispěvatelé, nejsme žádná „banda“. My jsme GRUPA, jsme kolektiv obránců míru a pokroku, Slovanstva a socialismu.
   Proto – přirozeně – řada z nás je členy resp. spolupracovníky StB resp. KGB/FSB či GRU.
   A jsme na to hrdí, samozřejmě, na službu Velikému Rusku, Matce Vlasti nás všech roduvěrných Slovanů, nás komunistů a putinistů!

   Navíc víme, že i kdyby nás odhalili a polapili pochopové CIA a Mossadu, tak se naše vlast brzy dočká svobody: Ano, jednou bude naše vlast osvobozena od brutální tyranie EU a krvavé okupace NATO, nejpozději v den osvobození posledního kousku Česka prvosledovými tankovými jednotkami nepřemožitelné Armády Ruské federace.
   Pak náš národní Vůdce Miloš vydá sérii Dekretů prezidenta republiky (bude se jim přezdívat „Milošovy dekrety“), jimiž znárodní výrobní prostředky a veškerý majetek zrádné prozápadní buržoasie.
   Znárodněný majetek bohatců a zrádců bude začleněn do všenárodního podniku ANOfert Česká všn.p., a my lid začneme s obnovou naší krásné, nyní však na uhel spálené vlasti, pod moudrým vedením našeho národního Vůdce Babiše.

   Na tomto národním štěstí naše smrt – ať už v tajných podzemních mučírnách CIA a Mossadu, či v boji po boku krásných vojáků nepřemožitelné Armády Ruské federace – vůbec nic nezmění.

   A kdybychom před svou smrtí vykonali OPRAVDU GEROJSKÉ činy, my komunisti a putinisti, zemanisti a babišisti, tak by nám mohla být propůjčena Zlatá hvězda Hrdiny Ruské federace, díky níž bychom žili věčně, ve Věčném Kremlu, po boku všech zesnulých Hrdinů SSSR a RF, jakož i všech zesnulých generálních tajemníků komunistických a putinských Stran všeho mira.
   A to se vyplatí.

   Tehdy bude v Čechách dobře, až kozák ve Vltavě svůj tank omyje!

   P. Radosta

   Vymazat
 6. Ubohý slouha a troll Radosta je důkazem toho, jak NR leží šmejdům z bažin v žaludku. Je důkazem toho, jak si tito úchylní parazitní šmejdi představují svobodu a demokracii, respektive, co jsou jejich skutečné úmysly a záměry. Už od dob Napoloena papouškují stále stejné báchorky o zaostalém a rozpínavém Rusku, přičemž sami po staletí kolonizují, rabují, válčí a vraždí všude po celé planetě, kde se jim místní nedokázali ubránit. Za nimi jsou desítky a stovky milionů mrtvol lidí ubitých, umučených, padlých, či zemřelých v hladomorech a epidemiích způsobených těmito šmejdy. A před nimi je to samé. S tím rozdílem, že už to nebude tak jednoduché a jednostranné. Potenciální oběti jejich nenažranosti a zášti jsou totiž dobře vyzbrojené a připravené se velmi účinně bránit. Bohužel to nebude žádná selanka, protože nenažraní parazitní šmejdi jsou, mimo jiné i úchylní a impotentní zbabělci, kteří své oběti nenapadají přímo, ale cizíma rukama a na cizí účet (2 velké americké války proti Rusku v Evropě na úkor Evropanů a Ruska, příprava na tu samou válku v současnosti). Jedním z měkkých prostředků této jejich ubohé zbabělosti jsou i takoví chudáčci mopslíčci, jakým je troll Radosta. Proto je třeba znát historii, vážit si osobností minulosti a přemýšlet nad tím, co se kolem nás děje. V takových podmínkách potom trollové Radostové budou jen, sice nebezpečnými ale jinak, směšnými kašpary.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi

  1. Přestaňme si hrát na to, že NR je něco víc, než běžný tu dobře, jindy mizerně z ruštiny přeloženej putleroffský hoax! Součást to hybridní války vedené a placené touto vorující kremelskou klikou! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Vymazat
 7. Pan Lavrov má naprostou pravdu a usa tam nemají co dělat.

  OdpovědětVymazat
 8. Nato v Azovskem i v Cernem mori nemaji co delat. V pripade konfliktu vse z Nato co je kolem Ruska do 500km, 1000km atd. v casovych intervalech bude do par minut "spalene" na uhel !!! Tyka se to i nasich vojaku kteri jsou v Pobalti a taky v CR s s casti vojsk Nato!!! ...cesky vojaci vratte se vcas domu a z naseho uzemi vyzente slozky Nato!!! Pak to prezijete vy a prezijou to i obyvatele CR.
  dustojnik-valecny veteran

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zdravím kolego, mám stejný názor.
   Také VV

   Vymazat
  2. 11:56 NATO si v mezinárodních vodách muže délat co se mu zlíbí a určitě se nebudou ptát nějakého zkrachovalce " dustojníka-vál. veterána " odkojeného rus. fašismem. Jinak budu velmi rád, pokud se u nás v Č.R vybuduje trvalá posádka vojáku z USA.Strach z faš. militantního Ruska je každý den větší a větší.

   Vymazat
  3. 13:21 Ať žije slepičí rozum pěstovanej v těch nejlepších tradicích havlistického lhaní. Sláva hloupým mládežníkům.

   Vymazat
  4. 13:12 to je text vytvořený na US-ambasádě.

   Vymazat
  5. 15:37 Chudáčku, slabé, jednoduché jen hlupák jako ty nevymyslí nico jiného. Neustále dokola, jeho tupej mozek na nic jiného taky nemá.A pro 13.12 ne v Liberci.Tady takto myslí většina lidí, mají svoji zkušenost s rusem z 68 roku.

   Vymazat
  6. To byl Sovětský svaz a ne Rusko, byla to jiná ideologie, jiná země - jestlipak nedáváš a nenávidíš také tak Kazachy a Uzbeky, kteří stříleli u rozhlasu, nebo Poláky, kteří vraždili v Jíčíně? Nebo Ukrajince, kteří stříleli na Klárově?

   S tou nenávistí k Rusům jsi prostě trouba, co má vysmahnutou hlavu čuměním na "veřejnoprávní" bednu.

   Vymazat
  7. Anonymní19. října 2018 17:49
   Jsi asi hloupé nedochůdče. Protože Liberec okupovali Polské jednotky.
   Václav

   Vymazat
  8. 6:53 Rudocancy! Ten chlap co z toho vylez polsky nemluvil, snad ukrajinsky nebo bělorusky - https://1gr.cz/fotky/idnes/18/082/r7/KUZ756041_liberec2.jpg

   Vymazat
  9. 17:49 Soudruhu LŽEŠ!!!!!!, V Liberci byly Ruské tanky!!!!! 20.54 Další blb, vše bylo v režii Ruska, tak tady nemel ty srágory.Na konec Hitler byl taky rakušák co? A ta nenávist vuči rusku je zcela oprávněná, 25 roku ruského zmaru.

   Vymazat
  10. 13:21, ano, NATO si může dělat, co chce, nejen v mezinárodních vodách, ale v podstatě úplně všude. Může bombardovat, rabovat, beztrestně vraždit a loupit všude, kde se mu zlíbí.

   Ovšem jen do té doby, dokud se nenajde někdo rovnocenný. Jelikož dosud stála celá grupa s ohromnými zdroji materiálovými i lidskými, proti nějakému malému státečku, co se nechtěl podvolit a platit za ochranu... pardon za svobodu a demokracii.

   Je to to samé, jako u výpalníků, kteří tyranizují město, jen v globálních podmínkách. Jen je směšné, že podobně jako v mafiánských kruzích, ti dole z toho nemají absolutně nic. Jen makají jako otroci, platí a jde jim o kejhák.

   Ale jeden rozdíl tu přece je. U mafie platí pravidlo, že uvnitř skupiny jsi přece jen chráněn, i když z toho moc nemáš, a členové se považují za bytosti "jedné krve". V NATO nic takového není ani být nemůže. Tam je jen věrchuška, která od prediktora a zadavatele kšeftu a plátce dostane svůj díl za to, že zglajchšaltovali otroctvo pod jejich správou.

   Vymazat
  11. 6:53, přez Liberec z Polska jely sovětské tanky na Prahu, protože vše se nedalo v tak krátké době přenést letadly na Ruzyň. Odpor libereckých byl větší než v Praze a sověti měli před sebou ještě dlouhou cestu. Střet dopadl tragicky a své mrtvé měli i na sovětské straně.

   Samozřejmě je nesmysl, že úmyslně najeli do podloubí na náměstí a poškodili dům, úmyslem nebylo ničit, ale obsadit.


   Mezi mrtvými v ČSSR nebylo jen obyvatelstvo, a ne všichni domácí oběti jdou na vrub Sovětům. Už vůbec je přímo Rusům, ruské národnosti. Poměr mezi sovětskými a domácími ztrátami je pozoruhodně vyrovnaný 1:2,4.

   Nicméně tohle nás samozřejmě nezajímá, okupant zůstane okupantem, ale pak je nutno se vyrovnat s třistatisícovou ztrátou od našeho demokratického a bratrského souseda.

   Což zjevně není problém, tehdejší hrůzy se už ani nepřipomínají, v podstatě neexistují a nikdy se nestaly, jen se neustále, už 30 let trapně pertraktuje "zrůdnost" tzv. "ruské invaze". Stále dokola, celý rok, a 21.8. vrcholí tryzna za umučené obyvatelstvo zlomené země.

   Vymazat
  12. 11:03 Jak to myslíte, že mrtvé měl i rus? Jako, že je postřílel Češi? Pokud to myslíte takto, tak dál pro vás nemám slušné slovo. Rusák se tak max postřílel mezi sebou, nebo díky nehodám dopr. prostředku.

   Vymazat
  13. 9:47 Zástupce vesmírných civilizací tvrdí, že Czeni (tedy lepší Češi) složili v boji o bunkry pod kbelským letištěm v Praze tisíce ruských paragánů!

   Vymazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 10. On se tak bude někdo ptát a poslouchat nějakého rus. kašpara Lavrova. Jak jsem psal než, to Dvořák smáznul, Západní karavana si jde dál a rus. pinčl pouze kňučí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A vidíš, poslouchají.

   Vymazat
  2. 12:55, nějak to a tou karavanu nevychází, hombre. Sýrie stále v prackách Asada, teď jsou obavy o podobný vývoj v Lýbii, s Egyptem před pár dny podepsán mnohamiliardový kontrakt na zbraně a energetické projekty, NS2 v poslední etapě výstavby, Krym spojen mostem a tamní obyvatelstvo dalo letos Putinovi 78%, další roury na čínských hranicích, flotila ledoborců a arktické báze v plné pohotovosti, "Kinžal" ve výzbroji, ostatní systémy ukončily vývoj a jsou před sériovou výrobou. Taktéž startuje masivní výstavba euroasijské infrastruktury, Němcům se už dělají sliny na skvělý kšeft. Jen se obávají, aby je nepředběhli Číňani, kteří na sankce kašlou, takže nezbyde asi nic jiného, než ze zoufalství naložit další sankce.

   Vymazat
  3. 9.52 Zadrž, ruská zdechlino,rus v dnešní době nemá na nic peníze.Penze v rusku 4 800 v přepoč. prum. mzda 14 600, pozastavena výroba tanku Armata, stejně tak " moderních letadel" tak se jdi s těma kecama vycpat Rus je ekonomicky na tom tak špatně jak ještě nebyl, co vyváží? pouze fosilní paliva, nic víc chudáku, tak mužeš dál lhát, ale nikdo ti nevěří.

   Vymazat
  4. 14:09, jsi mimo obraz negramoto, jako ostatně vždy. Za normálních okolností by se země po tolika letech přímých ekonomických útoků zhroutila, viz třeba Venezuela, Rusko v pohodě odolává, a to naznačuje ekonomickou sílu, ale ty víš svoje, co?.

   Nebudu ti tady vyjmenovávat ruskou exportní produkci, ale semtam koukni okolo sebe, možná to najdeš na polích, zcela určitě v jaderných elektrárnách, na silnicích, na obloze, v počítačích, mobilních telefonech... a nejedná se o suroviny. Možná používáš ruský software ani o tom nevíš. Je celkem směšné, že je kosmický transport závislý na zemi, která nic neumí. Nechápu taky, proč s Ruskem uzavírají jiné státy dohody na dodávky celých průmyslových komplexů, když nic neumí. Nemluvě o zbraních, navzdory všem sankcím - a přitom to je nejvýnosnější artikl USA. O potravinách ani nemá význam se bavit. Vyváží se také služby, nejen produkty, které koupíš v Kauflandu.

   A přitom si představ, že většinu svých výrobků za hranice nevyváží, takže ty ani nemůžeš vědět, že vyrábí třeba vlastní bílou techniku, kolejovou techniku, transportní techniku všeho druhu, farmaceutické, potravinářské výrobky, přístrojovou techniku, o stavebnictví tady byla řeč mnohokrát...

   Také zřejmě nevíš, že mnohé významné české firmy jsou pod ruskými korporáty, tedy nejen pod Západními. Před sankcemi expandovaly také ruské banky a sankce byly cílené kromě vojenské produkce právě na finanční sektor. Ani bych se s tebou nebavil, píšu to spíš pro ostatní. Dej ještě jedno pivo a buď v klidu, dědo.

   Vymazat
  5. 16.21 Malujete to Rusko hezky," vyrábí vlastní bílou techniku", pravda, nevyváží, protože ví, že ty šmejdy venku nikdo nekoupí ale pomalu nikdo je ani v Rusku nekupuje, všichni chtěji tu Západní, víš trdlo. Jinak, zaplať Buh, nikde nevidím ty Ruské šmejdy, třeba co se u nás prodává rus. aut co? Nech si ty kydy na 1 máje, nějakým fosilním soudruhum! Jak jsem psal, mimo fosilních paliv nic nevyváží.

   Vymazat
  6. 9:39, já rozhodně Rusko nemaluju v žádných růžových barvách, a o tom, co se prosadí na na trhu, rozhoduje spíš lobbing a direktivy z centrál než kvalita nebo poptávka. Zvlášť na našem východoevropském trhu, který se začíná podobat RVHP. Rozhlédni se kolem sebe, třeba jen na potraviny. Ti, kdo se snažili prosadit v zahraničí, by mohli o tom vyprávět celé ságy, ty naivo. A to ještě nejsme u tzv. "sankcí". Víš o tom kulové, ale hnojíš diskusní prostor, který ti umožňuje uveřejnit ty tvoje tupé žvásty.

   Vymazat
 11. 12,55
  Starej se o tom ty teplomile,aby ti pro Kubíka Jandu a Jiřinu Pospíšilovou fungovali nástroje na šuk,mezi čechy se ty hovnomile necpi,stejně meleš jen naučený hovadiny z uASS VELVYSRANECTVÍ!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Douč se radši azbuku, rudoprde, abys uměl správně vydout na klávesnici název toho vozu, jehož potahy se pravidelně prosráváš, když se tvůj vypouštěč rozhodne projet škarpama Chujlostánu, putlerprde? ... to se ale píše UAZ! - http://www.skrytapravda.cz/images/10zari2017/uaz-blockhain1.jpg

   A zastoupení si musíš nagooglit podle kraje, esi zvládáš zadout i na kurzor! - http://www.uaz-auto.cz/pro-zakazniky/

   Vymazat
  2. 8:51, zřejmě si myslíš, jak jsi vtipný, přitom jsi jen trapný. Dokonce trapnější než uASS exot, a to už je co říct.

   Vymazat
 12. Už jak se zdá je toho míru nějak moc. Už v osmdesátých letech jeden americký myslitel hlásal, že žijeme v předválečné době, ne v poválečné.

  Něco napovídá i na internetových diskusíchstále narůstající počet a sebevědomí totálních kreténů, jimž je evidentně nějaká válka šumák a pumpička. Byť, samozřejmě, přes ty internety je to všechno tak nějak jednodušší, tak se toho nableje víc a snáz - ergo nemá to vlastně takovou váhu. A na druhé straně, ne, ani takhle to není, protože i tahleta pakáž jsou taky naši spoluobčani, chodí kolem nás, volí, hlasují, možná vychovávají děti (oh no no), zkrátka působí na své okolí i jinak než anonymně přes internety, a těžko předpokládat, že kretén, který si třeba tady ještě namachruje nějakou idiotskou rétoriku, sleze z kompu, sundá masku a stane se někým jiným.

  Pane Dvořáku, pane Davide, velmi vás prosím, zvažte zavedení buďto uživatelských účtů, anebo moderované dikuse v podobě jako ji má třeba pan Stwora na Zvědavci. Já vím - je to tak či onak náročnější. Takto vám ale jedno - budu stejně přímočarý jako pan prezident - takhle vám jedno dvě hovada dokážou udělat z docela seriózního alt media totální bordel na kolečkách. Stačí, že tady subjekt natapetuje co nejdelší příspěvky a normální, chci říct normálnější člověk už pomalu ani nemá chuť mezi vším tím sajratem hledat rozumnější komentáře.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16.32 ÁÁÁÁ zase nějakej bejvalej soudruh, který volá po cenzuře. Dokud tyhle fosilie nepochcípou, nebude ve státě klid. Zvědavec, aronet to jsou pro tebe ty právé prolhané sračky, podporované ruskou svoločí- blahopřeji k takové kultuře.

   Vymazat
  2. 17:36, až takové jako na demokratické iDnes snad né...

   Vymazat
  3. 17.44 Podstatně menší lež na idnes ,jak na těch dvou zmiňovaných.

   Vymazat
  4. Ale ploč ? Vždyť stačí nečíst. A když už, tak jen v případě zácpy, kdy Máš li bol, vem Radostol !

   Vymazat
  5. Na dlouhou dobu můj poslední příspěvek tady

   19. října 2018 17:36:

   Nevím, co bejvalýho jsi ty, zasmrádlá hnido, možná bývalé vedoucí hovno z cholerového baráku, parchante syfilitický děvky, a nepamatuju se, že bychom si někdy potykali, potrate nedomrdlej. Ani nadávat pořádně neumíš, impotentní vegeťáku, a máš to z toho, jak furt žereš ty prasečí blitiny, hulibrku pedofilní.


   Vymazat
  6. 13:56 Soudruhu, je moc dobře, že jsenm ti nadzvedl ty tvoje smradlavý koule. Soudruhu a co je ten mcdonald, no nevím , jestli tě za to tví soudruzi pochválí. TY JSEŠ POUZE RUDÉ SMRADLAVÉ HOVADO.TEČKA

   Vymazat
 13. Odpovědi
  1. Výbojná taktika k pjovedení Velkého žíjna dvojky! Takto se nám snad podaží zmást ten zatuchlý neocajský jezim, soudjuzi!

   Vymazat
 14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V předposledním videu V. V.Pjakina Otázky-odpovědi, řekl toto: "Rozumem Rusko nepochopíš, společným metrem nepoměříš, Rusko je vždycky k bohu blíž, buďto v něj věříš, nebo nevěříš". Aottj.

   Vymazat
 16. Anonym 9:12.Nemáš správné informace.Za první republiky bývala v novinách reklama:Máš li bol vem DARMOL!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mám to ze "čtyři vraždy stačí drahoušku". Byť narozen
   za té oné první, tak darmol jsem nepoznal. Tenkrát jsme
   se nemohli přežírat a tudíž zácpy se moc nevyskytovaly.
   Navíc soudruzi radostní se moc nevyskakovali, a psát
   do novin píčoviny nebylo moc efektivní.

   Vymazat
 17. Clen 13:21h je tezce zakomlexovan ! Nedavno byla podepsana dohoda pobreznich statu Azovskeho more o vojacich- prectite si smlouvu: amici a nikdo z Nato se tam nedostane !! Jsem na strane "Slovanskych narodu" jsem proti roztahovacnych statu kteri meli kolonie a delaji kolonii i z nas-levna prac.sila. Vetsina zapadnich zemi v kolonich rabovali, zabijeli deti, zeny, ...atd. Je nutne si precist knizky...napr. o francouzkych legiich a po.
  dustojnik-valecny veteran

  OdpovědětVymazat
 18. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi, opět na sajtách Nové Republiky řádí agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Prosím soudruhy z redakce NR, aby NEPRODLENĚ zvýšili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší MILOVANOU Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti fašismu a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 19. října 1:58.

  P. Radosta

  OdpovědětVymazat
 19. SAMOTNÁ EXISTENCE Maloruska vyžaduje souhlas Velikého Ruska!

  Soudruh Lavrov řekl prostou leninskou pravdu: Malorusko (nesprávně „Ukrajina“) se bez svolení Velikého Ruska ani neupšoukne. Přitom všichni víme, že si majdanští fašisti pšoukají docela hlasitě, viz např. jejich ŠÍLENOU snahu okupovat ruský Donbas. Nebo doslova PEKELNÉ záměry na zatažení Maloruska do NATO a EU!!
  Jak je to možné?
  Inu, Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, je dobrotivý jako Nesmrtelný Lenin a Veliký Stalin; proto dává – NESMÍRNĚ trpělivě - banderovským sluníčkářům šanci k nápravě.

  Samozřejmě, Malorusku čas rychle prchá. Až doprchá, Veliký Putin, BJJP, si přijde do Kyjeva OSOBNĚ zkontrolovat stav věcí. Pokud zjistí, že maloruští poskoci Západu nesplnili Jeho úkoly, tak s nimi zatočí tradičně slovansky humánně, po husitsku, po leninsku.

  Každopádně, jednoho krásného dne bude znovu vše, jak má být: Žoldáci NATO a EU budou opět jen bezmocně skřípat zuby a harašit zbraněmi, daleko od hranic Velikého Ruska, jež bude zase sahat až k hranicím Turecka, Rumunska a (Česko)Slovenska, na severu až pobřeží Baltického moře.
  Ano, i naše nejstarší generace se dožije té PŘEKRÁSNÉ chvíle, kdy neprůstřelné tanky nepřemožitelné Armády Ruské federace dojedou až do naší Prahy.
  Ano, molodci Velikého Putina, BJJP, přijdou včas, jak legendární vojska z dávných kronik. O tom nikdo z nás komunistů, putinistů, zemanistů a babišistů nepochybuje, ani co by se za nehet vlezlo a zase vylezlo.

  A pak nám všem prostým pracujícím bude zase dobře, jako nám bylo před Prohraným listopadem: Nikde žádní běženci, Němci a ostatní Evropani, USáci, nikde cizácké zboží, žádné mobily a internety, počítače pěkně pouze na SVS (Strojně-výpočetních stanicích, každý okres bude mít jednu).
  Osobních aut bude polovina co dnes, zato MHD nás budou svážet – bez problémů – do továren pěkně před 6:00. A nezapomeňte: Každou neděli je subotnik!
  Ach, jak já se na tu KRÁSNOU dobu těším!

  Ruská federace – záruka našeho návratu mezi nejvyspělejší národy Západní Asie!

  P. Radosta

  OdpovědětVymazat
 20. Россия = Бывший СССР !!!

  Drazí soudruzi a soukmenovci!
  Zatím se o tomto VELEDŮLEŽITÉM bodu nikdo z nás nezmínil, ani autorka článečku soudružka a soukmenovkyně Grulichová, ba ani s.s David, s.s. ředitel naší milované Nové Republiky.
  Takže musím já, prostý oráč na národa roli dědičné:
  V názvu webu „lenta.ru“, z něhož čerpala (z něhož PRAVIDELNĚ čerpá) s.s Grulichová, je nápadně uvedeno „Бывший СССР“.

  My komunisti a putinisti, my zemanisti a babišisti samozřejmě rusky umíme jako když bičem mrská a knutou bije, ale mladí jsou hloupí a typicky euroamericky nevzdělaní. Takže překládám pro dětičky tatíčka Havla: ta HRDÁ slova znamenají „Bývalý SSSR“.

  Ano, Veliké Rusko je bývalý Sovětský svaz, což samo zcela otevřeně - a oprávněně pyšně - stvrdilo podpisem pod FUNDAMENTÁLNÍ mezinárodní smlouvy a dokumenty.
  Co to konkrétně znamená pro nás, nás roduvěrné Čechy a Rusy?
  Prostou věc: Že Veliké Rusko, hrdý dědic všech NÁDHERNÝCH tradic SSSR, může zamítnout i „právo“ české vlády provádět provokační cvičení NATO a EU na území naší okupované vlasti.
  Já doufám, a se mnou jistě i všichni ostatní komunisti a putinisti, zemanisti a babišisti, že to Veliké Rusko udělá CO NEJDŘÍVE. Jednou to udělat stejně musí, že.

  A pak uvidí i ti nejhloupější čeští eurohujeři a nejzarytější obránci evropských hodnot, že:
  • je konec blbnutí, konec výletu Česka do Evropy
  • přišel čas k vystoupení naší vlasti z NATO a EU
  • přišel čas k sepsání a odeslání Zvacího dopisu č. 2
  • přišel čas k plnému návratu naší vlasti do Západní Asie

  Samozřejmě: Tentokrát se pod Zvací dopis, adresovaný Velikému Putinu, BJJP, nepodepíše pouhá hstka našich nejvyšších představitelů + 99 Pragováků, ale nás dolních 10 000 000, v čele s našimi národními Vůdci Milošem a Babišem.
  A pak už přijde čas příchodu nepřemožitelné Armády Ruské federace, armády, jejímž znakem je navždy rudá hvězda, v níž se soudruzi vojáci mezi sebou dodnes oslovují „tovarišč“, a navždy hrdě budou.

  A pak, drazí soudruzi a soukmenovci z kolektivu naší Nové Republiky, pak se KONEČNĚ sejdeme – na Letenské pláni, u příležitosti slavnostní přehlídky Střední skupiny Armády Ruské federace, „na věčné časy a nikdy jinak“ dočasně umístěné na území naší slovanské vlasti.
  Už se vážně moc těším na to RADOSTNÉ setkání, na všechna ta objetí a naše typické, soudružsky a soukmenovecky proteplené polibky na ústa i obě líce.

  Ruská federace – záruka našeho návratu mezi nejvyspělejší národy Západní Asie!

  P. Radosta

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máš li bol, vem Radostol ! Nejúčinnější projímadlo od soudruha Radosty, po kterém se krásně vyserete i z
   podoby.

   Vymazat
 21. Apeluji na pana Davida či administrátora/ry těchto stránek, aby už konečně něco udělali s tzv. příspěvky trollů, resp. trotlů jako nick Radosta a jiní. Neuvěřitelným způsobem snižují úroveň stránek. Přitom se zde objevují velice solidní a podnětné příspěvky, které se třeba jinde nevyskytují. Nemilosrdně takové pitomce mazat a zavést jiný způsob zveřejňování příspěvků. Evidentně tyto stránky někomu hodně vadí, když zde působí takové komando, možná pod kuratelou či laskavým svolením BIS. Kdo ví ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jenom nemazat!
   Jakékoliv zlo či stupidita musí být veřejně známy a přístupné ke čtení a kritice. Naopak trolské koně je třeba zvýraznit barevně a okomentovat logickým a pravdivým komentářem, aby i hlupáci pochopili proč se troluje a sprostě napadá a uráží.
   Podstatou života v pravdě je dobrat se pochopení a poznání skutečnosti a zaujetí morálních postojů neslučitelných se zlem. Problémem je, že zlo je filosofická kategorie (byť zavrženíhodná), ale nezrušitelná, protože zrušením zla současně zrušíme i jeho protipól DOBRO! A vo to go!
   Ďurko Trulko alias Somár Sprostý

   Vymazat
  2. Přestaňme si hrát na to, že NR je něco víc, než běžný tu dobře, jindy mizerně z ruštiny přeloženej putleroffský hoax! Součást to hybridní války vedené a plně zaplacené touto vorující kremelskou klikou! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Vymazat
  3. 8:55, imbecilni tapetář zase v ráži. Je dojemné, jak se staráš o demokracii v Rusku, a jak rád bys bombardováním, nejlépe jaderným, tam tu demokracii zavedl.

   Také je dojemná tvoje starost o jejich chudé, a jak rád bys tam bombardováním zavedl prosperitu. A následně odebral majetek jejich kapitalistů, včetně státního, a dal k dispozici demokratickým kapitalistům ze Západu, i s lidskými zdroji 147 milionové populace.

   Taktéž je dojemné, jak ti záleží na jejich svobodě a přitom k prezentovaným materiálům, (a jsou mnohem závažnější, než nějaké debilní obrázky pro pitomce s IQ 80), se lze dopracovat na jejich serverech, v jejich novinách i TV na jejich území. Ale to nám samozřejmě nebrání v tom, abychom plácali o "diktatuře" a nulové svobodě slova.

   Vymazat
  4. 0:35, bohužel z NR zmizely dobré komentáře jedné i druhé strany, a řádí tady psychopati a tapetáři nacistických skřeků.

   Vymazat
  5. 23.40 Tak mazat by jsi chtěl, tak jako za vás komoušu. Pravda se zle poslouchá, vy rudí umíte pouze vše Západní ničit, pomlouvat, ale vy sami jste nikdy ničeho nedosáhli. Po vás jen zmar a bída, taky jste ve světě vždy všechno prohráli .

   Vymazat
  6. 9:41, no já doufám, že až tak demokratická jako iDnes, NR nebude, a nebude požadovat tvé jméno, bydliště, rodné číslo, číslo zdravotního pojištění, telefonní čísla, čísla bankovních účtů, číslo bot a délku tvého ptáka. Přičemž část dat zveřejní. Stejně tak doufám, že diskutovat se bude pod každým článkem, a ne jako u slovenského SME, kde fakticky diskuse neexistují, a když, tak vše "nekorektní", tj. kritické vůči Západu, NATO, LBGTI, liberalismu, Demokratické straně USA, islámu, juvenilní policii, H.Clinton, opozici a Kiskovi se maže jedna radost a články jsou zpoplatněné přez systém "Piano".

   Vymazat
  7. 10:36 Prosím, kdo požaduje rodné číslo,čísla bank. učtu, přehánět ano, ale zase tak moc NE. Jinak, co mi je do čobolu, tam ať si dělaji co chtějí. Pokud mě to nebude vyhovovat, tak nemusím nikomu nic psát, máme svobodu konečně.

   Vymazat
  8. 10:36, tak to ano, můžeš demokraticky a svobodně zavřít hubu. Ale jestli tobě nevadí, že zveřejní tvé jméno i bydliště, jako třeba v Novinkách, tak to mnohým z nás zas vadí. A moc.

   Vymazat
 22. Neprežeň to z dávkovaním. Tá nová droga je smrteľná.

  OdpovědětVymazat