Reklama

středa 3. října 2018

Lži piráta Ivana Bartoše šířícího nenávist

Ivan David
3. 10. 2018
Ivan Bartoš vyfocený před českou vlajkou bagatelizuje svoje fotky s vlajkou Antifašistické akce nebo nápisem Good Night White Pride (dobrou noc bílá hrdosti, pýcho) jako nahodilé, hlásí se k liberalismu (to mu lze věřit, když Piráti hlasují s TOP09, ODS, STAN) piratskelisty. Naproti tomu v témže úvodníku píše: "V momentě, kdy pan Konvička, lidé z hnutí Úsvit, pan Okamura, antisemita Adam B. Bartoš a další výtečníci české rádoby národovecké vlny v Praze exhibovali do té míry, že na náměstích stavěli šibenice, cítil jsem jako svou morální povinnost, říci tomuto způsobu prezentace jasné ne." Samozřejmě, že lže, protože ani jeden z uvedených "nestavěl šibenice". 


Jakousi symbolickou šibenici přinesl jakýsi idiot na shromáždění na němž promluvil Adam B. Bartoš, který je podle mne opravdu úchyl. Takže pan Ivan Bartoš s českou vlajkou je současně vlastenec, současně s Antifou ujetý radikální levičák, účelově jiné vlastence označuje jako "nacionalisty" a xenofoby, i když je evidentní, že poloviční Japonec Okamura by musel jednou svojí polovinou nenávidět druhou. Tomio Okamura se nefotografuje s fašisty. Za blbé výroky některých svých příznivců může asi stejnou měrou jako Ivan Bartoš za blbé výroky svých příznivců včetně poslancvů Pirátů. Ani entomolog docent Konvička nikde "nestavěl šibenice".

Čím je Ivan Bartoš ve skutečnosti? Manipulátorem do té míry obratným, že povrchní pozorovatel za jeho jednáním nerozpozná nečestné jednání. Připisuje lživě jiným rasismus a xenofobii, aby proti tomu mohl "bojovat". Ano, je liberál, proto řídí svoji zmatenou stranu, která funguje jako "ODS B", a která by bez něj zanikla, jak už se málem stalo, když předal velení.  Piráti s ODS pravidelně hlasují, ale jinak s ní nemají opravdu nic společného, tak jako Ivan Bartoš s akčními bojovníky z Antifa. Opírá se o chudáky, kteří se potřebují identifikovat se stádem a chytají se nesmyslné ideologie, která jim dává pocit společné výlučnosti s příslušností ke generaci, které nestačí, že je ohrožena, ale své ohrožení spoluvytváří. Myslím si, že Ivan Bartoš toto vše dobře ví, ale je  cynický a nezodpovědný, užívá si toho, jak mu to "žerou"..

86 komentářů :

 1. Je pravda, že fetoval? Co ten polochlap vlastně umí? Jaké jsou jeho vědomosti z IT? Není to jenom to. že umí word a excel a hledat na internetu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. @12:26 - přece jednoduché, loutka nadnárodních zájmů pirátského uskupení! Stejně, jako u jiných stranických případů.

   Smazat
  2. Dělal třídění dat v knihovnictví.

   Smazat
  3. Piráti z libovolného koutu světa byli vždy hrdlořezy v žoldu satanských vládců (anglických králů) a jediné co uměli bylo vraždit a loupit. No moc se toho od těch dřevních dob pirátů z Karibiku nezměnilo, cílé stále stejné, žoldáctví cizí moci rovněž, pouze se používají účinnější a sofistikovanější nástroje než lodní děla, muškety, pistole a sekery. Kdo volí piráty, volí násili, otroctví a smrt. Tak jenom do toho gojové, dočkáte se zasloužené odměny (stříbro či olovo? Kdo bere stříbro dostane vždy i olovo).
   Ďuro Trulo
   P.S: pro admina, pokud mazat tak zdůvodnit!

   Smazat
  4. Neotírej se o admina! Nejsi jeho pán. Dobře, že redakce maže rasistické blbce, provokatéry a sprosťáky.

   MM

   Smazat
  5. Je to pravda. Dokonce chtěl ten smažka do hulení marjánky namočit i pana Okamuru, ale se zlou se potázal, protože byl tvrdě odmítnut.

   Smazat
  6. V počítačových sítích se asi příliš nevyzná. Babiš má rozum, že si od něho nenechává radit.
   Vtírá se otázka, jaké má Bartoš odborné zkušenosti a co vlastně dokázal více než dát dohromady několik amatérů, kteří mají odvahu mluvit do politiky.

   Smazat
  7. Vážený(á) MM!
   Ani by mne nenapadlo otírat se o jakéhokoliv admina, natož o admina NR! Pouze jsem předpokládal, že můj příspěvek dopadne jako ten předvčerejší a tak jsem si dovolil poznamenat, že když má někdo privilegium ovlivňovat diskusi mazáním příspěvků měl by alespoň jedinou rozvitou větou vysvětlit proč to dělá (vždy u mazaného textu), aby diskutéry informoval a zkultivoval a to se neděje. Sprosťárny a hrubé urážky se nemažou a názory podané víceméně slušně a spisovně se mažou a já nevím proč a mám právo to vědět. Jakákoliv diskuse má mít přesná pravidla, jinak se zvrhne na vulgární osočování a hrubé nadávky.
   Nevadí mi mazání jakéhokoliv příspěvku, ale vadí mi, že nevím proč. Tato informace je pro úroveň diskuse naprosto zásadní, ale mám dojem, že o úroveň na NR ani tak nejde, spíše o nenávistné postoje mezi diskutéry. I ten Honolulu by psal kultivovaněji a věcněji, kdyby mu admin některé jeho úlety smázl, ale to asi není žádoucí. Jde asi o vyvolávání štvavých nálad, kterých je v naší společnosti i tak mnoho. Zkusme si všichni dát závazek psát spisovnou češtinou či slovenčinou, věcně, popisně a srozumitelně a hlavně bez hrubých ataků. Pak i trolové a provokatéři typu r(R)adosty zmlknou.
   Ďuro Trulo

   Smazat
  8. Ďuro T. - V preambuli této stránky je jasně napsáno, co se nebude na stránkách Nové republiky tolerovat. Obraťte prosím svou pozornost právě tím směrem - ušetříte nás pro příště svých litanií.

   P.S.: Ostatně trollové jako Radosta a Honolulu jsou mazáni téměř soustavně.

   MM

   Smazat
  9. 6:17 Nie sú. Je zaujímavé, že aj po pár dňoch nájdem tu výplody zjavných trollov a dokonca vulgárnosti.

   Smazat
 2. I.Bartoš je pomatený magor, takový malý Kalousek. Má před sebou velkou kariéru a určitě přetroufne i toho Kalouska.

  OdpovědětSmazat
 3. VIDEO Profesor Piťha k Istanbulské smlouvě: Vezmou vám děti a uvězní je. Homosexuálové budou vládnoucí třída. Postavte se na odpor
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Profesor-Pitha-k-Istanbulske-smlouve-Vezmou-vam-deti-a-uvezni-je-Homosexualove-budou-vladnouci-trida-Postavte-se-na-odpor-553864

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12.37 Pouze idiot, jakoty věří těmto FEJKUM. A vy ostatní debilové tomu nesmyslu tleskejte!

   Smazat
  2. Alespoň se nemusí řešit, zda kvóty na počty žen v politice. Bude to dva v jednom.

   Smazat
  3. Pro 13:58

   Jakým fejkům. Tady je k dispozici celý text. Česky. Toto není ten nicneříkací dvoustránkový plakátek.

   https://www.rovnesance.cz/prilohy/istanbul/Convention_210_Czech_s_obsahem.pdf

   Smazat
  4. Zde je skutečné řešení, né ty Vaše strašáky budoucnosti od sebevědomých Pirátů!


   https://www.uloz.to/live/!MSwE9es4V4PX/prezidentsky-kandidat-favorit-stofi-avi-mkv-mp4


   https://www.uloz.to/live/!IAafBPOVEyMF/alarm-na-romaky-a-vystraha-pro-imigranty-stofi-avi-mkv-mp4-mp4

   Chas kar :O

   https://wiki.pirati.cz/regiony/vysocina/jipice/romsky

   Smazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Radosto, Radosto, meleš páté přes deváté, ale polepšil si se. Teď meleš nesmysly zprava i z leva a nechtěně a náhodně se někdy ty tvoje stačky seskupí do něčeho co má smysl. Učíš se, ale musíš ještě dvakrát přidat, aby to bylo to správné Leninovo Učit se, učit se, učit se ...

   Smazat
 5. Jo tyhle smažky, vítače a huliče bych nikdy nevolil takhle hlasovali proti Maďarsku:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Tady-je-mate-Jmeno-po-jmene-Jak-vcera-nase-Snemovna-hlasovala-o-Madarsku-553840

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:49
   On by zkrotnul ksindl,kdyby musel pořádně makat na šachtě!!!!!

   Smazat
  2. 14:00 Natahat pár kompletů do čelby to by bylo pro ně.

   Smazat
 6. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi, opět na sajtách Nové Republiky řádí agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Prosím soudruhy z redakce NR, aby NEPRODLENĚ zvýšili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší MILOVANOU Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti fašismu a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 3. října 12:43.

  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Radosto!, je vskutku "radostí" číst zde vaše příspěvky! Buďte v tom neúnavným, a tapetujte!
   ---
   Nebo, raději, nebuďte trapně únavným! ...

   Smazat
 7. Bez zdravé nenávisti nelze žít!

  Co bychom si počali, my roduvěrní Slovani, my Češi a Rusové, bez naší osvědčené nenávisti?!
  Vždyť se s ní rodíme, s naší nádhernou třídní/národní nenávistí! Vždyť si ji pěstujeme, PEČLIVĚ + CELOŽIVOTNĚ, ve zdravém ovzduší naší zdravé slovanské společnosti!!
  Bez nenávisti bychom upadli, celkově, protože bychom přišli o ZÁKLADNÍ protilátky vůči zhoubnému působení ODPORNÝCH evropských hodnot!!!

  Je to tak a nejinak: Evropské hodnoty (tzv. pravda, tzv. láska, tzv. tolerance, tzv. víra v tzv. Boha atd.) jsou VYSOCE nakažlivé a 100% zhoubné.
  Kdo nevěří, ať tam běží.
  Kam?
  No přece do Evropy, Euroameriky! Ale jen nakouknout, a hned zase zpátky, do naší zdravé Západní Asie!
  Neboť Evropa, Euroamerika, zachvácená morem evropských hodnot, sužovaná tzv. pravdou, tzv. láskou, a nejhůře tzv. tolerancí se chová CHOROBNĚ, z hlediska nás zdravě nenávidějících Slovanů, nás komunistů a putinistů: Euroamerika přijímá běžence, toleruje homosexuály, křesťany, muslimy a jiné podobné menšiny!!!

  Nedivme se proto, že CELÁ Euroamerika je v rozvratu, že tamní obyvatelstvo žije v bídě, že umírá hladem a exotickými chorobami, že je dennodenně okrádáno, znásilňováno, vražděno + požíráno běženci. Viz třeba zoufalé Švýcarsko, v němž je každý čtvrtý člověk běženec, že.

  Prostě: Hýčkejme si naši zdravou třídní/národní nenávist, fundamentální složku naší kolektivní osobnosti. Bez ní bychom zanikli, odrodilI bychom se svému západoasijskému původu, stali by se z nás Evropani, naše vlast by byla vyrvána ze Západní Asie, byla by zatažena do Evropy!!!!!!
  A to by bylo TAKOVÉ NEŠTĚSTÍ, že raději zemřeme na barikádách a vozových hradbách, hájíce naši vrozenou nenávist do poslední kapky naší slovanské krve.

  „Kde muslim či křesťan, tam nebezpečno. Kde vědecký ateista, tam leninsky bezpečno!“

  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pavle, já tě znám, chodili jsme spolu v Brně na vejšku a ty jsi potom dělal cosi ve Znojmě v jakýchsi novinách. Tehdy jsi byl docela srandista, nevěřil bych, že jsi takhle zblnul. Nebo se snažíš být vtipný? To ale nejsi. Nech těch volovin a piš normálně, nebo se na to vybodni. Jseš trapnej.
   Spolužák

   Smazat
  2. Čím to je, že člověk začne ze sebe veřejně dělat 3.14čuse? Jsou v tom drogy nebo co?

   Smazat
  3. 14:19 Má pravdu, předseda! Dnes jsme součást zdegenerovanýho Západu, kterej zkrachoval a je na ústupu z historie! Neb dějiny píší pouze rasy či národy (které v pravém smyslu toho slova vytvořila jen bílá) brutální vůle! A tou ta naše dávno být přestala a bude z dějin zákonitě odejita! Nahrazena a vyměněna rasou houževnatější, odolnější, nepodléhající zhoubnému individualismu, homofilii, xenofilismu, egalitarismu a dalším úpadkovým ideologiím! Moskevské knížectví nebylo jen legitimním nástupcem Byzance jakožto pravoslavný Třetí Řím, ale také dědicem Mongolské říše, jejíž bylo několik století ulusem! Však také první car Ivan IV. byl sice po linii otce přímým potomkem Rurika, po matce ale chána Mamaje, vládce Zlaté hordy, tedy potomka Čingischána! Ruský historik Širopajev proto nazývá carskou říši eurazijským Projektem! A tento Projekt nejen že nekončí, ale on přežije i neslavnou jepičí pidiříši zvanou "Euroatlantida", která přestala být invazívní a sama se stala terčem invaze barbarů, což v dějinách je vždy předznamenáním pádu ...

   Smazat
 8. Proč mažete zcela normálni příspěvky a toho totálního debila Radostu tady vystavujete? Aha, on je tak trochu jako vy levičák, potom chápu. Neuvěřitelní idioti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oni jsou to takovi polo-marxiste. Jenomze ono bohuzel dnes v Cesku nic lepsiho neexistuje. Altarnativy jsou potom jenom komuniste skalni nebo Kalousek.

   Smazat
 9. Líp to nešlo napsat!, zbývá jen šířit mezi lid obecný ...

  OdpovědětSmazat
 10. no šak aj my máme Kotlebu - a jeho heslo -Za Boha a za národ - sme pretlmočili na No zbohom národ, a národ tie prachy dá mne

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Blbeček trolíček 14:16 Na rozdiel od tvojich liblingov vo vláde či opozícii, Kotlebovi zatiať žiadne peniaze nikto nedal. Naopak, rapídne znížil zadĺženosť Banskobystrického kraja na rozdiel od jeho nástupcu Luntera, ktorý veselo ulieva peniažky mimovládkam.

   Smazat
 11. To je děs. Nejen prolhaní feťáci. Pavel Novotný (ODS), to sprosté prase, jinak se nedá nazvat, podle jeho žumpoidních urážek kdekoho, kandiduje na starostu v Řeporyjích! Hlas mu může dát taky jenom úchylný sprosťák.

  OdpovědětSmazat
 12. 14:45
  Podporovatelé lejnolahvárny a havlokvětinky se zelenejma určitě nezklamou!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 13. DAVIDE,.Piráti ti vadi, ale STBácká minulost tvejch kámošů ti nevadí? Třeba takovej Krejčí . Jak se vlastně ty srovnáš se svojí minulostí? Jak ty,vubec můžeš vznášet námitky na druhé? Jsi stejnej parchant JAKO OSTATNÍ, dostat se ke korytu jakoukoli cestou HNUS.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:16
   ŽE TI TY DEBILOKRATE NEVADIL UDAVAČ,VLASTIZRÁDCE,KOLABORANTSKEJ KSINDL HAVEL...JSTE VY HAVLOHOVNA NA JEDNO BRDO!!!!!!!

   Smazat
  2. 16:03 Japa by nevadil! To právě taky kvůli tomu zrzavýmu sráčoj ve vytahaným svetru s lahváčem v ruce tu žádnej zdegenerovanej bolševickej čechomužik tvýho typu neskončil po zásluze takhle!!!! - http://novysmer.cz/index.php/historie/2679-budape-1956

   Smazat
 14. No vedou to u nás politici opravdu "dobře" a možná, že se opravdu brzo dočkají i těch šibenic po kterých tolik touží. Ono to Čechům trošku trvá než se rozhoupají k činům, ale až se rozhoupají, pak se možná ti "úžasní politici" po 30 letech budování blahobytu (svého) možná pěkně pohoupají v průvanu. Nebo že by si Čechové vzpomněli na dobrou národní tradici házení šmejdů z oken a do Vltavy?

  OdpovědětSmazat
 15. Pane Radosto, naší zemí se šíří infekční choroby, zapadonilská horečka,nemoc šílených krav a nejsou imunní ani divoká prasata.Doufám,že nepatříte mezi krevní dárce. Radosto,nechte se raději vyšetřit.

  OdpovědětSmazat
 16. Radosta pise veci ironicke a zabavne ! Nemate pravo
  ho mazat !
  Nemate pravo mazat nikoho !
  A ja nick honolulu fandim SPD a kazde pro narodni strane.

  A s pychou oznamuji, ze jste volil presidenta Trumpa a budu ho volit znovu ! Protoze je stvoritelem americke renesance.
  Protoze je pro narodni.

  OdpovědětSmazat
 17. oprava 15:48 : Ze jsem volil. (Ta cestina mi dnes nejde, omlouvam se.)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. My vime ,ctyri obecne i kdyz opakovane 4x moc cestine nepomuze . Vul se pise s krouzkem ale ja ho nemam a tak so ho blbe primaluj

   Smazat
 18. Okamura je ale napůl Čech a ze čtvrtiny Korejec a z té druhé Japonec, pokud vím, pro přesnost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale také je větší vlastenec než spousta vlastizrádných Čehů.

   Smazat
 19. Kdyby lidé věděli o co skutečně usilují Piráti tak je nikdo nevolí.Mají jakési ústředí ve Švédsku,které je mezinárodně řídí,něco jako komunistická Kominterna.Je to klon strany Zelených ,rudí fašisté

  OdpovědětSmazat
 20. Pokud Vám mohu poradit, Ivane Davide, neměl byste mít program typu "1) blázni, 2) práce, 3) peníze,... protože to je program stupidní, který ani nemůže být jiný a to podle variant profesí, s tím rozdílem.

  Pokud chcete oslovit lid, Čechy, národ, který Vás přece volí, udělejte program, který je skutečně osloví a především dá jim naději, které jsou ochotni věřit: 1) Češi, 2) Česko, 3) Ostatní státy, které se budou muset k Česku přidat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní3. října 2018 16:43
   Dobrá myšlenka, ale asi nepůjde ušít horkou jehlou před volbami. Protože by po volbách zapadla, což by nadělalo více škody, než užitku. P.K.

   Smazat
 21. Málo platné, pirátsví je horší, než terorismus, neb nejde o boj o přežití porobených proti uchvatiteli, ale o boj ze zálohy pro snadné, bohaté živobytí z nakradeného. Nesrovávejte Piráty s ničím pokrokovým a jejich řídící centrálu s kominternou. Ta měla veřejně deklarovaný program: sociální a právní spravedlnost pro všechny lidi, nejen pro vybrané elity a jejich sluhy.

  OdpovědětSmazat
 22. Je překvapující i potěšující, když odborník-psychiatr o Adamu B.Bartošovi bez obalu napíše, že je "úchyl". Patřím k neodborníkům, kteří tento názor zastávají už dlouho.
  /Teď ještě, co na toto zjištění poví páně A.B.Bartoše spolubarikádnice PhDr.Vladimíra Vítová,Ph.D.?/

  Kdyby Vám pane doktore David zbyl v tom volebním boji čas, bylo by fajn, pokud byste mohl upřesnit, o jaký typ "úchyla" se jedná, aby se v tom i čtenář-laik vyznal?
  Už jen proto, aby to zdejší čtenáři nedopatřením nechápali jako nadávku.....

  Kokotko

  OdpovědětSmazat
 23. 16:21 - pane v nasi skole (v Pretorii), pro rasove etnicity by jste PROPADL A DOSTAl NA VYSVEDCENI "f" !

  Zena urcuje rasovou prislusnost / narodnost - GENY - a proto podle techto zakonu kralovny prirody, ma Okamura pravo se hlasit k Cechum.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Opravuji Honolulu: Podle zákonů královny přírody je Okamura Čech - a k tomu vlastenec. Ne jako ta protinárodní fronta sice hlásící se k Čechům, ale s kořeny v dávné říši mezi Kaspickým a Černým mořem. (You see what I mean...).

   Smazat
 24. 18:40 - Kokotko, pani dr. Vladimira Vitova patri do parlamentu take !
  Proc Adam Bartos dostava nalepky NEVIM ! Objasni nam to !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak už jsem řekl, nemám odborné psychiatrické znalosti. Soudím podle několika vystoupení zmíněného Adama Bartoše, která jsou na internetu dostupná -- namátkou vybírám:

   -- POLNÁ:
   https://www.youtube.com/watch?v=DriAfrhIA5A
   -- "Poselství" členům DSSS:
   https://www.youtube.com/watch?v=NpKjfe5srCs&t=149s
   -- projev před americkým velvyslanectvím:
   https://www.youtube.com/watch?v=sIae6HWvsGQ

   Posuďte sám, Honolulu, je to pomatenec nebo není?

   Paní Vladimíra Vítová podle mého skromného názoru patří k baráčníkům ("Aliance národních sil") mezi kterými se angažuje. Co by dělala ve Sněmovně, to si při nejlepší vůli nedokážu představit. Ale člověk se má nechat překvapit.....

   Kokotko

   Smazat
  2. Světáku, máš pravdu T. Okamura je po matce Čech z Moravy. U Jidiš je to velmi důležité, pokud potomek nemá matku židovského původu, nikdy se nestane Rabínem, jelikož otec může být kdokoliv?

   Já mám někdy dojem, že jsi se vrátil do země svého zrození, jaký máš rozhled o zdejším dění, Floriďane. Češtinu máš písmem dobrou, vždyť ona je košatě přísná!

   Zdraví Ramón

   Smazat
  3. Jestli je pomateny, tak to z tech videi neni zrejme.

   Smazat
  4. 19:36
   Dummkopf...

   Smazat
  5. 19,44
   https://www.uloz.to/!EbpPDdUIq9ed/stofi-jpg ...

   Smazat
  6. 22:41
   Schafskopf...

   Smazat
  7. Zdravim, pne:-)

   Smazat
  8. Tady zas škytá jidiš ten smrad vypouštěnej pravidleně z lejnolíhně téhle smradojebí žůžovky!:)) - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   Smazat
 25. Kokotko neco se mi mota z dejin Slovenska.
  Vzpomel jsem si - ty jsi z NOBL rodiny !
  Nebyl nahodou tvuj deda tajemnikem hrabenky Elizabeth Bathory ?
  Vesnicane v Cachticich mu rikali FICKO !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:57

   Už zase ze sebe musíš dělat magora, Honolulu?!
   Směješ se svým "vtipům" aspoň ty sám??

   Smazat
  2. Tento magor je horsi nezli stenice ci ten poliocajt co byl ve sluzbe kurva a ve sluzbe byl furt Vzdelani jako ten Flint pervert 4+ pozdeji universita v Limpopopo z koureni klarinetu ,z toho vznikl film kdyby tisic klarinetu

   Smazat
 26. Pirátská strana je klon věci veřejných , zelených , číra trop 09.
  Budou mít podobný konec . Strašili Bakalu a ten si s nima vytřel prdel . Zdař bůh Marcel .

  OdpovědětSmazat
 27. 18:58 - Kokotko neni dulezite, jestli ma Bartos pravdu , nebo ji nema !
  Je VELMI DULEZITE , aby mel pravo mluvit co chce a obcane v jeho okoli rozhodli sami o tom , co pravda je, nebo neni - BEZ NALEPEK.

  ------------------------------------------------------------

  Alliance narodnich sil, je prevdepodobne vetev Alliance v Americe, coz byla jeden cas protestni strana oblibena u Americanu. Ta strana dodnes existuje , ale ma vnitrni rozbroje.

  ------------------------------------------------------------

  Neni nic horsiho, nez kdyz jedna, pouze jedna, skupina lidi ma monopol na pravdu. Je dobre , ze existuji ruzne stranicke programy.
  A lide ve volbach rozhoudnou sami o svych osudech..

  Bartoz ma pravo kandidovat na pozici vlivu stejne, jako pani Vitova nebo. dr. David.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Otázka nezněla, má-li pravdu nebo ne. Nezněla ani, na co "má právo" a na co ne.
   Jako obvykle utíkáš od přímo položené otázky: je pomatený?
   Podle mne člověk, který sestavuje seznamy Židů (to se Ti možná na té Floridě nedoneslo) je přinejmenším podivný charakter.
   A připomínám, protože některé věci rád ignoruješ, že za "úchyla" ho v článku označil psychiatr MUDr.Ivan David.. "Úchyl" pochopitelně ještě není diagnosa. - Proto jsem nahoře autorovi položil otázku, co tím konkrétně myslí.

   Aliance národních sil jsou baráčníci. Hledat na základě slova "aliance" nějakou shodu s podobnými skupinami v USA je žvanění o ničem. Jenže Ty se vůbec rád vyslovuješ o věcech, o kterých nemáš absolutně žádné ponětí, viď?

   Kokotko

   PS: Přezdívat si "světa znalý" je neopatrné.
   O jakém "světě" je řeč?

   Smazat
  2. Nomen omen,že?

   Smazat
  3. Honolulu a Kokotko, nediskutujete jeden o Ivanu Bartošovi -pirátovi a a druhý o Adamu Bartošovi -antisionistovi ?

   Smazat
 28. Kokotko, osobne fandim vsem PRO NARODNIM STRANAM.
  Jak to v Cesku dopadne nevim.
  To co se deje v Americe v tyto dny je velmi zajimave, ale je to fanaticky mazano / umlcovano v Cesku !

  OdpovědětSmazat
 29. 19:00 - Mas pravdu ! Smeji se rad a moc !
  Mam na zidli podprdelniky, kdybych nahodou neuderzel stolici.

  OdpovědětSmazat
 30. 20:02 - AHA, uz je mi to jasne ! Nekdo dela seznamy Zidu v Praze ? To jasne ukazuje na to, ze se chce ozenit do zidovske rodiny ! Ja delam seznamy krasnych zen, ale pouze KATOLICEK. A velebnicek se velmi rozcilil !
  Tak se nerozciluj kokotko a bud prejici, nebud jako velebnicek.

  Na posledni navsteve v Praze jsem hledal uprchliky z Atlantis, protoze jsou to utecenci z Plejad. (Platinove Blondynky s mramorovou pleti.)
  Ale takovym vecem nerozumis, protoze jsi nepoznals prednosti pani Vitove !

  Pani Vladimira Vitova sice neni z Plejad , ale libi se mi take . Co to je baracnik NEVIM ! Kolem baraku je moc prace.

  Kokotko mam dojem, ze odbihas od thematu voleb.
  Nedivim se ti - vyhraje to SPD.

  OdpovědětSmazat
 31. Pani dr. Vladimiro Vitova ! Nick honolulu vam posila oslavnou fanfaru k vasemu volebnimu viteztvi !

  TUMPET AVANCES na YouTube.

  NIKDY, nikdy si nenechte diktovat od nikoho, Vase nazory !
  Z zadne strany !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O čem Světlonoš stále mluví a jemu to upíráno - Miloš Forman - Čecho-Američan:


   Lid versus Larry Flynt


   "V roce 1978 byl Flynt před soudní síní v Georgii postřelen najatým atentátníkem. Od té doby je upoután na své pozlacené kolečkové křeslo.

   Nejslavnější souboj se samozvanými cenzory a ochránci morálky svedl Flynt díky žalobě evangelického fanatika a televizního kazatele Jerryho Falwella, zakladatele ultrapravicové náboženské organizace "Morální většina".

   Hustler totiž otiskl fiktivní reklamu, ve které abstinent Falwell "propagoval" světové proslulý alkoholický nápoj a vzpomínal na soulož se svou vlastní matkou. Ve stejný čas Flyntova životní láska Althea podlehla AIDS.

   Případ "Lid versus Larry Flynt" se dostal až k Nejvyššímu soudu, kde se Flynt hájil svobodou slova zaručenou prvním dodatkem Ústavy Spojených států. Soud tento precedentní případ jednomyslně rozhodl v jeho prospěch.

   Vydavatel pornografie, muž bez vzdělání, který nedokončil ani základní školu, se tak stal paradoxně jedním z největších bojovníků za nedělitelnost práva na svobodu slova, zaručenou prvním dodatkem Ústavy Spojených států."!!!


   Ramón (ateista) nestraník, (ne)poskvrněný?!

   Smazat
  2. Drahy Nicku Honolulu ja dekuji Vam osobne za tuto poctu neb Vase prani je neco vice nezli prani primo od vudce Trumpa naseho to Velikana s mladickym elanem a hlavne jeho ucesem .Rada bych mela Vasi fotografii na svem nocnim stolku abych i ve chvili pred ulehnutim na loze videla Vasi odusevnelou tvar ozarenou mou sexy lampickou Liba vase obdivovatelka a ctenarka Lada (pro Vas drahy)
   Piste vice piste lide potrebuji trubadura a to jste Vy Vy Vy jeden Trubadure
   V pripade navstevy Ceske kotliny ve stredu Evropy mne navstivte mam pro vas misto na spani i snidani

   Smazat
  3. Eskamoter na jevisti ztichleho salu strci svuj penis do tlamy krokodyla a tluce ho nejmene minutu mezi oci pesti -a nic. Zastrci ho do poklopce a zepta se ,chce to nekdo zkusit take?
   Povstane Honolulu, prevleceny za blondynu ze Smichova a rekne: Ja bych to zkusila take, ale nesmite mne tak tlouct mezi oci,jsem po operaci transsex a mohlo by mne to poskodit eventuelne mou vaginu

   Smazat
  4. Ladoslavo jiz je pozde nemohu jsem jiz zena jako Vy draha pritelkyne ale muzeme si tykat ,ano ? Nick

   Smazat
 32. Proč je Adam B. Bartoš opravdu úchyl? Asi, že jako Čech sleduje určité vlivové skupiny na náš stát? To bychom snad měli všichni, ne.

  OdpovědětSmazat
 33. pica honolulu to je novinka ???!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty kremelská židobolševická filcko vopejzaná spatřil - na kilák - dva, tě složí svou winchestrovkou jak škodnou! Teda proč jak, viď? Však jednou to bude povolený i u nás. Pak vás vy hnusný obřezaný xindlové budem střílet na loveckej lístek:)

   Smazat
 34. 23:18 - T.j. prekvapeni ! Radosta zna Larryho Flynta !

  Larry Flynt (Dayton , Ohio) - rekl fantasticke vety !
  Zde je mate ! Je to adresovano i pro vas ! !
  Pro vas politicky system ! ! !

  "MAJORITY RULE ONLY WORKS IF YOU'RE ALSO CONSIDERING INDIVIDUAL RIGHTS !
  BECAUSE YOU CAN'T HAVE FIVE WOLVES AND ONE SHEEP VOTING ON WHAT TO HAVE FOR SUPPER.

  A ted pozor ! --- The only question to ask yourself is how much are you willing to sacrifice to achieve this success.

  To rekl Larry Flynt !

  Zde mate preklad - techto jednoduchych a vystiznych vet !

  "Vlada vetsiny pracuje pouze tehdy, kdyz je prihlizeno k pravum jednotlivce !

  Protoze nemuzete mit pet vlku a jednu ovci, v hlasovani co bude k veceri.

  Zustava pouze otazka, kolik jste ochotni obetovat k docileni tohoto uspechu !

  Kdyz sem nevpadne cenzor, tak vam napisi i psychologicke rozdil mezi statem Ohio a statem Georgia, proc byl Larry postrelen a zmrzacen.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Světáku brýle máš na čele nebo na očích, jsem rád, že ti Radosta dělá radost. Ale já 23:18, jím naštěstí nejsem i když je pedant !

   Ramon (ateista) nestraník, (ne)poskvrnění?!

   Smazat
 35. Pani Lado, 0:26 !
  Kazda Vase veta je pro me pohlazeni, a urcite dokazeme spolu prohloubyt nas vzajemny vzatah, ale nejdrive mi musite dovolit NAMLATIT - tomu opicakovi, ktery stoji za vami a diktuje vam vase vety.
  Mam podezreni, ze je to nick Brouk Pytlik, - zlodej identity kazdeho, kdo sem pise.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hlavne mne vrat moje penize za stokrdle co stoji na balkone a nemaka okradl jsi mne starou vdovu s masinou ktera makala jen asi 2 mesice Vrat mi me penize zmetku

   Smazat
 36. 4:56 = Feeble - minded Schmuck w/ advancet imbecility.
  Tvuj "humor" je velmi typicky pro nejmenovanou minoritu.
  Zacina se to jevit tak, ze u vas budete mit KULTURNI obcanskou valku !
  (U nas je uz v plnem proudu.)

  OdpovědětSmazat
 37. Davide, ty odporný HOVNO, pomluvit někoho bez důkazu, PRASE PRASECKÝ AHA VOLBY, TÍM SI STEJNĚ NEPOMŮŽEŠ DOBYTKU.

  OdpovědětSmazat
 38. Kreténské smažky jako ten bartoš, mají dnes zelenou. Dobře věděli, že mladí jsou už dostatečně zdegenerovaní us culti,
  aby jim poskytli prostřednictvím jejich nezralých hlasů dobré bydlo.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.