Reklama

čtvrtek 25. října 2018

Metropole džihádu: Výlet strojem času, aneb okénko do budoucnosti. Plačící učitel. Přišlo to tak rychle! Co nosí muslimky pod nikábem? A co učí naše vojáky na největším cvičení NATO, které právě začalo?


Ivan Poledník
25. 10. 2018  ProtiProud
IVAN POLEDNÍK má rád anglickou snídani i anglickou módu, tak se jel po letech mrknout do Birminghamu - a rozhodl se pevně, že už tam nepojede, protože si chce uchovat život, zdraví a naději.
Birmingham, druhé největší město Velké Británie. Kolébka průmyslové revoluce, "druhé hlavní město" po Londýnu, dříve nazývané továrnou světa či městem tisíce řemesel. Současně, mimo jiné, původní domov mnoha slavných muzikantů včetně legendárních rockových kapel formujících se na tehdejších dělnických předměstích (Black Sabbath, Led Zeppelin, Judas Priest...).

Dnes je Birmingham rovněž "slavný": stal se hlavním městem džihádu v Evropě. Má přes milión obyvatel, přičemž bílí Britové se nedávno dostali svým zastoupením již i oficiálně pod 50 %. Realita viděná očima návštěvníka je nicméně ještě o poznání kontrastnější. A muslimů, těch je ve městě oficiálně čtvrtina.

Anglie je na jednu stranu jednou z nejvíce profízlovaných zemí na světě (počet kamer na plochu či na obyvatele je tu zdaleka největší), v současné době je to též země politické korektnosti, tolerance muslimského násilí, netolerance upozorňování na muslimské násilí, zavírání bez řádných procesů, oproti tomu nepochopitelně neozbrojených policistů a podobně.

Tytam jsou atributy, jež se člověku při vyslovení slova Anglie dříve vybavily na prvním místě (noblesa, gentlemanství, vkus a styl, kultura, humor, svérázné denní zvyklosti a neméně svérázná kuchyně...). Někde na venkově to tak stále ještě je. Ale Londýn, Birmingham a řada dalších velkých měst již přestala být Anglií.

Modlitba birminghamských muslimů pod širým nebem v Small Heath Parku na konci ramadánu

Hlavní město džihádu

Nejvíce islamizovaným městem v Británii je právě Birmingham. Zdejší komunity jsou líhní muslimských radikálů, dokonce se sem stěhují i muslimové obývající dříve jiné evropské metropole, neboť se jim zde pikle kují ještě lépe - protože "bezpečněji". Kriminalita gangů a násilí ve městě skokově roste. Za tím účelem museli být vedle nebohých neozbrojených "bobíků" povoláni též policisté vyzbrojení automatickými zbraněmi. Ti hlídkují na mnoha místech jakožto posádky tzv. vozů ozbrojené odpovědi. Přesto zde vznikly v posledních letech další nebezpečné no-go zóny. Sexuální zneužívání muslimy a jejich gangy je na denním pořádku - je nejspíše jen otázkou času, kdy se doslechneme o další aféře s tisícovkami obětí.

Knihkupectví ve městě nabízejí stohy muslimských publikací. Cestovní kanceláře se zaručují, že jejich destinace jsou vstřícné vůči muslimům a jejich klienti mají přístup do oddělených prostor hotelů a plaveckých bazénů, kde se muslimské ženy mohou koupat v burkinách. Desítky tisíc obyvatel města neumí anglicky. Pochází odtud značné procento polapených teroristů, ve zdejších domech se vyráběly bomby pro některé "proslavené" teroristické útoky. Představitelé města mlčí, případně se ke strachu z muslimů kvůli z osočení z rasismu přiznají jen potají.

Masové kolektivní muslimské modlitby v rámci oslav konce ramadánu v birminghamském Small Heath Parku začaly v roce 2012 s 12.000 věřícími. O dva roky později se počet přítomných zvýšil na 40.000. V roce 2015 to bylo 70.000 lidí, v roce 2016 již 90.000, v roce 2017 to bylo 100.000 a letos tam bylo více než 140.000 lidí (foto k článku je z této akce). Kolik jich tam bude příští rok? V samotné čtvrti Small Heath tvoří muslimové již 95 procent populace.

Po letech zde

Z letiště plného mužů a žen v čádorech, ihrámech, nikábech, hidžábech, kefíjích, či jak se všechny ty hadry jmenují, přijedete obklopeni reklamami v arabštině vlakem na stanici New Street plnící roli hlavního nádraží. Jmenuje se podle hlavní pěší tepny centra města, tedy jakési výkladní skříně. Pamatuji si, jak před dvaceti lety byla tato (a především přilehlé ulice v severním směru) plná typických anglických hospůdek, kaváren, barů a obchůdků s pochutinami či luxusním oblečením.

To je minulost. Namísto barů vybydlená patra domů, případně obchody s bezcennými tretkami (často orientálního zaměření), namísto útulných hospůdek jeden Starbucks vedle druhého, namísto obchůdků prapodivné cestovní a "pracovní" agentury nabízející to nejlevnější spojení k příbuzným do metropolí Blízkého východu a Afriky a další služby zaměřené na imigranty.

Jeden z nejvíce honosných domů mě zlákal k návštěvě. Uvnitř obrovský sál ve viktoriánském stylu. Ejhle, byl to Apple store. Starší pán v uniformě (asi jediný běloch v budově) vypráví, že zde dříve byla velká knihovna s krásným historickým nábytkem, že zde dělal hlídače už tenkrát, a že sem chodili slušní a vzdělaní Angličané a různí studenti. Knihovnu zavřeli a pronajali firmě Apple. Nábytek vyházeli a nahradili minimalistickými stoly, na nichž se válí moderní elektronika.

Na New Street je poměr černochů a dalších imigrantů z jihu a východu proti bílým tři ku jedné. Ulice je za ta léta k nepoznání. Všude je nepořádek, někdejší nezaměnitelná typicky anglická ohleduplnost chodců tatam. Pytle s odpadky leží před domy, na každém kroku nějaký exces, jehož se dopouští snědý imigrant - křik, výtržnosti, blokování dopravy, kopání do městského mobiliáře. Oblíbenou zábavou je rovněž klečení uprostřed ulice s rozpaženýma rukama - a extatickým řevem. Hloučky imigrantů postávají, posedávají či dokonce polehávají po ulici a velmi nepřátelsky hledí na bílé kolemjdoucí. Jeden hidžáb a nikáb (občas i burka) za druhým.

Na křižovatkách vyrostly obludné žluté železné a betonové protiteroristické zábrany. Kromě toho, že neuvěřitelně hyzdí městský prostor, vůbec nepřidávají na klidu - spíše naopak. Je tisíc a jeden další způsob, jak zde spáchat teroristický útok, než najet na pěší zónu autem (dotyčný by ostatně musel předtím přejet několik svých soukmenovců válejících se na okraji silnice). Tyto obludnosti tak všudypřítomnou a čím dál více aktuální hrozbu jenom připomínají.


Ind a učitel

Obchodní centra ve městě jsou rovněž plná lidí neanglického původu - snad ještě výrazněji než v ulicích. Nakupují ostošest. Muslimky v hidžábech si vybírají luxusní spodní prádlo a drahé spodní halenky (smysl této investice znají jen ony). Restaurace a jídelní kouty jsou většinou, pochopitelně, halal.

Pryč z tohoto světa do staré dobré "anglické" indické restaurace. Indové uvnitř jsou mnohem více přátelští a důvěryhodní než pouliční muslimové. Úsměv od Inda je rozhodně příjemnější než propichující zamračený pohled od muslima. Ind je ještě celkem spokojený, jen si stěžuje, že mu tady občas hloučky Nigerijců a Eritrejců (to jsou ti "doktoři a inženýři", co připlouvají přes Středozemní moře) rozbijí výlohu, ukradnou stojan na kola, popelnice, případně něco načmárají na dům. Ind byl minulý rok v Praze a pochvaloval si, že tam nebyli muslimové a že se nebál večer na ulici. Dal mi nejznámější indické pivo, vařené pro Indy v Anglii, s poznámkou, že to stejně jednou zakážou.

Je večer, potkávám se v hospodě u piva s Angličanem. Vyrostl nedaleko Birminghamu, žil také řadu let v Londýně. Je učitel, v první chvíli mi přijde jako liberál-vítač. Jakmile však dojde řeč na imigraci a současnou podobu anglických měst, úplně změní grimasu a začne si žalostně stěžovat. Nejvíce ho bolí a neustále šokuje, jak to přišlo rychle ("one fucking generation..."). Imigranti tu byli vždy, ale teprve posledních 20 let bylo zlomových. Anglie podle něho páchá civilizační sebevraždu a je už nejspíš jenom otázkou času, než bude vymazána z mapy. I kdyby všech 28 členských států EU, plus Norsko a Švýcarsko, okamžitě nepropustně uzavřelo své hranice pro migranty, stávající muslimská populace bude stejně strmě růst. Učitel se tak rozohnil, že má slzy v očích.

Řeč se stáčí na Švédsko, jež je na tom v mnoha ohledech ještě hůře a jehož kulturní sebevražda je proaktivní a stále vládou všemožně podporovaná. Poté se marně zamýšlíme nad tím, zda je nějaká naděje na zvrat situace a (tak trochu i pod uvolňujícím vlivem piva) přemítáme tu o konkrétních evropských politicích, tu o společných hodnotách a životaschopnosti obyvatel evropských národních států. Závěry nejsou tak zcela politicky korektní. Tohle si ostatně může dovolit jen s cizincem. Asi jako když k nám kdysi jezdili "zápaďáci" - jenže naopak.

A co my?

Návštěva některých metropolí Západu je v posledních několika letech pro normálního člověka skutečným šokem. Pohled na liberálně dekadentní život a postoje původních obyvatel, zároveň čím dál více se množící a radikalizující muslimy a současně hladce a neúprosně nastupující totalitu, je kontrastní pouze zdánlivě. Vše do sebe zapadá a je již jen velmi obtížně ovlivnitelné.

Tou hlavní otázkou však je, jak na tuto zkázu budeme reagovat my a zda máme vůbec ještě šanci takovému vývoji ve více či méně vzdálené budoucnosti čelit. Zvlášť, když je mezi námi tolik těch, kteří si to odmítají uvědomit (a když už si to uvědomí, tak z toho také něco vyvodit a reagovat), případně těch, kteří tuto cestu sebezničení z nejrůznějších důvodů dokonce podporují.

Nejen Česká republika, ale celá střední Evropa se stává krajem v obklíčení. A naši vojáci? Bojují v Afghánistánu. Obkličují (pod německým velením) Rusko na největším cvičení NATO, které právě začalo, kde se připravují... na co vlastně?

Obrana naší vlasti to rozhodně není.


- - -

24 komentářů :

 1. K tomu není co dodat.
  Jen je třeba začít konečně něco dělat.
  Pavel p

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Delat" se melo, v prubehu lonskych snemovnich voleb. Ona "vzpoura otroku", je vzdycky sloziteji proveditelna a s vetsimi ztratami, nez "odmitnuti" od suverennich obcanu.

   Smazat
  2. Hlavně ať si nerozmyslej brexit. Jen ať si tam tu novou krev nechaj. Zmrdi anglický.

   Smazat
 2. Jen najivní idiot mohl čekat od té pakultury která se prosazovala ze západu zlepšení mezilidských vztahů. Dospělo to až k takovým velikánům jako je u nás Banga a pochody zvrhlíků.

  OdpovědětSmazat
 3. Jak tomu můžeme čelit? Musíme si volit takové politiky, kteří jsou zásadně proti tomu, nebo alespoň takové, kteří se alespoň trochu osmělí být proti tomu. Jiná cesta není. Že to je v první řadě SPD, je už snad zbytečné psát. Dále bych chtěl poukázat na babišova Vondráčka, který se nebál jet do Ruska. I když možná za tím byly zájmy Agrofertu, který poslední dobou „dělá“ do zdravotnictví. Ale bez Ruska, se té muslimské zhoubě neubráníme, takže tu cestu hodnotím pozitivně.
  Naopak je třeba vidět, kdo tu cestu zuby nehty kritizoval, bez nějakých argumentů. V první řadě to byli trapní Piráti a pak Lidovci. Samozřejmě si musel přisolit i Kalousek z TOPky.
  Nakonec je třeba si vzpomenout na dobu předliberální, jak se chovaly evropské národy, když byly utlačované, či napadané. A islamizace nejen utlačuje, ale plánovitě likviduje. Je třeba hodně rychle vzpomínat. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad 14:49 a další. Jak "tomu" čelit. Tedy
   1. především volit politiky, kteří nebudou podporovat války na Blízkém východě a vyrábět tak migranty a potamžmo teroristy.
   2. volit politiky, kteří odsoudí takovou politiku taková válečnická tažení, omluví se za ně a přispěji na reparování toho, co jejich žoldnéřské armády rozbořily.
   To se ovšem snadno řekne, ale jak to provést, když žádní rozumní politici na civilizovaném Západě nejsou, jen samí ne váleční trollové, ale trotlové, kteří si nemohou odpustit posloužit kapitálu v jeho byznysu, v devastaci ZEMĚ, ale především touhách kradení cizího majetku. My si stěžujeme na pana Bakalu a 110 miliard o které okradl občany na Ostravsku. A přitom necháme takové Bakaly vládnout Bruselem, Hexagonem, Černým domem, Dawning streetem. A necháme Bakaly vyšlechťovat politruky nenávisti, štvanic proti jiným národům, rasismu atd. Jakoby snaha EU byla překonat vše co "dokázal" Hitler et Co.

   Smazat
  2. Rusko se na nás může jen vy..ignorovat. Zradili jsme je! Statisíce mrtvých ruských otců,synů a dědů,kteří padli za záchranu naší země jsme sprostě odkopli. Evropu čeká válka s migranty. Krutá a bez zajatců! Budou se muset střílet nejen dospělí či teenageři,ale i fakani a kojenci,tehotné čmoudky či negrině. Jinak končíme!!! Nutné aby byla Evropa bílá a bez islámu. A samozřejmě všechny politiky,ombodsmáně,nezivkovkové zmrdy okamžitě poslat do lomu a makat. Šibenice by byla příliš rychlá a milosrdná! Makat,hajzli 12 hodin denně pod knutou.

   Smazat
  3. Především, musí vláda dostat stát pod svou kontrolu. Nemůžou tu paralelně působit něčí neziskovky, které mají vlastní program, nezávisle na politice státu. Maďaři už sorošovy neziskovky vypakovali. I tu jeho univerzitu. Soroš naštěstí nepřijal babišovu nabídku, aby byla ta univerzita v Praze, ale odtáhl s ní do Vídně.
   Podobně by měla s těmi politickými neziskovkami naložit i naše vláda. Vedlejší efekt tohoto zvýšení stability a suverenity, by byla úspora pěkných pár miliard. Nemusíme pořád žít na dluh (opět bylo schváleno, další zadlužování státu). P.K.

   Smazat
  4. 18:49 je nejrychlejší cesta k fašizmu. Naštěstí máme v rukou jiné, humánní nástroje na řešení krize. Bude to sice stát víc peněz, ale nebudeme za svině.

   Smazat
 4. Nedávno jsem na YouTube poslouchal ruského analytika a ekonoma Michala Chazina (před pár měsíci ho dokonce pustili do ČT24) na budoucí vývoj v Evropě. Řekl, že se to rozhodne do pěti let a že on vidí tři základní směry vývoje Europy: komunistický, islámský a fašistický. Osobně bych změnil pořadí, protože mně osobně se zdá, že právě stojíme u postupné renezance celoevropského fašizmu!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chazina neznám, ale podle profesora Cantoninoho je fašismus sebeobranný mechanismus naší společnosti - http://www.stjoseph.cz/pojem-fasismu/

   Smazat
  2. A ty seš hňup non plus ultra.

   Smazat
  3. "fašismus je sebeobranný mechanismus naší společnosti" před lidskostí, kulturou a sociální kohezí.

   Dnešní islám je fašizmus!!!

   Smazat
  4. 9.54 To z článku nijak nevyplývá. Fašismus je apolitický, je to reakce etablované společnosti proti násilí podlidí!*)

   *) Tímto termínem definoval americký historik a novinář vrstvy neschopné se etablovat do stávající společnosti a usilující o její zničení násilnou revolucí! - https://en.wikipedia.org/wiki/Lothrop_Stoddard

   Smazat
 5. I nás to brzy potká, stačí se podívat, jak zde lidi volí. Pokud to 90% voličů hodí stranám, které jsou silně probruselské a nechtějí nijak omezit islám, pak je jasné, že i o tu islamizaci tady většina lidí stojí. A nemusí to být jen ti migranti, co připlouvají na lodích z Blízkého východu a z Afriky. Islamizaci napomáhají i bohatí Arabové, kteří houfně zkupují nemovitosti v okolí lázeňských měst. Na to, abychom jednou nedopadli tak, jako Británie nebo Švédsko, by se muselo velmi výrazně změnit myšlení lidí. Pokud se ale najde velké množství lidí, kteří volí třeba nadšené vítače Piráty, tak do budoucna to s naší zemí vidím velmi špatně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No a co? Pravý Čech netouží po ničem jiném, než po koktejlu ultraliberálních hodnot a wahhabismu, kdy tvoje děcko ve školce bude zaučovat pedofilní buzna do tajů lásky a tvou starou na ulici zbičuje radikální muslim za to, že se jí posunul šátek o dva milimetry. Správný Čech chce svůj barokní kostel proměnit v mešitu, kam jako káfir nebude mít přístup a zároveň touží dřít se do roztrhání těla pro akcionáře nadnárodních korporací. Také touží po rozmístění amerických raketových bází na svém území, které bude platit z vlastních daní, a je připraven na to, že bude vyslán s ostatními obyvateli na Rusko podobně jako v letech 1914 - 1918 a 1941 - 1944. To je náš cíl.

   Smazat
 6. Kde je nacistický k0kot, který se tady posledně vytahoval, jak půjde na Rusko a jak ho dobyje pro svého pána?

  OdpovědětSmazat
 7. Především - panu autorovi palec nahoru!
  Díky za takové články, nejlepší je na vlastní oči vidět, nebo alespoň slyšet někoho, kdo tam byl, a viděl.

  OdpovědětSmazat
 8. Pěkný článek to je varování pro naši zemi ať si západ migranty nechá.

  OdpovědětSmazat
 9. Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly. Nikde toto pořekadlo neplatí lépe jako v tomto případě. Toto má kořeny v šedesátých letech. V devadesátých letech a na začátku nového tisíciletí se k moci dostaly generace hipíků odkojené ultraliberálními ideologiemi. Kdo byl někdy hipík, tak to zná. Pouze se zrealizovaly tehdejší "ideály". Že ty ideály vezmou ale tak hrůznou podobu, to si nikdo nedovedl představit. Můžeme jenom gratulovat komunistům, že nezlikvidovali vlastní civilizaci takovým způsobem jako tito šílenci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Byla neuvěřitelná klika, že tady byl komunismus. Že se havloidům nepodařilo vymazat mozky dvěma, možná třem generacím. Polistopadové generace už jsou v řiti. Kde nic není, ani smrt nebere. Poslední generace, která bude držet hradby jsou Husákovy děti. Jestli se nějak radikálně nezmění mezinárodní situace, pak to půjde do kopru tak jako tak.

   Smazat
  2. Ideály zrozené z fetu. Nemohlo to dopadnout jinak.

   Smazat
 10. Dopadne to jako JAR, vysoká zločinnost a pracovat nebude nikdo.

  OdpovědětSmazat
 11. Thanks for sharing, nice post! Post really provice useful information!

  Giaonhan247 chuyên dịch vụ gửi hàng đi mỹ giá rẻ cũng như mua hàng trên amazon nhật bản và gửi vận chuyển hàng đi mỹ giá rẻ uy tín cũng như mua vòng tay pandora úc tại Việt Nam trên web pandora úc như thế nào.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.