Reklama

sobota 27. října 2018

Ministerstvo zahraničí Ruska komentovalo rezoluci Evropského parlamentu o Azovském moři

27. 10. 2018       russian.rt
Oficiální mluvčí Ministerstva zahraničí Ruska Marie Zacharová během briefingu okomentovala Evropským parlamentem přijaté rezoluce o situaci v Azovském moři. "Téma Azovského moře je další propagandistickou kartou, kterou rozehrávají naši západní kolegové. Pokud se podíváte na prohlášení amerických představitelů, evropských představitelů, nyní došla řada na evropské poslance, všichni jsou identičtí, neopírají se o nějakou faktologickou bázi, jsou příkladem politické propagandy", řekla Zacharová.


Podle ní zřejmě "kritizovat Rusko ohledně problematiky Minských dohod a jejich údajného neplnění je již prostě nemožné kvůli absurditě tohoto tvrzení".

"Potřebují nový, čerstvý námět a ten byl vymyšlen. Proto to je jen propagandistický chod, který má posloužit v tomto okamžiku", dodala.

Evropský parlament přijal 25. října rezoluci, která vyzývá orgány EU, aby počítaly s možným zpřísněním sankcí proti Rusku v případě zhoršení situace v Azovském moři.

Ukrajinský prezident Petr Porošenko podpořil přijetí této rezoluce.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová 

61 komentářů :

 1. BÁCHORKA O TOM,ŽE BY EVROPU RUSKO NAPADLO JE NESMYSL

  proč by Rusko napadlo svého obchodniho partnera.
  To že se EU uči podřezávat pod sebou větev na které sedi skonči hned jakmile političtihlupáci naženou TISKEM A TV oblbené Evropany do náruče komunistické Činy a ta se už může brzy radovat z přesměrováni proudu surovi k nim ,přičemž ovčané EU,dostanou na krk živit AFROMUSLIMÁKY a spotřebovávat drahý břidlicový plyn.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Čína posílí, to je dobře.

   Smazat
  2. Ještě břidlicový plyn je humbuk, který měl za úkol původně maskovat prodej ropy kradené ISILem - neregulérní armádou USA. Každý druhý článek býval o břidlici a dnes víceméně ticho po pěšině. Rusko otočilo situaci v Sýrii a zakroutilo krkem hegemonu vybombardováním konvojů (byla to poslední šance na jejich záchranu na ještě pár let - protože západ to je letadlo - ještě je možné zničit a rozebrat Rusko a rozbít ho na malé státy, ale to jim již nevyjde uzávěrka dluhopisů je 31.10.2018 a 11.11.2018 jedná Putin s Trumpem o novém mocenském uspořádání světa - proces bude mít ještě setrvačnost a idioti budou stále vzývat USA - postupně to půjde do ztracena a USA bude na smetišti dějin, jako další neúspěšný pokus plného zotročení lidstva).

   Kdo byl zvědavý mohl si pořídit snímky trasy ropných tankerů před a po zničení konvojů. Břidlicový plyn není možné vyrobit v dostatečném množství na export, nestačí ani pro potřeby USA. Takže břidlicový plyn bude ve skutečnosti Ruský, akorát dražší, aby USA na tom mohla pořádně vydělat. No Polské elity to kupují - vždycky byli tak říkajíc natvrdlé a a ukazují to nadále, místo aby spolupracovali s mírovým Ruskem, které neustále po celou historii zachraňuje svět před plným zotročením a jeho rychlou likvidací, tak lezou jako vždy do zadku největším grázlům, kteří jimi pohrdají a obětují je při první příležitosti (hlupáci).

   Smazat
  3. Podobne smelil s plynem z Egypta Israhel ,jez take provedl posledni prevrat tam pro USA

   Smazat
 2. Na Floride byl zatcen jisty magor milujici Trumpa za zasilani plastikovych bomb nefunkcnich demokratum Celkem asi 13 . Sdeluji to proto ze mozna mame pokoj navzdy .Mne to sobbne pripomnelo jisteho prispevkare zde ,neb se mylim??

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 2;21 ty byt taky v usa? ty psat taky bez hacka a carka?

   Smazat
  2. 2.21 , pak to byl posuk Honolulu !!Konecne ho chytli !

   Smazat
  3. A já se těšil, že nás zbavili anarchopiráta Radosty...

   Smazat
  4. Anarchopirat je prave na porade se spolubratrem Putinem ktery se prave domluvil se svym pritelem Natahnihnatu o odstoupeni Ukrainy Statu Israel.

   Smazat
  5. 2:21, Honolulu je neškodnej a občas přinese dobré info, nech ho být.

   Smazat
 3. člověk by myslel, že EU a ani NATO není zhola nic do toho, jaký režim zvolí země, na jejichž území se Azovské jezero nachází pro plavbu na něm... může podle jejich mustru Rusko rozhodnout, že se dostaví cvičit na Lipno?

  OdpovědětSmazat
 4. Proti Ruské štvaní jede na plné obrátky a uslintaná eu si může vytvářet sankce to na Rusko neplatí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vašnosti, to se člověk po ránu diví, kolik pracující člověk v Evropě živí politickejch mršin

   Smazat
 5. Po delší době jsem nakouknul co se tady píše. Musím si nad redakcí odplivnout. Neustále dokola, dokola. Války chtivé USA A Západní Evropa kontra čistý, neposkvrněný andílek Rusko.Jen naprostí hlupáci a proruský odpad a že jich tady pár je zhrzených bolšánu, vám tohle muže žrát.Normálně myslící člověk vidí jak je Rusko militantní, jak se potácí nad ekonomickou propastí. Kdo nechce vidět nevidí. Moc by za to nedal, že budete "demokraticky" mazat

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Blbeček trolíček 9:45 ako krásne mojim ušiam znie kvikot trollov akým si aj ty a tvoji páničkovia. Nemáte tú moc, aby sa vaše sny o dobytom a dobitom Rusku aj naplnili a to vás tak neskutočne serie!

   Smazat
  2. Kdo by se obtěžoval se s tebou mazat. Ty mizerný fašounský odpade.

   Smazat
  3. 9:45 Další hloupý rusožrout, odkojený ČT. Vezmi sebou Kalouska a spol. a mazejte už konečně na to Rusko za to, že se nemají jak v USA kreténe vymytej.

   Smazat
  4. Tak Vy máte fakt dost. Asi byste se měl léčit, nejspíš závislost na Toluenu, ten rychle a hodně narušuje činnost mozku. No, anebo jste jen nějaký pubiš, co si myslí, že při takových "příspěvcích" zmužní a ztratí se mu uhříci. Tak to ale nefunguje.

   Smazat
  5. Ať žije slepičí rozum pěstovanej v těch nejhumanističtějších tradicích politického kretenismu.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. 15,21
   To je možné. Ale vzhledem k tomu, že na mainstreamu se píše zase výhradně proti Rusku, můžeme si udělat vcelku vyvážený názor na tu, či onu situaci.
   Tebe by mělo spíš trápit, že média hlavního proudu, které si povětšinou MUSÍME platit téměř formou výpalného, nás informují tak jednostranně.
   Bez urážky, ale tohle je přesně cesta do prdele, resp. do zákopů. Jakmile si někdo uzurpuje právo na jedinou pravdu a jediný "správná" názor, je to cesta k masakru, nebo do otroctví. To první zažil svět za Hitlera, to druhé za socíku. A ty si můžeš tipnout, jak skončí tohle období jednoho názoru.

   PS
   Já už do zákopů nepůjdu.

   Smazat
 6. 9:29 Na Rusko platí sankse, jak na králíka kuna, taky ho zardousí. A nebude to dlouho trvat!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:49 Neměl bych se chlubit že jsem starý. Ale tímto jen předesílám, že mně v těchto divných časech napadá častěji, že tenkrát to měl Hitler vyhrát. Pak bych tu
   nebyl nejen já, ani čeština, ba i jiné jazyky, ani
   tento web a zřejmě ani ta "kuna", nějaký nepodařený
   zmetek, který měl určitě dědečka či pradečka udavače gestapa. Ale ani tato kvalifikace nestačila, při
   konečném řešení by šli stejně do plynu.
   Teď ze sebe pravoučátko vypouští naučené žgryndy o někom, kdo se
   bohužel zasloužil o jeho mizerný život.
   Ano, kuní tlamo. Nemusí to opravdu dlouho trvat, kdy
   se vypaříš. Jen se divím tvému přání, umřít za ducha
   Adolfa Hitlera. Nebo jsi zrovna ten jeho Duch ?

   1938

   Smazat
  2. Je smutné, že s tím výrokem ohledně Dolfiho musím chtě nechtě souhlasit. Stojíme za prd, když se tady rodí takové kreatury jako ta v 9:49

   Smazat
  3. Souhlasím s ročníkem 1938. Když to tak půjde dál, tak se dočkáme sankcí proti Rusku například za to, že na Bajkalu NATO nemůže dělat manévry, nebo za to, že Sibiř stále patří Rusku a že západní kapitalista ji nemůže drancovat, jako například ropu v Iráku za hubičku. Už více než tisíc let se snaží Západ Rusko zničit a přivlastnit si jeho zdroje, tak jako to udělali převážně imigranti z Evropy s Indiány. Zatím se to Západu (rozuměj západním kapitalistům) nepovedlo. Pro kapitalisty to byl šok, když bolševici znárodnili banky, půdu apod. Protože za posledního cara byla ruská ekonomika ve stejné situaci jako ta naše z hlediska vlastnictví. Drtivá většina ekonomiky byla v cizích prackách. Banky, továrny, zbrojní průmysl, těžební průmysl, půda apod. O to všechno západní kapitalisti přišli, tak musela přijít narychlo spíchnutá západní intervence a předtím Západem (rozuměj bývalými západními vlastníky) vyvolaná občanská válka, která plynule přešla v intervenci. Protože skrze občanskou válku, poté intervenci se bolševiky nepodařilo prazit, tak kapitalisti na Západě začali připravovat opravdu velkou válku a dlouho hledali vhodného človíčka až našli Hitlera. Ale ani Hitler bolševiky nezlomil, tak Západ přešel na strategii rozložit systém zvnitřku, což se nakonec povedlo. Za Jelcina už si kapitalisti porcovali Rusko. No jo jenže na scénu přišel Putin, tak zase problém. Sankce jsou jen začátek. Nepochybuji o tom, že na Západě zákulisí intenzívně hledá človíčka, takového Hitlera č.2, který by dostatečně nabudil dav k dalšímu pochodu na Východ. Vždyť Rusko má tolik zdrojů k drancování, že ? Vždy se v duchu směji, když slyším ty debilní názory, jakože Rusko je jen benzinkou a že má jen ty suroviny. Velká škoda, že ten Rus nezatáhne všechny kohouty od ropy a plynu alespoň na půl roku. Západní Evropa by se z toho podělala. Kdo na kom je více závislý ?

   Smazat
  4. 12:12 Musím Vás zklamat. Cílem nejsou ruské suroviny, ale ruský slovanský člověk, který se dokáže obětovat pro vlast. Protože genocida není zatím v módě, musí se to podat jako boj o suroviny. Protože když nebude člověk, který brání svou vlast, pak budou veškeré suroviny, ale i celý svět, vaše.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. 15:09
   jsi tím, ke komu se hlásíš. Nech si své studie pro své spermie. A o tom, co umíš ty, nelze ani diskutovat, stačí si přečíst tvůj názor. Nicko.

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. Anonymní27. října 2018 16:38
   To už je hodně ošuntělá tapeta.
   Ještě že jim ten západ vyrábí zbraně a kosmické stanice, jinak by je už musel porazit a bylo by po zábavě. P.K..

   Smazat
  9. 16.38 , Když ti Rusové nic neumějí , nic nedělají jak to všechno mohli zaplatit , jak mohli zacelit obrovské škody po občanské válce a obou světových a ještě přežít plundrování za Jelcina ???

   Smazat
  10. Německý list Die Welt: "Ve třetím čtvrtletí tohoto roku mělo Rusko přebytek běžné platební bilance ve výši 26,4 miliardy USD. Tvoří to 6,5 % HDP, což je absolutní rekord. Centrální banka očekává v roce 2018 přebytek ve výši 98 miliard USD." Ještě že ty sankce zavedli!

   Smazat
  11. 9:49 To je jen váš vlhký fašistický sen Rusko nikdy rabovat nebudete.

   Smazat
  12. 13:52 Nesporně! I z toho důvodu není hlavním problémem Západu russáckej šrot, na ten bohtě postačí i dobře udělanej prak! Horší voříšek - takový level 2, je např. ten bohatýr s tou lopatou na 1 minutě a 12. sekundě - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Ale když mu dáte pravou sibířskou pěnu do koupele, do minuty bude na zádech kopat nožičkama! Pak teprv přijde nejvyšší level č. 3! Tedy samotný Putler! A ten umí karatééé! Na toho bude muset nastoupit Chuck Norris ... a bůhvíjak to dopadne! Doufejme že snad dobře - https://i.imgur.com/hDa5bJP.png

   Smazat
  13. 23:36 To jen dokolečka vomílaný rudožvásty nejen místních užgryndanců, vycházející z nevopodstatěný domněnky že kdokoliv civilizovanej usiluje nechat si vomrznout prdel v nějakým zapadákově kde lišky dávaj dobrou noc. Realita je opačná - to ruskej Mongol se tlačil k nezamrzajícím mořím, tedy hlavně k Baltu! A tlačí furt už celejch 500 let - https://cs.wikipedia.org/wiki/Livonsk%C3%A1_v%C3%A1lka
   Tehdy ho zastavil Livonskej Řád! Dnes NATO ... byli zatlačený zpět od Baltu, tam co byli za Ivana IV.! A tam i zůstane, dokud ho nepřeválcuje definitivně Číňan ...

   Smazat
  14. 23:47 A právě pokud se na to připravíme včas a smetem putleroffský parchanát úderem Barbarossy Dvojky ekipovaný čmoudama, kerý se s kosovokýma skrčencema pobijou navzájem, tak pak už snad konečně pozvednem to Siegriďákovo mečisko a dobudem s ním nazpátek celý světisko, ne?

   Smazat
  15. 23:43, ty jsi tak prostoduchý nácek, že se člověk musí smát. Hlavně ten tvůj příspěvek těsně před půlnocí, Siegriďák - za to by ti Adolf Aloisovič nechal vytrhnout jazyk na náměstí.

   Apropos, byl jsi poslední dobou v Britském nebo Francouzském chálífátu? Víš, že většina školních jídelen ve Švédsku podává halal maso a v Holandsku, narozdíl od Ruska, už skoro nenatrefíš na blonďavé modrooké dítě? Víš, že stále víc a víc Němců (domorodců) začíná považovat Rusy za spojence, hlavně ti "východní" Němci?

   Měj sis dát jen lehkou večeři a sprchu, takhle se ti plynatost prodrala do mozku.

   Smazat
  16. 12:22 Nevypouštěj rudoprdy - nejsem žádný socan jako tvý vypouštěči, smrdutý rudoprde! Nejsemm ani žádný "cek", ani "pšouk" jako ty, putleroffskej xindle! Já jsem samotná ruka Prozřetelnosti! To já, povstal proti bolševismu a neskončím, dokud tento jev nezmizí ze života Čechů! A jen opět to budu jen a jen já kdo rozhodne o tom kdo pak bude smazán! Jen pak budeme opět moci napnout všechny své síly, vůli, píli, energii a houževnatost, abychom znovu začali stoupat k výšinám, tak jako kdysi naši předkové, kteří nezískali své výsadní postavení na této Zemi darem, nýbrž si ho museli vybojovat!

   Smazat
  17. Uč se radši putlerprde, abys než tě vichr dějin rozmělní spolu s další hnusáckou špínou podlidí v prach aspoň jednou zavanul poznáním! - http://www.vontartarus.cz/bibliotheca/na-ceste-k-risi

   Smazat
 7. Jistě přijde duševně normálnímu člověku nenormální myšlení "poslanců" EU parlamentu, když vyskakují jako goebbelsovští maňásci za to, že Rusko vyhrazuje záliv Černého moře - moře Azovské jen mírovým účelům. Tedy pro hájení míru chtějí Rusko sankcionovat. Nezdá se vám toto počínání poněkud zvrhlé - i na euroatlantický nacismus dosti extremistické. Jenže kdo vládne Západu - propagátoři války ve službách militaristů nejhrubšího zrna, sadisté, masoví vrazi, váleční štváči a cynici, sbírka psychopatů, horující pro sebevraždu lidstva.
  Ad 9:49. To přirovnání Západu ke kunám docela sedí. Ano Západ si takto počíná, dávit, rdousit, škrtit vše pozitivní, od zárodku a nastolovat zvířeckost šelem, bez studu, ale zato se vší podlostí. Tedy panovníci EU - soubor kun a také skunků!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Obecenstvo je apatické, exhibice zrůd povolena. Tak se dočítáme, že Nato bombardovalo Srbsko, aby ho zachránili.

   Smazat
  2. 13:59, tohle chucpe mi vyrazilo dech. Ne snad, že trolové v diskusích, případně štětky v novinách něco takového občas napíšou, ale slyšet to oficiálně z hub vrcholových politiků, to je teda nářez. Nechápu, co tím chtějí docílit? Možná totální porážku Srbska a tím i ponížení Ruska, něco jako "hele co dokážeme, budeme vám dělat do kamarádů".

   Olbrajtka mě s těmi miliony potenciálně mrtvých u sotva dvoumilionového Kosova nepřekvapila, ona je arogantní psychopatka úplně mimo mísu, a je jí jedno, že nemá ani základní přehled a úplně lže. To koneckonců ukázala i její cesta do Srbska kde si stěžovala, že jí, zachránkyni, nepřijali a řvali na ni nadávky. Úplně nulová sebereflexe, nulová znalost stavu věcí. Měla štěstí, píča jedna, že je stará a žena, mohla dopadnout hůř.

   Smazat
 8. Anonymní27. října 2018 9:45

  to byla humoristická vložka?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Humoristická ne, spíše folkloristická

   Smazat
 9. Azov, je jméno Banderovské tlupy porošenkova režimu. Proto
  ta starost.
  Ale pro přispění ke šponování provazu, také dobré.
  Horší, až odhlasují, že Moskva je historicky hlavním městem
  bývalé provincie, zvané Ukrajina.

  OdpovědětSmazat
 10. Brusel hraničí s Azovským mořem,tak proto se rozčilují.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. EU parlament prý s EK kupují od UA pytláků se slevou pravý kaviárek z vyzy, pašovaný přes Mariupol... a poslední várky prý ruští celníci zabavili... a Porošenkovi sebrali i neproclenou flašku vodky. Dostal prý z toho záchvat HAVLITÝDY (delirium tremens v důsledku vynucené abstinence).

   Juncker si prý plete Azovské moře (Ústí Donu Kerčenským průlivem v Rusku) s Bajkalem a chtěl ze solidarity s bandity z Azova hnát německou ponorku proti Jeniseji, až do Angary. Dlouho nechtěl pochopit, že Něrpa není ruská letadlová loď, ale přísně chráněný bajkalský tuleň...

   Zdá-li se vám to zcela blbé, je to na úrovni stejně pravdivých výstupů EK, EP a britské vlády... Dedikováno Terezce Mayové a "českým" europoslancům.

   Smazat
 11. Pro ročník 1938...
  Rozumím Vaší skepsi, která pramení ze zkušenosti. Ale pokud přistupujete na teze typu "My si neumíme vládnout..." nebo "Kdyby Adolf vyhrál, tak XXX...", tak vězte, že pouze skáčete na špek dobře placeným spindoktorům typu Pehe, kteří za výhody a úplatu provádí práci 5té kolony. Tito peheové jsou však přítomni v každém státě i národě od nepaměti. Své mají Němci, Rusové, Američané, ale i Číňané. Ono se totiž v každé společnosti vždy najde dostatek "sociálně úspěšných psychopatů" (to jsou ti s maskou příčetnosti, neúspěšní ji nemají, a tak jsou pod "zámkem"), kteří porušují morálni normy a ještě z toho profitují. To, že je myš která pyští prostřednictvím megafonu slyšet, ještě neznamená že je mohutná. Je to pouze obnošený trik, kterým menšiny ovládají většinu...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně, umíme si vládnout, jen jde o to, že jsme si vládu nechali ukrást. Ty kecy Hehe-ho a podobných nedovzdělanců jsou jen výsledkem jejich genetického rabství (v jejich případě oddanost pánovi za umožnění života v nesamostatnosti a za zbytky z jeho hodovního stolu, tihle tak překonávají závěry Hegela). Jejich povahy jsou krystalicky čistě popsány v Laubeho citátu: "Nejzarytějšími zastánci otrokářství nebyli otrokáři, ale privilegovaní otroci."

   Smazat
  2. Moc světového zákulisí (GP - globální prediktor - pracuje na principu predikce a následné korekce, když nejdou věci jak plánovali - život si cestu najde) je postavena na otrokářském způsobu řízení, kdy do čela jsou vybírání Ti morálně nejslabší. Jejich moc je udržována okolností, že se rodíme do neznáma a nově přicházející generace než se zorientuje je zachycena a štvána proti předchozí (jsou připraveny sady různých ideologií, které umožní vymezit se proti národu a dát tím nové generaci pocit důležitosti a nadřazenosti). Cesta z kruhu ven je vzdělanost (aby lidé prokoukli ideologie) a taky nám hraje do noty zákon času, který hovoří o tom, že rychlost oběhu informací ve společnosti se zrychluje.

   Již není možné vytvořit nějakou událost pod falešnou vlajkou a nabudit lidi a vyvolat v nich řízenou nenávist. Než se to dostatečně rozkmitá a uvede národ v hysterii již se proflákne, že to tak není (nedávno na Slovensku kauza zabitého novináře a např. o skutečné činnosti bílých přileb ví už kde kdo)

   U méně inteligentních národů např. Ukrajina a Střední východ tam to ještě funguje, ale již ne tolik ve vzdělané Evropě, proto musí být sem navezena emocionálně nestabilní etnika, kterými může světové zákulisí dobře orat.

   Smazat
 12. Banda troubů ( čest výjimkám )co si říká Evropský parlament ( nevím proč, parlament ) je tu proto, abychom se měli za co stydět. Ano, takto to dopadá, když hospodář v otěžích, nechá se koněm vésti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, čest Janu Kellerovi. Pokud znáte další jména, můžete pokračovat.

   Smazat
 13. Azovske moře ukradli Rusové státu Izrael a Sibiř Spojenim Státum Americkim,učil sem se to na dejepysu.

  OdpovědětSmazat
 14. Evropský parlament je složený z upřímných asiatů, proč se mu říká evropský?

  OdpovědětSmazat
 15. Kdyby se evropští poslanci raději věnovali revizi Ohmova zákona a přijali jej v takové podobě, abychom mohli elektromobily nabíjet do tří minut, to by bylo jiné kafé. Oni se místo toho míchají do Azovského moře.

  OdpovědětSmazat
 16. https://echo24.cz/a/SEKdW/jdu-na-hrad-pro-medaili-oznamil-laco-deczi-a-slibuje-prekvapeni

  OdpovědětSmazat
 17. To by bylo,aby se vojenske manevry nemohly konat i v Azovskem mori.Nejlepsi bude,kdyz se na celem svete budou zkouset pripravy na valku.Nemohli by si konecne najit jiny prumysl na kterem budou vydelavat?

  OdpovědětSmazat
 18. Československo bylo dlouho demokracií, Zeman jeho výročí kazí, píší Němci:

  https://zpravy.idnes.cz/nemecko-cesko-tisk-vyroci-historie-oslavy-vzniku-csr-100-pjj-/zahranicni.aspx?c=A181027_153325_zahranicni_luka

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co vysílají kouřovými signály na stejné téma Aboridžinci nepíší?

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.