Reklama

čtvrtek 4. října 2018

NATO není naše bezpečí, NATO ohrožuje naši existenci! - referát Mgr. Václav Dvořáka, autora filmu "Uloupené Kosovo" na Komořanském semináři. (VIDEO)

4. 10. 2018 Nová republika a Nezávislá média



70 komentářů :

 1. Tenhle dokonalej manipulátor s informacemi, ať raději drží hubu. Viz kosovo, dokonalý vylhaný blábol, proto nikdo ten žvást nebere vážně. a jen tak,čím ohrožuje NATO naši axistenci?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lžeš ty! kosovo je jasný příklad, jak NATO porušuje meyinárodní právo (Charta OSN, Helsinské dohody z roku 1975, Kumanovská smlouva z června 1999, Rezoluce RB OSN č.1244 a navíc vlastní zakládací listina - Washingtonská smlouva.

   Kdo mluví opak a napadá Dvořáka je sám manipulátor a lhář! Lidé naštěstí umí číst, všechny jmenované smlouvy jsou k přečtení na internetu a většina i v češtině.

   Pro blba, který nerozumí mluvenému slovu:

   NATO jako servisní organizace USA nás ohrožuje tím, že nás chce provokacemi, obkličováním a vyhrožováním vtáhnout do fatálního jaderného konfliktu s Ruskem.

   Při něm bychom se stali cílem ruských jaderných zbraní. Cíle u nás jsou jasné - především letiště a dopravní trasy, které by armády NATO u nás využívaly.

   Máme nejhustší síť letišť v Evropě, proto také nejhustší pokrytí jadernými explozemi. To znamená rychlou fyzickou likvidaci celého českého národa.

   Ani mne moc neuspokojuje pocit, že bys NATO-blbečku zařval také.

   MM

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Kosovo byl pro nás začátek - pak následoval Irák (ministr Powel v OSN lhal o ZHN a ukazoval jako "dúúúúkaz" zkumavky se vzorkem zbraní hromadného ničení - čistým pískem), pak následovala Libye a následně k tomu přibyla Sýrie. Všechno případy porušení mezinárodního práva.

   Kdo to nechce vidět, je cynická svině, sloužící temným cílům!

   Smazat
  4. 16:42 - svými aktivitami které jsou v rozporu jak s mezinárodním právem, tak se zásadamy humanity hloupý pane! Pokud věříte na něco jako je humanitární bombardování, nezbývá než vás politovat, ale v žádném případě s Vámi nediskutovat. Jak říkala moje moudrá babička: Nikdy se nehádej s blbcem, nebo budeš sám za blbce. Howgh.

   Smazat
  5. 16:42 To je blb co? Teď zelený mozky budou zpevňovat mosty. Asi aby se tu NATO a amíci mohli prohánět s těma rezavejma rachotinama.
   Bude válka a měli by jsme si udělat seznamy hovad a americkejch kolaborantů jako je generál Pavel a jemu podobní poskoci.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  10. 16:47 Našim blbečkům se nakecalo že se jako plní coudenhovno-kalergistický projekt rasové výměny v Evropě, ale jde o nordickou lest, bacha! Paní Merkel a pan Macron spolu s panem Trumpem naoko provádí plán hraběte, ovšem v reálu je to jen chytrá záminka! Ti čmoudi budou posláni právě na Rusko jako odminovači, sebevražední atentátníci (živá torpéda) a odstřelovači. Mnozí z nich totiž prodělali výcvik již ve svých zemích původu a navíc znaj ruský způsob vedení boje, nenávidí je a budou mstít za Kábul, Groznyj, Allepo a další místa zničená buď již bolševickou nebo pozdějc putlerskou soldateskou! Sami většinou padnou v boji a vezmou sebou své vrahy. A NATO poté již jen obsadí vyčištěné území, kapiš?

   Smazat
  11. To mě ani nenapadlo, že psychiatrické léčebny jsou dnes vybaveny počítači s připojením na internet.

   Smazat
 2. Děkuji,
  opravdu vynikající, stručný a přehledný referát pana Mgr. Dvořáka.
  Prosím, šiřte dál a seznamujte zejména mladé studenty a neznalé hlupáky s těmito fakty.

  OdpovědětSmazat
 3. Čím ohrožuje NATO naši existenci? Již tím, že občan se svědomím se propadá hanbou, že z něj byl vyroben agresor a okupant. Již tím, že jsme se dali do bloku s těmi, kteří vybudovali, vycvičili a vyzbrojily Taliban a AlKajdu se všemi odnožemi a marně to kryjí termíny:"mírová mise, umírněná opozice, rebelové" - ne čistokrevný terorismus jen pro nabytí moci a bohatství, pirátství nejhrubšího zrna přes hromady mrtvol, přes tvorbu krvavých řek!!! Už to stačí na sebevraždu národa, pro svědomí, pro odpor a hnus z lumpenvladařů, lumpenkramářů, lumpenbaronů.... Ať žije svobodný Svět, Svět bez diktatury peněz!!! Dožijeme se???

  OdpovědětSmazat
 4. Nejvíce mě štve že k vrahům Srbu na Kosovu vlastně i v Jugošce se přidal i náš prezident Václav Havel .
  Média a tv protisrbsky naladěná , zpracovali většinu národa .
  Dnes víme jaká je pravda . ČSSD se nepoučila z Havlových chyb a podpora banderovcu jim zlomila vaz .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:20 Havel nikdy nebyl "náš" president ! Byl to nastrčený, málo chytrý, poskok USA. Přesně takovou loutku potřebovali.

   Smazat
  2. ano vasek lahvac to spolu s krvavou madlou vyhodnotili jako "humanitarni bombardovani" jugosky

   Smazat
 5. Miloševič a Mladič byly první bojovníci proti al-kajdě a vlastně isis v poválečné evropě .
  Černí islamisté znásilnili a zavraždili 12 leté Srbky v Bosně .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano,. v Haagu u toho propagandistického zařízení, kterému říkají osud pro bývalou Jugoslávii, odsuzují hrdiny, kteří se postavili džihádu a narkomafii.
   např. generálové Pandurević, Tichomir, Borovčanin, Lazarević a další, a další ..... Postavili se Alianci NATO a jejím chráněncům - chorvatským náckům, bosenským džihádistům a albánským řezačům hlav. Za tuhle drzost byli odsouzeni. Óóóó, jaká to spravedlnost ala NATO!!!

   Smazat
 6. To jste musely čekat až na Kosovo aby jste věděly co to je za zločineckou bandu? Už od Vietnamu vím co se bude dít kam vstoupí. Každý kdo to nechápe je zvrhlý zdegenerovaný parazit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9 hrubek na 2,5 řádcích:
   To jste musely(i) čekat až na Kosovo(,) aby jste(abyste) věděly(i)(,) co to je za zločineckou bandu? Už od Vietnamu vím(,) co se bude dít(,) kam vstoupí. Každý(,) kdo to nechápe(,) je zvrhlý zdegenerovaný parazit.

   Smazat
  2. 23:00 Vidíš. A tací jsou nejhlasitějšími revolucionáři.

   Smazat
  3. Primitivní nespisovné vyjadřování může být znakem celkového primitivismu. Písemné vzjadřování je výkladní skříň člověka. Čeština si zasluhuje trochu péče. Je to náš rodný jazyk, tak proč ho prznit?

   Příště, prosím, milý anonyme 18:47, po sobě aspoň text přečtěte.

   S obsahem vašeho sdělení ale souhlasím. (až na toho "zdegenerovaného parazita".)

   Smazat
 7. Je zřejmé, že bylo chybou vstupovat do NATO.
  A zdá se, že ještě větší chybou je v něm i dnes setrvávat.
  Je to totiž mocenský nástroj US elit, které nějaké to mezinár. právo již dávno nezajímá, a mají ho za rolku toaleťáku ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chtěl bych podotknout,že se vstupem do NATO nebylo žádné referendum tam to bylo nadiktováno a vystoupit nelze.

   Smazat
  2. Vystoupit z NATO lze právě i bez referenda. Nevím ale, co na to čeští Pinochetové.

   Smazat
 8. Je jen jedine dobre, ze NATO ohrozuje bezpeci komousu a proruskych kolaborantu!

  OdpovědětSmazat
 9. Cesko by se skutecne melo dozadovat, aby se NATO ridilo svou zakladajici listinou, VETOVAT expanzi NATA jakoz i veskere agrese a provokace.

  Vidime, aspon ti z nas, co sleduji alternativni media, co se deje v Kosovu. Proc se tak deje? Protoze vsechna zaapadni media lzou unison. Lhali o Jugoslavii, o Iraku. Lzou o MH17, o Skripalovi, rozepisuji se bajnem chemickem utoku v Dume. Media by mela byt skepticka, investigativni, mela by napr. Skripaluv pripad rozpitvat a poukazat na nesrovnalosti. Ale jim jde jenom o jednu vec: demonizaci Ruska. Nastolit si a vyresit otazku, proc se media takto chovaji, je nejdulezitejssi problem dnesniho sveta. Pouhe nadavani na Anglosasy, kapitalismus, mezinarodni financni kapital atd. neni postacujuci.

  V Cesku by mel byt vydan zakon vyzadujici diverzifikaci redakcni rady CT, aby se tam jednoho dne mohlo objevit "Uloupene Kosovo" nebo uvahy o tom, co delame v NATO.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:30 Sodruhu, a co to otočit. Rus zapře naprosto vše od vraždy voj. v Katyni,dále Černobyl,doping Rus. sportovcu,nepřítomnost Rus. vojáku na Krymu atd. atd,tak mi řekněte v čem Rus nelže.A ČT si nevšímejte, až všechny stanice budou mít tak vyvážené komentáře jako ČT, potom bude dobře, co taková echt žumpa BARANDOV?

   Smazat
  2. Pletete si pojem Sovět a Rus. Sovět Katyni zatloukal, Rus se omluvil.

   Doping ruských sportovců je ve srovnání se sportovci ostatních zemí (převážně léčenými "astmatiky" :-oD) ) a s ohledem na toho troubu, který tu "informaci" po své emigraci do USA zveřejnil, aby byl zajímavý a následně ho mezinárodní sportovní soud označil za nevěrohodného svědka, věc velmi pochybná. Moc bych být vámi s ruským dopingem neoperoval. Vyvolává to u informovaných jen úsměv.

   Černobyl se Sovět snažil zatlouct, ale moc to nešlo.
   Do toho Rusa netahej. Ke katastrofě došlo na ukrajinsko-běloruském pomezí. Rus je poněkud jinde.

   Ruští vojáci na Krymu byly od rozpadu SSSR a na svou přítomnost měli ukrajinsko-ruskou smlouvu. Dokonce tam ani nebyli v plném početním stavu, který určovala smlouva. To, že jde o ruské vojáky, nikdo nikdy nezatloukal. Přečte si prosím archiv na serveru Kosa zostra v archivní složce Ukrajina.

   ČT žádnou vyváženost nemá. Kdo tvrdí opak, je trouba, který vůbec nemá představu, jak má veřejnoprávní televize fungovat. ČT je ve vlastnictví lidí, kteří si hraní na Havlovy siroty a slouží cizím, ne českým zájmům. Pracují proti našemu národu a proti naší civilizaci!!!!

   TV Barrandov je soukromá televizní stanice, nikoli veřejnoprávní. Pokud nepřekračuje zákon, pak se nic neděje, můžete si ji pusti ale také nemusíte.

   Spíš je k zamyšlení, zda žumpu z ČT nedělají lidé, podobného duševního omezení, jaké jste projevil vy.

   Soudruh z vašeho oslovení asi má patřit nějakému "komoušovi". Jste popleta. Nová republika není komunistická, nemá ani žádné vazby na komunistický tisk, natož na stranu.

   Nová republika je názorový portál pro chytré lidi, vlastence se sociálním cítění, kterým se nelíbí, že jsme se stali koloniální montovnou nadnárodních korporací, prolezlou korupcí a zločinným jednáním tzv. "elit".

   Smazat
  3. @ 9:04
   Vase juxtapozice Katyn - Rus je zcela nesmyslna. V Sovetskem Svazu tehdy nevladl zadny Rus ale Gruzinec Stalin.

   Rusko odtajnene dokumenty o Katyni publikovalo. Rozhodnuti politbyra je na Internetu.

   Smazat
 10. Pane DVOAKU ! Bylo to zajimave - dekuji, ale bylo to ke konci zablokovano.
  Vy jste tak cenzurovan jako jsem ja , kdyz vlezu do Ceska na vase ceske weby...

  Je treba rozlisovat zahranicni politiku GLOBALISTU od snazeni presidenta Trumpa.
  Globaliste ho primo mnenavidi ! Proto ho budeme volit znovu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 11. Do vudcovske role GLOBALISTU se v tyto dny probojoval na jejich FASISTICKY trun - Chuck Schumer - "demokrat" senator z N.Y.
  Povstal proti nemu a jeho lidem senator LINDSEY GRAHAM ze South Caroliny (plukovnik od letectva) a vede oterenou protiglobalistickou rebelii a to vse kvuli Trumpem jmenovanemu soudci - Brettu Kavanaughovi, ktereho Globaliste nechteji a Vlastenci prosazuji.

  To se deje vse - jako valka v hospode na Smichove.
  Valka silnych slov a nenavist mezi Globalisty a Trumpovci roste.

  Obycejni lide podporuji snazeni Trumpa a tam, kde jede na rally (shromazdeni) tak za nim jdou v TISICICH. (29 000 rally v Tennessee.) V Americe se rozhodne o tom co se stane v Evrope. ZUCASTNETE SE POLITICKEHO ZIVOTA VSICHNI ! V tom je vas chleba - prosperita a nebo bida !
  Bezte k volbam vsichni a piste jak to dopadlo !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jednou za čas z Honolulana vypadne i docela zajímavý textík. A bez nadávek. Tomu říkám pokrok.

   Smazat
 12. 20:41 - OMLOUVAM SE ZA CHYBY V CESTINE.
  Neco je preklep a neco neznalost gramatiky !

  OdpovědětSmazat
 13. No aspoň že když nato rozpoutá velkou válku že vy jejich poskoci zhebnete taky.

  OdpovědětSmazat
 14. Tak usa obnovily pokusy na lidech fašisti hnusný:

  https://cz.sputniknews.com/svet/201810048185237-rusko-usa-laborator-gruzie/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 23:15 Nebyl bych si tak jist tím USA. Zatím všichni ví, že Rus použil chemickou zbraň NOVIČOK ve VELKÉ BRIT. Potom je dobré napsat,Ruský fašoun použil chem. zbraň. Splést se mužete, ale ne více jak jednou.

   Smazat
  3. Jak vás mám, anonyme 9:28, titulovat? Nevím? Napadají mne jen dehonestující výrazy a pak označení různých zvířátek neoplývajících ani charakterem ani hygienou.

   Jen pár lidí u nás věří bajce o "Skřípalových, co je chtěl otrávit Rus". Je to bajka britská a od začátku odkazovala do říše pohádek pro ne příliš chytré.

   Většina lidí to ví, usmívají se individuím, jako jste vy a zemi pohádkářů začali říkat Malá Británie narážeje na nízkou úroveň chápavosti tamního obyvatelstva, kterému bajka byla určena.

   Smazat
 15. Je vůbec možné více lhát, jak tenhle Dvořák?. Asi výuka z padesátých let. Ještě, že je vás tak málo.Co se týče NATA, jediná ochrana proti vpádu RUSOMONGOLU k nám.To co se stalo v Jugoslavii nehažte na Západ, ale poděkujte Srbskému fašounovi jménem Miloševič.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro 8:52 - Jste ukázkou člověka odkojeného propagandou zemí NATO (ČT, ČRo, mainstream). Všechno převráceně, vylhaně, překrouceně. A vy tomu bezmyšlenkovitě věříte, a ještě nadáváte lidem, kteří vám přinášejí pravdivý popis skutečnosti.

   Všechna fakta, která Dvořák uvedl, se dají lehce ověřit. Smlouvy, o kterých mluvil jsou i v čeština ke stažení na internetu.

   Chce to méně nadávat a nepadat, a víc se zajímat o fakta!

   Smazat
  2. 9:57 Jste ukázkou člověka odkojeného Ruskou propagandou včetně prolhaných plátku Par. listu ,Aeronet. Všechno převráceně,vylhané,překroucené. A vy tomu bezmezně věříte, a ještě nadáváte lidem, kteří Vám přinášejí pravdivý popis skutečnosti....... Něco vám doporučím , zcela zadarmo. Přestaňte číst ty proruské sračky, snad potom přijdete nato kde je pravda! Jak píšete, chce to se více zajímat o Západní fakta, než oty prolhané Ruské, každý normální člověk ví jak Rus lže. Od Katyně, Černobyl,ponorka Kursk, doping rus sportovcu, včera vyhostili 4 rus agenty myslím z Holan. nebo Belg. Tak potom nevím kdo má nepravdivé informace.

   Smazat
  3. Opisování se ve škole trestalo. Dnes vidím, že správně. Ukazuje na ubohost a neschopnost opisovače.

   Smazat
  4. 10:14 si plete informace a "pravdivé informace" čili výklad událostí. Např. informace: "Holandsko vyhostilo ruské diplomaty", a nyní tzv. ´pravdivá informace´ a la pražská kavárna: "Holandsko vyhostilo 4 ruské agenty" (to, že nevíte, jestli z Holandska či Belgie, je maličkost proti tomu, co všechno nevíte a co vás teprve čeká ´objevit´...
   Kéž by to bylo co nejdřív, jinak vás okolí bude považovat za notorického hlupáka.

   Smazat
  5. Proč se vybavujete s omezencem 8:52 resp. 10:14? Jen hloupost a nenávist, nízké vzdělaní, chabý charakter. Zkrátka, ztráta času a klesání na jeho úroveň.

   Smazat
  6. 10.38 Nemyslíte, že nekonečné opakování ( pražská kavárna) z vás dělá blba? To je taková berlička hlupáku, co neumí nic jiného vymyslet. A že to jsou Ruští agenti, tak na tom nic nezměníte. 10.40 Avy pane " moudrý ", v čem je ta nenávist, slabé vzdělání,chabý charakter ? prosím poučte mne. Ale jen ne nějaké proruské kydy.

   Smazat
  7. v 11:05 jste jen potvrdil svoji diagnózu.

   Smazat
  8. Pro 12:26 - 11:05 je jen malé hloupé a hádavé dítě. Neztrácejte s ním čas.

   Smazat
  9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  10. ve 14:48 opět neuvedeny žádné argumenty, pouze nadávky, jak už to v podobných případech bývá. Díky redakci byl smazán, a dobře mu tak.

   Smazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 17. 8.59 NEMÁ SMYSL NA TOHOTO BLBA PODPOROVANÉHO REDAKCÍ NR JAKKOLIV REAGOVAT.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Blby redakce NR nepodporuje! Opravte si, prosím, mínění.

   Smazat
  2. A která redakce podporuje vás, anoušku 9:31? Nebo snad ambasáda?

   Smazat
 18. 8:59 Pokud se mílím v 9:31, tak se omlouvám. Jinak přiblblíku USSAHAVLOSMAJLÍKU, nějak jsi dokukal.chichi

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10,17
   Četina je svinstvo viď ty zapomenutá šprcko z havlerjugend!?.-D

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. 13:40 A co máš ty společnýho z češtinou, rudá posranino vypouštěná v pravidelných intevalech z lejnolíhně tohodle škaredýho kremelskýho židočekisty!?.-D - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Smazat
  8. 7:31
   A co ten tvůj trapnej sračkoblitek TY ČURÁKU ZKURVENEJ?!

   Smazat
  9. 11:27 Antirudoskřek, rudoprde, kterýho Havel namrdal týhle kurvě a ta tě pak potratila!!!!!˘ - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   Ten potrat pak komouši naložili do maus-oleje a odvezli do Chujlostanu jako delikatesu pro Putlera. Od tý doby co ji sežral poletuješ u jeho lejnolíhně - stal si se putlerprdem!!!!

   Smazat
 19. Pravdoláskaři by vraždily:

  http://svobodnenoviny.eu/ohavnost-italska-univerzita-vyzyva-k-atentatu-na-ministra-vnitra-mattea-salviniho/

  Z makrely se stala opravdová imámka:
  http://svobodnenoviny.eu/angela-merkelova-je-nyni-vice-popularni-mezi-migranty-nez-mezi-nemci/

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.