Reklama

sobota 6. října 2018

Noční vlak veze americké tanky přes ČR a Slovensko na Ukrajinu

Noční vlak veze americké tanky přes ČR a Slovensko na Ukrajinu

6.10.2018 zdroj
Slovensko


Chmurný článek na AE News upozorňuje na skutečnost, že Američané vykládají v Hamburku vojenskou techniku a vezou ji nočními vlaky přes ČR a Slovensko na Ukrajinu. Všímá si také nedávné výzvy českého ministerstva obrany, že máme zpevnit mosty kvůli technice NATO.
Tohle nevypadá vůbec dobře. Přečtěte si celý článek - viz odkaz.

86 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak vidím, tak demence dosáhla svého vrcholu. Dva rádo by historikové odvádí pozornost svými fantazmagoriemi od podstaty problému. Zkurvená anglosazská pakáž se snaží vyvolat další válku.

   Smazat
  2. Hovada, které ze všeho viní židy a oslavují evropský nacizmus a fašizmus jsou naštěstí redakcí mazáni.

   Ale někdy to trvá příliš dlouho!!

   Smazat
  3. 9:19 Do 8:32 se trefujete neoprávněně, protože má pravdu, když ho štvou ti, které pojmenoval. Aby bylo jasno, ani já nepatřím k židovskému národu, ale v každém národě se jsou dobří, i špatní. Kvalita člověka nespočívá v jeho příslušnosti k národu, ale v jeho psychice. Jenom malý příklad za mnoho dalších - pan Miloš Kopecký výborný herec, který neškodil, byl položid, a jeho maminka, židovka, zahynula v koncentráku. Aeronet je pro vás to pravé místo, kde se můžete vyřádit.

   Smazat
  4. 8:20 pro vaši informaci.V nejbližších dnech se bude konat námořní cvičení NATO a krom členských zemi bylo pozváno i námořnictvo RF,tj.nejen pozorovatelé.Jediná odezva na pozvání,jen Maria Zacharova/RF/ už vi dopředu,že cvičení je zaměřeno proti RF.Jinak ticho po pěšině.

   Smazat
  5. Pro pár komentů nade mnou. Byl by fašizmus bez Hitlera? Vznikl by Izrael bez sionistů? Agresivní politiku USA si neumím odmyslet bez vlivu židovské lobby. Podobná lobby utvářela první dva otazníky. Co pravdu "padni komu padni",je mojí poslední otázkou i když chápu Židy s obavou nového holocaustu pro ty nejméně vinné.

   Smazat
  6. PS. a obava nejen pro Židy, ve všech, nejen světových válkách, umírali nevinní lidé "nežidé".

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. Povolný, myšlenka na existenci Izraele a s tím spojený sionismus vznikla po velké krizi na Orientu někde v 70.letech 19.stol., která vyvrcholila pádem Osmanské říše a tureckou nacionalizací.

   Izrael měl být klínem mocných v bývalém světě Osmanů a Arabů. Židé tam přestěhovaní byli v podstatě jen maso podobně jako Afričani v dnešní Evropě. Urychlilo se to v čase, když se po 1.sv.válce jako palivo prosadily ropné společnosti namísto těch "lihovarných". Už v té době se vědělo, jak velké množství ropy je na Blízkém východě a jak velký kšeft to bude. Dobrý odhad.

   Smazat
  9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  11. oprava: Důkazem ... je fakt, že napsal ...

   Smazat
  12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  14. 13:33, ty jsi neuvěřitelně primitivní. Ani se mi nechce věřit, že takový ubožák může existovat ve střední Evropě. Na podobný odpad odpovídám naposledy.

   Smazat
  15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  16. 13:48, jojo, i mezi Rusy se našli nacisti, i mezi Čechy, i mezi těmi tzv. Čurkami, jako byli Tataři, Čečenci... dokonce i Židé! Prostě buď špína, anebo chudáci, co podlehli. Budiž jim země lehká pošetilcům, ale my jsme na jejich zradu nezapomněli. Budou pro nás mementem, že sloužit cizákum, kteří sami jsou oběťmi mnohem mocnějších, bojovat se zbraní v ruce proti vlastním - se prostě nevyplácí. Na konci přichází ke slovu oprátka.

   Smazat
  17. 13:58, nic jsem nehledal, odpovídám na text.

   Smazat
  18. 13:54, dej se k nim. Tihle mají kamarsdenschft s panzerwafens z Azova. Můžu ti sehnat kontakt, Účka potřebují nové maso pro snajpry.

   Smazat
  19. Díky za vcelku slušnou debatu. Mému názoru se nejvíce blíží 13:19, bohužel také anonym.

   Smazat
  20. 10:58 To si robíš srandu? Takže amíci uvaľujú sankcie na Rusko každý mesiac a nútia do nich tiež celú Európy a dobreže aj nie svet ,pľujú naň každý deň, absurdne ich obviňujú bez akéhokoľvek dôkazu , presúvajú k ruským hraniciam tanky a celé zázemie pechoty,atď. a potom vraj pozvú Rusko na cvičenie NATO? A vôbec, kde máš na to dôkaz?

   Smazat
  21. 21:00 nemá důkaz, je to blábol.

   Smazat
  22. 11:21 Tyto mýty je třeba rozhodně odmítnout! Především ten, že Hitler nenáviděl Slovany a Rusko jako takové.

   Skutečnost: Hitler neměl nic proti Rusku a Slovanům, Rusy nevyjímaje. Rusko a Rusy Hitler považoval za oběť židovského komunismu. Ve svých spisech a projevech se Hitler klaněl ruské dynastii Romanovců, tomu rodu s německou krví. Zkrátka a dobře, kdyby nebylo židovského komunistického SSSR, Hitler by nikdy na Východ vojensky netáhl. Ani by se nedostal k moci. Hitler neměl v plánu vést válku proti Rusku a ruskému národu, ale proti židobolševickému SSSR.

   A pak ten zásadní, že prý Hitler byl žid a sloužil židům.

   Skutečnost: Že Hitler byl žid, bylo již dávno vyvráceno. Viz:
   https://radicalrevival.wordpress.com/2010/09/17/myty-o-holokaustu-podle-illinois-holocaust-museum/

   Hitler naopak provedl de-judaizaci Německa. Za jeho vlády došlo k pálení jedovatých židovských knih a plodů, propagující dekadenci, hanobení křesťanství, marxismus, atd. Židovská komunistická strana byla perzekuována. Byly zabaveny židovské obchody, firmy a podniky. Židé byli zbaveni významných míst v politice, kultuře a soudnictví. Německo se též vymanilo z vlivu rodiny Rothschildů a založilo vlastní nezávislou banku.

   Smazat
  23. Pane 0:36, je sice pravda, že komunismus stvořili a organizovali Židé, a pokusili se o bolševickou revoluci nejen v Rusku, ale i např. v Německu nebo Maďarsku, kde jim to nevyšlo, ale tvrdit, že neměli nic proti Slovanům, to snad nemyslíte vážně? Slovani sice stali o stupínek výš než Židé, ale i tak jsme dle nacistické ideologie byli podlidé, dle kategorizace, kterou vymyslel ideolog NSDAP Alfred Rosenberg. Přečtěte si Mein Kampf, tam se dozvíte, jak Hitler "nic neměl" proti Slovanům.

   Smazat
  24. 21:00,21:20 no čekat,že vám to zde přeloží p.Grulichova a bude vystaveno...jinak informovala třeba MF dnes 4.9.a všechny servery RF i ten kus hovězího Zacharovová.Dnes 7.9. cvičení v Norsku končí.Naše účast byla 200 vojáků.Tož žádný blábol chlapsí

   4.9.

   Smazat
  25. Tupá hlavo 15:28, ty jsem dáváš fabulo-informace MF Dnes? Jsi vůbec kompletní, mongole?

   Smazat
  26. Trole 15:28, jsou tam pozváni jen jako pozorovatelé a nikdo neuvádí počet, tak tu nepiš pitchoviny od muslimky Procházkové. To chce ukázat jen onano-NATO před Rusama šulínky, jací jsou jednotní na přehlídce. V reálném boji, většina žoldáků, bez platby chcípat nebude.

   Smazat
  27. 8:16 hele mñamño,toho trolla i invektivu k pani Procházkové si laskavê odpust.Kdyźuž máš potŕebu psat,ovêŕ si i v zahraničnich mediích,diskutuj slušnê a nebuď tu za vola.

   Smazat
  28. 10:48 jo slovanê.Kdž už vzpominate tu historii tak pro neznalky,A.Hitler začinal s heslem Proletãři všech zemi spojte se,proto i rudÿ prapor.Ideologem byl od počátku Gottfrid Feder a proto Mein Kampf no nic noveho.Vždyť už K.Marx psal-následujici valka rozdrti slovanske spojenectvi a zcela vyhladi tyto zatvrzele národy,jejichž jmena budou zapomenuta.Tėšil se a pŕedpokladal likvidaci reakčnich ras Čechû,
   Chorvatû a podobnê verbeže.To jen pro pŕipomenuti

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 3. Pane Dvořáku, nedivte se, že když sem dáte článek fiat-alternativy, tak toho okamžitě využijí trollové, a Vy pak máte práci s odstraňováním komentářů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten článek jen varuje před znovuroztopením tavicího kotle evropských národů! Když dobrovolníci 22. června 1941 překračovali sovětské hranice, byli ještě většinou horoucími nacionalisty. Jakkoli si na sebe zvykli, zde mezi nimi existovaly dělící zákopy, jež nebylo tak snadné překonat. Neboť Nizozemci byli přesvědčenými nizozemskými vlastenci, jako Dáni dánskými a Norové norskými. Také Němci se ve svém národním cítění nenechali předstihnout. Tu a tam z toho vyplynuly rozepře a konflikty. Jen v nepřátelství vůči bolševismu se shodli všichni. Když ale dobrovolníci na Ukrajině a na Kavkazu – tedy ve velké části evropského Ruska – vlastníma očima spatřili celou nuznost života lidí, jejich sociální primitivitu a niternou nesvobodu, když sami zažili, že rolníci bojácně skrývali poslední zbytky své dřívější kultury a náboženství v nejtemnějším rohu chalupy, tehdy je všechny společně zachvátila vděčnost, že jejich vlastní krajané tohoto osudu doposud zůstali ušetřeni. Všechny problémy, jež zaměstnávaly jejich národy ve vlasti a je samé tížily, se jim oproti tomu zdály nepatrné. V hlubokém Rusku najednou dobrovolník pochopil, že Nizozemci, Dánové, Norové a Němci tu bojují za svoji společnou vlast. V kamarádovi vedle sebe poznal člověka stejného životního stylu a stejného historického původu a tváří v tvář obrovským masám protivníka pochopil naléhavou nutnost společné fronty. Tváří v tvář monotónnosti nesmírných žlutých kukuřičných polí na Ukrajině, dálných stepí na Donu i v kubáňské oblasti, lysých šedivých hor Kavkazu, nad nimiž na něj shlížely tmavé masivy Elbrusu a Kasbeku, prožíval dobrovolník s velkou intenzitou mnohotvárnost a kvetoucí tvůrčí život svého vlastního rodného světa, velkolepost své kultury a pospolitost všech evropských tvořivých lidí jako nové zjevení. V ruské krajině a její otupělé lidské mase naopak rozpoznal význam svých rodných zemí pro historii evropského lidstva. Co člověk v Evropě za jeden a půl staletí rozluky zapomněl, to se v něm jako velký prožitek války opět probudilo. Uprostřed bratrovražedného boje evropských národů se na frontě proti Evropě nepřátelskému, svoji vlastní národní kulturu nenávidějícímu a svobodu likvidujícímu bolševismu, zrodila evropská osudová myšlenka, duchovně pojatá a uskutečňovaná v boji!- https://www.youtube.com/watch?v=OhF4Y3Mvj2g

   Smazat
  2. Pane 0:40, jste už s kopírováním uvedeného článku trapný. Prostě jste si ve svém prostinkém zmanipulovaném mozečku vytvořil vysněnou představu o předválečném SSSR, a následně někde objevil článek, který té vaší pošetilé představě vyhovoval, což pro vás bylo silným impulsem pro šíření toho blábolu na NR. Klidně si obhajujte své milované Waffen SS, kteří v Evropě šířili "demokracii a humanismus" a pozdravujte Bernda Posselta a Jakuba Jandu, ti z takových užitečných idiotů pražské kavárny, jako jste vy, mají nepochybně obrovskou radost.

   Smazat
  3. 11:18-pisatel 0:40 článek oprostil od hrubého antisemitizmu a tím k možné diskuzi. Byl SSSR předválečný ke zbytku Evropy něco jako současná EU beranidlem k prosazení globální vlády? Tehdy to překazil Stalin a Hitler, dnes se o to snaží Putin a Trump? Kde ale získají ochranu globalisté, když to "krachne", v Číně? Nejsou to tak nesmyslné otázky, jak se zdají.

   Smazat
  4. 11:18 Je to úryvek s knihy o dobrovolnících cizineckých SS, budujících velkou evropskou ideu, stavějící na anticko-křesťanských tradicích. Ti lidé přitom ale dobře věděli, co Veliké Rusko učinilo pro zachování evropské rasy a vážili si ho! Ne těch dobytků, kteří se poddali židovské tyranii, to byli opravdu podlidé, nýbrž svrchní germánské vrstvy Ruského Impéria o které Největší Němec píše ve svém stěžejním a jediném díle toto doslovně:

   "Po celá staletí žilo Rusko z germánského jádra horních vládnoucích vrstev. Toto jádro dnes může být považováno za zcela vyhubené a vymazáno. Na jeho místo nyní nastoupil Žid. Stejně, jako je pro Rusy nemožné zbavit se vlastní silou tohoto židovského útlaku, tak je pro Žida nemožné natrvalo udržet tuto ohromnou říši. On sám není žádným organizačním prvkem, ale pouze rozkladným fermentem. ... A konec židovského panství v Rusku bude také znamenat konec ruského státu jako takového."

   Smazat
 4. Až budou ustupovat, tak nebude na zpevňování mostů čas.

  OdpovědětSmazat
 5. NA TO jsem si nyní vzpomněl, protože bydlím nedaleko tratě a ten noční randál nemůže dělat nějaký osobák, ale těžce naložený náklaďák.
  Letecká trasa probíhá taky nad mým domem, a těch kondenzátu z letadel podivně přibylo. Také podle nich je vidět že přibylo
  čtyřmotoráků, které civilní letadla moc nepoužívají.
  A tak se nedivím, že si toho konečně někdo všiml.

  OdpovědětSmazat
 6. Je to obchod,
  staré železo se musí včas prodat lidem do Kocurova.
  Chudáci místní lidé, když budou zlobit,železo se bude hodit*

  OdpovědětSmazat
 7. To vypada dost osklive.Docela z toho mrazi.Nase zabomysi vojny jsou ve stinu tech zastupu tanku smesne.Budeme mit brzy jine starosti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, vypadá to moc ošklivě a co je horší, EU mlčí a podílí se na tom. Naprosto nechápu tu logiku, protože mbho z nich se narodilo těsně po válce a v dětství se museli setkat s jejími následky.

   Smazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Požíráš jenom ty, sám sebe, trolle. Tak je jenom dobře, že tě smáznou.

   Smazat
  2. 9:48, já jsem zas četl stížnost v Daily Mail, jak Rusko vykupuje všechny kakaové boby na výrobu čokolády a jak všem pěstitelům kakaa klesají zisky/kg. Taky jsem četl o nějaké woodoo sektě v Marylandu, která konzumovala lidské maso několik let a je zodpovědná za zmizení cca 15ti mladých chlapců.

   Smazat
  3. RUSÁCI MĚ SEŽRALI SNOUBENKU !!!!
   Moje snoubenka, Deborah Jenkinsová, se rozhodla, nedbajíc varování navštívit Moskvu.
   Moje sladká Deborah (typická Američanka /výška 160 cm, 180 kg živé váhy/) po vystoupení z vlaku, (lodí do Vladivostoku, cesta magistrálou) byla napadena pěti hladovými Rusáky a sežrána. Dokonce i kosti si vzali na polévku.
   Jen za posleního půl roku, snědl Putin, vláda a duma 10 000 dětí, 8999 psů a 99999 koček.
   Po Moskvě se válejí ohlodané lidské kosti, následek tamějšího hladomoru. Osobně jsem viděl, jak před Leninovým mauzoleem se dva Rusové sežrali tak stašně, že z nich nezbylo vůbec nic. Naprosto popřeli zákon o zachování hmoty.
   Takové vládnou poměry v Rusku.
   PLÁČU PLÁČU SŮL !!!
   JOE PRKNO, Čechoameričan.

   Smazat
  4. Priteli , koukneme se pravde do oci ...a nebyla tva snoubenka tak trochu ovata ?? Tak dopadaji slunicka .

   Smazat
  5. 20:08, ty kosti jsem v Moskvě viděl taky, ale byly z Lenina. Další kostičky se válely přímo pod okny prezidentského paláce v Kremlu. Jenže jak jsem si všimnul, jednalo se o veverky ne kočky. Tvoje Deborah nemohla cestovat vlakem, protože by neprošla chodbičkou, takže příště nekecej. Leda že by jela v dobytčáku. Nejsi přesný, to se mi nelíbí. Jak ti máme příště důvěřovat?

   Smazat
  6. Joe, zmèň si příjmení, na Joe Máry.

   Smazat
 9. Administrátor.
  Zamlčování pravdy nepůjde dlouho a vlastně jen ukazujete koho ochraňujete před pravdou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Relevantní informace jsou k dispozici už od 1.10. na webu hlavnespravy.sk:

   https://www.hlavnespravy.sk/obcania-z-celeho-slovenska-hlasia-ze-na-vychod-jazdia-vlaky-plne-americkych-tankov-kto-dovolil-preco-o-tom-mainstream-neinformuje/1536278

   Lépe je čerpat zprávy od zdroje, než od fiat-alternativy.

   Smazat
 10. Ten článek jsem četl celý strašně špatně se to čte.

  OdpovědětSmazat
 11. Za valky partizani likvidovali fasisticke vlaky, no a usa tanky jsou na zabijeni zen a deti!!! Takze chlapy kdy se zacne s "robotou" ???
  dustojnik-val.veteran

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Někdy selžou kolejové spoje.Tak co partyzáni?

   Smazat
 12. Pokud vím tak Slovensko je součást NATO, tak co je potom špatně? Jen aby to nebyly tanky Ruské,tak jako v 68. To potom 10 tanku z USA, než jeden Ruský.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:44 Chceš válku? Zdůvodni svoji spokojenost s tím, že se vojenská technika NATO přemísťuje na východ.

   Smazat
  2. 10:44 Ty budeš zřejmě modrý uvědomělý mládežník. Pochybuji, že jsi zrovna ty viděl ty "ruské" tanky.
   Maximálně z "české" protektorátní tele vize. A ani oni nedokázali na ně namalovat tu rudou hvězdu. Přitom toho umí tak hodně. Začínají už od útlého věku, což je tvůj případ. Zblblý od narození, blbý i umře. A dokonce se na to i těší, i s těmi deseti us tanky.

   Smazat
  3. 10:44 ty seš tak blbej, že si s tím natem co není špatně, kopeš do vlastní řiti. ty ruské tanky byly tehdy ve varšavské, tak co na tom bylo špatně ?

   Smazat
  4. 12:06 Ty asi hodně sleduješ fašounskou Ruskou televizi,jinak v roce 68 mi bylo 15 let. Ten Ruský tank co zboural podloubí v Liberci vidím dodnes BLBE. Pro pána v 12:11 Rus byl prach sprostej okupant, který má na svědomí stovky mrtvých ČECHU, ale o vojácích z USA nic takového nevím proruskej šmejde.

   Smazat
  5. 9;27
   TVŮJ ZKURVENEJ UASS OKUPANT MÁ NA SVĚDOMÍ MILIONY ZABITEJCH, ZMRZAČENEJCH A ZRANĚNEJCH,TAKŽE DRŽ HUBU TY POSRANINO KOLABORANTSKEJ!!!!!!!!!!!
   Na to jak seš starej,seš kokot jako v PRVNÍ TŘÍDĚ POMOCNÝ ŠKOLY!!!!!!!

   Smazat
  6. 9:33 Od 15 letého kretena to sedí,ještě se v noci pochcáváš?

   Smazat
  7. 14:36
   To už mi dávno není ty stoletej zaostalej prostatiku!!!!!!!☺

   Smazat
  8. 9:33 No ale zkurvenejch kripliků, jako tvý vypouštěči, rudoprde! Když vemem v potaz jen ztráty žlutých psiskosmažných skrčenců v Kóreji a Indočíně po roce 45, to bylo v obou konfliktech jednoznačný, zejména v tom druhým: 58 tisíc vojáků USA z toho spousta negrů a barevných! A žluťáků chcíplo 1,5 milionu (z toho 1,1 milionu komoušskejch) a další byli zmrzačený a jejich země byla otrávená Agentem Oránžem! Čili je to nejmíň 30:1 ve prospěch naší rasy! Podařit se to dnes zopakovat v globálním měřítku, byly by problémy světa na staletí dopředu vyřešeny, blbe!☺

   Smazat
  9. 16:08
   Negromongoloidní KRIPL je rasa????!!!!!!!
   Od KDY TY POSRANINO KOLABORANTSKEJ???!!!!!☺

   Smazat
  10. On měli negerský předky? - http://risovach.ru/upload/2012/09/comics_Lenin_orig_1347032282.jpg

   No neke, putlerprde? To bych bez tebe asi nevěděl!!!!☺

   Smazat
  11. Oni jsou TY POSRANINO Z NEGROMONGOLOIDNÍ SRAČKY????!!!!!☺
   Se prober ZMRDE!!!!!

   Smazat
  12. Všichni???!!!!☺ - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/11081266_102060_c11.jpg

   Smazat
 13. https://www.youtube.com/watch?v=ih5e08vOtGU

  OdpovědětSmazat
 14. Za mě v pořádku.

  OdpovědětSmazat
 15. Jedou, zatím. Zda dojedou, je otázka, zda budou použity, je otázka další. Na Ukrajině roste s kyjevskou bandou nespokojenost na všech stranách, zima je na krku a ceny za plyn a elektřinu rostou jako z vody. Drtivá většina populace na to nemá peníze a v zimě může být na Ukrajině mimořádně horko - vzpourou pauperizovaných běžných Ukrajinců.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nelíbí se mi to. V Kyjevě už půl roku nemají teplou vodu a přitom platí. Vypadá to jako příprava na sociální výbuch, který může skončit hodně špatně.

   Smazat
 16. Kuci 100 abramsov nehra roli ! 100 Fagotov bude stacit , netreba ani Kornet .

  OdpovědětSmazat
 17. Škoda že na Slovensku nejsou partizáni , ale Kotlebovci .
  A co ti skurvisyni chtějí ?
  Doufám že ne válku . Slovanský národ se lehce nedá .

  OdpovědětSmazat
 18. darebáci:
  http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/nrk-stovky-americkych-vojaku-v-norsku-vyprovokuji-rusko/

  OdpovědětSmazat
 19. Tak tohle je zase jedna obrovská LEŽ, v režii prolhaného ( viz. Skripal) rusa Nic takového se neděje, zase obrovská RUSKÁ DEZINFORMASE a prolhaný Aronet dostane noty co a jak psát... Co taky čekat od prolhaného Ruska

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:34 Ty sluníčkářský retarde, zeptej se tamních lidí, než něco vypustíš z tvoji mordy...

   Smazat
 20. 9,31 Ty" první zprávy " to je ale lživej hnuj a několik místních pitomcu jim to žere.Tady, to je stoka toho nejhoršího povlu.

  OdpovědětSmazat
 21. 15:43
  LEDA Z TVOJÍ HUBY TY POSRANINO RETARDOVANÁ!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 22. 15.58 AŽ SI STRČÍŠ SVÉHO SMRADLAVÉHO ČURÁKA DO SVÉ SMRADLAVÉ PRDELE, TAK DEJ VĚDĚT REZATÁ BUKVICE! VŠE POTOM ODVOLÁM CHICHCICHIO

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:22
   Tvoje sny si nech po PORNOJANDOVO vocas nebo pro Jiřinu POSPÍŠILOVIC!!!!!!!!!

   Smazat
 23. Americký loutkový prezident Waltzman má na mále. Sami Ukrajinci ho už "dobrovolně" nezvolí (v předvolebních průzkumech má pár procent). Jediná šance je vyhlášení výjimečného stavu ještě před prezidentskými volbami. A protože na ukrajinskou armádu není žádné spolehnutí, budou banderostán spravovat v rámci výjimečného stavu přímo američtí vojáci. Není jiná možnost, 80% Ukrajinců jsou etničtí Rusové, vysoké procento rodin přežívá díky miliónům ukrajinských gastarbeiterů v Rusku (ale i na západě), ukrajinská armáda v rozvratu (chlast, drogy, sebevraždy, zběhové k "nepříteli" do Ruska). Banderostán při životě a v čele s Waltzmanem udrží už jenom americký pěšák. V Iráku už americká technika "pravdu a lásku" nastolila, teď je na řadě banderostán. Času je tak málo, že není možné překrýt pouštní kamufláž na přepravované technice :-)

  OdpovědětSmazat
 24. Smrad vane z huby českého okupanta Reichenbergu.. Asi by tam nežil, kdyby nebylo těch Rusů...

  OdpovědětSmazat
 25. LEPŠÍ AMIK NEBO NĚMEC NEŽ TLUPA RUSKEJCH POLO ASIATMONGOLU 18:40

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud se ti asiatmongolové neroztahují po celém světě, tak mi nevadí.

   Smazat
  2. k 8/10/10.26 amik ještě horší svoloč, něco tak geneticky zmrskaného není ani v Asii. Reichenberg je po vašem Liberec....

   Smazat
 26. 10:26
  Lepší vy bylo,kdyby tě ten tvůj negromongoloidní fotr vrhnul mezi dvěma,scheisse dummkopf!!!!!!!!
  Nebejt Rusa,TAK tady takhle TY POSRANINO RETARDOVANÁ neblekotáš!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 27. Dalším střípkem do mozaiky by mohlo být to, že rodina Stropnických se stáhla z politického života. Podle mě ministr obrany nebyl tak úplně neinformovaný.

  OdpovědětSmazat
 28. Milá cenzuro, nešlo by nadálku vypláchnout ústa zdejším diskutujícím, páchne jim z úst.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.