Reklama

.

.

středa 10. října 2018

Novinář pilkou rozřezán na saudském konzulátu

Jaroslav Loudil
10. 10. 2018
Pan Trump si jako cíl své první zahraniční cesty ve funkci prezidenta vybral Saúdskou Arábii. Nyní byl na území Turecka /NATO/ v Istanbulu na saúdském konzulátu, na přímý pokyn vládnoucí saúdské rodiny, zavražděn a patologem rozřezán nepohodlný investigativní novinář, který si šel na konzulát vybavit papíry ke své svatbě.

Když byl na území Británie napaden na jaře dvojí agent Skripal, tak se ihned ze Západu strhlo přímo : "Protiruské zemětřesení !!!" Sankce, výhrůžky, nadávky, odvolávání diplomatů,...atd. atd. Je třeba říci, že u pana Skripala šlo o dvojího agenta, který nejprve přísahal věrnost ruskému národu, své zemi, prezidentovi a byl placen u ruské tajné služby ze státních peněz. Pak ovšem přeběhl k nepříteli a dal se do jeho služeb. V případě saúdského novináře šlo o politickou vraždu nařízenou z Rijádu nejvyšším saúdským vedením.

P.S.: Saudská Arábie = USA spojenec nejvěrnější!! Nyní bych tedy čekal jako v případě Ruska: Sankce, výhrůžky, odvolávání diplomatů,...atd. atd. A nebo zase přijde naše tak dobře známá politika "dvojího metru"?? Totalitní režim v Rijádu vraždí novináře, kteří píší svobodně, ovšem politici v USA a NATO neustále házejí špínu na Rusko a Čínu?? No, tak z toho se mi chce zvracet! Fuj politikům Západu! Pokrytci!


24 komentářů :

 1. Jsou to prostě švábi a z těch Ferdu mravence nikdo neudělá.

  OdpovědětVymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Saudi Arabie ma predsednictvi v OSN KOMISE pro Lidska Prava...Uz delsi dobu a je to opravdu videt...

   Vymazat
  2. 23:38 P. Radosta

   Pilka, pokud není elektrická, je skutečně poměrně nepraktický nástroj k porcování člověka i prasete. Ta se hodí pro amatéry. Daleko lepší je ostrý nůž, s kterým je v rukách profíka nedokrmené stokilové prasátko naporcované bez velkého spěchu za 15 minut. Vy jste nikdy provoz na jatkách neviděl, že ne?
   Ale víte co? Mně se to celé nějak nepozdává. To by přeci nikdo, ke komu má tak přátelské vztahy náš velký vzor a garant pravdy, lásky, humanismu, svobody a demokracie - největší, nejmírumilovnější, nejmocnější, nejušlechtilejší a nejslavnější USA(všichni smekněte), nikdy neudělal. To musí být jisto jistě nějaká podlá lest.
   Podle mého se ten všivý novinář, který jen lhal a neustále ubližoval dobrotivým, dětsky nevinným a útlocitným přátelům USA, propadl na konzulátu do země. Prostě se na to už ani peklo nemohlo koukat a pohltilo jej. To je nejpřirozenější vysvětlení tohoto pseudoproblému.

   Vymazat
  3. Taky maso, casto syrove I lidske , se neda pozirat v celku.. Vime to , kdyz jsme ty Multi-kulturni zazitky videli v TV.

   Vymazat
 3. Tak to je v Bulharsku zase zavraždili novinářku která psala o rozkrádaní dotací eu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. 8,28
   JÁ VÍM KRETÉNKU,JE TO TĚŽKÝ NĚCO VYMYSLET BEZ MOZKU,ALE POPROS TROTLA ZA VELKOU LOUŽÍ,TEN TĚ VE ŠTICHU NENECHÁ A NĚJAKOU NÁPOVĚDU TI URČITĚ POŠLE!!!!!!!.-)))))))

   Vymazat
  3. Kretének vymazán redakcí Nové republiky. Žádná škoda.

   Vymazat
  4. 10:12 Tak bohužel, translator tvý rudoskřeky nevzal, šelomí pšouku! To je asi tím, že tě už zasáhl můj nový sprej vyvinutý vědci na likvidaci smrdutého plynu kterým si tvořen a kterému dali pracovní název putlérium! Není na rozdíl od novyčou nebezpečný, ale je velice otravný a zamořující!!!!.-)))

   Vymazat
 4. Kushner je velky kamarad s princem ktery ted beduinum veli (skvarky na jeho kryti dluhu v N.Y.)Pry vyvesili ohromne obrazy samotneho Trumpa Velikeho pres cele baraky a Vudci se to pry libilo ,tak ze akce ze strany juesej bude stejna jako proti s Africe za vrazdeni belochu neegry

  OdpovědětVymazat
 5. Putin vraždí už i na Saúdské ambasádě v Turecku? To je prostě obludné. Doufám že teď se všichni rusofilové vzpamatují.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty fakt dovedeš vyloudit úsměv i na mrtvole. A jakou nám ještě povíš? O Polednici?

   Vymazat
  2. Jen aby nám pan Dvořák 6:56 nesmazal.

   Vymazat
  3. Až bude Chujlo Putler vraždit Čechy, pak vás smích přejde. Tento rok má na svědomí mladého novináře na Slovensku, mladou novinářku v Bulharsku a teď novináře Saúdské Arábie v Turecku. Přitom letos také nervovým aerosolem otrávil obyvatele města ve Velké Británi, a chemickými bombami napadl Sýrii. Jeden rok zas nechal sestřelit dvě dopravní letadla a napadl sousední stát. Jsem zvědav, co budete říkat, až začne řádit v Česku. Většina mírumilovných lidí má strašný strach, vždyť to je zrůda a ne člověk.

   Vymazat
  4. Já myslím, že Putin už tu řádí. Nechává jakýmsi nervovým plynem (či čím) pustošit mozkovny pražských intošů a herců, redaktorů ČT a ČRo a politiků a politologů. Jinak si ty dennodenně veřejně opakované blbiny nedovedu vysvětlit.

   MM

   Vymazat
 6. 6.56 - tupé hovádko....a nebo výborný komik...

  OdpovědětVymazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane Radosto buď jste ironik, nebo blbec. Vašim příspěvkům jsem se opravdu srdečně zasmála.

   Vymazat
  2. 14:00 na pana Radostu je obdivuhodně moudře málo, prakticky vůbec reagováno. Jednak se celkem už nudně naváží do dávno poražených a hlavně, trvale je mimo námět vedené diskuze. Pouze otravuje, dá mu to práci a skutečný efekt žádný.

   Vymazat
 8. Také to slyšíte? To burácející, ohlušující a okny lomcující TICHO vyhlašovačů "sankcí"? Asi sbírají síly na zajímavější témata. Třeba až Rusové zase seberou Navalného za pořádání pětičlenné nepovolené demonstrace na Rudém náměstí a ve vazbě mu namísto požadovaných ústřic a kaviáru dají k obědu jen brambory se smažákem. A to ještě musí sepsat další řadu oblíbené telenovely "Novičok".

  OdpovědětVymazat
 9. 20:18 Perfektní- a ještě musím dodat,že příspěvek 8:16 řada zřejmě jednoduchých přispěvatelů nepochopila jako velmi dobrou ironii!

  OdpovědětVymazat
 10. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi, opět na sajtách Nové Republiky řádí agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Prosím soudruhy z redakce NR, aby NEPRODLENĚ zvýšili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší MILOVANOU Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti fašismu a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 10. října 23:38.

  P. Radosta

  OdpovědětVymazat
 11. Pilkou rozřezat chlapa? To je práce pro vraha, vážně!

  Drazí soudruzi a soukmenovci, jsme tady na Nové republice v drtivé většině prostí obyvatelé venkova, takže dobře víme, jak vypadá domácí zabíjačka.
  Tudíž si dovedeme docela dobře představit, jak DĚSNĚ by se nadřel chudák řezník, kdyby měl porcovat metrákového vepře pilkou.
  Proč tedy saudský patolog porcoval prašivého zrádného disidenta pilkou? To neměl příhodnější nástroje? Nebo je – mimo jiné – patologický masochista, a má proto rozkoš ze sebetýrání, třeba i z takové přímo VRAŽEDNÉ dřiny?!
  Nevím, vědět nemohu, ale Rádio Sputnik ví, nebo vědět brzy bude. Doufám, že se mně neudělá nevolno, až uvidím usvědčující fotografie s rozporcovanou mrtvolou, na sajtách Ruské televize.

  Každopádně: Tak jednou dopadne KAŽDÝ sprostý disident-opozičník, pomlouvající národního Vůdce na stránkách The New York Times, toho prožluklého plátku, zarytě hájícího kapitalismus a demokracii, jakož i ostatní nechutné evropské hodnoty.
  To by si měl uvědomit především zrádce Navalnyj a jiní podobní; i v naší vlasti by se našlo dost adeptů na rozřezání pilkou, mezi SPROSTÝMI novináři a jinými pomlouvači našich národních Vůdců Miloše, Babiše a hlavně Velikého Putina.

  „Demokracie - toť kázeň!“ (Kl. Gottwald)

  P. Radosta

  OdpovědětVymazat