Reklama

pondělí 22. října 2018

O myších a krysách

Jiří Jírovec
22. 10. 2018

Myš která řvala prostřednictvím komika Sellerse, byla filmová legrácka. Když se sejdou u Moravce čeští politici, aby si zaběsnili kolem Saúdské Arábie a rozlévali žluč směrem k Rusku, je to tragédie. Hlupáctví mocných vždy vede k dalším. Mluvilo se o zavražděném novináři, který se znelíbil Saúdům, protože proti nim psal. Tak byl, podezřele blbým způsobem, zprovozen ze světa. 


Zdá se, že tajné služby jsou infikovány virem ruského primitivismu. Zase na skok přijeli jacísi agenti, bez knírů a jiných maskovacích prostředků, aby byli dobře k zachycení v prostoru a čase.

Pokud časový údaj zafalíruje, vynoří se jiné osoby, které to či ono mohly spáchat. Další mužické pravidlo je: Čím důležitější cíl, tím služebně vyšší tajný agent vyrazí do akce. Nakonec někoho zavraždí sám Putin.

Měli bychom odvolat velvyslance ze Saúdské Arábie zaznělo u Moravce. To se snadno řekne, jenže… Saúdi jsou teď kamarádi s Izraelem proti Íránu a tak potřebné vztahy nelze rozbourávat.

A sankce? Dejte pokoj. President Trump dal jasně najevo, že by neprodej amerických zbraní poškodil Washington víc než Rijád. Když něco podobného řekne český president o sankcích proti Rusku, je oheň na střeše.

Na Rusko se musí tvrdě. To víme již od dob Kocába, který vypoklonkoval jejich armádu z Československa. Na kolena je srazit, aby se po nich připlazili do Prahy a omluvili se za srpen 68. U Moravce to zmínil bývalý ministr zahraničí Zaorálek.

Byl by to překrásný svět, kdyby v něm platilo známé "padni, komu padni".

Pak bychom mohli hrozit sankcemi třeba USA a Británii, jestliže se Bush jr. s Blairem nevydají s omluvou do Iráku, Albrightová na kolenou nepoplazí, aby v Srbsku a Iráku žádala o odpuštění za zvěrstva s nimiž souhlasila a americký zástupce neprojevil lítost v Panamě a Afghanistánu. Atd, atd, atd.

To jaksi nejde a tak si české myši vylévají vztek na Vondráčkovi, který se přifařil k jakési parlamentní delegaci, jel s ní do Ruska a tam se sešel se svými ruskými protějšky z Dumy. No hrůza.

Spíš krysy než myši z pirátské lodi chtějí tento potenciální zločin dostat na jednání Sněmovny. Babiš jim to blahosklonně odkývl, protože ví, že se "kluci" budou několik hodin historicky znemožňovat.

ANO možná, že na oplátku navrhne, aby se jednalo o (pirátských ?) udáních k EU, podle nichž jsou dotace zneužívány ve prospěch Agrofertu. Předseda Bartoš totiž naznačil, že to to může vést k zastavení dotací z EU. Ale proč ne, když jde o tuhletu morálku.

V neděli večer (21. 10. 2018) byl v ČT rozhovor s novým ministrem zahraničí. Byla to cimrmanovská přehlídka zbytečných otázek (viz Vražda v salónním kupé). Nemohl říct nic jiného než že v Afghánistánu bojujeme za svoji svobodu a že musíme podporovat mise spojenců.

Moderátor, kdyby byl nezávislý, se mohl zeptat, co nám je do neokolonialistických zájmů Francie v Mali, mohl namítnout, že neokolonialistická válka v Afghánistánu trvá již 17 let, že od vojenského zásahu SSSR uplynulo celých 40 let (Brzezinski se chlubil, že se v podařil záměr zorganizovat Rusům jejich vlastní Vietnam) a pokračovat směrem k Trachtově šrapnelu: Ty že máš nějaký vlastní názor? Hovno, Petříčku, hovno máš.33 komentářů :

 1. Čekám, jak se 28.října vyvalí ze senkruvny"demokratických stran" hnůj a špína na Zemana a Babiše.Každý volič než by byl připuštěn k volbám by měl být podroben testu inteligence,aby blbci a dementi nemohli volit Gazdíky ,Hilšery ,Kalousky a další škůdce naší země

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 22. října 2018 10:51

   Výstižně jste pojmenoval valnou část pražských voličů! Šipky do velkých → ($) ← Praha → (€) ← Praha.

   Zdraví Ramón

   Smazat
  2. 10:51 Možná si ti "blbci a dementi", jak je nazýváte, totéž myslí o Vás proto, že volíte Zemana a Babiše.

   Smazat
  3. 11:44 Ono to je lepší jsem hrdý zástupce České lůzi a žádného slouhu západu nikdy volit nebudu.

   Smazat
  4. Anonymně neblafuj. Blbci a dementi si nemohou nic myslet. Nemají čím. Tak furt skáčou na špek různým přestrojeným fráterníkům typu gazdíka a kaldy tullamora.Hilšer to je kapitola sama o sobě. V jeho obličeji je cosi tragického co mne nutí dát si na tohohle ptáčka pozor. I jeho sklony k obnažování na veřejnosti svědčí o jeho vnitřních problémech.

   Smazat
  5. 12:03 Dvě hrubky v jedné větě. Tak nevím, kdo je tady blbec.

   Smazat
  6. 11:44 My blbci a dementi nevolíme Zemana ani Babiše.

   Smazat
  7. Bez podrztasek by zapadni svet "nezkvetal":-)

   Smazat
  8. 13:19 Já nevím, koho volíte. Jen jsem reagoval na Anonymní 22. října 2018 10:51.

   Smazat
  9. Já si myslím, že 10:51 je parafráze na některé
   "sluníčko", které toto žádalo v opačném gardu. Ale v tuhle chvíli přesně nevím, který blbec to byl. Nedá mi to, dohledám to.

   Smazat
  10. Pro Ramóna:Rovnice je špatná.Je to m Moraváci do Prahy-venkovani do Prahy a závěr?Pražáci jsou prý blbci.Jenom za tím stojí moravské zdroje doplněné venkovskými,kteří se po vzoru Slováků za společného státu nacpali do Prahy.Nakonec slavní Moraváci používají stejnou rétoriku,jako Slováci před odtržením.Tak ať se Morava odtrhne také,vezmou si zpět tu sebranku,co zaplevelila Prahu a mohou si tam vzít jimi vítané sudeťáky a migranty.
   Petr Majevský

   Smazat
  11. Omyl, povaha řiťolezců a NADvyjebánků z PIRÁTOVA.

   PRAHA → SSSR ANÁL → U$A ANÁL → BRUS€L ANÁL → $€ MAMON → CESTA DO PEKEL PRO NORMAL LIDI V ČR VŽDY!

   Dík pražským vládním "VIP" politikům a "IN" aktivistům, co se nám séřou do zákonů našich vyhlášek, proti bordelu termitů.

   Kdy si u nás vytvoříme umravňující podmínky k přežití ve zdraví, různými vyhláškami a velice HUMÁNÍ, klientelistická, mocně-socialistická Praha, Brno USČR.

   Nám je opět zruší a poté si jdou přepočítávat funkce, brebendy, úplatky od "LOBBISTŮ $↑€ a my máme bytí k ho√nu. Poté mladí chtějí odtud zmizet, nedivím se jim a VY je přeformátujete k IDIOTISMU vaše věc, máte z nich PIRÁTY na suchu, dobře Vám tak dredaři.

   Profesor R.Valenčík na vedlejším fóru pláče, chaos, zmar konec. Já ho uklidním Nejvyšší a Ústavní soud má největší počet exkomunistů na jeden metr čtvereční, presstituti opět mlčí! PROČ?

   Ramón

   Smazat
  12. petulka je dobrej ministrant azuper pionir spravně artikuluje to co se musi naučit od svych loutkovodiču ale stoji to zato už jen ta strma cesta vzuhuru za velikimi idealy i penězi ale jak řika kobliha i vovar nejsou lidi a tak berema každyho kdo je v našem přibuzenstvu bez ohledu nato jestli ma vyšlou mateřinku

   Smazat
 2. Protektorát s protektovládou. Ba,ba. Ale čo sa dá robiť ?
  Houno, nič. Čo bolo to budě.

  OdpovědětSmazat
 3. My preci nesmime se o sve lidi starat sami..My to musime prenechat Junkerovi nebo podobnym existencim...To by bylo kdybychom se chovali jako svepravni..

  OdpovědětSmazat
 4. Asi to sem nepatří, ale včera jsem zhlédl na Č.T druhý díl seriálu o vzniku Č.S.R,musim uznat velice dobré dílko, budu rád platit dál poplatky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. já to nikdy neuvidím, poplatky platím, ale ČT zásadně nesleduji, a to nejenom kvůli Moravcovi :-)

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Kde jsou soudruzi putlerprd z UaSSu a zástupce vesmírných civilizací? Bez nich je tu nuda, NR je na zrušení!

   Smazat
  4. Pokud myslíte "Rašín" souhlasím - velmi dobře natočeno. Dokonce jsem se naučil nové slovo - Rašín byl zastřelen "anarchokomunistou" Tak nevím jestli to dílo je objektivní, když ho toěil "Ich bin komunist". Ale jedno by si měl každý občan při 100 letém výročí založení ČSR z tohoto díla resp. s Rašína vzít. Tu národní hrdost a vlastenectví i na pokraji toho, kdy mu jde o život.

   Smazat
  5. 16:47 Chtěl bych raději, aby když už po mrtvých, jmenovalo se nábřeží Kalouskovo.
   Stejný zmrd jako ten Rašín.

   Smazat
 5. Kalousek a podobní jenom škodí .Co pozitivního navrhují ,prosazují ?

  OdpovědětSmazat
 6. Nic pro normální lidi!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 7. Náhodou ale si teď v Jemenu médí a posílají děkovné dopisy paní Merkelové. Ona totiž prohlásila, že "dokavad" se ta vražedná "mysterie" nevysvětlí, žádné dodávky zbraní do Saudi. A tak dětičky z Jemenu prosí Frau Merkel, bitte bitte, nicht so schnell tu "mystérii" vyšetřovat, není žádný spěch, dejte si na čas ...

  OdpovědětSmazat
 8. Tož také jsem omylem poslouchal ty splašky ČT s dvojníkem Emanuela. Dlouho jsem neslyšel Zvorálka, ale takový výlev - nebo nálev - pustého žvanilství - se jen tak nevidí /neslyší. Kdyby byly na to řády, tak by si Z. zasloužil nejvyšší třídu. Tedy ta dávka poledního klábosení v neděli na ČÉTÉ je pro velké otrlce, když jsou současně blbci. I to, jak se vydala ČÉTÉ na cestu holého propagandismu ve službách kapitálu, si bude jednou vynucovat na Kafrajících horách pamětní desku. Jenže sdělené nehorázností z chorých a někdy mdlých mozků velmi dobře rezonují těm, co jsou na stejné frekvenci a tak se nedivme, že se u nás vykrmuje velmi dobře hulvátství, nezdvořilost, lež, nenávist, rasismus, podrazáctví. Díky ČÉTÉ, Goebbels by to neuměl lépe!

  OdpovědětSmazat
 9. Saudové s novinářem pouze v praxi provedli to, k čemu nabádá náš pan prezident. Přeber si jak chceš.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Šeský novinaš, toprá novinaš. Přeber si to.

   Smazat
 10. Špatná interpretace. Stovky Jemenců tahaly svoje střeva po zemi a všem je to jedno. Jediný novinář je ovšem něco víc. Nejspíš jde o řízenou akci medií, která znamená "USA potřebuje prachy".

  OdpovědětSmazat
 11. V Mali naši vojáci chrání demokracii v podobě největších světových zásob uranu pro francouzské jaderné elektrárny. Dovedete si představit, že by Malijci žili díky prodeji svého uranu v blahobytu? Jak nedemokratické! Ostatně, kolik je v Mali a v sousední Nigérii jaderných elektráren?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 22. října 2018 18:20 *** dík! R.

   Smazat
 12. Byla tady řeč o jistém Rašínovi, jednom z představitelů prvorepublikové buržoasní vlády. I film byl natočen a právě teď o něm básní na čt.
  Vyzdvihuje se mimo jiné také jeho počin, vyčištění financí
  po rakousko uhersku, pro použití v novém státě. Kolkování,
  aby se rozlišily peníze a také, a to hlavně, aby se stát zbavil přebytečných peněz nashromážděných různými spekulanty
  a velkozloději z celé monarchie. Na první pohled hezká věc, jenže velké peníze měla i česká, prorakouská buržoasie. Dělník stále jen holou řiť.
  A teď to hlavní. když něco podobného udělali komunisté v r. 53, aby zbavili nahrabaných peněz podobné grázly, byli a jsou v současnosti stále osočování. Ano "okradli" zloděje, protože
  obyčejný člověk, živící se vlastními, žádné velké peníze neměl. A ty vyjímky, kdy byli "okradeni" i ti malí, potvrzuji pravidlo, že spravedlnost není vševědoucí.

  OdpovědětSmazat
 13. Az Rusko udela vojenskou aliancci s Cinou a Cina se vojensky vyrovna USA (cca 10 let), tak krysy zacnou opoustet lod. Modry kabat vymeneny za cerveny zase prevlecou za zluty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Měl bys začít chlastat kvalitnější kořalku.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.