Reklama

úterý 9. října 2018

P. C. Roberts: Všechno je podvod


Paul Craig Roberts
Paul Craig Roberts 
9. 10. 2018  blog autora, překlad Lubomír Man
Izraelský agent na terorismus a skryté vraždy vysvětluje, že domnělý útok na Skripalovy s údajným nervovým plynem je pro každého, kdo má o věci pojem, naprosto zřejmým podfukem: „Je to jedna stupidita přikládaná na stupiditu přecházející.“ říká izraelský expert.


Souhlasím s ním. Jedna otázka však stále ještě trčí ve vzduchu. Proč se britská vláda domnívala, že jí takovýto ubohý a průhledný podfuk projde?

Shodou okolností se mi v době, kdy jsem nad touto otázkou dumal, dostala do rukou kniha P. R. Griffina a E. Woodsworthové s titulem 11. září bez masky, která mi na tuto otázku odpověděla. Když totiž britská vláda viděla, jak idiotská západní populace spolykala oficiální vládní pohádku o pár Saúdech, kteří bez znalosti jak řídit letadlo a bez pomoci jakékoli zpravodajské služby způsobili totální kolaps bezpečnostního aparátu USA – a nikdo nebyl za to kolosální selhání pohnán k zodpovědnosti – usoudila, že lidé, kteří uvěřili i takovéto lži, uvěří už všemu.

Došel jsem ke stejnému poznání roky předtím, než byla oficiální vládní teorie o 11. září rozmetána tisíci vědců, architektů i vojenských i civilních letců z USA i ze zahraničí, ale jedna otázka v hlavě zůstala: Když tedy ne Saúdové, tak kdo to udělal?

Známý publicista Ron Unz odpovídá, že to byl Izrael – a nikoliv tedy Bush a Cheney. A stejný názor vyslovuje ve své poslední knize i Ch. Bollyn.

Zdá se být jisté, že Izrael má v té věci skutečně prsty. Máme zde např. agenty Mossadu, kteří jásají, když pád dvojčat Světového obchodního centra (WTC) natáčejí. Museli tedy o věci vědět, když byli na místě včas a připraveni filmovat. Později se objevili i na obrazovkách izraelské televize, kde prohlásili, že byli do USA vysláni, aby tam pád budov WTC nafilmovali.

O útoku 11. září se tedy vědělo předem a zničení budovy WTC 7 ohlásil reportér BBC stojící před budovou, která před ním stála neporušená, dokonce celou půlhodinu předtím, než spadla.

Svědectví Unze a Bollyna proti Izraeli je přesvědčivé. A souhlasím s Unzem i v tom, že Bush ml. nebyl součástí spiknutí. Kdyby totiž ano, stál by na scéně a uděloval by rozkazy k hrdinné odplatě Ameriky za první teroristický útok proti ní spáchaný. Ale byl z osudného místa odsunut a namísto něj řešil situaci na místě Cheney.

Nu a zdá se, že právě ve věci účasti Cheneyho na incidentu se s Unzem rozcházím. On říká, že Cheney nebyl stejně jako Bush ml. do spiknutí zapleten, ale já mám za to, že zapleten byl. Cheney a jeho korporace Haliburton měla z akce výrazný prospěch. Haliburton dostal od vlády kontrakty pro služby v Afghánistánu i v Iráku, a Cheney pak, jak dokazuje publicista E. Griffen, dovedl tehdy k vítěznému cíli své celoživotní prahnutí po tom, aby výkonná moc vlády byla nadřazena nad americkou ústavu a platné zákony Spojených států.

Mossad by navíc bez pomoci jistých lidí fungujících uvnitř americké vlády nedokázal útok tak obřího rozměru sám provést. Pouze americká oficiální místa mohla totiž nařídit početné simulace útoku za plného provozu, aby tak zmátla jak řídící pracovníky leteckého provozu, tak i americké vojenské letectvo. A nebylo ani v pravomoci izraelské vlády vydat rozkaz k okamžité likvidaci hory trosek, která po útoku zůstala, a tím i k zametení stop po těch, kteří jej spáchali. K tomu byl potřebný souhlas vlády. Mocné ocelové konstrukce a trámy, vykazující všechny podoby zkroucení, které nemohl způsobit obyčejný požár, ale jedině nano-termit, byly se spěchem odeslány do Asie k roztavení a novému zpracování, a nikdo též dosud nevysvětlil, jak mohl obyčejný oheň roztavit v Dvojčatech i zdivo.

Unz má pravdu v tom, že Izrael si v New Yorku v onom roce 2001 počínal jako bandita. Svým útokem se zbavil poloviny svých rivalů na Středním východě, ze kterých mu do dnešního dne zbyly už jen Sýrie a Írán, a Trumpův režim jej tlačí do dalších výbojů i do tohoto směru. A dokonce i proti Rusku, které by mohlo, kdyby chtělo, zničit jak Izrael, tak USA.

Zdroj: Paul Craig Roberts
Vybral a přeložil Lubomír Man

35 komentářů :

 1. To považuji za zásadní,Izrael.
  Jde přece o velký Izrael.od Afghánistánu,až po Atlantický oceán.Afghánistán je jasný,to samé Irák,Libye,Palestina,Jordánsko,S.Arábie je ovládaná Izraelem také.Sýrie měla padnout také a mělo se pokračovat v Iránu.Bohužel,Putin jim to hodně překazil a je pro Rusko zle,obviňováno ze všeho možného,obklopováno vojsky NATO,rozmistňování USA raket všeho druhu.Izrael jim sestřeluje letadla,navádí na sestřel,atentáty v Rusku,sabotáže,jako poslední odstřel mostu nad S.magistrálou.

  OdpovědětSmazat
 2. Všiml si někdo toho nového ohromného hurikánu Michael, který se žene na Floridu? Už byla nařízena evakuace. Třeba to znamená, že je ten Archanděl už na Zemi a dává to najevo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:46 Hovno archanděl. To je trestá ten jejich kapitalismus. I dinosauři vymřeli. Moc žrali, srali a plynovali.

   1938

   Smazat
  2. Kdyz uz jsme u tech Archandelu. Je dobre si povsimnout konsekvence Izrael - Izrail - Azrael.

   Smazat
 3. Kapitalismus se bojí jediného - skutečné demokracie. Až se pravda provalí, bude mela.

  Štefan

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hluboce, a dokonce dvojitě, se mýlíte, mladý muži.

   Žádná "skutečná demokracie" nikdy nikde neexistovala a nemůže dlouhodobě fungovat. Není tedy důvod se jí obávat ( ale současně ani není důvod ji očekávat, propagovat, atd. ).

   Za druhé se kapitalismus ze všeho nejvíc bojí spravedlnosti, etiky, solidarity a poctivosti.

   Ano, až tak jednoduché to je.

   Smazat
  2. A co je ta tzv. demokracie? Velký ruský filosof Alfred Rosenberg o volebním právu lůzy ve svém stěžejním díle Mýtus 20. století napsal toto:
   „Všeobecné hlasovací právo má být ženám odebráno? Ano! - A mužům rovněž! Národní stát nemůže zakládat rozhodující výběr na anonymní - mužské či ženské - mase, nýbrž na odpovědných osobnostech.“ A Největší Němec k tomu později dodal:
   „Doufám, že se nikdo nedomnívá, že z volebních lístků voličů, kteří jsou všechno jiné, než plní ducha, vyrostou hned po stovkách nějací státníci. Vůbec je třeba ostře vystoupit proti nesmyslu, že ve všeobecných volbách se zrodí géniové. Za prvé, v jednom národě se najde jen jednou za velmi dlouhé období jeden jediný skutečný státník, a nikoliv hned sto a více současně, za druhé, odpor mas je proti každému géniovi přímo instinktivní. Spíš projde velbloud uchem jehly, než-li se prostřednictvím voleb „objeví“ skutečně velký muž. To, co skutečně přesahuje normální míru širokého průměru, se ve světových dějinách obvykle ohlásí samo.“
   Čili shrnuto se dá říct, že bolševismus stejně jako ta tzv. demokracie staví na moci podlidí*), stojících vůči géniům v trvalé opozici! Tak se dostávají k lizu ubohé trosky na způsob místních užgryndaných čechomužiků! Proto je ten režim v prdeli dřív než začal! A proto po něm taky ubohé místní trosky vzdychají! Je to režim moci podřadných lidí, ze kterého ti schopní dříve či později uprchnou a on se poté zhroutí sám jako domeček z karet ...

   *)„Podčlovek – jedinec, nesplňující normy schopností a adaptability, nastavené společenským řádem, ve kterém žije.“ Theodore L. Stoddard

   Smazat
 4. Normálnímu člověku je vše jasné. Nepotřebuje ani izraagenta.
  To jen nemocní pičoušci od kalouse a nostalgici po fírerovi
  nemohou pochopit. No, nemohou. Ne. Nedovoluje jim to už vrozená porucha, kterou už trpěli jejich rodiče, žijící jen z roku 68.

  1938

  OdpovědětSmazat
 5. Čím to všechno začalo? Článek uvádí, že tím, že prošla obrovská lež o útoku 11. září 2001 na "Dvojčata". A co obrovská lež, která Americe prošla, když Američani přistáli v televizním studiu na Měsíci? Asi se inspirovali u našeho barona Prášila. Ale vyšlo jim to. Dnes už každému je jasné, že tam nebyli. Dnes už je každému jasné, že nikdo není schopen na základě kurzu na trenažeru se v 800 km rychlosti a to ze zatáčky s obřím dopravním letadlem, letícím mezi mrakodrapy na první pokus, trefit se do mrakodrapu. Myslím, že to byla perfektní práce dálkového pilota sedícího na jedné z Amerických základen, který přes satelity provedl nálet do Dvojčat, asi tak, jak ho denně uskutečňují všechny americké drony, podnikající na celém světě útoky na všechny, kteří se Američanům nehodí. A Izrael? No přeci ty dva mrakodrapy vlastnil občan židovského národa, který je těsně před demolicí 11. září 2001 nechal pořádně pojistit a pak inkasoval za pojistku miliardy. Oni ty Dvojčata byly plné azbestu a kdyby je chtěl provozovat dál, musel by je rekonstruovat, což usoudil, bylo krajně neekonomické a ziskovější bylo je hezky odstřelit a ještě být součástí tzv. spiknutí po kterém byl důvod zaútočit na ostatní svět s potřebou zvýšení zbrojní výroby a zvětšení zisků zbrojních firem. Kauza Skripala a jeho dcery je ostuda Británie a jejich zpravodajských služeb. Nebo to může být taky sabotáž uvnitř zpravodajské služby Británie. Nepíšu Velké, protože to už není ani malá Británie. Je to ostuda, když, už ani tu provokaci nejsou schopni pořádně vymyslet.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dnes už tomu všemu snad nevěří ani děti v mateřské školce. Je to mezinárodní ostuda, jenže teď musí tvrdit pořád to stejné a dokládat další a další vymyšlené a vykonstruované důkazu, aby nebyli za úplné blbce, což stejně jsou.

   Smazat
  2. Takhle to vypadá (Radosta), když se zkombinuje neléčená těžká duševní retardace s rusofobním fanatismem.

   Smazat
  3. Oni maji media, tak si muzou psat co chtej. A velmi dobre vedi, ze lidi nepremysli nebo ctou bulvar. Ona to je i kontrola stavu spolecnosti, kdyby se zvedla vlnka odporu, museli by zpomalit.

   Smazat
  4. Přesně tak, drahý anonymní soudruhu a soukmenovče, statečný a moudrý autore podnětného příspěvku z 15:32!

   Ano, USáci nemohli, prostě NEMOHLI přistát na Měsíci, protože jim to jejich zaostalá věda a technika prostě NEUMOŽŇUJE. Prostě první na Měsíci bude Rus-moloděc putinista, nebo Číňan-komunista. Tohle je jasné každému roduvěrnému Čechovi a Rusovi, čili každému komunistovi a putinistovi.

   Ano, celé to slavné „přistání na Měsíci“ ve skutečnosti bylo filmové představení, prostě jeden ze SPOUSTY prachpitomých usáckých filmů.

   Obdobně je to s tzv. „útokem letadel na dvojčata WTC“. Naši slovanští vědci dokázali – UŽ DÁVNO – že to celé byla jen a pouze HOLOGRAFICKÁ PROJEKCE, že v té době už na daném místě žádné věže WTC nestály, že ty údajné „oběti útoku 9/11“ byly dílem povražděny v US koncentračních táborech, dílem dodnes vesele žijí (sionisti).
   Podobně to bylo s tzv. „útokem Japončíků na Pearl Harbor“ a tzv. „útokem lodí Vietnamské lidové republiky v Tonkinském zálivu“.

   A samozřejmě to tak bylo i s celým tím tzv. holocaustem, sionisticko-kapitalisticko-demokratickou pohádkou, sloužící k ospravedlňování SPROSTÉ + ZÁKEŘNÉ sionistické agrese proti mírumilovným islámským zemím včetně Afghánistánu, Libye, Sýrie, Iráku atd.

   Naštěstí zdejší autoři a čtenáři – SKUTEČNÁ ELITA Česka a Velikého Ruska – se nedá opít rohlíkem.
   Ano, my víme, PERFEKTNĚ víme, jaká je pravda a odkud pramení.
   Ba co „pramení“! Naše pravda a zdravá třídní/národní nenávist (bez této zdravé nenávisti my roduvěrní Slovani prostě NEMŮŽEME žít!) doslova TRYSKÁ z Kremlu, centra nejen naší Slovanské veleříše, ale celého širého Kosmu.

   A my v té naší leninské tryskající pravdě a zdravé nenávisti žijeme, my s její pomocí porazíme Západ se všemi jeho nechutnými evropskými hodnotami, my si opětovně nastolíme naše zdravé západoasijské hodnoty.
   A pak se zase bude tančit všude!

   Na shledanou v lepších časech, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace!


   P. Radosta

   Smazat
 6. A už je tady další trumbela z vesmírných civilizací.Dnes je nějaká příhodná konstelace hvězd nebo to dělá to babí léto,že je zde tolik idiotů jako když na jaře nasejete hořčici

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Babi leto? Spise aluminiove leto! Ionosfericke ohrivace pracuji na plny vykon. Prectete si nove zpravy na www.geoengineeringwatch.org, panove ovladajici anglicky jazyk. Zdravim vas z USSA.

   Smazat
 7. Sponzoruji obe strany konfliktu. Kdyz dva bojuji, treti se raduje. Vsimejte si umele kovove oblacnosti, darecku s restrikcnimi enzymy od Rothschildovcu. Slovane vyhynou na rakoviny. Pomala a ticha smrt, otrava neurotoxiny a trvale podkozeni DNA. 3. svetova valka v plnem proudu a apaticti lide si niceho nevsimaji. Zahledeni do hromadeni majetku, nakupu otraveneho jidla a zabavy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Populace rezignovala a je urcena k vyhubeni. Z Evropy bude islamsky chalifat a slovenske narody vymrou po hlinikovych sypackach, jestli jsou v nich opravdu restriktazy. I kdyz staci viry a plisne, ty udelaji sve stejne dobre. Tentokrat se jim to povedlo, z dnesniho pocasi by mel DOKTOR MENGELE radost. :-(

   Smazat
  2. Tezz.
   Klídek
   Snaží se Slovani vyhubit,ale tím přijdou sionisté o vhodné DNA.Jistě víme co se děje u nich,naprosto převládá sexuální orientace bisexuální.

   Smazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 9. Zdegenerovaný zvrhlý paraziti udělají vše z čeho budou mít prospěch. Limonádový Joe je film který přesně až geniálně předvádí systém made in JUSEJ. Nádherná je scénka jak se majitel pohřebního ústavu raduje že se vraždí. Proto se od převratu vůbec na televizi i soukromé nevysílá. Za komoušů se říkala taková hádanka: Víte kde je víc židů jak v Tel Avivu. Správná odpověď: V TEL EVIZI.

  OdpovědětSmazat
 10. Mno jo izrael se potřeboval zbavit sousedů. A usa si chtěli mastit kapsu rabováním ropy v přepadených zemích tak je to prosté.

  OdpovědětSmazat
 11. Nevěříme sionistickým agentům – ANI POZDRAVENÍ!!!

  Víme přece NESMÍRNĚ PŘESNĚ, my roduvěrní Češi a Rusové, čili my komunisti a putinisti, co jsou zač, ti sionisti. Proto jim nevěříme, a basta!
  Ovšem v tomto případě má dotyčný sionistický agent NÁHODOU pravdu, pravdu přímo LENINSKOU: Tzv. otrávení Skripala, k psí smrti odsouzeného zrádce Vlasti a Velikého Putina zcela jistě NEPROVEDLA Vlast a Veliký Putin.

  Ano, kdyby Veliký Putin, největší žijící leninovec, rozkázal svým molodcům otrávit nejen Skripala, ale VŠECHNY prožluklé Anglány v Salisbury, tak by Jeho molodci úkol splnili na 200%, jako obvykle.
  Jenže Skripal přežil, jen Lenin-ví-jak, takže:
  1. jeho „otrávení“ rozhodně neprovedli naši starší ruští bratři
  2. bude nutno ho potrestat, za zradu Vlasti a Velikého Putina, v nejbližší budoucnosti

  Prostě: Celé té sionisticko-kapitalisticko-demokratické pohádce o otrávení Skripala našimi soudruhy a soukmenovci z Velikého Ruska věří kdo?
  No přece JEDINĚ nepřítel míru, Slovanstva a socialismu. Ano, jedině takový bloud (VELbloud), jenž věří, že tzv. útok na WTC neprovedla CIA ruku v ruce s Mossadem a že USáci přistáli na Měsíci, věří:
  • nejnovějším zprávám o údajném zapojení Hrdiny Ruské federace do směšného „otrávení“ zrádného psa Skripala
  • směšným machinacím prostých ruských turistů s posvátnými pasy Ruské federace
  • atd. apod.

  Ať věčně žije Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, naše jediná opravdová záštita proti EU a NATO!

  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Radosta, kdo Vám poradil psát takové nesmysly. Jestli to píšete služebně tak "Kavárně" moc nepomůžete. A každý normální člověk si pomyslí, že byste potřeboval nejspíše teplou ... studenou ... a do klece. Kdyby byla "Olympiáda blbců, tak jste každoročním bez konkurenčním vítězem.... Zdarec

   Smazat
  2. Zvlastni;po dvou vetach poznam,ze autorem je Radosta.Take delka prispevku je charakteristicka.O obsahu a urovni take neni pochyb.Z psychiatrickeho hlediska nic noveho.

   Smazat
 12. 9:29 to je přece standardní forma trollingu, Radosta je troll a trotl v jedné osobě

  OdpovědětSmazat
 13. Tymošenková prohlásila, že další výbuch muničáku (v Ičnje u Černigova) je ruská sabotáž nebo se jednalo o vlastní špatnou správu a nedbalost. Kupodivu jde opět o podvod, protože tento vojenský sklad zlikvidovala "highly likely" sama Ukrajina, protože tam byly uskladněny BUKy a rakety do nich, včetně související dokumentace. Výbuch tedy fakticky vyvolala nedávná tiskovka ruského ministerstva obrany, kde vyrukoval Kreml s dokumentací s výrobním číslem rakety, která MH17 sestřelila. Jeden podvod z r. 2014 vyvolal další podvod v r. 2018!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. RUSKO DĚLÁ PRASÁRNY PO CELÉM SVĚTÉ, VYMAZAT Z POVRCHU ZEMSKÉHO BANDU ASIATMONGOLSKOU

   Smazat
 14. 13,50
  Banderovský čubce nelze věřit ani pozdrav!

  OdpovědětSmazat
 15. Ano Robertsi,vše co se týká USA, tak je lež blbe. Amík nikdy nebyl na Měsíci,dvojčata si schodil sám, v USA je větší chudoba než v Rusku,v Rusku je větší demokracie než v USA a místní blbové hýkají blahem.

  OdpovědětSmazat
 16. Moc se divím,že to hovado Robertse ještě za ty pomluvy USA někdo neodbouch!. Být to Rus a pomlouvat takto Rusko, tak už tady dávno není. Agenti GRU by se dávno postarali, tak jako v případě Skripala.

  OdpovědětSmazat
 17. Ruští mameluci na NR mažou komentáře bez stopy. My vám to vrátíme vy hajzlové! Vadí vám, že 98% Čechu by nejraději Rusáky vyhladili jadernou municí, že je nenávidí? Vadí vám, že 90% Čechů by rádo přijalo několik milionů běženců z celého světa a vzalo starým zrůdám, jakými jste vy, důchody, aby už přestali páchat zlo? My tady chceme mladé chlapce z Eritreje, vás tady n e c h c e m e!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co to tady píšeš za nesmysly, ty kavárníku?

   Chceš snad propagovat evropské hodnoty, tady, na sajtách naší milované Nové republiky?!
   Chceš snad mít z naší krásné vlasti druhé Švýcarsko, ty mizerný vítači-sluníčkáři?
   Chceš se klepat hrůzou, že tě znásilní, zavraždí a za syrova sežerou neárijští běženci, jako se třesou hloupí Švýcaři, kteří si do své země natahali MILIONY běženců během pár let?!?!

   Asi chceš, když píšeš takové havlistické, eurohujerské blbiny.
   Takže se seber a táhni do Brusele nebo rovnou Curychu, ať na vlastní kůži zažiješ bídu, ponížení, bolest a hrůzu, jakou zažívají DNES + DENNĚ ubozí obyvatelé kapitalisticko-demokratických zemí, které se DODNES nedokázaly oprostit od evropských hodnot!
   Mimochodem: Tu tvoji kůži z tebe běženci stáhnou, nejspíš zaživa; v rozvráceném „Švajcu“ je tato africká praktika ještě běžnější než ve Francii a USA.

   Ať věčně žije Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, naše jediná opravdová záštita proti EU a NATO!

   P. Radosta

   Smazat
  2. 18.03 NEBOJTE, ZA TO MAZÁNÍ JEDNOU DOPADNOU JAKO TI VE FRANCII!

   Smazat
 18. Bože, ušetři nás výplodů rádobyvtipného topoření výše přispívajících agoniózních autorů. V dobách nepříliš dávných zde mohl čtenář asimilovat zajímavé názory, dnes zde zavítejte, cítíte-li potřebu se vyzvracet.
  SMRT NATO!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.